Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo IV

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-09-25 12:49:30

LOGOUT.hu

Sztorit kibeszélni használd a spoiler taget!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#251) WayneGace válasza Dr. Akula (#249) üzenetére


WayneGace
őstag

És az nekem miért rossz, ha valaki, akár 1000 euróért vesz egy kardot?

Én attól ugyanúgy tudok játszani.

A D3 RMAH szerintem nagyon jó ötlet volt és megfűszerezte a játékélményt. Arról nem is beszélve, hogy sima játékkal is több pénzt összehozhatott az ember, mint amennyibe került a játék.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#252) wjbhbdux válasza WayneGace (#251) üzenetére


wjbhbdux
veterán

RMAH milyen jól ki volt találva, csak folyamatosan új content kellett volna alá hogy ne zuhanjanak be az árak.

/s

(#253) Sirandrish válasza WayneGace (#251) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én majd egy éven keresztül nagyon jól kerestem az RMAH-val, szóval ezuton is szeretném megköszönni a Blizzardnak :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#254) Daelion válasza WayneGace (#251) üzenetére


Daelion
őstag

Pont,hogy a játékélmény rovására ment mivel többet turkáltak emberek 'én is' RMAH-ba mint demon öléssel.
Illetve a dropratek is ehhez képest voltak igazítva és ezert nem esett szinte semmi se ha magadnak akartál összeszedni egy értelmes geart.

Nem véletlen szedte ki Blizz a játékból.

[ Szerkesztve ]

(#255) Dr. Akula válasza WayneGace (#251) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Játszani akkor is tudsz ha más cheatel.

(#256) reelc válasza Gol D. (#244) üzenetére


reelc
veterán

Az új kieg óta a GD-ben van lehetőség arra, hogy ne a sztori mentén haladj, akár ugorj egy nehézséget. Normal és Elite szinten kivitelezhető. Ez lehetőség, nem kötelező, és első karival nem megoldható.

(#246) Peppo: évek alatt közel tökéletes cuccaim lettek, de legalább 4-5000 Paragon hiányzik, hogy karcoljam az LB TOP-ot.
Paragon jobban kell hozzá, mint kb. tökéletes cucc. Ezt gondolom.

(#248) Daelion: Engem sem izgat az LB, sehol se vagyok, de ha már olyan sokat játszottam már, élvezni akarom a gyümölcsét, és ezt NSben tudom kivitelezni.

[ Szerkesztve ]

(#257) Dr. Akula válasza Daelion (#254) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Saját karakternek való már a dio2-ben se esett, ezért kellett több karaktert indítani és szétdobálni a lootot.

(#258) Sirandrish válasza Daelion (#254) üzenetére


Sirandrish
legenda

Saját karinak soha semmi...ez alaptörvény :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#259) Peppo válasza reelc (#256) üzenetére


Peppo
őstag

Én is tolom már pár éve, de messze vagyok a tökéletes cuccoktól. A paragonról nem is beszélve. Ha botoznék, nálam mindkettő szempont lenne, aztán persze lehet, hogy pár hét után már csak a paragonra mennék, mert addigra összeszedne a bot mindent.

(#252) wjbhbdux Vagy időnként egy reset, ami most is van minden season elején. Nekem a D3-ból hiányzott a kereskedelem. Legalább valami korlátozott formában engedhették volna.

[ Szerkesztve ]

(#260) Daelion válasza Dr. Akula (#257) üzenetére


Daelion
őstag

D2-be még megoldottam Trade-el a dolgot mert akkor még volt hozzá kedvem/türelmem.
Sorci farmra kezdésnek minden ladderba aztán onnan fel biznisztelem magam a komolyabb karikra/buildekre.

De azóta sok év eltelt és már inkább vagyok ilyen SSF 'solo self found' típusú játékos tehát én annyira nem örülök már ezeknek a megoldásoknak amik a solo játékost 'szivatják'. :N

[ Szerkesztve ]

(#261) reelc


reelc
veterán

The Systems and Features panel elkezdődött, Reddit livepost.

(#262) Badlof2k válasza reelc (#261) üzenetére


Badlof2k
senior tag

Wowhead is pakolja kicsit kovethetobb szerintem , erdekes eddig :D pl
"What about more solo players? Nothing has to be done in a player, all the best content can be done solo or in a group - nothing stopping you from doing everything on your own."

[ Szerkesztve ]

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#263) Badlof2k válasza Badlof2k (#262) üzenetére


Badlof2k
senior tag

End game dungeons: We know doing one thing over and over again is not great. Look for Varied Content, Strategic Depth, and Player Agency.
Adding a new item called a Dungeon Key - for a specific dungeon, upgrades a specific dungeon to an End Game Dungeon - improves quality of drops.
Dungeon keys can roll a specific affix for that dungeon.
Example - Lightning Pulse - adds a lightning pulse which chases you through the dungeon until you complete a particular objective - can't be killed until that particular objective is done.
Plan is to haven hundreds of dungeons in the game. Upgrades to dungeons, changes in difficulty and affixes, will require different builds, skills, etc.

[ Szerkesztve ]

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#264) reelc válasza Badlof2k (#263) üzenetére


reelc
veterán

Csak azért azt linkeltem, mert erről tudtam. Korábban ezt linkelte valaki.
De arra számítok, hogy a Diablofans összefoglalja majd a lényeget, ahogy a tegnapiét is.

(#265) WayneGace


WayneGace
őstag

Youtube élő.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#266) Badlof2k válasza reelc (#264) üzenetére


Badlof2k
senior tag

"Runes and Runewords coming to D4 - 2 types, condition runes and effect runes." !!!

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#267) reelc válasza Badlof2k (#266) üzenetére


reelc
veterán

Pl.

(#268) Badlof2k válasza reelc (#267) üzenetére


Badlof2k
senior tag

Rarebe :D érdekes lesz. :D

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#269) basaharc502


basaharc502
aktív tag

Amit eddig láttam, olvastam a játékról az nekem tetszik. Számomra a Diablo 2 az a játék, ami az akció/rpg vonalon ma napig a vonatkoztatási pont és most úgy érzem valóban igyekeznek közelebb kerülni a második részhez mintsem maradni a harmadiknál, ami akárhogy próbálkoztam sehogy sem fogott meg.
Persze korai lenne bármilyen komolyabb következtetést levonni, de ezek a képek és rövid játékmenet videók jóval meggyőzőbbek, mint anno a harmadik résznél...ott már az első képek láttán fanyalogtam.

(#270) Hunt3r22 válasza Badlof2k (#268) üzenetére


Hunt3r22
őstag

2-be is lehetett rúnát rakni rare itembe, rw-kre leszek kíváncsi, lesz-e benne..

Cta / enigma / infinity.. ;]

Xr

(#271) AtHoS válasza Hunt3r22 (#270) üzenetére


AtHoS
nagyúr

reelc épp egy runeword-ös képet linkelt, bár nem olyan szintűt amit írtál, de runeword. Viszont D2-höz képest újítottak a rúnák alap tulajdonságain, így bármilyen socketesben még ha nem is runeword-ként, de extra dolgot adhatnak hozzá a karakterhez [link]

Az más kérdés, hogy a socketek száma hogyan is alakul majd, de ha "lopnak" a PoE-ból akkor nem lesz korlátozva rare, legend tárgyakon sem a számuk, max típusfüggően

read-only mode on the forum

(#272) reelc


reelc
veterán

Vége az infó áradatnak, elég sok mindent megosztottak.
Első napi infók magyarul.
Második napi infók magyarul.
A Diablofans összefoglalója.
A Blizzard összefoglalói.
Nyilván van még kismillió forrás.

Javaslat: esetleg ilyen infók, linkek mehetnének Topik Összefoglalóba, hogy a későbbi érdeklődőknek ne kelljen állandóan linkelni? Sokára lesz a megjelenés.

(#273) Sirandrish válasza reelc (#267) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nyami...kellett már :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#274) dante3 válasza reelc (#272) üzenetére


dante3
addikt

"Az első infó, hogy a játék megjelenésekor összesen 5 féle karakter osztály lesz elérhető, amiből eddig 3-at láthattunk akcióban: a barbárt, a varázslót és a druidát, a további kettőről egyelőre semmilyen infót nem árultak el."
Azért a képeken ott a számszeríj, valamit sejtet :U :)

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#275) malystryx válasza reelc (#272) üzenetére


malystryx
senior tag

A tegnapihoz még egy kérdést hadd tegyek hozzá. Mindenki tudja aki régóta játszik a Blizzard játékokkal, hogy nem nagyon sietik el a kiadást, de megkérdezném, hogy a mai rohanó világban miért éri meg ez nekik hogy még évek vannak a megjelenésig? Mert anno mi, akik játszottunk az 1-2-vel azokból apukák lettek, 30-40+ éves gamerek, mi biztosan megvárjuk. A mai fiatalok nyálcsorgatva várják a bejelentéseket, jószerével nem tudják mi a Diablo, mert nem csak az van a piacon. Mára rengeteg hasonló stílus van, ha az egyikbe is beleássa magát, azt mondja hogy ő erre nem vár éveket. Valamint tekintettel arra hogy a mai játékokat szinte futószalagon f*ssák, és kb 1-2 év és már jön is az új rész hozzájuk. Általában a Blizz minőségi játékokat gyárt, én ezért vagyok rohadtul elhivatott, és nyilván meg kellett tenni ezt a bejelentést, de már más a szitu mint 2010 előtt amikor bejelentették a 3-at. Megnéztem a streameket hát valóban ez csak egy nagyon kezdetleges dolognak néz ki, az inventory egy 2 perc alatt összetákolt valami hogy mégis legyen mit mutatni, de úgy gondolom hogy a grafikai és a fizikai engine elég jól működik, az effekteken kell még dolgozni és ugye a pálya design a nagyobb falat, mert ez utóbbi eszméletlen, remélem marad is ez a dark-os gótikus stílus, mindenhol rituálék, testek, pentagrammák, ősi jelek. Ez kell nekünk. Nem véletlen volt időhatáros a gameplay, valószínűleg nagy része nincs kész a pályának, de az első pálya is mekkora, és még lejjebb is volt, és ebből még 4 ilyen lesz. A 3-ik részben érezhetően az első Act gyönyörűen kidolgozott és hosszú volt, aztán a játék előrehaladtával egyre rövidebb volt minden Act. A 2-ben legalább minden el volt találva, a Kurast rész nagyon tetszett. Remélem lesz hasonló helyszín. Szó mi szó, a kemény rajongók tuti kivárják, de vajon az új, fiatal nemzedék lesz ennyire türelmes?

[ Szerkesztve ]

(#276) malystryx válasza dante3 (#274) üzenetére


malystryx
senior tag

Én nagyon remélem hogy a maradék 2 hely egyikére a Nekromanta jön és a kihagyhatatlan Amazon, a Paladin jöhetne DLC-ben vagy egy új Act-al esetleg még egy Assasin is jöhet. A lehetőség a kezükben van, én úgyis megveszek mindent hozzá, feltéve ha telitalálat lesz a játék. :)

(#277) Sirandrish válasza malystryx (#276) üzenetére


Sirandrish
legenda

Amazon és Necro jöhet...ahogy Paladin is..de ha valamit feltétlenül nélkülözni kell, az legyen az Assa :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#278) Bazsi1987 válasza Sirandrish (#277) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Szerintem nekro nem lesz a druid miatt, amazon tuti lesz, paladinra tippelek még csak ne csoki fiú legyen 😁

(#279) Sirandrish válasza Bazsi1987 (#278) üzenetére


Sirandrish
legenda

Már nem előre generált karakterek lesznek, hanem te adhatod meg hogy mit szeretnél.
Nem, hajszín, szemszín, BŐRSZÍN (ha ez ennyire fontos neked) etc :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#280) Argos


Argos
őstag
LOGOUT blog (1)

Gondoltam beköszönök, már én is.
Szóval, üdv Nephalemek! :)

Számomra eddig elég pofásnak néz ki a dolog, mind vizuálisan, mind játék-mechanikailag.
Sok jóságot lebegtettek be már most és valszeg' ez még csak bővülni fog. A lore is sok lehetőséggel kecsegtet. Vajh kiben fog Diablo újra manifesztálódni.. ? És mikor? ( - jelenik már meg) :P

De, a legfontosabb mégis:

There is no Cow level! - but You know that. :DDD

...elmúlik...

(#281) MZsoltee


MZsoltee
veterán

Arrol nincs hír, hogy PC leszek helyi ket jatekos mód? Mint konzolon D3-ban?

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#282) Sirandrish válasza MZsoltee (#281) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nincs hír, de még akár lehetséges is, hiszen kap controller támogatást is :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#283) reelc válasza malystryx (#275) üzenetére


reelc
veterán

Mert a Diablo 3-at bukásként könyvelte el a cég.
Ne azt nézd, hány milliót adtak el belőle gyorsan, hanem azt, hogy az aukciós ház lett volna ami minden negyedévben hozza a pénzt, akár 2 évvel a megjelenés után is. Úgy érezte a cég, hogy már nem is a játék érdekel sokakat, hanem a kereskedés, ezért kivették.
Így megszűnt a folyamatos bevétel forrás. Azt ne feledd, azóta több mindent kiadtak, a bukottal egy ideig nem foglalkoztak. Majd igen, majd kukázták, stb. amit korábban írtam. Irányváltások, stb. Egy AAA játék fejlesztése olyan 4 év körül szokott lenni, úgy tudom.
Szóval újra ki kellett találniuk mindent (persze a meglévő dolgokat felhasználva. Átdesigneolni mindent, stb.), betanulni az új enginet (azt nem tudom, házon belül készült-e), ahogy szó volt róla máshonnan is irányítottak ide idén embereket.

Megfogják várni a Diablot, mert ez a műfajteremtő széria, és szinte mindenkit érdekel mit alkot a Blizz. Amire kijön, a PoE lesz az egyetlen említésre méltó a piacon.
A Blizzcon jó reklám, nézd meg az oldalakat, videósokat, meddig "lesznek el" a mostani infókkal!
Én szoktam nézni az izometrikus ARPG-ket, mennyire értékelik őket az emberek és Steam játékosszám alapján hányan játsszák 1 év elteltével, hogy sikerült, mik jönnek mostanában... szóval hidd el, hogy az egyetlen értelmes megjelenés a Diablo 3/PoE utánról a Grim Dawn volt 2016 februárjában. Most éppen 4700 ember tolja Steamen, semelyik másikat nem játsszák ennyien. A PoE más tészta az üzleti modellje miatt. Tudom a GD sem jön be mindenkinek, mert olyan játék nincs, de ezt így elhiheted. Szóval a GD egy 12 fős indie csapat sikere, nemsokára elmondják mi a tervük a játékkal (hagyományos üzleti modell, alap+kieg+kieg). Szeretnének most már mást csinálni, mire kijön a Diablo 4 akkor lesz mondjuk 5,5 éves a játék, ha csak tartalmi patchek lesznek hozzá addigra akkor is meglesz a bázisa. A játék jó, nem siettet szezon, jó egyedül játszani, sűrűn akciózzák - így teremti meg a bázist a kieg vásárlóknak is.
(Ellenpélda pl.: Pagan Online. Most múlt 2 hónapos, és a mai csúcs 134 fő.)

Emellett ha egy játék nem tud új vásárlókat szerezni, mit ér? Mert igaz, hogy a Diablo játéksorozat, de az új embereket is be kell vonzania. Miért ne tenné? Őket nem érdekelné egy véres-kaszabolós játék?

Amúgy miért nem áshatja bele magát bárki bármilyen játékba addig? Nem vigyázzban kell állni amíg ki nem jön. Meg szerintem igen kevés játék van ami bárkit is lekötne mostantól kb. 2 évre. Meg amikor kijön ugye te sem úgy állsz hozzá, hogy na mindennap fogod tolni évekig. Játszol amikor kedved van és időd esetleg család stb. engedi.

Ha arra gondolsz, hogy a megjelenéshez képest hamar fedték fel... nem igaz.
Ok, hogy megvolt az az oka is, hogy javítsanak az elmúlt 1 év összképén... de már évek óta ugyanez van a játék és filmiparban is.
Értesülsz egy filmről, aminek kész a forgatókönyve, találtak szereplőket, pár hónap múlva kezdődik a forgatás, lesifotók, nyilatkozgat a rendező, stb., boldog fotó, hogy vége a forgatásnak, bemutató 1 év múlva, utómunkálatok, utóforgatások, stb. és azon kapod magad, hogy az elmúlt akár 2-2,5 évben a filmről olvastál, amit a jövőhónapban mutatnak be.

(#277) Sirandrish: Valamilyen íjászban biztos vagyok, az nincs.

[ Szerkesztve ]

(#284) MZsoltee válasza Sirandrish (#282) üzenetére


MZsoltee
veterán

Jó lenne. Vannak már elég nagy TV-k, amiket az ember ráköthet PC-re és játszhat. egyszerre többen is :)

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#285) WayneGace válasza reelc (#283) üzenetére


WayneGace
őstag

Tudnál arról linket adni, ahol a Blizzard bukásként könyvelte a D3-at?

BestSecret invitációt privátban adok.

(#286) reelc válasza WayneGace (#285) üzenetére


reelc
veterán

Aha, ez csak egy példa. Többször nyilatkozták.
Beszédes az is, hogy a második kieget sosem fejezték be, hanem később ami megvolt belőle, a Diablo 3-hoz adagolták (pl. az új területek).
Ahogy fentebb írtam, mindegy hány milliót adtak el (ráadásul ugye időbe telt, és a RoS is kellett hozzá), az AH kivételével nem volt folyamatos pénzforrás.

(#287) reelc válasza WayneGace (#285) üzenetére


reelc
veterán

Nem áll szándékomban újralinkelni mindent, ami anno a Diablo 3 topikba volt, így ottani vagy Google kereséssel további infókhoz juthatsz a dologról.
Te vagy bárki más.

(#288) WayneGace: Nézz utána, amúgy meg ahogy írtam a 2-ik kieg kaszálása nem elég indok? Csak kiadták volna egy sikeres játékhoz, nem?

[ Szerkesztve ]

(#288) WayneGace válasza reelc (#286) üzenetére


WayneGace
őstag

Ez nem Blizzard nyilatkoztat.

Az ilyen: "gyakran igaznak szoktak bizonyulni az állításai." féle cikkecske kb. azon a szinten van, amikor egy hírnél kérdeznek és azt sugallják, mintha tudnának valamit. Például: Valóban kevesen dolgoznak a d4-en? vagy Már 576 éve készül a D4?, stb..
Aztán jöhet belső infóra hivatkozás, vagy céghez közeli személy elmondta és hasonlók.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#289) Sirandrish válasza reelc (#287) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az lehet hogy a megjelenés után mondjuk 5 évvel már nem volt akkora játékosbázisa hogy megérje kiadni egy második kiegészítőt, de egy 30M+ példányban elkelt játék minden csak nem bukás..főleg nem anyagilag. Mi sem bizonyítja jobban, mint hogy jön a 4. rész.
Ha anyagilag bukás lett volna a 3, akkor most nem ölnének bele dollármilliókat a fejlesztésbe, csak azért hogy kiadják a 4. részét egy, a már 3. részénél is bukásként elkönyvelt sorozathoz...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#290) reelc válasza Sirandrish (#289) üzenetére


reelc
veterán

Ezeket a köröket már lefutottuk korábban.
A 30 millió óta nem úgy tudom nem publikáltak adatot, az pedig alig több mint 1 évvel a RoS után volt.
Nem arról van szó, hogy nem adtak el sokat, hanem hogy ők könyvelték el végül bukásként a játékot a folyamatos elvárt bevétel hiánya miatt (AH).
Sok éve terjedt ez a kép, elvileg 2010-es befektetői prezentációból származik (erről ugye nem kértek linket?). Látszik, hogy eleve 2 kieggel számoltak.
Szóval a Blizzardról beszélünk, volt pénz és erőforrás több csapatra, több játék fejlesztésére.
Szóval ha a cég sikerként értékelte a Diablo 3-at, akkor miért nem adták ki a 2-ik kieget? Nem kellett a tuti pénz, vagy mi? ;]
Feltételezem a PoE sikeréhez az is közrejátszott, hogy sok Diablo 3-ban csalódott ember már a RoSt se vette meg, hanem átpártolt.

Fogalmazhatok úgy is, hogy az AH-val a maguk módján a manapság a kiadóknál divat "game service" móddal próbálkoztak be, vagyis nem lesz évente új rész, de a játék úgy van felépítve, hogy az eladása után is hozzon pénzt. Az alapjáték önmagában termelje a pénzt + majd a kieg. is.

[ Szerkesztve ]

(#291) Dr. Akula válasza reelc (#290) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

A legnagyobb baj ha fejőstehénként, nem pedig játékként tekintenek a saját termékükre, mert akkor mi is úgy fogunk, viszont mi csak játékra adunk ki pénzt.

A PoE sikere valszeg inkább az ingyenesség.

[ Szerkesztve ]

(#292) Sirandrish válasza reelc (#290) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én is úgy tudom hogy a 30M-es adat az 2016os..frissebbet én sem találtam, pedig lehet volt még benne néhány M, főleg a konzolos verziók miatt ahol azért elég szép akciók szoktak lenni.

Amúgy ezt a második kieget nem vágom..én nem is hallottam róla, de ha a D3ba pumpálták a helyszíneket amik elkészültek, akkor kb semmi sem volt még belőle kész, mert az alap D3hoz amit a RoS kibővített, nem sok plusz helyszín került be a játékba...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#293) Sirandrish válasza Dr. Akula (#291) üzenetére


Sirandrish
legenda

Azért azt tegyük hozzá hogy a Blizzard kevésbé volt pénzéhes mint sok sok játékos, ugyanis az RMAH-ban 250eurora volt belőve a MAX ár, miközben több ezer eurokért cseréltek gazdát egyes itemek...pl a 7500 euros Echoing Furyról biztos hallott mindenki..
Oké..persze hogy jól jött a Blizzardnak a plusz pénz, de a felhasználókat azért bőven nem kell védeni, mert ők rosszabbak voltak..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#294) reelc válasza Sirandrish (#292) üzenetére


reelc
veterán

Igen, nyilván korán kaszálták.
Én úgy gondolom az AH kivétele környékén.
Ugye addig úgy volt, hogy a kiegek kiadása között is az AH hozza a pénzt. Kivették, jött a RoS, így a további tervek semmisek lettek.
Szerintem a Kanai's Cube és a területe egy ilyen tartalom volt. Akartak egy Cubet a játékba, hát azt még befejezték. Ez nagy dolog volt, ugye a D2-ben is hasznos dolog volt.

SZERK:
A kaszált kiegről pár sor.
Nyilván nincs sok infó róla.

[ Szerkesztve ]

(#295) TBT


TBT
addikt

Ezt is nagyon várom! (Diablo Immortal)

Bőrszerkós nekromanta csajszi. :C

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#296) Sirandrish válasza reelc (#294) üzenetére


Sirandrish
legenda

És a D3ban is sok mindent tudott a kocka. Persze nyilván a konkrét item nélkül is tudták volna implementálni, de így stilusosabb volt :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#297) Sirandrish válasza TBT (#295) üzenetére


Sirandrish
legenda

Jó is lenne D4ig ha nem Pay 2 win lesz :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#298) Dr. Akula válasza Sirandrish (#293) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Az AH előtt is volt csencselés (sőt, már a Dio2-ben is), csak más oldalakon, utána is csak annyi változott hogy oda tért vissza. Magyarul: a Blizzard csak a saját sápjáról mondott le. Öntökönszúrás. :)

(#299) Dr. Akula válasza Sirandrish (#297) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Mivel kínai piacra készül, kínaiak által, szerintem nehéz másra gondolni.

(#300) Sirandrish válasza Dr. Akula (#298) üzenetére


Sirandrish
legenda

Tudom hogy volt, de ez a lényegen nem változtat. Egy felügyelt felületre szerette volna vinni a "bizniszt", nyilván saját kis haszonnal megfüszerezve...ha már én sütöm a tortát, csak ennék egy szeletet :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo IV
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.