Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#121101) FollowTheORI válasza i2k (#121096) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Van még mindig olyan elvetemült komoly gamer aki nem? :D :F

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#121102) ayo válasza FollowTheORI (#121101) üzenetére


ayo
addikt

én is ezt kérdeztem tőle legutóbb, azt jött a hála :D

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#121103) Amantius


Amantius
senior tag

Szerintem vagyunk páran. Olyat is ismerek, aki "vissza jött". :)
Én sajnálom, hogy szép lassan kinyírják. Persze, megértem az indokokat, még ha nem is tetszik.

Nagy gáz, kis szerencse!

(#121104) ayo válasza Amantius (#121103) üzenetére


ayo
addikt

XP után nekem Vista is rendben volt, bár tény hogy kellett hozzá anyag, a Win7 jó dolog volt viszont utána én is csak kivártam, hogy jöjjön valami a 8-as után. Win10 tényleg nem sokkal több mint a 8 utáni újítások átalakítása. Win7-hez képest picivel talán jobb is pár játék, anno nálam az MKX volt, az ami jobban ment az 10-en de lényegében szerintem nincs akkora különbség, viszont ugye win7-re a support már gond lehet - nem tudom hogy van-e még, de már csak azért érdemes váltani. Nekem mondjuk azért tetszett, hogy OSX-hez hasonlóan végre ezt is ingyen lehetett megtenni, de gondolom és ahogy tapasztalom az emberek nagy része még mindig illegál nyomja a wint is.

http://jateknaplo.blog.hu

(#121105) i2k válasza FollowTheORI (#121101) üzenetére


i2k
senior tag

"Van még mindig olyan elvetemült komoly gamer aki nem?"

Minden platformon összesen ~1300 játékkal: Windows 7 (64) Ultimate.
Nem is xopok amikor játékot indítok, legyen az vadonatúj cím, vagy 10+ éves.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#121106) Csapoati válasza i2k (#121105) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Forza Horizon 3-mal viszont biztos nem játszol. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#121107) i2k válasza Csapoati (#121106) üzenetére


i2k
senior tag

Tekintettel arra, hogy helyből viszolygok az MS Store-tól (rémtörténetek kezdetektől): semmiféle játék nem izgat, ami oda jelenik meg.

Egyedül, és csakis kizárólag egy örökké MS Store exkluzív Tomb Raider tudna átcsábítani Windows 10-re...
...míg végigjátszanám a címet. Utána sikítva formáznám a merevlemezt.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#121108) ayo válasza ayo (#121104) üzenetére


ayo
addikt

Steamen amúgy így néz ki:

Windows 10 64 bit 55.53%
Windows 7 64 bit 33.57%

Kéne már egy új Winnek jönnie, hogy nehogy megint XP effektus legyen...

http://jateknaplo.blog.hu

(#121109) i2k válasza ayo (#121108) üzenetére


i2k
senior tag

"Kéne már egy új Winnek jönnie"

Ezek szerint Neked biztosan új lesz: a Microsoft nem tervez új Windows-t (állítólag soha már), hanem a Windows 10 foltozgatásai töltik meg majd a friss verziókra, és az állandó bajlódásokra éhes felhasználók és cégek életét örömmel és boldogsággal (a sok szívás mellé)...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#121110) ayo válasza i2k (#121109) üzenetére


ayo
addikt

Olvastam már ilyeneket, de nekem ez még nem készpénz. Majd meglátjuk mi lesz, de nem lepne meg ha ebben is követné az OSX-et, akkor talán nem lenne olyan mint most Win10-el vagy mint amikor az XP-VISTA váltás volt X év után.

OSX-nél mindig óriási aranyban vált mindenki, itt meg 3 év alatt Steamen 55%...MS mindig lassan kapott észhez :D

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#121111) i2k válasza ayo (#121110) üzenetére


i2k
senior tag

A Windows 10 lesz a legutolsó Windows
2015. május. 11.

A többi keresést rád bízom. :B

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#121112) Csapoati válasza i2k (#121107) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Bár sokféle rémtörténeteket lehet olvasni az MS (pardon, M$) Store-ról ($tore) a zinterneteken, azért nem egészen jár szopóálarc felhelyezésével az ikonjára történő kattintás. Vannak bajai, igen (egyszer újra le kellett tölteni 100 gigányi adatot mert a játék úgy gondolta, hogy ő most akkor nem patcheli magát és anélkül meg nem engedte elindítani), de ezeket többnyire orvosolták idővel. Nem azt mondom, hogy hiányozna, ha megszűnne ez a kliens, de ha valamilyen jó játék ott jön ki, nem fogom csak emiatt negligálni.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#121113) ayo válasza i2k (#121111) üzenetére


ayo
addikt

Remélem nagymacskák helyett kutyákról fogják elnevezni WinOSX verziókat

http://jateknaplo.blog.hu

(#121114) Crytek válasza Csapoati (#121112) üzenetére


Crytek
veterán

Pedig van baja annak a $torenak. A legfa**ább amikor valami telepítve van és nem érzékeli. Így ment a kukába anno több 10 óra Asphalt gametime-om...És ez nem csak játékra igaz képnéző progi....egyszercsak azt veszem észre nem tudom megnyitni a képet mert azt mondja a program nem található de ha jobbklibb társitás majd megadom neki ugyanazt a progit érdekes megnyitja. Szóval ez a M$ "beépített" keretrendszere" és a benne rejlő dolgok ótvar **arkupac.

Steam és más egyéb dologgal nincs baj teszi szépen a dolgát de a saját része amit erőltet ,hogy pc gaming $toreba vegyed egy hányadék. Nem véletlen ,hogy sokan 5 ft-ért se vennének ott semmit.
Ez a M$ pcgaming is csak egy lökés a konzol felé annyi szopás van vele.... Pl a Forza játékok kapcsán is kevesebb embertől halottam hogy faszán megy pc-n mintsem hogy mekkora istenkirály lagok mikroakadások stb....

Next PC Upgrade: 2022

(#121115) Csapoati válasza Crytek (#121114) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Kinek mi. Én nem tapasztaltam ilyet, nyilván ha így járok, én se szeretném. A Forza 7 meg tökéletesen fut PC-n, nincs se lag se akadás, se kilépegetés. Ez utóbbinál a titok nyitja az, hogy 8 giga RAM egyszerűen nem elég neki.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#121116) i2k


i2k
senior tag

Van ugye a STEAM-en ez a "Discovery Queue" móka...
Mindig és unos-untalan rácsodálkozok, hogy mekkora tr*gyadomb lett a STEAM-ből ezzel a (sokszor nyomdafestéket nem tűrő, csak minősíthetetlen jelzőkkel illethető) rengeteg indie címmel...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#121117) tomsolo


tomsolo
őstag

Az angol steamen a GTA V £13.19, ami nincs 5 ezer forcsi, elvbe gond nélkül giftelhető nekünk páneurópaiaknak. :) ( £13.19 vs 19,79€)

"My friend is in the UK, I'm in Hungary and the gifting went through without any problems at all'"

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#121118) arty válasza enginev3.0 (#121095) üzenetére


arty
veterán

de
ráadásul a flatout 1-2-UC is tud lan-t, bár utóbbival a gfwl miatt többet kell(ene) hekkelni, h neten is menjen

a már említett grid autosport is remek multiban, jól testreszabható, stb

új carmageddon jelenleg 4.2 EUR, esetleg

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#121119) Csapoati válasza i2k (#121116) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Engem a sok manga vagy anime izé "zavar", bár persze gyorsan továbbgörgetek. Igazság szerint ezeket (mármint főleg a gagyi egypálcás indie cuccokra gondolok) is "mi" tartjuk életben... Ha nem veszi ezeket senki, nem is fognak ilyesmiket előállítani.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#121120) bon válasza ayo (#121110) üzenetére


bon
őstag

Az óriási váltás arány az OSX-nél a Microsoft-nál a hibaszázalékkal egyen értékű.

A számítógépnek lelke van! - ASUS Prime Z690-P, Intel CoreI7 13700, 2x16GB DDR5 5200MHZ Kingston, Gigabyte GTX 1060 6GB, Sound Blaster Z, Cooler Master Cosmos C700P

(#121121) djculture válasza ayo (#121108) üzenetére


djculture
félisten

WIN7 2020-ban eleve megy a kukába év elején lejár a támogatása.

"Amikor a Microsoft 2009. október 22-én kiadta a Windows 7-et, elkötelezte magát amellett, hogy 10 évig terméktámogatást nyújt a rendszerhez. Ennek a 10 éves időszaknak a befejeződésekor a Microsoft megszünteti a Windows 7 támogatását, hogy újabb technológiák és nagyszerű új élmények támogatására tudja összpontosítani a befektetéseit. A Windows 7 támogatásának utolsó napja 2020. január 14. lesz. Ezt követően nem érhető majd el műszaki segítség a termékhez, és nem jelennek majd meg a PC védelmét elősegítő automatikus frissítések sem. "

[ Szerkesztve ]

(#121122) ayo válasza djculture (#121121) üzenetére


ayo
addikt

jaja, de XP usereket se érdekelte ez a rész :D

http://jateknaplo.blog.hu

(#121123) djculture válasza ayo (#121122) üzenetére


djculture
félisten

xp főleg a kínaiak miatt maradt fent utána is. Persze itthon is volt akinek muszájból az volt a ős gépén mert új gépre nem jutott. De azokon már a youtube is 360p-be ment csak és volt minden más baj.

(#121124) yozsee11 válasza ayo (#121122) üzenetére


yozsee11
aktív tag

Nálunk tavaly váltott az egyik ügyfél a céges gépén Win98-ról XP-re :K :D

Origin/Steam/UPlay: yozsee

(#121125) Dilikutya válasza yozsee11 (#121124) üzenetére


Dilikutya
félisten

Talán 2010-ben én még Dos 6.22-t telepítettem a régi munkahelyemen a fékpados gépre. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#121126) i2k válasza ayo (#121122) üzenetére


i2k
senior tag

Pontosan.
Nekem már most is tiltva van a Windows Update...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#121127) eami válasza i2k (#121126) üzenetére


eami
addikt

jól kitoltál velük :DDD

(#121128) i2k válasza eami (#121127) üzenetére


i2k
senior tag

A gémer és office környezet, amiben vagyok jól funkcionál. A többi nem érdekel.
Nem vagyok programozó (stb.), így nem kell mindig up-2-date rendszer. Köztudottan veszélyes tematikájú oldalakra sem látogatok (ha a fórumok mérgező környezetét nem tekintjük), így az elmúlt 22 év során például veszélyes féreg sem támadta meg a rendszereimet (Windows 95 OSR2 óta nyomulok).

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#121129) tomsolo válasza i2k (#121128) üzenetére


tomsolo
őstag

> (Windows 95 OSR2 óta nyomulok).

ahh, kezdők :D

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#121130) ayo válasza tomsolo (#121129) üzenetére


ayo
addikt

Smart Dots megvolt? 3.1-en imádtam, meg persze suliban is ment ezerrel :D

http://jateknaplo.blog.hu

(#121131) i2k válasza tomsolo (#121129) üzenetére


i2k
senior tag

Tényleg későn kezdtem. Sok lépcső kimaradt a számítástechnikában. Igaz, sokáig nem is ez a terület izgatott.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#121132) FollowTheORI válasza ayo (#121102) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Jólvan végülis ő tuja... nekem ez a Win7 hit kb olyan, mint amikor öregapám tolta régen az anekdotákat meg hogy mi volt az igazi meg a jó a múlt században és azt kéne nekünk is csinálni... :D

Mindig jót mosolyogtunk ezeken. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#121133) tomsolo válasza ayo (#121130) üzenetére


tomsolo
őstag

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#121134) tomsolo válasza tomsolo (#121133) üzenetére


tomsolo
őstag

Az melyik DOS játék volt amikor elrabolták a csajod - volt szép pixel art/photo ahogy ki van kötözve a székhez és kellett menni bosszút állni?
+
vmi olyanra emlékszem hogyha nem teljesítetted az adott pályán a limitet akkor mindig lesérült csaj -> ha sokat bénáztál rape lett a vége

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#121135) ayo válasza tomsolo (#121133) üzenetére


ayo
addikt

imádtam!

(#121132) FollowTheORI: a szokás hatalma, de ahogy fentebb is írtam Win tehet róla. X év után nehezebben megy át az ember egy új rendszerre. Emlékszem mikor haverom fényképezőt vett, de USB gondok voltak, a fater meg balhézott, hogy itt aztán nem lesz Win XP, mert a 98 SE nem eszi a memóriát - 2005? :D

http://jateknaplo.blog.hu

(#121136) cskamacska válasza ayo (#121122) üzenetére


cskamacska
addikt

MS pedig mindent megtesz hogy leszoktassa a népeket a frissítésről.
Én olyat nem tegnap láttam, hogy egy sima frissítéstől összefingotta volna magát a rendszer. Win98-nál volt szokásos, hogy telepítés után jött a kékhal álla, meg talán Win2000 elqrt szervíz peccselése, illetve korai WinXP-nél driverek tettek keresztbe. Kései WinXP, Vista, Win7 ilyet nem csinált.
Na, a Win10-nek sikerült újra. :U

De amúgy is vidám tudathasadásban leledzünk, úgy általánosságban Win10 jó, szép, a legnagyobb rendben van, aki nem így gondolja az elmaradott, lemaradott, és sikeres ember nem lehet, sőt Batz papucshoz nőtt f@ßkorbáccsal fenyítendő. De aztán jönnek a szezonális ápdétek, random frissítések, driver frissítések, és hirtelen a MS trollok visszavonulnak a One Microsoft Way hídja alá, és az átlagjózsik meg telebőgik a zinternetet, hogy má megint mi b@ßódott el. :DDD

Eljátszottuk ezt már kicsiben a WP10/Windows 10 Mobile esetében. Szóval az.. na várjunk csak, sírtam én erről elébb:

Ez talán Lumia 640-re(meg a generációjára) még igaz is az elavult WP8-al. Az már rég feature phone szintjén van, de tényleg elég stabil. Lumia 550/650/950 sorozatnak viszont pár stabilabb build-en kívül, amit akár napok alatt elqrt az MS, mert ugyan miért ne qrta volna el, nem volt értékelhető állapota, mindig a használhatatlan, és a közepesen bugos között lavírozott valahol. :(

Annyi változott desktopon hogy itt azért kevésbé problémás, és nem mindenkinek, WP10 univerzálisan kukszi szökevény volt. :) De pont ezért megy egymás gyilkolása, és hát hülyének nézése :U , mert a "Én kb. a megejelnés óta hasznàlom a win10 64bitest és komoly gondom sosem volt vele" zemberek fel sem tudják fogni, hogy másnál meg nem hogy bugos, de akár el sem indul, mert neki olyanja van. A MS meg ahelyett hogy vissza venné a párezer leépített tesztelőjét, vállat von, és várja a személyes telemetria adatokat, hogy majd a következő frissítés tán nem borítsa meg a rendszert. :)

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#121137) FollowTheORI válasza ayo (#121135) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Hát a cégeken a legnehezebb ezeket átverni szerintem, de mivel a legtöbb már ott is váltott, nálunk is (amcsi multi), ezért egyszerűen ez már csak az... régi rigolya... egy két spéci esetet leszámítva. :)
Persze az update-ek félév késéssel lesznek certified így is, szóval lassabban jönnek, mint a poornépnek... de na, mégiscsak W10-en csöcsöl már a tömeg. :D

(#121136) cskamacska

Annyira azért nem meglepő ez, hardver oldalon is rengeteg újdonság jött a szoftveres újítások mellég az utóbbi években. Ilyen diverzitást lekövetni, maga a csoda lenne, ha nem lennének ilyen hibák.
A hangos kissebbség miatt meg úgyis nagynak tűnik már minden balhé... :D

Mac-en meg iPhone-on töredék ennyit nem kell lekövetni diverzitásban, és mégis ott is vannak problémák... csak most nemrég emberelték meg magukat és lett újra prioritás a stabilitás meg a kódminőség/gyorsaság.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#121138) ayo válasza cskamacska (#121136) üzenetére


ayo
addikt

Hát igen, azok az update-ek... :D A kedvencem persze, hogy most már nem Service Pack van, hanem Apple féle marketingbullshit megy itt is és sajnos az update-ek színvonala is hasonló - Paint 3D, je.
Ahogy írtam feljebb innen már csak tényleg egy lépés, hogy állatneveket adjanak minden 1-2 éves új rendszernek, ami ugyanez a Win lesz álruhában :DDD

http://jateknaplo.blog.hu

(#121139) FollowTheORI válasza ayo (#121138) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Meg UI frissítéssel peresze...

A béta alapján a Steam is most kap majd egy ráncfelvarrást és "windowsosabb" UI-t. :D :K

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#121140) ayo válasza FollowTheORI (#121139) üzenetére


ayo
addikt

néztem a bétát, de az a chat ablak nagyon nem tetszett. remélem lehet majd egyénire szabni

http://jateknaplo.blog.hu

(#121141) gyimger válasza FollowTheORI (#121139) üzenetére


gyimger
őstag

Továbbá nem fogja tovább támogatni az XP-t és a Vistát, úgyhogy gyorsan váltsatok! :D

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#121142) tomsolo válasza ayo (#121140) üzenetére


tomsolo
őstag

nekem se, elég ocsmány FHD előtt.

értem én hogy 4k a trendi, de amíg nem tudnak optimalizálni (pl font méretet lsd steam kliens :D) addig nem váltok

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#121143) ayo válasza tomsolo (#121142) üzenetére


ayo
addikt

jaja, a font mindig para. az a baj hogy Steam a Big Picture szart próbálja nyomatni, amit én pl. akkor indítok el, ha véletlen megnyomom az X-et a gamepad-en...szóval bízom, hogy lesz vmi customize opció, ha nem akkor meg majd megszokjuk, ahogy mindent.

http://jateknaplo.blog.hu

(#121144) tomsolo válasza ayo (#121143) üzenetére


tomsolo
őstag

a whistlisten már van compact nézet :)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#121145) i2k válasza FollowTheORI (#121132) üzenetére


i2k
senior tag

Mosolyoghatsz most.
S lám, én az "öreg" Windows 7-ről is gyönyörűen tudok neked ide írni, és akár játszani a Rise of the Tomb Raiderrel, a Wolfenstein 2-vel és társaival, videót szerkeszteni és feltölteni, hivatalos ügyeket intézni stb.

Nem áll meg az élet, ha nem Ringyóz Tíz az oprendszer.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#121146) tomsolo


tomsolo
őstag

Azért ez a sale se fogja megrengetni a világot. Pár speckó steam only japó cuccot leszámítva(Dangangronpa 1-2-t továbbra is ajánlom), nagyjából a szokásos dolog megy.

Mindegy, Battletechet be is húztam 15 ojróért a szürkeföldről.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#121147) FunPro válasza i2k (#121145) üzenetére


FunPro
senior tag

Igazság szerint megáll nélküle az élet, ha veszel egy új gépet. Viszont, amíg ez nem következik be, addig nem szükséges az 7-ről 10-re váltás

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#121148) i2k válasza FunPro (#121147) üzenetére


i2k
senior tag

Ne tévesszen meg az aláírásom: az az offline, otthoni gépem.

Erről játszom, írok, és vagyok online:
CPU: Intel Core i5-4690 (4 mag, 3500 MHz, turbo: 3900 MHz, 6 MB cache, dobozos - 4. generációs i5)
RAM: Corsair 16 GB Vengeance DDR3 RAM (1600 MHz, CL10 KIT - CMZ16GX3M2A1600C10)
VGA: ASUS R9 390 DirectCU II (8 GB GDDR5)

//szerk.: S ezen (is) Windows 7 (x64, Ultimate), update letiltva, víruskergető aktív.

//szerk. 2: mind az otthonin, mind az ittenin is aktívan Ableton Live-ozok, Photoshop-olok, a magam szórakoztatására. Itt persze nagyobb hangsúlyt kap a géperő és a net kihasználása és az online kliensek melletti géming.

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#121149) i2k válasza tomsolo (#121146) üzenetére


i2k
senior tag

Így van, sajnos.
A télihez képest mérsékelten jobb engedmények (melyek valójában megegyeznek a 2017-es sumér széllel), de nem annyira jók, hogy az ember bizsergést érezzen a gyomrában, vagy az agyalapjában.

Mondjuk nekem 2 cím is elérte az árszintet, aminél már gondolkozom a vásárláson.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#121150) cyberkind válasza i2k (#121149) üzenetére


cyberkind
félisten

Nekem be van készítve pár játék a kosárba de elég szar az egész, nagyon szar.

-------------

Intel Core i9-9900K (est: 8 Core / 16 Threads)
Intel Core i7-9700K (est: 6 Core / 12 Threads)
Intel Core i5-9600K (est: 6 Core / 6 Threads)

[link]

Drága lesz ez nagyon.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.