Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo IV

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-09-25 12:49:30

LOGOUT.hu

Sztorit kibeszélni használd a spoiler taget!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12001) Gubu0101 válasza nonsen5e (#11961) üzenetére


Gubu0101
veterán

Jatszok mar vegre,minden rendben mukodik,leszamitva egy kis lagot,de ez legyen a legkevesebb :D

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#12002) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tök érdekes ez a Necro a Sorcerer után. Mármint ez a Bone Spear build mechanika. Tetszik. Na meg külsőre is rohadt jól néz ki ez a cast. Ami eddig negatívum, hogy lassú, egyáltalán nem mobilis. Dungeon-ok alatt se lehet vele rohanni mint a Sorcerer-rel.

Level 20 vagyok eddig. Viszont a season mechanika az iszonyat gyenge. Ez három hónapig édes kevés lesz.

A Stronghold-ok miért lvl40-esek? Nem tudom megcsinálni őket.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#12003) atainprison


atainprison
senior tag

Már megy a magyarázkodó kerekasztal beszélgetés. Elég vicces.

(#12004) Kylesa


Kylesa
aktív tag

#11998 Pocak89 #11997 scyllafren
Köszi! :R

it's a danger pretty here in Night City

(#12005) gulupeti válasza .LnB (#12002) üzenetére


gulupeti
senior tag

Különböző szintűek, én úgy láttam. Mondjuk én sztoryt indítottam, nem tudom ennek van-e köze hozzá. 22-es szinten vagyok, Fraktured Peaksben láttam 22-es és 30-as szintű Strongholdot is.

(#12006) Daelion válasza .LnB (#12002) üzenetére


Daelion
őstag

Én ugyan így vagyok most Rogue-al Sorci után, hát ez eléggé más világ. :D
Maxrollos barrage build-re megyek, egyenlőre így ~lvl 25-el elvagyok vele de nem sietek szép lassan majd összerakom ameddig kedvem meg időm lesz rá. :)

(#12007) AtHoS válasza .LnB (#12002) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Druida után most BS Necro-t kezdtem. Az alap skillpontoknak köszönhetően bazi erősnek tűnik a DuDu után. Butcherral 13-as szinten hozott össze a sors, de most Butcher húzta a rövidebbet. Druval 50+ tudtam elsőre leütni....

A strongholdok szintje engem is meglepett. Egy Légiós eseményt strongholdba dobott be, így gondoltam kipuculom a későbbi ilyen eseményeken való aktív résztvétel reményében, de elég erős ellenállásba ütköztem, kicsit szaladgálni kellett, mire leütöttem az első két elitpakkos csapatot (lvl16-on ugrottam neki), de a harmadiknál kifogtam egy fagyasztósan ütős elitet, ami a HP jó 60%át egy ütésre levette és hozzám képest bazi gyors is volt. Ekkor vettem észre, hogy lvl35ös a csapat :DDD szóval inkább meghátráltam előlük :B

read-only mode on the forum

(#12008) Dr. Akula válasza FlashBird (#11992) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Mi benne a "rossz vicc"? Hogy sokáig lehetett vele játszani? Az miért rossz? Hogy több kellemes időtöltést kapsz a pénzedért? Miért jobb hamar végigmenni rajta, és "már ez se köt le..." sóhajtással dobni a kukába? Ez nem meló, aminek minél hamarabb a végére kell érni, hanem szórakozás!

#11993WayneGace: Mit is akartál mondani ezzel?

(#12009) WayneGace válasza Dr. Akula (#12008) üzenetére


WayneGace
őstag

Feltettem egy egyszerű kérdést.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#12010) Bird


Bird
addikt

Hatalmas öngól volt a Blizztől a turbózott, emelt xp és drope rate verzióval kijönni júniusban..... Ehhez a játékhoz a season világban mostantól időmilliomosnak kell lenni. Kín keserves az egész.... Drop rate egy katasztrófa, rétestésztára nyújtott lett a játékmenet. :( Nem tudom ki, hogy van vele, de ez így csalódás, megúszós megoldás. És itt jön ki, hogy mindezt azért mert nincs valódi endgame. Végig szenveded a 100-at és azzal a karival vége. Motiváció killer lett a játék. 😶‍🌫️

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#12011) Dr. Akula válasza WayneGace (#12009) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Oszt minek? Mi volt a célod vele?

(#12012) dvd24


dvd24
senior tag

2-3 hét múlva jön az új patch:

- Sorc és Barbár unique változások lesznek
- növelik a stash-t
- növelik a monster densityt helltideon és NM dungeonokban
- buffolják az XP-t
- olcsóbb lesz a retalent

többi részlet jövőhét pénteken, azután elvileg egy héten belül jön a patch is.

jah és ma (nekik ma, nekünk szerintem már csak holnap) is jön még egy hotfix

(#12013) FlashBird válasza Dr. Akula (#12008) üzenetére


FlashBird
tag

Nem ismerem ennyire a dio2-t mélyen, az alatt a 2 hónap alatt ameddig meglépted az 1 szintet 87-88-ra mit csináltál? Remélem nem ezt mint a dio4-ben... Mert ha volt content és mindennap volt valami fun akkor nem szóltam..

(#12014) Dr. Akula válasza FlashBird (#12013) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Ott is ugyanez a farmolás volt, csak az mégis hozzátett valamit a fejlődéshez, mindig egy kicsit előrébb kerültél. A LOD óta nem nagy etvasz lvl 99-et elérni, nem is jelent semmit. Eléred, aztán nincs semmi ösztönző erő hogy holnap is elővedd, rakjál még bele. Minek, már úgyis maxos.

(#12015) Daelion válasza Dr. Akula (#12014) üzenetére


Daelion
őstag

Szerintem D2 classic egy borzalom volt, nem is nagyon releváns így mai szemmel az a tartalom meg stílus.
D2LoD sem volt egy nagy kunszt end-game szinten és ja kb lvl 85-92 közt már bőven end game kari volt és a többi szint csak 'dísznek' volt.

D2 Lodot ~7+ évig játszottam single/Bnet/single modokkal de ma már nem kérnék belőle, D2R-t sem vettem meg pont ezért mert nem lenne gusztusom hozzá. 'jó retro nosztalgiának elmenne pár hétre de annyit meg nekem nem ért meg'

Eddig nekem D3 volt a legtöbbet játszott Diablo játékom még ha ezzel nem is vagyok csak a kisebbségben, pont a season rendszer az ami ott tartott még ha csak 60-100 órára is amíg elértem a célomat amit kitűztem magamnak. 'de az legalább reálisan elérhető volt még SSF játékosként is akár HC-ban is'
D4-ben ahogy nézem ez egyenlőre elég macera lesz de remélhetőleg majd simítanak ezen a season témán idővel.

[ Szerkesztve ]

(#12016) Dr. Akula válasza Daelion (#12015) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

A D3-at 2x vettem meg, egyszer konzolra, meg egyszer pc-re, ráadásul CE-ben. Aztán elindítottam 1x mindkettőn, és annyi. Nem kötött le ugyanazt látni mint előtte már párszor. Kicsit többet vártam a 4-től is.

(#12017) Mrdevil válasza dvd24 (#12012) üzenetére


Mrdevil
addikt

Patch-patch, hotfix-hotfix hátán. Oh yeah... 10/10 a game, év játéka. :DDD

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#12018) WayneGace válasza Dr. Akula (#12011) üzenetére


WayneGace
őstag

Ahelyett, hogy válaszolnál kétszer is kérdéssel "felelsz" kérdésre.
Én megtisztellek azzal, hogy normálisan válaszolok neked. A hozzászólásaid alapján azt a benyomást kelted, hogy nem játszol ezzel a játékkal, ezért megkérdeztem. Remélem végre válaszolsz tisztességesen, nem mellébeszélsz.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#12019) ambushka válasza dvd24 (#12012) üzenetére


ambushka
aktív tag

Nem a jovoheti utan egy hettel, hanem in a couple of weeks.

PSN ambushka8989

(#12020) Bencus88 válasza Bird (#12010) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Ilyet ide nem szabad írni Te :DDD Mindjárt lehurrognak, hogy mit sírsz, ha nem vagy igazi grinder sipirc :DDD Amúgy én is ezen a véleményen vagyok, bár a dropokkal nincs nagy bajom igaz 65+ kb egy itemet sem cseréltem le. Már csak arról szólt a játék, hogy egyre nagyobb szinten menjek ugyan abba a dungeonba, néha egy 1 perces world boss, meg heltideon nyitottam pár ládát ahonnan szintén semmi :DDD 100 óra után kifulladt a játék ez van.

(#12021) dvd24 válasza ambushka (#12019) üzenetére


dvd24
senior tag

Egész pontosan azt mondták, hogy jövőhéten pénteken lesz a részletes kibeszélő a patchről és ezután pár nappal később tervezik kiadni, de pontosat még nem mondanak mert túl nagy lenne akkor rajtuk a nyomás.
Ez a reddit posztoló és Raxx is így hallotta.

(#12022) Dr. Akula válasza WayneGace (#12018) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Gondolom sejtetted miért kérdeztem - pont ezért. Már kicsit unalmas x+1.-szerre is ez a "ha nem játszol vele, akkor már fogalmad se lehet róla" hozzáállás. Okos ember más kárán tanul, nem a sajátján. Képzeld, tudunk olvasni, nagyon jól tisztában vagyunk azzal mit is tud a játék, tele a net videóval, teszttel. Csak hát nem mindenki van hanyattesve az eredménytől.

(#12023) _drk válasza ambushka (#12019) üzenetére


_drk
őstag

Eléggé össze vissza beszéltek és makogtak gyakorlatilag. Sokat nem is bírtam belőle hallgatni.
A lényeg, hogy mindenen is dolgoznak és nagyon jó lesz! Majd egyszer!
De patchek folyamatosan jönni fognak.

Véleményem szerint ez egy 2-3 éves terv.
Rohadt bonyolult az algoritmus és/vagy nem értenek hozzá.
A játékba kb ennyi lett kitalálva!
Csak közben meg az uccsó nagy hajrá után végre megjelent a játék és még nyári szünet is van! :D Kb az összes resource szerintem most bugfix de azt láthatjuk is a patchben.

(#12024) gulupeti válasza _drk (#12023) üzenetére


gulupeti
senior tag

Annyira bonyolult az algoritmus, hogy a vámpíros strongholdból már alig volt vissza, amikor is network disconnect hibával kivágott. :((( Hihetetlen, hogy ilyen alap, működésbeli hibák még mindig előjönnek a megjelenés után ennyivel.

(#12025) Rison77


Rison77
senior tag

Még valami? :DDD

(#12026) Daelion válasza Rison77 (#12025) üzenetére


Daelion
őstag

Most lehet bunkó leszek de én tényleg nem tudom mit csináltok itt páran a gépetekkel.
Béta óta játszom és semmi ilyen gondom nem volt egy i 3 12100F/3060 Ti/16-32 GB DDR 4 3200/Win 10 rendszeren.
Mai napig 1 crashem nem volt vagy akármi, atom stabil akár HC-t is játszhattam volna.

[ Szerkesztve ]

(#12027) Rison77 válasza Daelion (#12026) üzenetére


Rison77
senior tag

:DDD Closed bétában játszottam, semmilyen crashem nem volt, aztán az openben is toltam mindkét alkalommal, szintén semmi, és akkor még csak 16 giga ramom volt. A live-ban viszont folyamatosak ezek. Bár ezt a corrupted data-t pl. ma kezdte el, pedig utána futtattam file checket, most újrahúzom az egészet. A bnet errort meg eddig csak akkor dobta ha mellette futott az msi afterburner. Most pl úgy fagyott ki, hogy vitte magával a hangkártyát is, hiába tiltottam le, engedélyeztem, csak restart hozta vissza a hangot. :D

(#12028) Daelion válasza Rison77 (#12027) üzenetére


Daelion
őstag

Nálam az MSI Afterburner fut minden játék mellet mert ott van beállítva az undervolt a karira szal az nem hiszem, hogy gond lenne.
Ezt leszámítva passz, jelenleg max grafon játszom csak a textúrát vettem le High-ra és így semmi baja sincs akár több óra után sem.

(#12029) woker válasza Daelion (#12026) üzenetére


woker
aktív tag

A vicc az, hogy semmit, mert a játékkal van gond. Én a tiédnél lényegesen erősebb géppel tolom amit 3 éve raktam össze (10900k+2080Ti+32GB 3600-as DDR4) és azóta csak frissítve van a w10 meg a driverek, de az out of memory hibába én is belefutottam a béta alatt (teljesen random volt, hogy mennyi idő után szállt el ezzel volt, hogy fél perc volt, hogy fél óra). A megoldás erre az volt, hogy növeltem a lapozófájlt egészen addig amíg meg nem szűnt (16 GB-nál még instabil volt, de 32 GB-nál már megszűnt), miközben a játék a töredékét használja az elérhető RAM-nak.
Az egyetlen különbség egy átlag userhez képest nálam, hogy a lapozófájl méretét nem a windows állítja szabadon hanem fix 2 GB-ra volt állítva (különben nyafogott a windows ha teljesen kikapcsoltam), de igazából soha semmi nem zabált annyit ami indokolta volna a használatát (még egy szétmodolt minecraft se).

(#12030) Daelion válasza woker (#12029) üzenetére


Daelion
őstag

Erre most mit kéne mondanom, én semmi ilyen buherálást sem csináltam és gond nélkül fut meg minden egyéb játék amit játszom.
Amúgy nem vagy lényegesebben erősebb 'játékra' de ebbe most itt nem fogok belemenni, hogy miért. :)

[ Szerkesztve ]

(#12031) BoneDragon


BoneDragon
veterán

How it started/ how it's going

(#12032) shotika válasza Daelion (#12026) üzenetére


shotika
őstag

Nekem az alfa és a béta tökéletesen futott, majd megjelenés után elég sok Out of Memory, és egyéb, sárga üzis hiba jött fel. Volt olyan időszak, hogy nagyjából óránként kifagyott.

Most úgy néz ki, a legutóbbi masszív update rendbe hozta. Jobban is fut, nem fagy ki, és nem fogy el az fps, ha hosszú órákig játszom vele.
Biztos ez is user error...

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#12033) Daelion válasza shotika (#12032) üzenetére


Daelion
őstag

Nem mondom, hogy konkrétan user error de ha nekem lement vagy 100+ óra akármi
crash nélkül 16 giga ram-al akkor elgondolkoznék azon hogy lehet nálad van valami gond.

[ Szerkesztve ]

(#12034) D1Rect válasza Mrdevil (#12017) üzenetére


D1Rect
félisten

Szerintem kifejezetten pozitív a sok patch és hotfix.
Azt jelenti, hogy aktívan dolgoznak rajta.

(#12035) dvd24


dvd24
senior tag

Mai hotfix: [link]

"Tier 100

HP reduced by ~82%
Damage reduced by ~79%"

(#12036) shotika válasza Daelion (#12033) üzenetére


shotika
őstag

" elgondolkoznék azon hogy lehet nálad van valami gond"

Tehát azért gondolkozzak el rajta, hogy nálam van a gond, mert nálad hibamentesen fut?

A legutóbbi update óta stabilan megy a játék, ergo nem nálam volt a gond.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#12037) Gubu0101 válasza shotika (#12036) üzenetére


Gubu0101
veterán

Engem legtobbszor azert dobott le network hibaval,mert wifin keresztul jatszottam,most ugy latszik mar megoldodott,par napja mar nem dobal le.Grafikat meg nem peobaltam,hogy ha feljebb veszem,akkor szetfagy-e minden mint eddig.Az meg lehet a win 11 miatt van vagy optimalizalas lehet. :U

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#12038) Peace


Peace
nagyúr

Én most valamit nem értek. Nem úgy volt, hogy Lilith szobrok és térkép felfedezése megmarad és úgy indul a szezon karim, hogy ezek megvannak? Mert konkrétan full nullán vagyok..... :F

(#12039) montana92 válasza Dr. Akula (#12022) üzenetére


montana92
csendes tag

A kollégának vélhetően nem az a 'baja', hogy véleményed van a játékról anélkül, hogy 1 percet is próbáltad volna (ez teljesen oké, bár szerintem teljesen más valamit magad játszani és videókat, beszámolókat nezni), hanem szerintem azért tette fel a kérdést mert neki is feltűnt, hogy minden egyes posztod a topikban csak rinyálás meg bezzegrégen..., hogy a korai verziójú D2 óta minden szar, és téged nem köt le - ami persze megint rendben van, de rajtad kívül kit érdekel?
Miért írod le ezt százszor?
Miért olvasol (vélhetően jó sokat, amennyiszer felbukkan itt a neved) napi rendszerességgel egy olyan játékról ami deklaráltan nem érdekel és gagyinak tartod?
Kit akarsz meggyőzni itt és miről?
Félreértés ne essék, felőlem nyugodtan teleírhatod ezzel a topikot, csak nem értem miért jó ez neked...

Szerintem ezért tette fel a kérdést, hogy játszol-e vele, de ezr nyilván te is tudod

(#12040) Jacek válasza Peace (#12038) üzenetére


Jacek
veterán

Eternal realmon be kellett lepni a patch utan.

(#12041) Gubu0101 válasza Peace (#12038) üzenetére


Gubu0101
veterán

Nekem ugy indult.Mondjuk en skippeltem a storyt,ha ugy kezdted,akkor lehet azert van.
Vagy amit fentebb irt Jacek,legnagyobb karidal belepsz elsonek a sima jatekba es utanna a season.

[ Szerkesztve ]

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#12042) Gorgonka


Gorgonka
tag

Azért annak mindenképpen örülök, hogy nem kezdtem el forumot olvasgatni, mielőtt megvettem a játékot, mert akkor még mindig vacilálnék.Amennyit sírást-rívást itt olvasni... :D
Egyébként mindenkinek tiszteletben tartom a véleményét, akinek nem tetszik, annak nem tetszik, ez van. De tény, hogy én olyan 170 óra környéként járhatok és még mindig jól szórakozok. Igaz fel kellett húznom egy HC karit lvl 50-re a trófea miatt és csak egy lvl 63-as barbárra és egy 50-es sorcira futotta az időből, mire kijött a season 1 és csináltam egy új nekrót, szóval több kasztot is kipróbáltam ez alatt az idő alatt. De én még a mai napig is jól szórakozok és ez az első diablo játék, amelyiknek pár tucat óra után nem kapcsoltam ki a zenéjét, hogy Family Guyt vagy South Parkot hallgassak közben :).
Az, hogy vacakolni fognak a balanszolással még egy darabig, az várható volt, ahogy az is, hogy lesznek kisebb-nagyobb bugok, problémák. Azért összességében ezekkel együt lehet élni, legalábbis én még nem futottam game breaking bugba és a teljesítménnyel sincs gond. Igaz PS-re vettem meg, mert a PC-met már évek óta nem fejlesztettem, 1080p mediumot is alig tudtam volna kihozni belőle, PS-en meg szépen elfut 4K 60fps-el.

Megértem, hogy aki csak egy karakterrel játszik, annak gyakorlatilag elfogyott a tartalom, de legyünk őszinték: a mai játékok jó ha 20 órát nyújtanak ezért az árért. Ahhoz képest ha a Diablot 100 óra után meguntad, még mindig ötször olyan jó dealt kötöttél,a mikor megvetted, mint a legtöbb játékkal.

Nyilván a fentiek csak az én saját véleményem, de annyit bizonyosan tudok mondani, hogy nekem van benne még egy 60-70 óra biztosan, de lehet, hogy több is. Aztán meglátjuk, hogy milyen újdonságok jönnek még a közeljövőben.
Illetve Diablo játéknál velem simán elődordult már korábban is, hogy nem játszottam már vele évek óta, aztán egyszer csak kedvet kaptam, megvettem az akkor már megjelent kiegészítőt / DLC-t, akárhogy is hívják manapság és megint játszottam vele pár tucat órát.
Szóval szerintem ár - értékben nagyon megérős.

(#12043) Mrdevil válasza D1Rect (#12034) üzenetére


Mrdevil
addikt

Ez oké, ez egyértelmű, el is várom, hogy ne szarják le. Itt az a gond, hogy nem most kéne ezt foltozgatni össze vissza, meg kapkodni ide oda. 11 év kevés volt úgy tűnik. Nevetséges ez egy ilyen cégtől akkor is, hát ja, ez már nem az a blizzard.... :N

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#12044) Edge válasza dvd24 (#12035) üzenetére


Edge
veterán

"The new top range for tier 100 will feel like what tier 70 was previously."

Azért ez nem semmi.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#12045) FlashBird válasza Gorgonka (#12042) üzenetére


FlashBird
tag

Ebből a szempontból teljesen egyetértek veled, most néztem meg már majdnem 200 órát beletettem egy kariba, szóval a pénzt maximálisan megérte! Legutóbbi patch után kibuktam de most már csak lefarmolom azt a 4 maradék szintet a 100ig... Nekem az lenne a normális hogy minden AAA game 100 óra játékidővel jönne ki minimum.

[ Szerkesztve ]

(#12046) dvd24 válasza Edge (#12044) üzenetére


dvd24
senior tag

ki is próbáltam egy félkész shadow damage / minionos builddel és valóban érezhető, majdnem meglett, csak a vége felé kaptam egy teleportos elitet aki folyton oneshotolt mert offscreenről rámteleportált

fullos buildben egy jó affixekkel bemákolt dungeonban ez simán meglesz

(#12047) Peace válasza Jacek (#12040) üzenetére


Peace
nagyúr

Fuck....köszi!

(#12048) Roland861010 válasza Edge (#12044) üzenetére


Roland861010
addikt

Nem annyira releváns de a 29-es rugoval szinte simán hoztam a 35-ős Strongholdot. Tudom nem end game meg NM dungeon de érezhetően erősebb az új módosító “gemekkel” a karakter mint induláskor volt.

igy gondolom ez best itemekkel meg jobb lesz.

[ Szerkesztve ]

(#12049) Mephike válasza Roland861010 (#12048) üzenetére


Mephike
senior tag

A szezonban lévő új foglalatú tárgyakat és beléjük tehető szívek továbbvihetőek lesznek a szezon utáni időszakban?

(#12050) Peace


Peace
nagyúr

Nálatok is elfelejtette a kari hogyan kell menni??? Tolom a kart és áll. Mocsok idegesítő.......

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo IV
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.