Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo IV

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-09-25 12:49:30

LOGOUT.hu

Sztorit kibeszélni használd a spoiler taget!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2001) sittes79 válasza citkar (#2000) üzenetére


sittes79
addikt

"Shortly before the respective weekends you can download the game in advance."

(#2002) Raidon


Raidon
őstag

Itt is előrendelésre került a Digital Deluxe :DDD

"A háború első szabálya (...): soha ne teljesítsd az ellenség vágyát!" George R. R. Martin

(#2003) boeing válasza citkar (#2000) üzenetére


boeing
senior tag

Remélem igen,mert a closed beta is 3 óráig töltöttem lefelé.

(#2004) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Szerintem a Diablo IV előrendelői közül most sokan a Diablo III Season 28-at tolják, ha másért nem, hát azért, mert a negyedik rész megjelenése után valószínűleg kevesen fogják a 29. szezont megnézni. Persze lesznek, akik pár nap alatt végig fogják verni a Szezont, majd ha meglett a Guardian, utána irány a Diablo IV, de nekem valószínűleg ez lesz az utolsó, hiszen szóló játékosként nem tudok annyira haladni, hogy mindkettőre jusson időm.

Szóval, úgyis megtudjuk, mikor lehet tölteni, szerintem hétvége felé, csütörtök estére tippelnék, hiszen egy napot általában szoktak hagyni, hogy letölthessük, mire indul a béta.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#2005) malacka87 válasza Vistaboy (#2004) üzenetére


malacka87
senior tag

Látszik is hogy mindenki rácuppant a 3-ra. Játszhatatlan szinten van a game délután 4-től éjjel 2-ig.

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#2006) olymind1 válasza Vistaboy (#2004) üzenetére


olymind1
senior tag

Jah, én is még 1x utoljára végigvittem a kampányt, csinálgatom lassan a season-ös célokat, aztán bye-bye Diablo 3, hello 4.

(#2007) D1Rect


D1Rect
félisten

Én megint rászakadtam a Lost Arkra. :D

(#2008) Peace válasza D1Rect (#2007) üzenetére


Peace
nagyúr

Nálam elhalt a lelkesedés megjelenés után nem sokkal. Többször fel kellett kelnem a kanapéról, mert a kontroller támogatás azt jelentette, hogy sokszor billentyűt kellett leütnöm és sétálhattam el a gépig. :(((

(#2009) Chalez válasza Peace (#2008) üzenetére


Chalez
őstag

És mi a helyzet a kisméretű wireless billentyűkkel, amit az öledbe - vagy a környékére tehetsz? :DDD

(#2010) Peace válasza Chalez (#2009) üzenetére


Peace
nagyúr

Ott rohad meg a boltban. :K Ha nincs teljes kontroller támogatás, nincs játék. ;)

(#2011) Chalez válasza Peace (#2010) üzenetére


Chalez
őstag

Nekem sincs mondjuk, bár egerem az azért wireless, hogy a fotelból tudjam a desktop felbontást , a játékok indítását stb kapásból intézni :DDD
Bár D4-et tuti, hogy egér+bill-el fogom tolni, és nem fotelből

(#2012) Peace válasza Chalez (#2011) üzenetére


Peace
nagyúr

Ezért jó, hogy a DS4Windows progival a kontroller touchpad része egérre változik. :))

(#2013) soo277 válasza D1Rect (#2007) üzenetére


soo277
őstag

soha többet :N

BT: wersoo#21211

(#2014) Chalez válasza Peace (#2012) üzenetére


Chalez
őstag

De én Series kontrollerrel nyomom pc-n :DDD

(#2015) sto1911 válasza Chalez (#2014) üzenetére


sto1911
veterán

A Steam overlay szerintem tud egeret emulalni kontrollerre, illetve a rewasd nevu program biztosan, en azzal nyomom, mindent tud.

(#2016) Peace válasza Chalez (#2014) üzenetére


Peace
nagyúr

Hiba! :DDD

(#2017) Daelion válasza D1Rect (#2007) üzenetére


Daelion
őstag

Mint játék meg a világa nekem nagyon tetszett a Lost Ark és akartam is hosszú távon játszani 'Founder pakkom volt meg kozmetikát is vettem' csak aztán rá kellett ébrednem, hogy nekem ezek a egész napos munka igényes MMO-k már nem életképesek.

Illetve nem bírom már azt, hogy randomokkal Raideljek vagy klánozzak meg minden ami ezzel jár szal inkább elengedtem az egészet.
Évek óta csak soloban játszok mindent ez már sajnos nem az én világom. :N

D4-ben is inkább magam akarok majd játszani esetleg pár régi haverral ha esetleg jönnek de ha nem akkor is el leszek majd.

Amúgy érdekes ez a kontroller téma, ha régen D2-es korszakomba aszonta volna valaki hogy kontroller-el akar csak Diablot játszani visítva röhögtem volna ki meg valszeg mindenki más is. :DDD
Nekem mai napig élet idegen mert max bunyós játékokhoz vagy séta szimulátorhoz használok kontrollert gépen de meg tudom érteni aki azt használ de én inkább maradok egér+billnél egy ARPG-hez. 'van haverom aki sok év PC után lett konzolos és most is ott nyomatja D3-at'

[ Szerkesztve ]

(#2018) Peace válasza Daelion (#2017) üzenetére


Peace
nagyúr

Én rühelltem a kontrollert, mint a szemetet. 25 év PC-zés után vettem PS-t és 1 év alatt teljesen átszoktam rá. 4 éve már csak azzal tolok mindent PC-n is. Kompetitív online FPS-eket is!
Diablo 3-at is lepörgettem PS-en is újra és imádtam! D2R-t is emiatt vettem meg, hogy így irányíthassam!

[ Szerkesztve ]

(#2019) CactuS válasza Peace (#2018) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Bár én is ilyen lennék - PC rész az olyan 30+ év - én nemrég vettem egy XSXet, hogy hátha, de annyira nem érzem a feelinget. Pedig Pcn egy öreg x360 kontrollerrel szoktam Snowrunnerezni, meg GTAzni. :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#2020) D1Rect válasza Daelion (#2017) üzenetére


D1Rect
félisten

Szerintem a Lost Ark egy hihetetlen jó játék, csak el kell engedni, hogy "kimaxold".
Who cares?
Napi 6x chaos dungeon, raid, daily, lifeskill, sziget, etc. kiéget pár hónap alatt.

Remélem lesz jó pár mechanika amit átemelnek a diablo 4-be is.
Kérdés, hogy mennyire elfogadható a d4 playerbasenek, hogy legyenek olyan bossok amikhez kell a 4 fős party.

(#2021) Daelion válasza D1Rect (#2020) üzenetére


Daelion
őstag

Hát így amiket olvastam itt-ott meg évekig követtem amcsi fórumot a legtöbb Diablo player a játék közelében nem akar raideket nem hogy olyat amihez kötelező a parti.

És meg kell mondjam én sem, ez nem az a játék és köszönöm de szeretném ha egyedül is megoldható lenne minden még ha nehezebben is. :) 'Lost Arkba lenyeltem ezt, hogy ez bizony egy MMO és inkább otthagytam ez miatt pár hónap után mert én már nem akarok raidelni sehol másokra hagyatkozva/idegesítve,stb'

D4 még ha csak online meg shared open world is ne legyen azért egy teljes MMO szerintem.
World bossok amikhez odamennek többen de nem feltétlen partiban és levágják meg hagyján de én ott is húzom meg a határt. 'minden mást szeretnék sima Diablo szerűen játszani'

[ Szerkesztve ]

(#2022) Peace válasza D1Rect (#2020) üzenetére


Peace
nagyúr

Én szívesen megyek D4-ben akkora mocsok nagy boss-okra, amihez kell akár 40-50 player is!!! Csak szakadjon rám a fincsi loot!!!! :C

(#2023) D1Rect válasza Daelion (#2021) üzenetére


D1Rect
félisten

Biztos vagyok benne, hogy sokkal erősebb szociális aspektusa lesz mint eddig bármelyik Diablonak volt.

A Diablo 3 valamelyik patch után ist voltak olyan uber bossok amik nagyon erősen party ajánlott volt.

(#2024) errorcode06 válasza D1Rect (#2023) üzenetére


errorcode06
őstag

Az még nagyon az elején volt, ráadásul 1 jobb player azt is simán megoldotta, sőt, volt olyan hogy egy monk ütötte ki kettőnknek az ubereket, mp10-en...

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#2025) Daelion válasza D1Rect (#2023) üzenetére


Daelion
őstag

Az könyvelhető, hogy több szociális aspektus lesz benne mert hát csak új játék de amíg nem 'köteleznek' rá engem nem zavar.
Eddig azt nyilatkozták, hogy solozható lesz a játék még ha nehezebben is és az nekem már megfelelne mert eleve úgy játszom az ilyen játékokat.

D2-ben is egyedül csináltam Über/Torch runokat mert minden ladderban összeraktam hozzá egy egyszerű de hatékony smiter palát. 'haveroknak is én segítettem vele általában'
D3-ban is első naptól kezdve 99%-ban egyedül játszom a játékot és az organ/über runokhoz is volt szerencsém egyedül egy Monkal. :) 'ha nem is MP10-en de meg tudtam csinálni elég jól'

Én bízok benne, hogy tartani fogják magukat ehhez a formához meg amit mondtak.
Kapom a fizut ezen a héten rendelem is elő a Deluxe kiadást viszont ha fél-1+ év után beleraknak játékba erőltetett partis raideket akkor az elsők közt leszek akik menesztik a játékot a fenébe. :DDD 'MMO-t akarnék játszani akkor már azt tenném..'

[ Szerkesztve ]

(#2026) WayneGace válasza D1Rect (#2023) üzenetére


WayneGace
őstag

Diablo 3 kezdetekor inferno nehézségen 4 fős csapat tudta csak egy időg után végigivinni a játékot. Ha jól emlékszem akkor is csak azért, mert monk egyik skillje védelmet adott mindenkinek és szépen összehangolták, hogy sorban tolják el.
Csak utána nerfelték a nehézséget vagy jobban fogalmazva átalakították.
Innen nézve ott is csapatban lehetett az akkori end gameben boldogulni.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#2027) malacka87 válasza WayneGace (#2026) üzenetére


malacka87
senior tag

Itt is csapat lesz a lényeg. Magas dungeon szintén esélyed se lesz soloban. Én itt is egy support barb necro druid sorci csapatra tenném le a voksomat. :D

[ Szerkesztve ]

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#2028) Daelion válasza WayneGace (#2026) üzenetére


Daelion
őstag

DH volt az első karim megjelenés napján és azzal ACT II-ig vittem soloban de ott már nerf előtt nem bírta tovább mert minden 1 hitelt ACT I-ben farmolt gear-el.
Utána csináltam egy Monkot aztán nem sokkal később nerfelték Infernot de azzal a karival soha nem voltam rá erőltetve partizásra max 1-2 haverommal játszottunk néha.

D3-ban is HC-ban játszom évek óta és persze nem party meta speed runolok GR 140+ meg játszok GR 150-et de azért előző seasonbe is meglett a 135. :)
Ezt én nem érzem úgy, hogy el lennék lehetetlenítve mint solo játékos tehát ha max kimaradok a felső pár % top dungeon runból D4-ben hát annyi baj legyen csak Raidelni ne akarjanak parti alapon. 'meg ha nekem is van esélyem ugyan arra a Tier/rollos gear-re mint fullos partinak akkor meg pláne hidegen hagy, hogy mit mennek partiban'

[ Szerkesztve ]

(#2029) olymind1


olymind1
senior tag

(#2030) CooLM@$TeR válasza WayneGace (#2026) üzenetére


CooLM@$TeR
tag

Ha jól emlékszem mindössze három-négy napon belül végigvitték infernon a Diablo 3-at, méghozzá solo Wizardal. A build pedig pofon egyszerű volt: Energy Armor - Force Armor rúnával, miszerint a bejövő sebzés a max. hp-d 35%-a lehet legfeljebb - és akkor még nem volt az a kitétel, hogy az elnyelt sebzés legfeljebb a max hp-d lehet. Erre egy élelmes Wizard játékos annyit csinált, hogy csak olyan itemeket aggatott magára, amin semmi Vitality nem volt, de life regen viszont bőven, tehát azonnal regenelte a 35%-os bekapott damageket.

Persze egyből nerfelték a Force Armort az azóta is érvényben lévő kitétellel, de akkor is kvázi néhány napon belül elesett a Diablo 3 inferno nehézségén is, pedig Jay Wilson nagy mellénnyel bizonygatta a megjelenés előtt, hogy hónapok fognak kelleni a legjobb játékosoknak is, mire végig tudják vinni a játékot.

Ennyit a Blizzard (akkori) legendás játéktesztelési metódusáról, miszerint a game developerek bőven megfelelnek erre a célra, és nem szükséges bevonni külsős professzionális playereket... hatalmas blama volt. :))

(#2031) TBT


TBT
addikt

Adam Fletcher-hez (Diablo Global Community Lead) már megérkezett az Inarius szobor:


"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#2032) Lajtorja válasza TBT (#2031) üzenetére


Lajtorja
aktív tag

Ő fogja majd kiírni twitterre mikor a földbeállnak a szerverek, hogy "We are aware of the issue"?

--- ---

(#2033) 0karmacoma0 válasza WayneGace (#2026) üzenetére


0karmacoma0
senior tag

Mi ketten toltuk végig még a nerf előtt, ráadásul sokáig teljesen random buildekkel. Rettentő szenvedős volt minden act váltás, mert az előző act alacsonyabb szintű cuccait kellett farmolni. Úgy emlékszem act 1 en a legokon kívül kb csak amulett tudott esni, ami ért is valamit. Amúgy sztem jó élmény volt. Rohadt szenvedős volt, rengetegszer húztam el elit pakkot meghalni a sarokba, hogy haver eljusson a waypointig, de jó érzés volt, hogy ráírtak az emberre miután megölte Belialt. A Diablo csatát sokáig reménytelennek éreztük, és kb a nerf előtt 1-2 nappal sikerült megcsinálni. Nagyon sokan szidták a nehézséget, játék közben én is sokszor, de utólag visszanézve az egyik legjobb élmény volt lenyomni a vanilla d3-at. A droprate nagyobb baj volt szerintem. Már összefolyik a timeline, de sztem már akkor is volt egy Wizard premafreeze build, amivel a nehezebb részeket is meg lehetett oldani.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#2034) olymind1 válasza 0karmacoma0 (#2033) üzenetére


olymind1
senior tag

Jah, meg minden fegyvernek 1-ről kezdődött a min sebzése, meg a statok is ha jól emlékszem, így a legtöbb cucc hulladék volt és haladásnál előbb gyűlt össze arany 1-1 AH-s itemre minthogy a játék kidobja. Meg nagy volt a skillek unbalance-a, én WD-vel kezdtem és pet-ek semmi értek, úgy tudtam haladni lassan inferno act1-en hogy új skilleket váltottam, meg nagyon sokat elfutottam és haltam vagyis futottunk meg haltunk tesómmal, de azért jó volt.

Remélem magasabb fokozatok/world tierek itt is d3 kezdeti inferno szerűek lesznek, de D4-ben legalább xp farmnak is lesz hatása mert jönnek majd a skill meg paragon pontok, 3-ban meg elértük a lvl60at és annyi volt, karakter fejlődés hiánya volt a d3 egyik legnagyobb hibája, 4-ben reméljük rágyúrtak ezerrel.

(#2035) Daelion válasza 0karmacoma0 (#2033) üzenetére


Daelion
őstag

Igen az volt a Critical Mass build Wizardnak egy passzív-al ami csökkentette a CD-t critek után aztán mehetett gyakran a frost nova + egyéb skillek. 'meg az ujjaid kinyírása is a sok kattingatástól :D '

Diablot asszem már nerfelték mire pont odajutottam Monk-al mert elég sok időt pazaroltam bele DH-ba meg ACT 1 farmolásra mire inkább rolloltam Monkra amivel sokkal barátságosabb volt soloban játszani/haladni. 'gear nagyrésze gold AH-ból guberált volt'

#2031 TBT

Szépek azok a szobrok de én szerintem még akkor is inkább kihagynám ha lenne annyi fölös pénzem.
Így majdnem 34 éves fejjel már az miatt furán néznek rám, hogy miért vannak játék poszterek a szobámba. :U 'D2/3 meg Mass Effect-es'

[ Szerkesztve ]

(#2036) Franklin válasza Lajtorja (#2032) üzenetére


Franklin
addikt

Hangosan felröhögtem :D Comment Of The Week!

Komoly pénzeket mernék rátenni, hogy így lesz! ;]

(#2037) noxon


noxon
őstag

Helló, azt lehet tudni, hogy a PS5 és PC között lesz átjárás? Mármint a két gépen láthatják-e majd egymást a játékosok?

Köszi.

We live in a simulated world...

(#2038) olymind1 válasza noxon (#2037) üzenetére


olymind1
senior tag

Játszhatsz PC-n majd folytathatod PS5-ön a mentésed, de mikor PS5-tel játszol, csak PS5-ös játékosokat fogsz látni, aztán visszamész folytatod PC-n ugyanazon mentésed, de akkor csak PC-s játékokkal játszhatsz.

(#2039) Voroscsa1982 válasza olymind1 (#2038) üzenetére


Voroscsa1982
újonc

Téves mindenki mindenkivel tud majd játszani.

(#2040) olymind1 válasza Voroscsa1982 (#2039) üzenetére


olymind1
senior tag

Hah, akkor rosszul emlékeztem.

(#2041) noxon válasza Voroscsa1982 (#2039) üzenetére


noxon
őstag

Tutifix? Ps5re szeretném csak megvenni, de haverok PCsek. Na legjobb lesz, ha majd a blizzard fórumon is megkérdem.

We live in a simulated world...

(#2042) Bennyboy válasza noxon (#2041) üzenetére


Bennyboy
őstag

Én is úgy tudom, h lesz crossplay. Nekem is van ps-es haverom, én meg pc-ről tolom majd.

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#2043) Zoona válasza Daelion (#2035) üzenetére


Zoona
aktív tag

Én arra emlékszem mikor a trap-es DH val mentünk championokat farmolni és ha proccolt a reflect a champ packnál akkor elhullottunk :D

Diablo 3 Battletag - Jessa#2832

(#2044) sto1911 válasza Zoona (#2043) üzenetére


sto1911
veterán

Jajj, ez a jelenet nekem is beugrott :D

(#2045) coco2


coco2
őstag

Sziasztok!

Egy gyors kérdés azután, hogy néztem pár reklám meg gameplay videót. Ez a D4 mivel lesz több, mint a szánalmas véget ért D3?

កុំភ្លេចប្រើភាសាអង់គ្លេសក្នុងបរិយាកាសអន្តរជាតិ។

(#2046) Peace válasza coco2 (#2045) üzenetére


Peace
nagyúr

Arra a szánalmas véget ért Diablo 3-ra gondolsz, ami 10 év után átlépte a 65 millió játékost és 11 év elteltével is majd 20.000-en játszanak vele aktívan? :U :DDD

(#2047) mpierre válasza Peace (#2046) üzenetére


mpierre
veterán

Minden bizonnyal arra. :DDD

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#2048) WayneGace válasza 0karmacoma0 (#2033) üzenetére


WayneGace
őstag

Lego jó cucc? Nem is nagyon volt. Eleve szinte nem is esett. Rare jobb volt kb. mindenből. Ment is a sírás és elég sok idő telt el mikor elkezdték buffolni a lego itemeket és a drop rate-et is.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#2049) sittes79 válasza coco2 (#2045) üzenetére


sittes79
addikt

Nemide :DDD

(#2050) Voroscsa1982 válasza noxon (#2041) üzenetére


Voroscsa1982
újonc

[link]

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo IV
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.