Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:00:10

LOGOUT.hu

Diablo II Classic és Resurrected Alapok:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8151) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Emilio followert mikor találom meg? Hol látom milyen buffot ad és lvl hánynak kellene lennie egy followernek hogy ne halljon mellettem egyfolytában?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#8152) mephi666 válasza Blizz (#8149) üzenetére


mephi666
nagyúr

régen én nagyon szerettem a multishot amazont :K ha jól összeállt a vegyes damja, takarította hell bocikat is rendesen

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#8153) Vismajor01 válasza Joco_77 (#8148) üzenetére


Vismajor01
addikt

Treachery damban meg tobbet is ad mint forti, ha allin olcso armor kell ami mindent tud akk meg Stone. Ha ramred kell csak mert res es str van mashonnan akkor shaftshop, ha kell res str es cbf akkor duriels shell.

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#8154) Joco_77 válasza mephi666 (#8152) üzenetére


Joco_77
aktív tag

Bocikat miért érdemes farmolni, mi eshet ott?

(#8155) Peddy789 válasza pachito (#8134) üzenetére


Peddy789
őstag

Oszinten kicsit felek eladni fg-ert, minden logikusan arra mutat hogy most erdemes eladni, aztan majd ladderben az elejen venni belole cuccokat.
De kb 5k fg-ert megy, es ahogy neztem meg egy shako is 2k volt a napokban?

Amitol tartok hogy blizz megoldja valahogy hogy lekapcsoljak a weboldalt, mert megiscsak furcsa ogy penzert lehet venni egy fizetoeszkozt az o jatekukba...
Aztan ennyit az fg-rol.
Logikusan ha megoldanak minden bugot, lehet raallitanak valakit.. kivancsi lennek mekkora bevetele van ennek az oldalnak.

Egy enigma meg nagy alom :D

(#8156) mephi666 válasza Joco_77 (#8154) üzenetére


mephi666
nagyúr

bocis szett (ami soha nem esett ki) ...amúgy nem is a cucc miatt jártam oda, hanem funból: ha hell bocikat szépen darálta egy karakter, azt már jónak minősítettem, mert volt böszmesok hp-jük és tömegestől jöttek :K

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#8157) Elemental válasza Joco_77 (#8141) üzenetére


Elemental
addikt

Szerintem is elvesz a játék hangulatából, a régi trade nagy élmény volt, más értéke volt mindennek.

(#8158) sith7 válasza Elemental (#8157) üzenetére


sith7
nagyúr

játékon belül nincs trade ?

(#8159) Elemental válasza sto1911 (#8150) üzenetére


Elemental
addikt

Baal fejére decrepify, és kész. Közben lehet akár rejszolni is. :)

(#8160) Elemental válasza Elemental (#8157) üzenetére


Elemental
addikt

Egyrészt kevesebb, másrészt én is használom, ha már van, de kicsit keserű szájízzel.
Régen, amikor még mindennek ist runában mértük az árát, meg amikor még nem volt trade ablak két karakter között, kidobtuk a cuccot földre (szekér trade :) ).
Volt, hogy jól le is húztak így, a másik felvett mindent. :)

[ Szerkesztve ]

(#8161) Joco_77 válasza Elemental (#8160) üzenetére


Joco_77
aktív tag

Szerintem most is IST rúnában lesznek számolva a dolgok játékon belül. Idő kérdése.
Most van trade ablak amúgy a resurrectedben? Nem néztem még.
Azt láttam, hogy inspectelni nem tudok másokat...csak az én bénaságom ?

[ Szerkesztve ]

(#8162) Jim-X válasza Peddy789 (#8155) üzenetére


Jim-X
Topikgazda

Szerintem sosem fogja lekapcsolni, ugy ahogy a tobbi itemes oldalt... Sima diablo is tele van a hirdeteseikkel! :(((

A játék az nem játék!

(#8163) Horvi válasza shotika (#8143) üzenetére


Horvi
őstag

Fura módon nekem is hamar megvolt(Trapsin) pedig régi emlékeimben az él, hogy mocsok disznó volt és mindig szívtam vele :DD

Egy olyan kérdésem lenne a nagyérdeműhöz, hogy aki reportolt már bugot azt, hogy kezeli a blizz? Láttam a fórumot, hogy ott reportolnak az emberek de válasz nem érkezik rájuk. Ennek így kéne működnie vagy, hogy van most ez?
Köszi

#8145 kukulec Esetleg nézd meg ezt. Szerintem jó vidiket csinál a srác. Nyilván vannak mások is.

Hello darkness, my old friend...

(#8164) proci985 válasza Jim-X (#8162) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

abban a pillanatban, hogy QoL fejlesztes cimen belenyulnak az itemizacioba (mert teljesen nonszensz igy 2021ben, hogy a gear egy reszevel legit modon nem lehet talalkozni), onnantol d2jsp ertelme is elveszik.

Diablo3nal ahogy eltunt az aukcioshaz ott is a megoldas az lett, hogy markansan javitottak a drop tablakon es azert mondjuk 40-100 ora korul fel lehet szerelni egy karaktert.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#8165) Gave válasza Horvi (#8163) üzenetére


Gave
addikt

Van hivatalos bug report űrlapjuk, ha azt rendesen kitöltik (és nincs benne a Known Issues listájukba) , szerintem jön rá legalább valamilyen alap szintű válasz.

A forum bug reportokban általában nincs elég infó gondolom, aztán nehezebb ott kezelni őket.

Nekem 1 nap alatt válaszoltak a startup crashre és igazuk volt, régi Asus Intel driver volt amit le kellett pucolni és stock Intel drivert tenni fel.

Küldtem be 2 log fájlt, plusz néhány sort a debug fájlból ami az install mappában volt.

(#8166) Horvi válasza Gave (#8165) üzenetére


Horvi
őstag

Köszi szépen az infót. Egyelőre nem találtam a Known Issue listben de lehet átsiklottam felette. Ebben a listában megtaláltam, de itt nem jött hivatalos válasz. Igaz az egyik hozzászóló javaslata működött. Erről a hibáról van szó, nekem is előjött.

Hello darkness, my old friend...

(#8167) #75376384


#75376384
törölt tag

Érdemes a bocikat minden vegigjatszas végén legyakni? Teszem azt megoltem normalon baalt és mielőtt kezdenem a következőt. Úgy gondolnám, hogy azért par értelmes dolog csak eshet (runa, kövek leginkább).

(#8168) ldave válasza #75376384 (#8167) üzenetére


ldave
félisten

Semmibe nem kerül pár kört menni ott és már normalon is van értelme, eshet 4 socket crystal sword, ami tökéletes alap egy Spirit-hez.

A Slime draws near! Command?

(#8169) Peace


Peace
nagyúr

Jól tudom, hogy tárgyba pakolt gem-eket már semmiképp nem kaphatom vissza?

(#8170) pachito válasza Peace (#8169) üzenetére


pachito
őstag

:N

(#8171) Blizz válasza Peace (#8169) üzenetére


Blizz
őstag

Semmit nem kaphatsz vissza, se gem se jewel se rune

No mistakes, just happy little accidents

(#8172) Blizz válasza #75376384 (#8167) üzenetére


Blizz
őstag

Runát inkább nightmare countessen farmold, ha kell valami alap RW, sokkal hatékonyabb.
Én köveket nem farmolnék, mert ugyis átpörögsz nightmaren rohadt gyorsan

No mistakes, just happy little accidents

(#8173) Peace válasza Blizz (#8171) üzenetére


Peace
nagyúr

Ez lehangoló. Pedig az a Fire damage-es rúnakő nem rossz! Kettőt belepakoltam egy sima fejszébe és szinte Diablo-ig végig azzal mentem, mert nem esett nála erősebb cucc. :P

(#8174) Blizz válasza Peace (#8173) üzenetére


Blizz
őstag

Próbálja Crushing Blow-ra menni, immune monsterek miatt később gyorsan elakadnál :)
(Amn+Tir RW)

No mistakes, just happy little accidents

(#8175) #75376384


#75376384
törölt tag

oke koszi a valaszokat. igazabol azert gondoltam, mert nem tudom kesobb hogy eshet kisebb szintu runa, igy azokbol betarazni. akkor majd meglatom lesz e kedvem vagy inkabb haladok tovabb.

ja es ugyanitt keresnek ma este 6-tol baal ellen tarsat (normal meg csak). :D megvan az utolso checkpoint is, csak ezt a makit kellene letolni gyorsan. valahogy ez a verfarkas meg nem az igazi ellene.

[ Szerkesztve ]

(#8176) Blizz válasza #75376384 (#8175) üzenetére


Blizz
őstag

Játék nehezedése nem fogja exponencionálisan növelni a magas szintű runák esését/ vagy kisebb szintű runák nem esését, iszonyat ritkák a HR-ek, kis szintű runákból találsz 1000et mire egy nagyobb kiesik :)

nem lesz gáz vele

No mistakes, just happy little accidents

(#8177) Peace válasza Blizz (#8174) üzenetére


Peace
nagyúr

[link] Tehát ezt a két rúnát tegyem bele két socket-es fegyverbe?

(#8178) ldave válasza Peace (#8177) üzenetére


ldave
félisten

Igen, a megfelelő sorrendben és fontos, hogy fehér (vagyis szürke) két socketes fegyverbe tedd, ne olyanba, ami kék, itt egy jó rúna alapozó videó: [link]

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#8179) Laraxior válasza Blizz (#8176) üzenetére


Laraxior
titán

De harmasaval be lehet huzni egy magasabb szinture :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#8180) Peace válasza ldave (#8178) üzenetére


Peace
nagyúr

Atomkomoly dolgok vannak itt kérem szépen! Én sose toltam véresen komolyan ezt a játékot, egyszer végigjátszottam PC-n ősrégen a kiegészítővel együtt és ennyi. Sose mentem magasabb fokozatra. De most így kontroller támogatással nagy tv-n iszonyat jól elvagyok vele! Lehet meglesem majd nehezebben is a normál után.

(#8181) ldave válasza Peace (#8180) üzenetére


ldave
félisten

Nekem többszáz órám volt a játékban a 2000-es évek elején (főleg még 1.09 alatt, a synergy rendszer előtt), sokminden még így is újdonság.

A Slime draws near! Command?

(#8182) Peace válasza ldave (#8181) üzenetére


Peace
nagyúr

Én csak picit tanácstalan vagyok, mert sose volt még barbárom. 28-as szinten vagyok Act V. elején. Szeretnék axe passzívra is tenni meg mozgási sebességre, de mindig a passzív defense nyer, mert szerintem a védelem fontos. 30-as szinten meg tuti nyomom majd a passzív resist-et. Szóval hiába szeretném a sebzést tápolni, mindig a félelem nyer. :DDD Két egykezes fejszével tolom double swing-el csapatom és tetszik a dara, de azért elég könnyen meg tudok feküdni sajnos. STR és DEX már elég magas, úgyhogy azért pakolok most már életre is egy keveset......

(#8183) Win-T


Win-T
senior tag

Offline karik esetén ezzel a shared stash-el elég könnyű lett a ritka itemek sokszorosítása.
Más kérdés, hogy offline van-e értelme, de na. :)

[ Szerkesztve ]

(#8184) Balion


Balion
senior tag

El is felejtettem milyen nehéz ez a game. Nightmare act 3-ban vagyok sorcival és nagyon ott kell lenni, hogy ne haljak meg instant mindentől/bármitől :D
Kéne valami jó pajzs :/

A bizniszelés hogy működik? ha szeretnék venni valami cuccot online karivel, mi a menete?

[ Szerkesztve ]

(#8185) ldave válasza Win-T (#8183) üzenetére


ldave
félisten

Offline kipróbáltam egy régebbi Jamellás mentésemet, mindenféle összecsítelt tárgy simán működött az a Resurrectedben is :)

A Slime draws near! Command?

(#8186) Blizz válasza Peace (#8177) üzenetére


Blizz
őstag

Igen, de ellenőrizd, hogy jó e a weapon type.

Ezt használd inkább

No mistakes, just happy little accidents

(#8187) mephi666 válasza ldave (#8185) üzenetére


mephi666
nagyúr

simán megcsinálhatod, hogy normál d2-re van hero editor: bugolsz vele magadnak socketes tárgyakat, majd generálsz hozzájuk egy rakat rúnát, végül a mentést beteszed resurrected alá és megeszi :) szórakoztam így offline karakterekkel, de ezeket gyorsan megunom... poénból jó megnézni, hogy kb milyen lehet, de ezeket gyorsan félre szoktam rakni (ellenben online karakterrel nekróból lvl60 körül vagyok nightmare a5 nikla után)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#8188) Blizz válasza Laraxior (#8179) üzenetére


Blizz
őstag

egy darabig igen , de egy zod runához asszem 14trillárd EL runa kell

szóval good luck :)

No mistakes, just happy little accidents

(#8189) Bennyboy válasza Peace (#8169) üzenetére


Bennyboy
őstag

Ki lehet szedni csak kell hozzá hel runa:
[link]

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#8190) Elemental válasza Bennyboy (#8189) üzenetére


Elemental
addikt

Csakhogy nem ez volt a kérdés. A tárgyakba tett rúna, gem, jewel nem kapható vissza.

(#8191) Amartus


Amartus
senior tag

BlizzSorcihoz és HammerPalához melyik act2-es követő illik jobban? Most(normál), a palához a prayer-t raktam, a sorcihoz defence-est. Illetve magasabb fokozaton melyek passzolnak?

Istenem, tele van csillagokkal...

(#8192) Laraxior válasza Amartus (#8191) üzenetére


Laraxior
titán

Sorceresshez nekem meg mindig (act4) az eloszor valasztott ijasz van. Eleg jol felfejlodott, sokat segit, nem is csereltem le. :B

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#8193) oneal1


oneal1
senior tag

sziasztok!

Ha esetleg valakinek van olyan cucca ami amazon-ra stimmel de nincs rá szüksége és oda adná, megköszönném! :R

(#8194) mephi666 válasza Laraxior (#8192) üzenetére


mephi666
nagyúr

nekem sokáig az a3-as tetszett, ami szétfagyasztott mindent :) ...kisebb nehézségi fokozatokon jól jött, hogy nem hagyott csicska ellenfelek után hullát, így a sámánok nem tudták nonstop támasztgatni őket :D (általában potyogott rá isenhart szett is, így szép gúnyában sétálgatott :D )

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#8195) Peace válasza mephi666 (#8194) üzenetére


Peace
nagyúr

Azt nem tudom miért nem lehetett megoldani az új kiadásra, hogy változzon a követők külseje...... :(

(#8196) Laraxior válasza mephi666 (#8194) üzenetére


Laraxior
titán

Igen, azert van nekem is még mindig az ijasz, mert kapott egy szuper ijat, egy halom ellenfelbol csak egy pocsolya marad :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#8197) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Üdv!

Elakadtam. Hogy jutok Tal rasha tombhoz?

[ Szerkesztve ]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#8198) Laraxior válasza MikeWazowski (#8197) üzenetére


Laraxior
titán

A kuldeteseknel le van rajzolva melyik rokalyuk lesz az ove. Mindegyik különböző jellel van ellatva.
Vegigmesz a barlangon, es ott fog megnyilni az atjaro.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#8199) MikeWazowski válasza Laraxior (#8198) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Micsoda? Úgy értem, hogy merre kell menni? Lost city, vagy merre? YT szerint valami valley of Magi-ból kell menni, de oda se találok.... :(

[ Szerkesztve ]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#8200) Win-T válasza MikeWazowski (#8199) üzenetére


Win-T
senior tag

Ha az első sivatagos résszel végeztél, megnyílik a városban a palota, a palota mélyén nyílik egy portal arcane sanctuary-be, ahol megtalálod majd a portált a valley of magi-hez.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.