Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo IV

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-09-25 12:49:30

LOGOUT.hu

Sztorit kibeszélni használd a spoiler taget!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#201) Dr. Akula válasza reelc (#195) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

A GTA 3-ban még minden kockaoboz, a 4-ben már nem (annyira).

(#202) Sirandrish válasza SQX_Barto (#200) üzenetére


Sirandrish
legenda

A 3ban már én is inkább Sorci main voltam, de a örök kedvenc az 1 óta a Barbár :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#203) dante3


dante3
addikt

[link] Egy kis Immortal, hátha valaki még ezt is várja! :)

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#204) Sirandrish válasza dante3 (#203) üzenetére


Sirandrish
legenda

D4 helyett nem, de mellé nagyon is :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#205) Dr. Akula válasza Sirandrish (#202) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Mármint a bankár? :D

(#206) Sirandrish válasza Dr. Akula (#205) üzenetére


Sirandrish
legenda

Jézusom :C
Azaza :DD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#207) Dr. Akula válasza dante3 (#203) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Őszintén szólva én várom, ha offline (is) lesz. Melóba nem lehet gémer pc-t bevinni. :D

(#208) rumkola válasza Dr. Akula (#175) üzenetére


rumkola
veterán

A POE nem pay2win!

(#209) Daelion


Daelion
őstag

Közben olvastam a Q&A listát Diablofans-on.

- Diablo IV is being designed as a massive immersive world with partying and group in mind, so there are no plans for an offline only mode, but there will be options for those who only want to play solo or only play with friends.

Solo résznek örülök,akkor most már csak várni+előrendelni kell. :D

[ Szerkesztve ]

(#210) Gorneck válasza Sirandrish (#188) üzenetére


Gorneck
titán

Nagyon tetszik, nagyon más, mint a mostani játék...és nem úgy néz ki, mint vmi félkész cucc... :)

Gorneck#1239

(#211) Sirandrish válasza Gorneck (#210) üzenetére


Sirandrish
legenda

Lesz mibe belevágni pár ezer órát :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#212) Dr. Akula válasza rumkola (#208) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Akkor miből van pénzük, mert tudtommal ingyenes?

(#213) Sirandrish válasza Dr. Akula (#212) üzenetére


Sirandrish
legenda

Lehet vásárolni cuccokat, de gondolom csak kozmetika meg ilyenek.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#214) Dr. Akula válasza Daelion (#209) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Sajnos ez alapján nincs minek örülni, az csak egy olyan multi lesz, amibe nem engedsz be magadon kívül másokat. Mint a 3-ban. :(

(#215) reelc válasza Dr. Akula (#212) üzenetére


reelc
veterán

Kozmetika, + tárhely, ilyesmi.
Ami nem tesz pay2winné.
Okos és fenntartható rendszer.

(#216) Sirandrish: Szerintem se baj.
(#217) Sirandrish: Meg kell tanulni szelektálni + raktárkarik. :)

[ Szerkesztve ]

(#216) Sirandrish válasza Dr. Akula (#214) üzenetére


Sirandrish
legenda

De miért baj ez? Mármint mi olyan kéne amit csak egyedül lehet?
Mármint a solo leaderboardokon kívül..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#217) Sirandrish válasza reelc (#215) üzenetére


Sirandrish
legenda

A tárhely minden játékban OP :))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#218) Dr. Akula válasza Sirandrish (#216) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Mert ha nem tetszenek az "újításaik", akkor is kötelező használni. Singleben meg simán nem patchelem. Pl. a 2-ben a LOD után a classicnak reszeltek. Sokan tévesen a LOD nélküli részt továbbra is classicnak hívták, pedig az onnantól már LOD volt, az új cuccok nélkül. Megjelentek ott is az immunisok, megint borult a skill balance (mint minden patchnél, és sajnos sose a javára), véget ért a régi világ. Ami engem mint akkori legnagyobb magyar battle.net karakterként elég érzékenyen érintett, mehetett minden a kukába, hónapok munkája. :)

[ Szerkesztve ]

(#219) dante3


dante3
addikt

Lehet volt róla szó, csak elveszett a sok minden között. Tettek bármiféle említést arról, hogy lesz valamiféle trade? :F

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#220) Sirandrish válasza Dr. Akula (#218) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ezzel kb ki is védik a csalásokat, legalábbis erősen megnehezítik a csalók életét.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#221) Sirandrish válasza dante3 (#219) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én még nem láttam erről infót.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#222) Daelion válasza Dr. Akula (#214) üzenetére


Daelion
őstag

Nekem annyi bőven elég,az online dolog nem zavar csak tudjak egyedül vagy max haverokkal játszani. :)

D2-be is online/zárt B neten játszottam privát játékokban max Baal run ment publikba.
D3 meg szinte csak solo max segíteni szoktam másoknak.

@dante3

Lesz Trade de még nagyon korai szakaszban van és nem tudják pontosan,hogy milyen lesz.

Ha tudsz angolul ajánlom a diablofans-on lévő community Q&A listát mert már össze szedtek elég sok mindent amire válaszoltak a fejlesztők:
[link]

[ Szerkesztve ]

(#223) Dr. Akula válasza Sirandrish (#220) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Hát az már a 2-ben se sikerült, láttuk a sok +7 skilles SoJ-t, maxos Carrion Songot. :)

Meg amúgy is singleben kit kell megvédeni? Elég ha a multit házmesteresítik.

(#224) Sirandrish válasza Dr. Akula (#223) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szerencsére multizni sem kell csak azzal akivel akarsz, így nem zavar ha valaki tönkreteszi a saját játékát :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#225) AtHoS válasza dante3 (#219) üzenetére


AtHoS
nagyúr

"Trading and Crafting
- The developers are still early in developing trading systems, but the current philosophy is that crafting mats and consumables will always be tradeable. Powerful items will likely be bound on trade, meaning that can be traded, but only once. The most powerful items however will not be tradeable and likely stay bind on pickup. They want the primary source of items and power be from playing the game itself, so there are no current plans for auction houses, but there will be limited trading available through clan banks.
- Clans will be in the game and they will include clan banks to help with trading, but no other details were given.
- Loot drops will be individual to the character like Diablo III currently is, but if you drop an item on the ground, everyone will be able to see it.
- Crafting will be important to the game and they want to make it so you may go off course from completing quests to go grab a rare crafting material, but it’s still early in development and didn’t have more details at the moment"

és egyéb mások, amit reelc már linkelt korábban [link]

read-only mode on the forum

(#226) dante3 válasza Daelion (#222) üzenetére


dante3
addikt

:R Köszi, átolvasom.
Aha látom, hogy nincs sok info egyelőre, klánon belül lehet átadni cuccokat, segíteni a társainkat! Földre dobott cuccokat pedig felszedhetik a többiek, mint a 3-ban!

[ Szerkesztve ]

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#227) Peppo válasza #10186752 (#149) üzenetére


Peppo
őstag

Ha elhagynák, az már nem Diablo lenne. Szerencsére ilyesmiről szó sincs.

(#228) malacka87


malacka87
senior tag

Este lesz diablo panel ott sok minden kiderül majd.
Mythic Diablo IV: Systems & Features 20:15 - 21:00

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#229) Fitzgerald válasza Sirandrish (#152) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Azért a necro az kicsit sok volt 15 ojróért...

(#230) reelc válasza Fitzgerald (#229) üzenetére


reelc
veterán

De volt karihely és ládahely is vele. Nem volt teljesen haszontalan. :D
Később akciózgatták.
Szerintem korrekt volt úgy a dolog, hogy pl. nem kapott olyan területet, ahova csak ő mehet. Szóval akit nem érdekelt, nem maradt ki semmiből.

(#231) melega


melega
őstag

Srácok engem kilóra megvett szóval egy leértékelés után tuti vétel.

(#232) reelc válasza melega (#231) üzenetére


reelc
veterán

Ok, találkozunk mondjuk 2023-ban! :D
Én nem hiszem, hogy 2021 előtt kijönne a jelenlegi készültség alapján.
Ahogy azt sem hiszem, hogy 1-1,5 éven belül leakciózzák. Komolyabban meg pláne nem, még később.

[ Szerkesztve ]

(#233) Fitzgerald válasza reelc (#230) üzenetére


Fitzgerald
veterán

A kari/ládahely tipikusan azok a dolgok, amelyekkel mesterségesen generálnak egy igényt a játékos részéről, hogy pénzt húzzanak ki belőle. Az ilyesmi nem valódi tartalom.
Persze sehol nincsenek az UBI-féle "time saver" lehúzásokhoz képest, az tény.
De szerintem ne is az legyen a mérce, hogy ki csinálja pofátlanabbul a monetizációt.

[ Szerkesztve ]

(#234) savior


savior
őstag

Ha MMO, akkor gondolom havidijas lesz.

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#235) DaveHutt válasza Sirandrish (#220) üzenetére


DaveHutt
őstag

Azért van a PC széna most is tele botokkal D3-ban, mert nincs csalás.

[ Szerkesztve ]

(#236) reelc válasza Fitzgerald (#233) üzenetére


reelc
veterán

Nekem nem jött be végül a nekro, de a láda és karihelynek hasznát vettem.
Azért írtam, hogy azt is adtak hozzá.

(#235) DaveHutt: Az is a Paragon rendszer miatt. Mert cuccot nem nehéz összeszedni (valamilyen minőségben ami a buildhez kell, hogy működjön). De az értékelhető mennyiségű Paragon sok idő.
P6000+osok betanyáznak az LB tetejére és ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#237) DaveHutt válasza reelc (#236) üzenetére


DaveHutt
őstag

Az egyetlen érv az always online modell mellett, hogy nem tudják a népek lewarezolni. Nem véletlen, hogy a teljesen “virágbolt”-mentes konzolokon van offline mód.

(#238) warcat válasza savior (#234) üzenetére


warcat
veterán

Nem, és egyébként nem MMO.

"Monetization. Despite the early development the team has pretty much settled on a base game supported by expansions as the business model for Diablo IV."

EA: It's in the crate!

(#239) DaveHutt válasza warcat (#238) üzenetére


DaveHutt
őstag

Majd a WoW/Overwatch/Hearthstone kitermeli nekik, ami innen hiányzik. :DD

(#240) Sirandrish válasza DaveHutt (#235) üzenetére


Sirandrish
legenda

De az az én játékomat nem érinti!

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#241) syberia


syberia
veterán

A Path of Exile nem győzhető le, sima lemásolással. ;]

https://howbad.info/

(#242) Sirandrish válasza syberia (#241) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mikor nyert az bármit is? ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#243) Badlof2k válasza birorichard (#164) üzenetére


Badlof2k
senior tag

Igen a reveal alatt mondta be a lead dis fejes hogy pcre ps4re es exbox onera jon :) ( szoktam lenni psen is csak mar nem Destynizek igen )

A tobbi poesra meg, azert nem kis nevvel bir mar annak ellenere is hullamzo a ligak teljesitmenye de ez szubjektiv ugyanakkor megse elhanyagolando hogy sok embert elszivott a D3tol. Az meg hogy fellelegeztek mert D3 mod? lol , nekem egyalaltan nemvolt az a benyomasom az egeszrol de ugya ez az en velemenyem ;] Azert kivancsi leszek hogy GGG mit gurit a sajat Conukon mert lesz mit .

Masreszt szerintem csak MMO elemeket tartalmazo arpg lesz , nem havidijas lol. World boss olese tobb emberrel jo moka es tetszik , wowba is birtam ezeket a dolgokat .

[ Szerkesztve ]

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#244) Gol D.


Gol D.
újonc

A nem-lineáris játékmenet pontosan mit jelent? Van erre példa más, ilyen típusú játékokban? Gondolom felejtős a régi D2-es rendszer, vagy akár a POE és GD lineáris haladása. Bár már D3-ban se használta senki a kampány módot. Szomorú, szerintem ez az egyik lényege az arpg jártékoknak.

(#245) Dr. Akula válasza DaveHutt (#235) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Akkor jól sejtettem hogy nem változott a helyzet a 2 óta.

(#246) Peppo válasza reelc (#236) üzenetére


Peppo
őstag

Meg azért ahhoz, hogy a LB elejére érjenek, már kellenek a (közel) tökéletes cuccok is. Azokat meg kifarmolni vagy reforge-ból megcsinálni nagyon-nagyon sok idő.

(#247) DaveHutt válasza Dr. Akula (#245) üzenetére


DaveHutt
őstag

Első néhány évben nem volt jellemző, azóta megoldották okosban a népek. Azért szomorú ez az egész, mert így nincs értelme a Seasonöknek és a Leaderboardoknak.

(#248) Daelion válasza DaveHutt (#247) üzenetére


Daelion
őstag

Én csak seasont játszom amióta bele rakták a játékba mert szeretem a Season kezdést nulláról új karival meg másik buildel.

Leaderboard meg nem izgat,saját célokat szoktam kitűzni minden Seasonbe és azokat próbálom elérni.
Vagy HC-ba kell játszani ott nem olyan komoly a botozás.

(#249) Dr. Akula válasza DaveHutt (#247) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Sose volt. Már dio2 classicban is éjjelnappalos csapatjátékkal tolták fel az 1. helyezetteket. RUSbarb, GERbarb, GERmania, stb. Sose fog a játékról szólni, csak a gizdázásról. Ha lehet pénzért venni tárgyakat, mindig van 1-2 unatkozó milliomoscsemete, akinek megéri, és esélyed se lesz.

(#250) Peppo válasza Dr. Akula (#249) üzenetére


Peppo
őstag

RUSbarb, GERbarb... De rég volt...

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo IV
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.