Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo IV

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-09-25 12:49:30

LOGOUT.hu

Sztorit kibeszélni használd a spoiler taget!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1001) atok666


atok666
őstag

Meg egy levelt rapakoltam es elfogyott a lendulet... :/ Adok neki meg egy eselyt egy kis szunet utan. A sztori jo volt, par endgame level, de nalam most pihenopalyara kerul egy idore.

Atok

(#1002) Daelion válasza atok666 (#1001) üzenetére


Daelion
őstag

Azt szabad megkérdezni, hogy mennyire gáz pl a drop rate end game szinten?
Legendary meg jobb dolgokra gondolok itt.

Gondolom nem végleges csak hát azért mégis. :D

(#1003) atok666 válasza Daelion (#1002) üzenetére


atok666
őstag

Sztem azt jol belottek. Nem esik lepten-nyomon, mint a 3-ban, de azert nem kell nagyon sokat varni egy-egy legendary, vagy unique dropra.

Atok

(#1004) Daelion válasza atok666 (#1003) üzenetére


Daelion
őstag

Köszi a választ!
Az akkor nem hangzik rosszul egy ilyen korai verzióhoz képest meg úgy általában.

(#1005) ldave


ldave
félisten
LOGOUT blog

Egy kis leak, nézhető, amíg nem törlik: [link]

A Slime draws near! Command?

(#1006) savior válasza ldave (#1005) üzenetére


savior
őstag

Végignéztem. Szerintem egész jó.
Grafika, hangok, hangulata, minden.
Hátha raknak még fel ilyen videókat :)

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#1007) gV válasza ldave (#1005) üzenetére


gV
őstag

nem értem miért lett ilyen poe-s meredek nézőpont, de nekem nézhetetlen :(

(#1008) atok666 válasza savior (#1006) üzenetére


atok666
őstag

Videoban is latszik, benne van a jatekban vizjelkent a private test build szama. Szerintem ez egyedi azonosito (az enyem mas, mint ami a videoban latszik), ami az accounthoz kotheto, igy egyszeruen lehet tudni, kitol van a screenshot, esetleg video. Mivel egyenlore a csaladtagok kaptak csak hozzaferest, eleg kellemetlen helyzetbe kerulhet az illeto. Szerintem.

Atok

(#1009) savior válasza atok666 (#1008) üzenetére


savior
őstag

Szerintem ugyis tudta a Blizzard, hogy lesznek szivargasok. Ha annyira titkolna a jatekot, akkor ki sem adja a rokonoknak tesztelesre.

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#1010) soo277 válasza savior (#1009) üzenetére


soo277
őstag

Nehogy úgy járjon ,mint szegény Gta6,forráskódot is lenyulták :D

BT: wersoo#21211

(#1011) Szeszkazán válasza atok666 (#1008) üzenetére


Szeszkazán
senior tag

Tart még a FFBéta , vagy már vége?

(#1012) atok666 válasza Szeszkazán (#1011) üzenetére


atok666
őstag

Igen, tart.

Atok

(#1013) kigyi_23 válasza atok666 (#1008) üzenetére


kigyi_23
addikt

Igen az egyedi azonosító, de simán benne van, hogy ezt nem is ő vette fel hanem megosztotta a screen-t valahol és egy nézője vette fel. Mindegy is, valószínűleg tiltják majd a hozzáférését még az is lehet, hogy mindenkiét aki abban a csoportban (családban volt). Gondolom nem véletlen az egyedi azonosító hozzárendelése. Megy alatta a discord a másik videójánál, simán benne van, hogy ott osztotta meg.

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#1014) Szeszkazán


Szeszkazán
senior tag

(#1015) soo277


soo277
őstag

[38 perc alpha test]

BT: wersoo#21211

(#1016) savior válasza Szeszkazán (#1014) üzenetére


savior
őstag

Játszottam mindegyik Diablóval. Ráadásul még mostanában is.
Jó lenne ha beválasztanának a tesztre, de tartok tőle, hogy csak streamereket fognak.

[ Szerkesztve ]

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#1017) Bennyboy


Bennyboy
őstag

akinél sokat ment a bot amíg volt ah azt lehet behívják ;]

ELADÓ 4080, D3, ROS CE, GAMER GÉP, HAWORTH SZÉK, MATRAC STB.

(#1018) soo277 válasza savior (#1016) üzenetére


soo277
őstag

Vannak csodák, bízzunk benne

BT: wersoo#21211

(#1019) savior


savior
őstag

Rákerestem a Diablo 4 előrendelésre, és pár helyen 20k ft körüli összegért írják + márciusi megjelenést.

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#1020) Bencus88 válasza savior (#1019) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Semmi hivatalos info nincs, szóval kamu

(#1021) kigyi_23 válasza Bencus88 (#1020) üzenetére


kigyi_23
addikt

Mindettől függetlenül elő lehet rendelni aztán majd valamikor megkapja az ember :D Más kérdés, hogy érdemes-e így ennyivel előtte ráfeküdni a kérdésre.

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#1022) Bencus88 válasza kigyi_23 (#1021) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Teljesen felesleges :) Nem kell ennyire kattogni, majd jövőre megjelenik. Én majd akkor rendelem elő ha lesz hivatalos dátum, előtte 1-2 hónappal. Addig is jönnek majd folyamatosan az infok, videók minden

(#1023) WayneGace válasza kigyi_23 (#1021) üzenetére


WayneGace
őstag

Én is gondolkodom az előrendelésen. Ha az euro árfolyamot nézzük és az alap kiadás 60 euro lesz, akkor az nem 20k HUF lesz várhatóan.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#1024) Bencus88 válasza WayneGace (#1023) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Szerintem is közelebb lesz a 30hoz mint a 20

(#1025) kigyi_23 válasza Bencus88 (#1024) üzenetére


kigyi_23
addikt

Majd a game pass ultimate-ben nyomom gondolom belerakják :D :D

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#1026) Vistaboy válasza savior (#1019) üzenetére


Vistaboy
veterán

A mostani euró árfolyam mellett - ami előreláthatólag nem fog sokat javulni jövőre sem -, én látatlanban azt mondom, hogy az alapkiadás lesz 25K minimum, míg a Deluxe lesz akár 35-40 is, attól függően, hogy mennyi és milyen extra lesz mellé... Mondjuk én elő fogom rendelni, szóval nem dobozosan veszem majd, de attól nem lesz olcsóbb, erről gondoskodik az infláció és az adó...

Persze ne legyen igazam, de sajnos ez a tendencia...

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#1027) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Úgy kalkulálnám, hogy annyi lesz mint most a CoD MWII, ugyanaz a kiadó. (70 euro az alap, 100 az extra).
Meg ne felejtsük el hogy 3 havonta 10-20? eurós season passokat kell venni majd folyamatosan, a D4 nem egy egyszeri befektetés hanem csak a belépőt veszed meg.

/s

(#1028) Daelion válasza Vistaboy (#1026) üzenetére


Daelion
őstag

Szerintem lehet majd dobozos alap kiadást is előrendelni, nekem D3+RoS is úgy volt CD galaxisból. '4-et is így szeretném ha lehet'
Ha jól emlékszem azok akkor még 15k-ba fájtak, hát ja változnak az idők. :(((

#1027 wjbhbdux

Most vagy lemaradtam valamiről de én nem tudok róla, hogy fizetős season passos lesz D4.
Kozmetikai mikro lesz benne meg gondolom 1-2 nagyobb kieg amit meg kell majd venni mint Ros volt.

[ Szerkesztve ]

(#1029) WayneGace


WayneGace
őstag

Alzánál lehet előrendelni 19 190 Ft-ért jelenleg. Úgy tudom, ha meg is jelenik drágábban, akkor is ezen az áron hozzák ki. Nyilván nem 0 perctől fogsz vele játszani, hisz meg kell várni míg kiszállítják, de nem mindegy, hogy 19k vagy 25k vagy több. Ha utánvétellel rendeled, akkor +490 forint, de úgy a pénzed sincs lekötve addig sem.

[ Szerkesztve ]

BestSecret invitációt privátban adok.

(#1030) Daelion válasza Daelion (#1028) üzenetére


Daelion
őstag

Utána olvastam kicsit:

Like Diablo III, the Season Journey is free for all players. Completing Season Journey objectives also grants progress toward the Season Pass, a new feature with a battle pass-style progression that advances alongside the Season Journey, enabling players to earn even more rewards just by playing. The Season Pass has both free rewards (cosmetics, premium currency, and gameplay boosts) and paid rewards (cosmetics and premium currency only).

Ez alapján nem kötelező passt venni vagy ha nem érdekel az extra kozmetikai reward.

#1029 WayneGace

Nekem dobozos D3-at CD Galaxis kihozta a megjelenés napjának délutánjára '~50km-re lakom Pesttől'.
Szerintem az teljesen vállalható volt, mire oda jutottam hogy elindítottam a játékot legalább már be lehetett jutni nagyobb gondok nélkül. :D 'relatív problémamentesen tudtam játszani'

[ Szerkesztve ]

(#1031) sith7 válasza Vistaboy (#1026) üzenetére


sith7
nagyúr

Gamepass - ba jó lesz :D

(#1032) soo277


soo277
őstag

Nekem eddig mind megvan dobozosba(kivéve D2R,az digtális),remélem ez is lesz valami gyűjői kiadása

BT: wersoo#21211

(#1033) D1Rect válasza WayneGace (#1029) üzenetére


D1Rect
félisten

Köszi, meg is vettem. :R

(#1034) sto1911 válasza WayneGace (#1029) üzenetére


sto1911
veterán

Rosszul tudod:

Ár - Ha a termék végső ára alacsonyabb lesz, visszakapja a különbözetet. Amennyiben a végső ár magasabb lenne, arról emailben tájékoztatjuk amint az előrendelt termék készleten lesz.

(#1035) kecsawi válasza D1Rect (#1033) üzenetére


kecsawi
senior tag

+1 :R

(#1036) savior


savior
őstag

Beleolvastam d2jsp forumba es elegge szidjak a d4 meg az immortalt.
Nem ertem miert ilyen negativak a "rajongok".

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#1037) WayneGace válasza savior (#1036) üzenetére


WayneGace
őstag

Áltlában, aki elégedetlen az hangosabb, mint az, aki elégedett.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#1038) D1Rect válasza savior (#1036) üzenetére


D1Rect
félisten

Az immortal elég repetitív és egyszerű, még diablos mércével mérve is.

(#1039) Daelion válasza savior (#1036) üzenetére


Daelion
őstag

Sokan nem bíznak már abba, hogy Blizz képes letenni egy normális Diablo játékot az asztalra és már előre temetik D3 meg Immortal miatt legfőképp.
Ezt még régi motoros D2-es haverjaim közt is megfigyeltem, mondtam hogy én várom D4-et de ők már most húzzák a szájukat hogy biztos ez is szar lesz.

Nekem pl D3-al sem volt sok bajom csak helyén kell kezelni, pedig előtte én is ~7 évig D2-t játszottam.
Én úgy vagyok vele, hogy olyan rossz biztos nem lesz D4 hogy ne tudjak szórakozni vele a magam módján mint akármilyen ARPG-vel.
Ha annyit hoz én már nem fogom megbánni a vásárlást. :) 'D3-ba is beleraktam valami 3000 óra körül megjelenés óta nagyrészt SSF játékosként szal bőven behozta az árát'

[ Szerkesztve ]

(#1040) soo277 válasza savior (#1036) üzenetére


soo277
őstag

Nekem az Immoba,csak az volt a bajom ,hogy nyomkodták a pofámba ezt vedd azt vedd,mert csak így érvényesülsz,ha D4 be is lesz akkor felejtős

BT: wersoo#21211

(#1041) Bennyboy válasza soo277 (#1040) üzenetére


Bennyboy
őstag

A D4-ben állítólag csak kozmetikai itemek lesznek a sp-ban is. De én nem igazán hiszek már ennek a cégnek akármennyire is imádom a szériát, így ha elég erős maradok, előrendelni sem fogom. Az első pár nap úgy is játszhatatlan lesz mint mindig a szerverproblémák miatt. Az MS felvásárlás még megmentheti a céget de nem tudom mennyi beleszólásuk lesz a megjelenésig. Az immortal meg számomra "csak" egy mobilos fos és szóra sem érdemes. Kicsit tartok tőle, h mivel kb az összes öreg és jó fejlesztő már otthagyta őket, így a játék csak egy név lesz minőségi tartalom nélkül. Az eddigi videók szerencsére nagyon hangulatosak szóval van még remény. Remélhetőleg kapok bétát mert úgy is a gameplay számít igazán.
Mondom ezt úgy, h végtelen órám van a D2 és D3-ban.

[ Szerkesztve ]

ELADÓ 4080, D3, ROS CE, GAMER GÉP, HAWORTH SZÉK, MATRAC STB.

(#1042) soo277 válasza Bennyboy (#1041) üzenetére


soo277
őstag

Az a baj,hogy a pénzért megtesznek bármit,ha a nép viszi a sok baromságot, akkor tolják majd 1000el :(((

[ Szerkesztve ]

BT: wersoo#21211

(#1043) Elemental válasza Bennyboy (#1041) üzenetére


Elemental
addikt

Amint lehet bneten keresztül rendelni, már fizetem is. :)

(#1044) Bennyboy válasza Elemental (#1043) üzenetére


Bennyboy
őstag

Ne vedd magadra de pont az előrendelés miatt jelennek meg félkész játékok amit az előrendelők tesztelnek a cégeknek ingyen. Aztán jó esetben pár hónap múlva játszható is lesz a játék. Nyilván rád van bízva mit csinálsz a pénzeddel és én is rengeteg játékot rendeltem már elő de rájöttem, h semmi értelme mert ezzel csak azt jelzem, jó nekem egy félkész játék is tök mind1 milyen állapotban jelenik meg. Ez persze csak az én véleményem de addig nem fog változni a helyzet amíg mindenki előrendel.

ELADÓ 4080, D3, ROS CE, GAMER GÉP, HAWORTH SZÉK, MATRAC STB.

(#1045) Elemental válasza Bennyboy (#1044) üzenetére


Elemental
addikt

Korábban volt már téma, talán pont te írtad a d2r kapcsán. Azt is rendeltem, amint lehetett. Nem akarok ezen sokat agyalni.

(#1046) Bennyboy válasza Elemental (#1045) üzenetére


Bennyboy
őstag

oks, a te döntésed, azt pl én is előrendeltem de már kicsit megbántam. Mondjuk ez nem a játék hibája mert szép munkát végzett a portoló csapat. Nincs már annyi időm játszani mint régen.

ELADÓ 4080, D3, ROS CE, GAMER GÉP, HAWORTH SZÉK, MATRAC STB.

(#1047) wjbhbdux válasza Bennyboy (#1041) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Amit megjelenés előtt mondanak az üzleti modellről vagy a játékról, az jogilag arra a napra fog vonatkozni amikor megjelenik, abban az állapotban ahogy az újságírók, youtuberek stb letesztelik és kirakják a véleményüket. Utána már 1 nappal, héttel, hónappal meg azt raknak még bele amit akarnak. Kedvencem most a pár hetes Bobby Kotick levél lábjegyzetéből, ami hosszabb mint az üzenete :DDD hogy a teljes bizonytalanságba burkolózást így védik:

Activision Blizzard, Inc. generally uses words such as “outlook,” “forecast,” “will,” “could,” “should,” “would,” “to be,” “plan,” “aims,” “believes,” “may,” “might,” “expects,” “intends,” “seeks,” “anticipates,” “estimate,” “future,” “positioned,” “potential,” “project,” “remain,” “scheduled,” “set to,” “subject to,” “upcoming,” and the negative version of these words and other similar words and expressions to help identify forward-looking statements. Forward-looking statements are predictions, projections and other statements about future events that are based on current expectations and assumptions and, as a result, are subject to risks and uncertainties. Many factors could cause actual future events to differ materially from the forward-looking statements in this press release

/s

(#1048) D1Rect válasza wjbhbdux (#1047) üzenetére


D1Rect
félisten

Megveszi őket a microsoft, szóval akármi is lehet.
De attól még úgyis rommá fogom játszani a játékot.

(#1049) Bennyboy válasza wjbhbdux (#1047) üzenetére


Bennyboy
őstag

azt az embert jobban utálom mint régen gay wilsont :DDD

ELADÓ 4080, D3, ROS CE, GAMER GÉP, HAWORTH SZÉK, MATRAC STB.

(#1050) soo277 válasza D1Rect (#1048) üzenetére


soo277
őstag

dettó :DDD

BT: wersoo#21211

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo IV
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.