Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:00:10

LOGOUT.hu

Diablo II Classic és Resurrected Alapok:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8351) #75376384 válasza ProEvoFan (#8346) üzenetére


#75376384
törölt tag

Mondjuk úgy nem teljesen értem, hogy miért alkotsz véleményt, hogy még megvenni se vetted meg.

mas:
a socketeles act5ben: Jól értem hogy mindig maximumot teszi be, akkor nightmare szinten lehet tőle szerválni egy 5 socketes kardot? Vagy ott már 5-6 játszik?

(#8352) vaakuum


vaakuum
addikt

ma hatodjára fagy ki asztalra a játék... nem tudom mit csináltak vele, de jobb az nem lett ;]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#8353) DaveHutt válasza Bennyboy (#8345) üzenetére


DaveHutt
őstag

Nightmare Countesst keresd fel sokszor. :)

(#8354) Melorin válasza vaakuum (#8352) üzenetére


Melorin
addikt

Én a VGA driver legújabbra frissítése óta egyszer találtam magam a desktopon :) Írja is a driver, hogy a D2 Ress. javítva van benne) És azt is észrevettem, hogy nem szereti az OC-t sem, legalábbis az undervoltot.

[ Szerkesztve ]

(#8355) vaakuum válasza Melorin (#8354) üzenetére


vaakuum
addikt

semmi nincs piszkálva a karin, gyári default minden, legfrissebb nv driverral. a Game ready verzióval.

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#8356) DaveHutt válasza MikeWazowski (#8332) üzenetére


DaveHutt
őstag

Palával milyen buildet kezdtél? Ha közelharcos, oda jó fegyver kell, ami az elején nem lesz. Blessed Hammer onnantól kezd élni. Vmi nem kóser.
Caster buildekkel az a baj, hogy zabálják a manát Nightmare-ig, amikor végre egy Insightot össze tudsz rakni a mercenarynek. Odàig úgy fogsz eljutni velük, hogy veszel 3 majd 4 soros övet kovácsnál, televágod az inventoryddal együtt mana potival, és ha elfogy a hentelésben, akkor tp haza, újat venni.

(#8357) DaveHutt válasza Bennyboy (#8339) üzenetére


DaveHutt
őstag

Ez spear, és 3 socketes. :(

(#8358) EczkE


EczkE
addikt

Sziasztok!

Hogy tudnek 4 socketes kardot szerezni? Larzuk csak 3 socketest csinalt. :((( Most vagyok normal vegigjatszas vegen paladinnal. Olvastam hogy cow levelen eshet 4 socketes kard. Azt is olvastam hogyha megolom a cow kinget akkor nem lehet ujra csinalni a cow levelt. Ez igaz?

Asszem mindenféleképpen!

(#8359) Bennyboy válasza DaveHutt (#8357) üzenetére


Bennyboy
őstag

Az is számít, h spear? Van egy 4 socketes superior spetum-om. Akkor ebbe ne rakjam bele a runákat?

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#8360) Horvi válasza EczkE (#8358) üzenetére


Horvi
őstag

Milyen kardot keresel pontosan?
A cow kinget már megölheted akárhányszor. Az csak a régi D2-ben volt igaz, hogy csak egyszer ölhetted meg és utána nem tudtál bemenni a cow levelre.

Bennyboy - igen számít. Annak más a classa. Insight emlékeim szerint csak polearm és staves classba megy bele.

[ Szerkesztve ]

Hello darkness, my old friend...

(#8361) proci985 válasza DaveHutt (#8350) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

ja, egy pont golem mastery + 1 pont lassitos golem, utobbi kifejezetten sokat tud segiteni

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#8362) EczkE válasza Horvi (#8360) üzenetére


EczkE
addikt

Crystal sword vagy barmit ami tud negy socketet a spirit runewordhoz. Hammerdint szeretnek csinalni. A runak mind megvannak de nincs mibe beletenni egyelore. Plusz egy megy socketes pajzs is kellene ugyan ugy spirit runewordhoz. Arra tippek?

Asszem mindenféleképpen!

(#8363) tiborv válasza EczkE (#8362) üzenetére


tiborv
aktív tag

crystal sword vagy broad sword normal cow levelen vagy nm-en.
Spiritre annyi, hogy paladin tud monarchnal kisebb req shieldet viselni amik class specifikusak, abbol minel jobb allresisteset kellene keresned. Nyilvan ha nem akarsz vele tokolni akkor barmilyen paladin shield jo

D2r.guide; http://classic.battle.net/diablo2exp/; https://d2.maxroll.gg/

(#8364) tPedro_ válasza vaakuum (#8352) üzenetére


tPedro_
őstag

Ma engem is sokszor kidobott hibaüzenettel, pedig eddig indulás óta kb 1x volt ilyen.

(#8365) forras2


forras2
őstag

Szevasztok!

1 kis segítséget, tippet szeretnék kérni!
Sorceressel kezdtem el a játékot... Első, második pálya jó volt, végülis mondhatom azt, hogy könnyű...
3. pálya, a jungle rész, az már kifejezetten húzós volt, azzal a résszel megküzdöttem, jönnek a kis lándzsás pici kis "őslakosok", és szó szerint 1 pillanat alatt leszopják a HP-mat!
Átverekedtem magam, lejöttem a pokolba, a 4. pályára, hááát, ez meg kifejezettem nehéz, szenvedős...
Ennél a karakternél normális ez a, varázslok-futok, varázslok-futok taktika? Nagyon lassan lehet vele haladni...
2 fejlesztési irányba mentem el, villám és tűz varázslat, bár ott is inkább a tűz irányba.
Fagyasztós résznél csak az első 2 pajzsot fejlesztettem, de ott is csak 1-1 ponttal, semmi mást.
Villámnál a Lightning-et használom, mást nem is fejlesztettem ott még, az energy shield-en gondolkodok még ott, talán hasznos lehet.
Tűz részlegnél a fire ballt használom, de ezt jelenleg itt a pokolba nem igazán érzem erősnek, eddigi pályákon ez volt a nyerő varázslat. Warmth-ra toltam 1 pontot, de csak is a mana regenerávió miatt. Van értelme ezt tovább húzni?
Stat pontokat csak a vitalityre meg az energyre pakoltam, semmi másra.

Van esetleg valami jó tippetek ehhez a karakterhez?

(#8366) DaveHutt válasza Bennyboy (#8359) üzenetére


DaveHutt
őstag

Polearm jó csak Insight-hoz, spear nem!

(#8367) Amerigo57


Amerigo57
őstag

Sziasztok.
Eddig még nem játszottam Barbárral. Melyik párosítást érdemes kiválasztani a Defensive
az Offfensíve és Combat skillekből?

Válaszokat előre is köszönöm.

(#8368) Bennyboy válasza DaveHutt (#8366) üzenetére


Bennyboy
őstag

Köszi, és arra is van farm hely vagy majd csak esik 1x?

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#8369) DaveHutt válasza Amerigo57 (#8367) üzenetére


DaveHutt
őstag

Fő Offensive skillek: Whirlwind (körbe forog, sokszor üt több célpontot), Concentrate (lassan nagyobbat üt, pajzsot tudsz használni), Frenzy (dual wield gyors ütések egy célpontra). Nézd meg melyik skill tetszik, azt maxold ki, és annak a Synergy Skilljét is. Mellé, amelyik fegyvert használsz, annak Masteryjét maxold, és utolsónak Battle Orderst. 1 pont Natural Resist, Iron Skin, Battle Command, Find Item javasolt. Kb ennyi a barb.

Talán a Whirlwind a legerősebb Mace Masteryvel untwinked karakternek, mert könnyű jó kétkezes mace-t találni hellig (Steeldriver, Bonesnap, Immortal Kings Maul stb.), amiket lehet exceptional majd elite unique-ig upgrade-elni.

[ Szerkesztve ]

(#8370) tibee77 válasza DaveHutt (#8350) üzenetére


tibee77
őstag

Igen, idöközben mar mondtak többen, bogy ha necro summonert akarok akkor nem eppen egy bone spear levelinget kene tolni mert csontik siman jok mar leveling alatt is. Azota viszont utananeztem ennek a bonespear-corpse explode buildnek es ez a mrlamasc nevü srac is tolta, eleg jol is ment neki vele.persze ö valami regi motoros, gondolom valami feher kiskessel is vegigvinne a jatekot ;]

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#8371) DaveHutt válasza tibee77 (#8370) üzenetére


DaveHutt
őstag

Mostanában nagyot megy a lama gyerek a speedrunjaival, de a Bone Spear build akkor is egy nehezebb szint. A summon necro cuccok nélkül, csupaszon végigviszi a game-et, ez meg nem.

(#8372) Dorien


Dorien
veterán

Na, megvettem én is US oldalról.
Szerintem Multishot + Guided Arrow Bowazon lesz a kezdő kari. :)

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#8373) Vismajor01 válasza Dorien (#8372) üzenetére


Vismajor01
addikt

Hat ha mazohista vagy... :)

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#8374) Dorien válasza MikeWazowski (#8332) üzenetére


Dorien
veterán

A D3 valami arcade shoot-em-up szint a D2-höz képest - ebben még gondolkodni kell néha.

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#8375) shotika válasza savior (#8338) üzenetére


shotika
őstag

Kb pont ez a verzió volt. Szerintem egyszerűen arról van szó, hogy nem állt még rá a kezed :)

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#8376) shotika válasza ProEvoFan (#8346) üzenetére


shotika
őstag

Jaj csak ezt ne! AKi D3-as loot esőt vár, annak ott a D3. Az is pont a kazualosodás miatt jutott oda ahova...

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#8377) sto1911


sto1911
veterán

Megjelent az első mod: https://www.nexusmods.com/diablo2/mods/6

- Teleport in town (other skills will follow, post for suggestion which skill u want to be able to cast in towns)

- Increase stack size of tome and key (100) and bolt/arrow (500)

- Faster exp gain at high levels

- All equipment types available in gambling.

- No wirt leg required for cow level (recipe is now key+tome)

(#8378) sto1911


sto1911
veterán

Van itt még több is:
https://www.nexusmods.com/diablo2resurrected/mods/2

Way larger inventory, cube, stash
Increased run/walk speed
Lowered stamina drain
Mercenaries can equip more things (gloves, boots etc)
Item levels are visible
Runes are now numbered (El (1), Eld (2) etc)
Tomes and keys stack limit increased to 50
Arrows/bolts stack to 500
Increased Cow Level mob density and drops
Hell Cow Level increased to area level 99 (you can still access it anytime after killing Hell Baal)
New cube recipe for unsocketing: Scroll of Town Portal + Socketed Item = Item + Socketables --- Unsockets items without destroying runes :)
New cube recipe for full respec token: Scroll of Town Portal + Scroll of Identify = Token of Absolution
Ability to use all skills in towns (some get visually off though from town protection)
Andariel drops are always quest drops (Andariel bug, no longer have to manually bug her for better drops)
Skill max levels are increased from 20 to 99
All skills can be used in towns
Mana regeneration is higher
Removed experience gain penalty from higher levels
Increased high rune drop rate
Hell Countess can now drop all runes

(#8379) D4v3 válasza sto1911 (#8378) üzenetére


D4v3
őstag

Pff.. ezek nagyon gáz változtatások. Persze offline azt csinál mindenki, amit csak akar, de ezek a játékot teljesen triviálissá teszik.

(#8380) Laraxior válasza sto1911 (#8377) üzenetére


Laraxior
titán

Gondolom ezek csak offline karaktereknel mukodnek nem?

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#8381) sto1911 válasza Laraxior (#8380) üzenetére


sto1911
veterán

Az első linken lévő mintha azt írta volna, hogy online is működik, de én nem kockáztatnék. Mivel hajnalban nem olvastam el pontosabban hogy működik, így nem tudnám biztosra mondani az online részét.

@D4v3: lehetséges, mindenesetre üdvözlendő, hogy mégis lehet modolni, legalább az offline részét.

Személy szerint én soha nem fogok egy karaktert sem elvinni lvl 90 fölé, mert egyszerűen unalmas. Ugyanígy nem fogok lenyomni 5000 countess runt sem egy HR-ért, mert megőszülök közben. Nekem teljesen vállalható az offline modding.

És egyébként ez is a játék egy hibája, hogy nem eshet bármi bárhonnan, mert így a repetitív játékmenet még inkább az lesz. Erre is jöhetne egy mod.

Vagy Wirt lába: kihívás zéró, de mégis minden bocis pálya előtt időt vesz el, teljesen feleslegesen. Stb.

[ Szerkesztve ]

(#8382) ProEvoFan válasza sto1911 (#8381) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

"És egyébként ez is a játék egy hibája, hogy nem eshet bármi bárhonnan, mert így a repetitív játékmenet még inkább az lesz. Erre is jöhetne egy mod."
Na ezért volt kiváló játék a Diablo 3.Majdnem minden is eshetett mindenhonnan. Ne mod legyen, hanem hivatalos patch. Nem attól lesz egy játék jó, ha ugyan azt a bosst, helyszínt farmolod éjjel-nappal... Áh, mindegy is, itt úgy sem találok hallgató fülekre. :D

(#8383) Elemental


Elemental
addikt

Én meg azt nem értem, hogy miért akarja mindenki megmondani, hogy milyen legyen ez a játék. Olyan amilyen, ha tetszik, akkor oké, ha nem, akkor is oké. Lehet választani, hogy játszunk-e vele, vagy sem.

(#8384) Melorin válasza sto1911 (#8381) üzenetére


Melorin
addikt

Szerintem a játékban elégnek kéne lennie megállni Act1-ben és másodpercenként hullana valami az égből teljesen random. :U

(#8385) pachito válasza sto1911 (#8378) üzenetére


pachito
őstag

Én soha nem játszanék ilyen modokkal, szeretem az autentikus élményt az összes hibájával együtt de nem fáj ha valaki így akar offline játszani, nem lesz tőle se jobb se rosszabb a napom.

(#8386) proci985 válasza Elemental (#8383) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

marmint megvesszuk-e (megint) vagy sem

en emiatt varok QoL patchre par honap mulva. van par mai szemmel tok felesleges time sink mechanika a jatekban ami akkoriban teljesen megszokott jatekdesignbeli dontes volt kitolni a jatekidot, de mar 2010-2011 korul is vallalhatatlan szintu grindfestbe torkollot.

gondold vegig, mai szemmel tenyleg olyan moka kibugoltatni az Andariel questet es meteor sorcyval ezredszerre is leolni az ajto mogul? esetleg a meteoros sorcyval mephit az adott pixelrol szolni, mert ugy kivul vagy az aktiv hatotavan? esetleg beuzemelni a botot pindlere?

anno vegigmentem olyan lvl87-92ig minden kaszttal, az osszes letezo builddel ami birt legalabb player4et (ertsd, eleg sok oram van benne). HRbol nem ez alatt nem esett minden, Bert talan lattam egyet, Zodot nullat. Griphonbol esett egy low, Deaths Fathornbol egy medium, SoJbol talan egy vagy ketto. gyakorlatilag a gazdasag hellen arra alapul, hogy vagy moddolsz, vagy hero editorozol, vagy d2jspn megy a trade ahol meg a botok miatt megfizetheto a gear. mennyi is a HR / pGem (vagy chipped gem) arany most ott, es mekkora a drop rate? azert nem stimmel, mert pGemre nehez botot irni, pindlere meg szogegyszeru, es ez reflektalodik a jatek belso gazdasagan is.

egyebkent diablo3ban sem olyan jo a perfect gear dropja, csak ott annyi a kulonbseg, hogy semi-perfect gear is boven eleg mechanikailag haladni. primal ancient yangom nekem sose volt, es DH main voltam.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#8387) sto1911 válasza Melorin (#8384) üzenetére


sto1911
veterán

Vegyél be egy nyugtatót inkább, mert k-ra nem mondta ezt senki. Az ilyen toxikus emberek bsszak szét a fórumokat, ezzel az állandó elitista, szókiforgató viselkedéssel.

@Elemental: elő lett rendelve, szóval mellé lőttél, de attól még az lehessen már beszélni róla, meg kritizálni, véleményt alkotni róla, nem? Bármennyire szeretné néhány ember, ez a játék se tökéletes, és ha lehet modolni, akkor meg helye van itt a témának.

---
Meg lehet ezt szépen is fogalmazni, ahogy pachito tette.

[ Szerkesztve ]

(#8388) Melorin válasza sto1911 (#8387) üzenetére


Melorin
addikt

Én vagyok toxic? Nem tudom ki sírja tele a topikot.

(#8389) tiborv válasza ProEvoFan (#8382) üzenetére


tiborv
aktív tag

ez hogy melyik jobb, kivalobb stb. teljesen felesleges.

A 3. resz casualabb hamarabb jutalmaz mindenert igy akinek kevesebb ideje is van jatszani az is lel oromet benne. Ugyanugy repetitiv, mert hamar eljutsz t16-ig es a full szettig legendarykkal de utana hogy a 1XX. gr-t le tudd menni szoloban mar az kell hogy ugyanazt a szett-legendary itemet vard mint a csodat es remenykedj hogy az 5 valtozobol ne csak 1 legyen jo hanem 2. Aztan ujra farmolsz hogy 3 legyen jo stb.

A 2. ezzel szemben nem jutalmaz, sot, de ott sokkal jobban tudsz kisebb dolgoknak is orulni. Csak ugye eltelt 20 ev es annyit valtoztak a jatekok hogy mar mindenki szeretne 2. nap enigmat, infinityt es tarsait hordani ami itt nem mukodik. Ahhoz bizony farmolni kell nem keveset, sokat, nagyon sokat, vagy elkezdeni tradelni es ugy kiforgatni a ravalo itemet/fgt/akarmit.
Itt hamar nem fog semmi az olebe hullani az embernek -- es ez most nem d3 fikazas hanem sima teny -- aki ilyen vonalra vagyik ne vegye meg vagy refoundolja mert nem fog tetszeni es mindig sirni fog miatta.

Ezt az osszehasonlitast el kene mar engedni, mind a ketto jo a maga kategoriajaban, nekem a 2 marad a szivem csucske mindig sokkal jobban szerettem kuzdeni 1 cuccert mint kuzdeni 1 statert. Ettol fuggetlenul d2r elott minden seasonban inditottam d3ban hcban egy karit es egy gr 100-110et celozni sajat hatarnak hogy addig tok jol elvagyok lefekves elott.

D2r.guide; http://classic.battle.net/diablo2exp/; https://d2.maxroll.gg/

(#8390) sto1911 válasza Melorin (#8388) üzenetére


sto1911
veterán

Igen, te, mert ha nem egyezik valaki véleménye a tieddel, az szerinted sírás.

@tiborv: van, aki a az eredeti megjelenés óta tolja és még nem esett neki valami rúna :D

[ Szerkesztve ]

(#8391) proci985 válasza sto1911 (#8390) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

nekem asszem ilyen 10 evig volt fent megjelenes utan mindig a gepemen es HRek felet nem lattam :B :DDD

meg emlekszem amikor vegre nagy nehezen kiesett egy Griphon a letezo legrosszabb statokkal kb.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#8392) Joco_77


Joco_77
aktív tag

Saját vélemény: Nekem semmi bajom azzal ha valaki OFFLINE játszik moddal/modokkal.
Őszintén mi közöm hozzá? Semmi. Egészségére.
Ha Online egy ilyen játékban...hát nagyon nem tetszene, mert kihatna az én játékomra is így vagy úgy, most ne taglaljuk, hogy hogyan.
És akkor most szemenköpöm magam és az előző mondatom alapján meghazudtolom magam, ugyanis annakidején BOT ot futtattam. Tehát annyi volt, hogy amikor lefeküdtem aludni úgy hagytam a gépet éjszakára ami "farmolta" Pindlét.
Nem éreztem "annyira" cheatnek mint a fentebbi modokat amik a dropratet is megváltoztatják, hiszen a BOT ot én magamban úgy tudtam le, hogy olyan mintha több időt töltöttem volna a D2 vel semmi más nem történt, csak helyettem "játszott" a gép, de a szabályokon nem változtatott, nem "csalt"(még akkorsem ha valaki ezt csalásnak veszi)...
Többi modot sose próbáltam és most sem fogom még offline sem.
Ha lesz Bot akkor viszont...hááát nem tudom :) első pár hónapban biztos nem nyúlnék hozzá.

(#8393) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Nekem a 3-ban elég sok időm volt, kb 2-3k óra. Játékstílusra sztem akciódúsabb vagy is a mai kornak jobban megfelelő már maga a harcrendszer is (skillbar stb). Pl sztem a gr egy jó játékmehanika, mert számomra élvezetesebb mint 100x letolni egyetlen részt D2-ben. Viszont a D2-nek sokkal jobb a hangulata és egy komolyabb játék mint a 3. A loot eső egyáltalán nem hiányzik, bár én még nem vagyok D2 pro.
Más: setteket akkor nem is érdemes gyűjtögetni, ennyire op-k a runás itemek?

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#8394) tiborv válasza sto1911 (#8381) üzenetére


tiborv
aktív tag

nem vagyok programozo, de ugye magan a jatekmeneten nem akartak valtoztatni, szoval az area lvl azert is maradtak
Igazabol a mobok igy folyamatosan skalazodnak es az esheto cuccok is, itt meg nem a karakter szintje hatarozza (mint pl eso-ban) meg hanem forditva. Ezert sem esik barhol barmi, mert hellre is mikor atjutsz lvl60 korul walkolva azert ott meg eleg erosek a szornyek alapesetben ha nincsenek draga rw-k rajtad.
Ha igy nezed a lvl85 areak altalaban felreeso helyek (kiveve maggot) mert opcionalis hogy bemesz e oda, nem kenyszerit ra a jatek egeszen act4 river-chaosig ahol meg az alap foboss miatt kene megszenvedni azert magas szintu terulet. Amit mondasz az gondolom jatekmechanikailag osszetetebb megoldas, hogy mindenkinek a sajat szintjehez skalazodjon minden plane egy partyban ahol szintkulonbsegek is vannak. 20 eve meg szerintem mas jatekban sem volt ilyen megoldas (de lehet tevedek, akkoriban azert nem volt meg minden jatek.. :) )

D2r.guide; http://classic.battle.net/diablo2exp/; https://d2.maxroll.gg/

(#8395) saelin válasza sto1911 (#8378) üzenetére


saelin
veterán

Ejj, ebből jó lenne az ilvl kiírása mod nélkül is.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#8396) Joco_77 válasza Bennyboy (#8393) üzenetére


Joco_77
aktív tag

Változó....van olyan setes item (emlékeim szerint) ami a komolyabb buildekben is benne van(igaz ritka, nem tudnék most mondani fejből). Tehát buildeket kell nézni.

(#8397) tiborv válasza Bennyboy (#8393) üzenetére


tiborv
aktív tag

Szettek itt nem szamitanak annyira opnak, ha kezdo jatekos vagy akkor viszont annyibol jo hogy olcson hozzajutsz es altalaban olyan szintu boostot adnak a karakternek amik megkonnyitik a jatekot. De alapvetoen ha "maxos" vagy "jol felcuccolt" karaktereket nezunk akkor azok mind rw-kben szaladgalnak fokent.
Ha nem jatszottal valamely kasztot akkor tok jok amugy pl a class specific szettek kozel 100 allrest adnak + skilleket statokat csupa csupa finomsagok ismerkedni a jatekkal, builddal.

D2r.guide; http://classic.battle.net/diablo2exp/; https://d2.maxroll.gg/

(#8398) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Eddig csak az um. alap runás cuccokat csináltam meg a sorcimmal (Lore, spirit, ancidents pledge, stealth) de így is sokkal nagyobb boostot adnak mint a sárga vagy arany itemek. Azért elrakom a setteke is egy másik karinál, ki tudja mikor lesz rá szükségem :)

[ Szerkesztve ]

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#8399) Joco_77 válasza Bennyboy (#8398) üzenetére


Joco_77
aktív tag

Énis :) Bár Spirit Monarchom nincs még (lehet Black Marsh Towert kéne farmolni már Monarchért), de tegnap kiraktam egy Smoke armort a sorcinak ideiglenesen. Gondoltam na majd az a rengeteg allres segít HELLen... Hát nem ez történt :D Nem baj ezekből tanul az ember.
szerk: Ugyanitt Smoke armor eladó lol.

[ Szerkesztve ]

(#8400) Elemental


Elemental
addikt

Biztos velem van a baj, most járok nm a2 elején, de már van spiritem, megvan az insighthoz a rúna csak fegyó kéne, van pár szet cuccom. Szóval én kicsit túl jónak tartom a dropot. Úgy rémlik, hogy régen egy spirit is nagy szám volt. Főleg a forum gold előtti időkben, amikor bejött a fg, mi is gazdagok lettünk, eni, hoto, infinity, stb minden megvolt, ami csak kellett.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.