Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#121651) ZsZso válasza ayo (#121649) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

"Régen saját ikonra 1 klikkel előjött a profilom a böngészővel és tudtam erre arra menni, most ez minimum 2 klikk. Miért?"
Az egocentrikus világképnek úgy fest leáldozóban van.

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#121652) i2k válasza ayo (#121649) üzenetére


i2k
senior tag

Erről "sírtam" tegnap, a választ meg olvashatod lejjebb: röviden azt kaptam, hogy júzer error... hahaha.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#121653) cyberkind válasza i2k (#121652) üzenetére


cyberkind
félisten

Júzer error.

;]

Paranormal Cocktivity

(#121654) i2k válasza cyberkind (#121653) üzenetére


i2k
senior tag

Vagyis, júzer error, hogy ezt már el sem lehet tüntetni a 'csába, miközben - ha jól rémlik - az UI uíííí megjelenésekor el lehetett...
Okay, nincs több kérdésem, kérem kaccsojja ki!

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#121655) cyberkind válasza i2k (#121654) üzenetére


cyberkind
félisten

Fullra nem tudod eltüntetni de minimalizálni igen, engem úgy már nem zavar, sőt észre se veszem. Régen nem tudom miként ment, akkor se használtam a csoportos beszélgetést meg most se, de legalább most már látom, hogy lehet ezt is.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#121656) Csapoati válasza i2k (#121650) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nem is mondtam semmi olyat, hogy jobb az új. A szem(em)nek kellemesebb, ennyi.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#121657) echterion válasza i2k (#121644) üzenetére


echterion
nagyúr

Na, most lefrissült nekem is. Nekem megfelel ebben a formában is.

**********

(#121658) Crytek


Crytek
veterán

Devils Hunt

Hm ebből akár még bármi is lehet :C

Next PC Upgrade: 2022

(#121659) reelc válasza Crytek (#121658) üzenetére


reelc
veterán

Első olvasásra a Painkiller jutott az eszembe róla.

(#121660) Crytek


Crytek
veterán

The Entity - kimaxolva.

Egyedüli pozitívum ,hogy a játék nem lett magára hagyva mint az ilyen 15 perces játékoknál szokás ez, és miután jelezve lett ,hogy hibás pár acsi a fejlesztő javította. :R

Next PC Upgrade: 2022

(#121661) tomsolo


tomsolo
őstag

Origin's free game program On the House has been 'retired'

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#121662) Csapoati válasza tomsolo (#121661) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Gamepodot olvasni már snassz? :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#121663) Crytek válasza tomsolo (#121661) üzenetére


Crytek
veterán

Pedig vártam a BF1-et freebe :(

Next PC Upgrade: 2022

(#121664) cskamacska válasza tomsolo (#121661) üzenetére


cskamacska
addikt

Beetetésnek vége, most jön a betakarítás. ;]

más

Sztímon még vagy másfél napig elérhető a Battlezone: Combat Commander, avagy a Battlezone II újramesterkedett változatának instantmackó része.

Ugyanitt 6,79€ a teljes játék, és 5,74€ a Battlezone 98 Redux Odyssey Edition, azaz az első rész a kiegészítőjével. :K

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#121665) Csapoati válasza cskamacska (#121664) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ezekből nekem kettő is kell (Anthem és Fifa 19). Tudom, #konzumidióta, stb. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#121666) cyberkind válasza Csapoati (#121665) üzenetére


cyberkind
félisten

Nekem meg egy se jelenleg, csak egy-két címet sokára begyűjtök olcsón és kész, +1 sor oda is, feltéve ha meglehet venni. :D

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#121667) i2k válasza Csapoati (#121665) üzenetére


i2k
senior tag

Anthemmel kapcsolatban kivárok.
Szerintem (így előzetes infók alapján) az ugyanis nagy bukta lesz.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#121668) tomsolo válasza Csapoati (#121662) üzenetére


tomsolo
őstag

semmit se szoktam ezen az oldalon olvasni :)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#121669) cskamacska válasza Csapoati (#121665) üzenetére


cskamacska
addikt

Az hogy milyen játékot szeretsz egyéni perverzió kérdése :D , de hogy hogyan szolgálják fel neked, az már közérdek. Pl Anthem simán egy MMO nem-MMO-ként eladva, mondjuk a Kingdoms of Amalur-hoz képest ami MMO-nak készült mégis komplett single játékként fejezte be, vagy a Dragon Age: Inquisition, ami akár lehetett volna MMO is, de mégsem lett az. Aztán ha az új játékokat Access Premiummal szerzed be, az konkrétan egy generalizált MMO havidíj, azaz önként és dalolva fizetett games as a service előfizetés. Ez pont tök jól beilleszkedne abba, hogy a kiadók már nem random játékokat csinálnak, hanem játék szolgáltatást kínálnak neked, de jó csokigyárhoz illően csinálnak kerek játékot, szögletes játékot, hosszú játékot, rövid játékot, gömbölyű játékot, lapos játékot, tömör játékot, lyukas játékot, csomagolt játékot, meztelen játékot, egész játékot, megkezdett játékot, a lényeg hogy az övékét vedd.

És játszd is éjféltől napestig, mert ha nincs player retention, a népek elmennek inkább ingyen RenegédiXelni, akkor nincs cosmetic és százféle egyéb mikrotranzakció, nincs szezonpassz, nincs lútláda, akkor kifingik az egész, ezt ők pont nagyon jól feljegyezhették a MMO aranyláz kifingása utáni időkből.

És innen épp már csak egy hangya-önkielégítésnyire van az arty féle digitpokol is, mikor már adatállományokat sem kapsz kölcsönbe, csak képkockákat meg némi hanganyagot. :)

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#121670) Csapoati válasza cskamacska (#121669) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nekem ilyen Access Premium Deluxe Limited izé nem kell, csak haverral fogjuk nyomni a Himnuszt. :D Amúgy olyanra számítok, mint a Destiny, csak remélhetőleg több tartalommal és több (illetve létező) sztorival.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#121671) micafighter válasza cskamacska (#121664) üzenetére


micafighter
nagyúr

A madden még érdekelne is, ha nem lenne tele lootkátyás hulyeséggel az is, illetve lefogadom a pc-s verzio irányítása is controllerre lesz szabva :)

A himnuszban egyre kevesebb a reményem, a regi motoros fejlesztők sorra hagyják ott a Biowaret az elmúlt hónapokban :(

A havi előfizetéses téma mindenesetre szerintem nagyon jó, sokat lehet vele spórolni, főleg ha első hónap után hálával telve mondod vissza az előfizetést és örülsz, hogy a sok szemét játékból egyiknek se perkaltad ki a teljes árát :DDD

[ Szerkesztve ]

(#121672) arty válasza micafighter (#121671) üzenetére


arty
veterán

maddent (fifát, nba-t, stb) te wsad-egérrel nyomnád/nyomod? :Y

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#121673) Csapoati válasza arty (#121672) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Én már hallottam ilyet. 2003-ban. ;]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#121674) Agyzuzo válasza arty (#121672) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Én a Fifa 94-et (meg 96-ot) még kurzorbillentyűkkel toltam. :D

[ Szerkesztve ]

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#121675) maross válasza arty (#121672) üzenetére


maross
veterán

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#121676) Crytek válasza arty (#121672) üzenetére


Crytek
veterán

Mi van akkor? Én is azzal toltam anno a fifákat... bár én 99-2000-el toltam utoljára aztán meguntam a copy pastet...és nem játszottam többet egyikkel sem.

Next PC Upgrade: 2022

(#121677) ayo válasza Agyzuzo (#121674) üzenetére


ayo
addikt

nekem is kb. azok voltak az elsők és az utolsók :)

Vannak játékok, amelyek kifejezetten gamepadre vannak tervezve, de hogy mennyire hátrány ha valaki billel nyomja a FIFA-t az számomra kérdéses.

http://jateknaplo.blog.hu

(#121678) gyimger válasza ayo (#121677) üzenetére


gyimger
őstag

Soha semmit a világon nem játszottam kontrollerrel, még az Injustice/Mortal Kombat játékok is röhejesen nehezen mentek vele, amikor kipróbáltam (a megszokott nyilak), viszont egyedül a FIFA az, ami miatt kénytelen voltam rákötni a PS3 kontrollert a gépre, mert billentyűzettel még futni sem tudtam. Szóval ez, esetleg még a LEGO játékok igénylik nálam.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#121679) ayo válasza gyimger (#121678) üzenetére


ayo
addikt

Ha komolyabban tolod azokat a verekedős témákat, akkor a gamepad elengedhetetlen, de persze laza szórakozásra bármi jó. Sokan mondjuk azért fogtak ezeknél billt elsőre a környezetemben, mert a régi részekkel játszottak és gondolták, hogy akkor majd ezt is, csak ugye a klasszikus MK kevésbé összetettebbek, mint a mai verziók. A 2 utolsó MK részt 1000+ óra felett nyomtam, de jó billes játékossal még nem találkoztam, inkább csak idegessel :D

Én full változatosan kezelem ez az egész bill. vs gampad kérdést. Egy stratégiát nem nyomnék soha gamepaddel vagy FPS-t, de egy nem kifejezetten PC-re szánt játéknál már megnézem, hogy melyikkel jobb. A TPS-ek nagy részét általában gamepaddel nyomok, mert többnyire arra készítik, de ott a Hitman, ahol a precíz mozdulatok és célzás miatt kénytelen voltam inkább bill-egér kombóval tolni.
Szerintem mindig az a jó, ha van mindkettőre lehetőség + számomra nem elhanyagolható tényező, hogy néha messzebbről és más testhelyzetből toljam a játékokat, mint ahogy egész nap melózok :)

Egyébként meg végre klikkelhető a saját profilképünk a chatablaknál, ami újra a profilunkra visz, mint régen, hurrá!

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#121680) i2k válasza ayo (#121679) üzenetére


i2k
senior tag

"Egyébként meg végre klikkelhető a saját profilképünk a chatablaknál, ami újra a profilunkra visz, mint régen, hurrá!"

Már megérte felébredni. :DD :DDD

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#121681) gyimger válasza ayo (#121679) üzenetére


gyimger
őstag

Eleve nem vagyok jó bennük, de gamepaddal még rosszabb. Medium a max. :D

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#121682) ayo válasza gyimger (#121681) üzenetére


ayo
addikt

minden csak gyakorlás kérdése :D

http://jateknaplo.blog.hu

(#121683) Hegasus


Hegasus
senior tag

a Paladins szokott akciós lenni? (digital deluxe edition) párhuzamosan nyomom az overwatch-al, de egy ici picit jobban bejön, örömmel megvenném, de nem 60 euroért, hanem inkább mint az overwatch-ot 20 euró körül.

Work it harder, Make it better, Do it faster, Makes us stronger.

(#121684) Lackki válasza Hegasus (#121683) üzenetére


Lackki
senior tag

??????

Az összes championre hajtasz vagy a season pass érdekel? :D

Privátot hamarabb észreveszem

(#121685) ayo válasza Lackki (#121684) üzenetére


ayo
addikt

ha rendesen tolja, akkor egyikre se kell költeni. én pl. már nem tudok mire költeni, csak porosodik 1M+ gold :)

http://jateknaplo.blog.hu

(#121686) Lackki válasza ayo (#121685) üzenetére


Lackki
senior tag

én tisztában vagyok ezzel, ezért kérdeztem :D
csak egyik ismerősömnek most intéztem partnerséget és van lehetőség igen olcsón venni kristályt :)

Privátot hamarabb észreveszem

(#121687) smc válasza Lackki (#121684) üzenetére


smc
addikt

Ez engem is érdekelne.
A csimpókat ki lehet szedni a játékból ha játszol vele, mind úgy sem kell, így legalább van miért hajtani. A season pass pedig ha jól láttam csak skineket ad, meg igc-t ami na.. felesleges?

Legalábbis én így látom, kb 1-1,5 hónapot nyomtunk bele, de aztán inkább leálltam a játékkal teljesen, mert túl sok idő megy el vele. :D

[ Szerkesztve ]

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#121688) Hegasus


Hegasus
senior tag

jajj már :D ha már ennyit beleöltetek ne mondjátok már, hogy nem érdemelnek meg egy kis alamizsnát, nem max árú alamizsnát, hanem akciós árút :DDD de arra még senki nem válaszolt, hogy szokott-e akciós lenni, és mennyiért.... :))
mellesleg championokból mind megvan amit érdekelt, max a szintlépéses jutalmak érdekelnének egy csöppet.

Work it harder, Make it better, Do it faster, Makes us stronger.

(#121689) ayo válasza smc (#121687) üzenetére


ayo
addikt

jaja, full fölös az elején az összes kari, hiszen fokozatosan kell kiismerni mindegyiket - aranyat meg rendesen szór a gép.

battle pass skineket ad csak. ez a második ilyen, hogy valahogy pénzt tudjanak kiszedni a játékosokból, de legalább ez még izgalmas, hogy szintezni lehet stb. 400 kristály volt aszem, eddig nekem mindig volt annyi fölösben, hogy első nap meg tudjam venni.

kristály vásárlásról én azt gondolom, hogy az vegyen, aki szívesen elkölt 30K-t pár lootboxért is mobilon, mert kb. az a szint. a legjobb, hogy később aranyért v kevesebb kristályért is meg lehet venni a kiszemelt skint, csak ugye, aki lusta, türelmetlen az mindig megfizeti az árát ;]

én mindig akartam belerakni egy kis pénzt, de egyszerűen soha se kínáltak olyan dolgot, amibe érdemes is lenne, champion pack minek, kristályok meg rablás.
néha szokták ezeket akciózni, de semmi extra, sztem ősszel lesz a következő, amikor 2 éves lesz.

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#121690) Crytek


Crytek
veterán

Aki szereti a horror feelinget , az fps-t és a kutatós/felderítős játékokat próbálja ki a LETHE Episode One játékot. Nagyon jó lett. Egy group buys-os ismerőstől kaptam ajándékba mondom belenézek. Nem igen engedett el ,már most gyúrom a második végigjátszást szeretném kimaxolni. Remek cucc egy pár fős brigádtól :R

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#121691) Zolás válasza Crytek (#121690) üzenetére


Zolás
addikt

Melyik bundliba van? Csípem a horrort.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#121692) Crytek válasza Zolás (#121691) üzenetére


Crytek
veterán

Régi Nemesis bundle és Indiegala bundleban volt...

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#121693) Zolás válasza Crytek (#121692) üzenetére


Zolás
addikt

Akkor majd megpróbálok csípni egyet valahonnan. Köszi.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#121694) Crytek válasza Zolás (#121693) üzenetére


Crytek
veterán

326 ft-tól

Next PC Upgrade: 2022

(#121695) W.Wilson


W.Wilson
aktív tag

Grid 2
5BDVX-NPI2P-(nyolc)JZD2

Dirt Rally
3G6WM-K9RXK-RK6(nyolc)6

Mercenary Kings
D4D9K-V5TLB-PKRC(nyolc)

Panzer Corps
D5K2Q-HZGAW-K(nulla)B3J

Insurgency
CA8EW-C334D-6(nyolc)KHA

%-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, Mhz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel

(#121696) Cheesus válasza W.Wilson (#121695) üzenetére


Cheesus
senior tag

A Dirt Rally-t vittem, ezer hála és köszönet :R

https://www.twitch.tv/csehla

(#121697) JóGéza válasza W.Wilson (#121695) üzenetére


JóGéza
aktív tag

Köszönöm szépen! (Panzer Corps)

(#121698) Crytek


Crytek
veterán

Hegis' Grasp

Story:

1896, Nagy-Britannia: Henry Wood újságírót alakítjuk aki két társával (Jacobbal ,ő az unokaöccse és edzője, és Samuel Miller hadnaggyal) Hegisbe utazik ,hogy mi igaz abból ,hogy ez a kis falu el van átkozva.
Később rájövünk ,hogy súlyops hiba volt idejönni,mert csak veszélybe sodortuk magunkat és társainkat.

Kb 2.5 óra a jelenlegi V chapter...elvileg lesz majd folytatása.
A játék sokszor bugos a mentést hibásan tölti vissza és ilyenkor pl nem lehet löni stb.
Van benne survival mod ahol ha ügyesek vagyunk és elég pénz szerzünk a wave-el során ,akkor meg tudjuk szerezni a machine gunt ami kifogyhatatlan és el lehet kezdeni az acsimaxolást vele :)
A survival mod is bugos sokszor már nem jön ellenfél és nem tudunk a következő wave-re menni (biztos valahol a háttérben beakad a textúrába vagy nem tudom)

A fegyverek és felszedhető dolgok repertoárja: kis pisztoly, shootgun, machete, balta, fáklya, vasvilla, heal poti ,lőszerek a fegyverekhez, kulcsok a továbbjutásokhoz, stamina poti, dinamit, zruk coinok (ez a fizetőeszköz), és toolbx (a közelharci fegyverek amortizálodnak ezzel tudjuk őket javítani). A játék során több helyen találunk egy nagy ládát ahova az éppen feleslegesnek vélt dolgainkat tudjuk tárolni (ezek végig ott maradnak és a későbbi helyeken is elérhetőek lesznek) Találkozhatunk árussal is ahol feltölthetjük az amúgy csekély készletünket. A skuló nagyon gyorsan tud fogyni így sokszor közelharcba kell bonyolódnunk.Érdemes csak fejre menni ,mert ott sebzünk az ellenfelen a legtöbbet.
FPS és TPS nézetek között tudunk váltogatni kinek melyik tetszik jobban.
Tripla Zs kategoriás a játék....sajnos nem volt a játéknak olyan aspektusa ami tetszett volna.

UI: Acsi maxolás ahogy nézem nem lesz ,mert pár acsi is bugos. pl ez a 3 100%-osan: Elite Reach III, IV, V (szerezzünk 10-20-50k zruk coint.) Nos szereztem de semmi :(
Az ilyen fejlesztőket élve elégetném az acsik miatt.... :W

Next PC Upgrade: 2022

(#121699) micafighter válasza arty (#121672) üzenetére


micafighter
nagyúr

Jelenleg sehogy nem nyomom, bő 10 éve még nagyon szerettem a fifat és nba-t, azokat billentyü+egeren játszottam. Van kontrollerem is a gépen, mondjuk szinte csak verekedős játékokhoz használom, ettől függetlenül a falra tudok mászni az olyan játékoktól amit úgy adnak ki PC-re hogy nincs rendesen megcsinálva a billentyű + egér támogatása. Fifát utoljára kb 1 éve próbáltam, azt a verziót ami benne volt az Access-ben (2017 talán), és egy óra szerencsétlenkedés után feladtam. A játék menüje is idióta volt, a billentyü irányitás nevetséges, próbáltam a billentyü iránytiást átállítani de egy óra után meguntam az egészet, majd ismét 10 év mulva lehet adok neki még egy esélyt, bár ha belegondolok hogy ez az egész lootkártyás hülyeség amit ma látunk a játékokban anno a fifában debütált, kvázi úttőrői voltak ennek a zsákbamacskás pénznyelő rendszernek, akkor nem sok kedvem van ezt az anno kedvenc játékomat (Fifa és tsai) még bottal se piszkálni.

Az EA support Fifával kapcsolatos támogatása se sokat javít a véleményemen. Van egy barátom aki rengeteget Fifázik PC-n, minden évben megveszi a legújabbat, a kártyagyüjtögetős részét is komolyan üzi, bár abba nem önti a pénzt, csak próbálja a játékból kifarmolni amit tud. A fifa kártyás piacára óramű szerüen óránként ránéz, akár munkába van, akár nyaralni. Egyik nap egy furcsa captcha-t mutatott neki a kártyás weboldala a játéknak, felhívott engem hogy nem tudja mi a gond, ránéztem a gépére teamviewerrel, és láttam hogy egy captcha-t nem tud megoldani a barátom. Mentségére szóljon semmilyen nyelven nem volt leírva mit kell csinálni, még angolul se. Évek óta játszik a barátom, évek óta minden nap majdnem minden órájában használja a Fifa kártya piacos weboldalát, de sose látott ilyet, sose volt ilyen, sose kértek tőle ilyet. Én voltam olyan naív, hogy segítettem neki megoldani a captcha-t teamvieweren keresztül. Erre nem sokkal később kapta a levelet az EA-tól hogy gyanús tevékenységet érzékeltek nála, ezért lekorlátozzák a fiókján a fifa kártyás piacot. Hiába futottam velük több kört is, minden hiába volt. Sose csalt a barátom a játékban, ehhez képest a fiókja egyből kapott egy tiltást határozatlan ideig.

Egyébként az irányításra visszatérve, barátom billentyün játszik (rengeteget multizik), elmondása szerint is jobb a kontroller (jobban lehet vele játszani), neki is van kontrollere, de ő nem tudta megszokni, azért nem azzal játszik.

Ezektől függetlenül az EA valamit csak jól csinál, mert éves szinten egymilliárd dollár felett keresnek csak a zsákbamacskás piaccal, az mellett ugye évről évre eladják ugyanazokat a sportjátékokat, amiért sok játékos örömmel csengeti ki a teljes árat is.

(#121700) reelc


reelc
veterán

Beleakadtam ebbe a cikkbe: Shadows: Awakening Hack and Slash, single player, gondoltam nem is hangzik rosszul. Majd bundliban jó lesz valamikor. :)
Itt a Steam oldala. Multiplatform, majd a hónap végén jön ki.
Hivatkoznak rá, van elődje: Shadows: Heretic Kingdoms itt már gyanús volt nekem, mert ez valami olyan Hack and Slash amiről még csak nem is hallottam. :) Persze nyilván van egy halom amiről még nem hallottam, de amit sehol sem emlegettek ahol belefuthatok, az elsősorban a kérdéses minőséget jelöli számomra.
Amúgy hazai a fejlesztőcsapat, a kiadó a Kalypso Media.
Gondoltam megnézem már milyen játékuk volt még.
Hát a Vikings - Wolves of Midgard ami iszonyat nagy bukta volt a hibák miatt (nincs meg, de nem is bánom).
Másfél éve sincs hogy kijött, a Steamcharts szerint kb. a kutya se játssza. Ezt a játékot mondjuk vártam, hátha jó lesz, de árulkodó volt a 9, főképp hibajavítást tartalmazó patch fél év alatt, ill. a tartalmak is olyanok, mintha nem készültek volna el kiadási időre.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.