Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#26351) BITBOYS válasza Tibiajax (#26349) üzenetére


BITBOYS
addikt

Kár, hogy nem tart még "ott" a klónozás, hogy rendelni lehessen belőle, mi? :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#26352) Skizz


Skizz
addikt

Megamind

Gyenge... ritkán nézek animációs filmeket, a Gru kifejezetten tetszett, ennek viszont nagyon izzadságszaga volt.

4/10

Gru

Jópofa, aranyos, bár egyszer nézős. De akkor ütős.

8/10

(#26353) agrarfiatal válasza Integra (#26350) üzenetére


agrarfiatal
senior tag

szerintem nem kell sokat várni rá - megcsináltatja majd

tévedni emberi dolog, na de ennnyit......

(#26354) danih


danih
addikt

Scott Pilgrim vs the World: 6.5/10
Eléggé ambivalensek az érzéseim a filmmel kapcsolatban, de talán a dolog mégis pozitívba dől összességében. Előre bocsátom, hogy nem hallottam előtte a filmről, annak hátteréről, eredetéről.
8-bites Universal nyitánynál már kerekedtek a szemeim és gondoltam egy jó kis Nintendós nosztalgiázásban lesz részem - sajnos nem ez lett (legalábbis az utalások inkább fanboyoknak tűnnek fel, pl. Castlevania), hanem egy romantikus, kissé nyálas sztori.
Cera engem idegesít őszintén szólva, de hát a karakter őérte kiáltott, a határozatlan egyént nagyon jól játssza (mást nem, azt hiszem bezárhatjuk ebbe a szerepdobozba őt - lásd Year One). Főhősnő szerintem ronda és érdektelen, nem tudom, minek kell egy olyan pasinak mint Gideon (a főgonosz, szerepében a remek Jason Schwartzman, kedvelem a fazont).
Képileg szerintem ott van, nekem legalábbis bejött ez az "over-the-top" stílus. Hogy honnan tud Cera karaktere bunyózni? Ne kérdezd, nem kapsz rá választ, ő nem a Kick-Ass főhőse, neki nem kell tréning, azonnal nyomja a bunyót :)
Soundtrack is jó szerintem, passzol az összképhez.
Összegzésként: vasárnapi matinénak elmegy, este barátnővel viszont ne menj rá (kivéve akkor, ha geek :) )

[ Szerkesztve ]

(#26355) tween


tween
őstag

A The troll hunter -ről tud valaki valamit?októberi,de sehol nem találom leszedni :F

(#26356) Jhonny06 válasza Integra (#26321) üzenetére


Jhonny06
veterán

Látvány és a hangzás tökéletes, más nem kell egy egyszer nézős katasztrófafilmbe, szerintem még mindig a legnormálisabb, amit eddig készítettek. Gondolok itt az Armageddon és társai című szarokra, amit kéthavonta leadnak a TV-ben.

(#26357) KMan válasza Jhonny06 (#26356) üzenetére


KMan
őstag

Deep Impact Johnny Deep-el :DDD

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#26358) Integra válasza Jhonny06 (#26356) üzenetére


Integra
titán

azok is ipari hulladék kategória, de itt a film tulajdonképpen egy akadályverseny volt, és már arckaparósba váltott a felétől, loeb nem tudott volna végig menni azon a városon, mint ahogy azt tette cusak:) aztán gondolt egyet a haver és repülővel ugyanezt. vááááááá..
a beugratok az épületbe meg kiugratok miközben süllyed.. de az antonovos se volt egyszerű. rég voltam ennyire türelmetlen egy filmnél, hogy legyen már vége. :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#26359) brownus


brownus
veterán

Bale átalakulásai

[ Szerkesztve ]

(#26360) KMan válasza brownus (#26359) üzenetére


KMan
őstag

Nagyon durva. Ez mar nekem is feltunt a Gepesz/Batman idejen. Teljesen tonkre fogja baszni magat.

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#26361) Psychonaut válasza brownus (#26359) üzenetére


Psychonaut
addikt

Nem szar a srác, de az biztos, hogy az egészségének hosszú távon ez nagyon nem fog jót tenni.

(#26362) bobalazs


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Jó kis belorussz film egy csávókám hogy élte meg a háborút. Jöjj és láss

(#26363) adalbert1


adalbert1
veterán

The Social Network : Azt gondoltam hogy ha a Facebookról csinálnak filmet, az 99% hogy valami irtó gyenge, nézhetetlen darab lesz. Nos, tévedtem: Fincher iszonyú pörgős filmet csinált, ami egy percre se ül le... :C Külön jó pont Trent Reznor zenéje ami nagyon jól fokozza a hangulatot. A színészek is jók, a Zuckerberget játszó srác teljesen jól hozza a néha kicsit irritáló geek szerepét, és Justin Timberlake is jó választás mint Sean Parker.

(#26364) koxx válasza adalbert1 (#26363) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

"Fincher iszonyú pörgős filmet csinált, ami egy percre se ül le.."
Úgy néz ki én egy másik verziót láttam a filmből :)

[ Szerkesztve ]

(#26365) F34R válasza koxx (#26364) üzenetére


F34R
nagyúr

pörgősnek nem az mert nem akciófilm, de érdekes a kocka emberek számára :)

(#26366) Pitterix


Pitterix
őstag

Le grand appartement

Az imdb-s 5,6 pötty kicsit erős.
-1 pötty, nőknél hónaljkutyus
-1 pötty, a muflon nem ilyen bozontos
-1 pötty mert azt hittem jó lesz
-1 pötty, mert elvett az életemből legalább 15 perecet
-1 pötty, mert Laetitia Casta nem vetkőzik
és így maradt:

0,6\10

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#26367) BITBOYS válasza koxx (#26364) üzenetére


BITBOYS
addikt

Nekem is bejött, igaz a felirat szinte csak villogott :) Gyakorlatilag arra jutottam, hogy bármennyire is szépítik a dolgot, lopott ötlet alapján, a napsteres srác segítségével lett az, ami...

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#26368) Tibiajax válasza koxx (#26364) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

én el se kezdek ilyet témáju nézni
:B

(#26366) Pitterix. honnan szerváltad le azt a filmet?

[ Szerkesztve ]

(#26369) BITBOYS válasza Tibiajax (#26368) üzenetére


BITBOYS
addikt

Bezzeg ha Megan találta volna fel a fészbúkot, fészbúkTibi lenne a nicked :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#26370) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Oldboy 7,5/10

Nekem ez már nagyon elborult, de az tény, hogy nagyon össze van rakva a cucc. Zene, vágás, képi világ zseniális. Egyszer legalább érdemes megnézni, mert ilyet ritkán lát az ember (vagy csak én?).

(#26371) gejala válasza BITBOYS (#26367) üzenetére


gejala
őstag

Az a durva, hogy a The Social Networknek a forgatókönyv alapján kb. 2,5 órásnak kellene lennie, de belefért 2 órába. :D

Én a nyitójelenet alatt lepődtem meg, de nagyon, hogy Sorkin mit csinált. Az utána jövő "főcím" alatt jutott el csak teljesen az agyamig, hogy ez az a szintű nyitójelenet, amiről a többi forgatókönyvíró csak álmodhat. Egy zseni élete legnagyobb jelenetét írta meg 5 oldalban. És szerencsére a következő 2 óra is zseniális, a befejezés meg szintén mestermű. Instant Oscar win. :R

u.i. Ne felejtsük el, hogy ez a film dráma, nem doku. A dolgok nagyon nem így történtek a valóságban, rengeteg benne a fikció és a torzítás. De így lett igazán ütős film.

[ Szerkesztve ]

(#26372) koxx válasza gejala (#26371) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

"Az a durva, hogy a The Social Networknek a forgatókönyv alapján kb. 2,5 órásnak kellene lennie, de belefért 2 órába." érzésre 2,5 volt :)

(#26373) gejala válasza koxx (#26372) üzenetére


gejala
őstag

Ja, Sorkin tudja hogy kell felpörgetni az agyad. A veszett gyors párbeszédek nagymestere. :R

(#26374) BITBOYS válasza gejala (#26373) üzenetére


BITBOYS
addikt

koxx úgy érti....antikoxx :)
Neki nem tetszett ha jól vettem ki a szavaiból :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#26375) PazsitZ válasza gejala (#26371) üzenetére


PazsitZ
addikt

Konkrétan eddig lusta voltam amúgy utánaolvasni, de akkor sok dolog fikció benne?
Egyáltalán nem ismerem a valós sztorit. :B

Egyébként tetszett voltak vicces részek, kockulás, dráma, a zene is jó volt bár ebben elfogult vagyok.
Mondjuk azt is hozzá kell tennem, hogy pozitívan csalódtam, mert messze gyengébb filmre számítottam.

- http://pazsitz.hu -

(#26376) Jhonny06 válasza PazsitZ (#26375) üzenetére


Jhonny06
veterán

Sarkított, persze, de az alapsztori nagyjából valós.

(#26377) koxx válasza BITBOYS (#26374) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

:K

(#26378) Tibiajax válasza BITBOYS (#26369) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ezzel most nem vitatkozok.. lehet benne valami....

:DDD

(#26379) gejala válasza PazsitZ (#26375) üzenetére


gejala
őstag

Sok minden fel van nagyítva, például Zuckerberg rossz oldala (a filmben szinte csak az van neki). Erika karaktere meg teljesen kitalált.

(#26380) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

na ki ő?.. :)
aki megmondja, kivívja feltétlen tiszteletemet
(annyit segítek: kurva nagy csávó, és igen, sokan ismerjük.. xd)

[ Szerkesztve ]

(#26381) adalbert1 válasza Tibiajax (#26380) üzenetére


adalbert1
veterán

Csak nem Ő :) ?

A Social Networkre: azt hogy pörgős leginkább a dialógokra értettem, szinte semmi szünetet nem hagynak a nézőnek hogy feldolgozza a hallottakat, nem ül le egy pillanatra sem...
Nekem is pozitív csalódás volt, nagyon rossz filmre számítottam.

(#26382) brownus válasza Tibiajax (#26380) üzenetére


brownus
veterán

nekem megmondta a goggle googles, de játszanak a többiek. egyébként nem jöttem volna rá:)

ki legyen a női főszereplője a 3. batman filmnek? én Naomi Watts-nak vagy Jessia Biel-nek örülnék.
ha ez a gizda Keira Knightley vagy a hatalmas szájú Anne Hathaway lesz akkor basszameg magát nolan....

bár sikerült feldolgoznom lelkileg ezerarcú tom feleségének a szerepeltetését is...:)

[ Szerkesztve ]

(#26383) Arnold2 válasza Tibiajax (#26380) üzenetére


Arnold2
őstag

Első körben egy Al Pacinot vagy egy Andy Garcia-t mondanék.

De Steve Van Zandt is játszik még, ahoy adalbert1 mondta.

[ Szerkesztve ]

(#26384) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

hehehe... :)
jóólvan :) mostmár ugyis lehet tudni, ha rákeres valaki a névre. Imádott Sil haverunk :D
Koxxi nagy cimborája :D

#26382 brownus. én szmsz Meganra szavaznék
hha lehet

[ Szerkesztve ]

(#26385) brownus válasza Tibiajax (#26384) üzenetére


brownus
veterán

azt gondoltam:)

(#26386) littlelion21 válasza brownus (#26382) üzenetére


littlelion21
addikt

A Green/Watts páros baromi jó lenne, a többit inkább hagyjuk...Biel jól néz ki de színésznőnek nagy nulla. (Bár foksz-nál még mindig jobb ;] )

(#26387) madgie válasza brownus (#26382) üzenetére


madgie
titán

Maggie Gyllenhaal után bárki jöhet, komolyan, talán még a fokszilédi is :D

(#26388) littlelion21 válasza madgie (#26387) üzenetére


littlelion21
addikt

Mé'? Olyan szép jobbágy arca volt... :D

(#26389) koxx válasza Tibiajax (#26380) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Ez jó :) elég jellegzetes arca van, aki kicsit elmélyült a sorozatban sztem elég hamar felismerte.
Nagy haver :DDD

Ez a film megvolt már? [link] (elég régi szóval nem kizárt :) )

[ Szerkesztve ]

(#26390) Pitterix válasza Tibiajax (#26368) üzenetére


Pitterix
őstag

Ncore, de minek???!!!! :F

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#26391) oxox


oxox
addikt

Szerelem es mas drogok 4/10az eleje nagyon tetszett, es ha maradtak volna annal a vicces vonalnal akkor 7/10 lett volna...vicces/vigjateknak indult indult, de a vegere meg mar-mar ervagos lett...de semmikeppen sem jopofa....olyan mintha a randigurut kereszteznenk az angyalok varosaval kb :)

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#26392) Tibiajax válasza koxx (#26389) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

be van már készítve, de nem láttam még én se. hétvégén sztem következik

(#26393) adalbert1 válasza koxx (#26389) üzenetére


adalbert1
veterán

Ezt még akkor néztem mikor kijött dvd-n. Elég gáz megoldás volt hogy szétvágták 2 lemezesre a filmet (ennél már csak a Goodfellas első itthoni kiadása volt gatyább, mikor a lemez mindkét oldalára nyomták a filmet, és fordíthattad meg)... Sajna azóta se láttam, valahogy mindig soknak tűnik a majd 4 óra egy jó mozizásra, főleg hogy barátnőm szerintem az első fél órában megunná. :DDD Mindenesetre most szedem HD-ban, kíváncsi vagyok milyen lesz mai fejjel újranézni.

Walking Tall: ezt a filmet is kár volt leforgatni... Van egyáltalán Rock-nak jó filmje? ;]

(#26394) koxx válasza Tibiajax (#26392) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

na remek, azért készülj be 3 napi hidegélelemmel :)

adalbert: én is dvd-n láttam először, kicsit zavart amikor pont egy akciójelentnél kellett lemezt cserélni, a napokban szereztem be HD-ban, nagyon jó volt újranézni. Ha jól rémlik az amcsi verzió 'csak' 2,5 órás.

(#26395) WonderCSabo válasza brownus (#26359) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Ez nagyon durva! Kár, h. a Tökéletes trükk lemaradt.

(#26396) BITBOYS válasza WonderCSabo (#26395) üzenetére


BITBOYS
addikt

Ott nem nagyon kellett híznia/fogynia

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#26397) WonderCSabo válasza BITBOYS (#26396) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Lehet, de engem érdekel, nagyon kedvelem azt a filmet, és kíváncsi lettem volna. De annyira nem érdekes. :)

(#26398) BITBOYS válasza WonderCSabo (#26397) üzenetére


BITBOYS
addikt

Szó mi szó, nekem is nagy kedvencem :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#26399) koxx


koxx
MODERÁTOR

(#26400) RexpecT válasza Motion_Blur (#26324) üzenetére


RexpecT
addikt

Részemről is megy a 8/10.

Az ember nagy dolgokra képes :K :Y .

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.