Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:28:18

LOGOUT.hu

A topikban az apróhirdetés, csere-bere, és hirdetés linkelés tilos. Hardveraprón a megfelelő kategóriában van erre lehetőség Hardverapró/Drón
Társtopik - Quadkopterek, felső tagozat
Drón, multikopter, quadcopter, hexacopter.. számos kifejezéssel találkozhatnak a hobbi távirányítós repülés rajongói. De pontosan melyik mit jelent, és melyiket érdemes beszerezni?

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54701) Saccco válasza cintula187 (#54700) üzenetére


Saccco
nagyúr

Biztos nem olyan.

Vagy JST 1.0, JST 1.25 vagy JST 2.0.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#54702) Joeker67 válasza jilian (#54699) üzenetére


Joeker67
aktív tag

(#54703) david335 válasza jilian (#54699) üzenetére


david335
tag

Syma x5 jó kezdésnek, ha érdekel nekem lenne egy garis:)

(#54704) david335


david335
tag

Használ valaki foxeer arrow micro pro-t?:)

(#54705) Peaceliker válasza david335 (#54704) üzenetére


Peaceliker
addikt

Sztem csak most jelent meg, nem hiszem hogy rendelésen kívül bárki tovább jutott volna eddig ;)

"Oh my Goa'uld!"

(#54706) david335 válasza Peaceliker (#54705) üzenetére


david335
tag

Eksönös most és szemezgetek vele:) köszi. Milyen vtx lenne jó hozzá?

[ Szerkesztve ]

(#54707) vandor01 válasza david335 (#54706) üzenetére


vandor01
őstag

kerdes mekkora kell es hova fer el?
pl: [link]
en ilyent hasznalok 200mw es felcsavarozom a kamera moge mint az AIO oknal
de ha alithato kell es a toronytetejere fer csak el akkor BG eachines VTX03..
esetleg 01 vagy 02 [link]

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#54708) Peaceliker válasza david335 (#54706) üzenetére


Peaceliker
addikt

Én minden gépben vtx02/03 at használom amiben nem aio van :) ennek a rokona amit fentebb linkelt kolléga, kamera hátuljára lehet csavarozni. Persze az runcam hez van, nemtom rámegy-e foxeer ra, de tippre igen

"Oh my Goa'uld!"

(#54709) kriszbon válasza varadigabor (#54688) üzenetére


kriszbon
őstag

Hehee.. az [enyém] 1 g-al nehezebb lett propokkal együtt(Y.T vidi). :D

Jaaa.. hogy ez nem arról szól kié nehezebb? :O ;]

Igen, mindent belegyömöszöltem ebbe is. :P

Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

(#54710) Jackal2 válasza varadigabor (#54690) üzenetére


Jackal2
senior tag

Ez egy ilyen cruiser gép lesz?

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#54711) SpydeR3412 válasza kriszbon (#54709) üzenetére


SpydeR3412
aktív tag

Jól pörög a gép, de a yaw-ra kéne még tenni kicsit. :DD

[ Szerkesztve ]

(#54712) varadigabor válasza Jackal2 (#54710) üzenetére


varadigabor
senior tag

Ez ilyen budget, 2306-os 4 dolláros motorok, 2 dolláros esc, Kiss fc, Martin III 6 collos váz. Amúgy nem rossz van benne erő azért :D ezt nem sajnálom oda csapni falnak Pl mondjuk itt..:D

(#54709) kriszbon : Ebbe nem sok minden van bele gyömöszölve de így is nehéz :D

[ Szerkesztve ]

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#54713) kriszbon válasza SpydeR3412 (#54711) üzenetére


kriszbon
őstag

Igen kellene állítani, a gépen sem tudok rendesen állítani, nem hogy ezen. :D :R

(#54712) varadigabor:

Mit raktál abba hogy olyan nehéz lett, mert ránézésre nem látszik rajta hogy annyinak kellene lenni? :F
Ha én ki és ledobálnám a sok hülyeséget amit védelem és hóbort miatt raktam rá/bele, akkor elég elfogadható lenne súlyban egy ekkora gép. :DDD

Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

(#54714) ezoltan


ezoltan
tag

Az új FC-vel (Omnibus F4 PLUS) tökéletesen működik hálisten.

A gyári(lag hibás) Artower 4 cellán néhány roll-nál betévesztett,5 cellán pici gázra is leesett.

Ahogy tapasztalom még a motorok ill. az esc lap is kevésbé melegszik 5 cellán mint a régivel 4-en.
Agresszív 5152-es Gemfan-ok ide vagy oda,azért három percig punch-out-olgattam a nagy akksival a jelenlegi +1 fokban mire bejelzett először a beeper.

Ennek már nem olyan katasztrofális a tömeg/"lóerő" aránya mint az éppen betegeskedő Wizinek.5 cellás akksival mértem le éppen.

Ja és persze (számomra) borzalmasan,félelmetesen erős.De k. jó :D

Most szedem szét megint,és óvatosan lekezelem Plastik70-nel.Itt nálam bármi van,egyenesen a mély hóba merül minden...

[ Szerkesztve ]

QX7S-R9M/GT Rebel LR/iFlight 8”6S LR-FS/M630 6” LR-FS/2xHawk5 5”FS/X215ProMod5S/X220Modded5”/Beta75X/EV800D

(#54715) AMDaZERG_1 válasza ezoltan (#54714) üzenetére


AMDaZERG_1
senior tag

Agresszív sáska:D de tetszik!!!

Én is sikerrel zártam végre ezt a napot (nem reptetésileg).
Felraktam az FrSky GPS-t a 130 -as gépre, ami 1grammal nehezebb (11.3gramm) a Beltian BN-880 GPS -nél, amit szintén megvettem, de nem kerül bevetésre, mert ez a FrSky technikailag sokkal érdekesebb.
Ki is próbáltam. Powerbankra dugva kiraktam az erkélyre, és mire beértem a távirányítóhoz máris jelezte a távirányító a gép koordinátáit. Minden adatot rögzít a távirányító (amiket akarok a telemetria adatok közül), és azt exportálja Google Eart Prora, vagyis a térképen mutatja a pozíciót, amihez hozzátartozik minden rögzítésre szánt érték.
Egy pillant állapota (már csak a számomra érdekes telemetria adatokkal):
GPS Speed 1.0
RSSI(dB) 100
AccY(g) -0.32
AccZ(g) 0.92
A4(V) 4.00
VFAS(V) 4.00
Curr(A) 9.6
AccX(g) -0.25
GPS 47.XXXXXX 19.XXXXX
Date 2018-03-15 12:38:33
Rud -15
Ele 5
Thr -879
Ail 1
TxBat(V) 7.7

Ortus-245 - Ortus-250 - Subvolo-01

(#54716) ezoltan válasza AMDaZERG_1 (#54715) üzenetére


ezoltan
tag

Ez már komoly technika basszus.
Krúzolásra építetted,vagy érdekességképpen extráztad fel,esetleg a biztonság miatt (RTH)..?

QX7S-R9M/GT Rebel LR/iFlight 8”6S LR-FS/M630 6” LR-FS/2xHawk5 5”FS/X215ProMod5S/X220Modded5”/Beta75X/EV800D

(#54717) david335 válasza Peaceliker (#54708) üzenetére


david335
tag

Köszönöm nektek:) Leader-be megy és a vtx03-ra voksoltam:)

(#54718) david335 válasza ezoltan (#54716) üzenetére


david335
tag

Grat:)
Nekem is ilyen gps-em van és tényleg király:)

[ Szerkesztve ]

(#54719) ezoltan


ezoltan
tag

Remek anyagnak tűnik a Plastik70.
Köszönöm a tippet ezúton is Molnigee. :R

Szárad a réteg...

QX7S-R9M/GT Rebel LR/iFlight 8”6S LR-FS/M630 6” LR-FS/2xHawk5 5”FS/X215ProMod5S/X220Modded5”/Beta75X/EV800D

(#54720) AMDaZERG_1 válasza ezoltan (#54716) üzenetére


AMDaZERG_1
senior tag

Nem RTH és társai, arról letettem, mert az még abban az időben volt, mikor annyit tudtam, hogy felemelem a levegőbe a gépet, és várhatóan baromságot csinálok, és jó, ha inkább magától jön vissza :)
Azóta kicsivel jobban irányítom már, és bátrabb is lettem, bár a 220ast még FPV -ben nem emeltem fel. De hamarosan rá kell arra is szánnom magam. Inkább krúzolásra (youtube nagyon tönkrevágta a minőséget, Split minivel rögzítettem, ami durva jó minőséget produkál ) használgatom a gépeket.

david335, valószínűleg neked a Beltian van, én meg az FrSky GPS -ről írtam, mivel a Beltian mégsem kerül bevetésre.

Ortus-245 - Ortus-250 - Subvolo-01

(#54721) ezoltan válasza AMDaZERG_1 (#54720) üzenetére


ezoltan
tag

Remek videó,ügyesen tereled!

Sajnos tényleg sokat ront rajta a YT...
...akkor mire használod? Nem kötekedésképpen kérdem!

Mert amire én el tudnám képzelni,az a kicsivel több szolgáltatott adat.Szívesen látnám például az aktuális magasságot és a sebességet az osd-n.
De számomra a megvalósítás csak nyűg,macera,plusz súly stb lenne.Annyit viszont nekem nem ér meg.

Én is inkább a krúzolást kedvelem,a gyors csiki-csuki annyira nem vonz(ana,ha annyira tudnék,sem),ami nagyon tetszik és inkább az én stílusom (lesz),az a diving,nyugtató jellegű sétarepülés,powerloop,laza roll-ok ésatöbbi.

QX7S-R9M/GT Rebel LR/iFlight 8”6S LR-FS/M630 6” LR-FS/2xHawk5 5”FS/X215ProMod5S/X220Modded5”/Beta75X/EV800D

(#54722) varadigabor válasza kriszbon (#54713) üzenetére


varadigabor
senior tag

Hát a váz nehéz 140 gramm kb.. Meg a motorok is nehezek 36 gramm talán. Nem tudom miért ilyen mázsás :D számolgattam és elvileg nem kellene ennyinek lennie.

[ Szerkesztve ]

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#54723) david335 válasza AMDaZERG_1 (#54720) üzenetére


david335
tag

Jogos az észrevétel:) így igaz

(#54724) AMDaZERG_1


AMDaZERG_1
senior tag

Kezdem egyre jobban utálni a Leader 120 -ast.
Adok neki fél gázt, és újrabootlol.
Felborul szintén újrabootol. Már felraktam a BF 3.2.0, de azzal is ugyan ezt csinálja.
Valakinél volt ilyen gond ezzel a kotvánnyal?

Ortus-245 - Ortus-250 - Subvolo-01

(#54725) Peaceliker válasza AMDaZERG_1 (#54724) üzenetére


Peaceliker
addikt

Minden forrasztas jó rajta?

"Oh my Goa'uld!"

(#54726) rroar válasza AMDaZERG_1 (#54724) üzenetére


rroar
csendes tag

Fekete SZ-Speed feliratú motorok vannak rajta vagy az első verziós régebbiek?
Propok nélkül egyenként felpörgetve a motorokat nem döcögős valamelyik?

Sokaknál simán a jst xt30ra cserélése oldotta meg a problémát, másnál betaflightban a motor idle throttle value felemelése 8körülire.

(#54727) twine válasza AMDaZERG_1 (#54724) üzenetére


twine
addikt

Én meg az R-XSR-t :(((
Hosszú idő után végre volt időm molyolgatni vele!
Eddig azt gondoltam én vagyok a hülye hozzá....de most már azt gondolom egyszerűen sz@rt kaptam, és sajnos dobhatok ki az ablakon cca.6rugót :(((

Az lett a történet vége, hogy ráakasztottam egy power bankra, így semmi nem kavarhatott be, hogy rossz pontra kötöttem volna a vezérlőn...
A jelenség ugyanaz,,,csak simán feszültség alá helyezve úgy villog, ahogy kell, és az "üzemmódot" (SBUS vagy PPM) is tudom állítani! Viszont ha Bindelni szeretném és nyomva tartott gombal akasztom feszültségre, világít az összes led rajta mint a karácsonyfán,és nem tud kapcsolódni!
Közben a végére már az F/S Gomb is szétesett rajta,,,de az a legkevesebb, nyilván simán rovidre tudom zárni, ugy is hogy nincs rajta az a gombnak csúfolt fólia réteg...

Adódik a kérdés, mit javasoltok, milyen vevőt vegyek a Diatone GT-R90-re, a Taranishoz?
Én barom még azon is elgondolkodtam, hogy veszek még egy R-XSR-t,már csak azért is mert kiváncsi vagyok, hogy ha megjön egy uj ugyanilyen vevő, azzal szó nélkül tudok e csatlakozni,,,vagy ugyanekkora torokc0pásba futok? Már csak a saját megnyugtatásom miatt is érdekelne,,,,
Erős a gyanum, hogy egy hibátlan darabbal szó nélkül működésre birnám a szettet!

DE mielőtt ezt meglépem, gondoltam megkérdezem a T. hozzáértő publikumot, mit ajánlana jó szívvel e fent említett szettbe!
AZ lenne a lényeg, hogy olyan vevőt akasszak a gépre, amivel ki tudom aknázni minden tudását a GT-R90-nek is, és a Taranisnak is "oda-vissza"!

Köszönettel előre is a javaslatokért :R

(#54728) varadigabor válasza AMDaZERG_1 (#54724) üzenetére


varadigabor
senior tag

Nekem is azt csinálta, de nekem akkor is ha a beeper csipogni kezdett. Külön bec-ről tápoltam meg a kamerát és a vevőt és jó lett.

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#54729) Peaceliker válasza twine (#54727) üzenetére


Peaceliker
addikt

Fw t cseréltél már vevőn? Az sem segített?

"Oh my Goa'uld!"

(#54730) Attix70 válasza kriszbon (#54709) üzenetére


Attix70
aktív tag

Még csak figyelem a topikot mert szeretnék majd csinálni egy gépet kamerához (lehet MJX Bugs 3 lesz majd aztán átalakítom). Miért lefelé van a hűtőborda az ESC-nél ?? Felül több hűtést kapna (a propellerek szállítanák rá a levegőt).

Próbáljuk meg a mondatokat NAGYbetűvel kezdeni

(#54731) vandor01 válasza twine (#54727) üzenetére


vandor01
őstag

valakitol kérjél egy XM vagy XM+ ha otthon lennek adnék egyet hogy probálkozz vele azt mostmáán aztan beroffenjen az gép! de vehetsz is kb 11ejro csak várni kell rá! :W nekem 12db XM+ van és még egyik se fosta el magat... mind jo volt!

[ Szerkesztve ]

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#54732) kriszbon válasza Attix70 (#54730) üzenetére


kriszbon
őstag

Tulajdonképpen az nem hűtőborda, hanem [ESC védő] csak nem műanyagból van hanem alu.
A másik hogy annak a váznak a kialakítása olyan hogy az ESC-k alulra vannak tervezve, ha felülre raknám őket akkor a karok tövénél kellett volna valahogy levezetni a vezetékeket.
Ezt ilyen kifordított módon tervezték meg, hogy az Arm ami a karok és az alsó vastag lap más legtöbb gépnél alul van, itt viszont felül.
Van olyan ZMR250 vázam amit átalakítottam hogy a súlypontja jobb legyen, azon szinte felülre kerültek a karok, és ott kapott igazi hűtőbordát az ESC. :D
[ZMR250 vs Walkera Runner 250]

[ Szerkesztve ]

Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

(#54733) Attix70 válasza kriszbon (#54732) üzenetére


Attix70
aktív tag

Így már, értem. Köszi az infót. :C
Még kérdezném, hogy miért nem használtok 18650-es cellákat. Vannak elfogadható áron 2500mAh cellák 20A folyamatos és 30A csúcs terhelhetőséggel. 1 cella 45gr kb.
1/2 óra töltési idő.

[ Szerkesztve ]

Próbáljuk meg a mondatokat NAGYbetűvel kezdeni

(#54734) Peaceliker válasza Attix70 (#54733) üzenetére


Peaceliker
addikt

Mert kevés a 20-30a plusz drágább mint a lipo. Illetve nehezebb is asszem

Szerk : bár súlyban nem vagyok biztos

[ Szerkesztve ]

"Oh my Goa'uld!"

(#54735) kriszbon válasza Attix70 (#54733) üzenetére


kriszbon
őstag

Nem tudom miért nem azt használnak, mert ezekhez nem igen értek, majd aki itt ért hozzá valamennyire az biztosan ad róla infót.
Biztos hogy nem hóbortból használnak ilyen aksikat.
Egyébként véleményem szerint egy olyan akkupakk sem lenne annyira könnyű azért, a másik meg hogy szerintem kevés lenne mint mackósajtban a brummogás, mert nem 1 motort kell etetned hanem mondjuk 4-et, és az már nem 20-30A hanem sokkal több.
Na meg azt sem tudom hogy ha hirtelen annyi Ampert kirántanának azokból mint a Lipo akkuból, hogyan is viselkedne.
De mint írtam én nem értek hozzá. :B :D

[ Szerkesztve ]

Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

(#54736) Attix70 válasza kriszbon (#54735) üzenetére


Attix70
aktív tag

Ok, hogy egy verseny gépet nem bírna kiszolgálni de egy kisebb fogyasztásút biztosan tudna (pl.:MJX Bugs 3).
2 cella 95gr (2500mAh, az eredeti 115gr és 1800mAh ezzel is megy több mint 15 percet) és 500Ft/db. Én majd ebbe gondolkozom (van kb. 60db ilyen cellám).

[ Szerkesztve ]

Próbáljuk meg a mondatokat NAGYbetűvel kezdeni

(#54737) AMDaZERG_1 válasza rroar (#54726) üzenetére


AMDaZERG_1
senior tag

"SZ-SPEED" felírat van rajta. Az, hogy régi, vagy sem nem tudom.
Már érkezéskor megkapta az XT-30 csatit.
Javaslatodra növeltem az idle értéket 7-re és kézben tartva propellerrel jó volt, bár némi szagot ereget full sebességen, ami lehet normális. De felemelni nem tudom, mert szinte azonnal felborul. A propellerek jó irányba pörögnek.

Twine
XM+ tökéletes!! A Telemetria meg csak a mániákusoknak érték :D

Ortus-245 - Ortus-250 - Subvolo-01

(#54738) Peaceliker válasza Attix70 (#54736) üzenetére


Peaceliker
addikt

500 ért sztem tuti nem 2200as,max rá van írva. Tesztek szerint ami 2500 körül tud az jóval drágább

"Oh my Goa'uld!"

(#54739) Attix70 válasza Peaceliker (#54738) üzenetére


Attix70
aktív tag

LGHE4 , tuti 2500mAh

[ Szerkesztve ]

Próbáljuk meg a mondatokat NAGYbetűvel kezdeni

(#54740) virbo válasza Saccco (#54664) üzenetére


virbo
csendes tag

Ha jól értelmezem a cikket akkor ez a Silverware cucc azért jobb mint a blta mert direkt a Whoop-ok repülési tulajdonságaihoz van reszelve?

Van egy E011-em, már vagy fél éve, azt szeretném arcoban használni majd. Csak eddig spúr voltam és nem volt kedvem F3-as lapot beszerezni... Ja meg vevőt a Taranishoz.

Vajon jobban járnék egy dedikált FC-vel amin a silverware fut? Lehet - kell egyáltalán - állítgatni azt?

(#54741) Allien válasza Attix70 (#54733) üzenetére


Allien
veterán

Hely kihasználása rosszabb, ez tuti. A cellák kör metszete kontra téglalap. :DDD Ráadásul, mókolni kell vele... Illetve, be kell szerezni jóféle 18650-s akksit, ami szintén nehézkes, mert többnyire nem valós adatokat írnak rá a Kínaiak. ;)

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#54742) Peaceliker válasza Attix70 (#54739) üzenetére


Peaceliker
addikt

Linket tudsz dobni hozzá? Másba jó lenne nekem :)

"Oh my Goa'uld!"

(#54743) Saccco válasza virbo (#54740) üzenetére


Saccco
nagyúr

Azt nem mondtam, hogy jobb. Olvasgattam utána, páran jobbnak tartják. Kényelmi szempontból a BF biztos, hogy jobb, elég csak a felületre gondolni. Amit viszont többen többször kiemeltek, hogy jobban kezeli az ütközést, a Whoop-ok azt meg szokták művelni rendesen. :DDD
Az elsődleges célja az volt, hogy acro képessé tegye a H8 mini-t. Közben meg más gépekkel is kompatibilissá tették.
Az alap beállításokkal igen szépen repül. Van viszont egy figura, aki totál kihegyezte az egészet, NotFastEnuf, na az ő verziójával nem érdemes kezdeni. :DDD
Elsőre frászt kaptam tőle, de ki fogom próbálni megint. :D

Nem jársz jobban a dedikált FC-vel, hardveresen megegyezik (chip+gyro) az E011-gyel. Csak egy ST Link V2 kell, amit $2 alatt megkapsz, vagy EU-n belül $5-6 körül.
Persze nem árt, ha tudsz és akarsz apróságokat forrasztani is, mivel a csatlakozó nincs beforrasztva az alaplapra, amivel flash-elni tudsz. Nem ördöngösség megoldani.

Én nem állítgattam nagyon a szoftvert, csak a motorok vezérlését, a protokollt és, hogy level módban induljon.
Egyébként minden szinten állítható, pid, stb. Még a kalman filter is benne van. Van horizon, acro, racemode stb.

Amik kellenek:
- kompatibilis alaplap
- ST Link V2 (dedikált FC-hez is)
- kábelek vagy csatlakozó (JST 1.25 megy az alaplapra)
- stm32 utility (ezzel lehet feloldani az alaplapot, illetve visszaflashelni a gyári firmware-t)
- Keil (ezzel lehet a silverware forráskódját állítgatni, fordítani és flashelni)

NotFastEnuf verzió, silver13 E011 verziója.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#54744) Saccco válasza Saccco (#54743) üzenetére


Saccco
nagyúr

Még egy érdekes dolog...
Silverware képes akár egy androidos telefonra telemetria adatokat közvetíteni, sőt azon keresztül akár a PID-ek is láthatóak... :DDD :Y

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#54745) AMDaZERG_1 válasza varadigabor (#54728) üzenetére


AMDaZERG_1
senior tag

Holnap berakok egy EBEC-et. Meghajtom róla a kamerát, vevőt, VTX-et és kiderül mit tud így.
A röhej, hogy ugyan ilyen FC-t vettem a Lizardba is, vagyis ilyet küldött a GB Gyanítom az van, hogy az FC-n gyenge a BEC, vagy csak rossz tervezés.

Ortus-245 - Ortus-250 - Subvolo-01

(#54746) vandor01 válasza AMDaZERG_1 (#54745) üzenetére


vandor01
őstag

valaki a multkor mar irta hogy az FC-en ezek csak 1A -ok amik az AIO-t meghajtjak de ha mar kulon VTX-et meg kamerat hasznalunk pl runcam+vtx combot akkor keves lehet! Nalam ezt a kombot 6V-36V között lehet meghajtani ezert direktbe kotottem az aksira.

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#54747) david335 válasza AMDaZERG_1 (#54724) üzenetére


david335
tag

Csipogót hova helyezted?

(#54748) Peaceliker válasza vandor01 (#54746) üzenetére


Peaceliker
addikt

Amúgy én sosem jártam még így. Bár amíg normál méretű adókat használtam akkor igyekeztem olyat venni ami tud 5v ot csinálni, hogy kamera azt kapja (nem mellesleg akkor szűrt is)

"Oh my Goa'uld!"

(#54749) Teréz Atya


Teréz Atya
senior tag

Kedves grammnácik, találgassatok, mennyit nyom az Emax Nighthawk 280 pro váza pőrén. :D

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#54750) Peaceliker válasza Teréz Atya (#54749) üzenetére


Peaceliker
addikt

160g?

"Oh my Goa'uld!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.