Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo IV

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-09-25 12:49:30

LOGOUT.hu

Sztorit kibeszélni használd a spoiler taget!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#801) shotika válasza TBT (#796) üzenetére


shotika
őstag

Én nem érzem, hogy vértelen lenne a game. Még mindig a 2. és 3. rész között mozog hangulatban, de majd a bétátban meglátjuk.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#802) savior


savior
őstag

Holnap este jön az új negyedéves beszámoló.

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#803) ldave


ldave
félisten

Nekem hatalmas csalódás, hogy nem lesz új karakter a játékban, minden hős visszatérő :(

A Slime draws near! Command?

(#804) olymind1


olymind1
senior tag

Diablo 4 Necromancer Explained - Necromancer Gameplay and Interview

Nem lesz ez rossz szerintem, tuti évekig jó szórakozást fog nyújtani.

(#805) gdevil


gdevil
aktív tag

Valami azt súgja nekem, hogy kicsit azért "is" kaptuk ezt a bejelentőt, hogy ne az Immortal-on csámcsogjanak már az emberek. Kis terelés kellett.....

(#806) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Én azért nem vennék mérget a 23-as megjelenésre de ne legyen igazam. Örültem vna egy palának, lehet az majd később jön. Csak én érzem úgy, h túl be van zoomolva a játék? Szívesebben látnék többet a térből. Egyébként a grafika nagyon el van találva és végre elég véres, sötét is lesz. Ismerve a blizzt várható volt, h lesz shop a játékban. Addig nem zavar amíg tényleg csak cosmetic cuccokat lehet majd venni.

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#807) ldave válasza Bennyboy (#806) üzenetére


ldave
félisten

De, zavaró a cosmetic is. Mert biztos lehetsz benne, hogy legjobban kinéző páncél és fegyver skineket majd onnan lehet csak megszerezni, a játékbeli jutalmak emiatt kevesebbek lesznek.

A Slime draws near! Command?

(#808) wjbhbdux válasza ldave (#807) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Jó példa erre a Blizzardtól Heroes of the Stormban a default ló mount.. mint a szegény gyerek lyukas pulóverrel az iskolában úgy érezhette magát aki nem fizetett szebb skinért a cash shopban

/s

(#809) Bencus88 válasza wjbhbdux (#808) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Ez is olyan mint az iskolában a gyerekeknél, hogy vagiznak kinek van a legjobb telefonja és akinek nincs azt kirekesztik? Miért olyan fontos ez? Játékélmény lesz, lesznek jó gearek, az hogy egy kis pénzért lehet extra geart venni azt meg mindenki eldönti magának, hogy belefér e vagy sem

(#810) errorcode06 válasza Bencus88 (#809) üzenetére


errorcode06
őstag

Kis pénzért extra geart :DD
Pont mint immortalban...

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#811) Bencus88 válasza errorcode06 (#810) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Sok tapasztalatom nincs az immortallal kapcsolatban, mivel konzolon játszom, laptopon meg nem fut túl jól. Olvastem én is erről, de ez is tipikus felkapott mobil játék. Rámennek a tranzakciókra. Ez egy választás, nem kötelező élni vele attól még végig lehet tolni a játékot.
A mai világban ez szintisztán csak ez Epéniszről szól :U

Amúgy nem gondolnám, hogy ekkora vihart kavart ez most és még Így is erről fog szólni a dio4, biztos lesznek benne lehetőségek vásárlásra, de nem fogják túl tolni. Biztos lesz lehetősége annak is érvényesülni, aki nem költ milliókat a játékra.

[ Szerkesztve ]

(#812) sto1911 válasza Bencus88 (#811) üzenetére


sto1911
veterán

Az a baj az Immortallal, hogy aki nem csak a sztorit tolna vegig, az mindenhol blokkolva van a paywallal. Sot, meg sztori kozben is akadnak el emberek, erdemes beleolvasni a topikjaba, meg azert is, hogy mennyire nem latjak az emberek mekkora szemet huzasok vannak benne.

A Blizzard az Immortallal szepen felmerte mi a helyzet a jatekmenetbeli modositasokkal, illetve a shoppal, hogyan fogadtak az emberek, es jo resze atkerul majd a 4-be is.

(#813) Bencus88 válasza sto1911 (#812) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Nem véletlenül jött ez előbb biztos vagyok én is :) De akit ilyen mocskos módon be lehet szippantani az meg is érdemli. Ha meg nem tetszik, akkor lehet mással játszani. Csak azért maradnak ezek is életben, mert mindenki panaszkodik csak és mégis veszi a játékba a dolgokat.

Sajnos a mai világ erre fele megy, nem kell ingyen? Majd kell pénzért. Nem kell ennyiért, majd ha dupla annyi akkor elviszik. Stb a sok elkényeztetett gyerek miatt működik ez akik megkapnak mindent, meg az élettelen felnőttek miatt akik az életben nem tudnak érvényesülni és a játékból kapják meg a csillogást. Végre jobbnak érezhetik magukat valamibe.

Én nagyon jól fogok szórakozni nulla shoppal, aztán ha már érzem a nyomást, hogy lehetetlen haladni anélkül, hogy vásárolnék akkor törlés

[ Szerkesztve ]

(#814) soo277 válasza ldave (#803) üzenetére


soo277
őstag

Engem a Druidával kárpotolnak :B :K :B

BT: wersoo#21211

(#815) Gave válasza Bencus88 (#813) üzenetére


Gave
addikt

MMO-ban találkoztam pár olyan emberrel akik folyton siránkoztak, hogy túl könnyű a játék, napi 6-8 fókuszált grindelés mellett évekig ott volt rajtuk a kb $1.3/óra exp boost xd. Éves szinten $3000-4000 + költéssel, gyakorlatilag minden powerup első napos vétel volt nekik, nekünk meg kb 0.05% drop rate a raidekben xd.

Tanulság, elég kevesen akarnak valódi kihívást, leginkább csak diváskodni akarnak, hogy övék a legszebb legjobb+1 karakter a szerveren. :D

(#816) Bencus88 válasza Gave (#815) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Pontosan. Én a kihívást szeretem, és biztos vagyok benne, hogy remekül fogok szórakozni így is :) :R

(#817) sto1911 válasza Bencus88 (#813) üzenetére


sto1911
veterán

Nem bannam mit tesznek a penzukkel, ha azzal az en jatekomat nem b.nak szet.

(#818) Bencus88 válasza sto1911 (#817) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Egyet értek, költsék csilivilli ruhákra, de egy kicsit több melóval megszerezhető legyen nekünk is. Szóval a gameplayt nagyon ne befolyásolja.

(#819) Daelion


Daelion
őstag

Azért jó, hogy sokan már most temetik meg ekézik a játékot Immortal miatt ami köztudottan egy mobil platformra lett elsődlegesen fejlesztve.

Engem nem nagyon fog érdekelni ha csak kozmetika lesz mint mikrotranzakció, azokra vagy költök vagy nem volt már mind 2-re példa nálam. 'PoE is tele van kozmetikai meg quality of life change pénzes dolgokkal mégis valahogy elvannak vele az emberek :U '

Maga a játék nekem eddig tetszik és valszeg első napos vétel lesz mint az előző részek is. :)

[ Szerkesztve ]

(#820) wjbhbdux válasza Daelion (#819) üzenetére


wjbhbdux
veterán

viszont a PoE nem kerül 28 ezer forintba hogy elindíthasd.

/s

(#821) olymind1 válasza Daelion (#819) üzenetére


olymind1
senior tag

Én is így vagyok vele.

Meg aztán akármilyen is volt vagy amilyenné vált a 3, az árához képest igen hosszú időre nyújtott szórakoztatást.

DI-t sztori miatt tolom, de nem érzek semmi késztetést, hogy egy forintot is költsek rá. Endgame-et se fogom tolni, érezhetően nem PC-s Diablo.

(#822) Daelion válasza wjbhbdux (#820) üzenetére


Daelion
őstag

Jah csak haverom aki aktívan játszik vele lazán beledobta többszörösét is csak ezekre a dolgokra mert hát kényelmesebb úgy játszani.
Ha csak skinek meg pár apróság lesz D4-ben én inkább kifizetem érte a teljes árat mintsem minden kis dolgot vennem kéne mint PoE-ban ha hosszabb távon tervezek.

Mondom ezt úgy, hogy D2 ~7 évig ment és D3 meg első nap óta ~3000 órával benne.
Sztem ez a károgás már most kicsit sok, várjuk meg a játékot aztán lesz ami lesz.

#821 olymind1

Én nagyon jól szórakoztam D3-al, bőven megérte az árát pedig alap játék + kiget is elő rendeltem.
Nem bántam meg.

Immortalt akartam sztori miatt játszani de sajnos nem tudom mert bele kerültem abba a pár %-ba akiket kivág a játék 30 másodperc alatt és Blizz nem hajlandó foglalkozni a problémával pedig létező dolog.. 'VPN megoldaná de a fene fog azzal szívni, nem vagyok kizárt országból ugye'

[ Szerkesztve ]

(#823) _drk válasza ldave (#803) üzenetére


_drk
őstag

Milyen karakter kellett volna még kezdésnek?
Mondjuk én egyedül a Barbárt nem értem, miért van ennyire nyomatva, de az összes többi már bizonyított.
Varázsló kell! Tök mindegy, hogy Wizard vagy Sorci, tudjon Blizzardot nyomni!
Druida kimaradt előzőből, sírtak is érte pedig volt WD ami a szegényember Drudiája vagy nekroja volt inkább.
Nekrot muszáj volt beletenni később, itt nem követték el ezt a hibát.
Meg a szokásos íjász meg van.

Pala/Crusader első DLC lesz.
Monk???
WD tuti nem lesz, nem is kár érte.
Amazon???
Assassin???

Még tuti valami pörgő/forgó/ugró spirituális izé lesz, Monkra és Assassin-ra hajazva.

(#824) ldave válasza _drk (#823) üzenetére


ldave
félisten

Nem vagyok játékdizájner, nem dolgom kitalálni, hogy mi legyen benne. Én csak annyit írtam, hogy számomra csalódás, hogy nincs benne újdonság ilyen téren. De mondjuk crusader és nekró helyett lehetne valami death knight szerű cucc. Jó példa a Gloomhaven játék, amiben van kb. 20 teljesen különböző mechanikára épülő karakter. Bőven lehetne új dolgokat kitalálni, amik teljesen jól beleillenének a Diablo világába.

A Slime draws near! Command?

(#825) Gave válasza _drk (#823) üzenetére


Gave
addikt

Barbár kb ugyan azért kell szvsz mint a mágus, mert annyira alap, hogy legyen legalább 1-1 fő alaptípus. Paladin (Harcos->Pap+Lovag) már egy hybrid, eléggé fókuszált ahhoz, hogy ne fedje le az összes harcos fantáziát.

Nekem alapvetően a Sorc jobban fekszik mint a Wiz mint mágus alaptípus, szerintem a világhoz is jobban passzol, bár oda azt találnak ki kb amit akarnak :D.

Monk és Assassin, elég nagy az átfedés a játékstílusban, én nem biztos, hogy annyira hiányolnám őket, ha az Amazon d2 stílusban készül, akkor kb ott is meglesz a "mobilis" karakter.

WD - hehe igen, nem hiányolnám, bár simán passzol a világhoz.

Druida - nagyon helyes, szerintem nagyon kell a világhoz. "not even hell **** with Nature " :)

(#826) soo277 válasza Gave (#825) üzenetére


soo277
őstag

Naaa, neee, Monk is alap(szerintem) nekem nagy kedvenvem,
de kiváncsi leszek itt mi lesz

[ Szerkesztve ]

BT: wersoo#21211

(#827) TBT


TBT
addikt

Néhány új artwork:




"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#828) soo277


soo277
őstag

[Bluddshed d4
]

BT: wersoo#21211

(#829) Bencus88 válasza TBT (#827) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Rég volt játék amit ennyire vártam :C

(#830) BoneDragon válasza Bencus88 (#829) üzenetére


BoneDragon
veterán

Majd elmulik. ;]

(#831) savior


savior
őstag

Még 1 órát kell várni.

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#832) Bencus88 válasza savior (#831) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Mi lesz? Valami bejelentős?

BoneDragon: jah hát idővel biztos :P

(#833) savior válasza Bencus88 (#832) üzenetére


savior
őstag

Talán a necroról lesz valami infó, meg a negyedéves beszámoló.

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#834) Bencus88 válasza savior (#833) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Hol tudnám nézni? :R

(#835) savior válasza Bencus88 (#834) üzenetére


savior
őstag

szerintem itt lesz a cikk: [link]

[ Szerkesztve ]

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#836) olymind1 válasza savior (#835) üzenetére


olymind1
senior tag

Csináltak is belőle cikket: ALL HELL BREAKS LOOSE IN 2023—DIABLO IV IS COMING
Hogy ez most a Q2-es negyedévinek számít-e vagy sem az jó kérdés.

(#837) savior válasza olymind1 (#836) üzenetére


savior
őstag

Ebben a cikkben van egy ilyen: "Take a gander at our June 2022 Diablo IV Quarterly Update blog coming out tomorrow at 10 a.m. PDT to learn more about the class’s new mechanics, such as the Book of the Dead, with Lead Class Designer, Adam Jackson."

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#838) savior


savior
őstag

negyedeves beszamolo, junius: [link]

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#839) savior


savior
őstag

Nekro gameplay: [link]

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#840) olymind1


olymind1
senior tag

Elnézve a gameplayt nekem nagyon D3-ból átemeleltnek tűnik ez a nekró. Az Book of the Dead ilyen rúna választásnak tűnik, ami igazából nem rossz sztem.

A grafikára, mozgás/harc animációkra, effektekre, hangokra nem lesz panasz.

Skill treeket mutogathatnák már picit. :D

(#841) _drk válasza ldave (#824) üzenetére


_drk
őstag

Nem a mi dolgunk de el lehet gondolkozni.
A Diablo nem a kisérletezésről szól szerintem, azt meglehet adni az összes többi izometrikus ARPG-t fejlesztő stúdiónak. Ott le is kell tenni valamit az asztalra.
Vannak egyébként érdekes megoldások. Legutóbb Lost Arc féle karakter osztályok tetszettek. Grim Dawn is érdekes volt az iker kaszttal. Csak ott nagyon elmentek nekem már Steampunk-ba. Skillek is inkább mítikusak voltak.

Mondjuk Én a Diablo2-es 3 féle skilltree irányt erősíteném sokkal részletesebben.
Varázslóból mondjuk lenne külön csak egy skilltree az elementálokra, még egy a D3-as féle wizard varázslatokra, pl az idővarázslatok, blackhole stb. Meg még egy mondjuk ilyen BattleMage-es irány.
Aztán Barbár helyett sima Harcos főkaszt és azon belül csak egy skilltree a barbár skillek.

Mondjuk nekem elsőre ez a Rouge nem tetszik. Tudom, hogy a végén egy rohadt erős Íjász félisten lesz, de a Rouge maga nem Diablo kompatibilis mert itt nem kell lopni/csalni/hazudni.

(#842) soo277 válasza olymind1 (#840) üzenetére


soo277
őstag

Örüljünk,hogy kaptunk végre valamit, 23 ig még van idejük infokat csepegtetni :K

BT: wersoo#21211

(#843) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Mondjuk engem meglep milyen gyorsan elkezdték mutogatni és megjelenési dátumot is kaptunk. Ha emlékeim nem csalnak immortal bejelentése után kezdték el összetákolni. Pedig blizzard szeret jó sok évig ülni a játékain...

(#844) soo277 válasza BoneDragon (#843) üzenetére


soo277
őstag

figyeld meg ,hogy 23 Dec 23 lesz :B :D

BT: wersoo#21211

(#845) DaveHutt válasza BoneDragon (#843) üzenetére


DaveHutt
őstag

Belső roadmap szaga van a dolognak, körítve a csökkenő Blizzard bevételekkel. D2R 2021, Immortal 2022, DIV 2023. Etetni kell a népet, hogy vásároljanak.

(#846) Raidon válasza _drk (#841) üzenetére


Raidon
őstag

Bocs a hülye kérdésért, de Diablo-ba a Classic-ba nem volt Rouge?

"A háború első szabálya (...): soha ne teljesítsd az ellenség vágyát!" George R. R. Martin

(#847) Ellia válasza Raidon (#846) üzenetére


Ellia
addikt

Az első három kaszt egyike volt :)

(#848) _drk válasza Ellia (#847) üzenetére


_drk
őstag

Az még nagyon kezdetleges RPG volt, skillek alig voltak
Kellett egy íjász.
Általában az íjász az is sima harcos, csak nem karddal, hanem íjjal. Csak az úgy snassz!
Az Amazon sokszínűsége és a Demon Hunter eltúlzottsága nekem bejött, de az tényleg ízig-vérig démonhorda írtó karakterek.
Általában a Rogue meg inkább a lopakodós karakter. Diabloban meg nem nagyon lopakodunk.
Mondjuk ennyi erővel az Assassinba is beleköthetnék, viszont azok tényleg badass-ek. Inkább ilyen is-is mint a Paladin, harcos meg shadowdisciplinák.

(#849) Raidon válasza _drk (#848) üzenetére


Raidon
őstag

Azért mondom. :DDD De régen nyomtam azzal a játékkal.
Amúgy a IV. nekem kinézetre mechanikára bejön.
Nemrég fejlesztettem gépet elvileg elég lesz neki.
Mondjuk a Resurrected is átjött. Olyan érzésem volt mintha évekkel korábban a sima II.-t csapatnám :DD

"A háború első szabálya (...): soha ne teljesítsd az ellenség vágyát!" George R. R. Martin

(#850) _drk válasza Raidon (#849) üzenetére


_drk
őstag

Nekem is bejött, de ahhoz képest hamar meguntam. Ez a Hell-en menjek le 500x ugyan abba a semmi gödörbe nekem sok volt.
Pedig addig élveztem. Grafika nagyon adta, tényleg élvezetes mai szemmel látni a pályákat, de kb 800x600-ba is így képzeltem el :D
Az irányítás segítségeknek vagyis inkább modernizálásáért meg jár a piros pont!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo IV
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.