Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#121401) yozsee11


yozsee11
aktív tag

Ez csak nekem új, vagy már régebb óta van ilyen?

Origin/Steam/UPlay: yozsee

(#121402) i2k válasza Csapoati (#121400) üzenetére


i2k
senior tag

//Szerintem meg nyáron legyen pokoli meleg (30+). Úgyis utána 9 hónapig **opni kell a változékony, hűvös, szürke időjárásban.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#121403) cyberkind válasza i2k (#121402) üzenetére


cyberkind
félisten

Kár, hogy már a hideg se hideg a köcsög klímaváltozásnak hála, milyen jó lenne ha a lehűlés létezne és jönne, igen, a hideget és a telet szeretem.

Na ez tényleg off. :D

Paranormal Cocktivity

(#121404) maross válasza i2k (#121402) üzenetére


maross
veterán

Szerintem is, 30-35 teljesen jo. A kertben a medence fel van toltve egy honapja, es azota se lehetett benne furdeni, mert ejszaka lehul a levego mintha keso augusztus lenne + heti szinten jon a rossz ido es a hideg :(.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#121405) Csapoati válasza i2k (#121402) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ha klimatizált helységben dolgoznék, talán én is így gondolnám, de nem ez a helyzet. Éjjel legyen <20, nappal meg <30. Hozzáteszem, ez az idő a normális ezen a vidéken, az elmúlt évek 3 hetes 35+ fokos hőhullámai nagyon nem megszokottak - persze azok lesznek majd idővel.

maross: Hát fűteni se lehet azt? Milyen világ van. :DDD

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#121406) tomsolo válasza maross (#121404) üzenetére


tomsolo
őstag

> azota se lehetett benne furdeni

miért befagy, vagy mi van? :D

BTW:

Tegnap jöttem haza Korfuról, ott végig 28-31 fok volt a mért hőmérséklet - ez magyar szemmel nem tűnik soknak, na de a napon 9-10-es UV sugárzás volt ami pörkölt rendesen(kb 50 fok volt a napon). Tenger cirka 23-26 fok volt, még viharkor is fürödtünk benne, 2-3 méteres hullámok között. (Oltári volt.)

Klimát egyszer se kellet használni, éjjel teljesen élhető volt a hőmérséklet, a tenger felől mindig jött egy kis friss szellő. Zakynthos vagy Tunézia ilyen szempontból sokkal keményebb az átlag 40 fokjával szerintem.

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#121407) maross válasza tomsolo (#121406) üzenetére


maross
veterán

Huszonegyket fokba belefagyok :).

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#121408) Dilikutya válasza tomsolo (#121406) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nem befagy, inkább lefagy, összemegy... :D

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#121409) i2k válasza tomsolo (#121406) üzenetére


i2k
senior tag

:DD

//igazán bővülhetne itt a szmájli-park...

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#121410) maross válasza tomsolo (#121406) üzenetére


maross
veterán

Korfu jo, mondjuk ott is ha atmesz a nyugati partra, szinten befagysz :).

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#121411) tomsolo válasza maross (#121410) üzenetére


tomsolo
őstag

Sidariban meg Kassiopin tengődtünk, ott ezek a vízhőrsékletek mennek amiket írtam.

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#121412) Balesz1899 válasza tomsolo (#121411) üzenetére


Balesz1899
aktív tag

Mi egy hónapja voltunk Sidariban, már akkor is bőven jó idő volt. Mondjuk víz mellett könnyebben elviseli az ember, itt a betondzsungelben nem bánom, hogy most nincs 35+... :)

(#121413) eami válasza tomsolo (#121411) üzenetére


eami
addikt

ezért jók a steam salek, annyit spórol az ember rajta hogy még egy nyaralásra is futttya :DDD ;] ;]

(#121414) i2k válasza eami (#121413) üzenetére


i2k
senior tag

Jujj de gonoc. :DDD

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#121415) Crytek válasza eami (#121413) üzenetére


Crytek
veterán

Azt minek erre költeni mi van ott amit a neten nem látni? :C :C Nem kell menni azt több pénzze lesz a banknak ha meghalunk.

Next PC Upgrade: 2022

(#121416) ayo válasza Crytek (#121415) üzenetére


ayo
addikt

sőt, paintben lerajzolod, élvezed. full ugyanaz

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#121417) Csapoati válasza ayo (#121416) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Google Street View, én a múlt héten Párizsban jártam, a Louvre-ba is benéztem így. :DDD

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#121418) arty válasza djculture (#121395) üzenetére


arty
veterán

de ez a "hekk" miért kell?

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#121419) Louro


Louro
őstag

Szerintetek ez az Indiegala-s bundle jó? [link]

A Chaos Reborn jónak tűnik. A WH is piszkálja a fantáziám.

Mess with the best / Die like the rest

(#121420) Crytek válasza Louro (#121419) üzenetére


Crytek
veterán

Jó bizony. Gyere group buyba és kb 1.6$-ból megúszod az egészet :C

Next PC Upgrade: 2022

(#121421) tomsolo válasza Louro (#121419) üzenetére


tomsolo
őstag

A Regicide egy sakk wh köntösben - nagyon apró változtatással - és ennyi. Chaos meg egy társasjáték.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#121422) Cheesus


Cheesus
senior tag

Más is kapott Fear the Wolves béta kulcsot, és sikerült kipróbálnia a produktumot?

https://www.twitch.tv/csehla

(#121423) tomsolo válasza Cheesus (#121422) üzenetére


tomsolo
őstag

Stream

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#121424) i2k válasza tomsolo (#121423) üzenetére


i2k
senior tag

Vagy a csákó tolta fel Crytek-szindrómásan fullmaxra ócska gépen, vagy a játék maga szar, de azok a szaggatások még nekem is (aki magasról tesz a csúszkák maxra húzására) illúzió-romboló hatásúak voltak,

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#121425) thomasa


thomasa
senior tag

Segítsetek megérteni, miért van az, hogy Blizzardnál az ingame content például: Necro D3 karakter 9.99 dollár helyett te 9.99 eur-ért tudod megvenni, csak mert EU szerveren van a karaktered? Ez nem diszkrimináció?

(#121426) Csapoati válasza thomasa (#121425) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Más piac, semmi diszkrimináció nincs itt. A Steamen is olcsóbb minden az USA-ban, bár ott még az államok helyi áfája rájön az árra.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#121427) i2k válasza Csapoati (#121426) üzenetére


i2k
senior tag

Ami meg olyan messze van a mi 27%-unkonktól, mint Makó Jeruzsálemtől.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#121428) tomsolo válasza i2k (#121427) üzenetére


tomsolo
őstag

Régi szép idők, amikor még az Amazonnál Delaware-ben éltem. ;]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#121429) i2k válasza tomsolo (#121428) üzenetére


i2k
senior tag

:DD

Én így "költöztem" - NY-ból Ohio

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#121430) Allien válasza thomasa (#121425) üzenetére


Allien
veterán

NE akard megérteni! Gondolj bele, mi minden SOKKAL drágább EU-ban, mint másutt. Lást üzemanyag. Usa-ban fele ennyi kb. Olcsóbban SEMMIT se kaphatunk, mint az USA ár. Lásd Xbox kontrollerek. Ugyan annyi, mint ott, minimum, és "Ők" (usákok) még külön össze is rakhatják, színezhetik, stb. Ja, meg igyen házhoz szállítás usa területén, persze... Valszeg, EU-val fizettetnek meg mindent... :K

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#121431) tomsolo


tomsolo
őstag

WH 40k Dawn of War 3 tényleg olyan foscsi lett?

Nyaralás alatt elovastam a 2-t könyvben, így mivel nagy kedvet kaptam rá most azt tologatom megint - Primarch módban.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#121432) Crytek válasza tomsolo (#121431) üzenetére


Crytek
veterán

Nem sok jóval kecsegteg hogy 3/4 év után már bundleba szórták....
Akit tolják azoktól hallom hogy single playerbe oltott MMO grindfest lett... ,de aki itt is tolja majd megmondja.

Next PC Upgrade: 2022

(#121433) reelc válasza tomsolo (#121431) üzenetére


reelc
veterán

Konkrétumokat nem tudok, de az igen jó 1-2 után ez bukás volt.
Ahogy Crytek írta, igen hamar bundlizták, meg volt már -75%-ba is alig egy évvel a megjelenése után.
De az is beszédes lehet, hogy eltelt több, mint egy év a megjelenéstől, és nincs egy db DLC-je sem.

A helyedben a Warhammer 40000 topikban érdeklődnék mi a probléma vele, ott ismeri jópár ember.

[ Szerkesztve ]

(#121434) DrTechnoid


DrTechnoid
őstag

Végre valahára ma este 9kor megjelenik és tölthető az egyik kedvencem amit jópár hétvégén toltam - sajnos ismerősök nélkül - , így legalább Shroud is feltalálja magát a pubg ban után. Tudom hogy kezd már túltengés lenni BR-ből, de azért egy esélyt ez is kapott.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#121435) Dilikutya válasza DrTechnoid (#121434) üzenetére


Dilikutya
félisten

(N+1)^n söpredék multis arénalövölde, lényegtelen, hogy battle royale vagy sem, ránézésre is hulladék.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#121436) i2k válasza Dilikutya (#121435) üzenetére


i2k
senior tag

Ráadásul az egész 3 mp "elégedettségről" és/vagy "sikerélményről" szól. (kábé ennyi ideig tart a "Next round"-szerű gombra kattintani az önelégült mosoly után)...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#121437) i2k


i2k
senior tag

Úgy tűnik a HumbleBundle véglegesen ráállt a Monthly Bundle-ra és hanyagolja a közteseket.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#121438) Agyzuzo válasza i2k (#121437) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Nekem nagyon úgy tűnik hogy kezd leáldozni a bundlik kora. Monthly-n kívül semmit nem vettem hónapok óta. Nagy ritkán az indiegala villant még valamit és ennyi. Valahol persze nem is baj. :)

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#121439) i2k válasza Agyzuzo (#121438) üzenetére


i2k
senior tag

Hát igen, volt időszak, mikor én is átestem a ló túloldalára a bundle halmozást illetően...
Viszont, a "jót könnyű megszokni" elv mentén azé' néhanapján jól esne egy-egy érdekesebb "kis" bundle is.
A Monthly-k néha izgalmasan hangzanak, de eddig még nem iratkoztam fel rá az évek során.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#121440) yozsee11 válasza Dilikutya (#121435) üzenetére


yozsee11
aktív tag

Belenéztem tegnap este a 1-2 streambe és olyan csodásan működik a játék, hogy 3 mp-ig ment, utána 2 mp-re lefagyott, és ez ismétlődött egyfolytában, 2 perc után be is zártam...

Origin/Steam/UPlay: yozsee

(#121441) i2k


i2k
senior tag

"Anthem & Baldur's Gate Developer Leaves BioWare After 22 Years

After 22 years I have retired from BioWare. I've loved my time with Anthem, Star Wars, Dragon Age and Dungeons and Dragons. But I need to take a break from the industry and work on something a little smaller and more personal.

— James Ohlen

Who this mystery writer is remains to be seen, but an educated suggestion would be another former BioWare creator. Ohlen has suggested that he has worked with this writer before, and that the writer is based in Austin, so it may well be that this third mystery contributor is Drew Karpyshyn. Karpyshyn was one of the real writing forces behind BioWare's success, so it would certainly make sense for these three to work together again outside of the studio.

However, the fact that there are so many accomplished former BioWare employees out there just goes to show how much change there has been at BioWare in recent years. Alongside Olhen, Sky, and Karpyshyn, there have been other high-profile departures, such as Anthem lead animator Steve Gilmour. Often, these talented developers have left the company to work on smaller, more personal projects, and some may be left asking whether there is something to the way in which EA treats its developers that is causing this.

EA's management of certain studios, such as Westwood Studios and Visceral , has had plenty of criticism over the years, but in general BioWare has been seen as one that has survived the EA acquisition curse. However, given that Anthem is such a departure from BioWare's norms, and that Mass Effect: Andromeda's development under EA's watch by a BioWare sister studio was so chaotic , it's easy to see why some who had been with the company for so long might start losing their passion for projects and want to look elsewhere. Either way, the loss of such high-profile names such as Ohlen could have major ramifications for the likes of Dragon Age 4 ."

//"Frankó" lesz/lehet az az Anthem...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#121442) arty válasza i2k (#121441) üzenetére


arty
veterán

annak frankó lesz, aki ezeket a coop-mmokat bírja :)
szegény bioware nemezise is a game-as-service lett (vagy csak lesz?).... biztos élmény lehet íróként, kreatívként egy ilyen projekt, ahol a "történet" nem vezethet igazán sehova, hiszen 2+ évre kell lekötni az embert, aki perkál a year1-2-3 seasonpassért, origin accessért, stb

:(

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#121443) Agyzuzo válasza arty (#121442) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Miért, a 7-8-9-10-ezer évados debil sorozatok miről szólnak? :D Ott is nyújtják mint a rétest míg el nem kaszálják és ahogy volt úgy marad lógva a levegőben. :D
Én örülök hogy nem kattogok ezekre mindenesetre... :)

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#121444) FunPro válasza i2k (#121437) üzenetére


FunPro
senior tag

Nincs ezzel semmi gond, csak akkor rittyentsenek olyan havi bundlikat, amitől elszáll az agyunk! Amúgy a bundlik hanyatlásáról már visszább kifejtettem a véleményem.

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#121445) Dilikutya válasza Agyzuzo (#121443) üzenetére


Dilikutya
félisten

Én nem is értek egyet az olyan sorozattal, aminek fő sztorija van, de menet közben rakják össze, és ha esik a nézettség, kuka. Egy rém rendes családnál mindegy, mikor kaszálják el. Több értelmét látom a lezárt évadoknak, minisorozatoknak. Sose hittem abban, hogy valami 10 évadon, 200 részen át is izgalmas maradhat.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#121446) morfondőr válasza Dilikutya (#121445) üzenetére


morfondőr
őstag

Pont az általad említett Rém rendes család az, ami 11 évadon és 259 részen keresztül mindig érdekes volt. Én már láttam vagy 30x az összes részt és minden szituációban tudok egy idézetet Al Bundytól! :DDD

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#121447) Dilikutya válasza morfondőr (#121446) üzenetére


Dilikutya
félisten

Jó, az kivétel. De csak azért hoztam fel, mert annak nem volt története, amit félbe kéne hagyni vagy kurtán lezárni. :)
Természetesen Al Bundy 4 prez! :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#121448) Crytek


Crytek
veterán

Tudom senkit nem érdeklő játékok ,de hátha...
Nem játszott mostanában valaki steam-en az Alien Shooter 1 ,2 és kiegjeivel?

Egyszerűen nem megy egyik sem.. Az első részen addig jutok ,hogy átmegyek a kerításen is bumm kidob a windowba.. A 2. rész meg már game menüig sem jut el...
Steam témáknál amiket írtak tegyem kompatibiliésse, tiltsam le a teljes képernyős optimalizálást, regeditbe állítgassak.. ezek mind megvoltak és nem mennek....
Valakinek esetleg más tipp/ ötlet? Ja és a gog verziók is ugyanezek azok se futnak..
Már azon vagyok előkaparom kamrából a régi gépem ée felteszek rá egy xp-t azon tuti futni 1000000% :K

Next PC Upgrade: 2022

(#121449) NyMRooD válasza i2k (#121437) üzenetére


NyMRooD
őstag

Twitteről:
@humble júl. 10.
No new bundle today, but not to worry, Humble game bundles will return! We're hard at work, and more are on their way soon.

A post alatt meg mindenki szidja az IGN-t, teszem hozzá valszeg jogosan.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#121450) tomsolo


tomsolo
őstag

PC Building Simulator - játékotok (főleg cryteknek :D)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.