Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo IV

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-09-25 12:49:30

LOGOUT.hu

Sztorit kibeszélni használd a spoiler taget!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7001) warcat válasza -FreaK- (#6999) üzenetére


warcat
veterán

Ez most nem segít neked, de később elitek és a nagyobb ládák is készen dobálják majd nem kell több száz legendaryt szétszedni, sőt boltosnak érdemes eladni törögetés helyett mert jó áruk van, 2h ancestral unique 300k volt pl.

EA: It's in the crate!

(#7002) Dani82


Dani82
senior tag

Ez a HunPH guild csak pc-seknek latszik, ps5 platformon nem?

(#7003) pruzsi


pruzsi
őstag

Szép napot! Valaki tudna segíteni megölni Astaroth-ot? LVL 21 :D

(#7004) jozefgucci1 válasza MarkusSchulz (#6993) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Köszi szépen átnézem aztán kipróbálom majd. :R

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#7005) CptAdamica


CptAdamica
veterán

18:45 felé Ashava world boss.

Megyen!

(#7006) Viiktor1989


Viiktor1989
tag

A healt potionnszámát(alapból 4) hol tudom megnövelni nagyobb mennyiségre? Köszi!

(#7007) FlashBird


FlashBird
tag

Az normális hogy 35. szinten vagyok és még nem fejeztem be az Act III-at?

[ Szerkesztve ]

(#7008) Ellia válasza Viiktor1989 (#7006) üzenetére


Ellia
addikt

Minden map 2 progress szintje adja.

(#7009) duronx válasza FlashBird (#7007) üzenetére


duronx
senior tag

No para, én 48 szinten vagyok és nem fejeztem be Act III-at :D

"Jobb a sorból őszintén kilógni, mint a megfelelési kényszer miatt egy életen át hazudva kínlódni"

(#7010) Tyler Durden válasza FlashBird (#7007) üzenetére

32 vagyok és act2 :U

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#7011) FlashBird


FlashBird
tag

Oké, akkor normális ;]

(#7012) nonsen5e válasza Dani82 (#7002) üzenetére


nonsen5e
addikt

Látszódnia kéne minden platformon, ugyanakkor létszámlimiten vagyunk (150), lehet ilyenkor automatikusan elrejti a rendszer, nem tudom.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#7013) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Múltkorában betett ide valaki egy road mapot amin a lilith szobrok voltak. 2 területen már össze is szedtem, csak sajna utólag vettem észre hogy Kehjistan területen csak 30at jelöl a road map, miközben 31 van. Videót már találtam róluk, de a francnak sincs kedve újra végigjárni..
Nem tudja véletlenül valaki hogy arról a mapról melyik hiányzik? :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7014) shotika


shotika
őstag

Inventoyban a karakterre rakott itemeket nem lehet vhogy lockolni? Hajnalban sikerült véletlenül betörnöm a legerősebb fegyomat...

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#7015) oriic válasza shotika (#7014) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Sajnos nem, pedig igény volna rá. :(

Live-Die-Respawn

(#7016) Gubu0101


Gubu0101
veterán

Megrottyant a szero :Uvagy csak engem dobott ki es nem enged vissza :DDD

[ Szerkesztve ]

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#7017) oriic válasza Gubu0101 (#7016) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

XBox-on megy rendesen.

Live-Die-Respawn

(#7018) LÁZ válasza FlashBird (#7011) üzenetére


LÁZ
addikt

yip, 50 act kettő :DDD

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#7019) csikaszka35


csikaszka35
tag

Üdv. A nm dungeon kulcsot mi dobja?
A fánál esik abból aminél 3ból lehet választani ?

(#7020) Pedro78 válasza shotika (#7014) üzenetére


Pedro78
senior tag

se azt nem lehet se a buildeket elmenteni, kinezetet lehet, mer az koll, arra van 5 slot...

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#7021) Gerdor válasza Edge (#6975) üzenetére


Gerdor
csendes tag

Nézem ezt a buildet, de a minionos kényelmesebb. :)

(#7022) deneee válasza csikaszka35 (#7019) üzenetére


deneee
csendes tag

Igen, aztán pedig magában a nm dungeon-ban is eshet.

(#7023) Gubu0101 válasza oriic (#7017) üzenetére


Gubu0101
veterán

Pc-n vagyok.1-2 perces volt szerencsere :D 2. belepesnel engedett.Legkozelebb nem vaklarmazok :D

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#7024) lofagi válasza Sirandrish (#7013) üzenetére


lofagi
addikt

Interaktív térképet kell megnézni, aztán összehasonlítod a tieddel és már meg is van a hiányzó.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#7025) Khaosz55


Khaosz55
addikt

Aki barbár és varázsló karakterrel is van tapasztalara negírhatná, hogy melyik jött be neki jobban. Én most azért próbálgatoma a varázslót mert a dio 2 óta szinte csak pörgög a barbárral, valami mäs kell...

(#7026) HAGYMAFA


HAGYMAFA
tag

Na most engem se enged be a játék, nekem csak azt írja 1 perc, de nem történik semmi...

(#7027) Gerdor válasza Edge (#6975) üzenetére


Gerdor
csendes tag

Érdemes bent hagyni a csontikat az elején, hogy rájuk agrozzanak a mobok.

(#7028) boogie84


boogie84
veterán

Nálatok sem esik napok óta a szellem ló skinje? Mióta először megláttam h van ilyen azóta látogatom a legion eseményeket sikertelenül. :(

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#7029) LÁZ


LÁZ
addikt

Frostbloom-ra van vmi tuti (nagy százalékos hely) rész? vágom, hogy random, de hátha

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#7030) gulupeti


gulupeti
senior tag

Ugyanez az aspect megvan egy amuleten is, jobb tulajdonságokkal, annak 77 a sebzése. Arról át tudom tenni erre a gyűrűre? Az átrakott tulajdonság teljesen azonos lesz, mint az eredetin volt?

(#7031) gulupeti válasza gulupeti (#7030) üzenetére


gulupeti
senior tag

Közben már látom, hogy nem, túl egyszerű lett volna. :D A kivonat még gyengébb lenne, mint a jelenlegi gyűrűn lévő, mivel amuletben 50% több powert ad, ejj.

Akkor mi a helyzet ezzel a story alatti szintezéssel? Mert ellentmondásos infókat olvastam itt a napokban.
Egyszer ezt írta saelin
Utána pedig ezt BoneDragon

39-es szinten vagyok, Act 2 elején, azért érdekelne, hogy mégis hogyan lenne érdemesebb haladni. :)

(#7032) kiezTe90


kiezTe90
senior tag

Az normális, hogy lvl 31 vagyok act 2 és kettő darab legendarym van? Barbárral elég sokat esek. Vagy türelem? :)

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#7033) Ellia válasza kiezTe90 (#7032) üzenetére


Ellia
addikt

Csinálj legendaryt... Lefutod a dungeont ami adja az aspectet aztán ráteszed.

Máskülönben nem sokára elkezdi amúgy is önteni magából, aminek 99% vendor, vagy lebontás lesz. Ne aggód túl :)

[ Szerkesztve ]

(#7034) Bencus88 válasza kiezTe90 (#7032) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Normális igen, az hogy sokat halsz már nem biztos

piros helyek dobnak nekem sokat, a kis manók, elköltöm azokat a lila pontjaimat ott is esik szépen, meg néha random

[ Szerkesztve ]

(#7035) Jack Oneill válasza Khaosz55 (#7025) üzenetére


Jack Oneill
veterán

En sorcerert inditottam es nagyon tetszik. Diablo 3ban Crusader voltam, aztan Immortalban Monk es wizzard. Nagyon megtetszett ez a magikus kepesseg-mobilitas dolog. Nekem bejon.

(#7036) AtHoS válasza sto1911 (#6971) üzenetére


AtHoS
nagyúr

+1

Más:

Game crash: tegnap éjfél körül Kehjistan-ból teleportoltam volna ACT2 köv. főküldihez közelebbi WP-re, de win asztallal sikerült találkoznom -> D4 játék teljesen, hibaüzenet nélkül eltűnt a futtatásból, hozzáteszem 14 GB szabad memória mellett. No itt mentem aludni, mert ezt intő jelnek tartottam :B

read-only mode on the forum

(#7037) gergo5991 válasza MarkusSchulz (#6993) üzenetére


gergo5991
őstag

picit be offolok ide, de mi értelme igy játszani hogy lemásolok egy netes buildot, vagy fórumon kibeszélik és 10 000 ember tapasztalataira megalkotják a tökéleteset? nem az lenne épp a lényeg hogy mindenki saját maga fedezze fel a játékot jöjjön rá mi a jó?? aztán megy a sirás ezt nerfelték azt nerfelték, ez szar, az szar.. ilyen olyan netes builderek meg minden, aztán meg a streamerek youtuberek is exploitolnak dolgokat estére meg megy is rá a nerf, update stb stb..
azért 15+ éve mikor diablo 2 őt toltam mondhatni "vakon" az teljesen más játék élmény volt mint most..
nem azt mondom elakadok a játékban ránézek neten mit kéne, de copy paste egy full buildet.. kb olyan élmény lehet igy játszani hogy nyomom az egeret, 1234 vagy qwert keybindiget csapom bekötött szemmel aztán 100 óra mulva a játék végén vagyok, aztán meg ott van benne a hiányérzet hogy nem is csináltál semmit kb

(#7038) Jack Oneill válasza gergo5991 (#7037) üzenetére


Jack Oneill
veterán

+1 egyetertek. Ezeket a build koveteseket soha nem ertettem. En jatszom, sajat izles szerint.

(#7039) Bencus88 válasza gergo5991 (#7037) üzenetére


Bencus88
nagyúr

a mai világban sajnos sokkal fontosabb már az epenis mint a saját játékélmény. Ki sem jött a játék a legtöbben már tudták mit kell össze rakni. Efelé megy minden, hogy minnél kevesebbet keljen az embernek gondolkodni, ötletelni, tapasztalni, minden bele van nyomva az arcunkba. Az oktatásnál is efelé megy a világ. Teljesen egyet értek, régen minden jobb volt ;] :P

jack: +1 én is azt játszom amit szeretek számomra a legjobb és elvezem is :)

[ Szerkesztve ]

(#7040) Gubu0101 válasza pruzsi (#7003) üzenetére


Gubu0101
veterán

En meg most jutottam oda,igaz lvl 25-os szinten.2. nekifutasra meglett.Annyi a taktika,hogy oldalara kell mindig menni,hatulrol kerulgettem,igy kb 10 perc kellett neki biztos de meglett.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#7041) persil


persil
nagyúr

Sracok az error texteket ki lehet kapcsolni valahogy?(no mana, inventory full, blabla ...) Mondjuk sejtem a valaszt, mert ilyet nem talaltam, de ki tudja...

A hang(!!!) nem zavar, csak a felirat, ami kitakarja a fel kepernyot. Viszont, ha az error messages offon van, akkor hang sincs. -.-

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#7042) Kylesa válasza gergo5991 (#7037) üzenetére


Kylesa
aktív tag

Mint amatőr gamer (hiába játszom 20+ éve, soha semmiben nem voltam kiemelkedően jó), én nem tudom magamnak összeállítani az optimális buildet, azt meghagyom a profiknak, majd lemásolom róluk. Ha nem teszem, és a saját fejem után megyek, random osztogatom a pontokat, akkor csak a saját életemet keserítem meg.
15+ éve a D2-ben is megvoltak a jól bevált formulák (hammerdin, FW+FO sorc stb.), ha ezektől eltértél, ha össze-vissza osztogattad a skillpontokat, akkor csak saját magadat sz*pattad meg, mert egy idő után nem tudtad továbbvinni a játékot. Ez nem egy Skyrim, ahol tényleg a saját ízlésed szerint játszol, mert bármerre fejleszted a karaktered, mindig ütőképes leszel vele. Ez itt nem működik.
Attól, hogy lemásolok egy jól bevált netes buildet, a játék élvezeti értéke egy szemernyit nem csökken nálam, sőt örülök, hogy jobban megy a darálás, mint amikor egy hevenyészett saját builddel toltam.
No offense, én így látom. :)

it's a danger pretty here in Night City

(#7043) Bencus88 válasza Kylesa (#7042) üzenetére


Bencus88
nagyúr

a Te eseted egy picit más, de ha olvasok a sorok között akkor nem is hc játékos vagy így nincs is szükséged ezekre a buildekre. A legkeszekuszább buildel végig lehet ütni a játékot. Kísérletezgetni kell melyik spell a megfelelő, olvasni te is tudsz, mit ad a spell meg az itemek, annyi a hátránya hogy picivel több időt kell bele rakni, így meg csak lemásolod. De biztos van ennek is oka, hogy ezt az útat választottad.
Valahol a játéknak ez is a célja, hogy tovább juss olyan helyeken ahol elakadsz és picit agyalni kellene min változtass, mi lehet a rossz, de valaki ezt a "könyebb" útat választja. Ne érts félre nincs bajom ezzel én megértek mindent ha Neked így megfelelő akkor szuper ;)

(#7044) scyllafren


scyllafren
senior tag

En a nekroval 2 buildet keverek: sever/corpse explosion es pet build. sever es pet-ek csinalnak jo sok hullat, es mikor elfogy az esszencia, akkor elo a robbantasokat (miasma, az AOE dot), az meg visszahozza az esszenciat, mert "hasznalom" a hullakat, es a passziv ad 6-ot. Ehhez hozzajon a keystone shadow sebzes, es kesz az armaggeddon :D

(#7045) F_Peter válasza gergo5991 (#7037) üzenetére


F_Peter
őstag

"azért 15+ éve mikor diablo 2 őt toltam mondhatni "vakon" az teljesen más játék élmény volt mint most.."

Neked miért más most az élmény, ha te ugyanúgy nem nézel buildeket? Engem baromira nem izgat, hogy ki hogy csinálja, csinálja mindenki úgy ahogy ő élvezi.

(#7046) sto1911 válasza Kylesa (#7042) üzenetére


sto1911
veterán

Itt viszont kvázi szabadon tudod visszavonni a döntéseidet, míg a 2-nél jobban meg volt kötve a kezed. Próbálj rá magad, sokkal nagyobb élmény ha sikerül kitalálni egy jó kombót, mégha nem is a legideálisabb.

(#7047) Sirandrish válasza lofagi (#7024) üzenetére


Sirandrish
legenda

Elvileg mind megvan. Lehet hogy a korábbi rétképen még egy oda tartozik majd a másik térképről.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7048) soo277 válasza gergo5991 (#7037) üzenetére


soo277
őstag

Majd itt is az lesz ,mint régebbi részeknél,minden szezonban lesz 1pár OP baszó szett ,azt farmolj 1000el ész nélkül,de ez a játék erről szól :B :K

BT: wersoo#21211

(#7049) persil válasza scyllafren (#7044) üzenetére


persil
nagyúr

Ezzel a misma-val az a bajom, hogy konkretan semmit nem latni, ha kettot-harmat pukkantassz egymas mellett. :D Gyakorlatilag tobbet art nekem, mint az ellennek. :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#7050) scyllafren válasza persil (#7049) üzenetére


scyllafren
senior tag

Akkor kapcsold be a player outline-t, en lilara raktam. Meg az enemy health bar always on. Sokat segit.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo IV
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.