Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#104351) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Azért lassan uplay is haladt a korral megint... végre van 2 lépcsős beléptetés náluk is. :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#104352) kriszpontaz válasza FollowTheORI (#104351) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Csak ne ezzel a Google authenticator-al csinálnák ezeket a 2 lépcsős cuccokat. Mocskosul irritáló hogy ha valami gebasz van (pl. a múltkor Originnel szívtam meg emiatt), pl. a telefon bekrepál és emiatt újra kell húzni, esélyed sincs kikapcsolni, vagy más bejelentkezési módot választani (pl.: email).

(#104353) eami válasza kriszpontaz (#104352) üzenetére


eami
addikt

másikat meg elhagyod, lemerül, ellopják. telefont szerintem ritkábban vált/húz újra az ember mint az előbbiek.

(#104354) S1M0N válasza kriszpontaz (#104352) üzenetére


S1M0N
senior tag

De kapsz tartalék kódokat, plusz az említett Uplay esetében a kliensből ki tudod kapcsolni a 2 lépcsős azonosítást, utána szerintem probléma nélkül újra be lehet állítani, akár másik készülékről is.

De igazából a Steam sajátja is ugyan így van, mindegyiknél van tartalék kód, pont az ilyenek miatt. Le kell menteni ezeket is, akkor szerintem nem nagyon lesz velük probléma.

(#104355) tomsolo


tomsolo
őstag

Na cirka 3 hét múlva megjelenik a Muv-Luv, ami hasonlóan a dvd kiadáshoz tartalmazza majd a Muv-luv Extra és Unlimited kiadást is.

A folytatásra - Muv-Luv Alternative - télig kell várni, ugyanis a minden idők top VN-je akkor fog megjelenni a steamen.

Már előre látom a sok a prűd arcot, akik felháborodva emlegetik a gőzön miután belefutottak pár "mi is az a dakimakura?" keresésbe. :)

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#104356) eami válasza tomsolo (#104349) üzenetére


eami
addikt

szerintem a cikk szerint a fejlesztők egy fillért sem látnak belőle, hiszen az eladó sem lát belőle végül semmit sem. az már más kérdés hogy nem is buktak semmit, mert az hivatalos eladó kommunikálja ezt a fejlesztővel azok meg tiltatják a kulcsokat steamen. szóval egyetlen igazi vesztes a g2a vásárlója lehet, az meg szokja csak :DDD

(#104357) Niczo


Niczo
senior tag

ingyé LIMBO

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#104358) arty válasza kriszpontaz (#104352) üzenetére


arty
veterán

hanem mivel?

legjobb cucc, nem ismerek rugalmasabb rendszert... pl a steam saját apposa tök macera, több tapicskolást igényel, mire látod, plusz egy kötelező app, stb

bár MINDEN gugliautentikátoros lenne :)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#104359) tomsolo válasza eami (#104356) üzenetére


tomsolo
őstag

A fenéket. Pont azzal kezdi, hogy jujj nem tudni honnan vannak a kulcsok, mert lehetnek bundle-ból is utána meg jön a felvázolt ellopják a bankkártyát a sötétweb adatbázisból - LOL - utána meg megy ezek összemaszatolása, hogy jaj nagyon nehéz ám kideríteni melyik kulcs honnan van - értsd nem tudja kideríteni mi az amit resellernek - sőt saját maga által üzemeltetett boltban LOLOLOL - és mi az amit a bundleba rakott.

Eredeti butthurt, ha kimaradt volna.

Utána meg rápróbálkozott a nyomorult, hogy adjon neki kárpótlást a g2a :D

Egy fillér kára nem történt volna ha simán bannolja a lopott kártyás kulcsokat, aztán hajrá. A saját bolt üzemeltetése meg rizikós és tehetség kell ám ahhoz is, mert már nem az első indie sztárt olvasom aki sír hogy belefullad a chargebackbe.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#104360) eami válasza tomsolo (#104359) üzenetére


eami
addikt

máj bed... korábban olvastam a tinybuildes írást, itt meg már meg sem néztem mi van linkelve.

"Utána meg rápróbálkozott a nyomorult, hogy adjon neki kárpótlást a g2a :D
Egy fillér kára nem történt volna ha simán bannolja a lopott kártyás kulcsokat, aztán hajrá. A saját bolt üzemeltetése meg rizikós és tehetség kell ám ahhoz is, mert már nem az első indie sztárt olvasom aki sír hogy belefullad a chargebackbe."

Pont ezt írtam én is. Neki semmi kára nem keletkezett volna ha normálisan nyilvántartja mit ad el hova mikor és hogy. Sőt ezzel lehetne csak igazán leszoktatni az embereket az ilyen kétes üzletekről.

"sötétweb adatbázisból - LOL"

-Get ahold of a database of stolen credit cards on the darkweb
-Go to a bundle/3rd party key reseller and buy a ton of game keys
-Put them up onto G2A and sell them at half the retail price

Pont így tudnak akasztani jó kis pénzeket. A kártya adatok százas-ezres tételekben mennek darkweben occón, mert nem megszerezni nehéz őket (lásd saját linked is), hanem felhasználni.

De tudom neked ez csak fantasy ;)

(#104361) tomsolo: nope, ez eléggé realitás és sajnos a nagy többség pont így áll ehhez az egész témához mint te is, lásd amit linkeltél :)

[ Szerkesztve ]

(#104361) tomsolo válasza eami (#104360) üzenetére


tomsolo
őstag

Imho te is meg ők is túl sok Dan Brown regényt olvastok. :D

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#104362) maross válasza tomsolo (#104359) üzenetére


maross
veterán

Fura ez az egesz sztori a kovethetetlen keyekkel az élen, nem tudja mit ad el...hatbaz...hogy nem lehet azt tudni, hogy mit vettek stolen credit carddal, es mit adott el a partnereinek...elso reszet revokeolja a francba, masodik reszet meg ha van kedve vasarolgasson neha g2a-rol, aztan koszonje meg a reszvetelet annak a partnernek aki ott arul (bar nem ertem ez miert zavarja, ha megkapta a penzt amit kert erte [szerk: kiveve ha benne volt a feltetelekben, hogy x ár alatt nem adhatja]).

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#104363) tomsolo válasza maross (#104362) üzenetére


tomsolo
őstag

Nem tudom, de én ha fizetnék a darkweb lopott bankkártya adatokért biztos nem egy harmincad rangú indie fejlesztő 5 dolláros bizbaszait venném - érted még nyomott áron is 40 000 db klikkről beszélünk, hát ki az a balfasz Arsene Lupin aki ilyen sokat melózik egy akármikor bukható üzleten.

Szal, mese habbal csak a szokásos nem azért ment bundliba hogy más meg eladja történet, egy kicsivel több bénázással, és egy kis önsajnival.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#104364) eami válasza tomsolo (#104363) üzenetére


eami
addikt

banyek, nem akarok véletlenül sem olyan megjegyzést tenni amit esetleg személyeskedésnek vennének a modik (te úgy is tudod mucus hogy nem tennék veled ilyet, öribarik vagyunk ;) ), de elég egy síkon gondoltad ezt végig.

pl szerinted az IdleMaster mögött ingyen dolgozó kicsi kínaiak klikkelgetnek egyesével és indítják helyetted a játékokat?:DDD

valóban,,,, ki lenne az a szerencsétlen aki akár csak 100 ilyen vásárlás/eladást is manuálisan csinálna. Pl nekem sem jutna eszembe 100 kártyát kirakni egyesével. Van arra is tool, is bizonyára sok minden máshoz is.

(#104365) Vertigo18 válasza eami (#104364) üzenetére


Vertigo18
addikt

Basszus, akkor velem valami baj van... :) A mai napon eddig 500 kártyát raktam ki teljesen manuálisan, majd mindegyiket egyesével "megerősítettem" telefonon...

Hogyan lehet ezt egyszerűsíteni? :) :B

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#104366) tomsolo válasza eami (#104364) üzenetére


tomsolo
őstag

Nem a beszerzéshez, feltevéshez kell sok idő hanem amíg az átlag jános megveszi eme igencsak rétegjátéknak számító cuccokat. Arra ugyanis nincs tool - még. De Brown már írja hozzá a sztorit! :D

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#104367) eami válasza Vertigo18 (#104365) üzenetére


eami
addikt

Sajnos csak Chrome böngésző alá van, de legalább van ilyen extension hogy: Steam inventory helper
Nagyon jó kis cucc. Egyszerre akármennyi kártyát kijelölhetsz és be lehet állítani hogy az aktuális legalacsonyabb market árhoz képest mennyiért rakja ki (+/-/ugyanannyi) centre pontosan.

(#104366) tomsolo: az a Brown vmi zseni lehet :DDD

(#104368) kriszpontaz válasza arty (#104358) üzenetére


kriszpontaz
veterán

SMS?

(#104369) Vertigo18 válasza eami (#104367) üzenetére


Vertigo18
addikt

Ez van Firefox alá is, de én eddig csak az azonos árú kártyákat tudtam egyszerre eladni. De majd beleártom magam kicsit mélyebben, mert ez így tényleg hosszú volt.

És mi a helyzet az egyenkénti megerősítéssel?

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#104370) eami válasza Vertigo18 (#104369) üzenetére


eami
addikt

szerintem nincs firefox alá, ha mégis lécci írd le hogy elérhető mert a hivatalos oldalon sincs nyoma.

megerősítés sajnos nálam maradt egyesével. bár nemrég volt róla szó, hogy van rá valami megoldás, de ahhoz a 2nd step verificationt is át kellene tolni valami 3rd pary apphoz.

(#104371) Vertigo18 válasza eami (#104370) üzenetére


Vertigo18
addikt

Fogalmam sincs, honnan van, de jelen pillanatban az 1.7.5-ös verzió van meg nekem Firefoxon. Arra emlékszem, hogy marha sokat kerestem anno, mert csak Chrome-ra találtam.

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#104372) bullseye válasza eami (#104364) üzenetére


bullseye
addikt

Neked megy még az Idle? Le kéne lőni hozzá a kétfaktoros bejelentkezést vagy ilyesmi?

Na két újraindítás után félig bejutottam, harmadikra teljesen. yay! :)

[ Szerkesztve ]

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#104373) cskamacska válasza eami (#104356) üzenetére


cskamacska
addikt

"egyetlen igazi vesztes a g2a vásárlója lehet, az meg szokja csak :DDD"

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#104374) FollowTheORI válasza eami (#104364) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Én a multkor 200-at raktam ki... nem tartott annyira sokáig egyesével sem. :D

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#104375) tomsolo


tomsolo
őstag

Alienware - M.A.V giveaway

Simán adta a steam kulcsot, várás nélkül.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#104376) tomsolo


tomsolo
őstag

IndieGala Hump Day Bundle #23
- - - - - - - - - - -
$1
- - - - - - - - - -
Dungeon Journey
Timore Inferno
Rover The Dragonslayer

- - - - - - - - - - -
$3.19
- - - - - - - - - - -
35MM
Rapid SquirreL
Highrise Heroes: Word Challenge Fallen
Ara Fell
GROOVY
Power of Love
Sudoku Quest
OddPlanet

Kivételesen nem tűnik annyira rossznak, persze van benne szemét bőven.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#104377) cyberkind


cyberkind
félisten

Mass Effect: Andromeda – viszlát paragon és renegade opció

Jobbnál jobb. :)

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#104378) tomsolo


tomsolo
őstag

Tekken 7 Preorder - 30%

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#104379) Cheesus válasza tomsolo (#104376) üzenetére


Cheesus
senior tag

Úgy rémlik a 35mm mostanában jelent meg.
Namármost vagy nagyon hamar behozta az árát, és ezért került bundliba, vagy épp fordítva :D.

[ Szerkesztve ]

https://www.twitch.tv/csehla

(#104380) micafighter válasza cyberkind (#104377) üzenetére


micafighter
nagyúr

Nem feltétlen gond ez, a paragon-renegade párosnál én kicsit színesebb választási lehetőségekre vágyok.

(#104381) cyberkind válasza micafighter (#104380) üzenetére


cyberkind
félisten

Van most is, ha egyiket se akarod egyszer ez egyszer az a válasz és köztes maradsz. :D

Paranormal Cocktivity

(#104382) micafighter válasza cyberkind (#104381) üzenetére


micafighter
nagyúr

Én ezt csinálom most, de ettől se vagyok még nagyon lenyűgözve :D Jobb lenne a dialógusokban több választási lehetőség aminek mondjuk jelentősége (következménye ) is van, nem csak annyi hogy A és B pontot több vonal (párbeszédbeli választási lehetőség) köti össze. Az 1nél járok még, csak ezzel van eddig tapasztalatom, de itt úgy érzem shepard szinte csak a szélsőségek embere, vagy egy f..fej vagy egy angyal.

[ Szerkesztve ]

(#104383) cyberkind válasza micafighter (#104382) üzenetére


cyberkind
félisten

Én nem szerettem a köztest csak a végleteket, úgyhogy sith vagyok. :DDD

Paranormal Cocktivity

(#104384) echterion válasza micafighter (#104382) üzenetére


echterion
nagyúr

Marad ugyanez a kettesben is. Ráadásul érdemes az egyik oldalt jobban "húzni", mert van egy-két helyzet, ahol jól fog jönni, ha erős az egyik "jellem".

**********

(#104385) BoneDragon válasza cyberkind (#104383) üzenetére


BoneDragon
veterán

Inkább lehetnél dolgozó ember, sith helyett.

(#104386) cyberkind válasza BoneDragon (#104385) üzenetére


cyberkind
félisten

Az az!

Paranormal Cocktivity

(#104387) eami válasza tomsolo (#104378) üzenetére


eami
addikt

kéne, de majd $10 bundliban :DDD

(#104388) maross válasza tomsolo (#104378) üzenetére


maross
veterán

szerencse hogy csak 73dollar az alapára, mar megijedtem hogy draga lesz

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#104389) bullseye


bullseye
addikt

Némi sorsolás

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#104390) djculture


djculture
félisten

bf4-hez ingyen van egy darabig a second assault dlc

(#104391) tomsolo válasza maross (#104388) üzenetére


tomsolo
őstag

A PS4/XONE verzát a Namco saját storejában 49.9€/$ körülire árazta be - még néztem is milyen olcsó, azóta persze már levették az árakat, szóval lehet hogy tényleg nyitni fog ilyen szép kezdőárral. (És akkor a DLC-kről, mikrotranzakciókról semmit sem tudunk.)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#104392) tomsolo válasza tomsolo (#104378) üzenetére


tomsolo
őstag

Ooops, ezt sztem nem így akarták de a JUN-COUPPRE-MAIL20 érvényes rá és így 36.49€!

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#104393) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Új DOOM 9000Ft @ CDGalaxis

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#104394) maross válasza FollowTheORI (#104393) üzenetére


maross
veterán

not bad

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#104395) tomsolo


tomsolo
őstag

Arma 15th Anniversary Bundle - 17,16€

Games included:

Arma: Cold War Assault
Arma: Gold Edition
Arma 2
Arma 2: Operation Arrowhead
Arma 2: British Armed Forces
Arma 2: Private Military Company
Arma 2: Army of the Czech Republic
Arma 3
Arma 3 Karts
Arma 3 Helicopters
Arma 3 Marksmen

Bonus content:

Artworks
Box arts
Icons
Wallpapers
Soundtracks
Maps
Digital Tactical Guide

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#104396) micafighter válasza tomsolo (#104395) üzenetére


micafighter
nagyúr

Vajon 1 kulcsot ad, vagy külön mindenre? Érdekelne, ez ennyiért nagyon jó, de az alap Arma 3 már megvan :/

[ Szerkesztve ]

(#104397) Lackki válasza micafighter (#104396) üzenetére


Lackki
senior tag

Elég jó ár. Ha jól látom csak az APEX nincs benne, ami most jelent meg.

Privátot hamarabb észreveszem

(#104398) csaba951 válasza micafighter (#104396) üzenetére


csaba951
veterán

Egyáltalán nem ad kulcsot/gift-et!

Ezekre a játékokra kapsz Steam reedem lehetőséget:
* Arma X: Anniversary Edition
* Arma 3 Extended Edition

Be kell lépni a Steam fiókodra és közvetlenül oda fogja aktiválni. Viszont a két csomagot akár két különböző Steam fiókra is lehet aktiválni! ;)

Igen, csak az APEX hiányzik belőle! Viszont ezt később is meg lehet majd kapni (akcióban) ennyiért. Vagy idővel, kicsit olcsóbban. Erre a sorozatra csak kis lépésekben ad akciót a kiadó. És várhatóan így sem mennek vele évekig -50% fölé.

[ Szerkesztve ]

(#104399) markymark


markymark
újonc

Sziasztok!

G2a.com-ra feldobtam pár kulcsomat, ami fölöslegben voltak, nem sok, pár euró értékben. Láttam ezt az akár 14 napos átfutási időt, de ez szentírás? Amúgy holnap telik le a 14 nap, pár kulcsot még aznap el is vittek, 1-2-t csak a következő napokban, de a legtöbbjét aznap. Mikor lehet a pénzt kivenni érte, és mit kell még tenni, hogy kivehető legyen? PayPal fiók érvényesítve lett az oldalon, az 1€-t le is gombolták rólam.

(#104400) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Muhahahha... :D

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.