Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo IV

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-09-25 12:49:30

LOGOUT.hu

Sztorit kibeszélni használd a spoiler taget!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1751) sto1911 válasza D1Rect (#1749) üzenetére


sto1911
veterán

Persze. Nem is azzal van bajom, hanem a hazugsággal. Na nem baj, majd adom a Blizzardnak, ha nekik nem kell.

(#1752) D1Rect válasza sto1911 (#1751) üzenetére


D1Rect
félisten

Én még a kupont is elhasználtam rá.

(#1753) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Én is gondolkoztam, h berendelem tőlük kuponnal de akkor ez el is dőlt :DDD

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#1754) rumkola válasza sto1911 (#1751) üzenetére


rumkola
veterán

Alzán dobozost lehetett előrendelni. Honnan tudták volna előre, hogy a blizz nem fog fizikai példányt forgalomba hozni.

(#1755) sto1911 válasza rumkola (#1754) üzenetére


sto1911
veterán

Ha ez a valódi oka, akkor megkövetem őket. (Mondjuk nem az első húzásuk lenne :D)
Tényleg nem lesz dobozos?! A D3 dobozosan lett meg annak idején, és látván a gyertás kiadást, meg sem fordult a fejemben, hogy nem lesz dobozos verzió.

[ Szerkesztve ]

(#1756) olymind1


olymind1
senior tag

Diablo 3-at még 12ezer forintért rendeltem elő ha jól emlékszem, most a 4 a legolcsóbb helyen is 29-30e.. Alakultak az árak azt megmondom. :((

(#1757) Daelion válasza olymind1 (#1756) üzenetére


Daelion
őstag

Sajnos ez manapság már 'átlagos' ár egy AAA játéknál. :(((
Régen nekem is valahogy 15k alatt jött ki a standard dobozos kiadás CD Galaxistól postával együtt. 'előrendelve'

Nekem sem tetszenek ezek az árak de ha csak közel annyit tudok/fogok majd vele szórakozni mint D3-al akkor megérte. 'azzal a mai napig játszok pár havonta 2-3 heteket Seasonba'

(#1758) olymind1 válasza Daelion (#1757) üzenetére


olymind1
senior tag

Igen, akármennyit is kérnek érte, évekig tartó szórakozást fog nyújtani, kiegészítőkkel meg főleg. Úgy meg már picit egyből kedvezőbbnek hat az árcédulája :K Főleg hogy nem 1x végigvinni és elfelejteni típusú játékról van szó. :N

[ Szerkesztve ]

(#1759) rumkola válasza Daelion (#1757) üzenetére


rumkola
veterán

Naja, de régen, 100ezret kerestél bruttóban, most meg 300-at nettóban.

[ Szerkesztve ]

(#1760) Daelion válasza rumkola (#1759) üzenetére


Daelion
őstag

Már aki, én biztos nem. :N 'falusi vagyok, itt kicsit mások a viszonyok/lehetőségek'

#1758 olymind1

Jah ezt én is így próbálom már kezelni egy ideje, ha tudom hogy eleget tudok szórakozni a játékkal vagy van újrajátszási faktor akkor könnyebben elfogadom a drágább játékokat.

Viszont az ilyen 1x végigfutok rajta 8-15 óra alatt és 20k a játék hát nagyon megválogatom mit veszek meg teljes áron, inkább kivárok akciót az olyan játékokra.

[ Szerkesztve ]

(#1761) _ocsisajt válasza rumkola (#1759) üzenetére


_ocsisajt
őstag

Jaja! Régen pár milla volt egy panellakás, most meg 30+ (ahol én laktam Nagy Lajoson, Zuglóban)...
Pont ezt beszéltük kollegával nem is olyan rég, hogy lakás/ház vásárlása terén csappant meg talán a legjobban a fizetésünk vásárlóerő értéke.
Én még tisztán emléxem, hogy 10 éve sokkal többet be tudtam vásárolni/tankolni autót a fizumból. 10 meg egy kicsi plusz éve dolgozom ugyanazon a helyen (tudom, váltsak munkahelyet... btw "nagyjából" követték az inflációt eddig... Most kiwik leszünk az új évre vonatkozóan, nagyon csend van...).

Szóval, csínján ezekkel a számokkal. :)

Daelion: Én kb most értem el arra a szintre, hogy a kedvenceknél is akciókra pályázom... :(

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#1762) D1Rect válasza _ocsisajt (#1761) üzenetére


D1Rect
félisten

10 éve éppen elveszítették az emberek a lakhatásukat és közben válság is volt.
Soha nem lesz újra 2013 az ingatlanpiacon.

(#1763) _ocsisajt válasza D1Rect (#1762) üzenetére


_ocsisajt
őstag

Sajnos most sem rózsás a helyzet, de az igaz, hogy valószínűleg már nem fognak az árak visszamászni abba a régióba.

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#1764) Gave válasza olymind1 (#1758) üzenetére


Gave
addikt

A kiegészítőkért azért pénzt fognak kérni szerintem, én mondjuk a magas alapjáték árat így 2022/23 környékén már nem értem, amikor olyan sok f2p-el akarják berántani az embereket. Az ára nyilván tartalmazza nem opcionálisan az online[minden] költségeit is, ami nekem annyira nem tetszik mert "offline" szeretném kipróbálni.

Már D2R-ben is auton online akar rakni, akkor is ha 0db online karid van..

rumkola: igen, jó lehet annak akinek van fix keresete, és nem csak szezonális mint pl nekem xd

(#1765) Peace válasza D1Rect (#1762) üzenetére


Peace
nagyúr

Pont abban az évben vettem 6,75-ért a kis pinduri lakásomat a XIII-ban. Több mint háromszorosáért adtam el 3 éve. Brutál, ami az ingatlanpiaccal történt. :(

(#1766) Bird válasza Peace (#1765) üzenetére


Bird
addikt

Ez már nem sokáig marad így.... Szerencsére.

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#1767) Chiller válasza olymind1 (#1756) üzenetére


Chiller
őstag

Most kikerestem, nekem zavviról 25.85GBP volt szállítással (akkori árfolyamon 9000 HuF) a dio3 box előrendelésem.

Hát na.

(#1768) TBT


TBT
addikt

Lilith szobrot valaki vett már közületek a Blizzard Gear Store-ból?

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#1769) CactuS válasza olymind1 (#1758) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Vagy az itemshopból gyorsan bevásárolva pár hét alatt kimaxolható. ;] Hihezetlen, hogy ulyen árak, a battlepass és az itemshop miatt még nem estek nekik. Főleg az immortals után.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#1770) errorcode06


errorcode06
őstag

Lehet tudni hogy a gear store-ban magyar idő szerint mikor lesz elérhető a "gyújtői"?

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#1771) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Most nem másolom ki de 2012-ben volt 30k a D3 CE.
2014-ben a ROS CE 51k volt.
Ma már 30k egy alapjáték.
D4ből biztos nem veszek már CE-t.

[ Szerkesztve ]

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#1772) errorcode06 válasza Bennyboy (#1771) üzenetére


errorcode06
őstag

15-18k-ért vettem anno a ros ce-t. Lehet még a számla is megvan.

Szerk.: 18990 huf volt

[ Szerkesztve ]

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#1773) Bennyboy válasza errorcode06 (#1772) üzenetére


Bennyboy
őstag

lehet igazad van, kicsit fura is volt, h más bolt annyit írt visszakeresve az emailek között. Az sem kizárt, h többet rendeltem :DDD

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#1774) TBT válasza errorcode06 (#1770) üzenetére


TBT
addikt

Holnap este lesz a live stream, azt követően fog majd felkerülni a Shopba. Először az USA Shopban fog megjelenni, talán az EU Shop is leköveti majd, de jellemzően az EU egy kicsit le van maradva mindig az Amerikaitól.

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#1775) errorcode06 válasza TBT (#1774) üzenetére


errorcode06
őstag

Köszönöm, szépen. Az esetleges live időpontot nem tudod véletlenül?

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#1776) errorcode06 válasza errorcode06 (#1775) üzenetére


errorcode06
őstag

Közben megtaláltam. Magyar idő szerint holnap este 8-kor kezdődik.

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#1777) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Kiváncsi vagyok, h megint az lesz a pvpvel mint a 3ban volt, h igergetnek mindent aztán nem lesz belőle semmi.

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#1778) soo277 válasza Bennyboy (#1777) üzenetére


soo277
őstag

szokás szerint :(((

[ Szerkesztve ]

BT: wersoo#21211

(#1779) TBT


TBT
addikt

Diablo IV fejlesztői live stream - ma 20:00-kor!
https://www.twitch.tv/Diablo

Talán a következő bétateszt dátumát is megkapjuk a Collector's "Edition" Box bemutatása mellett.

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#1780) olymind1 válasza TBT (#1779) üzenetére


olymind1
senior tag

Meg YT-on is.

(#1781) gainwardgs válasza olymind1 (#1780) üzenetére


gainwardgs
addikt

Valahogy érzem hogy ebben a játékban sem lesz az igazi a Ray tracing :U

(#1782) Daelion válasza gainwardgs (#1781) üzenetére


Daelion
őstag

Mondjuk egy ilyen játékba szerintem pont nem lényeges, end game játék szinten legalábbis biztos nem arra fogok figyelni mennyire pontosak a tükröződések meg fények a falon/talajon amikor ellövök egy spellt vagy valamit. :D 'miközben próbálok nem megdögleni a karival'

[ Szerkesztve ]

(#1783) gainwardgs válasza Daelion (#1782) üzenetére


gainwardgs
addikt

Mármint úgy értem hogy feküdni fog minden Rt alatt mint most witcher 3 rt-nél
Talán 4000 szériánál lesz játszható sebesség :K

(#1784) Daelion válasza gainwardgs (#1783) üzenetére


Daelion
őstag

Witcher 3 RT hát ja az felejtős, jelenleg Cyberpunkot játszok és annál is nagyobb az RT igénye ami azért vicc kategória. 'RTX 3060 Ti-vel 2560x1080 felbontáson DLSS-el bekapcsolva'

Sztem D4 RT csak értelmesebben lesz összerakva bár engem annyira nem érdekel itt, nélküle kétlem hogy akármi gond lenne vagy max amíg sztorit játszom bekapcsolom. :)

[ Szerkesztve ]

(#1785) gainwardgs válasza Daelion (#1784) üzenetére


gainwardgs
addikt

Ígéretek mindegyik játéknál ez van már...
Callisto, cyberpunk, witcher 3 next gen...aztán kijön és siralmas :W

(#1786) TBT


TBT
addikt

Minden szezon 3 hónapig tart.
Az első szezon a megjelenés utáni hetekben fog elindulni - addig a BattlePass tartalma sem lesz elérhető! A megjelenéskor még csak Pre-Season lesz!
A Premium BattlePass ára 10 dollár / 10 euró.

A Diablo® IV Limited Collector’s Box már előrendelhető. Amerikában 96,66 dollár, Európában 109,66 euró + 20 euró a standard szállítás!

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#1787) blackydan válasza TBT (#1786) üzenetére


blackydan
senior tag

Nem sok mindennel készültek a srácok, gondolom karácsony előtt azért dobni kellett pár infót. BP 3 havonta nem is annyira rossz ☺️ főleg h ~75 óra alatt ki lehet maxolni belőle a cuccokat.

Azért csak feljebb sikerült nyomni az EU-s collectors árát :((

[ Szerkesztve ]

(#1788) rumkola válasza TBT (#1786) üzenetére


rumkola
veterán

:C :R :R

(#1789) TBT válasza TBT (#1786) üzenetére


TBT
addikt

A BattlePass-nál ismét megerősítették, hogy csak kozmetikai cuccok lesznek. Semmi power up, level boost vagy lootot befolyásoló tényezők, kizárólag kozmetikai cuccok fognak helyet kapni benne!
Az első BattlePass tartalmát a későbbiekben fogják csak megmutatni, jelenleg a játék befejezésén dolgoznak, hogy tartani tudják a júniusi megjelenést.

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#1790) CactuS válasza TBT (#1789) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

És mi a helyzet az shoppal, ami elvileg szintén lesz a játékban? Arról tudsz valamit?

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#1791) soo277 válasza TBT (#1786) üzenetére


soo277
őstag

Játék nélkül,hát nem semmi ez a Blizz

BT: wersoo#21211

(#1792) blackydan válasza soo277 (#1791) üzenetére


blackydan
senior tag

Az ember hozzácsapja valamelyik kiadást és 80-90 környékén meg is áll a story. Sajnos ez manapság teljesen átlagos dolog, god of war esetén is a kisebb CE 90 volt.

(#1793) soo277 válasza blackydan (#1792) üzenetére


soo277
őstag

nem azzal van bajom,de ha veszek CE t,legyen 80 100k,de legalább játékkal,ilyen baromságot még nem is hallottam,hogy egy gyűjtőibe nincs benne a játék

BT: wersoo#21211

(#1794) errorcode06 válasza soo277 (#1793) üzenetére


errorcode06
őstag

Mivel a játékot nem valószínű hogy megveszem, így nekem nincs vele problémám...

De ha jól értem, ha 200€ lett volna, akkor nincs vele gond?
Egyszerű, veszel egy deluxot, meg ezt a boxot, és olcsóbban is jössz ki.

[ Szerkesztve ]

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#1795) blackydan válasza soo277 (#1793) üzenetére


blackydan
senior tag

Igen ez érdekes megoldás, de én úgy gondolom, hogy ezt látták a legjobb megoldásnak. Most gondoljunk bele ki kellett volna adni a gyűjtőit pc,xbox,ps vonalra ráadásul az angol mellett francia és német nyelven is. Gondolom soknak érezték, így mindenki legózhatja magának amit szeretne. Én is végül megvettem mert azért 300 oldalas art könyv elég pöpecnek számít mostanában.

(#1796) TBT válasza soo277 (#1793) üzenetére


TBT
addikt

Square Enixnél és EA-nál már évek óta bevett szokás ez. :DDD

Így legalább esélyes, hogy nem rohad rájuk az az 50000 példány. Emlékszem Overwatchnál még hegyében álltak az XBox-os / PlayStationös gyűjtői változatok hónapokkal a játék megjelenése után, a PC-s verziót meg elkapkodták pillanatok alatt. A PC-s tábornak nem kellett, merthát nem PC-s játék volt benne. Gondolom most ezt szeretnék elkerülni. Így bármelyik tábor behúzhatja ezt a gyűjtői dobozt (PC, XBox, PlayStation) és mellé azt a verziót a játékból, amelyiket szeretné. Vagy még azt sem, ha csak a belső tartalom kell neki. Amúgy az Artbook keményfedeles és 300 oldalas. Baromi szépek ezek amúgy, mert rengeteg gyűjtői változatom van a Blizzardtól. A gyertya pedig elemekkel világít. :DDD

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#1797) TBT válasza CactuS (#1790) üzenetére


TBT
addikt

Arról még nincs infó, hogy mit fog tartalmazni - tippre kozmetikai cuccokat mondanék (armor transmogok), plusz egyedi külsejű mountokat, mint a WoW-ban/Guild Wars 2-ben.

De simán lehet, hogy majd egy karakterosztály a későbbiekben csak ott lesz majd elérhető (lásd: Necromancer DLC a Diablo 3-ban).

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#1798) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Ha esetleg valakit érdekel, és van felesleges 270K költőpénze, az megrendelheti az IGN-től a Lilith szobrot:

Lilith prémium szobor 64 cm - DIABLO

Vagy ugyanitt a Diablo mellszobrot is, az csak potom 80K:

DIABLO prémium szobor

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#1799) D1Rect válasza Vistaboy (#1798) üzenetére


D1Rect
félisten

Be is zsákoltam.
Köszi. :R

(#1800) rumkola válasza D1Rect (#1799) üzenetére


rumkola
veterán

:DDD

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo IV
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.