Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo IV

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-09-25 12:49:30

LOGOUT.hu

Sztorit kibeszélni használd a spoiler taget!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#951) Bencus88 válasza sith7 (#949) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Azért mert a sok Lacika meg Ferike addig sír amíg az anyja ki nem fizeti neki, hogy legalább itt siker élménye legyen és addig is kussba vana gyerek. Meg a sikertelen felnőtteknek is akik itt egy picit jobbak tudnak lenni a pénz miatt, mert amúgy semmit nem tudnak a való életbe elérni. És amig ezek lesznek sajnos az arány már a javukra van addig erőltetni is fogják ezt.

Én mindenesetre megveszem és biztos sokat játszom vele, de ha érezhetően erre fog haladni ez a játék akkor nem erőlködöm annyit vele.

(#952) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Én már letettem az előrendelésről. Annyira beszoptam a bf-el meg pár másik címmel, h semmi értelmét nem látom annak, h bétateszter legyek vagy nézegessem a 100 hibakód egyikét ami miatt nem tudok csatlakozni. Mert remélem az mindenkinek tiszta, h az első pár napban játszhatatlan lesz a játék mint a 3 volt. Addig meg legalább kiderül mekkorát kamuzott a blizz. Mondom ezt úgy, h a kedvenceim közé tartozott mindig is a széria. Régen még streameltem is pár 100 embernek, voltak heti adások, vendégek stb. Régi szép idők :)

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#953) sith7 válasza Bencus88 (#951) üzenetére


sith7
nagyúr

Meglátjuk ...

Én is tervezem megvenni, de előrendelés nem lesz, megjelenés után várok 1-2 hetet, hogy lássam, mi is van a "kalapban".

(#954) Bencus88 válasza sith7 (#953) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Jól teszed, én féláron hozzá jutok szerencsére, szóval nekem első napos vétel lesz, de biztos vagyok benne hogy teszek bele majd annyit hogy megérje és nem fogok nagyot csalódni

(#955) sith7 válasza Bencus88 (#954) üzenetére


sith7
nagyúr

legyen így :R

(#956) savior


savior
őstag

Ha valoban elerheto lesz decemberben az elorendeles, akkor karacsonyra meglepem magam vele.

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#957) soo277 válasza TBT (#948) üzenetére


soo277
őstag

nem akarok megsérteni senkit,de amig valaki,kik erre buknak ,hogy jobban nézzenek ki stb....
addig ez lesz ,és sajna ez lesz

BT: wersoo#21211

(#958) WayneGace válasza soo277 (#957) üzenetére


WayneGace
őstag

Miért baj az, hogy kozmetikai itemekre költ valaki? Így pénzt termel a játék, fenntartható a terméktámogatás, indokolt lehet a további fejlesztése. Érdemi előnyt nem kap majd az a barbár, akinek jobban néz ki a kardja.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#959) savior


savior
őstag

Ha jol ertelmeztem, akkor ingyenes kozmetika is lesz majd, mint a D3-ban a transmog.

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#960) ldave válasza WayneGace (#958) üzenetére


ldave
félisten

Azért baj, ha ez a legegyszerűbb módja, hogy pénzhez jussanak, akkor a "terméktámogatás" az lesz, hogy párhavonta kiadnak majd új fizetős kozmetikai cuccokat, ahelyett, hogy valós tartalommal bővítsék a játékot. Abban is biztos lehetsz, hogy a pénzért vehető cuccok mind jobban fognak kinézni a játékon belül megszerezhetőknél.

A Slime draws near! Command?

(#961) WayneGace válasza ldave (#960) üzenetére


WayneGace
őstag

Miért ne jönne hozzá valós tartalom? HIsz a szebb páncél eladás csak akkor tartható fent hosszútávon, ha a játékos akar játszani a játékkal, amihez új tartalom kell. Ha egy fizetős skin nem lenne szebb vagy vagányabb vagy egyedibb, mint az alap, akkor miért vennék meg?

BestSecret invitációt privátban adok.

(#962) savior válasza WayneGace (#961) üzenetére


savior
őstag

Annyi content lesz, hogy nem nagyon lesz szukseg ujakra. Csak dungeonbol 150 darab lesz.

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#963) errorcode06


errorcode06
őstag

Szerintem én előrendelem a dobozos CE-t. Max várok pár hetet megjelenés után. Ha nem lesz jó, simán elmegy annyiért amennyiért vettem...

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#964) Elemental


Elemental
addikt

A gépemen el sem futna, de ahogy lehet rendelni, már fizetem is. A d2r-t is hajnal 5-kor vettem meg, kicsit csúsztam vele, a d4-et kicsit korábban szeretném. :)

(#965) soo277 válasza WayneGace (#958) üzenetére


soo277
őstag

Félreértessz,engem nem zavar,csak az mikor a pofámba nyomkodják egyfolytába,vedd ezt vedd azt...

BT: wersoo#21211

(#966) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Pay 2 Win SETTLED: Diablo 4 Monetization Details in Quarterly Update (Rhykker)

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#967) atok666 válasza Vistaboy (#966) üzenetére


atok666
őstag

Bekerult a shop a betaba. Egyenlore csak class specifikus es mount transmogok.

Atok

(#968) olymind1 válasza savior (#959) üzenetére


olymind1
senior tag

Jaja, lesz transmog is, a sok alap cuccon felül valamennyi extra kinézetet kaphatnak a nem prémium fizetős battle pass-os free userek is játszással, csak nem annyit mint a fizetősök.

Egyébként érdekes, mert nekem D3-ban sok alap/alacsony szintű páncél sokkal bejövősebb volt mint a 60-70-es szintűek.

(#969) olymind1 válasza ldave (#960) üzenetére


olymind1
senior tag

Írják a blogban hogy hosszú távon lesz támogatva D4, season témákkal és új mechanikákkal is, meg több kiegészítőről is beszéltek, igaz DLC karakterről még nem, de D3-ban behozták a nekró DLC-t, így nem látom akadályát annak, hogy a 4-ben is megtegyék ugyanezt akár kiegészítők előtt/között/után.

(#970) olymind1 válasza Vistaboy (#966) üzenetére


olymind1
senior tag

Lehet nincs nagy nézettsége, azért ad ilyen clickbait címet neki, nem mintha az emberek nem tudnák elolvasni a Blizzardnál a q3 update tartalmát.

(#971) ldave válasza olymind1 (#969) üzenetére


ldave
félisten

A játékfejlesztők sokmindent írnak és ígérnek, aztán majd idővel kiderül mi volt abból betartható és mi nem.
Félreértés ne essék, a játékot én is nagyon várom, a Diablo sorozatban van talán a legtöbb játékidőm a WoW és a Destiny után, a Diablo 1-2 mai napig tartó barátságokat is hozott nekem.

A Slime draws near! Command?

(#972) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Engem sem zavar, h lehet majd skinre költeni amíg semmi olyat nem lehet kapni amivel bármi előnye lesz a playernek. Csak a gameplay és a hangulat számít meg, h bírják a serverek :DDD

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#973) Bencus88 válasza Bennyboy (#972) üzenetére


Bencus88
nagyúr

A szerverek nem dogják bírni :DDD esélytelen, hogy induláskor minden siman menjen sajna

(#974) Bennyboy válasza Bencus88 (#973) üzenetére


Bennyboy
őstag

abban nem is reménykedek :)

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#975) atok666 válasza errorcode06 (#963) üzenetére


atok666
őstag

Ha nem rontjak el nagyon, akkor szerintem meg fogod tartani. Eleg sok benne a kontent, vilagban inkabb 2-esre hajaz, mint 3-ra, sotetebb a vilag. Persze ez szigoruan szubjektiv velemeny volt 4X level utan :)

Atok

(#976) Raidon válasza atok666 (#975) üzenetére


Raidon
őstag

A 2-t imádtam a Resurrected is bejött. Az eddigi hírek infók alapján úgy tűnik mintha a Resurrected-et erre hajazva csinálták volna. Nálam tuti vétel lesz. Transmog meg egyéb látványelemek vétele annyira nem lesz probléma. Auction House ne legyen :DDD Az a 3-nál is bukó volt. :DD

"A háború első szabálya (...): soha ne teljesítsd az ellenség vágyát!" George R. R. Martin

(#977) soo277 válasza Raidon (#976) üzenetére


soo277
őstag

Szerintem az már felejtős nekik

BT: wersoo#21211

(#978) WayneGace válasza Raidon (#976) üzenetére


WayneGace
őstag

AH nekem kedvencem volt. A játék elején még rare cuccok is jók voltak, a legendary valóban ritka volt. És érdekes dolog volt, hogy egyébként jó itemeket, amiket nem használsz el tudod adni és vehetsz helyette olyat, ami kell. Szerintem egy ilyen loot központú játékben üde színfolt volt.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#979) atok666


atok666
őstag

Story lement. Kezdodhet az endgame. Nem egy rossz jatek :)

Atok

(#980) savior


savior
őstag

Nekem lehet kimarad majd ez a jatek, mivel tonkrement a jo kis rx570 videokartyam, es igy csak egy rx460 van. Gondolom ezen meg nem futna normalisan.

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#981) Bencus88 válasza atok666 (#979) üzenetére


Bencus88
nagyúr

irigy is vagyok :DDD
savior: van még időd össze spórolni egy kártyára ;) Vagy vegyél egy ps-t

(#982) DaveHutt válasza Bencus88 (#981) üzenetére


DaveHutt
őstag

Akarod mondani Xboxot. PS nincs 300 alatt, Series X megáll 205nél.

[ Szerkesztve ]

(#983) Bencus88 válasza DaveHutt (#982) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Nem! Pst!200ért lehet még venni simán. Amúgy nem tudom a videókártya árakat csak mondtam egy másik opciót

(#984) oriic válasza Bencus88 (#983) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Nem! Pst!200ért lehet még venni simán"

Max néhány hétig, vagy még addig sem. Sony most emelte a gép árát, itthon 250-300 körül lesz már valszeg a normál ár.

Live-Die-Respawn

(#985) Bencus88 válasza oriic (#984) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Tudom, hogy most lesz emelkedés, de még a nepperejtől is beszerezhető 230ért jelenleg.De a 300 a nagy vége kategória lesz

(#986) sittes79 válasza Bencus88 (#981) üzenetére


sittes79
addikt

A lényeg hogy steam dekken fusson :DD

(#987) Szeszkazán válasza atok666 (#979) üzenetére


Szeszkazán
senior tag

Bármit tudsz csepegtetni a boss fightokról? jók lettek? Nem az open worldre gondolok, azt láttuk.

(#988) atok666 válasza Szeszkazán (#987) üzenetére


atok666
őstag

Masodik nehezsegi szinten vittem vegig a storyt (magasabb lehetoseg nem volt), de nagyon konnyu volt. Meg az utolso bossot is gyakorlatilag letankoltam a barbarral (talan 2x kellett elmozdulni az egesz harc alatt). 0 kihivas :(

Atok

(#989) errorcode06 válasza atok666 (#988) üzenetére


errorcode06
őstag

Hány fokozat van? Azt láttam hogy 2 volt, de nem is lehetett választani mert pl ott sem volt, vagy ott volt, de nem lehetett kiválasztani?

[ Szerkesztve ]

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#990) Bennyboy


Bennyboy
őstag

én magára a gameplayre lennék kíváncsi, mennyire élvezetes a harcrendszer, skillek használata, loot stb.

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#991) savior


savior
őstag

A minimum gépigényről nem tudsz véletlenül valamit?

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#992) Szeszkazán válasza atok666 (#988) üzenetére


Szeszkazán
senior tag

:R

(#993) oriic válasza savior (#991) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Szerintem max a jelenlegi buildhez tud ajánlottat/minimumot. Annak meg szerintem túl sok értelme nincs, hiszen megjelenésig még rengeteget változhat szerintem.

Live-Die-Respawn

(#994) Ellia válasza oriic (#993) üzenetére


Ellia
addikt

Na ja, Én nem is tartanék a gépigénytől, blizz játékok elég jól skálázhatók, valószínűleg ez is el fog futni kenyérpirítón is.

(#995) savior válasza Ellia (#994) üzenetére


savior
őstag

Én se tartottam, amíg jó videókártyám volt. Most hogy tönkrement izzadhatok megjelenésig, hogy a rx460 viszi e majd az abszolút minimumot. :(
Last Epoch, Path of Exile, Diablokat tolom még. Ezekhez szerencsére elég.
Mondjuk PoE2 is jön majd. Remélem ahhoz is elég lesz.
Néztem új kártyákat, de horror áron vannak csak.

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#996) wjbhbdux válasza savior (#995) üzenetére


wjbhbdux
veterán

használtat nézz, teljesen beszakadt a piac minden óccó és még megy le. karácsony előtt mondjuk felszippantják ajándéknak én nov 15ig várnék max.

/s

(#997) atok666 válasza errorcode06 (#989) üzenetére


atok666
őstag

Elso ket szinten lehet jatszani a kampanyt. Miutan letoltad a sztorit, utana kulonbozo challengekkel tudod unlockolni az egyre nehezebb szinteket (kulonbozo dungeonokat kell lenyomni az aktualis szinten). Ot szintet latok egyenlore, az otodikhez lvl70 ajanlott es negyven szazalek bunti van a nem fizikai rezisztekhez.

Atok

(#998) savior


savior
őstag

infó özön: [link]

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#999) Szeszkazán válasza atok666 (#997) üzenetére


Szeszkazán
senior tag

És milyen az end game? Easy? Lehet vele bőven időt tölteni?

(#1000) atok666 válasza Szeszkazán (#999) üzenetére


atok666
őstag

Endgameban mar lehet novelni a nehezseget, es kemenyedik a jatek. Sok a dungeon, meg a kulonfele challengek - item rewardokert , world pvp (na jo, nem az egesz vilag, de van benne pvp zona), tobb iranyba lehet fejleszteni a karit a paragon szinteken keresztul, nem csak a klasszikus stat bonuszok es a tobbi d3-bol ismert attributumokkal, picit hasznalhatobb craft rendszer stb.
Egyenlore nalam nagyon pozitiv a jatek, de nincs meg benne nagyon sok idom (62-es a karakterem meg csak).

Atok

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo IV
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.