Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo IV

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-09-25 12:49:30

LOGOUT.hu

Sztorit kibeszélni használd a spoiler taget!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18001) Jim-X válasza MegalodonS (#17998) üzenetére


Jim-X
őstag

Maxrollos Overpower HotA, meg nincs kesz az osszes glyph es a cuccok is average, de egyhiteli Lilit es a Tier100 mint forro kes a vajban... :D

Szerk.: Kene meg egy-ket jo crit% roll, de igy is jo, 25k life az nem rossz, resistek is majdnem maxosak (elixirrel meg 75az osszes)

[ Szerkesztve ]

A játék az nem játék!

(#18002) MegalodonS válasza mephi666 (#17999) üzenetére


MegalodonS
őstag

Komolyaaan :Y Akkor ez nem jott be :( !

#18000Edge

Helltide ladabol is eshet?

#18001Jim-X

Koszii :RNekem is van egy lvl94 de elkezdtem egy Sorcit mert a Bossoknal szenvedtem :N

[ Szerkesztve ]

(#18003) Jim-X válasza MegalodonS (#18002) üzenetére


Jim-X
őstag

Mit ertesz az alatt, hogy szenvedtel? Lecsapnak? A resistek kellenek nagyon (foleg dungiban) meg az armor, Juggernauttal nekem most 16k, de meg lehet reszelni rajta.

Ja es az Invigorating Fury/Unbridled Rage komboval konstans healinged van :K

A játék az nem játék!

(#18004) PunkZoli válasza MegalodonS (#17998) üzenetére


PunkZoli
aktív tag

ó én meg azt hittem sima unikból is lehet materialt szedni... ez így mekkora rossz :D

(#18005) MegalodonS válasza Jim-X (#18003) üzenetére


MegalodonS
őstag

Nem volt benne eleg dps!Mondjuk ez az elso Barbom :F

(#18006) Jim-X válasza MegalodonS (#18005) üzenetére


Jim-X
őstag

Nekem is ez az elso szezonos barbi, Crit es owerpower a kulcs. Charge-olsz, lesz furyd, Wrath of the berserker es mehet a menet :DDD Berserk mindig aktiv es akkor hullik minden.
Nekem kb 2300% overpower dam van, es crit+op-van szoktam latni 70milliokat most :DDD

Szerk: Ha valamit nem egyhitelek, akkor felhuzom a szemoldokom :D

Megvalami: STR az most olyan 1500 :DDD

[ Szerkesztve ]

A játék az nem játék!

(#18007) sith7 válasza Jim-X (#18006) üzenetére


sith7
nagyúr

Berserk mindig aktiv

Hogyan ?
Melyik aspect/leg/unique adja ? :R

(#18008) MegalodonS válasza Jim-X (#18006) üzenetére


MegalodonS
őstag

HOTA MaxR Endgame verzio??

lvl94
Str 888
Overpower 1500

(#18009) Edge válasza MegalodonS (#18002) üzenetére


Edge
veterán

Nekem konkrétan onnan van, a mistery helltide chestből esett és jó rollokkal(a cooldown az 7 sec rajta). Azóta már vaultban is esett 1-es chestből, de rosszabb rollokkal.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#18010) Jim-X válasza MegalodonS (#18008) üzenetére


Jim-X
őstag

Igen ez az, minden fegyveren kell az allstat es str affix, plusz opverpower dam es berserk dam, ez a 4/4

@#18007sith7 : Battle Fervor ad 2-3 sec Berserket amikor charge-olsz, aztan a Wrath of the Berserker 5-ot minimum, utana War Cry meg 4 sec ha kell. Relentless Berserker aspect a kesztyun ismet 40% esellyel 2sec amikor utsz, es azert 10mp alatt beviszel par HotA-t :D

Az elso 4 utesnel feltolt a Wrath 100%-ra es onnan 1 hit minden banda :DDD
Ring of Furor-al garantalt a critical hit, Banished meg adja az overpowert (Plusz Dominate glyph is)

A játék az nem játék!

(#18011) Edge válasza Jim-X (#18010) üzenetére


Edge
veterán

"Igen ez az, minden fegyveren kell az allstat es str affix, plusz opverpower dam es berserk dam, ez a 4/4"

hát igen, S2-ben volt Hota barbom amig ez nem jött össze nem volt az igazi, viszont cserébe qrva nehéz ilyen rollokat összeszedni :K
Most főleg azért mert WB nem dob 925ös itemeket.

Am. gz a 100hoz :)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#18012) 5150head válasza Jim-X (#18006) üzenetére


5150head
senior tag

70m Hotával az még semmi... Előző seasonben ütöttem vele 360m-500m között :B
Úgy látszik a deveknek a sorcin volt a fókusz nerf ügyileg, Hota meg maradt olyan amilyen... :))
Fő hogy van balance... a legtöbb build egyformán szar :C

(#18013) Jim-X válasza Edge (#18011) üzenetére


Jim-X
őstag

Koszi, 70 feletti Vaultokban azert lehet 925-os itemekben furdeni :DDD

Nekem az volt a nehez, hogy a mace class meglegyen a szukseges affixokkal, mindig masra adta, nekem az egyik egykezes csak 4/4 a tobbi nem, de igy is adja. Lattam ki lehet hozni 1B feletti sebzest is op+crit comboval :Y

@#180125150head Majd megnezem a babukon, mert nem hinnem, hogy 70M eleg a lilinek egyhitre. Amikor meg megy a menet, akkor nem nagyon figyelem, ugyis atuti a legtobb mobot.

WB kijon es mar fekszik is :))

[ Szerkesztve ]

A játék az nem játék!

(#18014) Daelion válasza mephi666 (#17999) üzenetére


Daelion
őstag

Hát nekem nem akart hipphopp lenni a beast in ice, mentem vagy 10+ kört és 1 darab Starfall Coronet sem esett tőle. :DDD 'konkrétan kb csak uniq kesztyűket adott minden runba :((( '
Lvl 88-on esett ki az első egy random Vault runból és azóta is csak 1 esett egy másik random helyről. 'akartam jobb Meteor CDs-et farmolni de nem akarta dobni a Beast szal maradt a 9 seces ami nem éppen ideális de hát ez van..'

[ Szerkesztve ]

(#18015) sith7 válasza Jim-X (#18010) üzenetére


sith7
nagyúr

:R :R :R

(#18016) grimm2015 válasza Edge (#18011) üzenetére


grimm2015
senior tag

Akkor nekem szerencsém lenne? Persze nem maxosak, de a Rugóval meg a Sorccal 1 tárgyba is nehezen tudtam 4bónt találni. Itt meg...

Kb az átlagos játékos időt játszom, ráadásul a fentiek alapján megint nyilvánvalóvá vállt, hogy nem tudok a HOTA-val játszani. (én is most játszok először barbárral)

Battlenet: Grimm#22690

(#18017) Jim-X válasza grimm2015 (#18016) üzenetére


Jim-X
őstag

Nice set :C :R

A játék az nem játék!

(#18018) grimm2015 válasza Jim-X (#18017) üzenetére


grimm2015
senior tag

Ez most esett... :DDD (Lehet akkor tényleg szerencse)

Battlenet: Grimm#22690

(#18019) Jim-X válasza grimm2015 (#18018) üzenetére


Jim-X
őstag

Ha egy uzlet beindul... :DDD

A sargakat ti fel szoktatok venni? Vagy csak a legendary? Dogunalom mindig vegignezni az osszes statot... De tuti tortem mar be jo cuccot :B

A játék az nem játék!

(#18020) boogie84


boogie84
veterán

Ismerős lehetett innen valaki? :)

Miért dob csak egy living steelt a 250-es Mysteries láda? Korábban a 275-ös Living steel dobott ötöt, ez hármat a többi kicsi pedig egyet...

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#18021) mephi666 válasza Jim-X (#18019) üzenetére


mephi666
nagyúr

igazából sárga+leg közt semmi különbség nincs értékekben, csak legről le kell kaparni a speckót :) ...épp ezért én felszedek mindent (maximum ami anci alatti, azokat eldobálom, ha fullon vagyok)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#18022) MegalodonS válasza boogie84 (#18020) üzenetére


MegalodonS
őstag

Igen ez en vagyok :B

(#18023) grimm2015 válasza Jim-X (#18019) üzenetére


grimm2015
senior tag

A te leírásod alapján... csont nélkül... (Köszi :DDD )

Battlenet: Grimm#22690

(#18024) Jim-X válasza mephi666 (#18021) üzenetére


Jim-X
őstag

Amikor leveling van 100ra, akkor gyorsan meg tud telni a lada... Igy 100ason csak vegigszaladok az utolso szobaba es ott is megtelik szinte :D
Mondjuk egy b@szo sarga cuccot meg el is lehet adni :K

@#18023grimm2015: Nah :C :R

[ Szerkesztve ]

A játék az nem játék!

(#18025) boogie84 válasza Jim-X (#18024) üzenetére


boogie84
veterán

Csak a sárga itemeket vedd fel, a legókat úgyis a ládában találod miután végeztél a vaulttal.

#18022MegalodonS
Akkor jól rémlett a neved a fórumról. :)

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#18026) Jim-X válasza boogie84 (#18025) üzenetére


Jim-X
őstag

De az osszes lego benne lesz ami utkozben hullik? Mindig tanul az ember :R

A játék az nem játék!

(#18027) mephi666 válasza boogie84 (#18025) üzenetére


mephi666
nagyúr

na igen, ez a tuti kombó :) van amúgy valami gebasz a helymeghatározással, mert van hogy csak odaportolok a season event közelébe, egyet nem lépek és látom hogy pörög fel a gyilokszámláló meg teljesülnek a whisperhez a feladatok :K kb úgy veszi, mintha ott lennék mindenhol az adott területen potyázni mások mellett... és ilyenkor a ládába is bekerül egy rakat leg :K

#18026: nem csak legend, hanem mindenféle ritka material is bekerül, amit nem veszel fel a földről :K

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#18028) Janusz001 válasza Jim-X (#18026) üzenetére


Janusz001
őstag

Nekem mintha max. 10 db rémlene.

(#18029) jozefgucci1 válasza grimm2015 (#18016) üzenetére


jozefgucci1
addikt

A lerúgott “szarokat” átveszem , mert nekem lvl 80 és még szedett vetett gönceim vannak csak . :R A lvl 50 es Nm már nem megy sajna az sok a karinak.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#18030) mephi666 válasza jozefgucci1 (#18029) üzenetére


mephi666
nagyúr

...lvlreq80, account bound cuccok :) keress szerintem másik buildet, ami "levelingről" szól és pakold át a pontokat... nekem most a meteoros kicsit szívás volt, mert lvl30-70-ig az endgame változat elég gyengén muzsikált... de 80tól elég jól beindult, ahogy már csak xfal hiányzik :K

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#18031) Jim-X válasza mephi666 (#18030) üzenetére


Jim-X
őstag

Pont ezert szeretem a maxrollt, leveling buildrol szepen mesz at early endgame, majd mid es late endgame-be, kozbem szepen balanszolva van az egesz. :K

A játék az nem játék!

(#18032) mephi666 válasza Jim-X (#18031) üzenetére


mephi666
nagyúr

...praktikus úgy menni, de nekem az jön be, ahogy a sajtreszelővel rejszolásból pillanatok alatt terminator mód lesz, amint megjön az ereje :DDD blizzard ilyen szempontból erősebb volt 60-80 környékén sokkal, de ez a meteoros valami irtózat 85-90re :K kell kicsit még defre gyúrni, de a dam már most korrekt... és ez még mindig nem a vége

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#18033) Daelion válasza Jim-X (#18031) üzenetére


Daelion
őstag

Én Sorcal most Maxrollos szintezős Firewall-al mentem egész lvl 88-ig és teljesen laza menet volt ,akkor kiesett a Starfall Coronet és váltottam.
Rob elméleti Firewall+Meteor buildjére ami ugyan működött de nekem gázos volt azt utána kezdtem nézelődni más Fire alternatíva után.
[link]

Ez van most a 100-as Sorcomon és ezzel is fejezem be a Seasont mert direkt nem pure Meteort akartam csak Firewall nem vált be annyira.
Annyi különbséggel, hogy nekem a gatyán Juggernaut van mert azt nem kell stackelni/fent tartani és nekem így kényelmesebb. :) 'Duriel kb facetank szint jelenleg, nem szeretem a teljesen papír buildeket..'

[ Szerkesztve ]

(#18034) Jim-X válasza mephi666 (#18032) üzenetére


Jim-X
őstag

Az nalam is igy volt, mert egyszerre raktam fel az osszes unique cuccot amikor meglett, akkor ugy 40 szintet kenyelmesen valtottam a dungikban :D

A játék az nem játék!

(#18035) LittleBoss67


LittleBoss67
aktív tag

Szóval holnap 5 grandfater = 1 harlequin ? :C

[ Szerkesztve ]

(#18036) ProEvoFan válasza Edge (#17986) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ehhez a meteor tankos buildhez hiányzik még a unique gatya és az egyik ring.
Lvl90 körül érdemes már belevágni a fent említett 2db unique hiányában?
A maxrollos blizzard build nekem nagyon papír, mint általában az endgame maxrollos buildek többsége.

[ Szerkesztve ]

(#18037) Edge válasza ProEvoFan (#18036) üzenetére


Edge
veterán

Hát, nincs a buildben uniq gatya, és nem fogod tankosnak érezni, ha nem poraktívan játszol vele, mert stunolnod kell, immobilized-elned kell(a meteor csinálja) és a barriert fent kell tartani amihez mindig kell nyomni vmilyen skillt.
Ha az xfal ring hiányzik akkor át tudsz állni, az xfal igazából a cooldown miatt kell leginkább, mivel a meteor cooldown skill a sisak miatt, a hiánya miatt még a build működik, csak nagyobb lesz a cooldownja a meteornak.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#18038) Kylesa


Kylesa
aktív tag

S3-ban az előző szezon király(nő)je, a BL sorci már nem igazán működőképes?

it's a danger pretty here in Night City

(#18039) rumkola válasza Kylesa (#18038) üzenetére


rumkola
veterán

Nem jó semmire.

(#18040) Daelion válasza rumkola (#18039) üzenetére


Daelion
őstag

Az attól függ, hogy definiálod a semmit.
[link]
T100-as Speed runokra még elég akár Überek nélkül is ha rendesen összerakod.
Persze nem fogod másodpercek alatt eltüntetni a bossokat mint előző seasonbe de azért nem lett teljesen megszüntetve a build. :)

(#18041) wukodlak


wukodlak
aktív tag

Sziasztok. Nem tudom ma mi volt megtalált a szerencse vagy valami más. De. 20 kör duriel NS-be egy Harlequin Crest meg 2 Tempest Roar. Effektive az utóbbi miatt mentem,de ez nagyon kellemes meglepetés volt számomra. Legalább a Storm Claw druidom is kapott valamit a Harlequin-nel. Megtáltosodott még egy kicsit.

Dio3 Battletag:Wukodlak#2377

(#18042) PunkZoli


PunkZoli
aktív tag

lóval nem csináltak valamit mostanában? Csiga lassú, és a töltöttség is mintha mindig hiányozna... Ha sprintelnék, korábban valahogy mindig volt elég a majdnem folyamatos futáshoz.

(#18043) ProEvoFan válasza Edge (#18037) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Tibault's Will nem kell hozzá?
Akkor lehet rossz linket neztem. [link]

(#18044) Kiss_R válasza PunkZoli (#18042) üzenetére


Kiss_R
tag

Előző szezonban volt season blessing, ami a lovat is meggyorsította. Most az nincs, ez a mostani a normál tempója a lónak (és már buffolt is a pre S1-hez képest).

(#18045) Edge válasza ProEvoFan (#18043) üzenetére


Edge
veterán

Ja én nem ezzel a buildel megyek hanem egy sima meteorossal.
Elég erős, de úgy érzem kellenek a 21 es glyphek ahhoz hogy brutál legyen.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#18046) mephi666 válasza Edge (#18045) üzenetére


mephi666
nagyúr

én is ezt viszem :) "őrült zongorista build" ...köv seasonre valami nyugisabb félkezest választok, mert ez arról szól, hogy folyamatosan tenyerelni kell a skillekbe :D igazi billentyűzetre optimalizált build

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#18047) TrollBalint


TrollBalint
addikt

Az Upheaval Barbi mennyire haladós build? Jelenleg Double swinggel megyek, kiesett a Tuskhelm, elég hatásosan növelte a teljesítményt :) És kiesett az egyik vault végén egy Hellhammer, ami úgy tudom az Upheaval-hoz kell és lehet átbuildenék.

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#18048) sith7


sith7
nagyúr

Lejött már a patch ?
Hogy működik a unique gyártás ?

(#18049) Kylesa válasza sith7 (#18048) üzenetére


Kylesa
aktív tag

Nekem még 1.3.1 van. Az új patch szerintem majd csak este hét óra körül fog élesedni.

it's a danger pretty here in Night City

(#18050) sith7 válasza Kylesa (#18049) üzenetére


sith7
nagyúr

ok, köszi

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo IV
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.