Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#104551) markymark


markymark
újonc

G2A.com-ról mennyi idő, amíg megjön a pénz? Egy részletben nem engedte PayPal-ra küldeni, a kisebbik részlet már megjött, de hol marad a többi!!?

Bankszámlát közvetlenül nem is tudtam hozzáadni, hiába van elvileg lehetőség rá.

[ Szerkesztve ]

(#104552) tomsolo


tomsolo
őstag

Ha már g2a...

1 dollár körül már kapható a Megamagic: Wizards of the Neon Age

Aki szerette a régi He-Man/Sport Billy rajzfilmeket, ilyen Harry Potter szerű varázsló iskola feelinggel, ráadásul mindezt egy posztapokaliptikus jövőben, nos annak tudom ajánlani a cuccot. Első 2 percben bevallom még az egy dollárt is soknak éreztem de később szépen kibontakozik a játék.

Egy varázsló fiát alakítjuk, aki a bátyjával a nagyapjuknál él - aput megette a tutorial és a főgonosz - és onnan kell majd über varázslóvá válni - ami nem lesz könnyű mert már az első... :) - , mindenféle spellek, és megidézések segítségével. A megidézett lényeket akár irányítani is tudjuk, van saját speckó támadásuk, etc...

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#104553) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Ezért halljuk az űrben a sikolyokat: "A játékban a ruhánk szimulálja le számunkra a különböző hangokat és ezzel segíti a tájékozódásunkat és a taktikai felkészültségünket is" - árulta el Brian Horton, az Infinity Ward művészeti vezetője. "A hangokat persze kissé elfojtottuk, hogy hihetőbb legyen az egész, de az Infinite Warfare nem egy sci-fi - próbálunk hihető környezetet teremteni."

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#104554) micafighter válasza Dilikutya (#104553) üzenetére


micafighter
nagyúr

Ez csak szerintem egyre rosszabb? :S

(#104555) micafighter válasza Crytek (#104545) üzenetére


micafighter
nagyúr

Üdv újra körünkben :)

[ Szerkesztve ]

(#104556) half333


half333
őstag

Üdv! Nem indul egy játék. Mi lehet a probléma? [link]

(#104557) bullseye válasza half333 (#104556) üzenetére


bullseye
addikt

Steamből uninstalld, aztán vissza, hátha magához tér...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#104558) i2k válasza half333 (#104556) üzenetére


i2k
senior tag

Nem STEAM-es. Rossz verziót szereztél be, talán.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#104559) half333 válasza i2k (#104558) üzenetére


half333
őstag

lehet. :((

(#104560) bullseye válasza i2k (#104558) üzenetére


bullseye
addikt

GOG-nál is működhet. Galaxyban pláne. De nekik az ügyfél szolgálatuk is jobb.

Szerk: De sokan emlegetik a DirectX újratelepítést is, vagy ezt

[ Szerkesztve ]

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#104561) tomsolo


tomsolo
őstag

Sentris Deluxe Edition - 4,99€

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#104562) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#104563) markymark


markymark
újonc

G2A-ról hány nap, amíg PayPal-ra érkezik a pénz!?!?!?!? A két részletből a kisebb itt volt másnap reggelre, vagyis tegnapra, de a lényeg sehol!!!

(#104564) NyMRooD válasza markymark (#104563) üzenetére


NyMRooD
őstag

Ez a Best Buy nem pedig a Best Sell topik, szóval passz, de ha valaki tudná, már kaptál volna választ, itt akik eladással foglalkoznak azok a hardveraprón hirdetnek.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#104565) Csapoati válasza markymark (#104563) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Én 27 napja várok egy refundra (nem volt gond, csak meggondoltam magam), ma írok egy nem olyan udvarias levelet, aztán ha akkor se jön meg, akkor PayPal dispute. :)

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#104566) NyMRooD válasza markymark (#104563) üzenetére


NyMRooD
őstag

Ha refundra gondoltál akkor bocsi, jó helyen jársz.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#104567) markymark válasza NyMRooD (#104566) üzenetére


markymark
újonc

Nem refund. Eladtam a bundlimaradékaim. Kivártam a 2 hetet, amikor nem is tudom, mire vártunk, és hétfőn kértem a kifizetést PayPal-ra. A kisebbik tétel tegnap reggelre meg is érkezett, de a nagyobbik nem. Meddig használják ezek a pénzem? Lefogadom, a saját bizniszeiket finanszírozzák az ilyen hetekig benntartott pénzekből.

(#104568) FollowTheORI válasza markymark (#104567) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Szerintem azért tartják vissza sokáig, hogyha gond van az eladással akkor ezt nyúlják le. :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#104569) Dilikutya válasza FollowTheORI (#104568) üzenetére


Dilikutya
félisten

Azt mondja, elvileg már kiutalta a PayPal-ra, tehát ott volt az egyenlegén. Mondom én, hogy csaló csürhe Ecseri úti bolhapiac a G2A. :)
Gondolom, használják még kicsit a pénzét. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#104570) FollowTheORI válasza Dilikutya (#104569) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Igaz az csak refund, de a Funstock se jobb pl... pedig elvileg hivatalos bolt... ott is mókolnak vele, akár heteket is... :D

Pedig ezek szvsz kb 2 kattintás lehet meg a könyvelésnek leadni hogy sztornó számla... kb 5 perc. :)
Csak gondolom a többségnél outsourced support van és ugye ott valami főnöknek is jóvá kell hagyni mindent az meg single point és mikor épp van kedve reagálni... :D

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#104571) tomsolo válasza Csapoati (#104565) üzenetére


tomsolo
őstag

Hogy érted azt, hogy meggondoltad magad? :F

Rájöttél nem tetszik a kulcs vagy mi...

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#104572) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#104573) Csapoati válasza tomsolo (#104571) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nem, WoW Legion preorder volt, de a dobozossal ellentétben (ami jelenleg is kapható boltban) a G2A-n csak a megjelenés előtt 2 nappal kaptam volna meg a kódot. Nem részletezem miért, de jobb, ha előbb be tudom aktiválni (előny jár érte). Na amikor ez leesett, akkor írtam nekik, hogy refund és meg is indokoltam szépen. Ana visszaírt, hogy oké, sima liba, visszautalnak, aztán rá egy hétre le is zárták a ticketet. Na a pénz azóta sincs nálam. :) Elvileg max 28 nap is lehet, ezért írok majd nekik holnap.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#104574) markymark válasza FollowTheORI (#104570) üzenetére


markymark
újonc

És mi alapján kattintanak? A nagyobb összegű kifizetést előbb kezdeményeztem egy pár perccel (nem lehetett egy összegben), mégis csak a másikat kaptam meg. Tetű nyomorék banda, máskor tuti nem rakok oda semmit, ha lesz. Bár apróra meg nem akartam, azok fillérbaszók, ami egyszer volt bundliban, 1€-nál többet nem ér nekik, így meg a Sims 3 is lazán elment 9€-ért.

(#104575) maross válasza Csapoati (#104573) üzenetére


maross
veterán

teljesen veletlenul nem g2a walletre refundolnak?

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#104576) Csapoati válasza maross (#104575) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Szerintem nem is csináltam még rendes profilt oda, de jó tipp, ránézek. Köszi! :R

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#104577) tomsolo


tomsolo
őstag

AMD RX 480 8 GB giveaway Hátha :)

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#104578) eami válasza oriic (#104572) üzenetére


eami
addikt

szerencsére már megvan a játék, szóval erősíti a removed games kollekciómat :DDD

(#104579) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Atlantic Feet 4,99€

Ezt ismeri valaki? Jó kis II. világháborús hadihajósnak tűnik. Mostanában keresnék ilyen játékokat. A Battlestations Midway és Pacific megvan, de azoknak az irányítása, meg a célzás, harc nem igazán jön be.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#104580) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

ez így mennyire jó vétel? :D

carma 1-2 a gyerekkori emlékek miatt, Fable szintén.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#104581) Agyzuzo válasza Mr.Csizmás (#104580) üzenetére


Agyzuzo
addikt

A Carma 1-2-őt mondanám hogy inkább GOG-ról, de akkor nem Steam-es. :)
Mind jóféle game szerintem. :)

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#104582) Mr.Csizmás válasza Agyzuzo (#104581) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

steam azért, mert így 1klikk menedzselgetni, ha költöznék kintre, és egyúttal egy kisebb laptopra váltanék az asztali gépről. 2€-t megér nekem, hétfőn is ennyiért vettem Berlinben két péksütit :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#104583) micafighter válasza Mr.Csizmás (#104582) üzenetére


micafighter
nagyúr

:DDD

(#104584) tomsolo válasza Mr.Csizmás (#104580) üzenetére


tomsolo
őstag

carmakért nem adnék 1 eurót se

a GK felújítás sem ér 5 eurót - igen felújították, de egy csomó tökre idejét múlt dolgot benne hagytak. pl a térkép, meg hogy 64 millió bizbasz popup van a játékban hogy mi micsoda... Inkább újították volna fel a hármat nekem egyébként is aza kedvencem...

a fable nem rossz - ha 12 éves vagy :)

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#104585) Crytek válasza tomsolo (#104584) üzenetére


Crytek
veterán

Fablenál nagyon nagy kár, hogy a magyarítást nem lehet rá megcsinálni :(

Next PC Upgrade: 2022

(#104586) Agyzuzo válasza Mr.Csizmás (#104582) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Azért javasoltam a GOG-ost, mert stabilabban fut. :) De persze nekem is ott figyel mindkét platformon, szóval... :D

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#104587) tomsolo


tomsolo
őstag

Micsoda történet a steamen ;]

Details

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#104588) Crytek válasza tomsolo (#104587) üzenetére


Crytek
veterán

Aki esegleg megtisztelné azon magyarokat akik nem tudnak angolul leírná magyarul mi ez?

Next PC Upgrade: 2022

(#104589) tomsolo válasza Crytek (#104588) üzenetére


tomsolo
őstag

kiderült egy csomó greenlightos cuccról hogy botok szavazták be és értékelték fel őket

egy csomót kivágtak, pl a Groupees bundliba lévőt is amit a "kiadó" úgy magyaráz, hogy ők csak kiadják nem pedig fejlesztik a játékot és ők csak minőségi cuccokat terítenek... ennek ellentmond hogy másik 3 játékuk is részt vett ua ilyen botos beszavazós/felpontozós történetben...

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#104590) csaba951 válasza Crytek (#104588) üzenetére


csaba951
veterán

Megkereste őket egy zsaroló, hogy fizessen nekik a kiadó vagy rosszul járnak. Nem vették komolyan, elküldték a vérbe. Erre a zsaroló rászabadított egy zombi hálózatot a játék adatlapjára, tömegesen generáltak negatív értékeléseket.

Nincs leírva, de tudni kell, hogy csak akkor írhatsz értékelést, ha megvetted/aktiváltad az adott játékot. A konkrét példában valószínűleg tömegesen megvásárolták a játékot a Store-ban, megírták az értékelést, majd a Support-tól visszakérték a játék árát. -> Ők maguk osztottak ki PR okokból rengeteg kulcsok különféle Steam csoportoknak.

A Steam Support ebből annyit látott, hogy hirtelen megnőtt a visszaigénylések száma. Biztos valami probléma van a játékkal. Önhatalmúlag úgy döntöttek, hogy leveszik a játék adatlapjáról a vásárlás gombot. A kiadótól pedig nem fogadják el új kulcsok feltöltését a Steam rendszerébe.

Tehát a zsaroló gyakorlatilag simán tönkre tudott tenni egy egyébként jól működő, nem gazember céget.

A kiadó most felvette a Steam-mel a kapcsolatot. Sajnos nekik se gyorsabb a Support, mint nekünk. A kiadó megnyugtat mindenkit, nem kerül eltávolításra senki fiókjáról a játék. A Steam rendszerben már bent lévő, de még nem aktivált kulcsokat gond nélkül lehet aktiválni. Ilyen kulcsokat mostantól bundle oldalakon lehet vásárolni (amíg rendezik az ügyüket a Steam-mel). Mindenki nyugodjon le. Minden rendben lesz, de ehhez idő kell.

Reddit oldalon meg egy hazal, hasonló esetről lehet olvasni még. Úgy látszik, erre is kiépült már egy komplett iparág! :(

[ Szerkesztve ]

(#104591) tomsolo válasza csaba951 (#104590) üzenetére


tomsolo
őstag

A reddites cikkben azt írják, hogy a beszavazásnál is botok tolták őket...

Furi ez így, ráadásul majd mind orosz.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#104592) Crytek válasza tomsolo (#104589) üzenetére


Crytek
veterán

Az a baj, hogy nem ezekkel kéne foglakozni hanem az igazi vér gagyit írtani a steamről...
A valve sok szarja mellé még bevehetne egy gagyi szűrőt.
Pl az olyanokat élből töröltetném ahol nem tudsz tuljutni mert allandóan crashel ,de a fejlesztő sehol

Next PC Upgrade: 2022

(#104593) csaba951 válasza tomsolo (#104591) üzenetére


csaba951
veterán

Nor we didn't expect him to use this keys and his bots to actually exploit the review system of our games.

Hát igen, itt el van kenve, hogy pontosan mi történt!

Tele vannak negatív értékelésekkel + írták, hogy a Support-tal el akarják távolítani a bot-os értékeléseket. Ebből nekem az jött le, hogy a rosszakat írtak róluk. Plusz eleve a dolog előtt kereste meg őket a zsaroló. Nem fizetett a cég, erre a zsaroló megszórta őket pozitív értékelésekkel? Ingyen? ;)

Persze dr. House óta tudjuk, hogy mindenki hazudik! Valószínűleg itt is így van. Nagy az esélye, hogy nem minden pontosan úgy történt, ahogy a kiadó leírta.

#104592 Crytek
Hát igen! 2010-2012-ig a Steam Store önmagában jelentett valami garanciát a minőségre nézve. Persze a nagy kiadók akkor is megvették őket kilóra, és árulhatták a kevésbé jól sikerült játékaikat. De azóta a vezetőség látta a KickStarter+Google Play/Apple Store sikerét és úgy döntöttek, ők is bepróbálkoznak valamivel amivel a pénz egy részét magukhoz tudják vonzani. Anyagilag be is jött nekik. Szívni meg mi (vásárlók/játékosok) szívunk vele! :(

[ Szerkesztve ]

(#104594) tomsolo válasza csaba951 (#104593) üzenetére


tomsolo
őstag

A redditís cikket olvasd már el lécci :D

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#104595) eami válasza tomsolo (#104594) üzenetére


eami
addikt

te is fuss neki még egyszer szerintem... :U

(#104596) sto1911


sto1911
veterán

Most jott egy sms kod, mikozben jatszottam es nem nagyon akartam mashol belepni. Torik a fiokokat?

(#104597) tomsolo válasza eami (#104595) üzenetére


tomsolo
őstag

[Érdekes, hogy ezek botok mindig felszavaznak]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#104598) Crytek válasza tomsolo (#104597) üzenetére


Crytek
veterán

Ezekkel nincs baj legalább mennek...
Epsilon corp.
Többnyire pozitiv. Bottal verném szét a fejét aki ebbe talál pozitivumot.
Ha márkod van ismétlem HA akkor NEM MINDEN pályatöltésnél kapod az arcodba a crasht. De minden 2. loadnál szinte biztosan.
Már azon vagyok ,hogy ezekkel a semmirekellő game creaátorkkal valakivel összedobok egy hasonló (azt se baj ha el se indul ) **st azt feltesszük steam-re 1euroért ráirjuk kártyás 500-1000 hülye úgyis lesz az már elég szép summa. Majd felrakjuk bundléba ahol 10k elmegy abból is jön pénz na valaki?
Ezeket 100% egyszer se tolja végig aki csinálja.Szánalom komolyan :W

Next PC Upgrade: 2022

(#104599) tomsolo válasza Crytek (#104598) üzenetére


tomsolo
őstag

Konkrétan azon megy a huzavona hogy a GreenLight támogató csoport - és botjai - minden szart beszavazott majd felpontozta.

Pedig ezek jó játékok, és a kiadók/fejlesztők nem tehetnek róla.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#104600) arty


arty
veterán

a kártyagrindeléskor azért bele-belefutok érdekességekbe

Shower With Your Dad Simulator 2015

5459 pozitiv értékelése van.

Remélem jönnek az idegenek és kiirtanak bennünket.

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.