Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo IV

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-09-25 12:49:30

LOGOUT.hu

Sztorit kibeszélni használd a spoiler taget!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#501) TrollBalint válasza Badlof2k (#498) üzenetére


TrollBalint
addikt

Miről szól a link? Nekem nem nyitja meg :(

Én is amúgy arra szavaznék, hogy kelljen csak szépen többször lenyomni. És akkor kb. olyan lesz ez, mint a WoW-ban a raid-ek. Az emberek összejönnek, lenyomják aztán egy hét pihenő.
Így gondolom kicsit nagyobb élet lesz majd a guildekben is, mint most :)

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#502) oriic válasza GICA666 (#500) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nincs beta. A BlizzConra raktak ossze egy alap valtozatot h egy nagyon kicsi reszet kiprobalhassak a jelenlevok.

Publikus alpha/beta elvileg jovore varhato a szobeszedek szerint.

Live-Die-Respawn

(#503) Hunt3r22 válasza Vistaboy (#497) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Ha 1. kidobná amit akarsz semmi értelme nem lenne. 1 óra játékkal meg fullos karid lenne amit mindent visz. :N

Xr

(#504) Badlof2k válasza TrollBalint (#501) üzenetére


Badlof2k
senior tag

Nemtudom nem lestem meg de szerintem az official oldalon a developer velemeny ami tegnap jott ki talan vagy 19 , nagyabbol arrol van szo benne hogy koszonik a sok velemenyt es rengeteg jo tippet kaptak amin ok is gondolkodnak , aztan hogy endgame , lvling itemizacio kerdeseket roviden targyaltak benne .
Btw igen , bar az egyhet kicsit hosszu en inkabb Destiny fele kozos event szerut latok ezekben :) ahol bizonyos idokent kisebb nagyobb event van palyan es osszetudsz emberekkel fogni ra . Masreszt ennek kapcsan meg annak is orulnek ha pl az alap bosst valami mechanika kapcsan mint Desnybe az eventet lehetne uppolni szal bizonyos dolgokat leutsz megcsinalsz es atvalt (destinybe Heroic event lesz sima helyett ez altalaba erosebb mini bossokat vagy egy teljesen uj bossz spawnolt amire volt 5 perced/percetek van olyan event amit egyedul is siman letudtal nyomni heroicba megfelelo fegyokkal es hogy mit kell csinalnod) a boss egy erosebb formaba nagyobb reward vagy jobb cuccokat dobhat esetleg .

[ Szerkesztve ]

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#505) GICA666 válasza oriic (#502) üzenetére


GICA666
tag

Ok.Köszi. :)

(#506) TrollBalint válasza Badlof2k (#504) üzenetére


TrollBalint
addikt

Ezek jól hangzanak. Vagy akár nem lenne rossz egy ARPG ahol magad "rakhatod" össze a bossokat :U :D
De ez az eventes dolog tetszik, anno sok időt eltöltöttem ezzel a RoM-ban, bár az nem ARPG, de attól még jó volt :)

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#507) reelc válasza TrollBalint (#506) üzenetére


reelc
veterán

"magad "rakhatod" össze a bossokat"
Olyan megoldások vannak máshol, hogy egy területre belépve mutatorok vannak, adnak buffokat az ellenfélnek. Olyan is van, hogy a nehezítésért cserébe te is kapsz valami buffot.
Vagy nagy bossnak 2-3 féle fázisa van.

(#508) Vistaboy válasza Badlof2k (#498) üzenetére


Vistaboy
veterán

Úgy értettem, hogy ha valaki egyedül akar játszani, akkor ne legyen kötelező neki megölnie egy ilyen dögöt, csak mert a Season Journey-hez (vagy annak megfelelőhöz a D4-ben, aminek a végén rewardokat kapsz) kelleni fog egy olyan achievement, ami ezzel kapcsolatos. Vagy ha már mégis, akkor legyen elég egyszer partizni, lenyomjuk a Bosst, utána megvan, ami kell és mehetünk vissza szólózni. Maximum egy negyed-fél órát esetleg egy-egy szezon során kibírok multiban, de ha többet is kell, akkor nálam kimarad.

Arról nem is szólva, hogy miért kell egy játéknak, ami hivatalosan nem MMO, állandó netkapcsolat? Tudom, nyilván azért, hogy ne lehessen feltörni, meg a szociális szarságok miatt, mint a klán, meg ilyenek... de könyörgöm. Miért nem lehet egyedül offline módban játszhatóvá tenni, hogy akkor is működjön, ha gond van a szerverekkel? Az nem gond, ha az authentikáció miatt pár naponta be kellene jelentkezni, de legalább ne függjön már egy játék - ami nem MMO - valami távoli szerver elérhetőségétől...

Egyébként meg mi a furcsa neked abban, hogy én nem szeretek multizni??? Úgy meglepődtél, mintha ez olyan szokatlan dolog lenne. Sokan nem szeretik - én kifejezetten utálom -, hogy MMO-t csináltak a Diablo franchise-ból. Az első két részt szénné játszottam, és a harmadikkal is végigtoltam az összes szezont, ám korábban sok reward-ot nem tudtam megszerezni, mivel ha nem álltam csapatba, szimplán nem tudtam annyi paragont összeszedni, amivel esélyem lett volna elérni ezeket az achievementeket (Akkoriban még a GR75 is komoly kihívás volt így nekem, hogy nem szerettem csapatban lenni).

Amióta megerősítették a cuccokat annyira, hogy egyedül is simán le lehet tolni a Journey-t, manapság már egy pólyás is képes GR100-at menni. És még így is előfordul néha, hogy egy-egy achievement miatt (Két perces Rift) kénytelen vagyok segítséget kérni. És igen, ezt nem szívesen teszem. Természetesen szó sincs olyasmiről, hogy utálnám a többi játékost, vagy hasonló, egyszerűen utálok multizni, ennyi az egész. Emiatt tartok egy kicsit a D4-től is, hogy multi nélkül nem lehet majd elérni az endgame tartalmakat.

Én teljesen egyedül akarok menni, a saját tempómban, még ha így akár ötször annyi ideig is eltart, mire letolom a szezont. Nekem nem sürgős, nem érdekel a Leaderboard, ahogy az sem, hogy meddig jutok el. Ami nekem tetszik, az a karakter fejlesztése, amíg képes leszek vele végigtolni a szezont, utána esetleg elmegyek GR100-ig, ha sikerül, de legtöbbször 90+-nál megállok, mert már szimplán nem esik jól úgy játszani, hogy órákig grindelsz, majd a végén nem kapsz semmit, ami akár 1%-kal is jobb, mint a meglévő cuccaid.

Az augmentálás meg szimplán dögunalmas. Az még elmegy, hogy a karaktered által használt gemeket felhúzod addig, amíg eljutsz vele, de hogy mellette még minden cuccodra húzz fel egy másikat is, na, arra már nem tudom magam rávenni. Az a gond nekem, hogy GR100 fölött annyira lelassul a haladás, hogy nincs kedvem már tovább jutni.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#509) Vistaboy válasza Hunt3r22 (#503) üzenetére


Vistaboy
veterán

Ok, rosszul fogalmaztam, nem úgy értettem, hogy azonnal adjon fullos cuccot és kész, hanem hogy azt a valamit (achievement, tárgy, mati, stb.) adja be elsőre, ami ahhoz kell, hogy haladhass tovább a Season Journey - vagy ami az helyett lesz - során.

Persze nyilván dobnak majd olyan tárgyakat is, amik miatt megéri legyőzni őket, de ezek megléte ne legyen kötelező a Journey során. Ha Leaderboardhoz kell, akkor én megleszek nélkülük is, viszont ha enélkül nem léphetek be mondjuk egy olyan Dungeonba, amit teljesíteni kell a Season Journey-hez, akkor nekem szívás lesz...

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#510) #48613632


#48613632
törölt tag

Gondolom, a Path of Exile -t ismeritek. Nem teljesen friss hír, de a PH-n még nem láttam, no meg valamiért nincs is PoE topik ...
Szóval, jön a Path of Exile II Ami tulajdonképpen a Path of Exile 4.0.0 lenne. Jövő év vége felére van datálva, de addig ott az egy, ami szerintem fényéveket ver a Diablo 3-ra, ha szabad errefelé ilyesmit mondani :B
Azért OFF-ba tettem, mert nem a saját topikja, de ha valaki esetleg nem ismerte volna, érdemes vetnie rá egy pillantást.

(#511) sith7 válasza #48613632 (#510) üzenetére


sith7
nagyúr

Nincsen ???? :Y [link]

(#512) Ghoosty válasza #48613632 (#510) üzenetére


Ghoosty
őstag

Van PoE topic: https://prohardver.hu/tema/path_of_exile_akcio_rpg_diablo_klon/friss.html [link]

Bejönni a egy hasonló játk topikjába és közölni, hogy az fényévekkel jobb, nem túl illendő, bár alapvetően szabad.
Én kipróbáltam azt is, mert tetszik a részletes skill fa, meg egyéb testreszabhatóság, de valahogy nem sikerült megszeretnem a játékot. Vizuálisan, meg kimondottan zavart benne valami. Valószínűleg a betekintési szöge a játéknak.

Mire beírtam, már meg is előzött valami Sittes tank. :)

[ Szerkesztve ]

(#513) WayneGace


WayneGace
őstag

Alzán most akciós a D4. :)

[link]

BestSecret invitációt privátban adok.

(#514) Sirandrish válasza WayneGace (#513) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az UFO tud valamit...veszek is egyet :DDD

Amúgy ők már tudják a megjelenési dátumot, csak szólok :C

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#515) Bird válasza WayneGace (#513) üzenetére


Bird
addikt

Várható időpont: december 31, 2020

Alza időgépet épített! :DDD

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#516) Sirandrish válasza Bird (#515) üzenetére


Sirandrish
legenda

Pont ezt írtam...kemények :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#517) Bird válasza Sirandrish (#516) üzenetére


Bird
addikt

Nincs mese, le kell borulni az irritáló kis gnóm zöld juefó nagysága előtt. :R :DDD

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#518) dante3 válasza WayneGace (#513) üzenetére


dante3
addikt

Kár, hogy nincs raktáron! :((( :DDD

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#519) Sirandrish válasza Bird (#517) üzenetére


Sirandrish
legenda

Már az is gyanus volt hogy náluk az év 365 napján Blekk Frájdéj van, de ez már mindent üt :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#520) Sirandrish válasza dante3 (#518) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mindet IS megvettem :D
Majd menj a HW apróra...kis haszonnal (50K/ea) továbbadom ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#521) Bird válasza Sirandrish (#519) üzenetére


Bird
addikt

Ne is mond, beszédes dolgaik vannak... Az a kuponozás a sok-sok számomra értéktelen vacakkal... De amit az emag csinál 1000 számra, az se kis sámli:

BF tanmese

:DDD

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#522) Sirandrish válasza Bird (#521) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mekkora rohadékok. Oké...eddig is tudta mindenki hogy mocskosok, de durva így látni ezt a diagramot..
Mondjuk felvihették volna tegnapelőtt 200K-ra is :D
Olyan lesz lassan mint a Wish...25000%os akcióba 60K egy 500forintos szar :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#523) sith7 válasza Ghoosty (#512) üzenetére


sith7
nagyúr

:D

pont a napokban beszéltünk munkatársammal az SC2 - es meccsekről, szerintem csuklottál :K , de jó értelemben :R

(#524) #48613632 válasza sith7 (#511) üzenetére


#48613632
törölt tag

Jah, közben rájöttem, hogy miért nem találtam. Mert Exilest gépeltem Exile helyett .... mybad .... :R

Ghoosty
Ez a Diablo 4 topikja, ami vélhetőleg sokkal jobb lesz, mint a 3 volt. Hát, bocsánat, ha valakit ezzel megbántottam, nem ez volt a célom, de a tények eléggé makacs dolgok tudnak lenni.
Ettől függetlenül, ez teljesen szubjektív dolog, hogy mi a jobb, vagy mi kevésbé jó. Én a 2.-t ronggyá játszottam, ami a 3-ról nem mondható el, és vagyunk így ezzel páran.

[ Szerkesztve ]

(#525) Thrawn válasza #48613632 (#524) üzenetére


Thrawn
félisten

Tények? :DDD

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#526) Sirandrish válasza #48613632 (#524) üzenetére


Sirandrish
legenda

És mégtöbben olyanok, akik a 2vel egyáltalán nem, míg a 3al nagyon sokat játszottak :)
Nem magamra célzok..én a kettőt is imádtam :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#527) Bird válasza Thrawn (#525) üzenetére


Bird
addikt

Papa! Azok makacs dolgok.... :DDD

Jut eszembe, milyen volt a Závodi Arany? :B

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#528) #48613632 válasza Sirandrish (#526) üzenetére


#48613632
törölt tag

Ez igaz, de a két megjelenés között, eltelt több, mint 10 esztendő. Általános lett a számítógép, és az internet a háztartásokban, ami a 2000-es évek elején még nem volt. Legalábbis annyi, mint manapság. Aztán a D3 megjelent konzolokra is.
Igen, vélhetően többen játszottak vele, de ez nem függ össze azzal, hogy jobb e, avagy rosszabb.

(#529) sith7 válasza #48613632 (#524) üzenetére


sith7
nagyúr

no problem :N

(#530) Ghoosty válasza #48613632 (#524) üzenetére


Ghoosty
őstag

Ízlésben nincsenek tények.
Engem nem bántottál meg, de ez teljesen általános dolog. Bemenni COD topicba és közölni az jön az új Battlefield és az fényévekkel jobb mint az előző COD, az se lenne szép dolog. A saját topicjában nyugodtan lehet dicsérni, hogy ez mennyivel jobb, meg független topicban sincs ezzel semmi gond. Az ember szokott örülni, ha talál valami játékot, amit nagyon szeret.

(#531) Ghoosty válasza sith7 (#523) üzenetére


Ghoosty
őstag

Néha felötlik bennem, hogy kéne játszani, aztán rájövök, hogy a legújabb kiegben átvariálták egy csomó dolgot, az új egységeket nem is ismerem, szóval kezdhetném elölről a 'tanulást'.

De a régi meccsekről jó emlékeim vannak. :)

(#532) #48613632 válasza Ghoosty (#530) üzenetére


#48613632
törölt tag

Fúú, nem fogom ezt most kifejteni. Elengedtem a témát :R

(#533) sith7 válasza Ghoosty (#531) üzenetére


sith7
nagyúr

pontosan ... kinek van erre ideje megint :))

(#534) Ghoosty válasza #48613632 (#532) üzenetére


Ghoosty
őstag

Értékelem, hogy nem akarod teleszemetelni a topicot. :R

Ha az ízlés/tény témakör szeretted volna kifejteni, azt szívesen meghallgatom PM-ben. Ha az 'illemszabályokkal' nem értesz egyet, azt tényleg hagyd az azért erősen szubjektív.

(#535) Badlof2k válasza Ghoosty (#534) üzenetére


Badlof2k
senior tag

Pedig a Poe mennyivel jobb!4!4 Kulonben is hazug actichinanlizzard ;] ironia es vicc just saying , par napja , kulfoldi forumokra tevedtem , es eleg is volt egy idore ami egyket helyen megy :U

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#536) dante3


dante3
addikt

Hátha valakinek még új hír: [link]

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#537) reelc válasza dante3 (#536) üzenetére


reelc
veterán

Semmi.

[ Szerkesztve ]

(#538) Vistaboy válasza Vistaboy (#508) üzenetére


Vistaboy
veterán

Na, egy kis aktuális adalék, hogy miért utálom én ezt a nagy online, meg multi-orientáltságot. Reggel, munkába indulás előtt lett volna egy kis időm játszani, hát mit ad isten, épp karbantartás volt, szerverek sikta... :((

...most hazajöttem melóból, megint lenne egy órám, erre már 15 perce ezt bámulom: :W

És még csodálkoztok, hogy miért nem örülök neki, ha a D4 még ennél is multi-orientáltabb lesz??? :((( Mit érek vele, ha egyedül is végig lehetne tolni, de a szerverek miatt nem fogok tudni majd belépni??? :(((

Emlékeztek még, mi volt a Diablo III rajtjánál??? Error 37... Error 3006...:W Na, remélem, hogy nem kell megint átélnem, amit akkor.

Bocs a kirohanásért.

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#539) Thrawn válasza Vistaboy (#538) üzenetére


Thrawn
félisten

Elsőre azt hittem te már a Diablo IV-et akartad elindítani :Y :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#540) wjbhbdux válasza Vistaboy (#538) üzenetére


wjbhbdux
veterán

vedd meg 1 héttel a megjelenés után ha ilyeneket nem bírsz ki.

/s

(#541) warcat válasza Vistaboy (#538) üzenetére


warcat
veterán

Egy olyan játék, ahol bármit össze lehet csalni 5 perc alatt, nem éri meg az időmet (lásd Borderlands 3)

Nem ,nem én csalok ,de elég az információ, hogy aminek a megszerzéséért én komoly időt áldozok, az más pár kattintással megoldja.

Szóval legyen csak online,szerveren tárolt és ellenőrzött karakterekkel.

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#542) sittes79 válasza warcat (#541) üzenetére


sittes79
addikt

Ezt adom, nálam is ezért leves a bl3. Minden játéknál kötelezővé tennem a folyamatos online kapcsolatot.

(#543) reelc válasza Vistaboy (#538) üzenetére


reelc
veterán

Megértem, hogy frusztrál, hogy a játékra szánt igen kicsi időkeretedben keresztbe tettek megint. Azt is megértem, hogy nagyon utálod a multit.

Éppen ezért én a helyedben hagynám a Diablo címeket.
Keresnék offline, singleplayer játékot.
Mert elvileg szórakozni akar az ember és nem bosszankodni.
Én nem ragaszkodnék hozzá, bármennyire is szeretem, mert "Diablo", ha egy ponton túl már idegesítő. Nem ez volt az első alkalmad neked sem.
Ja, nálam pont így alakult. Mindig volt a Diablo mellett/helyett más az elmúlt években.

Én sem szeretem, hogy állandó online kapcsolat kell, és a játékidőm jelentős részét szólóban nyomtam le. Próbálkoztam egy időben megszeretni a multit, addig működött amíg az ismerősök szét nem széledtek, fel nem adták a D3-at tartalom hiánya és unalom miatt.
Klánokból volt ami jó volt, volt ami nem, a friend listesek nagyrésze is kihullott. De nem baj, szerettem szólózni. De egy ideje már csak megszokásból nyomom a Season Journeykat, és sokszor csak ennyi.

(#544) akva válasza warcat (#541) üzenetére


akva
tag

Nem tudom, PC-n hogy van, Xbox-on játszom a Diablo 3-al. Non-seasonal-ben a multiplayer játékosok legalább fele csaló, 20 ezer paragon pontok, meg három slotos gyűrűk. Még szerencse, hogy ez egy pve játék; a legrosszabb, ami történhet, hogy húznak rajtam 200 paragon pontot két perc alatt. :D

Seasonal-ben nem láttam még csalót.

Usbridge -> iFi Nano -> Tabla -> Metrum Octave DAC / Chord Mojo -> Pointe 672SE / tmp Ant -> Vandersteen 2ci / Amiron Home / RHA T20 / AudioQuest kábelek, iFi tápok

(#545) reelc válasza akva (#544) üzenetére


reelc
veterán

PC-n is vannak csalási módok, csak nem fájl szerkesztés - konzolon gondolom ez van.
De mindegy is, hol mi a módszer, a lényeg az, hogy tönkrevágja mások játékélményét.

[ Szerkesztve ]

(#546) WayneGace válasza reelc (#545) üzenetére


WayneGace
őstag

PC-n milyen csalás van?

Vagy bot használatra gondolsz?

BestSecret invitációt privátban adok.

(#547) akva válasza WayneGace (#546) üzenetére


akva
tag

Na igen, ott vannak még a botok is, persze manipulált tárgyakkal. Legyakják a fél pályát, aztán megállnak egy helyben, és annyi. Befejezik a greater rift-et, de nem mennek oda Urshi-hoz, nem lehet lezárni a rift-et, úgyhogy szépen sorban mindenki kilépeget... aztán időnként jönnek is az üzenetek, hogy "ring modification?" Gondolom, ha igent mondanék, küldenének egy bankszámlaszámot...

Usbridge -> iFi Nano -> Tabla -> Metrum Octave DAC / Chord Mojo -> Pointe 672SE / tmp Ant -> Vandersteen 2ci / Amiron Home / RHA T20 / AudioQuest kábelek, iFi tápok

(#548) reelc válasza WayneGace (#546) üzenetére


reelc
veterán

Bot, HUD.
Ami nem lenne akkora gond, ha nem lenne az az átkozott Paragon rendszer.
Ok, a tárgy minőségük is jobb nyilván, a sok botozós farm miatt, de egy 7-8e-es Paragonos nem perfekt cuccos már uralja az LB-k tetejét.
Mondjuk engem már nem érdekel.

(#549) Vistaboy válasza warcat (#541) üzenetére


Vistaboy
veterán

Ezzel a részével teljesen egyetértek, én sem szeretem a csalókat. De azt ne magyarázza be nekem senki - gondolok itt a játékok készítőire, akik a szervereket üzemeltetik -, hogy nem lehetne megoldani azt, miszerint aki egyedül akar játszani, annak folyton belépve kell lennie. Miért ne működhetne offline módban is a játék a karbantartások alatt???

Elhiszem, hogy sokan nem képesek megérteni, hogy egy heti egyszeri-kétszeri, 1-2 órás karbantartás hogyan képes ennyi gondot okozni. Igaz, nekem sem lenne vele semmi gondom, ha nem kellene munkába mennem. Ha bármikor le tudnék elé ülni, mit számítana egy-két óra kiesés, van más dolgom is, amivel addig tudok foglalkozni... De amikor naponta összvissz van két órád, reggel 1, meg este 1, és pont ekkor van mindig a karbantartás, meg a szerverek is pont ekkor szarakodnak... na, az dühítő.

Egyébként igen, részemről én vagyok a legjobban hibás, mert annak ellenére, hogy ez kurvára ki tud hozni a sodromból, mégis nagyon várom a Diablo IV-et, szerintem első napon meg is fogom venni. Nem tudok vele mit csinálni, nekem a Diablo mindig is erről szólt, hogy egyedül vagyok, az nem az én hibám, hogy mostanára ilyen gyarló, undorító lett a világ, hogy nem lehet tisztességesen játszani, mert mindenki azonnal csalni akar, amint erre lehetősége adódik. De pont ezért kellene különvenni a kettőt. Legyen egy Diablo játék, és mellé egy Diablo MMO is, azoknak, akik állandóan online akarnak lenni. Az egyszemélyes játékban mindenki úgy csal, ahogy akar, nem érdekel, csak én ne szívjak mindig az ilyenek miatt...

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#550) DaveHutt válasza Vistaboy (#549) üzenetére


DaveHutt
őstag

Magunk között szólva, miért nem tudnak lokalizáltan éjszaka karbantartani, amikor minimális a játékosszám.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo IV
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.