Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo IV

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-09-25 12:49:30

LOGOUT.hu

Sztorit kibeszélni használd a spoiler taget!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17001) mephi666 válasza Cadal (#16998) üzenetére


mephi666
nagyúr

:D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#17002) mephi666


mephi666
nagyúr

na picit faragnak az új dungeonön :)

Glyph Experience Rewards <- szintről-szintre több glyph xp jár

We are going to adjust glyph experience rewards starting from Tier 2 upward to be significantly more as you progress through higher tiers of Abattoir of Zir. This should help with feedback we’ve been seeing from players on the amount of time it would take to level up your Tears of Blood glyphs and also benefit other Glyphs you may want to level up as well.

Problematic Affixes <- szemét affixeket letiltják (vampiric+suppressor)

We are planning on disabling the Vampiric and Suppressor Affixes from Bloodseekers across the game. We understand the difficulty these were providing players while running through Abattoir of Zir.

Difficulty and Damage Reductions <- alacsony szinteken faragnak, hogy szélesebb körben teljesíthetők legyenek (kb aki bírja a 100-as nm dungeont, annak ez is menni fog... 10-es szint után viszont már a megszokott nehézség jön)

We will be scaling the earlier Abattoir of Zir tiers to be a bit easier for players who are onboarding into this new end game feature. We have seen players note that the difficulty ramp is pretty excessive even on the first tier for those who were able to complete Level 100 Nightmare Dungeons before. These changes will allow for more opportunities for players to experience the earlier tiers and grow as they progress through them. Players can expect that Tier 10 and beyond will be at the same difficulty as they were before the hotfix.

pluszba: általánosságban 20% damot csökkentenek és ma valamikor jön napközben a hotfix :K

Separately, we plan on reducing incoming damage by up to ~20% throughout all tiers of Abattoir of Zir.

Players can expect this hotfix sometime during the day tomorrow (December 8th Pacific Time).

We wanted to get some changes out for this new end game mode as quickly as possible and will be continuing to listen to feedback. We appreciate all the great feedback we have received and want to thank you all again for providing that on our forums, social media, Reddit and more.

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#17003) Janusz001 válasza mephi666 (#17002) üzenetére


Janusz001
őstag

Hála a jó égnek, már majdnem kezdtem átfaragni a cuccokat, amivel nm100 sima liba volt.

(#17004) TrollBalint válasza Kylesa (#16986) üzenetére


TrollBalint
addikt

Köszi. Vetettem rá egy pillantást, hááát..... kb. mindenhol eshet :D
Most úgy is a Hunter Acclaim-et húzom, már túl sok nem is kell, utána viszont kizárólag NM-k jönnek, aztán egyszer hátha... (mondjuk sejtem, hogy az lehetne a kulcs, hogy átspeccelem magam valami másra, amihez nem kell az a gyűrű, és akkor az első ládából kiesik.... :DD )

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#17005) MegalodonS


MegalodonS
őstag

Kiprobaltam, de valahogy nem jon be ez a AoZ :( Azert jo olvasni a tapasztalataitokat :D En mar csak a Midwinter Blight Eventet varom a jovoheten!!Remelem jo lesz!! :K

(#17006) mephi666 válasza Janusz001 (#17003) üzenetére


mephi666
nagyúr

én inkább egyszerűbben farmolható boss-t szeretnék, jó széles loot-táblával :DDD ez elég lassú, hogy öljem a helltide-ot 2x300 aberrált cinderért, amit váltsak 5+5 steel-re... teleport, loading, rohanás penitentbe, loading, boss spawn-kill, exit dungeon, reset dungeon, re-enter dungeon, loading, boss spawn-kill... és ezek után teleport duracellhez közelre, rohanás, enter dungeon, boss spawn-kill... ééééés nem esik semmi jó :D ...olyat szeretnék, akihez nem kell ennyi kínlódás, csak bemegyek és lecsapom... vagy ha megcsinálnák, hogy minden acc kap naponta 5-10 free kill-t durielre, amihez nem kell steel :K (azért nem karaktert írok, mert így akinek van 5db 100-asa, annak 25-50 esélye lenne így naponta)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#17007) 5150head válasza TrollBalint (#17004) üzenetére


5150head
senior tag

Ha van cuccod ice beasthez megcsapom neked párszor, hátha kiesik neked. Talán nekem is van vmennyi, de mivel nem kell onnan semmi, nem farmoltam.
Mára Durielt terveztem futni, majd beírok a Bnet csoportba, meg Pedro is írta h ma ráér.

(#17008) TrollBalint válasza 5150head (#17007) üzenetére


TrollBalint
addikt

Durielhez nekem is van anyagom, Ice Beast-hez viszont nincsen. És akkor most már hivatalosan is fel "kell" vennem ezt a csoportot :)

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#17009) 5150head válasza mephi666 (#17006) üzenetére


5150head
senior tag

Így lesz változatos a game. Futod a különböző kontentet amikben esik stuff a bossokhoz.
Ha csak boss lenne akkor megunná mindenki, így azért ki lehet bírni sztem.
A free runhoz/killhez meg annyit, h bosst, se kellene futni, akkor már eshetne a cucc egyenesen a ládádba, így a gambe se kell belépni érte... :DDD
Igen, ezért hívják bossnak, szopás oda eljutni, szar gearben meg szopás megölni. Ha nem így lenne csak sima mobnak hívnák. :DDD

(#17010) mephi666 válasza 5150head (#17009) üzenetére


mephi666
nagyúr

én még d1-2-n szocializálódtam főleg és szerettem d2-ben a gyors bossrunokat :K solo-ban generáltatott az ember egy jó mapot mephisto elé, majd utána sorcival 1-2perces köröket lehetett nyomni... minden killnél volt kis adrenalin, hogy "na majd talán most" :D ...én jobb szerettem ezt a pörgést, mint kb fél órát elkínlódni soloban 1 killhez... ami után 99% hogy nem esik semmi jó :D ...napi 5 free kill nekem sokat dobna a játékmeneten

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#17011) 5150head válasza mephi666 (#17010) üzenetére


5150head
senior tag

Én is, de eltelt egy "kis" idő azóta, változtunk mi is meg a játékipar is.
Amúgy meg most is tudsz gyors bossrunt csinálni -> goldból megveszed a tojást meg a kristályt és kész.
Aztán goldért meg azt tolsz amit akarsz... :))

(#17012) Edge válasza MegalodonS (#17005) üzenetére


Edge
veterán

Ez csak transmogokat ad ha jól látom? Hááát...

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#17013) MegalodonS válasza Edge (#17012) üzenetére


MegalodonS
őstag

Igeen ,de a hangulat es mivel a Blizz meg nem csinalt ilyet(a Diabloban) lehet hogy jo lesz :K Maradt az elso sorcim( lvl75) at is alakitottam egy frost buildre a hangulat miatt :D

MIDWINTER BLIGHT OVERVIEW

#17014Jim-X

Igen,Edge is shoppol es en is ;) Szeretjuk a kozmetikumokat ;)

[ Szerkesztve ]

(#17014) Jim-X válasza Edge (#17012) üzenetére


Jim-X
őstag

Bizony...cosmetic rewards... :W :W :W

A játék az nem játék!

(#17015) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Ma 16:00-ra keresünk plusz 1 főt, mert Scooby azt írta, hogy nem lesz, 10 kör nyitás/fő.

Megyen!

(#17016) -FreaK-


-FreaK-
veterán

Sorcocnak akik küszködnek a defensel, try this (már ha esett):
TEMERITY + UNDYING? - Diablo 4 | Abattoir BL Sorcerer Tier 10 Solo

(#17017) CptAdamica válasza mephi666 (#17002) üzenetére


CptAdamica
veterán

Épp jókor, amikor végig nyögtem az 1. szintet... :D

Megyen!

(#17018) WayneGace válasza mephi666 (#17002) üzenetére


WayneGace
őstag

Most már tényleg mindig ez lesz? Ugyanez volt preseasonban is. Ment a sírás, hogy NM nehéz. Levitték olyan szintre, hogy kb. mindenki, mint kés a vajban. Erre season 2-ben még rátettek egy lapáttal. Megy a sírás, hogy nincs kontent, nincs kihívás, minden könnyű, mi értelme így. Jön a kontent, nehéz. Megy a sírás, hogy nehéz. Bohózatba való.
Világosan látszott ebben a seasonban, itt a fórumon is, hogy a nép a künnyű dungeonöket szereti. Ha hozzá se tudnak érni a karakterhez és már minden mob fekszik is. Jóval kevesebben emeltek ez ellen szót, mint, amikor még NM is nehezebb volt az elején.

Kipóbáltam a WW Hotát tegnap. Lv 10 a próba dungeonöm. Tényleg erős build, jó lehet vele haladni, sebzéssel se volt gond éa a túlélléssel sem összehasonlítva a thorn és a standard hotával.

[ Szerkesztve ]

BestSecret invitációt privátban adok.

(#17019) Edge válasza WayneGace (#17018) üzenetére


Edge
veterán

mi a pék az a ww hota? :DDD

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#17020) WayneGace válasza Edge (#17019) üzenetére


WayneGace
őstag

[link]

A lényege, hogy Selig miatt biztosítva van a túlélés. WW kicsit pörög összerántod a mobokat, majd hotával lecsapod őket. Arra figyelni kell, hogy ww és hota más fegyvert használjon, így ki tudod használni az Earthstireker's aspectet.

[ Szerkesztve ]

BestSecret invitációt privátban adok.

(#17021) Edge válasza WayneGace (#17020) üzenetére


Edge
veterán

óóó ez nagyon jó thx :R

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#17022) TrollBalint válasza WayneGace (#17018) üzenetére


TrollBalint
addikt

Nem akartam én lenni, aki ennek hangot ad :)
D3-ban ugyanezt játszották el, vagy legalábbis így kezdődött.

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#17023) mephi666 válasza TrollBalint (#17022) üzenetére


mephi666
nagyúr

persze: "0 drop és inferno = sz*póroller" volt a d3 eleje :K aztán 10 évig jött rá a content és még most is el tudok vele szórakozni... ha hasonló életútja lesz a d4-nek, szerintem jól jár a nagyközönség (és ehhez kell, hogy folyamatosan hallgassanak a sírásra)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#17024) WayneGace válasza mephi666 (#17023) üzenetére


WayneGace
őstag

Én ezzel azért vitatkoznék. Mert inferno baromi jó volt szerintem. Nehéz, de izgalmas volt. Persze fejlődött a játék sokat, javára. Viszont kell nehéz és könnyű kontent is meg több fokozat közte. Meg kell találni az egyensúlyt.Mert semmi értelme X ubert farmolni ahhoz, hogy ne 200m-el 1 hiteljek valakit, hanem 400m-el.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#17025) AtHoS válasza -=Jam=- (#17000) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Mondjuk Unique fejessel, amuval, focusszal ebben a szezonban nem találkoztam (2db 100-as sorci), tehát azért nem annyira semmi még kb.-ra sem pont ezt megcsinálni

read-only mode on the forum

(#17026) Gubu0101 válasza AtHoS (#17025) üzenetére


Gubu0101
veterán

Ugy tudom,sorcinak nincs unique fokusz.En ezt sorcival csinaltam meg,mindenbol van unique itemem,kiveve ugye a fokuszt.Ami nem volt item a karin azt ladabol magamra pakoltam es kesz.Mondjuk mentunk jo par kor durielt,varshant meg a jeges is dobott tegnap is gatyot asszem.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#17027) WayneGace válasza AtHoS (#17025) üzenetére


WayneGace
őstag

Veszel 12m-ért 3 duriel setet. Így tudsz menni 12 runt, az garantáltan minimum 12 unique. Aki ezt a questet nem tudja megcsinálni, az nem is akarja.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#17028) Jim-X válasza WayneGace (#17027) üzenetére


Jim-X
őstag

Amugy hol lehet venni duriel setet?

A játék az nem játék!

(#17029) PunkZoli válasza PunkZoli (#16917) üzenetére


PunkZoli
aktív tag

apropo duriel körök, 10 környim van, ha valakinek legalább 4 re elegendő van vegyen fel plz, és 4*4 kört lenyomhatunk.

(#17030) csikaszka35 válasza PunkZoli (#17029) üzenetére


csikaszka35
tag

Estefelé leszek, szerintem érdekel, 14 runom biztos van. A battle tagot fejből nem vágom, ha box előtt leszek írok.

(#17031) MegalodonS


MegalodonS
őstag

(#17032) csikaszka35 válasza PunkZoli (#17029) üzenetére


csikaszka35
tag

Csixi#21530 vegyél fel. :R

(#17033) WayneGace válasza Jim-X (#17028) üzenetére


WayneGace
őstag

[link]

Változnak az árak. Amikor az ázsiai eladók egymás ellen viszik le az árat, akkor a legérdemesebb venni. Bár, ha azt nézük, hogy nem olyan rég még 100-120m volt egy set, ahhoz képest, hogy 4, 6 vagy 10m, majdnem, hogy mindegy.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#17034) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Úgy látom megérkezett a patch, mert a T2-őn is úgy mentem át, mint a vonat, még akkor is túléltem, amikor a 3 vámpírt pont körém rakta. Bárcsak én fejlődtem volna ekkorát és nem a patch miatt lenne. :D

Megyen!

(#17035) WayneGace válasza CptAdamica (#17034) üzenetére


WayneGace
őstag

Az XP is nagy mértékben megnövekedett. Sokkal többet ad.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#17036) Edge válasza CptAdamica (#17034) üzenetére


Edge
veterán

várjunk még 1 hetet és majd a 25ös tier lesz ilyen :DDD

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#17037) Jim-X válasza WayneGace (#17033) üzenetére


Jim-X
őstag

Es hogyan bonyolodik le a csere? :F

A játék az nem játék!

(#17038) WayneGace válasza Jim-X (#17037) üzenetére


WayneGace
őstag

A játékon belüli trade funkciót használva.

[ Szerkesztve ]

BestSecret invitációt privátban adok.

(#17039) PunkZoli


PunkZoli
aktív tag

kijött már a peccs?
Engem ugyan úgy lecsapnak a bossok 1-es szinten is... Addig szelet torta.

(#17040) Jim-X válasza WayneGace (#17038) üzenetére


Jim-X
őstag

Na vettem100 szettet :DDD

A játék az nem játék!

(#17041) belan


belan
addikt

17019: Ez engem is érdekel ez a set barbárral kezdtem el 34 vagyok már 2 napja nyomom hát nagyon kiváncsi vagyok itt menyire lesz nehéz buildezni . Világ legelejétől veteránon nyomom de nehezen esik jó cucc veterán szinthez .

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#17042) attiati


attiati
veterán

Nálatok nem fagy ki a játék rendszeresen?
Tegnap kezdte. Azt hittem lag.

(#17043) belan


belan
addikt

Hello lenne kérdésem seasonokitt hogy működnek azt tudom minden seasonba Lv1 vagy ha jó tudom de a meg csinált karaktered nehezen ki farmolt fegyverek ruhák stbi azt át lehet vinni új seasonba ?

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#17044) D1Rect


D1Rect
félisten

Előre 8-ig tudtam vinni az AoZ-t.
Most megint nekiülök, meglátjuk, hogy megy.
Lehet lett volna még benne 1-2 szint, de nem volt kedvem kínlódni, hogy a végén legyen 3 suppressoros bs.

Azán megyek vissza Durielt farmolni, mert még mindig nem esett semmi, csak 1 ló...

(#17045) Janusz001 válasza D1Rect (#17044) üzenetére


Janusz001
őstag

Supressor meg vampiric már nem lehet.

(#17046) WayneGace


WayneGace
őstag

Tényleg erős ww hota. Én most lv 13-at farmolom, most már 21800 xp-t ad. Azt hiszem lv 15 már 30k felett ad. Szerintem hamarosan feljebb lépek. Csak nem akarom erőlködve, hanem 5-6 perc körüli idővel egy runt.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#17047) Janusz001 válasza WayneGace (#17046) üzenetére


Janusz001
őstag

Azt hiszem ez a szezon nem a necroé, teljesen rapszódikus az AoZ, szaros lvl4 -en, 17k élet, 13k armor, barrier+fortify, cuccokon dögivel defense stat, paragon rendesen guide szerint kirakva... aztán a végén van hogy sec pec összepakol a 3 muffti.

(#17048) 5150head válasza Jim-X (#17040) üzenetére


5150head
senior tag

Engem az érdekelne, hogy hogyan találom meg a game-n belül az adott playert akitől venni szeretném a cuccot? :F Nem sikerült rájönnöm :(

(#17049) Pedro78 válasza 5150head (#17048) üzenetére


Pedro78
senior tag

Az oldalon amit elkuldtem, ott meg tudja adni a bnet accat es felveszitek egymast.

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#17050) WayneGace válasza Janusz001 (#17047) üzenetére


WayneGace
őstag

lv5 felel meg NM 100-nak, szóval annak simán mennie kellene. Bár igen, a seekerek másabbak, mint a megszokott nm bossok. Ha nagyon nem megy, akkor próbálj keresni egy buildet, ami seliget használ! Sokat segít a túléléshez.

Van egy leaderbord maxrollon, ott látszik, hogy ww hota dominál, utána ball sorc, és elvétve néhány más build.
Egyébként azért is jó ez a kontent, mert új buildek jöhetnek felszínre. Példáu a ww hota tényleg nagyon erős, de semmi szükség nem volt rá korábbi kontentekhez.

BestSecret invitációt privátban adok.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo IV
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.