Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:28:18

LOGOUT.hu

A topikban az apróhirdetés, csere-bere, és hirdetés linkelés tilos. Hardveraprón a megfelelő kategóriában van erre lehetőség Hardverapró/Drón
Társtopik - Quadkopterek, felső tagozat
Drón, multikopter, quadcopter, hexacopter.. számos kifejezéssel találkozhatnak a hobbi távirányítós repülés rajongói. De pontosan melyik mit jelent, és melyiket érdemes beszerezni?

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54551) Teréz Atya válasza kriszbon (#54547) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

Te a gyorsulásmérőt kalibrálod. A gyro kalibrálása a bekapcsoláskor van.

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#54552) ezoltan válasza Teréz Atya (#54550) üzenetére


ezoltan
tag

Hát igen a táj festői...Alig várom hogy megjöjjön a kamera és normális minőséget készíthessek.
Csak némi rutinra is szert kéne tenni... :B

Érdekes amúgy hogy szemüvegben nem látszik ennyire rossznak a kép,de a gáz emelésére bezavarosodik egy kicsit igen.
Tisztának tiszta belülről...Akkor szűrőkondi... Köszönöm a tanácsot mindenesetre!

QX7S-R9M/GT Rebel LR/iFlight 8”6S LR-FS/M630 6” LR-FS/2xHawk5 5”FS/X215ProMod5S/X220Modded5”/Beta75X/EV800D

(#54553) varadigabor válasza david335 (#54544) üzenetére


varadigabor
senior tag

Minden F4-es lapnak bírnia kell. BF F4 es JB F4-en működött. 32K/32k is bírnia kell (kivéve ha be van kapcsolva a kalman filter vagy nem tudom mi most a neve) csak azt nem minden gyro szereti.

(#54547) kriszbon Inav-ban nem emlékszem hogy van de Bf-ben belehet állítani hogy az Fc el van fordítva.

Más: lineáris vagy Vee antennánál vevő oldalra milyen antennát rakjak? Bottal elég rossz volt, Pagodával jó volt viszonylag. Linear feed patch antennát meg nem sok helyen lehet kapni free shippinggel.. Az úgy is csak második antennának lenne jó.

[ Szerkesztve ]

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#54554) molnigee válasza Teréz Atya (#54532) üzenetére


molnigee
aktív tag

Hogy épitetted te a békát, nekem normál méretű vtx is elfért.
Pdb, fc, x6b, vtx.
Lassan jön róla a maiden flight, ha végre nem sz@rik be rajta valami.

--> http://dronearena.hu/ <--

(#54555) Jackal2 válasza Allien (#54541) üzenetére


Jackal2
senior tag

Ez eredetileg egy Ocday propeller tester, anno irtam is rola cikket, meg eladom is van:)

[ Szerkesztve ]

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#54556) Teréz Atya válasza molnigee (#54554) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

Mi ez, nőegylet?
- Jaj, Marikám, de szép ez a kabát! De kár, hogy így öregít. :D

Viccet félretéve, Turnigy iA6C kuvva nagy, viszont nincs rajta lik. Felső lapra éppen elfér és még hátra lehet tőle hajtani a kamerát.
Mind1, veszek egy iPEX LHCP-t, és innen a dolog felőlem letudva. :D

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#54557) AMDaZERG_1


AMDaZERG_1
senior tag

R-XSR tulajokat kérdezném, nem tapasztalt senki gyenge vételt pl XM+, vagy XSR összehasonlítással?

Ortus-245 - Ortus-250 - Subvolo-01

(#54558) syler123


syler123
veterán

Egyébként miért ennyire felkapott a frog lite? Mármint a videósok körében is. Maga a gép nem extra könnyű. Nagyon strapabíró lehet? Nagyon agyalok rajta, de 7eFt-ot csak akkor adok érte, ha tank :D Legtöbb gépnél ugye a felső lap törik, de itt aránylag rátámaszkodik az alul oldalra, így talán az sem törik zuhanáskor.

Mondjuk bánom, hogy nem vettem több Omnibus F4 pro v2-őt amíg akciós volt. Jelenlegi ára elég borsos.

[ Szerkesztve ]

(#54559) Geller72 válasza defy456 (#54540) üzenetére


Geller72
veterán

Me a culpa. B+, B6-om van.. :C :Y :R . Faxom ebbe a sok B verzióba. :D.

(#54560) Jackal2 válasza syler123 (#54558) üzenetére


Jackal2
senior tag

Te az uart port miatt vettel f4-et?

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#54561) Teréz Atya válasza varadigabor (#54553) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

F4-el a 32k csak overclockal megy. Kalman filter nincs, mert megint volt egy cicaharc a Raceflight-ból kiugrott fejlesztővel. Van helyette más, most nemtom mi.
Az ex-Raceflight-os gyerek meg forkolta a Betát, így lett most a Butterflight, amiben már benne a Kalman filter.

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#54562) Peaceliker válasza varadigabor (#54553) üzenetére


Peaceliker
addikt

Vevőre nem jó a vee sztem.

(#54558) syler123

Ár érték arány sztem. Ennyiért nincs ilyen "könnyű" váz

"Oh my Goa'uld!"

(#54563) defy456 válasza Allien (#54541) üzenetére


defy456
aktív tag

Nagyon friss még a gép, csak párat repültem még vele. Ha már lesz elég tapasztalat akkor írok egy picit hosszabban róla.
A másik bajom az, hogy csak a bugs 2-höz tudom hasonlítani, mert más hasonló géppel nem repültem. És ez a kettő pedig nem egy kategória.

(#54564) syler123 válasza Jackal2 (#54560) üzenetére


syler123
veterán

Nem, én az osd és az ára miatt vettem F4-et, $8.99 volt. Bár vettem volna egy 4-et.

Ennyiért F3-as lapot sem kapok, nem hogy OSD-vel.

(#54562) Peaceliker : Sok könnyű váz van ennyiért.90g környékén vannak, még az én Alis geprc chimp klónom is. A frog mondjuk erősebbnek tűnik, így lehet beruházok én is rá.

[ Szerkesztve ]

(#54565) Peaceliker válasza syler123 (#54564) üzenetére


Peaceliker
addikt

Mondjuk vagy fél éve nem nézegettem vázakat :) frog 1 éve vt nagy szám kb. De tán most sem rossz. Nekem ennél jóval könnyebb vázaim vannak már ráadásul nem is uniplate. :)

"Oh my Goa'uld!"

(#54566) twine válasza AMDaZERG_1 (#54519) üzenetére


twine
addikt

Az a 100-200m valóban nem túl acélos...
Én ebből a cikkből indultam ki mikor leadtam a rendelést az R-XSR-re...akkor még itt sem nagyon beszélgettetek rőla, nekem meg lövésem nem volt, egyáltalán milyen vevő kell a gépre...Gondoltam ha neki megfelel, és ezzel teszteli a zümit, akkor nekem is jó lesz... :B :DDD Főleg azok után , hogy így zárta a cikket:

"With the great Unify Pro HV VTX and full range R-XSR receiver, you could easily fly a long way out and forget how far you’ve gone. You have over 1 Km of range easily on this thing… Trying to find a tiny crashed quad in bushes and long grass is a hell of a job without a beeper."

ebből kiindulva azért harcosabbnak kellene hogy legyen ez a kis vevő...
Nekem egész hétvégén nem volt időm hozzányúlni a géphez, így még mindig nincs bindelve az R-XSR és a Taranis...

De ezzel:
"FC csoportban többen panaszkodnak, hogy nem tudják bindelni."
Most picit össze is zavartál....mi a tökömet csinálok, ha nem működik a vevő? Hónapokkal ezelőtt rendeltem...
Akkor megy a kukába a cca.6000.- és rendelhetek újat :/ fasza...
Persze azért még próbálkozom majd, amint lesz időm....de ezzel a mondattal eléggé elkeserítettél...
Eddig majdnem biztos voltam benne , hogy én bénázok el valamit....Most már nem vagyok ebben biztos :((

[ Szerkesztve ]

(#54567) AMDaZERG_1 válasza twine (#54566) üzenetére


AMDaZERG_1
senior tag

Az egyik srác egy meghibásodott alkatrészre gyanakszik, ami helyett rendelt, de nem tudni biztos az a rossz benne. Az, hogy nálam ilyen rossz lehet egyedi esetl
.

Ortus-245 - Ortus-250 - Subvolo-01

(#54568) rokarudi


rokarudi
aktív tag

Kivittem tegnap a drónokat reptetni és bemelegítés gyanánt elővettem a Nihui u807-et is. A lényeg, hogy a feltöltött akku ellenére elég erőtlenül repült kb. egy fél percig, aztán elkezdtek villogni a ledek, hogy lemerült az akku. Otthon megnéztem a töltővel, és fel volt töltve rendesen. Nincs ötlete valakinek, hogy mit nézzek meg rajta? Tavaly nem sokat repültem vele, de akkor egész jól ment még, bár ha jól emlékszem a vége felé (főleg hidegben) már kicsit döglődött szegény, de azt hittem, hogy csak a hideg miatt van.

(#54569) Baku


Baku
aktív tag

Épp néhány napja agyaltam, hogy igazán feltalálhatná már valaki, hogy egy spontán 50-100m- ről zuhanó kameraplatform ne törjön rommá gépestöl, gimbalostól, kamerástól .....
Erre tegnap este belefutok EBBE
Nekem ez új. Nektek is?

(#54570) ezoltan válasza Baku (#54569) üzenetére


ezoltan
tag

Én még anno (több éve) SkyCat ejtőernyő-tesztet láttam alishanmao csatornáján.
Nem rossz opció egy alsó hangon is többszázezres gép reptetőjének...

[ Szerkesztve ]

QX7S-R9M/GT Rebel LR/iFlight 8”6S LR-FS/M630 6” LR-FS/2xHawk5 5”FS/X215ProMod5S/X220Modded5”/Beta75X/EV800D

(#54571) fape válasza Teréz Atya (#54561) üzenetére


fape
senior tag

Sztem ez most pont nem cicaharc volt. Mert Kálmán szűrűvel matematikailag ekvivalens megoldás van a BF-ben, ami kevésbé erőforrás igényes (ráadásul 3.4-ben valszeg bele kerül a Kálmán).

Majd az idő megmondja, de a butterflight+helio fc valszeg az "új" gpl kompatibilis raceflight lesz...

Nem ezeket a drónokat keresik!

(#54572) Baku


Baku
aktív tag

Srácok! Mi ennek a neve (angolul) hogy keressek rá?

És a motorvédő gumikupak neve is érdekelne .... köszi!!!

(#54573) fape válasza Baku (#54572) üzenetére


fape
senior tag

Pl ilyen?

Nem ezeket a drónokat keresik!

(#54574) vandor01 válasza Baku (#54572) üzenetére


vandor01
őstag

a 8520-as motorhoz mar nem hasznalok ilyen feket gumigyurut helyette ezt hasznalom a funkcio ugyanaz es pluss meg ved is és landolni is lehet ra! Alirol van! [link]
de meret szerint vehetsz kisebb motorra is de kb fel mm-rel kisebbet mert ez gumiszeruen rugalmas es nyulik... a 8520-ra 8m-est vettem (OD8X lD7p49 XCS38p1) es jol mukszik azokat a feketeket meg pakolgatom mert semmire masra nem kell

[ Szerkesztve ]

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#54575) Teréz Atya válasza twine (#54566) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

A Flysky A8S-nek is jó a range-e. Feltéve ha nincs ESC vagy más nagyobb áramforrás közelében, aminek nagy a mágneses tere. Namost egy minimál racerben hol is lehet elhelyezni mindentől távol? :D

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#54576) Baku válasza vandor01 (#54574) üzenetére


Baku
aktív tag

vandor01 és fape Köszönöm! Ezeket kerestem csak nem tudtam a "varázsszavakat"..... :R

(#54577) molnigee


molnigee
aktív tag

Nálam annyi a Frog story, hogy youtubon nézelődtem, jött egy top 3 frame under 50$, abban a Frog nyert, másnap tesztelte uavfutures a Frog gépet és tetszett neki nagyon, harmad nap megvettem, mivel nekem is bejött formailag.
Minap volt egy brutális esésem kb 15 méter magasról full betonba. Nem is kis esés, hanem elment e jel egyik motorról és pörögve zuhant betonba. Úgy mentem érte hogy tuti tört. De semmi, karcolás se. Persze lehet pont szerencsésen esett,, bár a beton kb mindegy honnan üti.

--> http://dronearena.hu/ <--

(#54578) AMDaZERG_1


AMDaZERG_1
senior tag

Van egy kupac 35v 1000uF kondim, de kis gépbe brutál nagy. Melyik jó, ami kisebb méretű, de még a célnak megfelel?

Ortus-245 - Ortus-250 - Subvolo-01

(#54579) Teréz Atya válasza Allien (#54548) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

Ja, ezt ismertem, de kegyetlenül sokáig nem volt elérhető.

Hogyaza leborult, most meg az IPEX RHCP fogyott ki. Mi folyik itt Gyöngyösön??? :S

[ Szerkesztve ]

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#54580) fape válasza AMDaZERG_1 (#54578) üzenetére


fape
senior tag

Mennyire kicsi gép? Hány cella?
Általában a 1,5-2x a max betáp feszültség az iparági javaslat. 4S-nél egy 25-32V.
Sztem 470 uFig lehet menni, de nézni kell, hogy mennyire melegszik+van-e még zaj.

Nem ezeket a drónokat keresik!

(#54581) david335 válasza Allien (#54548) üzenetére


david335
tag

Nagyon jó:) Ha a leader csak S-bust tud akkor el is felejthetem?

(#54582) david335 válasza ezoltan (#54536) üzenetére


david335
tag

Még várom a BF verzióját:D ESC csere megoldotta a hirtelen bezuhanást? Soft mount ilyen sokat segített?

(#54583) Allien válasza david335 (#54581) üzenetére


Allien
veterán

Nem. Lecseréled azt is. ;] Veszel többféle receivert, oszt csak jó lesz az egyik. :DDD Gép függő, de, lehet értelme, hogy pár ajánlott receivert bezsákol az ember, főleg, ha akkcijós. Most ez nem az. ;)

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#54584) Teréz Atya


Teréz Atya
senior tag

Akciósak a TS100 hegyek. 8.88 dolcsi.

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#54585) kriszbon


kriszbon
őstag

Sziasztok!

Ti olvastátok már [ezt] vám+Áfa ügyileg külföldi küldeményeknél?

Teréz Atya:

Kalibráltam olyan kiforgatott módon ahogy írtad, majd kíváncsi leszek mi lesz belőle így.
Még valami, a magnetonál a X tengelynek kell előre nézni ugye?
Ja és ha fejjel lefelé raktam ezt is akkor sima CW 180° elforgatás, vagy CW 180° flip legyen beállítva.
Ráadásul ha az X tengelynek kell előre nézni, akkor még kellene fogatni 90°-t is hogy előre nézzen, de azt meg nem is tudom hogyan lehetne kivitelezni, ha ez még nem elég akkor a panel eleje még vagy 35°-al meg is van emelve, tehát nem vízszintesen van berakva. :F :D :R

[ Szerkesztve ]

Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

(#54586) Geller72 válasza Teréz Atya (#54575) üzenetére


Geller72
veterán

Milyen érdekes a "pálfordulásod" ;] :P

Most ezt írod: "A Flysky A8S-nek is jó a range-e."
Az ER130-as blogbejegyzésedben meg ezt írtad: "Először a Flysky A8S-t raktam bele, de annak olyan botrányos a hatótávja, hogy csak pislogtam."
Akkor most? :D. Én teszteltem ezekből párat. Akkor azt írtam, hogy nem értem, a hozzád hasonló kommentekből (is) áradó hisztit, mert nekem nincs vele gondom, igaz én - mint általában - egy vevőt olyan helyre teszek, ahol nincs vele gond. Ahogy nekem nem is volt.Mondjuk nálam utoljára már csak a V2 járt. Cserébe vicc áron van, most éppen valami 6 ercsi körül, a GT-90-be semmi átfűzést/forrasztást nem kellett csinálnom, csak rádugtam, bindeltem és ment. ;). Nem olyan szar az. :D.

[ Szerkesztve ]

(#54587) Teréz Atya válasza Geller72 (#54586) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

Khmm:
"Feltéve ha nincs ESC vagy más nagyobb áramforrás közelében, aminek nagy a mágneses tere. Namost egy minimál racerben hol is lehet elhelyezni mindentől távol? :D"

A térképen iróniát kell keresni. ;)

Ay RX-2A nagyobb range-et tud mindenféle vacakolás nélkül és általában olcsóbb. Felesleges az A8S.

[ Szerkesztve ]

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#54588) Geller72 válasza Teréz Atya (#54587) üzenetére


Geller72
veterán

..de ezek szerint csak el lehet rakni, ha dicséred :P ... és akkor mégiscsak jó a cucc, csak tudni kell jó helyre rakni. (?) Amúgy egy kis racertől (GT-R90 pl) nem is várok sokat/el sem merek repülni vele messze a szar akkukihasználás miatt. :D. Az a 100 m nekem bőven ok. Annyit meg ez a cucc tud. (Amúgy milyen szar, amikor odafigyel valaki, mit írtál? ;] :P )

[ Szerkesztve ]

(#54589) Teréz Atya válasza Geller72 (#54588) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

Hát, én a Racer 130-ban akárhova pakoltam, sehol sem akart elég messzire kerülni az ESC-ektől.
A helyére bekerült az RX2A és olyan 130m-ig semmi gondja nem akadt, messzebb meg nem mentem.

Továbbra is tartom, ha van jobb olcsóbban, akkor minek ezt venni drágábban.

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#54590) Jackal2 válasza Baku (#54569) üzenetére


Jackal2
senior tag

Hubsan a h109-cel ket eve mutatta be a parachute versiont

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#54591) ezoltan válasza david335 (#54582) üzenetére


ezoltan
tag

3.0.1

QX7S-R9M/GT Rebel LR/iFlight 8”6S LR-FS/M630 6” LR-FS/2xHawk5 5”FS/X215ProMod5S/X220Modded5”/Beta75X/EV800D

(#54592) AMDaZERG_1 válasza fape (#54580) üzenetére


AMDaZERG_1
senior tag

A lényeget kifelejtettem, pedig akartam írni :D
Szóval 1106 4500kv motorokhoz, 3S 450-650mAh akkuk, kis 130-as váz.

Ortus-245 - Ortus-250 - Subvolo-01

(#54593) Jackal2 válasza Geller72 (#54586) üzenetére


Jackal2
senior tag

Nekem volt vagy 5 a8s em es sose volt hatotav gondom de en nem is megyek messzebb 200 meternel ha meg igen, mindig diversitys vevovel, aminek az antennait kivezetem a karokra. Szerintem az also az idealis pozicio a gep ugyis mindig feletted van

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#54594) AMDaZERG_1


AMDaZERG_1
senior tag

Sírógörcs kerülgetett ma ez a kis szar miatt...
Ugyebár a forrassz pöttyöt sikeresen kiolvasztottam a minap, vagyis a rá forrasztott vezeték frankón felszakította, így jött a B verzió, marad a mikronnyi IC jelölt lába. No ez a kép alaposan fel van nagyítva, gondolom mindenki el tudja képzelni mekkora helyre kell ott forrasztani. Elvileg sikerült, mert az oda pöttyintett vezetéken tudok ellenállást mérni. Bár még az FC-t (HAKRC F4 mini) nem sikerült még rávenni, hogy oda jelet küldjön, de ma már nem erőltetem. Aki így jár, és ezt a megoldást kell válassza alaposan nyugtatózza be magát, ha nem akarja összetaposni :D

Ja, és megjött az FrSky GPS, ami a távirányítóra küldi a koordinátákat, és egyéb mozgási adatokat.
Elvileg holnap beépítem, ha az R-XSR-t nem taposom el, amikor kiderül, hogy nem ért semmit a szenvedésem.
Mellesleg lehet mégis inkább XSR vevőt teszek a kis gépbe, mert arról legalább tudom, hogy jó. Ez a kis vacak valahogy nem túl szimpatikus.

(#54595) fape
Nagyon szépen köszönöm! Teszek egy próbát!

[ Szerkesztve ]

Ortus-245 - Ortus-250 - Subvolo-01

(#54595) fape válasza AMDaZERG_1 (#54592) üzenetére


fape
senior tag

440-680uF 16V low esr alá nem nagyon adnám.

[ Szerkesztve ]

Nem ezeket a drónokat keresik!

(#54596) varadigabor válasza fape (#54595) üzenetére


varadigabor
senior tag

Nekem a 450 uf 25v alig fért be az 5 collos gépbe :D kínszenvedés lesz olyan kicsi gépre rá rakni :D

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#54597) Peaceliker válasza AMDaZERG_1 (#54592) üzenetére


Peaceliker
addikt

De tuti kell, van zaj. Nekem sosem volt még 1 gépemen sem kondi, de zavartól sem szenvedtem csak 1x vmi kábel hiba vagy nemtom mi miatt

"Oh my Goa'uld!"

(#54598) vandor01


vandor01
őstag

ezt faragtam ma.... mikrobiminit......... a masik a mikrobimaxi :DDD
"sarok vagott" tornyokat rakok majd be az alap konfig KT100-as vaz ami 110-es
pont eleg hely van a 2540-es propnak!
igy a maxi lesz kb 85gramm de csak max 3S-el lesz hajtva
a mini reményeim szerint 65g korul lesz es Emax toronnyal 4S-el hajtva!


CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#54599) varadigabor


varadigabor
senior tag

Kipróbáltam a hawkeye firefly-t.. Videó Vissza hajtogatott propokkal szóval van egy kis rázkodás de szerintem nem rossz. 20 gramm az egész tartóval együtt. Észre se veszi a gép. Gép még elég hülyén nézz ki. Majd alakítani kell még rajta.

[ Szerkesztve ]

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#54600) ezoltan válasza varadigabor (#54599) üzenetére


ezoltan
tag

Egész jó képe van.

Épp ma jött meg a Firefly Hawkeye Q6.Holnap ki is próbáltam volna a levegőben,de úgy néz ki megint meghalt az esc-m..... :(((
Összevissza szakadozik a pár napja kicserélt esc motorja,nem veszi a gázt.FC valószínűleg jó,mert egy jól működő motor jelkábelével is ugyanezt csinálja.
Mindezt nyolc akksi után ami alatt tökéletesen üzemelt.
Azóta egy napot pihent a szekrényben,ma indítanám be és ez fogad.
Van még 3 használt de elvileg jó cseredarabom,ma este felkerül a soron következő aztán meglátom jó lesz-e és ha igen,megint meddig.........

QX7S-R9M/GT Rebel LR/iFlight 8”6S LR-FS/M630 6” LR-FS/2xHawk5 5”FS/X215ProMod5S/X220Modded5”/Beta75X/EV800D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.