Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo IV

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-09-25 12:49:30

LOGOUT.hu

Sztorit kibeszélni használd a spoiler taget!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1951) olymind1 válasza TBT (#1938) üzenetére


olymind1
senior tag

A minimumhoz még odaírták, hogy akkor 720p-ről skáláz fel 1080p-re, és csak low grafikához meg 30fps-hez lesz elég. A recommendednél, hogy 1080p 60fps medium grafikát jelöltek meg.

Egyébként az RX 370 köszönő viszonyban sincs a GTX 970-nel mivel utóbbi minimum 2x olyan gyors, nem tudom honnan szedték azokat találomra.

(#1952) olymind1 válasza wjbhbdux (#1940) üzenetére


olymind1
senior tag

Na ja, annak fog számítani mit farmol össze, aki nem hajlandó egy forintot se költeni kozmetikára / mikro tranzakcióra.

(#1953) olymind1 válasza Daelion (#1947) üzenetére


olymind1
senior tag

Alapból is jól néznek ki pl a Wizard Lightning Bolt fény effektjei, nem tudom normálisan implementált RT hol és mennyit tudna szépíteni a játékon, de az sose baj ha tovább szépül a játék, úgyis hosszú éveken át fogjuk tolni ezt is. :K

(#1954) Zoona válasza TBT (#1938) üzenetére


Zoona
aktív tag

Wow, na erre kíváncsi leszek. A closed beta nagyon akadós volt, lehet optimalizáltak rajta annyit, hogy azért minimumon játszható lesz? Meglátjuk :)

Diablo 3 Battletag - Jessa#2832

(#1955) TBT válasza Peace (#1944) üzenetére


TBT
addikt

Igazából több minden is hiányozni fog a játékból a megjelenéskor (endgame kontent egy része, szett itemek, bizonyos world bossok), ezek később, az első szezon indulásával fognak bekerülni (június vége/július eleje). Úgy tűnik, hogy most azon dolgoznak, hogy valamiképp összeálljon a játék, flottul működjön és kiadható legyen június elején, tartalom meg majd lesz idővel (úgyis live service modellű a játék). Őszintén szólva nem emlékszem, hogy valaha is ennyire "félkész" valamivel állt volna előre a Blizzard egy teljesen új nagy játék esetén. Az Overwatch 2-t most hagyjuk, az a "folytatás" a videójáték ipar legalja.

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#1956) citkar válasza PunkZoli (#1950) üzenetére


citkar
addikt

Akkor újra. Ha előrendelem pl a mai nap a játékot az Early acces beta, vagy az Open beta alatt megjelölt időszaktól játszhatok a játékkal és ha igen, van-e valamilyen feltétel, korlát, vagy teljesen korlátlanul, bárki (aki előrendelte) játszhat a játékkal (az aktuális állapotában)?

(#1957) wjbhbdux válasza citkar (#1956) üzenetére


wjbhbdux
veterán

A megjelölt időszakban játszhatsz, 2x3 napig (hacsak nem hosszabbítják meg server bajok miatt pl.).
Early Accesshez kell az előrendelés mindenképp, második hétvége mindenkinek ingyenes.
Magyar idő szerint délután 5-tól indul azokon a napokon a 3*24 óra, illetve az utolsó nap el fog húzódni plusz egy órával mert nálunk pont akkor lesz óraállítás míg az USA-ban már az első hétvége előtt.
Act 1 és 25. karakter szint a korlát.

[ Szerkesztve ]

/s

(#1958) wjbhbdux válasza wjbhbdux (#1957) üzenetére


wjbhbdux
veterán

illetve nem 3*24, mert tovább engedik pár órával. a német oldalon írják pontosan a mi időzónánk szerint is.

szóval a pontos magyar idők:
előrendelős beta: március 17. 17:00 - március 20. 20:00
nyílt beta: március 24. 17:00 - március 27. 21:00

[ Szerkesztve ]

/s

(#1959) citkar válasza wjbhbdux (#1957) üzenetére


citkar
addikt

Köszi...ettől tartottam. Pár nap open beta jatszhatóság miatt nem tudom megrendeljem-e előre, bár valószínűleg megveszem a jövőben, de ha kipróbálhatnám, vagy több tapasztalat lenne a végleges formájával akkor nyugodtabb lennék.
Most két hétvégén játszhatnék, aztán várhatnék júniusig...

[ Szerkesztve ]

(#1960) errorcode06 válasza citkar (#1959) üzenetére


errorcode06
őstag

Neked 2,5 hónap hogy játszhass vele, nekik 2,5 hónap hogy játszhatóra kalapálják.
Az még előfordulhat, hogy ha nagyon szarul sikerül, jön még egy béta. Bár nem ez valószínű...

[ Szerkesztve ]

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#1961) atok666 válasza Zoona (#1954) üzenetére


atok666
őstag

Milyen gépen toltad?

Atok

(#1962) malacka87 válasza Zoona (#1954) üzenetére


malacka87
senior tag

A beta ugyan olyan memória leakes volt mint most pl a tarkov. 5perc és bezabalta a 64giga ramot is. Nekem 8gen i7 meg 1070-el szépen futott 2kmaxon. Város akadt be 30-alatti fps miatt. De pl solo dungeon simán ment a 60fps.

[ Szerkesztve ]

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#1963) Daelion válasza olymind1 (#1953) üzenetére


Daelion
őstag

Persze opcionálisan lehet azzal nincs is gond csak azt nem értem akik már most fanyalognak, hogy nem lesz RT kezdésre.
Mintha az akármi is elvenne a játékból. :U 'Én most játszok Atomic Heart-al amit RT címnek jelentettek be és simán eljátszok vele RT nélkül is mert ugye nem került bele'

D3-at se a grafikája miatt játszottam 3000+ órát. :)

Amúgy meg ja GTX 970-nek kb RX 570 a megfelelője szal ja fura az a 370. :D 'nekem volt majdnem 3 évig bátyámnak meg most is 970 van'

[ Szerkesztve ]

(#1964) Peace válasza Daelion (#1963) üzenetére


Peace
nagyúr

Azok is bekaphatják! :DDD 4 évig promózták RT-vel azt a játékot. :((( Amúgy én is nagyon élem, nagyon állat lett!

(#1965) gainwardgs válasza Daelion (#1963) üzenetére


gainwardgs
addikt

Utána meg azért lesz a fanyalgás mikor belekerül majd az Rt és egy 3080 sem hozza majd a 60fps-t :C :DDD

(#1966) Peace válasza gainwardgs (#1965) üzenetére


Peace
nagyúr

Nincs mese, fejleszteni kell!!! :P :DD

(#1967) laceszgamer


laceszgamer
addikt

144FPS legyen meg minél magasabb grafikán kb ennyit várok el tőle, de ennél a játéknál tuti az RT lenne az első amit kikapcsolnék, elég kevés olyan cím van ahol érdemben ad valamit a látványhoz, FPS-t cserébe annál jobban zabálja. Itt meg kb a tehenes pályán a szivárvány tükröződhet az égszinkék tó vizén de amúgy nem sok mindent tudok elképzelni ahol igazán fontos lenne az RT ebben a játékban a sok sötét helyszínnel.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#1968) atok666 válasza laceszgamer (#1967) üzenetére


atok666
őstag

Nem tudom a tobbsegnek miert egyenlo az RT a tukrozodessel... Sztem meg pont a sotet, arnyas helyeken, ahol keves a feny dobhat sokat a latvanyon.

Atok

(#1969) olymind1 válasza atok666 (#1968) üzenetére


olymind1
senior tag

Nem beszélve Ray Tracing Audio-ról, persze RT grafikával sincs bajom, de jobban örülnék ha RT Audiot is beleültetnék.

(#1970) Daelion válasza atok666 (#1968) üzenetére


Daelion
őstag

Általában a tükröződés a legjobban feltűnő sztem valszeg azért meg eleinte is inkább azzal mutogatták az RT effekteket. 'Control/Quake 2 RTX pl'
RT Shadows/Ambient Occlusion az nagyon játék függő van ahol meg sem tudom mondani a különbséget az on/off között max ha keresgélem. 'amikben én próbáltam eddig kb mindenhol a reflections volt a legjobb'

Itt D4-ben max sztori végigjátszás alatt látom értelmét ha esetleg úgy hangulatosabbak a sztoris dungeonok jobb árnyékokkal/megvilágítással de utána valszeg kapcsolnám is le. 'csak fölöslegesen fogyaszt többet a kari is', farmolás közben nem fogom látni/figyelni az RT-t'

[ Szerkesztve ]

(#1971) TBT


TBT
addikt

Új rövidke trailer és végre Lilith hangja is hallható!

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#1972) TBT


TBT
addikt

Akkor egy összegző, hogy pontosan mi is várható a bétában:

És a megszerezhető jutalmak:

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#1973) Bencus88 válasza TBT (#1972) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Na ez szuper, mi már előrendeltük én barbit kezdek majd :C

(#1974) Daelion válasza Bencus88 (#1973) üzenetére


Daelion
őstag

Velem is játszik a gondolat, hogy jövő heti fizu után meg kéne rendeli de lehet inkább azért kivárom a nyílt bétát. :D
Nekem Sorci lesz első próbának, utóbbi pár évben valahogy megkedveltem a mage karikat jobban mint régen. 'D2-ben szinte csak ladder kezdő farmolásra tartottam Sorcit'

[ Szerkesztve ]

(#1975) sittes79 válasza Bencus88 (#1973) üzenetére


sittes79
addikt

mi meg nem

(#1976) D1Rect válasza sittes79 (#1975) üzenetére


D1Rect
félisten

Én igen.

(#1977) errorcode06 válasza D1Rect (#1976) üzenetére


errorcode06
őstag

Szintén. Nem lehet rosszabb a 3-nál. Ha mégis, gyakrabban jövök majd panaszkodni. Ez van, mégiscsak Diablo...

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#1978) laceszgamer válasza Bencus88 (#1973) üzenetére


laceszgamer
addikt


Remélem nem fogom megbánni. :DD3 anno ingyen jött valami WoW előfizetési akció volt asszem egy évet kellett venni aztán ahhoz adták, most is gondoltam kivárok vele, de így hogy béta is jön korábban előrendelőknek végül nem vártam vele.

Eddigiek alapján egy fokkal komorabb hangulatú rész lesz mint a 3, jobban inkább a 2-re hajaz, ez számomra már fél siker, ha mellé lesz folyamatos endgame content és tényleg kizárólag kozmetikai cuccok lesznek fizetős tartalmak akkor pár évig ez nekem kitart ebben a műfajban.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#1979) Harcipocok84


Harcipocok84
junior tag

Én nagyon nagy Diablo fan vagyok. Annak idején a Diablo 3 megjelenésekkor kivettem 1 hét szabit. Bár ott közrejátszott a pénzes AH is. Emlékszem kiesett valami öv és sikerült 60K-ért eladnom. Gyakorlatilag többet kerestem otthon szabin mint az akkori fizetésem arra a hétre lebontva :D

VISZONT: elnézve a Diablo4 videókat és gameplayeket....hááát ne legyen igazam, de szerintem ez hatalmas bukás lesz. Nekem komolytalan az egész. Még most is úgy néz ki mint valami technikai demó. Valahogy nekem ez félkésznek tűnik.

Erősen gondolkodom a megvételén...

[ Szerkesztve ]

(#1980) Szeszkazán válasza Harcipocok84 (#1979) üzenetére


Szeszkazán
senior tag

Félkész, ez fix, páran láttuk is. Se set items, se runa, "majd betesszük". Kb én 1,5 év múlva adnám ki. Lesz éles béta 1éven át , majd jönni fognak az értelmes tartalmak, sajna ez van.

[ Szerkesztve ]

(#1981) Bencus88 válasza Daelion (#1974) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Nekem 12k volt ennyit megért mégha szar is lesz. De biztos bele pakolok pár órát

Na látom azért vannak már páran akik veszik, jó lesz ez ;)

[ Szerkesztve ]

(#1982) malacka87 válasza Szeszkazán (#1980) üzenetére


malacka87
senior tag

Sajnos minden játék ilyen lett az elmúlt 10 évben. Senki se felügyeli ezt a részét így bármit kiadhatnak. :DDD

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#1983) Peace válasza Bencus88 (#1981) üzenetére


Peace
nagyúr

Én is szívesen venném felesbe PS5-re a buddymmal, de amilyen ocsmány volt a D2R PS-en a PC verzióhoz képest basszus. Inkább kicsengetem PC-re a Deluxe teljes árát!

(#1984) Bencus88 válasza Peace (#1983) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Megértem, bár nekem a grafika másodlagos :R

(#1985) Peace válasza Bencus88 (#1984) üzenetére


Peace
nagyúr

Én rosszul voltam tőle. Leszedtem direkt PS5-re meg PC-re is a beta-t. Így végül az is PC-re lett megvéve.

(#1986) D1Rect válasza Bencus88 (#1981) üzenetére


D1Rect
félisten

Nekem ~40. :DDD

(#1987) gainwardgs válasza Peace (#1985) üzenetére


gainwardgs
addikt

Pc-n se valami acélos a grafika :K
Inkább diablo 3 dlc

(#1988) Bencus88 válasza D1Rect (#1986) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Uhhh :DDD nembaj jó helyre ment

(#1989) Peace válasza gainwardgs (#1987) üzenetére


Peace
nagyúr

Elbizonytalanodtam. :DDD PS5 sokkal egyszerűbb kezelés. Felkapom kontrollert és megy. PC-n bedugom a kontroller vevő egységét, kilövöm monitort, belövöm a játék módot a tv-n, leteszem a valagam a kanapéra.....de legalább egy árnyalattal szebben néz ki és pár 1000-el olcsóbb PC-re. :DD

(#1990) Bencus88 válasza Peace (#1989) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Szerintem nem fogunk panaszkodni a ps5 grafika láttán, kényelmi szenpontból se mindegy. 1 szavazat a psre :DDD

(#1991) Daelion válasza Bencus88 (#1981) üzenetére


Daelion
őstag

Nekem teljesben lesz az ára, PC-re veszem mert én csak azon gamelek. :) 'D3 is 15 volt dobozosan asszem meg a kieg is utána'

Nem mondom, hogy kevés pénz de ha már csak fele addig is tudom játszani mint D3-at játszottam akkor már bőven megérte nekem. 'azt is mai napig játszom Seasonbe mint most is'

Azt mondjuk nem tudom, hogy kell e nekem a Deluxe vagy marad a sima de ezt még van időm eldönteni.

[ Szerkesztve ]

(#1992) Bencus88 válasza Daelion (#1991) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Ez nem is kérdés, több 100 játék órát bele lehet majd rakni biztos, a mai 7-8 órás játékokért is elkérnek hasonló pénzeket.

(#1993) Daelion válasza Bencus88 (#1992) üzenetére


Daelion
őstag

Na igen, én is nyugodtabban veszek meg egy ilyen játékot ~30k+ Huf-ért mint egy akármilyen 1x végigjátszom játékot és már azok is simán 20 vagy felette mennek akár.

D3-ban van vagy 3000 játszott órám megjelenés óta, ezt azért nem sok játék tudja behozni annyi pénzért. :D

Sztem rászánom a kis extrát és jó lesz a Deluxe jövő hétvége fele. 'Ulitmate számomra nem nagyon tartalmaz több értéket'

Meg akartam várni bétát de most mit kerülgessem a témát úgyis megveszem. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1994) Chalez


Chalez
őstag

Nekem is van Ps5 és egész tűrhető pc is, viszont hiába próbáltam D2R-t a konzolon, nem jött be az irányítása. Úh. hamarosan megy a deluxe pc verzióra a preorder :DDD

(#1995) Bencus88 válasza Daelion (#1993) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Elden Ring óta nem vettem első napos játékot, az is megérdemelte ez is megfogja :)

Én alapot veszem

(#1996) Daelion válasza Bencus88 (#1995) üzenetére


Daelion
őstag

Nekem Plague Tale Requiem volt előrendelve de az 'csak' 11 ezer volt és minden percét imádtam meg volt valami 20+ óra az első végigjátszás.
Azóta csak Cyberpunkot vettem 50%-os leárazással és valami 2 hónapig játszottam casual szinten mire befejeztem. :D

Utolsó ténylegesen drága játékom az a Tiny Tina's Wonderlands fullos kiadás volt kb 30-ért ami azért annyit nem ért mert az end-game elég meh lett. De azért ~170 órát eljátszottam vele így is.

Meg most van év végéig Gamepass Ultimatem azt ott játszogatok inkább mert van rajta pár játék ami érdekel, ajándékba kaptam. :) 'D4 megjelenik persze minden más játék megy pihenőre az biztos'

[ Szerkesztve ]

(#1997) prokxy válasza Bencus88 (#1990) üzenetére


prokxy
veterán

PS5-re veszem én is, fel is vehetnétek barát listára majd. :)
Most a D3 S28 megy Necro-val, D4 megjelenésik elleszek vele.

szerk: off :DDD

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#1998) Bencus88 válasza prokxy (#1997) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Oksi nekem lehet megvagy de majd megnézem! :R

(#1999) Peace válasza Peace (#1989) üzenetére


Peace
nagyúr

Győzött a PC master race!!! :DDD Deluxe előrendelve. Így is 4k-val olcsóbb volt a PS verziónál. :P

(#2000) citkar


citkar
addikt

Végül csak előfizettem én is.
Tudni, hogy mikor lesz telepíthető a márciusi early acces beta kezdete előtt?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo IV
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.