Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo IV

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-09-25 12:49:30

LOGOUT.hu

Sztorit kibeszélni használd a spoiler taget!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1651) TBT


TBT
addikt

Temérdek információ/beszámoló és gameplay videó érkezett!

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#1652) sto1911


sto1911
veterán

@Vistaboy: "Blizzard plans to show many players on the screen only in towns and during World Boss events. During adventures out in the world, a much lower number of players should be present on the screen at the same time. In addition, during campaign and quest steps, players will only see other players if they’re in the same party."

https://www.wowhead.com/diablo-4/news/diablo-iv-developer-interview-no-region-lock-new-classes-story-skips-330346

(#1653) AtHoS válasza sto1911 (#1652) üzenetére


AtHoS
nagyúr

No akkor Vistaboy most előrendeli vagy sem? :D

read-only mode on the forum

(#1654) TBT


TBT
addikt

#LilithIsComing

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#1655) tPedro_ válasza TBT (#1654) üzenetére


tPedro_
őstag

(#1656) Vistaboy válasza sto1911 (#1652) üzenetére


Vistaboy
veterán

Na, ez így már jobban hangzik. :)

Ami az előrendelést illeti, egyelőre meglátom. Ráérek vele. :)

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#1657) _ocsisajt válasza TBT (#1654) üzenetére


_ocsisajt
őstag

A NAGY SEMMI! GRAT BLIZZ!!! 😂😏

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#1658) tPedro_ válasza _ocsisajt (#1657) üzenetére


tPedro_
őstag

Egy nyereményjáték indult, de csak USA. Pedig egész érdekesek a nyeremények.

(#1659) _ocsisajt válasza tPedro_ (#1658) üzenetére


_ocsisajt
őstag

Tehát sikerült a térképről kilőni 194 másik országot és a megmaradt egyben is limitált a történet azzal a pár településsel a megmaradóknak... Nesze neked, bejelentés!

TASP! :DDD [link]

Magyarán, a nagy SEMMI! 😏

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#1660) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Mielőtt beindul a nagy előrendelői láz, kijött egy komolyabb tényfeltáró cikk arról, hogy mekkora bajok voltak / vannak a Diablo IV fejlesztése körül. [link]

tldr: Keményen túlóráznak ha tartani akarják a júniusi dátumot. A fejlesztő csapat elégedetlen a vezetőségükkel, sok tehetséges tagja kilépett a rossz munakörülmények és alacsony fizetség miatt. Mivel a D4 csapat vezetői nagyobb összegben kapnak részvényeket a megjelenés után, érdekük hogy idő előtt jelenjen meg, spóroljanak és kompromisszumokat kössenek amin tudnak a mielőbbi megjelenésért. Pedig ez már utolsó utáni belsős halasztás, eredetileg 2021-ben akarták még kinyomni a játékot az ablakon.
Elégedetlenek a CDPR-től igazolt emberrel aki a történetért felelős, sokáig egy nő megerőszakolását is bele akarta erőltetni. Lilith sem túl érdekfeszítő. A volt Vicarious Visions csapatot 2 párhuzamos battle pass fejlesztésére állították, aztán az egyiket kivágták, hiába lett nagyobb velük a csapat nem tudnak az alap játékon segíteni mert későn érkeztek.
A játék vegyes fogadtatásra számíthat, ugyan lesznek akik szeretni fogják, a megkérdezett fejlesztők csak "elfogadható" értékeléseket várnak a sajtótól, nem pedig egekbe magasztalást.

/s

(#1661) Daelion válasza wjbhbdux (#1660) üzenetére


Daelion
őstag

Hát ja ez kb kinek mi az ingerküszöbe, RDR 2 végett is ekézték a Rockstart hogy szarrá dolgoztatta az embereit meg minden. 'amúgy egy jó játékot tettek le az asztalra'
Sajnálatos az biztos de csak ez miatt én nem határolom el magam egy játéktól, szar mai világ egyik része ez az egész nem nagyon lehet mit csinálni vele. 'én is melóztam eleget üzembe/ásatáson embertelen körülmények közt, hogy csak morogtam magamba ezt miért szabad így..'

Én csak játszani akarok egy jót, amit tehetek hogy megveszem és támogatom őket ezzel bár kérdéses hogy hova megy a pénz nagyrésze de azzal megint nem tudok mit kezdeni de hát ugye ez van.

[ Szerkesztve ]

(#1662) shotika válasza wjbhbdux (#1660) üzenetére


shotika
őstag

Nincs új a nap alatt...

"sokáig egy nő megerőszakolását is bele akarta erőltetni" mondjuk ez meg nem csoda hogy ma nem megy át a cenzorokon egy ilyen játék esetén. (habár a Witcher 3-ban ennél sokkal betegebb dolgok voltak, de az ízig vérig európai játék)

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#1663) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Azért ez az új Diablo IV trailer odavág. :Y :C [link]

Live-Die-Respawn

(#1664) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

deluxban van 1 season
ultiban 1 season + 20 level (pay 2 win :P )

simával csak 4 nappal később lehet játszani.

tárcákat kinyitni.

[ Szerkesztve ]

/s

(#1665) Bazsi1987 válasza wjbhbdux (#1664) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Nem kell a fullos ugyse mennek a szerverek majd 1 hétig :)

(#1666) soo277 válasza oriic (#1663) üzenetére


soo277
őstag

húú,még néztem volna pár órát :) :D

BT: wersoo#21211

(#1667) TBT válasza wjbhbdux (#1664) üzenetére


TBT
addikt

Érkezik egy Gyűjtői változat is. 100 euró, Blizzard Gear Store exkluzív, de magát a játékot semmilyen formában sem tartalmazza. :DDD

Előrendelhető december 15-től!

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#1668) blackydan válasza TBT (#1667) üzenetére


blackydan
senior tag

Egész jó a CE 100 euróért, szerintem én rendelek egyet majd 15-én. Sőt CE+UE is kijön 200-ból, mondjuk nem értem miért kellett ennyire bontani, de így legalább lehet legózni kinek mi kell :DDD

(#1669) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Vajon itt is az lesz mint mashol, h ha megveszel egy sp-t, abból kitudod majd farmolni a többit? Mert akkor simán megéri majd. Az, h nincs benne a CE-ben a játék tiszta blizzard :DDD
Akkor ha jól értem lesz open beta de aki előrendel az par nappal hamarabb kap bétát?

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#1670) TBT válasza Bennyboy (#1669) üzenetére


TBT
addikt

Igen. Illetve ha a Deluxe / Ultimate verziót veszed, 4 nappal korábban játszhatsz a játékkal.

Igaznak bizonyult, amit korábban mondtunk. Lemezes verzió semmilyen formában sem lesz a játékból PC-n.

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#1671) oriic válasza Bennyboy (#1669) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mivel az Overwatch 2 Season Pass-bol sem farmolhato ki a következő pass ára,igy erre én itt sem számítanék. :D

Live-Die-Respawn

(#1672) Bennyboy válasza oriic (#1671) üzenetére


Bennyboy
őstag

jaj anyám, ez annyira blizz komolyan. Mindenhol van már egy viszonylag jól bejáratott rendszer erre ők rámennek egy másikra amivel nyilván jobban lehúzzák az embert. Ha ez valóban így lesz akkor sima alap verziót veszek majd aztán nyalják meg komolyan. Nyáron úgy is fesztiválozom és az első pár napban sztem játszhatatlan lesz a játék serveroldali parák miatt. Amúgy nekem kicsit fura ez az egész seasonpass előrendeléses dolog, h nem is tudod mit tartalmaz majd de rendeld elő. :((

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#1673) blackydan válasza Bennyboy (#1672) üzenetére


blackydan
senior tag

SP már mondhatni egy régóta bejáratott dolog a blizznél, én például HS-ben szeretem Immortalban már annyira nem. Amire nagyjából számítani lehet havi 5-10 dollárért cserébe kapsz majd valami cosmetic cuccot, emoji-t plusz crafting alapanyagot. Bár valószínűleg itt is lesz valami drágább verzió... Én személy szerint örülnék, ha ennyiben meg is állna a dolog.

(#1674) Bennyboy válasza blackydan (#1673) üzenetére


Bennyboy
őstag

ha tesznek bele crafting matit az nálam már nem cosmetic kategória mert a játékmenetre is hatással van és azt ígérte a blizz semmi olyat nem raknak bele, bár amilyen huncut ez a társaság semmi sem zárható ki. Mind1 majd kiderül. Várom az open betat továbbra is.

[ Szerkesztve ]

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#1675) Peace


Peace
nagyúr

Premium Seasonal Battle Pass​ Unlock mit takarhat? :F Ez az egy, ami miatt gondolkozom a Deluxe-on.......

(#1676) Bennyboy válasza Peace (#1675) üzenetére


Bennyboy
őstag

Én úgy értelmezem, h lesznek ingyenes sp cuccok meg fizetősök, amiket csak sp-al kapsz meg.

[ Szerkesztve ]

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#1677) _ocsisajt válasza oriic (#1663) üzenetére


_ocsisajt
őstag

:Y

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#1678) blackydan válasza Peace (#1675) üzenetére


blackydan
senior tag

Hasonló lesz akkor mint az Immortalban, sima pass cuccokon felül kapsz valószínűleg egy menő páncél kinézetett, avatárt stb.. persze jó lenne tudni tényleg miket dobálnak hozzá :U

(#1679) Peace válasza blackydan (#1678) üzenetére


Peace
nagyúr

Jó lenne, mert csak ezért nem ér meg +20 eurót......

(#1680) TBT válasza blackydan (#1668) üzenetére


TBT
addikt

Plusz 20 euró a szállítás és körömrágás, hogy szállítás közben ne sérüljön meg.
De amilyen amatőr és igénytelen banda az EU Store, biztos vagyok benne hogy a külső doboz meg fog sérülni (sajnos tapasztalat, illetve sok panasz van rájuk a neten).

Az Ultimate Edition a plusz 20 tier miatt nem éri meg. Úgyis játszani fogsz vele, ha megvetted és menet közben úgyis jönnek az unlockok a tierekre. A Deluxe változat is tartalmazza már a Premium Battle Pass-t (és a 4 nappal korábbi startot).

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#1681) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Akkor most fél év várakozás jön? :DDD

(#1682) blackydan válasza TBT (#1680) üzenetére


blackydan
senior tag

Ezt sajnos nem tudtam, hogy az EU store ennyire silány. Lehet az UE-t ejteni fogom a deluxe szimpatikusabb nekem is. Ráadásul premium battle pass-re lehet majd később upgradelni amennyiben lesz benne valami must have cumó. Plusz 20 tier engem sem mozgat meg, úgy ahogy mondtad játék közben úgyis megy az unlock.

Azt nem tudjátok véletlenül meddig tart vagy szokott tartani az előrendelés?

[ Szerkesztve ]

(#1683) TBT válasza blackydan (#1682) üzenetére


TBT
addikt

Az előrendelés a megjelenés előtti napig tart (jelen állás szerint 2023. június 4/5). Legalábbis WoW / Hearthstone kiegészítőnél így szokott lenni. Szóval... ráérsz még vele. Aludj rá néhányat, a digitális kulcs/ajándék lópáncél DLC úgysem fog elfogyni. :DDD

Én is emiatt nem rendelek CE-t, nekem olyan sérült dobozt - mint 2-3 hete a WoW Dragonflight esetében ne hozzanak. Főleg ne ennyi pénzért. Furcsa, mert régen a hazai boltok gondosabban becsomagolták a gyűjtői változatokat, mint a Blizzard saját webshopja. WoW/StarCraft 2/Diablo 3 minden gyűjtői változatát megvásároltam és sosem volt gondom a hazai boltokkal. Most van egy Dragonflight CE-m is, ami némileg sérült (2 sarka picit meg van nyomódva), ez persze a külföldi Blizzard shopból jött. A support szerint ez "semmiség", hiszen a beltartalom sértetlen... :( Valóban nem súlyos, de akkor is... 150 euróért + 20 euró szállítási költségért (és amúgy is gyűjtői változatról beszélünk, nagyon szép külső dobozzal!) jogosan vár többet a játékos/rajongó.

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#1684) sith7 válasza Bencus88 (#1681) üzenetére


sith7
nagyúr

Minimum ;]

(#1685) savior


savior
őstag

Szerintem nekem ez most kimarad.
Annyira nem győzött meg a teszt, hogy 70 eurót adjak érte.
Max akkor veszem meg, ha d2jsp-n kitudom piacolni az árát, amire a mostani aktivitásomat nézve kevés esély van. Mondjuk júniusig még kitudja hogy lesz ez.

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#1686) Peace válasza savior (#1685) üzenetére


Peace
nagyúr

Játszottál vele? Mi nem tetszett?

(#1687) savior válasza Peace (#1686) üzenetére


savior
őstag

Grafika és hangulat az jó volt, de a játék többi eleme (skill tree, paragon, tárgyrendszer, küldik, content, stb) nem fogott meg túlzottan. Az előző Diablókban ezek jobban megvoltak csinálva.
Meg olyan dolgok is ronották az összképet, mint a vízjel vagy a temérdek hiba. Mondjuk ezek majd változnak, de azért mégis.
Mondjuk senki kedvét nem akarom elvenni tőle, mert biztos sokaknak tetszeni fog.

[ Szerkesztve ]

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#1688) rumkola válasza savior (#1687) üzenetére


rumkola
veterán

"skill tree, paragon, tárgyrendszer, küldi"

Nekem pont ezek miatt tetszett, rengeteget fejlődött. A skill tree és paragon szuper lett, a tárgyak random tulajdonságai miatt kb. végtelen lehetősége lett az embernek... a farmolásra. :D

(#1689) Bencus88 válasza sith7 (#1684) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Igaz. Fél év sok idő, egy-két csúsztatás még simán belefér ;]

(#1690) olymind1 válasza TBT (#1651) üzenetére


olymind1
senior tag

Ezek szerint jópár feature (a kampányon kívül) is le volt tiltva a zárt bétában.

Meet Your Maker on June 6—Pre-Purchase Diablo IV!
Itt írják hogy lesz ilyen:
On December 15 at 11:00 a.m. PST, join game director Joe Shely and associate game director Joseph Piepiora on the official Diablo Twitch and YouTube channels as they dive into details around Diablo IV’s production and the new Codex of Power system in our first Developer Update livestream.

Új Codex of Power rendszer. 1 héten belül arról is lerántják a leplet.

(#1691) sith7 válasza Bencus88 (#1689) üzenetére


sith7
nagyúr

:K

(#1692) emre33


emre33
addikt

Félix esetén van hozzáférés a bétához,
Erről van infó, hogy mikor lesz?

Mert ha hónapok múlva, akkor ilyen korán elő rendelni felesleges

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#1693) wjbhbdux válasza emre33 (#1692) üzenetére


wjbhbdux
veterán

CoD MWII-ből kiindulva ahol hasonló módszer volt, 1 hónappal a megjelenés előtt lesz a 2 napos nyílt beta mindenkinek, 3 nap lesz annak annak aki előrendeli.

[ Szerkesztve ]

/s

(#1694) Daelion válasza TBT (#1683) üzenetére


Daelion
őstag

Tehát akkor már szinte biztos, hogy nem lesz csak a CE mint dobozos és a többi mind digitális?
Kár érte szerettem volna dobozosan de akkor sajnos csak digitálist veszek, CE az nekem már megüti azt a szintet amit nem szeretnek költeni. :D 'na meg a külföldről küldözgetés is..'

(#1695) TBT válasza Daelion (#1694) üzenetére


TBT
addikt

Igen, nem lesz belőle lemezes kiadás és a CE sem tartalmazza a játékot (sem lemezes, sem letöltő kódos formában). PC-n mindenképp a Battleneten keresztül kell megvenned a játékot.

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#1696) Daelion válasza TBT (#1695) üzenetére


Daelion
őstag

Hát akkor ez van, köszi! :R 'azért az szép, hogy CE nem tartalmazza a játékot'

Elnézve talán én is a Deluxe kiadást venném meg, de van még idő azért.

[ Szerkesztve ]

(#1697) rumkola válasza wjbhbdux (#1664) üzenetére


rumkola
veterán

A legolcsóbb és a legdrágább kiadás között 30 EUR van...
Ez szerintem manapság már nem pénz, nyaraláskor egy kétszemélyes ebéd drágább.
A béta nagyon bejött, nem is tudok olyan várós játékot ami nálam megközelítheti ezt a szintet. Talán majd az új Zelda.

(#1698) Vistaboy válasza Vistaboy (#1656) üzenetére


Vistaboy
veterán

Oké, lehet ekézni, de aludtam rá egyet, végül úgy döntöttem, hogy az új információk fényében mégis adok neki egy esélyt. :)

Diablo IV Digital Deluxe Edition bezsákolva. (90 EUR = 39.810 HUF, ennyit vontak le.)

Tudom, korábban mindent össze-vissza írtam arról, hogy mennyire nem szeretem az MMO játékokat, és bla-bla-bla... Ha viszont igaz lesz, amit írtak, miszerint csak akkor látjuk a többieket, ha városokban és nagyobb eventeken veszünk részt, illetve ha partiban vagyunk velük, és küldetések alatt nem lesz senki a képernyőn, akkor már érdekel.

És mivel annyira ismerem már magam, hogy előbb-utóbb úgyis megvenném, akkor inkább legyen meg már most. :B Elvégre, ha ilyen mértékben romlik a pénzünk, még az is elképzelhető, hogy jövő júniusig 500 forint is lesz egy euró, és akkor még többe fog kerülni. Már így is sok 40K egy játékért, pláne, hogy a Diablo III és a Reaper of Souls annak idején összesen került 23K-ba...

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#1699) wjbhbdux válasza Vistaboy (#1698) üzenetére


wjbhbdux
veterán

mi lenne ha inkább váltanál 90 eurot, és megvárnád az open betat?

/s

(#1700) gainwardgs válasza Vistaboy (#1698) üzenetére


gainwardgs
addikt

Én szkeptikus vagyok úgyhogy megvárom bétát :K
Meg kérdés hogy fog futni a masinán, aztán akkor kb kidobott pénz ha nem vinné el.
Bár azt olvastam valamelyik blogban hogy 5700XT-n 70-90 fps volt viszont felbontást nem írták :U

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo IV
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.