Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo IV

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-09-25 12:49:30

LOGOUT.hu

Sztorit kibeszélni használd a spoiler taget!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9001) D1Rect


D1Rect
félisten

Ma belefutottam a +20-as butcherbe.
Én 75 körül ő ~100.
Beszaladtam a tömegbe a goblin után, erre jött még rá ő is.
Annyira gyorsan halt meg, hogy szerintem rám se bírt ütni.

Rettenetesen durva ez a tornado farkas druida.
A gearem még mindig nyomi, gyakorlatilag a cipő és a nadrág amire azt mondom, hogy 80%, a többi eléggé "meh".

A tornadot ki kellett tennem billentyűzetre, egéren nagyon fárasztó.

(#9002) nubreed


nubreed
veterán

És kezdődik előlről az egész... Unable to find a valid licenc...

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#9003) Lendova válasza Rison77 (#8997) üzenetére


Lendova
őstag

Kb. nincs jelenleg endgame, 70-80 között kb. összeáll a karaktered és utána csak apró lépések vannak feljebb, ahogy te is tapasztaltad.
Szerintem direkt van elnyújtva, lassítva, hátráltatva több minden, hogy palástolják.

Pulowski! Nuclear Protection On A Budget!

(#9004) Daelion válasza Lendova (#9003) üzenetére


Daelion
őstag

De ez igazból már D2-ben sem volt máshogy.
85-90 környékén már teljesen fullos karikat lehetett összehozni pláne PvE-re és utána csak nagyon minimális stat előnyt jelentett a többi szint.
Nekem sem volt soha a ~7+ év D2 pályafutásom alatt 95-97 nél magasabb karim pedig end game szinten játszottam minden ladderba amikor B.neten játszottam aktívan. 'volt pár elég komoly PvP karim is fullos runeword/stb gearben és nekik sem kellett ~92-nél több, hogy teljesen effektívek legyenek'

[ Szerkesztve ]

(#9005) S e t h


S e t h
nagyúr

Tuti én vagyok vak, de nem láttam leírva, hogy a maintance milyen időzóna szerint tart 02 és 09 óra között.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#9006) nonsen5e válasza S e t h (#9005) üzenetére


nonsen5e
addikt

PDT 0900-1400, tehát CEST 1800-2300... :(((
Kedden meg fél órával később ugyanez.

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#9007) warcat


warcat
veterán

Aki altozna, a tree of whispers ládák accountboundok, és nyithatóak másik karakteren, és annak a szintjéhez igazodik ami esik, a minimum szintkövetelményt betartva.
100-as karival nagyon magas powerlevel tárgyak lesznek benne és nem kell helltideon sem próbálkozni.

45-ös szintre:

Ancestral fegyó:

EA: It's in the crate!

(#9008) D55 válasza atok666 (#8999) üzenetére


D55
aktív tag

Hát azt tudnák ilyenkor esetleg, hogy gyorsan kiadnak egy új kliensverziót egy eltérő handshake-kel (vagy megcsinálják a kliensben, hogy a handshake dinamikus legyen amit a bnet majd szépen indításkor megmond neki), és ha valaki a régi handshake-kel próbálkozik, akkor azt a kapcsolatot tarpitbe küldik. Bár gondolom ez egy kellően kifinomult DoS implementációval kijátszható, viszont egy szabványos TCP kliensre épített tákolmányt simán átvághat a palánkon (már pedig manapság már szinte mindenki jól bevált high-level megoldásokból tákol, mert kényelmes és gyors).

[ Szerkesztve ]

(#9009) Vistaboy válasza oriic (#8789) üzenetére


Vistaboy
veterán

"A Helltide-on amúgy elsőnek érdemes rámenni a 3 (nagyon ritkán 4) Mystic ládára, amiket a térkép nem jelez, de cserébe 3-4 legendary-t is dobhatnak (vagy nagy ritkán 5-6 darab is eshet belőlük)"

Ma reggel találtam egy ilyen ládát, de sajnos mivel melóba kell menni, így már nem tudok többet nyitni. Igazad volt, négy leget is dobott, és bár sajnos ebből három megint olyan volt, amit csak alapanyagként tudtam hasznosítani, az íjpuskát ezúttal meghagytam, mert jók voltak a statjai. Imprinteltem rá a Flurry erősítő aspect-et (+100% DMG kétkezes fegyón, szóval muszáj ide tenni, hogy kihasználjam), szóval mindent összevetve egy fokkal jobb lett a sebzésem. Felhúztam a kovácsnál maximumra, úgyhogy most egy darabig ez marad.

Ja, amúgy lassan én is el akarom kezdeni a Nightmare Dungeon-öket, de a Sigil készítése opció még nem nyílt meg nekem. Mikor lesz elérhető? World Tier IV kell hozzá, vagy 60-as szint, vagy micsoda? Köszi előre is a választ. :R

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#9010) kiezTe90 válasza nonsen5e (#9006) üzenetére


kiezTe90
senior tag

Na akkor legalább füvet vágok nyugodtan :D

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#9011) elite.cs11 válasza Vistaboy (#9009) üzenetére


elite.cs11
senior tag

Ha majd esik tier 5os sigil, azutan nyilik meg.

Addig kaphatsz tree of whispersbol illetve nm dungeonon belul (ladakbol eleg sok esik nm dungeonon belul)

(#9012) kiezTe90 válasza Vistaboy (#9009) üzenetére


kiezTe90
senior tag

Nem kell Tier 4. Azthiszem lvl 60 kell hozzá, nekem ott dobta be de lehet hülyeséget magyarázok.
Ha nyomod a Helltide-ot akkor nézd a helltides.com oldalt, ott élőben mutatják hol vannak ezek a ládák.

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#9013) oriic válasza Vistaboy (#9009) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Tier 3 (vagyis Level 3) Nightmare Dungeont kell csinálni hozzá, utána nyílik meg a lehetőség. Tier 3-as Sigilt, a Tree of Whisper küldetésből kaphatsz (random drop), vagy haver végigvisz egy ilyenen. [link]

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#9014) elite.cs11 válasza oriic (#9013) üzenetére


elite.cs11
senior tag

Amugy barki tudja, hogy miert kell adott sigil kiessen mielott megnyilik a crafting? Mi ertelme?

(#9015) oriic válasza elite.cs11 (#9014) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Gondolom időhúzás :D

Live-Die-Respawn

(#9016) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azta srácok.. Csak tegnap toltatok 240 kommentet, úgy, hogy nem is tudtatok játszani, vagy inkább pont azért? Akkor tegnap nem maradtam le sok mindenről úgy látom. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9017) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ha valaki hadilábon áll az angollal, annak némi magyar segítség. (Láttam csak a linket, nem ellenőriztem, hogy mennyire jó) Diablo IV ABC - Minden fontos kifejezés MAGYARUL

Live-Die-Respawn

(#9018) D1Rect válasza warcat (#9007) üzenetére


D1Rect
félisten

Köszi, nem mertem rányitni a nagy karival a ládákra. :R

(#9019) Hangfalképű válasza oriic (#9017) üzenetére


Hangfalképű
tag

Belepillantottan és az armor leírásánál ezen megakadt a szemem.
Van egy felső határa annak, hogy mennyi sebzéscsökkentés érhető el a páncélzatból (45%).

Na és amit a játék kiír százalékos sebzéscsökkentés ha ráviszed az egeret az armorra? Az ennél több is lehet.

[ Szerkesztve ]

(#9020) Anti-Hero válasza Lendova (#9003) üzenetére


Anti-Hero
aktív tag

Lvl 80 fölött jaja..nincs endgame. Sajnos.

Iszonyat milyen lassan lehet akkor már fejlődni.
(Nem fogok napokig 1 Dungeont ezért farmolni)

De nem gond amúgy..úgyis pihenek szezon 1ig.

[ Szerkesztve ]

Ez nem hanyag elegancia, mer' ez precíz igénytelenség.

(#9021) la_cc válasza Lendova (#9003) üzenetére


la_cc
addikt

A NM instázás az end game.

#9020 Anti-Hero

Nem kell egy instát tolni. Ami esik jó kulcs szintben és vállalható affix-szel, letolod és kész. Másképpen meg salvage és craftosz pár újat.

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#9022) oriic válasza Anti-Hero (#9020) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Iszonyat milyen lassan lehet akkor már fejlődni."

Három hete jelent meg a játék, Level 80 felett vagy. Mi lesz itt szezonban, ami három hónapig tart majd? Ha vitát akarnék generálni azt mondanám, hogy még gyors is a fejlődés. ;] De nyilván nem mondok ilyet.

Nem is tudom, hogy lesz majd a szezon, 1,5 hónap alatt a legelhivatottabbak már Lvl100-on pörögnek majd bőven, kíváncsi vagyok mit lehet majd utána csinálni. (azon túl, hogy a Shako-t és társait farmoljuk majd, meg altot indít valaki)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#9023) prokxy


prokxy
veterán

Rogue esetében van egy ilyen leg node:
Tricks of the Trade: Your Marksman Skills grant your next Cutthroat Skill x25% increased damage. Your Cutthroat Skills grant your next Marksman Skill x25% increased damage.

Tegnap kilockoltam, mert kíváncsi voltam rá, de sem a crit számokban, sem a haladásban nem érzem a 25% erőt....pedig használom a Shadow Step-et és a Penetrating Shot-ot felváltva. Most vagy bugos /mert egyik buildben sem látom/ vagy hasztalan. :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#9024) la_cc válasza oriic (#9022) üzenetére


la_cc
addikt

Pontosan. :K Ez egy ARPG, még relatív kevés farmolható "cél" is van benne egyelőre, kéne valami, amit csak max. szint után lehet csinálni.

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#9025) Bird válasza oriic (#9022) üzenetére


Bird
addikt

A paragon pontokat lvl 100 felett nem oszt a játék? :R

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#9026) la_cc válasza Bird (#9025) üzenetére


la_cc
addikt

Nem oszt, mert nincs több szint.

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#9027) D1Rect válasza oriic (#9022) üzenetére


D1Rect
félisten

T5, több keystone dungeon, ilyesmi jó lenne.
Én azt se bánnám, ha lvl100 vagy, akkor nyíljon meg a T5, csak előtte a dungeonokat buffolják.

Most ha valaki 85-95, az már bőven végigjátszotta a játékot.
Gyakorlatilag mindent látott. Persze, lehetne 5-10 százalékkal jobb gear, de igaziból nem lesz más onnantól.

(#9028) oriic válasza D1Rect (#9027) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

T5 keystone dungeon volt a zárt bétában, szóval gondolom csak idő kérdése, hogy teljes játékba is jönne. [link] Plusz biztos lesz nehezítés is, meg jön a két új gem szint is a dataminerek szerint. Lesz itt tartalom szerintem a későbbiekben. Aztán max csalódunk, de ha így lesz, lépünk át másik játékra. (legalábbis én)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#9029) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Lvl77 vagyok.
Napi 2 óra játékidővel (1 Helltide, pár nm dungeon) szerintetek van esélyem a lvl100ra a szezon előtt?
Ha nincs lehet hagyom a 'csába. :)

(#9030) thomeef válasza ProEvoFan (#9029) üzenetére


thomeef
őstag

LVL85-100 ugyan annyi XP mint LVL1-85, így tudsz közelítőértéket kalkulálni.

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#9031) 5150head


5150head
senior tag

Skacok! A whispering kulcsok eltűnnek egy idő után? Határozottan emlékszem, hogy volt nálam tegnap, ma meg nyitnám a ládát és nincs kulcsom hozzá. :F

(#9032) la_cc válasza ProEvoFan (#9029) üzenetére


la_cc
addikt

Ha elvézed a game-t mit számít ez?

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#9033) granini válasza warcat (#9007) üzenetére


granini
őstag

Erre van bizonyíték..? :F
Vajon a reward láda tartalma akkor generálódik le (RNG..) amikor az inventorydba kerül, vagy akkor amikor rányomsz egy jobbgombot hogy kinyisd..?
Mert ha utóbbi, és úgy működik ahogy mondod akkor az alt kari mellett akár a mostanival is el lehet játszani hogy pl lvl70-80 között szerzett reward chache-t csak lvl90+ -on nyitod ki..

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#9034) ProEvoFan válasza la_cc (#9032) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Persze hogy élvezem csak akkor inkább lehet nekikezdek egy HC karinak, amíg ennyire op a nekro.

thomeef
Köszönöm. Akkor ez esélytelen.

[ Szerkesztve ]

(#9035) S e t h válasza 5150head (#9031) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nem az lehet a gond, hogy tiert változtattál?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#9036) dvd24


dvd24
senior tag

26-án és 27-én is lesz egy maintenance és nemrég volt a twitteren egy válasz, hogy jön a client patch "very very soon"

pár nap szerintem és jön az a beharangozott 13 oldalnyi változással teli patch.

(#9037) Lendova


Lendova
őstag

Valakinek van infója arról, hogy az "attack power" mit tükröz? Az stimmel, hogy nincs benne minden stat, de az a gyanúm, hogy glyph se. Egyre inkább az a véleményem, hogy nagyon félrevezető.

Pulowski! Nuclear Protection On A Budget!

(#9038) MegalodonS válasza la_cc (#9026) üzenetére


MegalodonS
őstag

Azert ez nem igy van! :N

A Renownbol meg johet 20 paragon pont,ha lvl100 utan csinalod meg es nem elotte ;)

(#9039) Bird válasza Lendova (#9037) üzenetére


Bird
addikt

[attack power]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#9040) deneee válasza Lendova (#9037) üzenetére


deneee
csendes tag

Szerintem az attack power igazándiból "nem jelent semmit".
Kb egy szám ami lehet nézegetni, mert úgyis az számít jelenleg, hogy mennyi +skill van az itemeken és mennyi a vulnerable , crit dmg és chance.

(#9041) la_cc válasza MegalodonS (#9038) üzenetére


la_cc
addikt

Nyilván megcsinálta már rég, ha lvl 100-ban gondolkozik. ;]

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#9042) _drk


_drk
őstag

A skilleken hogy működik a lucky hit?
Charged bolton van 30% esely.
Tehát van a karin 30% esély, van a boltnak 30%. Tehát olyan 10% van hogy magától el lő egyet?

(#9043) la_cc válasza _drk (#9042) üzenetére


la_cc
addikt

Keress rá youtube-on, vannak szájbarágós magyarázó videók.

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#9044) Bird válasza la_cc (#9041) üzenetére


Bird
addikt

Te mindenkibe belerúgsz aki kérdezni mer bármit is?! Már a tegnapin is fennakadt a szemöldököm. Nekem ez nagyon unszimpatikus hozzáállás, szóval nyugodtan ignorálj a továbbiakban.... KÖSZI!

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#9045) la_cc válasza Bird (#9044) üzenetére


la_cc
addikt

Csak segíteni próbáltam, hogy teljes infót kapjon, de legyen, ahogy szeretnéd.

Pl. elég sokszor be lett már linkelve ez a remek lejátszási lista az ehhez hasonló infókról:

Diablo university

Akár mehetne az összefoglalóba is. :)

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#9046) Lendova válasza Bird (#9039) üzenetére


Lendova
őstag

Ezzel pont ugyan ott vagyok, mint a kérdés feltétele elött. :DDD

Pulowski! Nuclear Protection On A Budget!

(#9047) Gerdor


Gerdor
csendes tag

Már minden oké a játékkal? Este indulhat a parti?

(#9048) .LnB válasza Gerdor (#9047) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Este maintenance lesz nem? Talán 18:00-tól? :F

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9049) Mrdevil válasza .LnB (#9048) üzenetére


Mrdevil
addikt

De. :K

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#9050) ripla válasza Bird (#9044) üzenetére


ripla
őstag

Élvezi hogy kipécéz valakit és szórakozhat rajta, mindenhol van egy ilyen ember aki többnek hiszi magát a többieknél, nem kell vele foglalkozni. Velem is ezt csinálta, azóta simán áttekerem a hozzászólásait, mielőtt olyat teszek amiért kibanolnak. :D

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo IV
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.