Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  HTPC (házimozi PC) topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-07-08 10:28:34

LOGOUT.hu

Minden ami HTPC, legyen akár hardveres akár szoftveres kérdés!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#211) Junior013 válasza zLegolas (#210) üzenetére


Junior013
csendes tag

Köszi, Geexbox-ra ránézek, egy próbát mindenképp megér. A MythTV-t sokan, sok helyen dícsérték, ezért elsőnek kipróbáltam, de vannak furcsaságai. Pl. az MP3 kezelése sem tetszik.

Hangkártyát 3-4 nap alatt felélesztettem, de megszívatott rendesen - nem SW hiba volt. Át van configolva a kártya 5.1-es kimenetre, így nem a ''line out'' az elsődleges hangcsatorna :Y Így jár az ember a ''kukázott'' cuccokkal.

Lirc-re ráment a hétvégém, mert a Gentoo Lirc 0.7.2 csomagja nem működik együtt a 2.6.14-es kernellel, manuálisan kell buherálni a forrást, hogy jó legyen.

A lejátszás szép simán megy a gépen, saját felvételről még nem tudok nyilatkozni, most hajtok valami használt PVR-250-et a vasba. Neten mindenhol ezt ajánlják, de egy 150-es miben gyengébb, amiért kevés?

Ha összeállt, akkor következő lépésként csinálok 1 külön frontend gépet, VIA EPIA alaplappal (800-al kéne indulni, mert olcsó, de több fórumon olvastam, hogy éppen csak elég, de inkább kevés. Minimum az M6000-et ajánlják), diskless boot-tal, beleépítve 1 Harman Kardon DVD1 házába.

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  HTPC (házimozi PC) topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.