Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo IV

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-09-25 12:49:30

LOGOUT.hu

Sztorit kibeszélni használd a spoiler taget!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1201) kigyi_23 válasza sith7 (#1198) üzenetére


kigyi_23
addikt

Elvileg mindegy, de levél szerintem jön mindenképpen hiszen regeltél rá akkor kapsz értesítést. A levéltől függetlenül a klienshez hozzáadhatják a játékot, de csodálkoznék, ha sok idő telne el a kettő között. Tehát megjelenik a kliensben előbb, de csak napokkal, vagy 1 héttel később jön levél az nem életszerű.

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#1202) sith7


sith7
nagyúr

ok, köszi a válaszokat, egyelőre se levél, se kliens megjelenés nincs :)

(#1203) Rison77


Rison77
senior tag

1 órán belül 6x kaptam kb blue screent dxgmms2.sys (directX) hibával 3080-al. :DDD Memóriát szépen eszi, 8-9 gigát is, elég necces lesz a 16GB , ray tracing meg amiket írt, hogy fejlesztés alatt van mind off.

(#1204) blackydan


blackydan
senior tag

Megnézem mire számíthatok boxon :))

(#1205) atok666


atok666
őstag

Ugrott a lvl 7x-es karim (ami természetesen várható volt). Nem tudom, lesz-e erom újra kezdeni :U

Atok

(#1206) Bennyboy válasza atok666 (#1205) üzenetére


Bennyboy
őstag

add át az accod, majd én újrakezdem :DDD

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#1207) Vieras


Vieras
csendes tag

Fura az irányitás már hogy egyszeri egér gomb katra nem ál meg ahova katintok ha nem megy tovább szabadon van erre valami beálitás hogy ahova katintok oda menjek ne pedig egy katintásra automatikusan fusson?

(#1208) JohnyMilan


JohnyMilan
tag

Megjött a levél, a beta töltődik éppen, de már 20% után játszható. Nálam egy Asus Gamer laptopn simán fut, pedig már régi a cucc. Pár fagyás van, de nem vészes, és nem is volt helyem az SSD-re rakni, szóval teljesen vállalható. A játék gyönyörű, engem megvettek kilóra. ;]

10 féle ember létezik. Aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem. ł Battletag: Johnson#2284

(#1209) soo277 válasza atok666 (#1205) üzenetére


soo277
őstag

Biztos hogy lesz ,hajrá :K

BT: wersoo#21211

(#1210) gainwardgs válasza JohnyMilan (#1208) üzenetére


gainwardgs
addikt

Milyen lapos ?
Beállítások? Fps? :R

(#1211) kecsawi


kecsawi
senior tag

5600G nem támogatott, megy mindjárt bele az rx570. :B

(#1212) savior


savior
őstag

Így 1 nap után mik a vélemények? Bejön mindenkinek az új Diablo?

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#1213) blackydan válasza savior (#1212) üzenetére


blackydan
senior tag

Nálam idáig teljesen pozitív, tetszik ez a sötétebb grafika, jobban harmonizál d2 vonallal. Eventek kicsit olyanok mint az immortalban, kezdetben biztos sokakat fog vonzani aztán meglátjuk. Btw Immortal... remélem a resonance hülyeséget nem fogják bevezetni és gemes lehúzás itt nem lesz jelen. Battle passre mint ahogy eddig is szívesen fizetek, de maradjon az szigorúan cosmetic vonal.

(#1214) kecsawi


kecsawi
senior tag

run out of memory hiba hogy orvosolható?

(#1215) sto1911 válasza kecsawi (#1214) üzenetére


sto1911
veterán

Több fizikai ram vagy pagefile létrehozásával, növelésével.

Mennyi ramod van?

(#1216) savior válasza kecsawi (#1214) üzenetére


savior
őstag

Gondolom majd észlelik és javítják.

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#1217) soo277 válasza savior (#1216) üzenetére


soo277
őstag

Ezért béta:B

BT: wersoo#21211

(#1218) mephi666


mephi666
nagyúr

én is beszállok ide :) szerintem én lesz a mazochista ryzen3 200g-vel, dedikált vga nélkül :DDD nem finomhangoltam még a grafikát, városban 20-25fps, outlanden folyamatosabb 30 környékével futogat... valószínű még lesz optimalizálva, mert ráfér... (nem szebb a d3-nál annyival, mint amennyivel gyengébben megy... az ezen a konfigon high-ra állítva fix75fps) első benyomás: tetszik :K végre rendes látótávolság van immortal után és összetett skilltree (dh-val indultam neki)

bugreport-tal ti foglalkoztok? nem olvastam végig, de a legaktívabb jelentgetőknek van valami jutalom? :)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#1219) aerosmith


aerosmith
őstag

Bakker nem lehet EUból csatlakozni valami gond van a szerverekkel...
3080on 1440pben 144 FPS (limitelve) ha bekapcsolom raytracinget 37 FPS. :O
Game amúgy nagyon jó, oda kell figyelni a harcra, jók az eventek, grafika highpoly nagyon jó bevilágítással.

(#1220) savior válasza mephi666 (#1218) üzenetére


savior
őstag

10-15 dolgot jelentettem eddig nekik.
Ha fps gondod van grafika minimumra, fidelity fx performancera, vagy helyette felette 1el(ha jol emlekszem) van egy fps novelo funkcio, ami talan hasonlo elven mukodik.

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#1221) mpierre


mpierre
veterán

Na akkor késve, de nálam is töltődik. Este gép kikapcsolás után jött mél, hogy velkám tu dö diablo IV end gém bétában... Akkor már mentem inkább hunyni. :DDD

Most valamit nagyon vizsgálnak, hogy eu-ban vacak a játékélmény...

[ Szerkesztve ]

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#1222) mephi666 válasza savior (#1220) üzenetére


mephi666
nagyúr

thx, most nézem mi ez a fidelity... :) van egyébként valami auto bugreport a háttérben, ami crasheket, töltési időket és hasonlókat küld folyamatosan? (ssd + 16gb ddr4 mellett szerintem borzalmas hosszú töltési idők vannak)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#1223) Elemental


Elemental
addikt

FPS-t hogyan lehet megjeleníteni?

(#1224) kecsawi válasza sto1911 (#1215) üzenetére


kecsawi
senior tag

16 GB 3200cl14 de azóta is több hibajelzés, és csak a karakter generálásáig értem el.

(#1225) mpierre válasza Elemental (#1223) üzenetére


mpierre
veterán

Ctrl+r nem adja be?

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#1226) mephi666 válasza Elemental (#1223) üzenetére


mephi666
nagyúr

ctrl+r? :) d3-ból megmaradt a kombó

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#1227) Elemental válasza mephi666 (#1226) üzenetére


Elemental
addikt

Király, köszi!

(#1228) savior válasza mephi666 (#1222) üzenetére


savior
őstag

Ha esc-et nyomsz van ott bug report, de szerintem figyelik is a dolgokat a hatterben.

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#1229) rumkola


rumkola
veterán

A játék nagyon jó. 6 óra játék alatt nulla fagyás. A skillek nagyon jól használhatók és kombinálhatók. Hangulat szuper. Azonnal megveszem. :K

(#1230) rumkola válasza kecsawi (#1224) üzenetére


rumkola
veterán

Pagefile-t automatára kell tenni.

(#1231) mpierre válasza rumkola (#1230) üzenetére


mpierre
veterán

Na majd kiderül, nálam offos.

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#1232) mephi666 válasza savior (#1228) üzenetére


mephi666
nagyúr

a fidelity nem nyerő, mert sokat nem dob fps-en, viszont olyan sötét lesz tőle a játék, mint az ördög valaga :DDD ...fölötte a beállítás viszont sokat dob: azt bekapcsolva, fsaa-t meg egyéb csilivilit ki, többit mediumra és folyamatos 50fps környéke megvan... bőven játszható szint :K

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#1233) mpierre


mpierre
veterán

Ennyire lassan startol a játék? 10 percig a játék címe, meg egy exit gomb... Aztán kiléptem.

szerk1: Azért szépen nyeli a delejt a vga az első képen. 158W. De még mindig a csak az indító képernyőt látom start gomb nélkül... :DDD

szerk2: Zene azért van. Kicsit depis egy idő után.

[ Szerkesztve ]

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#1234) mephi666 válasza mpierre (#1233) üzenetére


mephi666
nagyúr

...nálam "csak" 5perc volt :D reportoltam is nekik, hogy mindenféle komolyabb lemezművelet nélkül nagyon sokat áll

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#1235) mpierre válasza mephi666 (#1234) üzenetére


mpierre
veterán

3-ból, 3 sikertelen indítás. Eddig parádés.

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#1236) mephi666 válasza mpierre (#1235) üzenetére


mephi666
nagyúr

...hagyd ott, menj ki, főzz egy kávét, idd meg kényelmesen... majd betölt, mire visszaérsz :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#1237) mpierre válasza mephi666 (#1236) üzenetére


mpierre
veterán

Inkább töltöttem egy adag Clontarfot. ;)

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#1238) mephi666 válasza mpierre (#1237) üzenetére


mephi666
nagyúr

...az is jó: még 2 és már nem is tűnik olyan soknak a töltési idő :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#1239) rumkola válasza mpierre (#1233) üzenetére


rumkola
veterán

Mert vsync off. Nekem meg max vga teljesítményt kellett beállítanom nv kontroll panelben, mert ray tracinggel sem váltott fel 3D-be a vga és csak 25 fps-em volt. Mondjuk restart kellett, azóta meg nem tudok visszalépni a játékba. :DD

(#1240) Szeszkazán


Szeszkazán
senior tag

Jó lenne ha nem kínozna a COVID, akkor talán végre ki is próbálhatnám. :((

(#1241) Depidemic


Depidemic
csendes tag

Eddig 5-6 órát toltam bele, de nem volt semmi crash. (ray tracing nélkül)
Nekem 16GB memóriám van, de 10GB lazán megeszik a játék, lehet bekéne ruházni némi ramra... :))Egy NVMe-s SSD szerintem erősen ajánlott neki a zökkenő mentes futtatáshoz.

(#1242) malacka87


malacka87
senior tag

Azért akad mert amcsi szerveren van meg kb 50playert tölt be egyszerre. 6 óra után semmi fagyás 60-30fps között mozog. Low fps csak városban. Csapatban 50 alá még nem ment. 2560*1440 high beállítás.

[ Szerkesztve ]

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#1243) Rison77


Rison77
senior tag

Most igazából ez az end game béta arról szól, hogy sztori nélkül fel kell grindelni max szintre a karit, és utána jöhet a tartalom? Illetve láttam pár embernél mountot, viszont stable master azt írja, hogy a feloldáshoz végig kell vinni a sztorit. :F

(#1244) savior válasza rumkola (#1229) üzenetére


savior
őstag

Nekroval vagy?

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#1245) Depidemic válasza Rison77 (#1243) üzenetére


Depidemic
csendes tag

Van egy bizonyos quest az elején, amit teljesíteni kell és tudod már Te is használni a pacit.

(#1246) sith7 válasza Szeszkazán (#1240) üzenetére


sith7
nagyúr

D vitamin, mézes tea, fokhagyma minden mennyiségben
Kitartás. én már 2x beszoptam, elsőre majdnem game over lett a vége
Jobbulást ! :R

(#1247) Szeszkazán válasza sith7 (#1246) üzenetére


Szeszkazán
senior tag

Köszönöm szépen ! :R

(#1248) mpierre válasza rumkola (#1239) üzenetére


mpierre
veterán

Így van. Városban 58-65 fps, kint a hóban 90-95 fps. Csata közben nem néztem. De játék alatt 168W volt a peak. Azért érződik, hogy béta állapotban leledzik.

Eddig lvl 8. Hááát, kéne fejleszteni az angolom. :DDD

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#1249) JohnyMilan válasza gainwardgs (#1210) üzenetére


JohnyMilan
tag

ASUS ROG-GL552VW CN517D (Intel® Core™ i5 i5-6300HQ 2,3 GHz, 8 GB DDR4-SDRAM 2133 Mhz, 1000 GB HDD, NVIDIA® GeForce® GTX 960M).
Van benne egy M2-es Samsung 850 EVO SSD, de a játék a HDD-re lett telepítve, helyhiány miatt.
A beállításokat nem bántottam, alapból beadott valamit a játék és azon tökéletesen fut. Ránéztem most, rengeteg opció van, ha van konkrét kérdés leírom. Képet nem küldök, mert vízjelezve van egyedi kóddal, amiből azonosítható a felhasználó.
Nálam első indításkor kifagyott, de még kb. 20%-nyi volt csak letöltve. Azonnali második indításra indult, végig hiba nélkül működött, pár kisebb lag volt, amikor többen öltünk egy moncot, de semmi komoly.

10 féle ember létezik. Aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem. ł Battletag: Johnson#2284

(#1250) JohnyMilan


JohnyMilan
tag

Ami nekem nagyon tetszik, már a darkos grafikán kívül, az a skillek animációja. A szörnyek a tualjdonságai, pl poison enchanted, vagy a frozen is baromi jól néznek ki. Nincs ilyen csicsás, színes, mesés színvilág, sokkal félelmetesebb és valószerűbbnek tűnik minden. Én barbárt kezdtem, de találkoztam Druidákkal, az idézett farkasai nagyon jól néztek ki és Werewolf forma is nagyon tuti. D2-ben nagy kedvencem volt, szerintem itt is az lesz. Viszont amin teljesen elámultam. az egy velem harcoló necro volt, azt hiszem csontvázmágusai lehettek megidézve, de olyan gyönyörűek voltak, hogy a nyálam kicsordult. :DD

10 féle ember létezik. Aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem. ł Battletag: Johnson#2284

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo IV
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.