Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#104101) cyberkind válasza Dilikutya (#104100) üzenetére


cyberkind
félisten

Azért az eredetivel voltak gondok ha jól rémlenek a régi emlékeim.

Paranormal Cocktivity

(#104102) Dilikutya válasza cyberkind (#104101) üzenetére


Dilikutya
félisten

Passzolom. Nekem megvan, még akkor osztogatták, amikor az eredeti Last Light megjelent, egyszer sem volt elindítva. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#104103) vidaila válasza tomsolo (#104097) üzenetére


vidaila
aktív tag

Homeworld remastered

http://steamcommunity.com/id/juhaszjani1988/

(#104104) sixpak


sixpak
nagyúr

Hi.
Steamen látom, hogy az Arkham Knight-hoz két kiegészítő van, egy SP 20 pénzért és egy másik 10-ért.
A másik micsoda?
Ja, és mivel ez OFF topik, megragadom az alkalmat, hogy hangot adjak azon véleményemnek, miszerint az AK az egyik legjobb játék amivel valaha is játszottam, pedig nem ma kezdtem. A látvány a játékélmény mind példaértékű, minden percét élvezem, egy mestermű.
(Szándékosan nem említem a PC-s verzió technikai problémáit, mivel mire megvettem, addigra már nem voltak gondok.)

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#104105) cyberkind válasza sixpak (#104104) üzenetére


cyberkind
félisten

Az is benne van a Season Pass-ben, egyébként ez a 10Eurós bővíti ki a játékot 120%-ra ha jól láttam a karaktereket, de a Season Pass megéri annak aki imádja a Batman-t mert a kocsik és ruhák is nagyon jól kidolgozottak, én valahogy 3k körül vetettem a G2A-ról.

Paranormal Cocktivity

(#104106) arty válasza tomsolo (#104097) üzenetére


arty
veterán

teljes áron soha, semelyik.

de okosba (akcioban, használtan) szinte mind jó, amiket eddig néztem (pc/konzol, vegyesen)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#104107) tomsolo válasza vidaila (#104103) üzenetére


tomsolo
őstag

az remastered és nem redux vagy enchanced

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#104108) sixpak válasza cyberkind (#104105) üzenetére


sixpak
nagyúr

Kiváló, köszönöm.
G2A-n még nem vásároltam, ha nem találok mást, akkor megvárom a szélt, addig talán végzek az alapjátékkal.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#104109) bullseye válasza tomsolo (#104097) üzenetére


bullseye
addikt

The vanishing of Ethan Carter :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#104110) tomsolo válasza bullseye (#104109) üzenetére


tomsolo
őstag

az meg ingyenes :) ... és a DoS is - ami kivételesen jó is lett

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#104111) bullseye válasza tomsolo (#104110) üzenetére


bullseye
addikt

A kérdés az volt, megérte-e az árát. Igen. :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#104112) tomsolo


tomsolo
őstag

Ez hogy tud lenni Mostly Positive?

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#104113) eami válasza tomsolo (#104112) üzenetére


eami
addikt

Positive (223)
Negative (65)

(#104114) tomsolo


tomsolo
őstag

Rég volt unpopular játék ismertető, kultúra barátunk elégedettségét növelve most 2 japó játék "rövid" ismertetője következik. :D

Tales of Zestiria

Túl az első végigjátszáson - cirka 70 óra, és horror de van acsi az ng+5 ért is - azt kell hogy mondjam nagyon jól szórakoztam, némely roppant frusztráló dolog ellenére is.

Először is a játék anime grafika szempontból magasan ott van a toppon, rengeteg átvezető a játék motorral készült - és néha sokkal jobbak mint a ritkán előforduló rendes anime betétek(azok is jók egyébként).
Sokan szidják a sztorit, de szerintem semmi baj nincs vele egyszerűen szinte az összes létező anime klisé idevan gyúrva a tsundere, otaku és eroge jelenetekkel együtt. (Egyébként nem kell parázni, majdnem szexmentes a játék, pár béna csajozós szövegtől eltekintve, viszont sokat lehet rajta röhögni és vannak nagyon szerethető karakterek is - edOna <3)

Irtózatosan sokat dumálnak a játékban - imho min. ötször többet mint a Dragon Age Originsben - , nemcsak az átvezető sok, hanem a karakterek némely helyszínen hajlamosak kitárgyalni bizonyos dolgokat és ezekből rengeteg van. (Skippelhető és választhatóak is egyébként). A zene marhajó, szerintem a sztori is szóval minden majdnem tökéletes hol akkor a bibi?

Sajnos két dolog nem lett vmi jó - bár ez szokható, és valamennyire megszokott jrpg vonás.

Az egyik a grind, mindig mindenhol ugyanazok az ellenfél tömegek, mint a Last Remnantban ez hosszú távon marha fárasztó, hiába van olyan pia, hogy nem vesznek észre - ha nem harcolsz nem fogsz szintet lépni, ha nincs meg a szinted a bossoknál szopni fogsz. Ezt megfejelték azzal hogy némelyik dungeon irgalmatlan unalmas ráadásul nincs bennük semmi érdekes egy bosson vagy 1-2 jobb ládán kívül. A gyaloglási faktor irgalmatlan magas, hiába lesznek fast travel pontok, lúdtalpasra járattam a végére az egész csapatot. Az is igaz hogy vannak labirintusok amik kifejezetten jók lettek főleg a trialos pályák amik nagyszerű fejtörőkkel vannak tele, igazi kihívás volt teljesíteni bár nem nehezek.

A másik nehéz rész a harc. Sajnos elég könnyen lehet rosszul játszani a játékot, főleg az elején illetve a standard, átlag ellenfelek mészárlásakor - lényegében kimerül egy-két gombos nyomkodásban. Később mikor már elég karakterünk van a bossoknál már nem lesz ez elég, itt nem csak a főkarakteren kell változásokat eszközölni hanem néha harcközben akár karaktert váltani(!) mivel mindennek megvan a gyenge pontja szóval érdemes mindig arra rágyúrni. Ha meghalunk harc közben, újrázáskor javíthatjuk az esélyeinket némely kaja elfogyasztásával és vele járó buffot felhasználva. Két marha undorító harc van benne az egyik a vége előtt, nálam 32 percig tartott illetve a legvégén az utolsó előtti ahol kb. egy túrórudival és elixirrel sikerült végre agyonverni a nagy dögöt. (És még utána is van egy harc :D)

Egy rendes jól kitalált TBS rendszerrel tökéletes lett volna. Nagyon nem akarom tovább részletezni, ez egy remek játék az arra igényes közönségnek a többiek: kerüljék. ;]

SENRAN KAGURA SHINOVI VERSUS
Igazából úgy vettem meg, hogy belenézek aztán majd megy rá a refund, aztán meg úgy jártam vele mint az AKIBA'S TRIP: Undead & Undressed ami szintén egy jól sikerült Vita port és alig tudtam letenni.

Mondjuk az Akibához képest az SKSV sokkal kevésbé szofisztikáltabb bár itt is úgy "halnak" meg az ellenfelek hogy lezúzod róluk a ruhát :) 4 iskola 4 csaj - ezeknek mind külön sztorijuk van, a csajoknak egy-egy míg a sulisok egy 5 chapterből álló (chapterenként min 4 fejezet van).

Egy pályán 2 féle ellenfél típus van: hordák/seregek - ezek síkhülyék és inkább csak arra jók hogy növeljék a kombószámot illetve bossok(akik a másik sulikban szereplő lányok.) A harc egyszerre marha könnyű és néha nagyon nehéz, bár utóbbi csak addig míg megnem találod a védekezés gombot és átnem mész frantic módba (ilyenkor bikinire vetközik a karakter és nagyobbat sebez, cserébe hamar meghal) vagy shinobi módba (egyenruhát ölt és kb a frantic fordítottja) majd elsüt egy-kettő-három Ninja Artot. És ennyi.

A sztorik nagyon durván fanservice alapokra épülnek - néhány lány nagyon szégyenlős, aztán letépik róla a ruhát, egy másik titkon a másik osztálytársnőjébe szerelmes etc...:) A sztorik tálalása marhára nem jött be egyébként, álló képeken soronként kell elolvasni az adott sztorit - rém unalmas és később sem lesz jobb mikor már a hagyományos karakterképes beszélgetéssel találkozunk. A záróképek(amiket feloldunk) viszont elég viccesek :)

Egyébként tonnányi dolgot lehet feloldani/megvenni a játékban csak bugyiból 100 félét lehet nyerni a bugyilottón és akkor nem beszéltünk azokról amiket meg is lehet venni. :) Sok (viszonylag könnyű) harc, sok pénz, sok megvehető cucc kb. ez adja meg a játék lényegét utána ugyanis minden fiú és lány álmaként lehet öltöztetőset, tapizósat játszani velük(külön acsi van rá, de nem mondom meg mire.) :DDD

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#104115) djculture


djculture
félisten

Érdekes steam-es ingyenes star wars játék érkezik persze más néven..

(#104116) oriic válasza djculture (#104115) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Én abban azért annyira nem lennék még biztos. Eredeti Battlefront 3 kiszivárgott anyagokból dolgoznak, nem biztos hogy az EA engedi kikerülni a játékot.

Live-Die-Respawn

(#104117) djculture válasza oriic (#104116) üzenetére


djculture
félisten

Valve nem hiszem hogy viccből karolta volna fel a projectet. Jó lenne amúgy mert ez az EA féle battlefront egy gagyi multiplayer lövölde lett. Medal of honor kivégzése után folytatják a star wars sárba tiprásával.

[ Szerkesztve ]

(#104118) eami válasza djculture (#104115) üzenetére


eami
addikt

csípem amikor így a levegőbe lövöldözöl... link, referencia, stb....?

[ Szerkesztve ]

(#104119) NyMRooD válasza eami (#104118) üzenetére


NyMRooD
őstag

Gamepodon nem találom, arra gugliz rá, hogy Galaxy in Turmoi. (szerintem erre gondol)

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#104120) oriic válasza NyMRooD (#104119) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Még nem írtam róla, megvárom mi lesz belőle.

De amúgy van itt egy cikk.

Star Wars Battlefront 3 Fan Remake Devs Say It's Been Approved for Steam Release

Live-Die-Respawn

(#104121) eami válasza NyMRooD (#104119) üzenetére


eami
addikt

köszi :)

(#104115) djculture: érdekes, év AAA játéka érkezik ami neked be fog jönni, persze más néven ;]

(#104122) djculture válasza eami (#104118) üzenetére


djculture
félisten

pc guru oldalt szerintem te is megtudod nyitni nem kell hozzá külön tanfolyam.. ;] De szerintem kb minden gamer dolgokkal foglalkozó oldal irt róla.

[ Szerkesztve ]

(#104123) tomsolo


tomsolo
őstag

Bazge, ezt az AI-t ami a Mirror Edge C-be van.

Sírtam. Komolyan. :B

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#104124) djculture


djculture
félisten

Gyu mester cuccai múzeumba kerültek: [link]

(#104125) eami válasza djculture (#104122) üzenetére


eami
addikt

pc guru? komolyan? lol! xD

(#104126) sixpak


sixpak
nagyúr

Hi.
Itt még nem vásároltam, ez megbízható bolt?
Elég jó az ár, azért kérdem.
Ennél olcsóbb gondolom a nyári vásárkor sem lesz....

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#104127) szami777 válasza eami (#104125) üzenetére


szami777
addikt

Tenyleg volt ilyen cikk, en asszem a gamespoton olvastam, az meg ugye nem fözőkészlettel házal.
A cikkbe volt screenshot a steam oldalrol, de az aruhazba nem talaltam utana. Ettol fuggetlenul nem legbol kapott pletyka. :)

Pont azert lesz ingyenes hogy kevesebb oldalrol tamadhassak őket.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#104128) sixpak válasza sixpak (#104126) üzenetére


sixpak
nagyúr

Tökmindegy...nincs belőle. :(

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#104129) Jofi81 válasza sixpak (#104126) üzenetére


Jofi81
őstag

Megbízható, én is innen vettem. Arra készülj, hogy ha ez az első vásárlásod, akkor lehet, hogy kérni fognak fényképes igazolványt.

(#104130) sixpak válasza Jofi81 (#104129) üzenetére


sixpak
nagyúr

Köszi.
Az nem jól hangzik. :N

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#104131) oriic válasza szami777 (#104127) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Lasd en hsz-em.

Live-Die-Respawn

(#104132) micafighter


micafighter
nagyúr

Lenne egy nagyon triviális kérdésem, de mivel még nem csináltam ilyet, és most barátomnak segitenék ezzel, igy előtte inkább megkérdezem tőletek:

Szeretnénk egy játékot kipróbálni hogy fut a gépén. Ha jól tudom a Steames "próbaidő" csak a steamen vásárolt játékokra vonatkozik, ezért arra gondoltam, hogy megvesszük neki steamen a játékot, teszteljük hogy müködik-e, aztán visszakérjük a steamtől a pénzt, és ha jó akkor egyéb másik boltból megvesszük neki a játékot steamre, olcsóbban.

Ez igy müködö képes? A steames "próbaidő" minden steamen saját részre vásárolt (nem gift) játékra vonatkozik? Teljesen új steam fiókot kell majd neki csinálni amúgy.

(#104133) tomsolo válasza micafighter (#104132) üzenetére


tomsolo
őstag

Minek új fiók?

Megveszitek, 2 órán belül próbálgatjátok majd refund. Kutya nem nézi hogy utána máshol megveszed és aktiválod sőt akár refund ok is lehet, hogy máshol olcsóbb nem itt akartad megvenni.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#104134) micafighter válasza tomsolo (#104133) üzenetére


micafighter
nagyúr

Azért kéne új fiók mert nincs steam fiókja :) De most hogy igy mondod, nekem megvan steamen a kérdéses játék, akkor lehet megoldható lenne a játék kipróbálása "családi megosztással" is? :) Mondjuk ahhoz is kéne egy új fiók igyis-ugyis. Vagy az is müködne ha egyszerüen belépek a gépén a steam fiókomba, és felrakjuk neki a játékot? Nekem otthoni gépemen rajta van a játék de amig próbálgatjuk addig az otthoni gépem úgyis offline.

Nagyon noob kérdések ezek tudom, de egyszerüen nem volt még ilyenekre szükségem, egyetlen gépemen játszok csak, csak azon léptem be eddig a steam fiókomba azt kalap :DDD BTW nem fillérbaszás megy, 15k-s játékról van szó, és azért nem mindegy hogy másik boltban pár ezerrel olcsóbb a teljes verzió, mint steamen az alap :)

[ Szerkesztve ]

(#104135) eami válasza micafighter (#104134) üzenetére


eami
addikt

melyik játék amúgy?

(#104136) Csapoati válasza micafighter (#104134) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A legegyszerűbb, ha nála beléptek a fiókodba és oda is felinstalláljátok azt a játékot.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#104137) micafighter válasza eami (#104135) üzenetére


micafighter
nagyúr

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 (szerintem rétegjáték mert aki nem ismeri a képregényt / animét belőle annak max egy érdekes ninjás verekedős játék amiért sok lehet 15k, de aki ismeri és szereti a Naruto világot, annak maga a menyország kb ez a játék :DDD És lazán megér neki 15k-t is

Csapoati & tomsolo: köszi szépen :R

[ Szerkesztve ]

(#104138) maross válasza micafighter (#104137) üzenetére


maross
veterán

aze olcsobban is beszerezheto, vagy ha még kibirja summer sale-ig a 2 hetet, nagyot kaszalhat.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#104139) eami válasza micafighter (#104137) üzenetére


eami
addikt

Volt már €33 steamen is az alap, a delux meg €46. Lehet érdemes várni saleig.

(#104140) micafighter válasza maross (#104138) üzenetére


micafighter
nagyúr

Pesze, a 15k a steames alap játék ára, nekem a teljes volt 11,5k. Sale-ben szerintem 33%-ot fog kapni, még úgy is olcsóbb egyéb forrásból beszerezni. Bár ugye benne van a pakliban hogy steam sale alatt más boltok is lejjebb viszik a steam sale cimek árait.

(#104139) eami most hogy mondod rémlik valami :) Felrakom neki meglátjuk fut-e, a vásárlással meg várunk sale-ig, az a biztos :R

[ Szerkesztve ]

(#104141) tomsolo válasza micafighter (#104137) üzenetére


tomsolo
őstag

a naruto játékokkal az a bajom, hogy nem érzem a fene nagy különbségeket az egyes részeknél - valahogy mindig ugyanaz a szósz, max az anime rész változik utána az egygombos püfölés meg csak nem akar más lenni

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#104142) micafighter válasza tomsolo (#104141) üzenetére


micafighter
nagyúr

Pedig a harcrendszer is változik minden új játékban :) Az új részekkel halad a történet és bővül a játszható karakterlista is. Én is majdnem kb egy gombos püfölés szinten játszok, de ha nézel videókat YT-n vagy kipróbálod az online battle-t, akkor azért látod hogy lehet ezt komolyabban is csinálni. Az új résszel még most ismerkedek, de pl az UNS3-ban kitaláltam én is jó pár kombót amit sokat kellett gyakorolni, és nem volt egyszerü beadni, de annál hatékonyabb és látványosabb volt :) A játék amugy szerintem úgy tud csak igazán érdekes lenni ha ismered mangából / anime sorozatból / filmből a világot és a karaktereket.

(#104143) tomsolo


tomsolo
őstag

Egész jó lett az új Humble BTA:

1001 Spikes
Absolute Drift
Snakebird

BTA

Hand of Fate
Deathtrap
More games coming soon!

10USD
Viscera Cleanup Detail - House of Horror DLC
Craft the World Craft the World

40USD
Premium Hamble Plush

A Groupeesra is érdemes ránézni ott 4 dollárért:

BM26
Candlelight
FIVE: Guardians of David
Frontier
King of Dragon Pass
Who's Your Daddy
BLEAK: Welcome to Glimmer
Wave of Darkness
Point of Departure(DRM-Free) and 2 albums

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#104144) cyberkind


cyberkind
félisten

Baker újra. :U :U

Paranormal Cocktivity

(#104145) Dilikutya válasza cyberkind (#104144) üzenetére


Dilikutya
félisten

Apropó: láttam, hogy régi tagok próbálnak belépni az oldalra, azonban ez egy teljesen új adatbázis, tehát újra kell regisztrálni mindenkinek, valamint a korábbi tagoknak nyújtott kedvezmény elévült, így mindenkire a magyarításonkénti 600 Ft-os egyszeri díj vonatkozik.

Ha ez ideiglenes oldal (parancsnokság, de ciki :) ) akkor a végleges oldali regisztrációnál ugyanúgy lehúzza majd a balekokat? :)

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#104146) cyberkind válasza Dilikutya (#104145) üzenetére


cyberkind
félisten

Persze hogy le, mivel anno sok volt az hogy 90k-t kért, így most a 600FT nem lesz olyan szembeötlő, szánalom ez az ember.

Paranormal Cocktivity

(#104147) tomsolo


tomsolo
őstag

Na ki mit zsákolna be szíve szerint a salen? ;]

Jöhetnek az ámbrándok, régen titkolt vágyak. :D

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#104148) maross válasza tomsolo (#104147) üzenetére


maross
veterán

semmit, 99% ugyanaz lesz learazva ugyanannyira mint eddig :). inkabb jojjon valami jo humbli :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#104149) sixpak válasza tomsolo (#104147) üzenetére


sixpak
nagyúr

Fallout4, összesbetmen, legújabb MGS...asszem ennyi.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#104150) FollowTheORI válasza tomsolo (#104147) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

-75% DOOM & Fallout 4 ;]

De mivel ilyen nem lesz, így csak ha lesz valami meglepetés +1 sorra. :P

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.