Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  HTPC (házimozi PC) topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-07-08 10:28:34

LOGOUT.hu

Minden ami HTPC, legyen akár hardveres akár szoftveres kérdés!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#301) beencee válasza atuci (#300) üzenetére


beencee
senior tag

Ár? Írhatsz priviben is.

(#302) bizi990


bizi990
senior tag

Valszeg hülye kérdés:
ha pinnacle pctv pro tunerhez nincs meg a távirányító, de van házibarkács sorosporti (vagy vmi egyéb) jelfogóm + egy távirányító, akkor azzal is minden funkciót elérhetek tunernél is megfelelő segédprogival?
Illetve a kérdés fordítva is foglalkoztat: ha van tunerhez távirányító, akkor azzal más programokat is vezérelhetek (szintén segédprogival) illetve rakhatok hozzá más távirányítót és azzal is megy minden?
bizi

(#303) bizi990 válasza bizi990 (#302) üzenetére


bizi990
senior tag

:F

(#304) canniball válasza bizi990 (#302) üzenetére


canniball
nagyúr

''ha pinnacle pctv pro tunerhez nincs meg a távirányító, de van házibarkács sorosporti (vagy vmi egyéb) jelfogóm + egy távirányító, akkor azzal is minden funkciót elérhetek tunernél is megfelelő segédprogival?''
Girderrel talán, de nem vennék mérget rá.

''Illetve a kérdés fordítva is foglalkoztat: ha van tunerhez távirányító, akkor azzal más programokat is vezérelhetek (szintén segédprogival) illetve rakhatok hozzá más távirányítót és azzal is megy minden?''
Valahol olvastam ilyet, de hogy hol már nem emlékszem... Talán a Milyen tunert? vagy a PVR2000 topikban. :F

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#305) zLegolas válasza bizi990 (#302) üzenetére


zLegolas
őstag

Lirc.

www.lirc.org

Én normális vagyok! Megmondták a hangok is a fejemben!

(#306) bizi990


bizi990
senior tag

Köszi a válaszokat.

lirc: ott vannak a tunerek is, azaz azokkal is vezérelhetem a gépeket. Winre kellene, sf-es oldalán azt írják, hogy os portable, de nem igazán láttam kész winre fordított verziót. Van vmi winlirc is [link], tehát elméletileg megy.
bizi

(#307) Jasy


Jasy
csendes tag

Na végig olvastam ezt a témát.

Van egy Samsung LCD TV-m (LE32R51B) és erre szeretnék egy HTPC-t rákötni.
Mit ajánlotok? Milyen configot? Persze normális árban nem vagyok eleresztve zsével. (TV-t is részletre vettem 0% THM-vel)
Amiket jó lenne ha tudna:
HD filmek lejátszása (720p 1080i) (Persze nem 800x600-as felbontásban.)
Felvétel HDD-re (tunerkártya szükséges tudom, de milyet? Most van egy Pinneacle PCTV Pro-m, anno jó volt, most nem tetszik már annyira a felvett kép minősége. Minőség lényeges.)
A HDD-re felvett anyagot lehessen szerkeszteni (Reklám blokkokat kivágni stb), kiírni DVD-re.
Ház nem érdekes. Csinálok majd egyet hozzá. Alap meg van csak alakítatni kell.
Amire választ szeretnék kapni: alaplap(SATA-s)/proci/video kártya milyet lenne érdemes venni.
A többi meg: 200G winyó (SATA-s)(Óccsón tudok szerezni.), 512 ram, DVD-R/W (Pioneer A10-re gondoltam eddig ezekkel nem volt semmi bajom, mármint a Pio-kkal)

Várom válaszaitokat.

Mert digitalizalni kell!!!!!!!!!!!!!!!

(#308) kovasz válasza Jasy (#307) üzenetére


kovasz
senior tag

hd-hez legalabb egy 2500+-os barton kell, de a64, semptron az igazi. vga-bol a gt6600 a legjobb valasztas, az ati-is katyaknak rossz, nem szinu kepe van. hangra eleg egy sblive, vagy barmi aminek van spdif kimente es ra tudod kotni az erositore.

a tuner nehez kerdes, en meg joval nem talakoztam.... ugy kb 5k es 30k kozott nincs minoseg kulonbseg az azonos chipset-et hasznalo karytak kozott. talan az ati aiw szeriaja az amit erdemes megnezni. de par ev mulva itt a digitv es akkor mar nem lesz gond.

ha formas hazat is akarsz akkor tokkal vonoval 200..210k-bol tudod afasan osszedobnia gepet. hasznalt cuccokbol talan 80k-val olcsobban.

(#309) Dzsekó válasza kovasz (#308) üzenetére


Dzsekó
addikt

Mivel az eredeti cél az volt hogy nagyfelbontású videót nézzen LCD-tvn ezért eleve tökmindegy hogy milyen a TV-kimenet minősége, hiszen úgyis minimum egy dsub de inkább digitális interfészen fog csatlakozni az LCD-hez nem svideo-n keresztül.

--------------------------------------
A legjobb és legegyszerűbb választás a célra egy ATI All-in-wonder 9000 PRO.
Az ára használtan 10-15ezerFT, egy Zalman ZM-80C vagy D hűtővel passzívan hűthető. Az ATI multimedia centerrel szépen lehet felvenni és a remote wonder távirányítóval teljes körűen távirányítható is. A tuner képminősége nagyon jó, 720*576 Mpeg2 felbontásba akár egy közepes teljesítményű processzorral is simán fel lehet venni.

[link]

[Szerkesztve]

(#310) kovasz válasza Dzsekó (#309) üzenetére


kovasz
senior tag

en nem a tv kimenet hanem a vga minosegerol beszeltem.... a legjobb minosegu vga, pl a matrox se tudja a m1, rtl, stb minoseget a tv-re,projektorra rakni. rosszak a szinek a kontraszt nem egyneletes, nem eles a kep, stb.

van aiw kartyam, hat... a ''nagyon jo''-tol messze van.

(#311) Dzsekó válasza kovasz (#310) üzenetére


Dzsekó
addikt

Ha egy digitális kimeneten neked rosszak a színek meg kontraszt problémák vannak akkor más probléma van. ;)
Nekem is van aiwonder meg matrox is volt és nagyon jó nálam az aiw minősége, max. nálad gyenge lehet a tv-jel vagy egyéb problémád van.

Az biztos hogy az aiw 9000pro amit írtam veri a legtöbb tunert ebben az árkategóriában, és a színei is nagyon jók a DVI kimenetén. :)
Egyébként pontosabban mi a problémád az all in wonderrel, miért áll távol a nagyon jótól?

[Szerkesztve]

(#312) kovasz válasza Dzsekó (#311) üzenetére


kovasz
senior tag

mas problema??? egyszeruen nem jo a maper es a scaler a vga-kban. hasonlitsd ossze a broadcast minoseggel meg messzirol se ugatja.

az aiw scaler-e jobb, mint a mezi kartyaknak de nem eri egy a sw scaler minoseget. de azzal meg szaggat mert nem tul jo a nativ tamogatasa... kulonben mezei ati katya aiw biossal ugynaz tudja tobbszor csinaltam. az aiw szeria scaler-je 640x480-as felbontasra van belove. arra allitva svideo-val is turheto kepe van, de 720x576 vagy 800x600-as felbontasnal mer erezhetoen eletlenebb.

hogy mi a baj az aiw tunerjevel? ha egyszeru altalad is ertheto megyarazatot akarsz akkor kb annyi akulonbseg a felvett es az erdeti anyag minosege kozott, mint a hbo es a m1 minosege kozott. eg es fold.

az aiw egy hobby szintu katryta turheto minoseggel, de pl egy kis 70cm-es tv-n is bantoan latszik mar a kulonbseg. a hdtv-s projektoron meg mar egyszeruen ordito.

(#313) Dzsekó válasza kovasz (#312) üzenetére


Dzsekó
addikt

''hogy mi a baj az aiw tunerjevel? ha egyszeru altalad is ertheto megyarazatot akarsz ''
Mond nem vagy te egy picit beképzelt?

Hogy általad is érthető legyek akkor mondj ebben az árban jobb alternatívát mint az általam javasolt 12000FT-ból kihozható all-in wonder.

Tényleg egy HDTV projektoron nem olyan jó a minősége? Lol ha nem mondod ki gondolta volna. :) Idézd már hogy hol volt az igények között hogy felskálázó minőségről és hdtv projektor ajánlatokról kért volna infót az eredeti hozzászóló, nem pedig számítógépes tv tunert pctv helyett.

(#314) kovasz válasza Dzsekó (#313) üzenetére


kovasz
senior tag

tv-n sem jo, csak ha 640x480-ra van allitva.... de akkor is kb egy 30k-s dvd mosogep szintjet tudja.

(#315) Dzsekó válasza kovasz (#314) üzenetére


Dzsekó
addikt

Alternatívát azért nem írtál ebben az árkategóriában ami jobb. Ilyen alapon lefikázhatod az összes számítógépes tunert csak értelme ennek nincs sok a home theater pc topicban. :)

Az ATI aiw kártyákról pedig picit általánosítva beszélsz. Az X1xxx széria már programozható scalerekkel és video feldolgozó résszel rendelkezik (amin folyamatosan fejlesztenek), tehát itt már nem állja meg a helyét elég sok pontban az amit a színekről kontrasztról írtál az nvidia-val összehasonlítva.

[Szerkesztve]

(#316) tomcs


tomcs
őstag

van vkinek otlete arra hogy hogyan lehetne az egeszet infra taviranyitoval bekapcsolni?
nem volt idom atnezni meg a topikot, vszeg csak holnap fogom

az nem zavar ha lassan eled fel, ez ilyen pc-sajatossag. viszont egyaltalan mukodjon.

talaltam nehany igeretesnek tuno aramkort, amivel ezt meg lehetne oldani, ha mas egyszerubb otlet nincs.

sok penzt nem akarok raszanni, de igy elso kozelitesre mukodokepesnek tunik. ha atolvastam az egeszet es masodikra is jonak tunik majd be is linkelem.

hazikonak meg vmi regebbi jo magas cd lejatszora gondoltam, silverstone-t nem akarom megfizetni a tobbi meg nem tetszik.

(#317) Dzsekó válasza tomcs (#316) üzenetére


Dzsekó
addikt

Itt készen megveheted a távirányító bekapcsolót: [link]

Gyári megoldásokban a Compro tunerei tudják a gép bekapcsolást távirányítón.

(#318) kovasz válasza Dzsekó (#315) üzenetére


kovasz
senior tag

sajnos nem taltam, a pvr250-et neztem, de az se jobb. ellenben kuldhtenel egy rovidebb videot mondjuk 6Mbps-el, pal felbontasban mpeg2-ben. aztan en is mutatok eggyet ami nalam meguti a mercet.

ki kell varni a digitalis adasokat ha minoseget akar az ember. a kozeljovoen ott a roman digitv, olcso is es talan a minosege is jobb lesz az analog tunertol.

a htpc-ben a legtobb keszito a vga-ra fekteti a legkisebb hangsulyt, legyen a haz 70k, mert az mutat, de 30k-t mar sajnalnak egy vga-ra es r9600-at meg 9550-et raknak bele. szoval innen meg messze van a x1 szeria.... taloam ami olcso es jo alasztas az egy g400 vagy g450/550. viszonylag olcso, turheto kepminoseg, az ati-nal jobb viszont hdtv-re nem alkalmas, mert a scalerja nem kepes csak a dvd-s felbontast kezelni.... tv-hez viszont tokeletes, mert eleg a 640x480-as felbontas es van csync kimenete igy rgb-vel kotheto a tv-re.

(#319) zLegolas válasza Jasy (#307) üzenetére


zLegolas
őstag

Más nem kéne?

És milyen szoftverrel (szoftverekkel) tervezed megoldani?
Ha ilyen komoly terveid vannak, vegyél egy kész ketyerét, az is kijön a 200e Ft.-ból.

Én normális vagyok! Megmondták a hangok is a fejemben!

(#320) Dzsekó válasza kovasz (#318) üzenetére


Dzsekó
addikt

Nem igazán értelek minőségről beszélsz de a digitv vagy a digitális adások magukban semmit nem jelentenek. Az UPC direct vagy az Antenna Digital tapasztalatokból kiindulva, és figyelembe véve a sok csatornát amit a románok adni akarnak a bérelt transzponderről, köze nem lesz a minsőséghez annak az adásnak. Szerintem alacsony sávszéllel fognak adni és kockásodni fog az adás rendesen.

Ha választani lehet a mostani analóg szolgáltatóm és pl. a digitv,upc direkt,antenna digital hármasból, minőség alapján egyértelműen egy analóg (jó minőségű) kábel lenne a nyerő nálam.

Ha jó minőségű magyar digitális adásról beszélünk akkor inkább a DVB-T-ben érdemes reménykedni, de itt sok fog múlni azon hogy mekkora sávszél jut majd az egyes csatornákra.

Nem kell mutatni jó minőségű videót vannak HDTV mpeg2 transport streamjeim bőven. :)
videó: [link]
Ez egy sima pctv-ről készült, antennával. Az aiw-vel ennél picit jobb minőséget is el lehet érni.

(#321) tomcs válasza Dzsekó (#317) üzenetére


tomcs
őstag

az a baj hogy eddig nem lattam olyan micro atx lapon amin van wol/wor csatlakozo, anelkul meg elegge lehetetlen az ebreszto reszet bekotni. szal muszaj leszek csinalni/szerezni vmit ami felismer egy taviranyitojelet es kapcsol pl egy relet.

(#322) kovasz válasza Dzsekó (#320) üzenetére


kovasz
senior tag

/*
Nem igazán értelek minőségről beszélsz de a digitv vagy a digitális adások magukban semmit nem jelentenek. Az UPC direct vagy az Antenna Digital tapasztalatokból kiindulva, és figyelembe véve a sok csatornát amit a románok adni akarnak a bérelt transzponderről, köze nem lesz a minsőséghez annak az adásnak. Szerintem alacsony sávszéllel fognak adni és kockásodni fog az adás rendesen
*/


szerintem nyugtaval dicserd a napot. egybekent a upcd is jobb minosegu mint amit pctv kartyaval el lehet erni.

/*
Nem kell mutatni jó minőségű videót vannak HDTV mpeg2 transport streamjeim bőven.
videó: [link]
Ez egy sima pctv-ről készült, antennával. Az aiw-vel ennél picit jobb minőséget is el lehet érni.
*/

hetvegen felrakom valahova mert most nincs idom. nem hdtv hanem egy francia szolgaltato-tol grabelt pal anyag. mellesleg adsl-en szolgaltatnak 6Mbit korul. majdnem olyan jo, mint a analog tv.

ja kulonben pctv-m nekem is van, aiw-s vidot mutass ami szerinted jo minosegu.

(#323) tomcs


tomcs
őstag

vmi hardveres low profil tuner kene, arra van vkinek otlete?

hauppauge pvr150 mce-rol tudok, de az itt mo-n beszerezhetetlen. ha esetleg kulfoldrol kene rendelni, erdekel vki mast is?

(#324) atuci


atuci
senior tag

sziasztok

Adaptereim lesznek eladók:
laptop cd -> IDE
2,5'' hdd -> IDE
CF card -> IDE
[link]

Basil Fawlty: ''Don't mention the war. I mentioned it once, but I think I got away with it. So it's all forgotten now and let's hear no more about it....''

(#325) repasi válasza beencee (#301) üzenetére


repasi
tag

Szia, látom te Meediot használsz. Neked mennyire jött be? Most építettem egy HTPC-t és éppen frontendet keresek hozzá, az MCE2k5 és a Media Portal nem igazán jött be. Még régebben próbáltam a Meedio-t és nagyon összevisszának tűnt nekem. Te melyik verziót használod?

Köszi

[Szerkesztve]

(#326) beencee válasza repasi (#325) üzenetére


beencee
senior tag

Válaszoltam a priviben feltett üzenetedre, de szerintem itt folytassuk, hátha másnak is érdekes.

(#327) repasi válasza beencee (#326) üzenetére


repasi
tag

Ok, hát leginkább a PVR rész érdekelne, hogy mennyire működik jól a time-shifting meg az EPG. Például az XMLTV-nek van-e natív támogatása vagy azt csak importálja valahonnan? Vagy egyáltalán XMLTV-vel működik az EPG vagy csak a digitális kártyákhoz elérhető? Sima sorosport infravevőt támogat? Maga ez egész program mennyire stabil egyébként? Hát most elsőre ennyi. Köszi

(#328) beencee válasza repasi (#327) üzenetére


beencee
senior tag

Nem felejtettem el válaszolni, csak nagyon el vagyok havazva... A hétvégén megpróbálok majd válaszolni.

(#329) beencee válasza repasi (#327) üzenetére


beencee
senior tag

A meedioTV-ből én csak a sima TV szolgáltatásokat próbáltam ki, egy Hauppauge PVR 150-es és 351-es kártyával. Time shiftinget és Progarm Gude-ot nem próbáltam, de egy valag lerás van különböző ilyen irányú tapasztalatról a meedio fórumon: [link]
Az XMLTV-nek van natív támogatása, de tudom, hogy vannak trükkjei, hogy jól menjen, ezt is nézd meg a fórumon.
Nem tudom, hogy mi az a ''Sima sorosport infravevőt'', kérlek pontosítsd ezt. Biztosan működik a Hauppauge kártyák távjával-vevőjével (nálam ez megy most) és az USB-UIRT vevővel (ez ment korábban), további kompatibilis cuccok, hozzájuk plug-inek: [link]
''Maga ez egész program mennyire stabil egyébként?'' :F Erre nem tudok mit válaszolni. Nagyon. De komolyan, nálam még nem rohadt le, pedig fejlesztgetek is alá, elődjét is használtam (myHTPC), stb. Van néhány nyűgösebb plug-in, ami még nem a végleges verzió, azok okozhatnak memóriahibákat kilépéskor, de ennyi. Fontos, hogy a .NET keretrendszer legyen istallálva az XP után, utána a meedio, így megy az alaprendszer és a legtöbb plugin, ha kell valami spec cucc valamelyik pluginhez, azt jelzik (ha máshol nem a plugin fórumbeli topikjában).

(#330) beencee


beencee
senior tag

Egy kis szépség mindenkinek, akit érdekel (én teljesen belezúgtam a szépségbe) :R :R

[kép]

További információk: [link]

(#331) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Ha még véletlen nem ismerné valaki ezt az oldalt. Nagyon jók, főleg az F1

[link]



[Szerkesztve]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#332) beencee válasza #18538752 (#242) üzenetére


beencee
senior tag

Lettek végül tapasztalataid az ASUS A8N-VM CSM lappal?

(#333) #18538752 válasza beencee (#332) üzenetére


#18538752
törölt tag

Szia!
Nem lettek tapasztalataim :(
Le álltam egy kicsit a dologgal és most inkább a barebone rendszerek felé nézelődöm, mert nem igazán találok olyan HTPC házat külön ami tetszene.

(#334) #18538752 válasza beencee (#330) üzenetére


#18538752
törölt tag

Ez a ház tetszik nekem is, de hazánkban gondolom nem lehet kapni.

(#335) beencee válasza #18538752 (#334) üzenetére


beencee
senior tag

Ha esetleg továbbmész az ASUS-sal, akár HTPC, akár barebone alapjaként, szívesen olvasnék a tapasztalatokról.
Ház ügyben most nyomozok, elvileg Németországban van, az ár még kérdéses. Illetve még a belsejével kapcsolatban is van egy csomó kérdésem (ez egy elég bonyolult hőcsöves megoldás, kivezetve a hőt a két óriási oldalsó hűtőbordákra, valószínűleg elég szűk a kompatibilis lapok, stb. száma), de dolgozok rajta.

(#336) Rosep


Rosep
senior tag

Ezt az oldalt ismertétek: [link]
Az eBay-en árulják ezeket...

(#337) #18538752 válasza beencee (#335) üzenetére


#18538752
törölt tag

Van már amúgy valami pofás HTPC házad?
Én most a Shuttle barebone rendszerek közül néztem ki egyet azt várom hogy nálunk is megjelenjen. Ő volna az:

[link]

Szerinted?
Specifikációkra nagyon rendben van szerintem.
Kinézetre neked hogy tetszik? Neked bejönnek úgy álltalánosságban a barebone rendszerek?

[Szerkesztve]

(#338) Rosep


Rosep
senior tag

Egy nagyon jó kis oldal: [link]

Barkácsolók figyelmébe ajánlom a projekte menüpontot. Nagyon érdekes dolgok vannak benne. :P

(#339) tts válasza #18538752 (#333) üzenetére


tts
addikt

ház [link] hozzá proc hűtő [link] VGa hűtő [link] panel és infra [link] - baj csak az árával van

(#340) #18538752 válasza tts (#339) üzenetére


#18538752
törölt tag

Hát igen :) :(

(#341) tts válasza #18538752 (#340) üzenetére


tts
addikt

sokat hezitáltam rajta, hogy hozassak-e egyet magamnak - de szerintem irreális az ára

nálam végülis ő az abszolut favorit - [link] - szépség, minőség, praktikum :C

és csemegeként egy riasztó totális félreértés - [link] - 660 EURO - aláírásom ellenére az ész megáll :D

[Szerkesztve]

(#342) beencee válasza #18538752 (#337) üzenetére


beencee
senior tag

Egyelőre egy Sony video házában lakom a jelenlegi HTPC-mel, lásd adataim, illetve jelen topik korábbi hozzászólásai, valahol kép is van.

Nekem a barebone-nak nevezett formavilág nem nagyon jön be, de ez egyéni betegség :DDD A HTPC az legyen olyan mint egy hifi egység (nálam csak a 430mm szélesség jöhet szóba), a normál gépemnek van lezsírozva egy (korábban csak az USA-ban forgalmazott) Sony VAIO álló ház, home-servernek egy moddolt HP Brio van, stb.

(#343) beencee válasza tts (#339) üzenetére


beencee
senior tag

Igen, ez nekem is bejön (milyen szépen ellakna benne egy DFI RS482 Infinity ;) ), műszakilag is remek, itt eltalálták a 430mm-es mániámat, csak az ára valóban horror.

(#344) Rosep


Rosep
senior tag

Kérdeznék egy érdekeset....
Létezik-e a Geexbox-hoz hasonló progi, amivel lehet netezni? A célom a következő lenne:
Egy pici házba belerakok egy EPIA-s lapot, meg egy IDE-CF átalakítót (meg persze tápot), hozzá bill. és egér + egy WiFi. A CF kártyáról bebootolna és csak egy böngészőprogi futna. Létezik ilyen célprogram?
Ja és mindezt a nappaliba a TV-re szeretném csak kötni. :) Nagy marhaság ez?

(#345) zLegolas válasza Rosep (#344) üzenetére


zLegolas
őstag

Számtalan. A mini Linux disztrók között keresgélj, pl. Feather, Damn Small, stb...

Mondjuk nem nagyon értem, hiszen te tajdonképpen egy op.rendszert keresel, ami keveset tud... vagy csak kis hardverigényűt?

Én normális vagyok! Megmondták a hangok is a fejemben!

(#346) Rosep válasza zLegolas (#345) üzenetére


Rosep
senior tag

Igen, olyat keresek.... amivel mondjuk csak böngészni lehet. Bekapcsolom a gépet, ne kelljen sehova kattintani, állítani, beírni. Vannak nálam képzetlenebbek is itthon. :)

De én Linuxban abszolúte tájékozatlan vagyok.

[Szerkesztve]

(#347) ManY


ManY
senior tag

Ajánlom figyelmetekbe [link]
egy kis dekor a ház elejére :D

(#348) beencee válasza Rosep (#346) üzenetére


beencee
senior tag

Igen, Linuxban számos ilyen disztribúció létezik, Windowsnál is vannak különböző Windows Lite megoldások, de inkább az olvashatósággal lesznek gondok szerintem, jó és jól beállított videókártya, jó és nagy TV kell hozzá.

(#349) beencee válasza ManY (#347) üzenetére


beencee
senior tag

Ízlések és pofonok ... Szerintem pont egy HTPC-nél nincs sok értelme, ugyanis annak van egy könnyen kezelhető és elég nagy kijelzője, úgy hívják, hogy TV...

(#350) atuci válasza beencee (#349) üzenetére


atuci
senior tag

tettél már ki tv-re pc-nek a képét? Nem filmet, mondjuk a windows asztalt meg egy Totalcommandert, hát elég szar, haver az mp3 lejátszási listát tette ki a tv képeryőre, de elég nehéz volt még a 800x600 felbontást is elolvasni.

Basil Fawlty: ''Don't mention the war. I mentioned it once, but I think I got away with it. So it's all forgotten now and let's hear no more about it....''

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  HTPC (házimozi PC) topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.