Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo IV

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-09-25 12:49:30

LOGOUT.hu

Sztorit kibeszélni használd a spoiler taget!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13001) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Ez is meglett.Jöhet a kövi szezon. :D [kép]

(#13002) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Ladaba keresest esetleg terveznek a devek? Csomo idom elmegy amig ott bogaraszok :DDD

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#13003) Archttila válasza Bennyboy (#13002) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog (1)

Az idetlen es felesleges emotes helyett inkabb ezekkel foglakoznanak. :)

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#13004) raven84


raven84
aktív tag

75-s vagyok, vratful invoker/heart még nem esett. Jópofa kizárni az embereket a seasonal kontentből amúgy.

(#13005) grimm2015 válasza raven84 (#13004) üzenetére


grimm2015
senior tag

Mivel az nem is dropol. A Uncertain Invokert kell craftolni, és kis szerencsével adhat azt is, de eléggé ritka.

Battlenet: Grimm#22690

(#13006) Ghostface


Ghostface
senior tag

Végre...
Fixed an issue where the Gore-soaked barricade could become indestructible after exiting and returning to the Cellar during the Fury Against Fate quest.
Hál'Istennek ezek is eltűnnek...
The following Nightmare Dungeon affixes have been removed:
Resource Burn
Backstabbers
Empowered Elites (Cold Enchanted)

Mondjuk ebből a Resource Burn volt a legidegesítőbb, de az nagyon.

PSN: Nifty_Ghostface

(#13007) dvd24 válasza Ghostface (#13006) üzenetére


dvd24
senior tag

mondjuk így nem sok értelme van ennek a bugfixnek:

- Fixed an issue where the Resource Burn affix for Nightmare Dungeons was applying from close enemies and not just distant enemies.

(#13008) Ghostface válasza dvd24 (#13007) üzenetére


Ghostface
senior tag

Igen ezt olvastam később, csak előbb írtam ide...
Így most nem tudom hogy akkor eltávolítják, vagy csak megváltoztatják.

PSN: Nifty_Ghostface

(#13009) raven84 válasza grimm2015 (#13005) üzenetére


raven84
aktív tag

így értettem én is. 50+ craftból 0

(#13010) lofagi válasza ProEvoFan (#13001) üzenetére


lofagi
addikt

Ezt csak úgy megkapod ahogy eléred a 90-es szintet? vagy hogy lehet ezt megszerezni?

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#13011) aradebil2 válasza grimm2015 (#13005) üzenetére


aradebil2
senior tag

Wrathful heart esik, szimplán farmoljatok 1-1 malignant tunnelt, ha groupban csináljátok akkor elég hamar össze tud jönni.

(#13012) ProEvoFan válasza lofagi (#13010) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ez a Season Journey utolsó chapter teljesítse után kapott jutalom.

(#13013) lofagi válasza ProEvoFan (#13012) üzenetére


lofagi
addikt

Ah látom már, benne lesz a dobozban, köszi. :]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#13014) prokxy


prokxy
veterán

Pulverize Macim kapta, maradjon a Mace vagy ha a Staff, akkor mit tekerjek és mire?
2730-as fegyót nem láttam még :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#13015) warcat válasza prokxy (#13014) üzenetére


warcat
veterán

Sajnos szar statokat kaptál rá. Nem igazán menthető, megpróbálkozhatsz egy vulnerable roll-al, hátha sikerül, de abból is csak jó-max közelit fogadnék el, mehet damage over time vagy ultimate dmg helyére.
Staff vs staff esetén kuka lenne.

EA: It's in the crate!

(#13016) prokxy válasza warcat (#13015) üzenetére


prokxy
veterán

Tudom, h nem a legjobb, sajna. De ezen a sebzésen megakadt a szemem, megy a kukába.
Lvl79-en letoltam most a 43-as NM-t, lehet nem nagy szám ez, de nekem jó zárása a napnak :) :B

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#13017) lofagi


lofagi
addikt


Ez a cucc nagyon beteg! Kb minden lövésre elproccol egy Bone Storm. Feltettem,hogy kapjak Barriert minden hitre, s konkrétan végig tudod szaladni úgy a Dungeonban,hogy rajtam van a Barrier szinte nonstop. Arról nem is beszélve, hogy nagyon baszón néz ki. XD

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#13018) PunkZoli válasza ProEvoFan (#13001) üzenetére


PunkZoli
aktív tag

ez egyszer használatos?

(#13019) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Még nem használtam, de csúnya lenne ha csak egyszer lehetne ellőni.

(#13020) CactuS válasza ProEvoFan (#13019) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Pedig elvileg az, csak egyszer tudod használni.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#13021) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Eljutottam a Necrómmal engame-ig. A szezon előtt nem gondoltam volna, hogy eddig el fogok jutni. De renow kész, Capstone kész. Marad az NM dungeon farm. Ja és persze a BattlePass unlockolás. Bár azt csak akkor fizetem ki, ha tényleg eljutok a végére. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#13022) ProEvoFan válasza .LnB (#13021) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Érdemes megvenned a b.passt, mert a végén 666 platinumot ad. Szóval a kövi szezon - meg innentől az összes, persze ha állandóan végigviszed - kb féláron lesz, ami 1400 forintot jelent (2x 200 platinum) három havonta.
CactuS
Az akkor szivacs....de ne már...

[ Szerkesztve ]

(#13023) .LnB válasza ProEvoFan (#13022) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ki tudja, hogy meddig fogok én még Diablozni?! :) Ennyire előre nem tekintek, mert egyáltalán nem vagyok elégedett a játékkal. És többször írtam, hogy nem látom a hozzáértést a készítőkben. Játszok vele, nem fikázom úton-útfélen. De azért ez egyáltalán nem az a játék ami évekre izgatja a fantáziámat. Ezért nem is gondolkodok én a következő Battle Pass-ban. Nem véletlen, hogy még ezt sem fizettem ki. :)

Ui: A PoE2 fél órás trailerében több tartalom volt, mint ebben a játékban van az első szezonnal együtt! ;) ;]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#13024) Bird válasza granini (#12990) üzenetére


Bird
addikt

Természetesen a kukorica gyermekeinek klánvezére kivétel. :R Apropó lenne tagfelvétel egy héderezős, kanapéról játszós, veterán, teljesen nem komplett, infantilis fórumtárs számára? :DDD

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#13025) Mrdevil válasza prokxy (#13014) üzenetére


Mrdevil
addikt

Pulverize druidnak eleve csak staff az ajánlott a crowd damage miatt. Én is most egy 2600-os staffot hegesztgetek, de az istenért sem akar ráugrani a vulnerable damage, már ráment :W kB 15 milkám.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#13026) Gubu0101 válasza ProEvoFan (#13022) üzenetére


Gubu0101
veterán

Pedig valoszinu.Irjak is,hogy erdemes lvl100-nal elhasznalni,ha esetleg valtani szeretnel,skillt,paragont.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#13027) Gubu0101 válasza Mrdevil (#13025) üzenetére


Gubu0101
veterán

En 60-as vagyok,de meg mindig az 1200-as staffot hasznalom. :DDD Azon van 67%-os OP dmg azota nem esett kozelse jobb.Az is csak arra kell,hogy vissza toltsem a spiritet aztan jonn a skill es fekszenek.Ramentem most a overpowere,par paragon pont es meg lesz a ~310% most 260-nal tartok.Aztan jon a CD vagy CH azt is felhuzom ha birom legalbb 250%- ig.Szerintem brutal lesz,mar igy is.Csori bucser tegnap betalalt de,annyi ideje nem volt,hogy egy potit elhasznaljak,felig birta leszedni a healt.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#13028) Mrdevil válasza Gubu0101 (#13027) üzenetére


Mrdevil
addikt

Engem mindig lecsap a bucsi, tegnap is, 76 vagyok ő meg volt asszem 89, az úgy sok. Más minden megy jól.... Nekem a staffjaim így néznek ki: vulne damage, krit strike damage, krit dam with earth skill, core skill dam. Ilyesmit is ír a buildhez. Volt amelyiken csak 3 volt fullos stat, a negyedik pl damage to close. Ilyesmiket vadászok, alatta nem is használok mást.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#13029) ambushka


ambushka
aktív tag

https://youtu.be/kfUXrtEw3Aw

Ezt a spagetti kodos foshalmazt :D

[ Szerkesztve ]

PSN ambushka8989

(#13030) Gubu0101 válasza Mrdevil (#13028) üzenetére


Gubu0101
veterán

Mondjuk en nem kovetek egy buildet se.Kiprobaltam mar 1-2-ot de nem igazan jott be,inkabb megyek a sajat fejem utan :D Vasarnap lesz idom vagy szombaton es beprobalom a WT4-et.Legalabb tudom majd min erositsek meg.Elotte meg lenyomom a WT3-as varshant.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#13031) P00By válasza CptAdamica (#12997) üzenetére


P00By
nagyúr

Jelen!

(#13032) prokxy válasza Mrdevil (#13025) üzenetére


prokxy
veterán

Na igen, staff-ot használnék, ha dobna jót...ezen a mace-n is van elég jó roll, de egy vulnerable még jól esne :)
Még vmikor lehet átpakolom az egészet a farkasos, tornádós buildre.
Az biztos viszont, hogy ezután másik kari fura lesz: a pulv.maci brutál tankos, nem nagyon kell semmivel foglalkozni mi van alattam, mi üt meg.

szerk: Butcher engem alig sebezett, pedig nagyobb volt a szintkülönbség köztünk. Simán facetankolom. Mondjuk én alapban nem a sebzésre mentem rá, hanem a party-ban én tankolok javarészt, ha lehet ilyet mondani, a többiek meg szétvernek mindent, pl. necro. :)

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#13033) lofagi válasza ambushka (#13029) üzenetére


lofagi
addikt

Azért óvatosan lennék ezzel a glitchel, nem biztos, hogy a Blizz ezt jószemmel fogja nézni.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#13034) Rossi válasza zsirfecske (#12991) üzenetére


Rossi
addikt

Sajnos abszolút nem támogatja a játékmechanika a sztori alatti side quest-eket, én is ráérősen nyomtam, aztán rájöttem, hogy ez nagyon nem lesz jó.

Szerintem az volt a szándék, hogy a side quest-ek a sztori utáni renown farm-nál pörögjenek ki, de ahhoz meg túl sok van belőlük, szóval nem teljesen értem.

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#13035) CptAdamica válasza P00By (#13031) üzenetére


CptAdamica
veterán

Tegnap Avarice-nél megakadt a szemem a HunPH klántagen. :D

Megyen!

(#13036) Rossi válasza Mrdevil (#13028) üzenetére


Rossi
addikt

Tegnapelőtt WT4-en lvl67-en levertem, mint a sz@rt, igaz nyílt terepen. :D

Thorns/bleed barbival.

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#13037) 5150head válasza lofagi (#13017) üzenetére


5150head
senior tag

Köszi a tippet. Bonespear nekróhoz érdekes lehet.
Most úgy van, h automatán robbannak a hullák :D critet kapok a bonestorm után is, szóval eléggé megdobná a buildet sztem :C
Jah, meg kesztyűnek [EZT] használom :D Amerre megyek csak a rohadás van mindenhol :D

(#13038) Raidon


Raidon
őstag

Sziasztok! Olyan gondom van, hogy napok óta farmolom ezeket a cuccokat, de Wrathful invokert sosem kapok... Valamint nem tudom, hogy az Echo of Varshan-hoz is hogyan lehet belépni. Vagy a World tier 3 a probléma? Nem egészen értem a dolgot. Köszike ha segítetek :R

"A háború első szabálya (...): soha ne teljesítsd az ellenség vágyát!" George R. R. Martin

(#13039) P00By válasza CptAdamica (#13035) üzenetére


P00By
nagyúr

Az lehetséges! :D Átvitettem magam WT3 és WT4-ba, de csak az eventeken mászkálok xpért :))

(#13040) Ghostface válasza Raidon (#13038) üzenetére


Ghostface
senior tag

WT2-ben megölöd Varshan-t, kapsz egy receptet, és azzal tudsz olyan invokert craftolni, amivel WT3-ban megtudod idézni. Ott megint kapsz majd egy receptet amivel WT4-ben tudod megidézni. Wrathful Invokerrel én is szenvedtem, az volt rá a legegyszerűbb megoldás, hogy a workbenchnél legyártom azt a cuccot ami random ad egy invokert. Így kb 10. próbálkozásra dobott egy wrathfult.

PSN: Nifty_Ghostface

(#13041) zsirfecske válasza Rossi (#13034) üzenetére


zsirfecske
addikt

nemtom mi lesz így, de renown nekem már fullos (WT3 lockolt felső részek kivételével), ha felléptem végre, gondolom lesz miből kigyűjteni a maradékot. 9/9 poti már így is megvan, igazából az a legfontosabb szerintem.

(#13042) oriic válasza Ghostface (#13040) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mákos. 50+ után még egy sem esett.

Live-Die-Respawn

(#13043) Raidon válasza Ghostface (#13040) üzenetére


Raidon
őstag

Akkor sikerült kideríteni. Tehát WT3-ban megkaptam a receptet. De hiába megyek az alagútban és keresem. Mivel az csak WT4-ben lesz sikeres. Köszönöm.
Akkor a Wrathful-hoz meg gyűjtögetek aztán meglesz majd egyszer csak.
WT4-hez még gyengusz vagyok :D

"A háború első szabálya (...): soha ne teljesítsd az ellenség vágyát!" George R. R. Martin

(#13044) Ghostface válasza Raidon (#13043) üzenetére


Ghostface
senior tag

Ha jól értem akkor te már megölted WT3-ban, akkor igen a következő formája csak WT4-ben lesz elérhető. De amúgy nincs ott mindegyik alagút végén, de a Ravening Pit-ben, és a Boliling Woundban szinte mindig van.
#13042 oriic
Az szép, nem gondoltam hogy ez is ennyire ritkán esik...

PSN: Nifty_Ghostface

(#13045) MarkusSchulz válasza Raidon (#13043) üzenetére


MarkusSchulz
aktív tag

Ravening Pit tunnelben mindig ott van a fa ajtó, én ott csináltam végig.

Megelőztek. :)

[ Szerkesztve ]

Steam: BRABUS113 ||| Uplay: BRABUS_113 ||| EAplay: BRABUS113

(#13046) Raidon válasza Ghostface (#13044) üzenetére


Raidon
őstag

WT4-hez meg Fallen Temple :DDD Kedvencem ;]
Végülis még van tengernyi idő teljesíteni. A Helltide-os úgy is bugos cucc. azt nem adja be.

"A háború első szabálya (...): soha ne teljesítsd az ellenség vágyát!" George R. R. Martin

(#13047) Mrdevil válasza Rossi (#13036) üzenetére


Mrdevil
addikt

Az oké, de nem ez a lényeg mondom. Volt e minimum 15 szintel feletted? Úgy már neccesebb. Mindig akkor jön mikor nem kéne.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#13048) Amartus válasza Ghostface (#13040) üzenetére


Amartus
senior tag

Ha jól értem, akkor érdemes a season story-ját T2-ben végig vinni, lecsapni a végén a boss-t, és utána menni T3-ba, és folytatni a season kihívásait?

Istenem, tele van csillagokkal...

(#13049) Ghostface válasza Amartus (#13048) üzenetére


Ghostface
senior tag

Ha T2-ben nem vered le akkor T3-ban nem is fogod tudni, mert nem dobja ki a receptet amivel eltudod készíteni az idézésez szükséges invokert.
Egyébként a storyt lehet végig tudni vinni T3-ban, csak a boss leveréséhez lépj vissza T2-be. Bár ennek így nem sok érteme lenne, mert mire eléred azt a szintet hogy átlépj T3-ba addigra vége a storynak. Hacsak nem húzatod fel a karaktered valakivel T3-ig, és utána kezded a storyt.

[ Szerkesztve ]

PSN: Nifty_Ghostface

(#13050) mephi666


mephi666
nagyúr

hm ez a varshan is bugos: levertem lvl80-on félig, amikor elkezdett fújkálni, az meg mist-ben is 1hitelt :U ezt javíthatnák, hogy tényleg adja meg mindig a 3sec god mode-ot

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo IV
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.