Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo IV

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-09-25 12:49:30

LOGOUT.hu

Sztorit kibeszélni használd a spoiler taget!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1351) savior


savior
őstag

Feedbackot hogy irjak?
Osszeirtam egyet, amiben ugy nagyabol leirom a velemenyem a jatek dolgairol, de a bug report/feedback rublikaba olyan keves szoveg fer bele, hogy a negyedet se tudnam beleirni.

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#1352) D4v3 válasza Vistaboy (#1349) üzenetére


D4v3
őstag

A DI-val előkészítették kicsit és letesztelték ezt a fél-mmo stílust, nagyon meglepődnék, ha gyökeresen változtatnának már ezen. De szerintem az end game nem feltétlenül az open worldben fog történni. Ha meg jól eltalálják a progressiont, akkor fogsz tudni úgy választani tartalmat, hogy ne kelljen közösködni másokkal.

(#1353) mephi666 válasza D4v3 (#1352) üzenetére


mephi666
nagyúr

nagyon el vannak kényelmesedve: DI-ban már lassan egy hete elcsesződött a court of whispers... shadow-ként nem lehet bemenni a területre, mert elteleportál Wortham-be... nem lehet rankot lépni, napi áldásosztásban részt venni (ami ad xp-t, pénzt, key-t), vaultot se lehet nyomni, shadow war is kiesik... globális probléma, sírtak már fórumokon is csomóan és blizz részről senki nem reagált :C

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#1354) Vistaboy válasza D4v3 (#1352) üzenetére


Vistaboy
veterán

"De szerintem az end game nem feltétlenül az open worldben fog történni."

Van rá esély, hogy a kampány és az endgame is ugyanazokon a területeken fog játszódni, mint a jelenlegi béta, de legalábbis részben. Ugyanis épp ma reggel találtam egy olyan dungeon-t, ami teljesen üres és az első pár teremből nem tudtam sehogy továbbmenni. Rákérdeztem a Trade chaten, és azt írták a többiek, hogy az a helyszín a kampánynak lesz a része, ezért a mostani bétában még nem elérhető. Vagyis a fő sztori is itt lesz majd, ezek a térképek pedig totál nyitottak. Elképzelhető tehát, hogy te később kezded a játékot, vagy lassabban haladsz, és mire ideérsz a küldivell, addig sokan fognak erre mászkálni, azaz valószínűleg az összes térkép nyitott lesz a játékban.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#1355) Vistaboy válasza Vistaboy (#1354) üzenetére


Vistaboy
veterán

Ja, a dungeonok és egyéb helyszínek valószínűleg nem lesznek teljesen nyitottak, elvégre akkor bárki bejöhetne, ha valaki megnyitja őket, még azok is, akiknek meg sincs a küldi. Szerintem úgy lesz, mint bármelyik másik MMORPG-ben szokott lenni: maga a világ nyitott lesz, a dungeonok és egyéb helyszínek pedig nem. Viszont ha a fő küldetések is itt lesznek, akkor először még valószínűleg nem lesznek aktívak a térképek, ahogy haladunk előre, úgy nyílnak meg. De ez szintén így van máshol is, nem lesz újdonság. :)

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#1356) mephi666 válasza Vistaboy (#1355) üzenetére


mephi666
nagyúr

igazából ahogy mennek az immortal-ban a solo dungeon-ök, ugyanúgy le lehetne programozni az események 99%-át, hogy legyen benne "teljes értékű, pause-olható solo mód" :K ha ez megoldható és a raidelhető world boss-ok csak a habot jelentenék a tortán, teljesen elégedett lennék... az immortalban ez kezd zavaró lenni, hogy 4200cr-en hell5 azonnali bukfenc (mert oda kb 5000 kell), viszont hell4-en tegnap is csak véletlenül találtam egy csapatot, amivel leküldtük 3x a towert... quest vitt oda, de szetcuccnak is örültem volna, ami viszont nem esett... ez a fájó rész, hogy drop reményében nem tudom hell4-en a dungeonöket szólózni :(

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#1357) D1Rect válasza mephi666 (#1356) üzenetére


D1Rect
félisten

Az immortal egy szar.
Nekem már H2-n nem volt csapat amikor én szerettem volna játszani, meg az állandó várakozás, hogy most vagyunk 4-en egy lelép és akkor mikor jön majd megint valaki.
De a másik csapatból is kilép valaki, akkor most vagyunk 2x3-an, aki előbb átlép, az nyert a másik kettő meg várhat megint kettőt.
nothx

(#1358) rumkola


rumkola
veterán

Steam Decken GloSC kontroller driverrel és háttérben futó Steam-el (mivel még mindig nincs natív kontroller driver windowshoz), a Dio IV tökéletesen fut. Igaz LOW és kb. 25-30 FPS, de akkor is. Funfact az érintőkijelző működik a játékban! Beszarás. Kézben, bárhol, bármikor.

(#1359) malystryx


malystryx
senior tag

Srácok, 2 kérdésem lenne.

Az első, a szintemhez mért területeken farmolgattam, és találtam pár dungeon-t. Rogue karival mentem éppen, de 11-es és 18-as szinten is összefutottam Butcher-el ott lenn. Hát közöm nem volt hozzá, ez normális hogy ilyen brutálisan erős? Ha messze vagyok, behúz a lánccal és spammelni is tudja, ha meg közel, stunnol. 1 centit sem tudtam belőle leverni, és szupergyors. :Y

A másik kérdés, hogy rengeteg helyen láttam már a PH rövidítést, eladóknál azt hiszem, de most találatm 2 itemet, köztük egy unique kardot, de kitakarja a rózsaszín PH felirat egy négyzetben. Mi ez a PH? :B Köszönöm előre is. :R

(#1360) Daelion válasza malystryx (#1359) üzenetére


Daelion
őstag

PH az általában Placeholder szokott lenni, vagyis csak ilyen átmeneti megoldás mert még nincs végleges.

(#1361) D4v3 válasza malystryx (#1359) üzenetére


D4v3
őstag

Butcherrel én is összefutottam egyszer, összecsomagolt hamar, de másodjára már nem volt ott. Ráadásul nem is a dungeon végén volt. Szerintem ő csak ilyen trollkodásként van bent.
PH jelenthet ProHardvert is :U

(#1362) Vistaboy válasza D4v3 (#1361) üzenetére


Vistaboy
veterán

Én Butcher Demon-nal már vagy hatszor találkoztam idáig, nem csak egy van belőle, ezt már a Diablo III során, miután legyőzzük, Cain is elmondja, hogy tucatjával hemzsegnek ezek a lények a Pokolban. A Diablo III-ban főellenfél volt, itt csak MiniBoss, amivel szinte bárhol összefuthatsz.

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#1363) soo277 válasza Vistaboy (#1362) üzenetére


soo277
őstag

detto,párszor elpics.zott már :B :K :B

BT: wersoo#21211

(#1364) malystryx válasza Daelion (#1360) üzenetére


malystryx
senior tag

Köszönöm szépen, így már világos. :R

A többieknek is köszönöm a hozzászólásokat Butcher kapcsán, igen, volt hogy levert, aztán másik oldalról közelítettem és már nem volt ott. A pálya végi boss-ok ugyan kemények, de kis odafigyeléssel lement mind, de én is trollságot érzek a dologban, a hentes igen kemény legény. :K
Aztán a Rogue-ról visszatértem a nekróhoz, mert egy másik játékosnál megláttam milyen a gólem. :Y Ááááá nekem ő kell! :D De valahogy jobban is érzem, a barbárral 10-es szintig jutottam, arról még nem lehet véleményt mondani, remélem lesz idő a mágusra és a druidára is kipróbálni. :)

(#1365) savior


savior
őstag

Nekróval 2ből 2szer legyőztem Butchert.

[ Szerkesztve ]

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#1366) rumkola válasza rumkola (#1358) üzenetére


rumkola
veterán

Steam Decken fix 60fps a játék. A lag zavart be, ma lagmentesen tudtam játszani és így 60fps vsync-el.

(#1367) malacka87


malacka87
senior tag

Elérve a Lvl 80-at van pár érdekes dolog. Druiddal néztem mind a 3 ágat Wolf, Bear, Tornadós (Boomkin). Maci elég erős van pár jó kis lego hozzá használható lesz. Wolf hát nem tudom most vagy én vagyok béna de nagyon nem sebzett legok is furcsák. Boomkin druidot imádom nagyon jó vele távolról írtani a népet. Számokban viszont iszonyat levan maradva a Necrotol és a Rugótól. Klántársak már 900-5millió között sebeznek. Nálam meg 5k ap-val 200k volt eddig a max.

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#1368) atok666 válasza savior (#1365) üzenetére


atok666
őstag

Nekroval nekem is lement elsore.

Atok

(#1369) Zoona válasza malacka87 (#1367) üzenetére


Zoona
aktív tag

Érdekesen hangzik, én is tornádósat húzom, nem is annyira rossz élvezetes vele játszani az biztos a bossfightok eléggé CD függőek, bár még csak 30 körül vagyok - lehet a hétvégén megnézek még más Class-t. Wizard/Rugó jó lenne.

80 felett vannak már kifejezetten endgame tartalmak vagy ugyanugy annyi van amennyi fejlődésbe?

Szerk: Van amúgy magyar klán aki összefogja a népet?

[ Szerkesztve ]

Diablo 3 Battletag - Jessa#2832

(#1370) Szeszkazán válasza Zoona (#1369) üzenetére


Szeszkazán
senior tag

Van de hiába küldesz belépési kérelmet, baxnak fel venni.

(#1371) gainwardgs


gainwardgs
addikt

Valaki kis teljesítmény jelentés régebbi kártyával pl. gtx 1080 és társai :F
Ha jól gondolom akkor raytracing is lesz benne :U :R

(#1372) rumkola válasza gainwardgs (#1371) üzenetére


rumkola
veterán

raytracing még 3080-al 1440-ben is 20fps....

(#1373) gainwardgs válasza rumkola (#1372) üzenetére


gainwardgs
addikt

Mennyire látványos a különbség?

(#1374) malacka87 válasza Zoona (#1369) üzenetére


malacka87
senior tag

Whispers of the dead progress feltöltése, dungeon farm-nightmare sigil, helltide event crafting miatt. Igazából ezek vannak.

[ Szerkesztve ]

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#1375) Zoona válasza malacka87 (#1374) üzenetére


Zoona
aktív tag

Kezdtem is egy rogue-t, még csak lvl17 de pörgősebb volt vele eddig is a fejlődés. A dungeon bossok meele-vel picit nehézkések így kell egy távolsági sebzés, de tetszik vele a játék.

Diablo 3 Battletag - Jessa#2832

(#1376) rumkola


rumkola
veterán

:)

[ Szerkesztve ]

(#1377) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Hát, nem tudom, hogy én vagyok ennyire béna, vagy tényleg csapattal kell idejönni, de komolyan megakadtam. 50-es szinten nem tudom megcsinálni a küldit, ami feloldja a Nightmare nehézséget. És már jobb cuccot sem találok, még a World Bossok is olyanokat dobnak, ami legtöbbször kuka. Nem tudom. Amúgy meg aki kitalálta, hogy a gyógyitalok fejlesztéséhez milyen alapanyagok kellenek, eléggé bénán oldotta meg. Gyakorlatilag még most sem tudom a 30-as potit megcsinálni, mert olyan ritkán esik a mati, ami kell, hogy 50-es szinten sincs még belőle 5 darabom. Így meg szar, alig gyógyít valamit a cucc.

Ahogy haladok előre, egyre inkább világossá válik, hogy ez egy kőkemény MMORPG lesz, amiben csak azért vannak a Diablo-ban látott dolgok, hogy el tudják adni Diablo IV-ként, máskülönben lehetne WoW 2 is akár. Kezdetben még elvoltam egyedül, de ahogy haladok előre, egyre nehezebb boldogulni. Lehet persze, hogy csak én vagyok béna hozzá, elszoktam már attól, hogy MMO-val játszok. Egyébként az enchant, ami eddig a legfontosabb volt, olyan szar lett, hogy az csak na. Alig ad fő statot, minden irtózatosan drága, itt nem kapunk olyan sok aranyat, mint a Diablo III-ban, én gyakorlatilag mindig pénzszűkében vagyok. Nem mintha gond lenne, ki kell tapasztalni, de azért idegesítő, hogy minden van a cuccaimon, csak DEX nincs, ami Rogue-ként pedig a legfontosabb lenne.

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#1378) Bennyboy


Bennyboy
őstag

sztem azért is erőltetik ennyire az mmo vonalat, h több bevételük legyen. Minél többet látják a playerek a fizetős skineket, annál többet fognak költeni. Remélhetőleg ez nem fog a gameplay rovására menni. Én is szeretnék soloban játszani, legalább az első végig játszásra. Nem akarok mindig másokhoz igazodni. Ha csak az eventeknél lesznek mások is, azt még elfogadom. A kérdés az, h mennyire sikerül nekik belőni az endgame-et és mennyire lesz bug-os megjelenéskor. Ahogy eddig leszűrtem a hangulat és gameplay vonalon nem lesz gond de nyilván akkor derül ki ha én is kipróbálom. A sok hiba ellenére a 3-at sikerült jól összerakniuk mert élvezetes lett a játék. Monk-ot még el tudnék majd viselni.

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#1379) atok666 válasza Vistaboy (#1377) üzenetére


atok666
őstag

Mikor a kampanyt jatszottam , volt mati lepten nyomon. Soha nem volt gondom az upgradeval. Valszeg az end-game miatt van, hogy ne legyen lepten nyomon bokor mindehol. Normal esetben mar annyi matod lenne, hogy arulhatnad. Szerintem. 7x szinten voltam mikor vege lett a zart betanak, barbarral torment szinten nem volt kulonosebb gondom..

Atok

[ Szerkesztve ]

(#1380) rumkola válasza Vistaboy (#1377) üzenetére


rumkola
veterán

Én meg pont az ellenkezőjét látom. Rouge-al, skillek összehangolásával, LVL40-en full legóban rohangálok, 1-2 hit az nmy, BOSS-ok 20másodperc. Arany többszázezer. Mati mondjuk tényleg kevés a heal potihoz, de majd lesz valami. Így sem nagyon karcolnak meg, halál már nem is emlékszem mikor volt. Veteran II.
A játék nálam csillagos ötös.
Talán legnagyobb bajom a színtelensége, de majd a véglegesbe biztosan menni fog az NVidia szűrő aztán szétfilterezem. :D

(#1381) Zoona válasza rumkola (#1380) üzenetére


Zoona
aktív tag

Mire fejlesztetted a rugót ha szabad kérdezni?:) Melyik skilleket hasznàlod?

Diablo 3 Battletag - Jessa#2832

(#1382) rumkola


rumkola
veterán

Hát megírtam, jó nagy lett, de nem tudom etikus-e ide betenni. Rendes BUILD lehet ez amúgy, mert nagyon halad.

[ Szerkesztve ]

(#1383) Zoona válasza rumkola (#1382) üzenetére


Zoona
aktív tag

Gondolom levetted:)

Igazàból talàn az érdekelne, hogy ötvözöd a ranged és melee típust vele?

Nekem a kis attack most ranged, a kis spender melee. A csapdàkat nem próbàltam még.

Diablo 3 Battletag - Jessa#2832

(#1384) savior válasza rumkola (#1380) üzenetére


savior
őstag

Szerintem vannak a játékban szűrők.

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#1385) rumkola válasza savior (#1384) üzenetére


rumkola
veterán

Grafikus, shader alapú szűrőkre gondoltam.

(#1386) rumkola válasza Zoona (#1383) üzenetére


rumkola
veterán

Trapot én sem próbáltam, POE-ban annyit trapoztam, hogy soha többé... :D

Na ittenvan:
Ez a tömeget berobbantó, a BOSS-t pedig a Shadow Clone-al pillanatok alatt leszedő casual buildem.
Jelenleg LVL40, nyilván a vége teljesen más lesz.

-Forceful Arrow 3pont, majd a passzívjai is pontot kapnak, így megvan a Knockdown és a Vulnerable
-Barrage végig max (ehhez van legó íjam is szerencsére, de az nélkül is megy), így megint van Vulnerable és egy kis crit.
-Dash 1 pont a kiugrás és a move miatt
-Concussive max, Knockdown miatti crit-ért
-Dark Shroud végig max a védelem és a crit miatt
-Imbue Weapon: Shadow végig max, így még Vulnerable és ami a legfontosabb robbannak az nmy-k. Tömegben ha berobban olyan mint a Palmos monk volt Dio3-ban. Márpedig berobban.
-Potency 1 pont
-Rapid Imbuement 1 pont
-Trick Attack 3 pont
-Shadow Clone végig max
-Innervation max
-Second Wind max
-Alchemist Fortune max
-Legvégén Victimize, robbanjon a Vulnerable nmy.
Érdemes azért a skilleket elolvasgatni, mindegyik összefügg így valamelyik másikkal.
A két tőr ami be van rakva, nem close combatos hanem critical strikeos (azt nem tudom, hatnak-e az íj támadásokra, de így a biztos).

[ Szerkesztve ]

(#1387) soo277 válasza rumkola (#1386) üzenetére


soo277
őstag

egy ilyen összeállítást valaki Necrora meg wizardra tud ajánlani? :B

BT: wersoo#21211

(#1388) mpierre


mpierre
veterán

Nos a barbtól nem vagyok hanyatt esve. Ugyan még csak lvl 29-30 körül járok. Gyalogbékaként nem fogom eldobni az agyam a sebességétől. A különböző kiáltások animációja rengeteg időt vesz az aprításból. Pl kétkezesnél: elengedi a fegyót, kurjant egyet, aztán megkapaszkodik újra a sújtóban. Hát na. Persze az ellenfelek meg áhítattal nézik a böhöm barbot mi? He... :DDD

A grafot állítgathatom akárhova, stabilan bekéri 170-180W-ot a vga. Mindegy mennyi fps-t engedek maximum. Jelentősen nem lesz randább a játék. De ez már nem az a kategória, hogy a mixeren is elfut és alig kér valamit cserébe.
Az fps dropot, ha másik játékos megjelenik a képernyőn nem igazán értem. Ez elsősorban a városban van, de ott nagyon. (4fps-ig is leesik). A városon több idő átmenni, mint bárhol egyéb helyen a játékban. Kint, a természet lágy ölén, vagy csata közben 5-10 fps-t esik csak (mindegy, hogy nyílt tér, dungi). 120fps-ből van hova.

Ami nagyon zavar, hogy - lehet nekem volt rossz választásom - minden barlang egyforma alaprajzú. A pincék dettó. Csak a felöltöztetésük változik.

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#1389) savior válasza mpierre (#1388) üzenetére


savior
őstag

Nekem akkor lett jo a barbar, amikor lett hozza par jo legendarym.

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#1390) Elemental


Elemental
addikt

Necronál a gólem hogyan jön? Azt írja lvl19, én már 20 vagyok, de még mindig locked. Kell valahogy aktiválni?

[ Szerkesztve ]

(#1391) savior válasza Elemental (#1390) üzenetére


savior
őstag

Egy kuldit kell hozza megcsinalni.

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#1392) malacka87 válasza mpierre (#1388) üzenetére


malacka87
senior tag

Wwind barbár nagyon jó én 50-es szinten már tormenten tolom. Elitek 3-4 sec körül halnak. Druid 85-ös az most pihen kicsit.

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#1393) malystryx válasza Elemental (#1390) üzenetére


malystryx
senior tag

Azt hiszem egy 5+-os küldit kellene adnia, valami Rise of the Necromancer néven, ha jól emlékszem, de a "necromancer" szerepel benne. Onnantól tudni fogod, de ha mégis elakadsz, kérdezz. :)

(#1394) Zoona


Zoona
aktív tag

Bevallom nekem picit akad a játék, elég régi a konfigom:

-Intel(R) Core(TM) i5-3450 CPU @ 3.10GHz 3.10 GHz
-8 giga ram
-Nvidia Geforce 1050TI

Ha belemennék abba, hogy veszek új procit, alaplapit meg 16 giga ramot akkor jobb lehetne? Vagy a VGA is gond lehet?

Diablo 3 Battletag - Jessa#2832

(#1395) Elemental válasza malystryx (#1393) üzenetére


Elemental
addikt

Köszi!

Megkérdeztem gameben, valami Nostradava dungeon kell, azt mondta a srác.

(#1396) errorcode06 válasza Zoona (#1394) üzenetére


errorcode06
őstag

Alapvetően jól látod, itt már minden gond. Ha nem ódzkodsz a használt cuccoktól és a gépösszerakástól, a Milyen asztali gépet vegyek topikban biztosan segítenek valamilyen olcsóbb megoldást találni.

[ Szerkesztve ]

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#1397) Zoona válasza errorcode06 (#1396) üzenetére


Zoona
aktív tag

Szétnézek, eddig amivel játszottam nem volt gond - Diablo3, WoW, Dota2, ezért nem is akartam belemenni de ha megtetszik a játék akkor annyira kell fejleszteni, hogy kvázi játszható legyen. VGA-t nemakarok - az aranyáron van

Diablo 3 Battletag - Jessa#2832

(#1398) rumkola válasza Zoona (#1394) üzenetére


rumkola
veterán

RAM-ot vegyél!

RAM-ból 14-20GB-ot is eszik, viszont 2K minden maxon csak 4% CPU-t (12600k) eszik 20-25 Watt-on, és a VGA (3080) fel sem vált 3D órajelekre 750Mhz-en megy 100-110 Watton. Persze raytracing nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#1399) savior válasza Zoona (#1394) üzenetére


savior
őstag

Options-t nézd át. Ott lehet ezt azt állítgatni.

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#1400) Daelion válasza rumkola (#1398) üzenetére


Daelion
őstag

Szerintem ezt a ram használatot javítani fogják végleges verzióra.
Erősen gyanús, hogy memory leak gondja van jelenleg meg hát azért átlag casual usernek ami kiteszi Blizz játékosok nagy részét nem lesz 32 giga ramja meg Blizz nem is szokott nehezen futtatható játékokat kiadni.

Nekem sajnos nincs bétám de nem tervezek ez miatt gépet fejleszteni, bőven elégnek kell lennie azok alapján amit eddig olvastam itt-ott. 'ennél csak jobban kell majd futnia végleges verziónak'

Jelenleg nem tudtam még olyan játékkal játszani amihez nem lett volna elég a 16 giga, van ami közel ment ~14-el de semmi sem crashelt ki 16 giga miatt. 'ja meg nem futtatok minden szart a háttérben :D '

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo IV
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.