Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo IV

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-09-25 12:49:30

LOGOUT.hu

Sztorit kibeszélni használd a spoiler taget!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#301) Sirandrish válasza Dr. Akula (#299) üzenetére


Sirandrish
legenda

Azért jobban örülnék ha tapasztalatból beszélnénk róla, ergo megjelent volna már :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#302) SQX_Barto válasza Sirandrish (#301) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Amint feltalalod az idogepet es ugrunk elore 1-2 evet, mar ott is vagyunk :D

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#303) Sirandrish válasza SQX_Barto (#302) üzenetére


Sirandrish
legenda

Abból kiindulva hogy erős jóindulattal is kell vagy 20 év ahhoz hogy feltaláljam, ez elég szomorú így :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#304) Dr. Akula válasza Sirandrish (#301) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Én is szeretném ha nem így lenne, mert a közfelháborodással ellentétben szerintem is jó lenne egy mobilos Diablo. Ezt a gfx szintet már egy mobil is hozza, az irányítása se atomfizika, pont elférne rajta. És ugye ott mehet buszon, wc-n, melóban. :D Csak nem reménykedek. Inkább kellemesen meglepődök.

[ Szerkesztve ]

(#305) Sirandrish válasza Dr. Akula (#304) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szerintem ha a D4 mellé mutatják be az Immortalt, akkor senkinek semmi baja nem lett volna/lenne...
D4 helyett azért tényleg gáz :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#306) malystryx válasza reelc (#283) üzenetére


malystryx
senior tag

Köszönöm az olvasnivalót, akkor nincs más hátra mint várni. Most úgyis itt a BL3, lesz a CP2077, meg várom még a Ubi hajós játékát, aztán ennyi is.
A Diablo Immortal ugyanaz mint a 3 csak mobilokra? Mert ha a sztori és minden más ugyanaz, akkor nem fog érdekelni, de inkább akkor már megveszem a 2-t és újra elkezdem. Sokan tolhatják azt még??

Amúgy még annyit hogy amikor megjelent a 3, és jött a RoS talán 1 évre rá? Mennyivel másabb játékot kaptunk, és az merőben jobb lett, nem keveset kellett dolgozni rajta. Mégis megcsinálták. Új karakter, új act, új materialok, stb, stb. Én azt mondom hogy a legpengébb rajongókkal karöltve már most az elején kéne beletenni minden lehetséges vagy átgondolt dolgot, és legalább nem egy félkész valami jönne ki. Bár nyilván ez az ő ötletük és későbbi ötletek miatt eladhatják dlc-ként, de az sem megoldás hogy arra jusson mint a 3. Félre ne értsd megértettem mindent, és nem kötekszem :B most csak agyalok de rendesen.

(#307) Dr. Akula válasza malystryx (#306) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

A Diablo 1-ből kéne egy Definitive, mint az AoE-ből. :)

(#308) Daelion válasza malystryx (#306) üzenetére


Daelion
őstag

Immortal elvileg a D2 és 3 közti időszakot dolgozza fel.

(#305)Sirandrish

Ezt én is így gondolom.
Bethesda is úgy csinálta amikor bejelentették a TES 6-ot.
Előtte mutatták ők is be a mobil játékukat 'Elder scroll Blades' és ott se volt nagy ujjongás 'jó nem volt annyira vészes mint Immortal' de amint lepörgették a ~30 seces TES 6 teasert már el is felejtették az egész mobil dolgot. :D

[ Szerkesztve ]

(#309) TBT válasza Sirandrish (#297) üzenetére


TBT
addikt

Pay2Win nem lehet. Blizzard nem süllyedhet ilyen mélyre. Láthatod, hogy mekkora tömegeket mozgatnak meg egy-egy bejelentéssel. Ha valóban egy P2W játékot tennének le az asztalra, azt azért nem hagyná szó nélkül az Amerikai közösség sem (az Európai nem igazán számít, pici részét képezzük mi az egésznek, azért van olyan ratyi Gear Store-unk is). Kicseszni pedig biztos nem fognak magukkal. Mikrotranzakció biztosan lesz benne (pet, mount, új karakter classok), de a képességek/lootrendszer nem lehet P2W, az egy ilyen játéknak a sírba tiprása lenne. Ennyire nem buták a Blizzardnál sem. Az Immortal egyetlen bűne, hogy rossz helyen és rossz időben jelentették be. A beszámolók szerint nehéz letenni, mert baromi élvezetes és addiktív. Pont ez a jó játék ismérve.

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#310) Sirandrish válasza Daelion (#308) üzenetére


Sirandrish
legenda

Igen...a "vírusra" egyből lökni kell a "gyógyírt" is, és akkor minden oké :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#311) Sirandrish válasza TBT (#309) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én is így gondolom, ezt korábban írtam is. Biztos lesz benne millió skin, esetleg inv bővítés (ami op amúgy), meg ilyenek, de legend cuccokat, vagy ilyen-olyan boostereket tuti nem lehet majd venni..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#312) malystryx válasza Daelion (#308) üzenetére


malystryx
senior tag

Köszönöm :R

(#313) Eversmann válasza Daelion (#308) üzenetére


Eversmann
aktív tag

Igazából, ott volt a hiba hogy csak az Immortal-t mutatták be. Miért nem lehet azt, hogy idén nincs mit mutatni. Akkor nincs is BlizzCon. Dolgoznak tovább nyugiban.

Mondjuk nekem kicsit a D4 is felesleges bejelentés volt (Jó, tudom. Most kellett mutatni valamit, a múltkori után). Még ők se tudják mikor lesz kész. Az is lehet, 2022-ben. Csinálhatnák azt is, hogy bejelentik, és kész Ennyi. Holnaptól lehet kapni. Feleslegesnek érzem 3 évvel a megjelenés előtt bemutatni.

[ Szerkesztve ]

Life is better with a Titan

(#314) Sirandrish válasza Eversmann (#313) üzenetére


Sirandrish
legenda

Kell a marketing..kell csepegtetni az infókat hogy egyre több embert behuzzanak, egyre többen várják.
Nem úgy van az hogy "he..tegnaptól kapható, tudtátok?" :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#315) reelc válasza Eversmann (#313) üzenetére


reelc
veterán

"(Jó, tudom. Most kellett mutatni valamit, a múltkori után)"
Azt ne feledd, hogy nem (csak) a mi kedvünkért történt.
Az elmúlt 1 évben történt részvény érték vesztés miatt kellett mutatni. Meg a sok rossz sajtó miatt.
Meg azért is, mert leléptek a régi Blizzes vezetők, és ugye az újaknak bizonyítaniuk kell.
Szóval a befektetőket és a közvéleményt kellett megnyugtatni, hogy még mindig lehet bízni bennük az elmúlt 1 év rossz húzásai ellenére is.
A befektetői bizalom nagyon fontos.

Jó volt a mostani BlizzCon.
Nagyon közlékenyek voltak a D4 kapcsán + intro + megígérték, hogy negyedévente jelentkeznek infókkal hogy állnak (az egyik korábbi linkemben van).
Messzire van a megjelenés, de aki szerint nem jó az irány, úgyis elmegy innen is.

(#316) Eversmann válasza Sirandrish (#314) üzenetére


Eversmann
aktív tag

Igazatok van. Már a megjelenés előtt beindul a marketing egy félévvel. De ha van olyan a cég, amelynek a terméke simán megjelenhetne nélküle, akkor a Blizzard. Úgyis vinnék :))

Life is better with a Titan

(#317) malystryx válasza Eversmann (#316) üzenetére


malystryx
senior tag

Én meg elengedtem ezt a megjelenés dolgot. A III-ik rész be lett jelentve 2008 év közepén ha jól olvastam, a bejelentés után kb 2 évvel jött egy gameplay videó amit aztán jól le is fikáztak az old school rajongók hogy nem elég sötét, dark-os. 1-2 hónap múlva jött az új videó, na így már jó lesz. Újabb 2 év és megjelent a játék, és mint kiderült egy rakás **** lett nagyjából mindenki számára. Nekem mondjuk bejött, de ez mindegy is. Szóval a 4 év ennyit hozott.
Itt ennyiben igazad van hogy minek 4-5 évvel előre bejelenteni, ma már mindenhol van internet, csak az nem jut hozzá aki nem akar. Aki 1-2 év alatt nem hall a Diablo-ról, az inkább ne is netezzen vagy játsszon. :K

Most már úgy vagyok vele, lesz ami lesz. Majd egyszer megjelenik. Az infókat a kedves fórumtársaktól szívesen olvasom a továbbiakban is, szívom magamba az információkat, anno a 3-nál ezt kihagytam, most nem fogom. :DD

[ Szerkesztve ]

(#318) WayneGace válasza malystryx (#317) üzenetére


WayneGace
őstag

Rakás szar lett úgy butaság, ahogy van. Az a baj, hogy ilyen sok milliós játékosbázissal rendelkező játéknál úgy is lesznek, akiknek nem tetszik valami és a sírók általában hangosabbak, mint az elégedettek.
Tény a megjelenés napján a belépéssel gondok voltak, de ahogy látom a WoW Classic-kal is voltak gondok, szóval nem lepődnék, meg, ha ez a D4 premierjekor is fennállna.
Utána jött a sírás, hogy túl nehéz, túl rossz a drop, stb..
Aztán változtattak.
Bár nekem bejött az inferno nehézség, meg az is, hogy a rare itemek is értékesek voltak jó stattal.

[ Szerkesztve ]

BestSecret invitációt privátban adok.

(#319) Badlof2k válasza WayneGace (#318) üzenetére


Badlof2k
senior tag

+1 ez a billios dmgek egyszeruen ocsmanyak ... 🙄

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#320) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Hát, srácok, épp az imént néztem bele Rhykker videójába, aki megemlíti, amitől én legjobban tartok az új rész kapcsán, nevezetesen, hogy lesznek benne olyan részek, amit nem lehet szólózni. :((( Azt mondjuk még nem tudhatjuk, hogy ezek a "World Eventek" és "World Bossok" milyen sűrűn fognak előfordulni a játékban, de azt remélem, hogy nem lesz kötelező bennük részt venni. :N

Most lehet, hogy páran megköveznek, de ha annyira elmennek az MMO irányába, hogy nem lehet végigmenni a sztori egyes elemein, vagy nem lehet megszerezni a legjobb cuccokat, csak akkor, ha csapatba verődünk, akkor szerintem én hagyni fogom a fenébe a játékot. Legalábbis addig, míg nem biztosítanak megfelelő feltételeket a szóló játékosoknak is. A Diablo III-at is csak azért játszom mind a mai napig, mert a szezont egyedül is le tudom tolni (Ok, tudom, egy csecsemő is letolja, de engem csak az érdekel, a Leaderboard tökre hidegen hagy). Bár mostanában, amikor csak egy extra portrékeretet tudok megszerezni, a többi már mind megvan, már elég unalmas...

Viszont azt egyáltalán nem szeretném, ha menet közben csak úgy hipp-hopp, becsatlakoznának más játékosok is hozzám, csak mert épp van a közelben valami event, ami engem egyáltalán nem izgat (Ha nem tudom egyedül letolni, akkor nem is érdekel). Már a Diablo III-ban is kikapcsoltam azt a lehetőséget, hogy bárki becsatlakozhasson hozzám, mert borzasztóan zavar, ha átjáróháznak néznek. Egyedül akarok lenni és kész. Ha esetleg kell majd segítség, akkor szólok, de addig más csak ne járkáljon ki és be hozzám, mert kurvára nem csípem. :((

A PvP meg végképp nem érdekel. :N Én nem Diablo MMO-t akarok, hanem Diablo Hack&Slash-t. :K Annak pedig az a lényege, hogy a saját tempómban haladok, bármikor abba tudom hagyni, amikor akarom, és akkor is tudok benne haladni, ha egyedül játszok, nem függök a többiektől. A legfontosabb pedig, hogy mindent (Ismétlem: MINDENT), ami szükséges ahhoz, hogy végigvigyem a játékot, meg tudjak szerezni EGYEDÜL, SZÓLÓBAN IS!

Arról nem is beszélve, hogy majd megint akkor lesznek karbantartások a szerveren, mikor épp lenne időm játszani. :((( Úgyhogy most ez nagy aggodalommal töltött el, mert a grafika és a játékmenet jónak tűnik, az intró meghozta a kedvem, de ha MMO lesz, akkor köszi, de passzolok.

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#321) Sirandrish válasza Vistaboy (#320) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ha a Leaderboard nem érdekel, akkor akármi is droppolnak majd ezek a World Bossok, neked mindegy, mert a sztorihoz nem kell majd :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#322) Dr. Akula válasza Vistaboy (#320) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Ajaj, mindjárt jön reelc és megmagyarázza neked hogy ha nem tetszik az online multira kényszerítés akkor mit keresel itt. :D

(#323) Vistaboy válasza Sirandrish (#321) üzenetére


Vistaboy
veterán

Reméljük, hogy igazad lesz. Mondjuk én úgy értettem a sztorit, hogy "endgame", mert már a harmadik részben sem jutottunk messzire a játékban csak a sztorival.

Arra célzok, hogy ha lesznek benne szezonok, vagy megszerezhető reward-ok, akkor azt ne kössék ezekhez az eventekhez. Az is meg tudja majd őket szerezni, aki nem multizik. A többiek csak versenyezzenek, hogy ki végez előbb és ki jut feljebb, de amit - tárgyat, petet és hasonlót - meg lehet szerezni, azt meg lehessen egyedül is.

(#322) Dr. Akula: Amíg nem kell csapatban lenni, addig nem zavar, a Diablo III is online játék, mégis egyedül játszom. De ha mondjuk lenne benne olyan megkötés, hogy pl. Primal Ancient cucc csak csapatban eshet, nos, szerintem már rég abbahagytam volna (Ez most csak egy példa volt, hogy tudjátok, mire értem).

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#324) warcat válasza Vistaboy (#320) üzenetére


warcat
veterán

Teljesen ok nélkül hozod elő a félelmeidet, tessék inkább végigolvasni a diablofanson a panelek összefoglalóit
[link]

Rád vonatkozó rész:

Sharing The Open World

When it comes to the open world of Diablo IV, there are many questions regarding how the multiplayer and single player aspects of the game will work.

-Dungeons in the game are private, and you will not run into other players while dungeon-delving. The party size for dungeons is set to a maximum of 4 players.

-Certain areas of the open world have a maximum amount of players that will appear on your screen at any given time. The regular areas have a smaller player cap, but entering into a public event or boss area will significantly increase the amount of available players. This system works seamlessly.

-Campaign areas in public zones are private until after the campaign objective has been completed.

-Towns have a very large player cap.

-The entire game can be played completely solo.

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#325) Sirandrish válasza Vistaboy (#323) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah ez így már érdekesebb. Az biztos hogy semmi olyat nem fog dobni ami nélkül ne tudnál bodlogulni akár end game...
Lehet lesz specifikus dropja, amit csak ott tudsz beszerezni, de biztos nem lesz olyan amitől ne tudnál érvényesülni soloban :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#326) Vistaboy válasza warcat (#324) üzenetére


Vistaboy
veterán

"-The entire game can be played completely solo."

Ok, köszi, engem ez érdekelt csak. Viszont én senkit sem akarok látni, még a városokban sem, remélhetőleg ezt majd valahol be lehet állítani. Nem sértésnek szánom, csak nem szeretem, ha ott ugrabugrál mindenki az orrom előtt.

Az néha mondjuk belefér, hogy - mint a WoW-ban -, a klántársakkal elmegyünk ilyen eventekre, viszont ha én nem akarok csapatban lenni, akkor más ne jöjjön be a játékomba, még úgy sem, hogy csak a karaktere szaladgál előttem. Elrontja a játékélményemet. :)

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#327) warcat válasza Vistaboy (#326) üzenetére


warcat
veterán

Még egy extra a Q&A részből:

"There is no offline mode, but nothing in the game will require partying with other players."

Bár elképzelhető, hogy adnak majd hasonló opciót,de jelenleg nem hinném, hogy ilyennek tervezik, a statikus városkákat érzésem szerint a játékosok feltűnése tölti majd fel élettel, farmoláshoz meg elvonulhatsz egy dungeonba ,elején checkpoint és lehet ki be lépegetni.Néha el kell szenvedni a várost amikor potit veszel stb.

Chat funkciókat biztos ki lehet kapcsolni,de hogy ne is láss mást az már nagyon antiszociális :)

EA: It's in the crate!

(#328) Sirandrish válasza Vistaboy (#326) üzenetére


Sirandrish
legenda

Majd gondold azt hogy NPC-k :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#329) DaveHutt válasza Vistaboy (#326) üzenetére


DaveHutt
őstag

Fordítva ülöd meg a lovat. Lesznek a játékban World Event részek, ami a többi játékossal közös. Ez egy feature, amit nem muszáj kipróbálnod, ne menj oda, ha nem érdekelnek a többiek.

(#330) dante3


dante3
addikt

Látom azért lesz értelme farmolgatni :)

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#331) Daelion válasza dante3 (#330) üzenetére


Daelion
őstag

És a jelenlegi álláspont szerint csak 1 Mythic itemet rakhatsz fel a karira egy időben.

(#332) DaveHutt válasza dante3 (#330) üzenetére


DaveHutt
őstag

Az a Mythic igencsak hajaz a D2-s rúnaszavak erejére. Bejön!

(#333) Badlof2k válasza dante3 (#330) üzenetére


Badlof2k
senior tag

Huhuh jol nezki :D

Engem total nem zavar hogy mennyien szaladgalnak korulottem akarhol Destiny es Wow utan mar felse tunnek a csellengok 😁a pvp zone jobban erdekel mit takar mert azt ruhellem foleg ilyen jatekokba , mindig imba az egesz ahogy van .. 🙄

[ Szerkesztve ]

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#334) AtHoS válasza Vistaboy (#326) üzenetére


AtHoS
nagyúr

PoE olyan, hogy a városban ott futkorásznak a többi játékosok, de amint kilépsz a "vadonba" egyedül leszel a monsztákkal. Chat-ben kikapcsolod a megfelelő csatornákat, így nem látod, ha véletlenül benyögött valaki valamit a számodra

read-only mode on the forum

(#335) wjbhbdux válasza AtHoS (#334) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Úgy fest hogy a D4 inkább a most alpha Torchlight Frontiers "mmo" játékra hasonlít, dungeon részeken kívül közös világgal, illetve egy kis Destiny beütés ahol a kampány és az az utáni farm módban egy kicsit más a pálya.

/s

(#336) Sirandrish válasza Daelion (#331) üzenetére


Sirandrish
legenda

Gondolom hogy az viszont OP lesz :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#337) thesound


thesound
őstag

Juhú. Ha ilyen lesz lesz a kinézete, akkor engem megvettek. (D3-ról is volt anno work-in-progress video, ami darkosabb hangulatú volt, szóval van bennem egy egészséges kétely).

Kettő baj lesz vele, hogy ehhez gépet kell újítanom (vagy konzolt venni), illetve közel sem lesz annyi időm, mint a D3ra volt.

Mindenestre várom nagyon.

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#338) Peppo válasza thesound (#337) üzenetére


Peppo
őstag

Ez ilyen lesz. Hangsúlyozták is, de látszik is, hogy a D2 hangulatát akarják visszahozni úgy, hogy azért a D3-ban bevált ötleteket sem vetik el. Ez szerintem a lehető legjobb, amit tehetnek.

(#339) Mooka-Miki válasza thesound (#337) üzenetére


Mooka-Miki
senior tag

"Kettő baj lesz vele, hogy ehhez gépet kell újítanom..."

Szerintem emiatt ne fájjon a fejed. Nem volt a gameplay valami vizuális orgazmus. Ráadásul megjelenik Xbox One-ra és PS4-re, s ha úgy csinálják mint jelenleg a D3-mal, akkor a gépigényt is oda kell belőniük. Maximum majd PC-n több csiliviliséget lehet bekapcsolni.

[ Szerkesztve ]

(#340) vitaro válasza Mooka-Miki (#339) üzenetére


vitaro
senior tag

Tegnap megnéztem Rhykker streamjét amiben David Kimmel beszélgetett, utóbbi elmondta, hogy azért jelentették be Xbox One-ra és PS4-re a játékot, mert jelenleg ezek kaphatóak, a következő generáció érkezéséről még nekik sincs információjuk. Mint tudjuk, a játék megjelenése még jóval odébb van (not even Blizzard soon), szóval akár az is előfordulhat, hogy csak PS5-ön és Scarlett-en teszi majd tiszteletét PC mellett.

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#341) Daelion válasza Mooka-Miki (#339) üzenetére


Daelion
őstag

Én sem aggódnék a gépigény miatt ha kicsit is modernizálják az Engine-t és képes lesz normálisan több magos/szálas procit kihasználni mert az szokott a nyűgje lenni a régebbi játékaiknak.

Blizzard amúgy sem arról híres,hogy grafikailag 'modern' játékokat csinálna,nekik fontosabb hogy sokan tudjanak játszani a játékaikkal még gyengébb rendszerekkel is.

Most így ránézésre még a mostani RX 570-em is elvinné ezt ami meg már nem egy mai darab kártya és nem is drága 'pláne használtan'.
Ha a Cryengine-s Wolcen elfutott akkor meglepne ha ez nem. :D

(#342) Bazsi1987 válasza vitaro (#340) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Szerintem is ps5 meg az új boxra fog jönni, vagy kiadják tényleg a mostani gépekre mert a Sony Microsoft nem akarja elengedi a nagy felhasználó bázist.. 😊

(#343) sith7 válasza Bazsi1987 (#342) üzenetére


sith7
nagyúr

Ez így van, Xbox 360 - ra még a Xbox One megjelenése után is éveken át adtak ki játékokat párhuzamosan mindkét Xbox - ra, szóval nem hibázott, amikor azt mondta, hogy kijön Xbox One -re, meg PS4 - re ... meg / és kijön majd PS5 - re is, meg az új X - re is.

(#344) Bazsi1987 válasza sith7 (#343) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Diabloztam anno xbox 360-on de egy idő után nem jöttek a frissítések kénytelen voltam újra megvenni ps4re 😁

[ Szerkesztve ]

(#345) sith7 válasza Bazsi1987 (#344) üzenetére


sith7
nagyúr

ja, ezt nem tudom/tudtam, nem volt még konzolom, pc - n játszom

(#346) TrollBalint válasza sith7 (#345) üzenetére


TrollBalint
addikt

ne hazudj, nem játszol ;]

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#347) Amartus


Amartus
senior tag

Aki úgy jobban bene van a történetben, az elmondhatná, hogy ki a pék az a Lilith? Diablo anyja?

Istenem, tele van csillagokkal...

(#348) Bird válasza Amartus (#347) üzenetére


Bird
addikt

Mephisto lánya. Egy rendkívül érzelmes, szeretni való, törékeny személyiség...

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#349) Peppo válasza Amartus (#347) üzenetére


Peppo
őstag

Démon. Mephisto lánya. Neki és egy Inarius nevű arkangyalnak tele lett a tökük (már ha van olyan valamelyiknek) az örökös háborúzással, ezért együtt csináltak maguknak egy saját világot (Sanctuary, az emberek világa). Kettejük khm... kapcsolatából születtek az emberek.
Aztán túl sokat nem szólt róla a történet a későbbiekben, de most visszatér, hogy valami csúnyaságot csináljon.

[ Szerkesztve ]

(#350) sith7 válasza TrollBalint (#346) üzenetére


sith7
nagyúr

de ... néha :P

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo IV
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.