Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo IV

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-09-25 12:49:30

LOGOUT.hu

Sztorit kibeszélni használd a spoiler taget!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1701) sith7 válasza wjbhbdux (#1699) üzenetére


sith7
nagyúr

+1 :K

(#1702) Edge válasza gainwardgs (#1700) üzenetére


Edge
veterán

320x200 :DDD

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#1703) blackydan válasza Vistaboy (#1698) üzenetére


blackydan
senior tag

Jók ezek a euró-forint árfolyamok, én a Xbox verziót nézem DE 35890.- UE 39900.-

(#1704) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Sziasztok!

Most, hogy itt a hivatalos dátum én is kicsit aktívabban kezdtem nézegetni a játékot. Alapvetően tetszik az inkább D2, mint D3 vonal, tetszik a nyitottabb világ a multi felé, viszont egy új infó nagyon zavar, főleg az immortals után: a battle pass. Erről lehet tudni valamit, hogy ez mi lesz? Illetve arról van infó, hogy ha már kicsit MMOs a dolog, akkor elmennek-e a daily rewardok -queat/login - irányába?

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#1705) Vistaboy válasza blackydan (#1703) üzenetére


Vistaboy
veterán

Igen, és ebben még nincsenek benne az egyéb díjak (átváltás, tranzakció díj és hasonlók). Amúgy nekem is, ha lenne Euro alapú számlám, már korábban váltottam volna - ahogy fentebb írták páran, igazuk is van, de mivel már megvettem, így nem aktuális -, szóval, ha nem kellene ezeket a plusz költségeket megfizetni, akkor megúsztam volna 36K-ból, de így majdnem 4K ráment az extra költségek miatt. (EU Battle.net fiók)

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#1706) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

Nekem sajnos sok a 70 júró... Hátha lesz akció még valahol. :(((

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#1707) TBT válasza blackydan (#1703) üzenetére


TBT
addikt

A PS Store-ban is érdekes árak vannak (olcsóbb, mint Battlenet-en)...

De jó látni Vistaboy kollégánál, hogy a PayPal mekkora haszonnal dolgozik. :(
Még nem tudom, hogy PC-re vagy PS5-re érdemes-e megvennem a játékot. Kéne egy béta, hogy megnézzem, hogyan is fut a jelenlegi vason.

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#1708) TBT válasza CactuS (#1704) üzenetére


TBT
addikt

Igazság szerint olyan lesz a BattlePass mint az Immortalban. Profil ikonok, emote-ok, transmog skinek, mount skinek és egy csomó lim-lom. Sajnos ennél pontosabbat jelenleg nem tudunk. A játékmenetet és élményt nem befolyásolják. A szezonok 2-3 hónapig tartanak, szóval 2-3 havonta lehet majd venni a Premium Battle Pass-okat. :D
Emellett még valódi pénzes shop is lesz a játékban (legalábbis WoWHead-en többhelyen is írták). Nem is rossz ez egy 70 eurós játéktól. :DDD

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#1709) sto1911 válasza _ocsisajt (#1706) üzenetére


sto1911
veterán

Nekem dobozos van előrendelve egy húszasért (*ezer, forintban :D )

(#1710) sto1911 válasza TBT (#1707) üzenetére


sto1911
veterán

PayPal ebből tartja fent magát, de van rá opció, hogy a bankod váltson. De ha veszel ki ATM-ből, pénzváltóban beváltod, (több banknál) ingyen deviza számláról meg kifizeted, akkor máris olcsóbb.

(#1711) Elemental válasza Vistaboy (#1698) üzenetére


Elemental
addikt

:D

(#1712) rumkola válasza sto1911 (#1709) üzenetére


rumkola
veterán

arra nem kell sokat várnod :D

(#1713) _ocsisajt válasza Vistaboy (#1705) üzenetére


_ocsisajt
őstag

Paypalnál SOSEM engedem, hogy ők váltsanak, inkább a bankomat választom, jobb szokott lenni.

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#1714) _ocsisajt válasza sto1911 (#1709) üzenetére


_ocsisajt
őstag

Honnan? :)

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#1715) Amartus válasza _ocsisajt (#1713) üzenetére


Amartus
senior tag

Azt be lehet állítani? Hol?

Istenem, tele van csillagokkal...

(#1716) Bencus88 válasza _ocsisajt (#1714) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Sehonnan, ez egy kalkulált ár volt talán a cdgalaxis vagy nemtom hol, ahol majd megemelik ugyan úgy

majd kap egy üzenetet az ár változásról és kell e majd így is

[ Szerkesztve ]

(#1717) _ocsisajt válasza Amartus (#1715) üzenetére


_ocsisajt
őstag

Most nem akarok vásárolni semmit, de elvileg paypalnál kiválasztod a kártyádat, akkor lesz (keretezett alatti) change opció.

Vmi ilyesmi, neten talált kép:

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#1718) _ocsisajt válasza Amartus (#1715) üzenetére


_ocsisajt
őstag

SZTORNÓ amit előtte írtam. :)

Itt a kép amit nekem dob fel.

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#1719) kecsawi válasza _ocsisajt (#1714) üzenetére


kecsawi
senior tag

Gyanítom az alzás dobozos, mert nekem is annyira jött ki a mostani emailban.

(#1720) sto1911 válasza _ocsisajt (#1714) üzenetére


sto1911
veterán

Alzás.

@Bencus88: akkor kenjék a hajukra, megveszem digitálisan. :)

[ Szerkesztve ]

(#1721) Bencus88 válasza sto1911 (#1720) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Én viszont tényleg jó árba fogom beszerezni, ismerőssel account share ps5ön, így a játék árának a felét kell csak fizetnem

[ Szerkesztve ]

(#1722) wjbhbdux válasza Bencus88 (#1721) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Nem tudom konzolon mennyire tartják be, de Blizzardnál PC-n ban jár az account shareért. Mivel crossplayes lesz a D4 lehet ott se kockáztatnám.

[ Szerkesztve ]

/s

(#1723) Bencus88 válasza wjbhbdux (#1722) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Picit nézz utána akkor mi ez :) ( nem bántásból)

Teljesen legális dologról van szó

[ Szerkesztve ]

(#1724) Gave


Gave
addikt

Preorder van; hivatalos gépigény bejelentés nincs még ?

(#1725) CactuS válasza TBT (#1708) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Mondjuk Wow után mit vár az ember... De ez így nem hangzik túl jól. :(

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#1726) wjbhbdux válasza Bencus88 (#1723) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Az 1 dolog hogy a PS-en mit lehet csinálni a random single player játékok miatt főleg, de itt a battle.netre is csatlakozol játék közben és az ottani szabályok is érvényesek. Aztán ha kivágnak oszthatjátok a főmenüt féláron.

[ Szerkesztve ]

/s

(#1727) gainwardgs válasza Gave (#1724) üzenetére


gainwardgs
addikt

"We're not in-depth game testers, so our experiences are subjective, but performance on "High" settings with a three year-old graphics card (RX 5700 XT) looked more than acceptable with our framerate being in the 70-90 range pretty much all the time. Things like dynamic weather effects added a lot of visual depth and immersion, the same goes for shadow effects. Again, this is all subjective, and we advise you to wait for Blizzard's official specifications - however, we can somewhat confirm expectations that Diablo IV should run on a lot of different systems while still looking great."

Felbontást sajnos nem írnak

[ Szerkesztve ]

(#1728) Bencus88 válasza wjbhbdux (#1726) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Akkor újra leírom, nézz utána :)

minden multis játék is hibátlanul működik, diablo3at is így vettük, egy legális egyszerű dolog, de mielött véleményt alkotsz valamiről, egy picit utána nézhetnél

[ Szerkesztve ]

(#1729) Amartus válasza _ocsisajt (#1718) üzenetére


Amartus
senior tag

Köszönöm.

Istenem, tele van csillagokkal...

(#1730) soo277


soo277
őstag

Én itt veszem Németbe,személyesen, már berendelve a gyűjtői,egy két nap nem fog izgatni,lesz időm játszani vele bőven

BT: wersoo#21211

(#1731) savior válasza soo277 (#1730) üzenetére


savior
őstag

Nekem rx 570 kártyával szinte mindenhol megvolt a 60 fps (max grafika, 1080p).
Ennél jóval gyengébb kártyával is játszható szerintem, mert vannak fps boostoló opciók.

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#1732) TBT válasza soo277 (#1730) üzenetére


TBT
addikt

Hogy sikerült berendelni a gyűjtőit úgy, hogy még a hivatalos webshopban sincs fent?

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#1733) rumkola válasza TBT (#1732) üzenetére


rumkola
veterán

ráadásul abban a játék sincs benne :DDD

(#1734) Gave válasza gainwardgs (#1727) üzenetére


Gave
addikt

Köszi, azért jó lett volna ha a hivatalos spec weblapjukat frissítik mostanra, mozgó célpont lesz az online service miatt, de azért valami konkrétat írhattak volna ki, ha már megy a megrendelés is.

[ Szerkesztve ]

(#1735) menpee válasza savior (#1731) üzenetére


menpee
aktív tag

FSR kellett hozzá vagy natív 1080p volt?

,,Piracy is almost always a service problem and not a pricing problem." - Gabe Newell

(#1736) savior válasza menpee (#1735) üzenetére


savior
őstag

fsr nelkul.

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#1737) soo277 válasza TBT (#1732) üzenetére


soo277
őstag

Nekem ez úgy van,hogy itt kint a "Gamestop" megkapják az infot jóval elöre,haverom meg itt melozik.és ami nem kell neki,az enyém lesz :B :B :B :K :K :K

BT: wersoo#21211

(#1738) D1Rect válasza _ocsisajt (#1706) üzenetére


D1Rect
félisten

Nem lesz.

(#1739) WayneGace válasza D1Rect (#1738) üzenetére


WayneGace
őstag

Dehogynem. Várhatóan néhány év múlva, amikor már a kiegészítő is jött hozzá.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#1740) gainwardgs


gainwardgs
addikt

Ha jól értem muszáj előrendelnem hogy részt vehessek open bétában?? :U

(#1741) oriic válasza gainwardgs (#1740) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem. Aki előrendeli, az korábban kezdheti open bétát.

Live-Die-Respawn

(#1742) Peace válasza oriic (#1741) üzenetére


Peace
nagyúr

Arra még nem lett kiírva dátum, ugye?

(#1743) oriic válasza Peace (#1742) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Egyelőre még nem.

Live-Die-Respawn

(#1744) blackydan


blackydan
senior tag

Aki most bétázott Xbox series X/S-en az véletlenül nem próbálta, megy-e a játék bill+egér kombóval? Sajnos én elfelejtettem kirpóbálni pedig anno tervben volt.

(#1745) Bencus88 válasza blackydan (#1744) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Konteollerrel sokkal egyszerűbb irányítani ;) :)

(#1746) sto1911


sto1911
veterán

A tetű alza lemondta az előrendelést, miszerint "Az általad választott termék sajnos hosszabb távon nem elérhető, ezért a megrendelésed töröltük."

Hazug sz@rházi banda.

(#1747) kecsawi válasza sto1911 (#1746) üzenetére


kecsawi
senior tag

+1 :((( :W

(#1748) blackydan válasza Bencus88 (#1745) üzenetére


blackydan
senior tag

Igen már a D3-at is ps4-en játszottam és teljesen meg voltam elégedve vele, itt csak arra irányult a kérdésem hogy lehet-e ;] :DDD

(#1749) D1Rect válasza sto1911 (#1746) üzenetére


D1Rect
félisten

Rájöttek, hogy túl olcsón adták.

(#1750) Bencus88 válasza blackydan (#1748) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Gondolom igen :)

alzával kapcsolatosan nem nyilatkozok, évek óta nem rendelek onnan, szarházi cég. Amúgy mondtam, hogy nem lesz ennyiért diablo :)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo IV
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.