Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo IV

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-09-25 12:49:30

LOGOUT.hu

Sztorit kibeszélni használd a spoiler taget!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8001) MarkusSchulz válasza la_cc (#7958) üzenetére


MarkusSchulz
aktív tag

Nekem az a kérdésem, hogy egy új karakterrel is ki kell szedni az aspectet?

[ Szerkesztve ]

Steam: BRABUS113 ||| Uplay: BRABUS_113 ||| EAplay: BRABUS113

(#8002) D1Rect válasza MarkusSchulz (#8001) üzenetére


D1Rect
félisten

Nem.

(#8003) D1Rect válasza abéla (#7979) üzenetére


D1Rect
félisten

Szerintem igen, de ki kell próbálni.

(#8004) D1Rect válasza zsigomark3 (#7968) üzenetére


D1Rect
félisten

Nem lehet tradelni a glyphet, még a saját karakterek között sem.
Minden karinak saját szettje van belőle.

(#8005) Gubu0101


Gubu0101
veterán

Nalam egyenlore ugy nez ki megoldotta a network connection problemat az,hogy valtottam wifirol mobilnetre kabelen megosztva laptopra.Mar idegesitett,hogy 10-20 percenkent kidob.Most 2 orat kibirt folyamatosan hiba nelkul.Gondolom vezetekes internetnel is stabil lesz,utp kabelen,de egyenlore azt nem birom letesztelni.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#8006) shotika válasza dvd24 (#7957) üzenetére


shotika
őstag

Ez milyen build? :)

Már látom :)

[ Szerkesztve ]

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#8007) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Ez vicces volt, craftoltam egy T99-es nightmare dungeont, mondom csak nem lehet annyira nehéz, bementünk, megláttam az első kecskét, 159-es, (mondom űűűűű) odamentem hozzá keménykedni, persze rögtön inasba rakott, kövi felvonásban sebeztem rajta vagy 5% hp-t, aztán megint kaptam a pofont. Te jó ég. :D

Megyen!

(#8008) shotika


shotika
őstag

Ezt a piros részt hogy lehet növelni? 15 szintre kell húzni az odarakott cuccot?

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#8009) ProEvoFan válasza Rigormortiis (#7985) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Vegyél fel.
PSN nevem:
ProEvoFan_hun

(#8010) lofagi válasza shotika (#8008) üzenetére


lofagi
addikt

Igen, pontosan, lvl15-re kell húzni a glypheket, hogy +1 kockát kapj minden irányba.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#8011) oriic válasza CptAdamica (#8007) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mégis mit vártál? Hogy meg tudod ölni? ;]

Live-Die-Respawn

(#8012) keneseig


keneseig
tag

Üdv!
Valakivel fordult már elő, hogy nightmare dungeon végén nem jött fel a bubi és nem tudott glyph-et fejleszteni? Nekem megesett már nem is egyszer miközben a képernyő közepén a 2 fix tárgyat felmutatja jutalomként a végén. Talán egyszer sem lehet meghalni és azért nem?

(#8013) D1Rect válasza keneseig (#8012) üzenetére


D1Rect
félisten

Egyedül vagy csapatban?
Mert ahogy néztem a party leader helyzetére teszi a bubit.

(#8014) keneseig válasza D1Rect (#8013) üzenetére


keneseig
tag

Egyedül. Csapatban eddig mindig megkaptam.

(#8015) D1Rect válasza keneseig (#8014) üzenetére


D1Rect
félisten

Ez valószínűleg bug lesz.

(#8016) keneseig válasza D1Rect (#8015) üzenetére


keneseig
tag

Meghalni meg lehet mert épp meghaltam de most kaptam a végén.

(#8017) D1Rect válasza keneseig (#8016) üzenetére


D1Rect
félisten

T3-on 16x T4-en 4x.

(#8018) dvd24


dvd24
senior tag

Van valami befolyásunk arra, hogy melyik dungeonból lehessen nightmare-t csinálni vagy teljesen random? Nekem állandóan ugyanazt a 10 dungeont váltogatja.

(#8019) lofagi válasza dvd24 (#8018) üzenetére


lofagi
addikt

Nekem az a gyanúm, hogy ahogy haladsz felfelé úgy lesznek más dungenok is. Még arra nem jöttem rá,hogy bővül a lista vagy mások lesznek.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#8020) la_cc válasza dvd24 (#8018) üzenetére


la_cc
addikt

Kb. 25-30 körüli dungi lehet NM. Állítólag ezeket rotálni fogják season-onként.

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#8021) CptAdamica válasza oriic (#8011) üzenetére


CptAdamica
veterán

Én hatalmas nagy dákóval mentem be, az biztos... :D

Megyen!

(#8022) Wn2tl


Wn2tl
tag

Na én is csatlakoztam a Diablosok népes táborához, nagyon tetszik a game jobb lett, mint amit vártam. Megérte eladnom 1db Blizzard részvényt és annak az árából megvennem. :D Egyetlen nagy hibáját látom, de valahogy túlteszem magam rajta, hogy nincs random grouppal dungi run, mint a bétában. A néhány world eventen túl nincs értelme annak, hogy multi a game. Ezt a klánózódást egy baromságnak tartom hack n slash gameben.

(#8023) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Ez is kész.

(#8024) Archttila válasza BoneDragon (#8023) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog (1)

Nice paripa :)

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#8025) Anti-Hero


Anti-Hero
aktív tag

Vagy ez már volt? :U

[ Szerkesztve ]

Ez nem hanyag elegancia, mer' ez precíz igénytelenség.

(#8026) la_cc válasza Anti-Hero (#8025) üzenetére


la_cc
addikt

Jó kevés a lvl 100-as karik száma. Mondjuk nem is csodálom, 90 körültől már elég szenvedős. ;]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#8027) Anti-Hero válasza la_cc (#8026) üzenetére


Anti-Hero
aktív tag

Szerintem én sem leszek 1 szezonig lvl100as.

Ha lvl 80 meglesz én már elégedett vagyok.(még 6 szint) :U

[ Szerkesztve ]

Ez nem hanyag elegancia, mer' ez precíz igénytelenség.

(#8028) Daelion válasza Anti-Hero (#8027) üzenetére


Daelion
őstag

Én sem tervezem 100-ra a karit Season előtt, nem akarom már most kiégetni magam. :DDD 'eleve én csak soloban játszom a random world boss-t leszámítva'
Inkább csak ismerkedem a játékkal jelenleg meg 1 karit/buildet összerakok úgy valamennyire/összeszedem a Lilith szobrokat talán azt annyi.
Tegnap lettem meg lvl 60 konkrétan, build már egész jól működik Sorcin de még kell pár szint a T4-es capstone dungeonhoz mert a boss még kicsit sok.

D3-ban is igazából csak Seasont játszom amióta bekerült a játékba meg már D2-ben is inkább csak laddereztem.

[ Szerkesztve ]

(#8029) Wn2tl válasza Daelion (#8028) üzenetére


Wn2tl
tag

Nekem is annyi a feladat, hogy szép kényelmesen gyűjtögetem a renownt meg a lilith szobrokat a seasonig. Most bonepear necro vagyok 53-as. Eléggé op így most, nem tudom később milyen. Szerintem túl nagy damage-ra mentem rá és több essence, meg essence cost reduction kellene. Aztán az is lehet, hogy a Zizaran féle rugót indítok majd, az is elég op, ahogy lő egyet kirepülnek két irányba a csóvák és minden szétpukkan a képernyőn, valamint nem kell a corpseokkal szórakozni.

(#8030) ProEvoFan válasza la_cc (#8026) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Kicsit jobban is adhatná az xpt....
Lvl63 vagyok, de már most is lassan jön sz xp...
Ebben az ütemben a 3 hónap is kevés lesz a lvl100ig. Persze ha nem akarsz élni, akkor nem. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8031) Anti-Hero


Anti-Hero
aktív tag

Nekem is kidobta már. ;]
Mondjuk nem fogom használni.

Ez nem hanyag elegancia, mer' ez precíz igénytelenség.

(#8032) tibee77 válasza la_cc (#8026) üzenetére


tibee77
őstag

Nagyon keveset tudtam jatszani, napokig 50esen parkoltam a karival, most tegnap megint elkezdtem, elöször wt1, semmi xp nem jött, majd t2, ott se akart, most t3on vagyok, picit megugrott az xp szerzes.Nem tudom hogy mit csinalok rosszul de nagyon lassan megy igy is a dolog.Egyszerüen mert lassu ez a bone necro, vagy mert gagyi a karim, vagy nem jo helyeken farmolok?ismersz, poe-ban nincs ilyennel gondom , 10+ lvl 100as karim van, szoval valoszinüleg valamit nem jol csinalok az lehet a gond, nem a "kitartas". te mit farmoltal miutan atmentel nightmare-re igy 50es szint környeken?

[ Szerkesztve ]

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#8033) _drk válasza tibee77 (#8032) üzenetére


_drk
őstag

Nekem olyan kaotikus hogy mit is csináljak éppen.
Fel kéne fedezni+lilith oltárok.
Strongholdolat csináltam meg eddig.
Most kéne az összes jó aspect, de ott a helltide és tree questek és a nightmare dungeon is. Meg még egyéb dolgok is.
Közben persze folyamatos itemizáció.
Sokszor csak állok percekig hogy akkor most mit is csináljak.

(#8034) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Sorcerernél melyek azok a statok, amik a legfontosabbak a gearen?

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#8035) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

A world bossokat hogyan lehet megtalálni? Jelzi a térképen, mint a legionöket?

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#8036) S e t h válasza Rigormortiis (#8034) üzenetére


S e t h
nagyúr

Szvsz mana reduction, critical chance, lucky hit, általad használt egyes skillek boostja.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#8037) D1Rect


D1Rect
félisten

Ez a játék tök szar, megkaptam az armort ami folyamatosan werebear formában tart, de ha felülök a lóra, megint ember lesz.
Nincsen maci a pacin.
Refund!

(#8038) dvd24 válasza la_cc (#8026) üzenetére


dvd24
senior tag

múltkor olvastam, h lvl 85-nél vagy kb félúton a 100-hoz a szükséges xp alapján :)

(#8039) D1Rect válasza Rigormortiis (#8034) üzenetére


D1Rect
félisten

(#8040) granini


granini
őstag

Ezt a gatyát hordja valaki..? Tapasztalatok..?

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#8041) Ellia válasza granini (#8040) üzenetére


Ellia
addikt

Hordom eladni/bedarálni.

(#8042) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Nem is tudtam, hogy ilyen is eshet eventekből.

(#8043) Piistii


Piistii
tag

Meglehet nézni valahol hogy a legendary item mutassa milyen aspect van benne ? Ne csak az árusnál lássam ...

(#8044) Khaosz55


Khaosz55
addikt

Sziasztok,
varázslónál melyik a jobb kombó a kétkezes bot vagy az egyik készben "pálc" és másikba amit rakni lehet tárgy.

(#8045) freddirty válasza BoneDragon (#8042) üzenetére


freddirty
senior tag

igen, dobál a játék egyszerűbb cosmetic cuccokat. Eventek, legion event, NM dungi, lootgoblin (mystery chestre nem emlékszem hogy valaha dobott volna) ahol már esett nekem. Leginkább a hátas pimpeléséhez cuccok.

fred

(#8046) -FreaK- válasza granini (#8040) üzenetére


-FreaK-
veterán

CD növekedés miatt nem tűnik jónak, azt épp csökkenteni kéne. De nem próbáltam ki, betörtem.

(#8047) himre82


himre82
csendes tag

Most végeztem a fő sztorival. Van értelme megcsinálni az összes aspect dungeon-t, ill. a maradék side quest-eket?

(#8048) gulupeti válasza Piistii (#8043) üzenetére


gulupeti
senior tag

A legendary itemen. :P

(#8049) Piistii válasza gulupeti (#8048) üzenetére


Piistii
tag

A pontos aspect nevét nem mutatja

(#8050) la_cc válasza tibee77 (#8032) üzenetére


la_cc
addikt

Én mondtam, hogy ez lassú lesz neked. ;] Nekró maga egy csiga, semmi mozgási skill-je nincs. Én bírom így is, 89 vagyok, repkednek a 3 milliós crit-ek, kb. így 1 hit minden, maxosak a glyph-jeim is.

Amúgy party-ban kell veretni, de mivel az meg nincs, és public-ban nem lehet keresni, így marad a solo xp farm a youtube-os vidik alapján, ami kurvára unalmas. :D

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo IV
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.