Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:00:10

LOGOUT.hu

Diablo II Classic és Resurrected Alapok:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8451) aradebil2 válasza vaakuum (#8450) üzenetére


aradebil2
senior tag

Nem, Thul-t és Amn-ot NM countesstől tudsz könnyűszerrel szerezni, Ort meg remélhetőleg esett már útközben valahol, ha nem akkor azt is NM Countesstől.

(#8452) tiborv válasza aradebil2 (#8449) üzenetére


tiborv
aktív tag

Jól skalazodik, de nagyon managyilkos. szerintem summonerrel kényelmesebb a haladas. Csak amplifyt tologatod és robbantgatsz.

D2r.guide; http://classic.battle.net/diablo2exp/; https://d2.maxroll.gg/

(#8453) tiborv válasza vaakuum (#8450) üzenetére


tiborv
aktív tag

Ortot act5ben a 2. Quest is ad rewardkent

D2r.guide; http://classic.battle.net/diablo2exp/; https://d2.maxroll.gg/

(#8454) aradebil2 válasza tiborv (#8452) üzenetére


aradebil2
senior tag

kényelmes de lassú.

és valóban, Ort-ot kapsz act5 2. questben :)

(#8455) D4v3 válasza vaakuum (#8450) üzenetére


D4v3
őstag

A millió új és régi D2 guide oldal közül én ezt szeretem használni az ilyen dolgok felkutatásához [link]

(#8456) pruzsi


pruzsi
őstag

[link]
build terv vélemény?

(#8457) tibee77 válasza Vismajor01 (#8438) üzenetére


tibee77
őstag

Na jo azert ezt a teeth-es peldat nem kene felhozni, mert nem sajat kutföböl dolgoztam, egy olyan oldalrol neztem guideot amit itt többen is linkeltek mar,pont azert mert uj nekem a jatek. Idöközben kezdtem egy sorceress-t es egyelöre sokkal könnyebb vele az elet. Az a bonespear brutal jo dps volt de nulla aoe, a corpse explosion meg marhara nem allt kezre ami az ugynevezett aoe sebzest valositotta volna meg.

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#8458) Blizz válasza pruzsi (#8456) üzenetére


Blizz
őstag

De mire?

ez egy nagyon alap gear

No mistakes, just happy little accidents

(#8459) pruzsi válasza Blizz (#8458) üzenetére


pruzsi
őstag

Látnád ami most van :) . Ehhez is számításaim szerint kell még száz óra farmolas. Kár hogy az arany nem fizető eszköz itemert.

(#8460) shotika


shotika
őstag

Nekronak mit ajánlotok normal Larzuk socketelésre?

Rúnából még nincs túl sok fajtám: Ral, Ort, Nef, Eth, Tal, El, Ith esett eddig.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#8461) tiborv válasza shotika (#8460) üzenetére


tiborv
aktív tag

vagy broad sword/crystal sword ha normal bociban talalsz
vagy voulge insightnak
vagy megorzod egyelore a questet es kesobb ellovod

D2r.guide; http://classic.battle.net/diablo2exp/; https://d2.maxroll.gg/

(#8462) shotika válasza tiborv (#8461) üzenetére


shotika
őstag

Még wanddal láttam, hogy Dol-Io rúnákkal nekro skilleket ad, az érdekesnek tűnek, de az csak nightmare-en esik :( NEm baj, akkor félre rakom.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#8463) kukulec


kukulec
őstag

még mindig bugos a játék, és elvesznek a karakterek, vagy most már érdemes megvenni?

Luxman L-507ux II, Primare i22, Yamaha A-S801 // Pro-Ject Dac Box S2, SMSL SU-9 PRO // Elac Vela 408, Elac FS 147, Q Acoustics 3030i

(#8464) pachito válasza kukulec (#8463) üzenetére


pachito
őstag

Én nem tudok már ilyen jellegü bugokról, jó játékot!

(#8465) pruzsi válasza kukulec (#8463) üzenetére


pruzsi
őstag

Az szerver oldali hibákból adódott , amúgy igen vannak bugok a játékban pl1-2 skill. És sokszor összeomlik és asztalra dob vagy egyszerűen kifagy. Majd patchelik valamikor

(#8466) Vismajor01 válasza tibee77 (#8457) üzenetére


Vismajor01
addikt

Hidd el, ha a CE nem jött be neked akkor vmit rosszul csináltál mert az egyik leOPébb skill a játékban, period. Csak rakni kell rá pontot h legyen range :) És manát zabál mintállat.

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#8467) Vismajor01 válasza pruzsi (#8456) üzenetére


Vismajor01
addikt

Van benne két fegyó, most melyik?

Mfbe csomagolva kell menni, hogy legyen több cucc.

Én reset után 1 nappal:
Spirit kard,
4 ptopaz armor
3 ptopaz helm
goldwrap
chance guard.

Utána wizzy olcsó lett és cseréltem a spiritet mert nagyon halékony voltam.

Stealth nagyon jó runaszó kezdésnek de nightmare után már elég gyengusz

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#8468) pruzsi válasza Vismajor01 (#8467) üzenetére


pruzsi
őstag

Amilyeikben áll res van :) .
Egyébként normalon eshet tál rasha set ,vagy bármi más ami hasznos ? Hiába vagy már lvl 78 más szinten egyhitelnek

(#8469) AtHoS válasza pruzsi (#8468) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Megfelelő arealvl szükséges a magas szintű tárgyakhoz, így normál kiesett, de pár hsz-al előbb volt egy link [link] ott nézegetheted a szinteket hol üssél. Ha túl gyenge vagy, akkor nájt mefinél tudsz szedni pár értelmesebb cuccot

85-ös szintű területen eshet bármi, azok közül válogass vagy nézd meg a FARM fület, hová vagy elegendő jelenleg

read-only mode on the forum

(#8470) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Sziasztok.

Nemrég kezdtem csak új játékot Javazonnal - kipróbáltam a Summon Nekrót, de a Sanctuary-ben totál szívás volt, a Summoner kétszer is megölt, ezért inkább hagytam a fenébe. Maradok az Amazonnál, azzal játszottam legtöbbet a klasszikus játékban is. Most értem a Countess-hez, és rákészültem, hogy kifarmolom a Stealth-et, ami egy jó kis kezdő rúnaszó. Kíváncsi voltam, mennyiszer kell majd őt megölnöm, mire kidobja a Tal és Eth rúnákat. Volt már olyan is, hogy tízszer futottam neki... Most szerencsém volt, rögtön elsőre kidobta. :)

Egy kicsit odébb lesz, mire használni is tudom, de kezdetnek nem rossz. Remélem, kitart a szerencsém a későbbiekben is. :)

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#8471) sto1911 válasza Vistaboy (#8470) üzenetére


sto1911
veterán

A summonok útkeresése szűk helyeken brutálisan sz@r. Decrepify vagy valami hasonló varázslattal lassítsd be a Summonert, fuss el mellette, és ha eléggé lemaradtak a csontik, akkor varázslatosan melléd fognak érni és lecsapják szépen.

Esetleg keress teleportos pálcát, amit tudsz használni.

A maggot lairben a maradék hajam is kihullott, mire végig mentem rajta, soha többet :D

[ Szerkesztve ]

(#8472) pachito válasza sto1911 (#8471) üzenetére


pachito
őstag

Én is egy Hell Maggot Lair után dobtam el a Hammerdint..szó szerint minden egyes méterért vért izzadtam, egyetlen csótány leverése volt vagy 2 perc..soha többet.

(#8473) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Hogy is lehet gyorsba berakni a potikat az övbe?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#8474) Joco_77 válasza MikeWazowski (#8473) üzenetére


Joco_77
aktív tag

Shift-leftclick az inventoryban.

(#8475) Joco_77


Joco_77
aktív tag

Végre "áthúztak" Hell act5ön(itt az utolsó bolha is cold immune). Hát gyerekek...én emlékszem, hogy régebben se volt mindig könnyű bejutni egy baalrunba, de most úgy érzem resurrectedbe ez még nehezebb lett, mivel mintha lassabban reagálna kicsit a connnect....reggel viszont.. esküszöm reggelente(hajnalban) fogok baalrunozni ha ez a bejutás ennyire nehéz. Ez kb olyan nehézség, mint full fős partyban felkapni egy jobb lootot a földről :D 6-8 éves gyerekek 100% os reflexxel erősen előnyben.
Sajnos hiába vagyok cold sorc amíg nincs valami "decentebb" cuccom esélytelen, hogy én nyissak baalrunt és teleportáljak baalig. Vagy legalábbis én béna vagyok hozzá.
Na mindegy majd alakul, remélem azért hétvégén tudok tolni pár baalrunt nem csak fullos partikat találok.

[ Szerkesztve ]

(#8476) aradebil2 válasza Joco_77 (#8475) üzenetére


aradebil2
senior tag

Dupla spirit, resisteket tedd rendbe (Smoke pl.) aztán menni fog :K

(#8477) Joco_77 válasza aradebil2 (#8476) üzenetére


Joco_77
aktív tag

Smoke armor már megvan. Kéne egy monarch spiritnek. Farmolgatom tunnelst act2n de még nem esett.
Viszont ha dupla spiritet ajánlasz ilyen beginner setupra lehet nem várok crystal swordre hanem első 4 socketes kardból csinálok egy spiritet bármi is legyen az.

[ Szerkesztve ]

(#8478) Lokids válasza pachito (#8472) üzenetére


Lokids
addikt

Mi is most akadtunk el hell maggot lairben. Haver summon necro én meg javazon. teli van az a szar lg immunnal. Hozzájuk se tudok érni. A csontik meg nem jók ott. :(

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#8479) tiborv válasza Lokids (#8478) üzenetére


tiborv
aktív tag

mercre rakjatok jobb fegyvert, act1-2-ben keressetek colossus voulget ha Larzuknal socketelitek az 4 socketes lesz. Abba belerakhattok insightot es onnantol nincs gond. (Vagy nyilvan mas elite polearmot ami 4 lyukas alapbol ha kiesik az tokjo. http://classic.battle.net/diablo2exp/items/elite/polearms.shtml)

Vagy ami meg jo hosszutavon (necroval foleg) hogy 5 socketes elite polearmot teszel ki es countesst farmolod (Hel + Ko + Thul + Eth + Fal) runakert ez Obedience rw-t ad amivel pikk-pakk leveri a szornyeket. Mellette meg nem tudom milyen buildet kovetsz de ha van boven golem masteryd akkor insightbol tudsz iron golemet csinalni es mana is meg van oldva.
Annyi elonye van maggotnak, hogy surun vannak a szornyek az alagutban, igy Corpse Explosionnal tudsz rogton robbantani ha van 1 hullad

D2r.guide; http://classic.battle.net/diablo2exp/; https://d2.maxroll.gg/

(#8480) Blizz válasza pruzsi (#8459) üzenetére


Blizz
őstag

Diablo az ilyen, grindolni kell ezerrel, amúgy meg lehet szerencséd és fire builden mausoleumot kell farmolni, blizz sorcinal ancient tunnelst.

Mephi mehet mindekettővel + LK super chest runok. Ez a default kör

No mistakes, just happy little accidents

(#8481) tiborv válasza tibee77 (#8457) üzenetére


tiborv
aktív tag

CE-t csak azert preferaljuk tobben is, mert a szornyek hp-jabol szamolodik a sebzese emiatt ahogy haladsz elore folyamatosan nagy damot tud bevinni. 50% fizikai-50% fire alapu igy ha atkot is hasznalsz mellette pl. amplify ami -100% fizrest ad vagy partyban lower resistet ami szintenkent no akkor megjobban noveled a sebzeset.
Szintenkent pedig a radiusa no, igy majd magas szinten sok + allskillel elered hogy kis tulzassal az egesz kepernyo kapja a sebzest hullankent. Persze ha neked nem szimpatikus ez a vonal akkor tokmindegy, de az teny, hogy az egyik legdurvabbra sikeredett aoe sebzes a jatekban. (Assassin death sentryje is ezt csinalja csak kisebb hatasfokkal)

D2r.guide; http://classic.battle.net/diablo2exp/; https://d2.maxroll.gg/

(#8482) Lokids válasza tiborv (#8479) üzenetére


Lokids
addikt

Mercen most jó fegyó van (helles alap + insight), de elég rossz az ai. :(
Közbe a sok bogár meg ontja magából a lightningot az meg nem fincsi...

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#8483) Peace


Peace
nagyúr

[link] Megnéztem egy ilyet, ehhez képest nagyon **arul csináltam a dolgokat. Mondjuk nem is néztem utána sok mindennek. :DDD És meg is lett az eredménye, mert mikor Baal hányja ki a minyonokat, akkor az első 2-3 hullámmal még végeztem, de a nagy dögöknél feladtam. Szinte semmit nem sebeztem beléjük, azok meg nagyon hamar leverték a potijaimat. Úgyhogy ezen a ponton inkább ki is léptem, amikor már 50-60k-t elvertem a vissza portálgatásra és nem jutottam előrébb. Pár mm HP-t sikerült levernem róluk. Valami Destruction nevü nagy démon dögök.........

(#8484) aradebil2 válasza Joco_77 (#8477) üzenetére


aradebil2
senior tag

Broad sword meg long sword is mehet, többihez túl sok dex kéne már.
Crystal swordot normál bociból ki tudsz szedni nagyon hamar, aztán Larzuk. Monarch kicsit macera, de hell boci-n (MF nélkül!!) annak is ki kell esnie záros határidőn belül. Vagy vegyél egyet, kb. pul-ért mennek a white base-k.

(#8485) Horvi


Horvi
őstag

Láttam többen javasoltátok az insightot a mercnek. Az lenne a kérdésem(lehet hülye kérdés), hogy milyen fegyverbe rakjátok bele? Azt tudom, hogy polearm-ba kell de kiraktok egyet normálon aztán azzal elküzdötök hellig és ott újra kirakjátok az insightot egy helles poleaxe-al mondjuk? Mert így akkor egy-egy rw-t többször ki kell farmolni. Vagy rosszul gondolom?

A másik kérdés, hogy most fejeztem be normalt egy trapsin-nel annak milyen upgrade itemeket javasolnátok? Jelenleg ezeket használom, Leaf staff, Nadir helm, Steakth armor, szóval kb az alapokat. Meg van egy ancients pledge-em.

Hello darkness, my old friend...

(#8486) Blizz válasza Peace (#8483) üzenetére


Blizz
őstag

Minions of Desturction, és war cry-ra kell egy pontot tenni :) Kiteolni kell őket és CCzni (howl)
Ha van elég attack ratinged és LL+ML és mondjuk strength RW akkor szerintem simának kéne lennie. Eldritchet farmolni kb 30ig (minimum)

No mistakes, just happy little accidents

(#8487) Blizz válasza Horvi (#8485) üzenetére


Blizz
őstag

Normalon nehezen fogsz találni 4socketest, talán A5-ben.
Polearm class legyen, mert csak ott működik. Sebzése nem lesz elég hellig (és nem nagyon lesz meg a str követelménye se elite polearmokhoz), de az teljesen mindegy ha nincs life leeche a mercenarynak mert kb minden 2. mob kinyírná hellen, sok értelme nincs goldot pazarolni rá míg nincs egy vampire gaze vagy egy olyan item amin van life leech
Én lvl85+ ban kezdeném fejleszteni a mercyt

DPS nagy részét úgyis te tolod.

Trapsinnek:
Guide

[ Szerkesztve ]

No mistakes, just happy little accidents

(#8488) aradebil2 válasza Horvi (#8485) üzenetére


aradebil2
senior tag

Szerencsére nem egy drága runeword, pár Sol rúnát csak ki tudsz szedni hellig :) Ral-Tal meg A5 questből is összejön, Tir meg megint csak egy csomó fog esni. Én is vártam az elite base-re de meguntam, és beleraktam egy exceptional-be, mert már kiidegelt a folyamatos mana potizás.

(#8489) Joco_77 válasza Horvi (#8485) üzenetére


Joco_77
aktív tag

Hellen Etheral Colossus Voulge ba raktam. Ahogy néztem a legnagyobb (vagy az egyik legnagyobb) sebzést ez adja. Más kérdés, hogy amíg nem találok egy Andariel Visaget valahol addig a Mercem csak nézegetni fogja mert nem tudja felvenni erő hiányában :D

[ Szerkesztve ]

(#8490) Vismajor01 válasza Joco_77 (#8489) üzenetére


Vismajor01
addikt

ÉN adok érte non eth gpa-t, az elite. Enyém feltudja venni :D

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#8491) Joco_77 válasza Vismajor01 (#8490) üzenetére


Joco_77
aktív tag

Köszi de kb 2 cuccom van ami használható már "Advanced" buildre is ez meg egy (sajnos nem etheral) Sandstorm Trek. Nem válnék meg egyiktől se :D Nade majd hétvégén.

(#8492) MikeWazowski válasza Joco_77 (#8474) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Köszönöm.

Ám akarok stealth et csinálni. Bármilyen két socketes armor jó? Lehet szürke, kék vagy sárga is?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#8493) AtHoS válasza MikeWazowski (#8492) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Rúnaszó csak sima fehér/szürke cuccokban működik

szerk

Joco_77 ezt azért jól megfogalmaztad a dupla tagadással :DDD

"Tehát NEM kék vagy sárgába nem működik a rúnaszó."

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#8494) Joco_77 válasza MikeWazowski (#8492) üzenetére


Joco_77
aktív tag

Mindig csak a fehér (vagyis szürke a socket miatt) jó rúnaszavakra.
Az egyedüli ami megengedett az az etheral de rúnaszavaknál az csak a csicsóra lehet opció.
Tehát NEM kék vagy sárgába nem működik a rúnaszó.

(#8495) Horvi válasza Blizz (#8487) üzenetére


Horvi
őstag

Köszi, akkor egyelőre pihen a merc. Vagy majd ha esetleg esik mégis csak egy 4 socketes polearm akkor megcsinálom. Köszi a guideot akkor nagyjából jó irányba indultam el. A rhyme már megvan egy bone shieldből, spirit is egy rúnát leszámítva kész. Már csak valami teleportos off-hand staffot kell néznem :DD
De ahogy néztem a buildet nem igazán az volt a lényeg, hogy az alap item elite legyen(jó a monarchot kivéve).

aradebil2 jaja a manapoti tolás engem is felbsz néha. Azért kell visszajárni a városba, hogy tankoljak manapotit mert sokszor nem dobnak eleget a mobok :DD

Hello darkness, my old friend...

(#8496) Peace válasza Blizz (#8486) üzenetére


Peace
nagyúr

35-ös vagyok, de teljesen el van fuserálva a karakter a videóhoz képest. STR és DEX az egekben, legnagyobb teljes vértben, életem meg alig (talán 400 körül). És hát a skill pontok se feltétlenül jó helyre mentek, mert iron skin-re elba**tam vagy 10-et, mikor inkább Shout-ra kellett volna. Meg egyéb nyalánkságok.......

(#8497) Horvi válasza Peace (#8496) üzenetére


Horvi
őstag

Nyomj egy pont újraelosztást :DD

Hello darkness, my old friend...

(#8498) aradebil2 válasza Peace (#8496) üzenetére


aradebil2
senior tag

respecelj nyugodtan :) ha 35-ös vagy akkor a már kettőnek is kellene lennie (normal és NM első questből)

(#8499) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Értem, és ilyenkor mit kell nézni, az armor hátterét vagy az armor neve milyen színnel van írva? Hülye kérdés de nem tudom. Tehát vettem egy két sockrtes armort aminek a háttere kék, de a neve szurkevel van írva.

[ Szerkesztve ]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#8500) Joco_77 válasza MikeWazowski (#8499) üzenetére


Joco_77
aktív tag

A neve milyen színű, ha szürke a neve akkor jó vagy.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.