Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo IV

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-09-25 12:49:30

LOGOUT.hu

Sztorit kibeszélni használd a spoiler taget!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1801) Bennyboy


Bennyboy
őstag

akik tolták a bétát:
nem volt zavaró, h túlságosan be van zoomolva a kamera?
A videókat elnézve engem kicsit zavar, h nem látom át jobban a környezetet.

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#1802) TBT válasza Vistaboy (#1798) üzenetére


TBT
addikt

A Cseh Fragstore-ban (hivatalos Blizzard Partner ő is) most csak 228 000 Ft a Lilith szobor. :DDD (Karácsonyi akció van!)
+ 16 euró (7000 Ft) az alap DPD féle szállítás, azzal 3-4 munkanap alatt van itt.

Blizzard EU GearStore-ban már elfogyott, Amerikában még van, de ott 600 dollár + szállítás + vám költség + áfa + vámkezelési díj. :D

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#1803) rumkola válasza Bennyboy (#1801) üzenetére


rumkola
veterán

Bezoomolt videót nézhettél, nincs vele baj, pont olyan mint D3-ban volt. A rossz FOV-ra én is nagyon ugrom. PC-n próbáltam, de nem kizárt hogy konzolon szarabb lesz, ugyanúgy mint a D3 (ott is közelebb volt a kamera a karakterhez és kevesebbet láttál a pályából).

(#1804) shotika válasza Bennyboy (#1801) üzenetére


shotika
őstag

Valoban kozel van, jobban orultem volna a D2R felenek.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#1805) Elemental válasza Bennyboy (#1801) üzenetére


Elemental
addikt

Szerintem is, és a haverom szerint is túl közel van, jobb lenne nagyobb területet belátni. Mindketten játszottunk a bétával.

[ Szerkesztve ]

(#1806) TBT


TBT
addikt

Eközben Japánban: :D

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#1807) oriic válasza TBT (#1806) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pont néztem Twitteren, kár hogy only Japan :DDD

Live-Die-Respawn

(#1808) soo277


soo277
őstag

Bocs,ha volt már
[NEW Legendary System] :K

BT: wersoo#21211

(#1809) MrCsiT válasza TBT (#1806) üzenetére


MrCsiT
addikt

Nem túl jó a japánom. :DDD
Mit is jelent(ene) ez az ajánlat? :F

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#1810) Gave válasza MrCsiT (#1809) üzenetére


Gave
addikt

Az enyém elég jó. Kapsz a szenyó mellé egy laptopot. :DDD

(#1811) MrCsiT válasza Gave (#1810) üzenetére


MrCsiT
addikt

Hát, ha megy szép karira akkor jöhet! :DDD :C

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#1812) soo277 válasza Gave (#1810) üzenetére


soo277
őstag

dejó nekik :DDD

BT: wersoo#21211

(#1813) blackydan


blackydan
senior tag

Az éj leple alatt közben megérkezett a collector's edition kicsomagolása is.

(#1814) Raidon válasza blackydan (#1813) üzenetére


Raidon
őstag

Köszönöm! Akkor maradok a játék digitális megvásárlása mellett.
Ebből ami engem érdekelne max az art book a térkép meg esetleg az egérpad. :DDD

"A háború első szabálya (...): soha ne teljesítsd az ellenség vágyát!" George R. R. Martin

(#1815) gainwardgs válasza Raidon (#1814) üzenetére


gainwardgs
addikt

Ez már a pofátlanság teteje hogy játékot kihagyják belőle... :(((

(#1816) TBT válasza gainwardgs (#1815) üzenetére


TBT
addikt

Ezt írt meg a többi kiadónak is. Már évek óta ez megy az iparban (Gyűjtői kiadások játék nélkül), a Blizzard csupán "követi" a piacot.

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#1817) sto1911 válasza gainwardgs (#1815) üzenetére


sto1911
veterán

Egyszerű pedig, a Blizzardnak nem kell 5-8 féle Collector's kiadást készíteni gép specifikusan, amiből vagy marad vagy nem. Így akinek kell az megveszi a gyűjtőit meg a játékot külön a kedvenc platformjaira.

(#1818) gainwardgs válasza TBT (#1816) üzenetére


gainwardgs
addikt

Jövőre remélem minden egyes itemet külön kell megvenni és úgy összerakni :U vicc :((
Biztos lesz olyan aki majd kicsomagolás után keresi hogy hol a játék :K milyen jó érzés lehet majd :U

sto1911 : kb dobozra nyomtatni 3 fajta plusz néhány betűt Pc/Ps/Xbox
Dobozon belül meg más kód platformnak megfelelően
Hatalmas költségek... :(

[ Szerkesztve ]

(#1819) rumkola válasza gainwardgs (#1818) üzenetére


rumkola
veterán

Írjál nekik levelet, biztosan van ötletládjuk.

(#1820) gainwardgs válasza rumkola (#1819) üzenetére


gainwardgs
addikt

Megvolt ;)

(#1821) errorcode06


errorcode06
őstag

Még mindig nem értem mi ezzel a gyűjtőivel a gond.
220€-ért elég fullos kiadást kapsz, fizikai és in-game cuccal. Nem mondom hogy nem olcsó, de a god of war, meg a death stranding gyűjtőije is volt kb ennyi, ha nem több, szóval...

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#1822) CactuS válasza gainwardgs (#1815) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Pedig ahogy írják egy csomó dolgot leegyszerűsít. Nem kell platformokhoz gyártani külön, aki eltenné bontatlanul nepperkedni, az is jól jár, mert a játék nincs benne pluszban és platform független. Nyilván drága, de manapság mi nem az?

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#1823) Raidon válasza errorcode06 (#1821) üzenetére


Raidon
őstag

Ok! De a God of War meg a Death Stranding Pc-s gyűjtői volt? Vagy lemaradtam valamiről? :F Ebben hol van ingame? Az unbox videóban csak fizikai dolgokat láttam. Nem az ára a sok… Csak számomra ebben a dobozban az általam leírtakon kívül (lásd lejjebb) semmi olyan nincs ami megérné… A Diablo 3 gyűjtői kicsit jobban lázba hozott…

"A háború első szabálya (...): soha ne teljesítsd az ellenség vágyát!" George R. R. Martin

(#1824) blackydan


blackydan
senior tag

Amúgy tök érdekes, hogy az utóbbi években mennyire elterjedt a zöld szemlélet (tényleg csak annyit terméket gyártsanak amennyi szükséges a fölösleget ne kelljen már kukázni etc..). A fórumokon meg megy a sírás az y meg z generáció részéről (akik ezt az egészet behozták) mert nincs fizikai cd, mert nincs játék a gyűjtőibe, mert nincs ps gyűjtői meg xbox gyűjtői meg ezekhez is cd meg külön nyelvű.... te jó ég.

(#1825) Raidon válasza blackydan (#1824) üzenetére


Raidon
őstag

Igazából nekem most ez mindegy. De ha lehetne külön rendelni az sem lenne utolsó szempont… Fene tudja mi lenne jó ami mindenkinek jó lenne. Én támogatom, hogy ne legyen annyi szemét, de pl akkor elég lett volna egy aktiváló kulcsot beleírni. Nagyon lemezt már senki sem használ. Én pc-n legalábbis nem. Mondjuk a PS XBox megint más. Ha nem tetszik nem kell kidobni mert be van aktiválva hanem simán továbbadod. Nekem ami már kicsit sok ez a sok launcher Steam,EA,Epic… etc ezek állnának össze. Ez jobban zavar pl mint, hogy a gyűjtői változathoz nincs játék. :DDD

"A háború első szabálya (...): soha ne teljesítsd az ellenség vágyát!" George R. R. Martin

(#1826) Ellia válasza CactuS (#1822) üzenetére


Ellia
addikt

Akkor legyen benne egy kód, amit a bnet-en beváltva ki lehet választani, hogy melyik platformra akarja aktiválni valaki a játékot. Probléma megoldva.

(#1827) rumkola válasza gainwardgs (#1820) üzenetére


rumkola
veterán

Neeeee :DDD :DDD :DD

(#1828) soo277 válasza blackydan (#1813) üzenetére


soo277
őstag

Jó drága gyertya :(((

BT: wersoo#21211

(#1829) Daelion válasza blackydan (#1824) üzenetére


Daelion
őstag

Az, hogy nincs benne CD/DVD engem sem zavar, dobozos Doom Eternal-hoz sem volt már csak egy papír DVD benne és azon a kód amit launcherbe aktiváltál. 'nincs is DvD olvasó gépembe évek óta csak külső van de azt sem használom'

Viszont ettől még lehetne dobozos standard kiadás amit ki lehetne rakni a gyűjteménybe D2/3 doboz mellé. 'doboz gyűjtő vagyok, hardver/vid kari dobozok is kint vannak a szekrény tetején'
Collector az meg már nekem túl drága kategória. :N

#1828 soo277

Jó lesz az majd Aliexpressről később is. :DDD
Amúgy engem talán csak az Art book ami érdekelne a Collector kiadásból a dobozon kívül.

[ Szerkesztve ]

(#1830) blackydan válasza soo277 (#1828) üzenetére


blackydan
senior tag

Amennyiben leosztod az összeget 7 cuccal plusz ugye a doboz úgy nem is vészes. Az már más kérdés, hogy maga a gyertya megosztó. Én személy szerint jobban örültem volna egy szobornak (Lilith ugye nem lehet arra ott van a 600 dolláros) szóval jöhetett volna Inarius (ami meg a másik oldalnak nem tetszett volna). Ördögi kör ez ;]

(#1831) CactuS válasza Ellia (#1826) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Akkor meg az lenne a baj, hogy miért digitális, miért nem dobozos...

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#1832) Ellia válasza CactuS (#1831) üzenetére


Ellia
addikt

Lehet, ellenben benne lenne a játék. Üzletpolitika ide vagy oda, egy gyűjtőibe szerintem igen is illene belerakni a játékot.

(#1833) soo277 válasza Ellia (#1832) üzenetére


soo277
őstag

Nekem is ez a véleményem,és elég karcsú ez a CE :(((

BT: wersoo#21211

(#1834) malacka87


malacka87
senior tag

Ezt a season témát nem tudom mi a tökömnek kell erőltetni az első évben. A frencnak sincs kedve karikat szintezni 3havonta...

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#1835) blackydan


blackydan
senior tag

Szokásos blabla, viszont jövőre lesz BlizzCon!

(#1836) boeing


boeing
senior tag

Boldog Karácsonyt!

(#1837) soo277


soo277
őstag

BUÉK

BT: wersoo#21211

(#1838) TBT


TBT
addikt

Némi iránymutatás a Diablo lore-hoz:

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#1839) tPedro_ válasza TBT (#1802) üzenetére


tPedro_
őstag

Nagyon vacillálok ezen a szobron, adhatnának rá kicsit nagyobb kedvezményt. :DDD
Sajnos "használtan" se itthon se ebay-en nem találtam.

(#1840) TBT válasza tPedro_ (#1839) üzenetére


TBT
addikt

Sajnos nem igazán szokott ezekre a szobrokra kedvezmény lenni. Overwatch-os szobrokra igen, de azok kisebbek és nem olyan részletesen kidolgozottak, mint ezek a nagyok.
Használtan pedig néha annyit kérnek érte, mint az új, bontatlan és pormentes verzióért. Idehaza nem tudom, hogy fogsz-e ilyesmit találni, az okokat mind tudjuk, nem is akarok belemenni...

Szerencsére anno a Blizzard Gear Store-ból (2021-ben) még jó áron hozzá tudtam jutni (akkor még az euro / forint viszony is jobb volt és látom azóta már a Store-ban is drágult).

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#1841) gainwardgs


gainwardgs
addikt

Open beta valami hír?
Mikor várható? Május körül :U

(#1842) Daelion válasza gainwardgs (#1841) üzenetére


Daelion
őstag

Hivatalos hír még nincs, pont ma rakott fel videót Wudijo erről és ő március vége-április-ra tippeli. 'persze ez csak tipp de van benne valami'

(#1843) Dr. Akula válasza TBT (#1802) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Van ám rajta haszonkulcs rendesen, mennyi lehet a fröccsöntés, 2 dollár?

(#1844) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Most, h toltam az immortalt ami nem is olyan rossz ahhoz kepest h csak egy fes mobilos game, kivancsi lettem mennyit hoznak at a d4be belole. Sztem tul van bonyolitva. Van vagy 50 féle wendor meg mati de maga a gameplay nem rossz. Jo lenne mar egy open beta, h ujra felalljon :DDD

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#1845) D1Rect válasza Dr. Akula (#1843) üzenetére


D1Rect
félisten

Azért ezeknek drágább a gyártása, persze bőven van rajta árrés.

(#1846) aerosmith válasza TBT (#1838) üzenetére


aerosmith
őstag

omg thx! :R

(#1847) Bennyboy


Bennyboy
őstag

[link]

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#1848) sittes79 válasza Bennyboy (#1847) üzenetére


sittes79
addikt

Kell vennem egy klímát , mekkora bundle lenne ez vinnék, mint a cukrot :DDD

(#1849) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Vannak olyan pletykák, h hónap közepe felé jönnek infók, pl az open beta dátuma. Mondjuk azt is olvastam már, h csúszni fog a játék szóval senki se vegyen rá mérget :DDD

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#1850) wjbhbdux válasza Bennyboy (#1849) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Én arra tippelek hogy május 27-28 előrendelőknek, május 29-juni1. open "beta".

/s

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo IV
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.