Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#26751) csaabz


csaabz
őstag

Lehet, már posztolva volt, de inkább 2szer, mint egyszer se...

Triggerman

Figyelmetekbe ajánlanám az egyik főszereplő urat! :K

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#26752) Pitterix válasza csaabz (#26751) üzenetére


Pitterix
őstag

Már csak a feliratra várok!!!

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#26753) WonderCSabo válasza csaabz (#26751) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Terence Hillnek nincs portréja az imdb-n? :Y

(#26754) BITBOYS válasza adalbert1 (#26747) üzenetére


BITBOYS
addikt

No problemo :D

Ha már unjátok a vámpírvérfarkasokat: Scream 4 :N

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#26755) Pitterix válasza BITBOYS (#26754) üzenetére


Pitterix
őstag

Azé' csak megnézem már na, hiszen a többi sem volt olyan rossz..... :B

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#26756) BITBOYS válasza Pitterix (#26755) üzenetére


BITBOYS
addikt

Bevállalós kölök vagy :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#26757) Pitterix válasza BITBOYS (#26756) üzenetére


Pitterix
őstag

Nos nem éppen kölök, de bevállalós az biztos! :K
Ha lesz Mátrix folytatás, azt is megnézem.

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#26758) BITBOYS válasza Pitterix (#26757) üzenetére


BITBOYS
addikt

Tudom...na. Csak néha olyan furcsa filmeket is megnézel :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#26759) littlelion21 válasza BITBOYS (#26746) üzenetére


littlelion21
addikt

Köszi! :)
Mellesleg a blog sem rossz.

(#26760) BITBOYS válasza littlelion21 (#26759) üzenetére


BITBOYS
addikt

Jaja, kár, hogy a srác felhagyott vele. Ritkán olvasni ennyire jót.
A bemutatkozása sem semmi: [link]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#26761) BITBOYS válasza littlelion21 (#26759) üzenetére


BITBOYS
addikt

Apám, a Cloverfield kritikája sem egyszerű: [link]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#26762) Jhonny06 válasza BITBOYS (#26754) üzenetére


Jhonny06
veterán

A Sikolyt a Horrorra Akadva után nehéz komolyan venni. :DDD

(#26763) Enton


Enton
addikt

Ha még valaki nem látta volna:

[link]

Elég beteg de én szakadtam a röhögéstől. ;]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#26764) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Paranormal Activity 2 (2010)

Az első részt is kicsit késve néztem meg, nem igazán érdekelt, de egyáltalán nem bántam meg. Egyértelműen egyszer nézős, ahogy ez is, de tetszett. Semmi extra, de izgalmas. A második rész az előzményeket dolgozza fel, hozza az előző színvonalát. Nem tudom, hogy ez milyen kategória, nem hiszem, hogy horror és egyáltalán nem is durva, de! Rám egyáltalán nincsenek hatással a horrorfilmek, nem ijedek meg tőlük, nem álmodok rosszat és ez a film mégis kihozza belőlem. Tekerjétek fel a hangerőt, egyedül nézzétek otthon a sötétben és nem kicsit fosatós. Várod, hogy mikor fog történni valami, én 2-3X majdnem szívrohamot kaptam, most fejeztem be. Na jó éjt, majd azért reggel becsekkolok, hogy még megvagyok-e. 8,5/10.

(#26765) Pitterix válasza BITBOYS (#26758) üzenetére


Pitterix
őstag

És ha tudnád mi van még a tarsolyomban! :K

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#26766) Gorneck


Gorneck
titán

Tegnap letudtam a Paranormal Activity 1-2-öt. Igazából jó lenne tudni, hogy aki készítette pontosan mit is akart...néha felröhögtem rajta...a második vmivel jobb, de sztem egy kiadós alvással jobban jár mindenki, mint ezzel húzza az időt. - 10/6.

Gorneck#1239

(#26767) brownus válasza BITBOYS (#26746) üzenetére


brownus
veterán

ehh, kösz:) jóféle reggeli olvasmány...

(#26769) lorcsi


lorcsi
veterán

a pap

nem is oylan rossz

(#26770) zolynet


zolynet
addikt

The Thing 7/10
Most/már nem jött annyira át a film, de ne csodálkozzunk, laza ~30év telt el a készítése óta. Az azért durva h Kurt Russell-t elveri a sakkgép. :DDD

Life is too short to stay stock!

(#26771) bobalazs válasza zolynet (#26749) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Jóféle. Tegnap néztem én is. A Carlito útját meg tegnapelőtt. Mindkettő nagyon jóra sikeredett.

(#26772) brownus válasza lorcsi (#26769) üzenetére


brownus
veterán

totál várós a film!

(#26773) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

Batman - Under the Red Hood
hd,dts
Perfect.
10/10

(#26774) brownus válasza Tibiajax (#26773) üzenetére


brownus
veterán

Batman: Gotham Knight (2008) megvolt már?

(#26775) F34R


F34R
nagyúr

Takers

7,2/10 72%

Nem volt ez rossz

[ Szerkesztve ]

(#26776) Arnold2 válasza brownus (#26774) üzenetére


Arnold2
őstag

Nekem otthon megvan szép karton tokban. Igen jó alkotások: egyik személyes kedvencem mikor a srácok mesélik el, hogy hogyan látták Batmant, s a végén úgy áll össze a story.

Tibor ha tudod nézd meg!

(#26777) littlelion21


littlelion21
addikt

Takers [2010]
Egy csipet Szemtől szemben, némi Olasz meló, egy kis Tiszta Románc-szerű lövöldözés a végére, mindez alaposan "megtesósítva" (az MTV-ből importált "tehetségekkel"). Tehát egy eredeti másodperce sincs. Kamerarángatás bezzeg van.
Kicsit a The Losers-re emlékeztetett, azzal a különbséggel hogy ez nem nevetségessé/szánalmassá hanem tökéletesen érdektelenné válik a végére.
Az tul.képp dicséretes hogy megpróbáltak a sok marhaság után végre egy "komoly" akciófilmet forgatni, de legközelebb talán olyanok próbálják, akikbe némi tehetség is szorult.

40%

(#26778) Jhonny06 válasza littlelion21 (#26777) üzenetére


Jhonny06
veterán

Szerintem jó volt. Pont azt hozta, amit a The Town-nak nem sikerült. Akciót.

(#26779) gejala


gejala
őstag

Megvannak az idei Oscar-jelöltek... [Nominees for the 83rd Academy Awards]
A nagy meglepetés: Chris Nolan nem kapott legjobb rendező jelölést :B, ezzel az Inception elvesztette a legjobb film esélyét.

Aminek örülök:
Winter's Bone a legjobb 10 között!
John Powell (How to Train Your Dragon) és Trent Reznor (TSN) kapott jelölést legjobb zenéért. :R

[ Szerkesztve ]

(#26780) Tibiajax válasza brownus (#26774) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

holnap,berakva

(#26781) RexpecT


RexpecT
addikt

Gangs of New York 5/10 , untam egy picit :K .

(#26782) WonderCSabo válasza Arnold2 (#26776) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Én láttam egy ilyet, de sztem az vmi sorozat volt. 3 srác tök másféleképpen látta Batmant, aztán végül találkoztak az igazival.

Mellesleg ilyen jók ezek a Batman egész estés animációk?

gejala: Úgyis a TSN fog nyerni mindent...

(#26783) F34R


F34R
nagyúr

Superman&Batman - Acocalypse 9/10

(#26782) WonderCSabo

Jah nem rosszak :)

(#26784) Psychonaut válasza lorcsi (#26769) üzenetére


Psychonaut
addikt

Ütősnek tűnik, moziban nézős lesz.

(#26785) Jhonny06 válasza gejala (#26779) üzenetére


Jhonny06
veterán

James Franco nagyon megérdemelné, a 127 Hours zseniális film.

(#26786) venember83


venember83
nagyúr

Kelly hősei. Ritka unalmas.

(#26787) Gorneck


Gorneck
titán

Halálos fegyver 1-2-3-4 - 10/10

Az őrzők legendája - Nemtom miért de tetszett, 10/9

127 hours - elaludtam rajta, nem kötött le. Második nekifutásra egyre jobban kezdett idegesíteni az emberünk vonaglás/szenvedése. Pontot nem kap...

Gorneck#1239

(#26788) gejala


gejala
őstag

The Breakfast Club

Így 25 év távlatából visszatekintve az akkori felhozatalra, megérdemli "A" 80-as évek tinifilmje címet. Még a Sixteen Candles és Ferris Bueller mellett is (ugye szintén Hughes filmjei).
Nem tökéletes, a tanár elég egydimenziós és a "nerdet" alakító színésznek nem igazán sikerült túllépnie a film eleji kliséjén a végére se (a többieknek igen), de ezek nem vonnak le sokat.
A drámát szerencsére néha megtöri egy kis humor, komoly beszólásokkal.
"Just you and me. Two hits. Me hitting you. You hitting the floor."
"Chicks cannot hold their smoke." :D

Nem szigorúan a filmhez tartozik, de muszáj leírnom. A magyar feliratban volt egy epic fail félrefordítás, ennyire durvára nem is emlékszem még sehol, pedig sok mindent láttam már. De ez nagyon nagyot ütött.

I taped Larry Lester's buns together. - That was you? - Yeah. You know him? - Yeah, I know him. - Then you know how hairy he is, right? When they pulled the tape off... most of his hair came off and some skin too.

Mert lekaptam Larry Lester copfját. - Az te voltál? - Ismered? - Ja, persze. - Akkor tudod, milyen szőrös, igaz? Mikor leszedték róla a gépet, a legtöbb haja kijött, meg egy kis fejbőr.

Nem szeretném az eredeti igazi jelentését leírni, de remélem sokan rájönnek, hogy nagyon nem ugyanarról van szó. :DDD
Aki a bun-nak csak a konty jelentését ismeri, annak tipp: szlengben egy férfi páros szervet jelent, ami a lábak közt helyezkedik el. ;)

[ Szerkesztve ]

(#26789) gejala válasza gejala (#26788) üzenetére


gejala
őstag

Újra visszaolvasva az előzőt, egy kis módosításra szorul az utolsó mondat...
A bun, khmm, hátsó fertályat jelent.
Úgy néz ki, duplán kell átolvasnom a dolgaimat, ha ilyen későn írogatok idegen nyelvű szlengről. :B

[ Szerkesztve ]

(#26790) fbalazs2


fbalazs2
csendes tag

I Spit on Your Grave

Ha őszinte akarok lenni igencsak kliséhalmaz, az a pár durvább jelenet a film végefelé viszont egész komoly, de összességében semmi olyan nincs benne, amit már kismillió hasonló film ne lőtt volna el korábban. Maradjuk egy 5/10-nél.

Spoiler!

Kicsit gáz már, hogy ebben a filmben is a rosszfiúk közt van a zsaru, ebben is van egy debil szereplő aki nem azonosul a rosszakkal, lassan minden harmadik hasonló horrorban ez a felállás...

(#26791) Tibiajax válasza fbalazs2 (#26790) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

sokáig betiltott film volt, egyébként...

(#26792) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Rég jutottam moziba, de vége a vizsgáknak, rögtön egy duplával indítottunk.

Sex and other drugs - 9/10

Nekem nagyon tetszett a film. Szerintem úgy volt jó, ahogy volt. Nem változtatnék semmit. Érzelmileg is nagyon átjött, az egész történet tetszett, és kellemesen jók voltak az alakítások. Alig várom, hogy a barátnőmmel is megnézzem újra. Jake-et nagyon szeretem, egyre sűrűbben jönnek a filmjei, és egytől egyig jók. Örülök nagyon :D

Üvegtigris 3 - 7/10

Ha abból indulunk ki, hogy az előző kettő nálam 9/10-es film. Azok zseniálisak. Ez kicsit laposabb(nak tűnt), de természetesen ebben az évben várható legalább kétszeri újranézése, ami biztos, hogy dobni fog a dolgon. Csoki itt is aranyköpött, szóseróla :D Megnézni mindenképp érdemes. Szabó Erika pedig, háát, hűűűű....

mod:

Előző este néztem a Jarhead-et, nem ismétlen önmagam, egy igazi 10/10-es film.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#26793) hoffman_ válasza hoffman_ (#26792) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Jake-ből krva nagy színész lesz :DDD

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#26794) brownus


brownus
veterán

greenberg - 8/10, egy pszichésen beteg zsidó srácról szól a film, aki keresi elveszett önmagát. stiller jól hozza a szerepét:) a filmzene különösen tetszett

(#26795) dragonfx


dragonfx
veterán

egy hangyányival talán jobb a Halálfutam 2 mint az első.nem sokkal.jo film látványos de én szerintem csak 1x...

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#26796) Arnold2


Arnold2
őstag

A serbian movie: Semmi extra. Valóban lassan indul, és én sejtem hogy miért, de ennek ellenére egynek elment. Nem volt annyira sem rossz sem sokkoló. És ha már nagyon filmeszétáskodni akarnék, akkor talán rá lehetne húzni egy társadalom kritikát is..

Jackass 3D: Itt nincs mit mondani. Akinek tetszettek az előzmények az ebben sem fog csalódni. Sőőt! Nekem már fájt az arcom a röhögéstől a végén :)

25th hour: Ez nálam kétszer nézős lesz, mert nem esett le teljesen a dolog. De ami átjött az tetszett. Bírom Edward Nortont s Alföldi is passzol alá :)

(#26797) madgie


madgie
titán

Celda 211: az előzetesek alapján többet, jobbat vártam, kicsit "szívtévés" a kamerakezelés néha. Mondjuk vannak benne jó karakterek is, meg így is szívesebben megnéztem, mint egy tizenkettő egy tucat amcsi börtönös filmet.

(#26798) Tibiajax válasza Arnold2 (#26796) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:))
eszméletlen, mennyire működik ez az előzetes előítélettel már a fejedben átélt filmélmény, mint egy spontán.. Ha a szerb filmet te fedezed fel, tényleg, senki nem írt volna még róla, a posztod kb csak erről szólt volna, jó sok sorral és szavakba önteni próbált áradattal, hogy úúristen, milyen attttombeteg egy balkáni filmet sikerült most találnod és megnézned....
:)

de így..:), hogy már megvolt mindennemű információ és felkészítés előtte, mi lett belőle?.. :) csak egy elhaló, vékony, gyenge kis szösszenet, hogy... annyira nem is beteg...egynek jó vót

(#26799) lorcsi válasza venember83 (#26786) üzenetére


lorcsi
veterán

nem is. fog fe l úgy hogy egy régi film..én sokszor újranéztem már és nagyon jól szórakopztatnak ezek a régiek :))

Takers:
vontatott teli van kllisékkel..uncsi
5\10

(#26800) adalbert1 válasza Arnold2 (#26796) üzenetére


adalbert1
veterán

A 25th hour nekem is tetszett, viszont nekem egyáltalán nem tetszett Alföldi mint szinkronhang, lehet hogy nem véletlen csak 1-szer szinkronizálta Nortont. :)

spoiler
A tükör előtt kiakadós jelenet nagyon jól össze van rakva...

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.