Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#121501) cyberkind válasza ayo (#121500) üzenetére


cyberkind
félisten

Ennyiért ott is maradhat.

Paranormal Cocktivity

(#121502) Agyzuzo válasza ayo (#121500) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Ez pont egy százassal több, mint amennyit ér... -_-

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#121503) cyberkind


cyberkind
félisten

Shadow of War mindenestül 155GB, jó az irány. :DDD

Paranormal Cocktivity

(#121504) Agyzuzo válasza cyberkind (#121503) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Én is nagyot néztem mikor települt. Van benne anyag. :D

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#121505) i2k válasza cyberkind (#121503) üzenetére


i2k
senior tag

2022-ben már 250 GB-os SSD-n érkeznek az AAA-játékok... :DDD

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#121506) cyberkind válasza i2k (#121505) üzenetére


cyberkind
félisten

Remélem is, szeretnék legalább 150€-t fizetni egy alapkiadásos játékért. :K

Paranormal Cocktivity

(#121507) i2k válasza cyberkind (#121506) üzenetére


i2k
senior tag

Hááát... már eddig is sírt a szájuk a fejlesztő/kiadóknak a "ráfizetés" miatt... nehogy igazad legyen! :B :O

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#121508) cyberkind válasza i2k (#121507) üzenetére


cyberkind
félisten

Csak ez a pénz nem nekik menne hanem a Samsung-nak az SSD miatt, úgyhogy továbbra is sírna a szájuk.

Paranormal Cocktivity

(#121509) reelc válasza cyberkind (#121508) üzenetére


reelc
veterán

De pl. a játék kiadó gondolom szerződhetne úgy hogy neki is legyen részesedése. Mondjuk egy CoDnál pármillió plussz eladott SSD-t jelentene. Gondolom ez a Samsungnak is megérne valamennyit, ha leszerződnének, hogy csak az ő termékükön forgalmaznák..

(#121510) cyberkind válasza reelc (#121509) üzenetére


cyberkind
félisten

Ott az lenne a baj egy idő után, hogy nem az övék a teljes a haszon, persze megérné nekik meg most is megéri, vagyis ezt gondolom, mert ha nem érné meg drága játékot csinálni akkor valszeg nem készülne.

Paranormal Cocktivity

(#121511) reelc válasza cyberkind (#121510) üzenetére


reelc
veterán

Meg ha jól emlékszem régen az Acti mondta, hogy adjuk drágábban a játékokat, mint eddig, mert úgyis megveszik. Így is lett. + DLC-k, Season Pass, stb. A többi kiadó is így tett.
Szóval nem hiszem, hogy problémáznának, ha még egy SSD árát is bele kellene építeniük. Mivel nagy megrendelők lennének, gondolom jelentős kedvezményt kapnának, és mindkét cég jól járna. Úgyis a vásárló fizetné ki.

(#121512) i2k


i2k
senior tag

Egyéni véleményem, hogy miközben mostanság durvul a digitális terjesztés előnye, vissza fogunk kanyarodni a fizikai (és lehet, hogy most vicceltünk ezzel, de nem kizárt a dolog! -- SSD, vagy memkártya stb.) hordozós terjesztéshez...
Olyan nagy méretűek lesznek már a játékok, és a javítások, hogy ezek a végtelenségig nem terjeszthetőek digitális módon azoknak a júzereknek, akik fizetnek is a netért...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#121513) Źşë' válasza i2k (#121505) üzenetére


Źşë'
addikt

ja, mint a régi sárgakazis tv játékkonzolok, sega mega drive stb :))

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#121514) i2k válasza Źşë' (#121513) üzenetére


i2k
senior tag

A történelem ismét(e)l(n)i (fogja) önmagát...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#121515) cyberkind válasza i2k (#121514) üzenetére


cyberkind
félisten

A streamelésig kihúzzuk ezzel ami van, utána meg le se kell szedni semmit, esetleg meg e kell venni semmit csak bérelni.

Egyébként érdekesek ezek a gyári textúra cuccok, ha nem tennék össze videóban a különbséget észre nem venném, ez is tipikusan a szarnak egy pofon, de legalább (még) ingyen van.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#121516) ayo válasza cyberkind (#121515) üzenetére


ayo
addikt

bérbe adni még mindig nagyobb üzlet :D

http://jateknaplo.blog.hu

(#121517) cyberkind válasza ayo (#121516) üzenetére


cyberkind
félisten

Csupán az oldaltól függ kinek az. :D

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#121518) i2k válasza cyberkind (#121515) üzenetére


i2k
senior tag

A stream is zabálja a sávszélességet... szóval visszajutottunk a kezdeti problémához.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#121519) cyberkind válasza i2k (#121518) üzenetére


cyberkind
félisten

Most lehet kezdeti, de ahogy haladunk egyre több helyen lesz net, illetve lesz jobb net.

Paranormal Cocktivity

(#121520) i2k válasza cyberkind (#121519) üzenetére


i2k
senior tag

"Most lehet kezdeti, de ahogy haladunk egyre több helyen lesz net, illetve lesz jobb net."

Sosem (ill. nem csak) a net elterjedtsége a kérdés, hanem
-- a biztos sávszélesség
-- készenléti/elérési arány
-- és a szolgáltató toleranciája a 60-155 GB-os lehúzásához hetente.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#121521) cyberkind válasza i2k (#121520) üzenetére


cyberkind
félisten

Gondolom ez is változni fog ahogy a digitális terjesztés még jobban elterjed, vagyis a következő konzolgenben, legalábbis remélem, hogy végre kukázzák az optikait. Persze most jöhetnek ilyen gondok, de nincs is minden csak digitálisan.

Paranormal Cocktivity

(#121522) sith7


sith7
nagyúr

Fiamnak megtetszett videó alapján a Transformers: War for Cybertron

A steam - en kerestem, de sehol nem találtam, aztán olvastam egy hsz - t, hogy 2017.12.22 - én levették a steam - ről

Máshonnan be lehet még szerezni digitális formában ?

(#121523) cyberkind válasza sith7 (#121522) üzenetére


cyberkind
félisten

Csak ilyen szürkeboltok vannak mint a G2A, és ott is 26€ legalább, szóval drága is és benne van, hogy szar a kód bár nem annyira gyakori.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#121524) sith7 válasza cyberkind (#121523) üzenetére


sith7
nagyúr

csodás :o

(#121525) i2k


i2k
senior tag

Hátha felpörget valakit, hogy a GMG-n most "Deal of the Day": "Assassin's Creed® Origins - Gold Edition" - mindösszesen ~32 fontért (~11700 Ft-ért, utalási sarccal együtt).

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#121526) i2k


i2k
senior tag

Ez is egy vélemény:

"Best single player games on PC"
Logitech G
Published on May 22, 2018

Klikk a videóhoz!

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#121527) djculture


djculture
félisten

Sniper Ghost Warrior 3 -ból kilett már gyomlálva a sok hiba? Érdemes pénzt adni érte?:)

(#121528) FunPro válasza cyberkind (#121523) üzenetére


FunPro
senior tag

Amúgy ez az amazonos verzió nem játszik idehaza?

Mert ahogy látom ez még egy létező dolog.
Csak azt nem tudom, hogy idehaza ezek beaktiválhatók-e.
Amcsi amazonról még nem vettem steamre, nem tudom, hogy régiózárasak-e.

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#121529) i2k válasza FunPro (#121528) üzenetére


i2k
senior tag

Simán vásárolhatóak ezek - nem egy sikeres vételem és aktiválásom volt már így.
(Nyilván, mindenki tudja, hogy mit is kell tennie ahhoz, hogy OTT vásárolhasson magyar honpolgárként).

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#121530) i2k


i2k
senior tag

https://www.indiegala.com/crackerjack: "Tales of Berseria" van soron.

Az eddigi legalacsonyabb nem szürke forrásos ára: 10,37 euro (~3380 Ft) - (WinGameStore)
Az IndieGala Store-ból most: 12,49 dollár (~3505 Ft)

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#121531) FunPro válasza i2k (#121529) üzenetére


FunPro
senior tag

Na, ez egy hasznos információ volt, köszi!

Eddig nem nagyon mertem venni, de akkor majd egyszer kipróbálom.

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#121532) Agyzuzo válasza djculture (#121527) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Attól nem lesz kevésbé unalmas... sajnos. :D

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#121533) SenorGrande válasza i2k (#121529) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Nekem nagyon sok vásárlásom nem volt még amazonon, de futottam már bele régiózáras kulcsba.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#121534) i2k válasza SenorGrande (#121533) üzenetére


i2k
senior tag

Én még nem - mondjuk, átfutom mindig a QA részt az oldal alján is. Ott fel szoktak merülni olyan kérdések, amik érinthetnek minket, európaiakat.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#121535) cskamacska válasza i2k (#121534) üzenetére


cskamacska
addikt

Nem a random fakkot kell nézni, hanem a SteamDB-n a csomagokat. Ha van NA, vagy americas változat belőle, akkor esélyes hogy az Amazon is az vagyon. :K

War for Cybertron-bul éppen nincs semmi ilyesmi.

cyberkind: "A streamelésig kihúzzuk ezzel ami van, utána meg le se kell szedni semmit, esetleg meg e kell venni semmit csak bérelni."

Gamesindustry.biz Our Uncertain Streaming Future

és ami most van: Super Bunnyhop - Cloud PC Gaming: A Pie in the Sky?

Szóval ne állj addig féllábon, de épp az unokáknak sem javasolnám.(más kérdés hogy hogyan lesznek unokák féllábon ugye :D )

Mert ugye már 7 éve is csodálhattuk ezt

és már akkor nagyjából rendben volt a dolog technológiai szempontból. Képtömörítés tűrhető, és részletesség akkori konzol szinten, input lag sem volt éppen rossz akinek az Onlive szerver közelebb volt mint a sarki tejbolt.
Csak épp szinte senkinek nem volt, data capet(adatforgalmi korlátot) lezabálta, se a kiadók, se a felhasználók nem cuppantak rá magára az ötletre sem.

És ha már ész osztás, a VRdesktopéve és várat egy darabig magára nem feltétlen azért mert technikai problemái lennének, hanem mert eleve nem jó mindenhova, illetve mindenhova is ahogy a gyártói és a fanatikusai képzelik. Gépben ülős versenyzésre, szimulátorokhoz pont tökéletes, mert pont a simek szenvedtek nagyon régóta mozgáskövetéssel, egész estét és látómezőt betöltő monitor erdőkkel hogy meglegyen az immersion, és a rókázási kedv is relatíve minimális. FPS-re már csak trükközéssel, bizonyos rókaűző technikai korlátokkal, immersion igen jó, de a róka sokkal jobban kísért. Viszont ezután a használhatóság a kútba esik, stratégia kukszi, sidescroller kukszi, bármi izometrikusan kukszi, TPS véleményes.

Ahhoz képest hogy a VR csodatech majd jól leváltja a monitorokat azért összességében elég keveset hoz a konyhára. :)

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#121536) cyberkind válasza cskamacska (#121535) üzenetére


cyberkind
félisten

Nekem nembaj ha nem jön össze ez se, engem a bérlés is hidegen hagy, várni tudok, vagy azt a pár kevés játékot akár meg is tudom venni relatív drágán.

Paranormal Cocktivity

(#121537) Agyzuzo


Agyzuzo
addikt

Day of the Tentacle fanoknak jó szívvel ajánlom a rajongók által készített 2. részt:
Return of The Tentacle

Meglepően igényes darab, a zene, a grafika, a stílus mind az eredetit idézi és ingyé van. :)

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#121538) Agyzuzo


Agyzuzo
addikt

Ha már kalandjáték, ez a projekt is szépen haladgat:
Indiana Jones and the Fate of Atlantis Special Edition

Egy egész jó kis DEMO már szedhető. :)

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#121539) arty válasza i2k (#121512) üzenetére


arty
veterán

soha semmi nem lesz olyan olcsó "hordozó", mint a netkábeled, szóval a fizikai terjesztést várhatod, inkább csak a maradék (konzolok) fog eltűnni a semmibe :( (lásd még memkártyás nintendo switch játékok... olyan drága a mem, hogy inkább a netről szedi a játék a maradékot, ami nem fért fel a kártyára... ami azért jó, mert spec a nintendo 13 év után ugy bezárta a digit boltot, hogy a wii-re megvett tartalmaid jövő januártól NEM HOZZÁFÉRHETŐEK. képzeld el, hogy tavaly vettél ott valamit.... )

... és ilyenkor olvasom az elmés hozzászólásokat, pl:

"(#121521) cyberkind

Gondolom ez is változni fog ahogy a digitális terjesztés még jobban elterjed, vagyis a következő konzolgenben, legalábbis remélem, hogy végre kukázzák az optikait. Persze most jöhetnek ilyen gondok, de nincs is minden csak digitálisan."

Nem elég, hogy ő a digitpokol mellett voksol, de te se szavazhass máshogy! :D

És közvetlen alatta jön is egy szorosan kapcsolódó, digit poklot bemutató hsz:

"(#121522) sith7

Fiamnak megtetszett videó alapján a Transformers: War for Cybertron
A steam - en kerestem, de sehol nem találtam, aztán olvastam egy hsz - t, hogy 2017.12.22 - én levették a steam - ről
Máshonnan be lehet még szerezni digitális formában ?"

Namost az van ilyenkor, a szép új digitális világban, hogy ... LEGÁLISAN SEHOGY.
A kiadó így döntött, ilyen helyzetbe került, MEGSZÍVTAD. Nem játszik a fiad ezzel, PONT.

Kolléga nem is veszi észre magát, hogy az előbb a halálba kívánt alternatívája megoldás lehetne (tehát hogy optikai hordozón megvehesd a digit már nem kapható játékot...), segítőkészségben nincs hiány:

"(#121523) cyberkind

Csak ilyen szürkeboltok vannak mint a G2A, és ott is 26€ legalább, szóval drága is és benne van, hogy szar a kód bár nem annyira gyakori."

Zseniális megoldás a tolvajmaffiát ajánlani, drágán, majd esetleg egy reggelen azt látni, hogy levették a "tízezres" játékot a fiókból.

Éljen a digitális, reméljük, hogy a ps5 generációval végre konzolon is csak a digitpokol marad. Legyen cyberkind féléknek igaza, szép jövője.

:W

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#121540) arty válasza FunPro (#121531) üzenetére


arty
veterán

Óvatosan, mert sok játék nem megy - régiókorlátos lehet, beaktiválni sem fogod tudni.

Hogy melyik kulcs milyen, azt természetsen nem tudhatod BIZTOSAN előre.

A digitpokol jó.

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#121541) ayo válasza arty (#121539) üzenetére


ayo
addikt

Nintendóhoz: szerencsére csak pár thirdparty játéknál van ez, én azokat pont a fentebbek miatt nem is veszem meg - meg mondjuk pont olyanok, amik annyira nem is mozgatnak a gépre (pl.: Wolf 2...)
Amit remélek, hogy később majd kicsengetik a kiadók a drágább kártya árát, mert amúgy van rá lehetőség, csak gondolom az elején mindenki ott spórol ahol lehet.

Egyébként baromira örülök, hogy a handheld vonalhoz hasonlóan itt is kártyás játékok vannak, szintén a fent említett dolog miatt, hiszen azok legalább megmaradnak és időtállóbbak mint a lemezek.
Teljesen áron mondjuk csak limited cuccokat vettem, többit használtan olcsóbban be lehet szerezni és ugye itt nem kell a karcokat vagy bármi egyebet nézni, a használt is olyan mintha új lenne, ami nekem tökéletesen megfelel :)

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#121542) cyberkind válasza arty (#121539) üzenetére


cyberkind
félisten

Oké.

Paranormal Cocktivity

(#121543) arty válasza cskamacska (#121535) üzenetére


arty
veterán

"és már akkor nagyjából rendben volt a dolog technológiai szempontból. Képtömörítés tűrhető, és részletesség akkori konzol szinten,"

Nincs most kéznél az összehasonlító képem (dirt3), de ez szimplán csak nem igaz. A tűrhető youtube és az ocsmányadék youtube között változott a kép, részletességről egyáltalán nem beszélhetünk (pláne nem autósjátékban).

Példa: youtube link, dirt3

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#121544) arty válasza ayo (#121541) üzenetére


arty
veterán

Az a baj, hogy handhelden vagy ez van vagy semmi (pontosabban a digitpokol, ami nintendo esetén még nagyobb pokol). Ilyenformán nintendo > bármi a hordozható gépeket tekintve.

Pech, hogy a switch sok nagygépes játék portját is megkapja, ahol a nagy méret még kisgépesítve is túl nagy (->drága memcard).

1st parti játékot egyébként tényleg csak beteszel a gépbe és kész, játszhatod? Patch sincs? Tehát az Odyssey 1.0 perfekt tolható? (csak mert wiiU-n is már volt patch jópár játékhoz, míg wii-n még nem - normális keretek közt szvsz a van patch>nincs patch, de tudjuk hogy ez az út mindig a day1 50 gigás patchekig vezet)

Úgytudom a rekorder most (még?) a quantum break a maga 178 gigájával... a blurayen (xboxon) pedig max 50 giga lehetett, ergo a patch szumma ~130 giga lehet :D

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#121545) ayo válasza arty (#121544) üzenetére


ayo
addikt

Az szerintem is gond, hogy nincs semmi handheld vonalon, ami vetélytársa lenne és még jobban húzná őket.

Igazából jó dolog, hogy ennyi minden van rá, Doom meg a Wolf2 is rettentően szépen lett optimalizálva, de ebben a formában én feleslegesnek érzem a fizikai példányt.

Switch-en és U-n, 3DS-en is vannak update-ek, de tulajdonképpen, ha nem multiról van szó, akkor bármilyen letöltés nélkül berakod és már megy a játék, ami manapság eléggé nagy szó. Főleg ha azt nézzük, hogy a többi platformon sok játék meg se jelenik fizikai kiadásban, míg Switch-re például lassan az összes menőbb indie játék már kint van vagy érkezik és azok se igényelnek netet. Aztán lelőhetik a szervereket és az eShopot, levehetik a Steamről stb., de ha megvan a kis kártyád, akkor berakod és tolhatod. Nálam ez aranyat ér :)

http://jateknaplo.blog.hu

(#121546) arty válasza ayo (#121545) üzenetére


arty
veterán

csak tippelek: gondolom nem a patch zavar, hanem hogy X év mulva esetleg nem tudnád majd játszani?

nekem spec ez a világfájdalmam :)
+van 1-2 cím, amiről lemaradtam a maga idejében (kisebb xlive/psn címek) és így talán már sose fogom játszani... mert levették, warezban se elérhető, a kör bezárult :( megnézhetem youtuben...

korábbi generációkból minden elérhető, ha valaki ki tudja fizetni: senki nem veszi le a korábbi gyűjtők polcairól a példányokat, ill. mivel léteznek a példányok, így tudnak készülni reprok végső esetben (ill. akár a wrz is jobb, mint a semmi). tudom, ami tetszik, vegyem meg amíg elérhető, játszam is végig, stb... szerintem ez az ízlés folyamatos változása/szabadidő rendelkezésreállása miatt nem megoldható :)

pécén a gog.com-al jobb a helyzet, bár nyilván ott sincs minden fenn, pláne pl egy Transformers játék soha nem is lesz :(

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#121547) Dilikutya válasza cyberkind (#121519) üzenetére


Dilikutya
félisten

De a méretek is nőnek. Itt vannak a 100+ GB-os játékok, pár éve a CoD-ok még elfértek 10-20 GB-on.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#121548) cyberkind válasza Dilikutya (#121547) üzenetére


cyberkind
félisten

Igen, és mivel a PC-nél nem standard a Bluray olvasó, így kb végtelen számú lemezt kéne a dobozba zsúfolni ha valaki ezt szeretné ahogy a Gta-nál is volt.

Paranormal Cocktivity

(#121549) ayo válasza arty (#121546) üzenetére


ayo
addikt

Jaja. Arra jók ezek a példányok hogy kijátszd, nem foglal sokat a gépen és el tudod adni, de nem az ilyenekből érdemes bespájzolni a rosszabb időkre az biztos :)

GOG nagyon jó dolog ebből a szempontból, de sajnos egyedül nyomja az ipart és képtelenség hogy meglegyen nekik minden meg ugye tartani az iramot is, hogy minden játék minden friss oprendszeren menjen.

http://jateknaplo.blog.hu

(#121550) Dilikutya válasza cyberkind (#121548) üzenetére


Dilikutya
félisten

Lehetne standard egy olyan gépben, ami elbírja az ilyen játékot. Vagy legyen választási lehetőség. Digitálisan egy GTA5 már szép darab.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.