Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo IV

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-09-25 12:49:30

LOGOUT.hu

Sztorit kibeszélni használd a spoiler taget!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14001) WayneGace válasza batai15 (#13996) üzenetére


WayneGace
őstag

Barbár thorn nem használja. Alapvetően rossz unique az is. Egy DR-es, total armoros chest sokkal jobb.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#14002) -=Jam=- válasza la_cc (#13987) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Mondjuk engem fordítva sem zavar, ha ott van pár alacsony szintű, miért ne segíthetne az ember? Sokszor ha ott vagyok jó buildbe, akkor sem érem utol a némelyik embert meg elrántják a mobokat előlem...stb, úgyhogy ha van 1-2 ember akit carry-zni kell egy legion eventen nem oszt nem szoroz.

(#14003) batai15 válasza WayneGace (#14001) üzenetére


batai15
félisten

Hogyne használná direkt van thorn build is :U

(#14004) Archttila válasza LÁZ (#13994) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog (1)

nekem meg tegnap a fullost :D amiota kitakaritottam a ladabol a dupla unique cuccokat, azota ujra napi 2-3 db esik. :)

[ Szerkesztve ]

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#14005) ProEvoFan válasza Archttila (#14004) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Akkor eladom az összeset. :)

(#14006) Archttila válasza ProEvoFan (#14005) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog (1)

Mindenből megtartottam a maxosat, feleslegesen nem gyűjtögetem.

[ Szerkesztve ]

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#14007) Vistaboy válasza Cadal (#13983) üzenetére


Vistaboy
veterán

Nekem is megfordult a fejemben ugyanez a gondolat, nem is egyszer...

Szerencsére van olyan Heart, amivel ezt nagyrészt redukálni lehet, szóval onnantól már elmegy a dolog. Viszont kár, hogy csak az ékszerekbe lehet tenni, nem ártott volna több Heart-ot is használni egyszerre.

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#14008) Edge válasza la_cc (#13987) üzenetére


Edge
veterán

:DDD én így indítottam a seasont, kicsit késve season másnapján, pont amikor beléptem world boss event volt, nem resteltem oda lovagolni lvl2esen, csak egy arc pampogott, de a többi gamer leoltotta hogy chill meg who cares stb., jó a community alapvetően szvsz ;)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#14009) granini válasza Edge (#14008) üzenetére


granini
őstag

...azt már nem is mondom mikor bebotorkál mellénk NM60+ -ba a rommábuffolt sorcijával amit mindenki csak "fejfának" becéz ;] :DDD

Múltkor ilyen achievementet completed üzenetet ír nekem a D4 : "Revive a fellow clan mate 50 times in the same Nightmare Dungeon" :))

Szóval... nálunk is jó a community, amikor hajlandóak jönni a komák.. :K

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#14010) Jim-X válasza ProEvoFan (#14005) üzenetére


Jim-X
őstag

Nekem amiota kiesett a jo barber heart, azota potyognak a wrathful invokerek :DDD

A játék az nem játék!

(#14011) Edge válasza granini (#14009) üzenetére


Edge
veterán

:DDD na ezért vettem egyedi fejfát a shopban.
Btw ma már leszek rendesen, pakoltam magamra még damredet, bár még csak 87 es vagyok, a sok nyaralás nem tesz jót a progressnek. Szóval jövök boldogítani titeket :DD

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#14012) Archttila válasza Edge (#14011) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog (1)

Ilyen egyedi fejfam nekem is van de hogy honnan... Venni biztosan nem vettem, lehet a bucsi dobta

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#14013) -=Jam=- válasza Archttila (#14012) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Ha aktiválva volt a season 1-ben a battle pass, akkor ott kaptál 2-t. Szerintem azt csak venni lehet, nem dob a játék.

(#14014) Archttila válasza -=Jam=- (#14013) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog (1)

Valóban :R

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#14015) Kylesa


Kylesa
aktív tag

Egyedi fejfa alatt mire gondoltok?

it's a danger pretty here in Night City

(#14016) Ghostface válasza Kylesa (#14015) üzenetére


Ghostface
senior tag

Amikor meghalsz valahol, ott marad egy kék kis sirkő szerű valami amíg nem éledsz újra.

PSN: Nifty_Ghostface

(#14018) Roland861010 válasza Roland861010 (#14017) üzenetére


Roland861010
addikt

Viszont én szerintem a Life%os kavicsokkal jobban megy...

(#14019) WayneGace válasza batai15 (#14003) üzenetére


WayneGace
őstag

WT4-en persze, ott tök mindegy. Alacsony nm, persze, ott is mindegy. Magas NM szükséged van a DR-re, ez az armor nem ad semmit csak thornt, ezrért nem használják.
Tessék [itt van egy normális thorn build] .

[ Szerkesztve ]

BestSecret invitációt privátban adok.

(#14020) _drk válasza granini (#13977) üzenetére


_drk
őstag

Loot rendszert is teljesen át kell dolgozniuk hogy jó legyen hosszú távon.
Egyszerűen túl sok item esik és 100ból 99 kuka, egyet nézegetsz és úgy lesz kuka. Kb 500bol 1en forgatsz egyet és úgy lesz kuka. Túl sok idő megy el vele monster irtás helyett.
Sokszor itt unom meg jelenleg a jatekot...

Túl sok az affix, ráadásul semmi megkötés nincs benne.
Például kesztyű adhat 4x2 skillt, aminek semmi értelme.
Akkor alapból ezek a
Healty/injured és akkor + CHC vagy bármi egy röhej.
Az egész when-es affixos dolgot törölném, nem is lehet számolni vele.
Még a fix dolgok elmennek, például a barrier, mert arra van skill, de a legtöbb hülyeség.

Plusz én az összes controlos cuccot egybe raknám és tök mindegy hogy slow vagy stun.

És még így is lenne 15-20 lehetséges affix egy tárgyon.

(#14021) Daelion válasza _drk (#14020) üzenetére


Daelion
őstag

Ezzel teljesen egyet tudok érteni én is.
Nekem ez a vulnerable téma sem igazán tetszik, szerintem csak build/karakter limitáló tényező.
Kb rá van erőltetve az emberre mert túl sokat számít a legtöbb esetben ahhoz hogy ki lehessen hagyni/nem törődni vele. 'Sorci Frost nova csak 1 példának..'

Nem azt mondom, hogy legyen atom faék az itemizáció meg ezek a dolgok de az sem igazán jó ami jelenleg van. 'szerintem'

[ Szerkesztve ]

(#14022) persil válasza _drk (#14020) üzenetére


persil
nagyúr

Mondjuk egy grim dawn-ban nagyjabol 32x ennyi affix van, megis egytol-egyig hasznalhato mind valamilyen build-hez, pedig ott kasztonkent tobb build van, mint a d4-ben osszesen valaha is lesz. 🤷

Meg lehet ezt csinalni mashogy is.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#14023) Roland861010


Roland861010
addikt

Melyiket lenne értelme lecserélni ?

(#14024) -=Jam=- válasza Roland861010 (#14023) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Én ezt lebontanám, azért mert magas az ilvl még szemét a statok miatt.

(#14025) Roland861010 válasza -=Jam=- (#14024) üzenetére


Roland861010
addikt

Jobban megnézve igazad van.

(#14026) Daelion válasza persil (#14022) üzenetére


Daelion
őstag

Pontosan, nekem kb az is a kedvenc rendszerem ami TQ meg GD-ben van.
Ránézésre soknak tűnik de mégis értelmesen van felépítve az a rendszer.

Na mind 1 majd csinálnak vele valamit, esetleg egy loot 2.0 mert D3 is kapott egy olyat régebben. :D

(#14027) _drk válasza persil (#14022) üzenetére


_drk
őstag

Mert single és lépcsőzetesen van megcsinálva a fejlődés.
Ott a rendszer szintenként egyre jobb cuccokat dob alapból, csak meg kell nézni neked mi kell és 5 baltából 1 valószínű jó lesz.
Itt meg WT3 végén 62es szinten még mindig 3 affixos sargát dobja. WT4ben már remélem nem fog ilyet dobni...

És Itt még a szint lépéssel is csak kb 30as szintig erősödik a karakter, utána meg csak kis %okat adnak a különböző skillek/ passzívok.

Én ebbe bele se gondoltam, hogy casual szinten amúgy nem jó a fejlődés. Én már az endgame buildet néztem a második skillnél mert tudom hogy működik ez.
De aki nem ért hozzá annak érdekes.
Legutóbbi chekpointban Grath kritizálta pont ezt, hogy a végére egyre gyengébb lett, mivel a mastery vagy maga az ulti is igazából gyenge.

(#14028) zsirfecske


zsirfecske
addikt

állandóan károgok tudom, de ez már paródia: 2 condemnation, 1 penitent, 2 hakan után most 2 eyes in the dark unique esett egymás utánban. vicc ez a randomizálás:

illetve mi értelme az ilyen unique itemeknek, ha az átmeneti sacred imprintelt rare-em is fényévekkel jobb? béénasáág :W

(#14029) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Az, hogy egy rare 3/4 vagy 4/4 azt jelenti, hogy a maxrollos ajánlott geren levő statokkal hogyan áll?

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#14030) proci985 válasza Rigormortiis (#14029) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

igen, azt jelenti, hogy a kivant negy statbol 3 illetve 4 van rajta

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#14031) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Valaki tudna pár kört cipelni wt3 nm dungeonokban? Nem vagyok pofátlan, elég lenne csak pár menet, hogy egy kicsit fejlődjek és gearelődjek :)

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#14032) Roland861010 válasza Rigormortiis (#14031) üzenetére


Roland861010
addikt

holnap segítek megcsinálni a wt4-es dungeont aztán ki pucolhatunk pár dungeont.
Írj rám privátban neked mikor lenne jó meg egy btaget.
Holnap felveszlek.

(#14033) Roland861010 válasza Rigormortiis (#14031) üzenetére


Roland861010
addikt

itt egy videó (magyar) addig hogy hol érdemes xpt farmolni.

(#14034) zsirfecske válasza Roland861010 (#14023) üzenetére


zsirfecske
addikt

én a damage over time-ra rollolnék egyet vagy kettőt, ha bead egy jó statot, rövidtávon azért használható. feltéve hogy a másik egykezesed jóval gyengébb.

én épp most csináltam meg ezt egy hasonlóan bénácska statos 800+ item power legendary daggerrel. ha van alapanyagod, átmenetileg megérheti, főleg ha neked is 900 > 1200+ dps az ugrás nagyságrendje. wt4 elején eddig nekem nem igen dobált 1000+ dps kardokat (egyetlen egy van, az is lett a main hand fegyverem), szóval a gyurmázás részhez igen is jól jöhet. én 5/5 upgrade-eltem is és aspect is ment mindkettő 800+ fegyverbe, mert 10-20% plusz overall base damage azért megéri, gyorsíthatja a kezdeti szenvedősebb részeket.

(#14035) Jim-X válasza Rigormortiis (#14031) üzenetére


Jim-X
őstag

Ma kicsit kesobb en megcsinalom neked ha meg aktualis.

JimX#2680

A játék az nem játék!

(#14036) Roland861010 válasza zsirfecske (#14034) üzenetére


Roland861010
addikt

Holnap elküldöm mivel tolom most jelenleg.

(#14037) Jim-X


Jim-X
őstag

Nnnna, T60-on siman fekudt a bucsi. Megtisztelt egy fingos Skyhunterrel :DDD :DDD

Kozben esett egy unique sapi, mar kezdtm remenykedni...de persze semmi :W

[ Szerkesztve ]

A játék az nem játék!

(#14038) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Mennyire fontos az item level? Pld egy 465-ös csizma jobb, amin jó statok vannak, vagy egy 650 plusszos, amin szarok?

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#14039) kkdesign


kkdesign
senior tag

Sziasztok! Ha 63on meglett a tier 4, de 67et elérve is szenvedés pl a helltide, de a tier 3 meg túl easy akkor mit érdemes csinálni a se így se úgy nemjó időszakban? Mikor fordul át kb élhetőre a tier4? Sajnos item szempontjabol egyik se jó, a tier 3 alacsonyakat dob, 46lvl.. a tier 4 meg orbitalisqn szarokat 🤷‍♂️ hogy éri meg az átmeneti szinteket osszeszedni?

(#14040) Madoc válasza kkdesign (#14039) üzenetére


Madoc
veterán

Látogass legion eventeket meg world bossokat. Ott mások farvizén tudsz fejlődni majd.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#14041) Jim-X válasza Rigormortiis (#14038) üzenetére


Jim-X
őstag

Nyilvan magasabbak lehetnek a statok, de kozel sem biztos, hogy jobb lesz...Azert altalaban egy endgame karakter 800+ cuccokban rohangal :K

A játék az nem játék!

(#14042) zsirfecske válasza kkdesign (#14039) üzenetére


zsirfecske
addikt

válaszolva az előtted lévő item leveles kérdésre is egyben mert összefügg:

Rigormortiis:
fegyvereknél a legfontosabb az item power, mert ott direktbe, lineárisan nő a base sebzése a szinttel, ami a skillek erejének egyik alapja is, így érdemes priorizálni. cipő/kesztyű/sapi/chest esetén az armor ami szintén lineárisan nő az item szinttel (és ami a legfontosabb túlélő stat a damage reduction mellett), illetve a breakpointok szerint maguk a stat intervallumok is nőnek a magasabb szintű cuccokon.

kkdesign:

wt4 nekem is így volt, 68-on mentem át és most kezd élhető lenni, hogy felhúztam két 800+ item poweres fegyvert végre és upgrade-eltem a gyűrűket és legutóbb a fejesem is. ezt tudom javasolni, én most visszamentem kicsit wt3 tier20 nm dungeonozni is, de ott meg ugye nem jönnek az ancestral-ok, úgyhogy szerintem maradj wt4-en és tolj whispereket (az nem nehéz és ad jó dolgokat). persze mindenek előtt szintezz kicsit, menj el 70-ig a jobb cuccokért, nyomj legionokat és world boss eventet, ott eshet pár jó cucc és jó az xp, plusz mások lenyomják helyetted! én ilyenkor poison trap-eket szórtam meg a kis dögöket csapkodtam, így kicsit hasznos is voltam. most, level 71-en már jöhet lassan és óvatosan az ancestral nm dungeon alja (tier21), amivel a paragorn is erősödhet (glyph upgrade). ja, és nyomj be ha tudsz pár tucat altar of lilith-et ha még nincs meg mind, az is tápol :C

[ Szerkesztve ]

(#14043) Roland861010 válasza zsirfecske (#14042) üzenetére


Roland861010
addikt

Amúgy ha van kedvetek holnap csapatban tolhatunk pár NM dungeont WT4-ben nekem jelenleg olyan stabilan a Tier 28 megy feljebb nem próbáltam még.
Szerintem 10 perc körüli körök jónak számítanak.

Szívesen segítek xp szerzésben a "kisebb" kariknak. De van egy dungeon amit most még simán is megéri farmolni mert annyi mob van benne hogy 2 óra alatt fel lehet húzni ott egy karaktert 40-es szintre.

(#14044) Scrake^;DD


Scrake^;DD
aktív tag

Egyedül mennyire élvezetes? Online co-op van?

Sempre... al tuo fianco! 1926.

(#14045) Roland861010 válasza Scrake^;DD (#14044) üzenetére


Roland861010
addikt

Teljesen jól és van.
De 90%ban egyedül is lehet vele boldogulni.

(#14046) Scrake^;DD válasza Roland861010 (#14045) üzenetére


Scrake^;DD
aktív tag

Hány óra a kampány kb?

Sempre... al tuo fianco! 1926.

(#14047) Roland861010 válasza Scrake^;DD (#14046) üzenetére


Roland861010
addikt

Mindenkinek más ! de kb ha jól emlékszem 3 nap alatt letudtam de ez csak szigorúan a kampány kb. 3x óra.

(#14048) Scrake^;DD válasza Roland861010 (#14047) üzenetére


Scrake^;DD
aktív tag

Értem király! Majd ha valamikor sale lesz beszerzem tuti annó a 3-ba rengeteg órát öltem

Sempre... al tuo fianco! 1926.

(#14049) rumkola válasza Scrake^;DD (#14048) üzenetére


rumkola
veterán

Diablo IV sale? :D
3-4 év.

(#14050) warcat válasza rumkola (#14049) üzenetére


warcat
veterán

Nem hiszem, hogy így kezelnék, késő ősszel-télen (pl black friday) már simán kaphat akciót. Viszont le van zárva a rendszer rendesen, csak battle.net-en keresztül elérhető, ezért dobnak rá egy 20%-ot és kész, ami nem egy gatyaszaggató spórolás.

Más kérdés, hogy mi lesz miután végbemegy a Picipuha adásvétel (GamePass)

EA: It's in the crate!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo IV
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.