Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo IV

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-09-25 12:49:30

LOGOUT.hu

Sztorit kibeszélni használd a spoiler taget!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4001) Warzoz


Warzoz
senior tag

Ezt a Paragon táblázatot valaki el tudná magyarázni egyszerűen? Hogyan működik, mire jó, stb. Elég egy normálisabb, érthetőbb leírás linkje is, ha úgy egyszerűbb. Hálás lennék érte. :R

(#4002) la_cc válasza Warzoz (#4001) üzenetére


la_cc
addikt

TLDR: rakosgatod a pontokat és örülsz. :DD

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#4003) savior válasza Warzoz (#4001) üzenetére


savior
őstag

Ezt talaltam: [link]
Ha kizoomolsz, akkor felul van a paragon tabla. Mondjuk szerintem nem voltak ekkora bonuszok az endgame betaban, de a lenyeg latszodik rajta.

[ Szerkesztve ]

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#4004) Warzoz válasza savior (#4003) üzenetére


Warzoz
senior tag

Köszi. Közben a PureDiablo oldalon ( azt hiszem korábban már volt ez az oldal itt a topikban linkelve) találtam róla némi magyarázatot. Így már kezdem érteni, bár nyilván menet közben nyer majd értelmet az egész. Azért remélem ezek a pontok is visszaoszthatóak lesznek, ha netán totálisan idióta irányba viszem el az egész táblát.

(#4005) savior válasza Warzoz (#4004) üzenetére


savior
őstag

Úgy emlékszem újraosztható volt.

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#4006) Win-T válasza Warzoz (#4004) üzenetére


Win-T
senior tag

Ha máshogy nem, a pénztárcánkkal majd biztosan. :)
De Remélem nem...

[ Szerkesztve ]

(#4007) Ghoosty válasza Win-T (#4006) üzenetére


Ghoosty
őstag

Valahogy úgy fogalmaztak, hogy nem lesz túlzottan korlátozóan drága, de valamennyi goldba fog kerülni.
"not Prohibitively Expensive" kifejezést használták.

[ Szerkesztve ]

(#4008) Win-T válasza Ghoosty (#4007) üzenetére


Win-T
senior tag

Real money-ra gondoltam, manapság a fene tudja meddig mennek a pofátlanság terén, de eddig azért csak nem.

(#4009) Edge


Edge
veterán

akár még a campaign skip is fizetős lehet ezek alapján...

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#4010) adamkaa777 válasza Edge (#4009) üzenetére


adamkaa777
senior tag

:)) :DD

El. Psy. Congroo.

(#4011) errorcode06 válasza Edge (#4009) üzenetére


errorcode06
őstag

Benne lennék. Skip+lvl100 & all checkpoint

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#4012) la_cc válasza Edge (#4009) üzenetére


la_cc
addikt

Elképzelhető, kb. mint WoW-ba a karakter boost X szintig. :U

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#4013) PunkZoli válasza la_cc (#4012) üzenetére


PunkZoli
aktív tag

ott az fizetős vagy szezon / kieg ad egyet?

(#4014) la_cc válasza PunkZoli (#4013) üzenetére


la_cc
addikt

Rég nem WoW-oztam, de emlékeim szerint, minden extra szolgáltatás pénzbe került, szóval itt is esélyes, és még örülhetünk, ha nem lesz idővel P2W. :DDD

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#4015) D1Rect válasza la_cc (#4012) üzenetére


D1Rect
félisten

Ott is sok év után lett level boost.
Amit nem is tartok rossz ötletnek, a 30. karaktert nem biztos, hogy lenne kedvem szintezni.

(#4016) Vistaboy válasza errorcode06 (#4011) üzenetére


Vistaboy
veterán

Nekem ingyen sem kellene, pont az a jó a szezonokban, ha mindent elölről kezdesz, abban nincs kihívás, plusz dögunalommá válik, ha minden 1000. run után esik valami, ami egy százalékkal jobb, mint ami van... Mondjuk engem sosem érdekelt a Leaderboard, így lehet, hogy könnyen beszélek... :)

#4015 D1Rect: Hát, aki 30 karakter felhúz egy szezonban, annál mondjuk megértem, hogy hajlandó fizetni ilyesmiért... :K

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#4017) Gave válasza Vistaboy (#4016) üzenetére


Gave
addikt

Lehet egyáltalán 30 karaktert vagy mi lesz a limit?

Amúgy, más játékokban is van skip és fizetős, és hát Blizz is szereti a pénzt.

(#4018) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Végre lehet majd simogatni dolgokat a dioban :DDD
[link]
Kicsit az az érzésem mint ha nem én lennék a korcsoportja ezeknek a videóknak de közben meg nagyon várom már, h a sorcimmal aprítsak :))

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#4019) Daelion válasza Bennyboy (#4018) üzenetére


Daelion
őstag

És tényleg, azt hittem csak poénkodsz. 'aztán majd eladnak valami mini Diablo petet a kozmetikai shopban és simogathatod. :DDD'

Én is mennék már játszani de ezt a ~1 hónapot már csak kibírjuk. :K 'server slam hétvégén majd kipróbálok egy Rogue-t azért'

[ Szerkesztve ]

(#4020) prokxy


prokxy
veterán

Ha elérem a lvl20-at a necro-val majd itt kérnék help-et a world boss-hoz, reméljük lesz közös bandázás. :) :B

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#4021) rumkola válasza prokxy (#4020) üzenetére


rumkola
veterán

LVL20-on kitől kérsz helpet? Másik LVL20astól? :D Odamész és reméled, hogy jó partiba dob.

(#4022) menpee válasza prokxy (#4020) üzenetére


menpee
aktív tag

Mint ahogy a válasz jött annyi kiegészítéssel, hogy ha nem menne le elsőre, akkor 3 óra múlva megint odalibbensz és akkor már jobb lesz (potenciálisan több 20-as karakter az extra lehetséges játékidő miatt). Max 4 játékosban lehetsz biztos amikor csapattal mész, a másik 8-on ugyanúgy elbukhat, mint ha szólóban jelensz meg.

,,Piracy is almost always a service problem and not a pricing problem." - Gabe Newell

(#4023) Peace válasza prokxy (#4020) üzenetére


Peace
nagyúr

Beérsz a WB területére és automatikusan összedob a többi emberrel. Maximalizálva van, hogy hányan ölhetitek. Max a Veled egy csapatban lévő 3 embert viheted be Magaddal, de ha a többi játékos béna és fogalma sincs hogy kell ölni folyamatos halálozás nélkül, akkor úgyis bukta. :DDD

(#4024) prokxy válasza rumkola (#4021) üzenetére


prokxy
veterán

Igen, de tudom, hogy itt vannak jó játékosok és mivel alig van időm játszani, gondoltam összeszedem a régi ismiket akár és legyakjuk. De akkor így ok, majd randomokkal, ha sikerül. /előző bétákban nem volt alkalmam a WB-szal talizni sajna/

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#4025) Warzoz válasza prokxy (#4024) üzenetére


Warzoz
senior tag

Én szívesen csatlakozom majd hozzád, ha a szükség úgy kívánja.

(#4026) errorcode06 válasza Warzoz (#4025) üzenetére


errorcode06
őstag

+1

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#4027) Pedro78 válasza prokxy (#4024) üzenetére


Pedro78
senior tag

Mi/en leszunk, majd gyere fel dc-re.

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#4028) shotika


shotika
őstag

Server Slam trailer vótmá?

[link]

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#4029) Ellia válasza shotika (#4028) üzenetére


Ellia
addikt

Tegnap azt hittem, hogy valaki csak random alávágta a SJ zenéét (és legalább az elsőét!) aztán koppant, hogy tényleg a Blizz volt.

Innentől kíváncsi leszek a secret level-re is... :D

(#4030) prokxy válasza Pedro78 (#4027) üzenetére


prokxy
veterán

Kösz Bro, mindenképp! :R

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#4031) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Május 10.

TUNE IN TO THE NEXT DIABLO IV DEVELOPER UPDATE LIVESTREAM

"This time, the development team will spell how Diablo IV’s Seasons, Cosmetics, and the completely optional Battle Pass will work."

Na végre erről is hallunk.

Live-Die-Respawn

(#4032) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ma reggel jött egy mail, hogy az Ultimate június 1. napján jön. Egy nappal előrébb hozták a premiert vajon?

Live-Die-Respawn

(#4033) Mrdevil válasza oriic (#4032) üzenetére


Mrdevil
addikt

Hoppá, akkor most mi van elsejére is kell szabi. :F

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#4035) Tatyla válasza oriic (#4032) üzenetére


Tatyla
őstag

Ha ez igaz kell még egy nap szabi...

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#4036) oriic válasza Tatyla (#4035) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Amúgy tippre csak éjfélre hozták elore a premiert.

Live-Die-Respawn

(#4037) Mrdevil válasza oriic (#4036) üzenetére


Mrdevil
addikt

Nem hiszem, az megint csak fura lenne. Elseje éjfél, az már gyakorlatilag másodika akkor.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#4038) Jacktor


Jacktor
tag

A fő kérdés, hogy valóban 4 nap lesz-e a 4 nap vagy egy napig csak próbálkozhat majd az ember. Megmondom őszintén megvenném a nagyobb csomagot mert azon a hétvégén pont ráérnék, de ha döcögős lesz az első pár nap akkor nem biztos 20-30EUR-t megér a dolog.

www.wotinfo.hu

(#4039) Peace válasza Jacktor (#4038) üzenetére


Peace
nagyúr

Én pont 2-ára raktam a HO-t, hogy meglessem mi a helyzet és 5-9-ig szabi. :))

(#4040) Tatyla válasza oriic (#4036) üzenetére


Tatyla
őstag

Amit Devil mond,az inkább 30.-a éjféltől lesz akkor tehát 1. 0.00h

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#4041) rumkola válasza Peace (#4039) üzenetére


rumkola
veterán

Én 01-től 07-ig szabi. De nem leszek itthon :DDD :DDD :DDD :DDD
A legdrágább verziót vettem meg. Ez az életművészet bakker. :DDD

(#4042) LÁZ válasza rumkola (#4041) üzenetére


LÁZ
addikt

Remote play nem opció?

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#4043) saelin válasza oriic (#3969) üzenetére


saelin
veterán

Tökéletes. Utálom mindig ugyan azt a story-t lenyomni milliószor. A diablo 2-ben annyi időm van már, hogy reflexből tudom merre kell menni és ott mit csinálni, de szerintem vagyunk itt még páran így. Path of Exile-ban is már csömöröm van a campaing-tól...

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#4044) prokxy válasza saelin (#4043) üzenetére


prokxy
veterán

Megvettem a felújított D2-t én is megjelenés után nem sokkal, kb 4-5x kezdtem neki, de egyszerűen nekem ez annyira nem jött át, hogy feladtam kb. Anno nekem a D1-D2 kimaradt, a 3-mal kezdtem A dio-s pályafutásom és akárhogy próbálom, nem kap el a gépszíj, hogy a 2-vel játsszak...nemtom Ti hogy bírjátok :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#4045) saelin válasza prokxy (#4044) üzenetére


saelin
veterán

Erre lehetne azt mondani hogy máshoz vagyunk szokva. Nekem a d2 gyerekkorom legtöbbet játszott játéka volt, és évente előkerül még a mai napig is. Nem igazán tudom miért, de ez van, tetszik. A ressurected-el meg végre konzolon is tudom játszani, ráadásul gyönyörűen feltuningolt képvilággal. Utoljára év elején játszottam a d2r-el. Azóta a Stellaris és Bannerlord kombó pörög, és ezek is fognak amíg nem jön a d4.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#4046) sto1911 válasza prokxy (#4044) üzenetére


sto1911
veterán

En meg pont ellenkezoleg vagyok vele, nagyjabol barmit probalok, a D2R utan, nem jonnek be. A D3-ban van rengeteg idom, de annak is nagyresze abbol a "korbol", amikor meg jobban hasonlitott a 2-re. Messze nem tokeletes a D2, lehetne tobbet modernizalni rajta, legalabb a QoL dolgokat, valamennyire probalkoztak is, foleg ha kontrollerrel jatszod.

(#4047) rumkola válasza LÁZ (#4042) üzenetére


rumkola
veterán

Tengerpart, de előrendeléskor beizgultam és nem néztem a dátumokat csak bumm megvettem. :D Majd telón esténként megnézem a fórumot. :D

(#4048) Daelion válasza saelin (#4045) üzenetére


Daelion
őstag

Ez nálam is így volt amíg meg nem jelent a D3, utána teljesen letettem D2-t és D2R is kimaradt. 'D2 valami ~7 évig ment elég aktívan'
Valahogy mai öregebb fejjel nekem már emészthetetlen az a droprate ami D2-ben van pláne ha össze szeretnék rakni egy komolyabb end game karit/buildet amihez HR-es RW cuccok kellenek akár több is. 'Enigma nélkül sok build nagyon kényelmetlen szerintem'
Meg aztán az utóbbi években áttértem a solo 'SSF' játszásra és semmi türelmem/kedvem sincs másokkal üzletelgetni. :N
Ezt majd még meglátom, hogy fogom D4-ben csinálni de szerintem a World bossokat leszámítva ott is inkább solo lesz legfőképp.

D3-at is valszeg le fogom tenni D4 után, abból is asszem elég volt 3000+ óra megjelenés napja óta. :DDD 'mostanság fejezem be utolsó karimat S28-ban és ennyi is volt a D3-as pályafutásom'

Annak én is nagyon örülök, hogy lesz campaign skip funkció.
Meg sem tudnám tippelni mennyiszer mentem át D2 sztorin meg D3-ban is amint bejött az Adventure mode csak 1x mentem át rajta amikor megjelent a Necro.

[ Szerkesztve ]

(#4049) shotika válasza prokxy (#4044) üzenetére


shotika
őstag

Én a D1-el vagyok így. Annak idején kimaradt, és pár éve egyszer bepróbáltam, de nagyon rosszul öregedett. A D2 viszont nagy szerelem, a grafika, a hangok, a zene, a karakterek, úgy minden ami mindig visszavisz, meg persze az, hogy ott aztán tényleg nagy kincs egy-egy ritka tárgy.
D3-ra néha visszanéztem az elmúlt években, de a D2R szerintem annyira jól sikerült, hogy meg is ölte a harmadik részt.
Próbálkoztam én is mindenfélével az évek alatt (Wolcen, PoE, Grim Dawn, Wolves of Midgard - mondjuk ezt a kevesek által ismert cuccot 1x kellemes volt végigvinni - stb) de nagyon úgy néz ki, hogy egy Diablo játékot, csak egy másik Diablo játék tud felülírni :D

[ Szerkesztve ]

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#4050) oriic válasza oriic (#4032) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Szóval lényegében nem változott semmi. :D Halál felesleges volt az emailt kiküldeni, ugyanúgy Június 2. 01:00 a global premier a korai hozzáféréshez.

[link]

"PSA - If you pre-ordered a version of #DiabloIV with early access on Xbox then you likely received a clarification email explaining that it now launches on June 1. This is true.

Early access starts at 4 PM PT on June 1 with full launch at 4 PM PT on June 5."

Live-Die-Respawn

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo IV
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.