Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:00:10

LOGOUT.hu

Diablo II Classic és Resurrected Alapok:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8951) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Van itt necro? Olyan wand esett... szívesen adom.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#8952) MikeWazowski válasza ldave (#8947) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Már segítettek megölni, de köszönöm szépen!

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#8953) vaakuum válasza MikeWazowski (#8951) üzenetére


vaakuum
addikt

Ezért akár még indítani is hajlandó vagyok egyet. Indítom is... most :)

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#8954) Blizz válasza vaakuum (#8953) üzenetére


Blizz
őstag

Annyira ez azért nem jó, főleg hogy ninsc rajta FCR, egy sima fehér wand ami 2 socketes és beletudod tenni a White runewordot kenterbever mindent

És Dol Io-t összekaparni nem egy hűha dolog

Buy Diablo 2 White Wand - ItemForge

No mistakes, just happy little accidents

(#8955) HellGreg


HellGreg
őstag

Sziasztok, Spirit kardot próbálok csinálni crystal swordból (TalThulOrtAmn), most 61. szintű vagyok Nightmare 5. actben, de a kovács 6 socketet adott, és a HC is a recepttel hatot. Gondolom a magas szint miatt. Van mód rá hogy valahogy 4 socketes kardot csináljak, amit a sorceress fel bír venni? Vagy venni valahol?

(#8956) maajsz válasza HellGreg (#8955) üzenetére


maajsz
senior tag

Normál bocis elvileg négy sox lesz, vagy keresni kell alapból 4-eset.

(#8957) Balion válasza HellGreg (#8955) üzenetére


Balion
senior tag

Van, normál cow levelről szerzett kardba biztosan 4 socket kerül. Tudok adni.

#8931Melorin: Hell act 4-5-ön már nem nagyon találni olyat, aki átránt, inkább questelős embereket, ahová be lehet csatlakozni.
Én sem tudnálak átrántani, de a wind druidommal talán le tudnánk nyomni mindent, amit kell.
Ha kell segítség, írj privátot.

(#8958) HellGreg válasza Balion (#8957) üzenetére


HellGreg
őstag

Kipróbálom a tehenest, köszi de sajnos offline a karim.

(#8959) Krytec


Krytec
tag

Valakinek esetleg? Valami amazonos itemért cserébe:

(#8960) MutantZombie válasza Blizz (#8923) üzenetére


MutantZombie
tag

A Black-t még megértem a paramétereit tekintve, a Strength is még határeset, de hogy a Malice és Steel miért lenne jobb, mint a "#8914"-ban shotika által linkelt fegyverek?

A felsorolt rw-k paramétereinek az előnyeit próbáltam vizsgálni, de az általad felsorolt Crushing Blow, Life Leach & Mana Leach -ből; a Black-n és a Strength -n van CB, de a többin semmi olyan, ami miatt jobb lehetne.

Bár nem vitatom, mélyen nem ástam magam a témába, de hátha megtudok valamit, amivel az én karaktereim hatásfoka is javulhat.

Ha válaszolsz a kérdésemre vagy segítesz bármiben, akkor köszönöm!

(#8961) Lokids


Lokids
addikt

A /players x működik online?

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#8962) Blizz válasza MutantZombie (#8960) üzenetére


Blizz
őstag

Open wounds, - target defense, (drain life mondjuk fos) mana after each kill

és mievl 2 egykezessel mennél lehet kombózni bármelyiket
Attack ratinget pedig sigonból hsarusból vagy angelicból össze lehet drótozni egy óra alatt..

Mint mondtam, ezek kezdő RW-k. Én biztosan nem szenvednék grief nélkül egyikkel sem vagy valamelyik high end RW nélkül, inkább kifarmolnám őket hammerdinnel vagy egy sorcival. :)
Vagy összekukáznék egy full IK settet, az még jó WW-re.

Aztán mennék barbárral

[ Szerkesztve ]

No mistakes, just happy little accidents

(#8963) aradebil2 válasza Lokids (#8961) üzenetére


aradebil2
senior tag

Nem, mivel ott van lehetőség arra hogy több játékos is belépjen a game-be.

(#8964) HellGreg válasza Balion (#8957) üzenetére


HellGreg
őstag

2x végigmentem a cow levelen, de semmit nem adott. :(

(#8965) Balion válasza HellGreg (#8964) üzenetére


Balion
senior tag

Hát én kb 20x mire dobták az elsőt.

Crystal sword és broad sword is jó.

(#8966) Melorin válasza HellGreg (#8964) üzenetére


Melorin
addikt

Nekem harmadikra dobta. :) Mereszd a szemedet, hátha csak elsiklasz felette. Fehér neve lesz a földön. (valószínűleg)

(#8967) HellGreg válasza Melorin (#8966) üzenetére


HellGreg
őstag

De ha fehér akkor nincs benne socket, nem?

(#8968) ldave válasza HellGreg (#8967) üzenetére


ldave
félisten

Akkor kell Larzukhoz vinni, nagyon kicsi az esélye, hogy 4 socketes Crystal Sword essen egyből. Előbb elviszel egy karaktert online Act5 elejére, hogy meglegyen egy socket küldi.

A Slime draws near! Command?

(#8969) Balion válasza HellGreg (#8967) üzenetére


Balion
senior tag

A kérdésed is az volt, hogy "Van mód rá hogy valahogy 4 socketes kardot csináljak"?

Bocifarmon esik olyan, amibe tudsz 4 socketet tenni. Larzuk 4-et rak bele. Fehér kell, hogy legyen ehhez. Vagyis a spirithez kell, hogy fehér legyen, színes nem jó, etherealt meg nem akarsz.

[ Szerkesztve ]

(#8970) HellGreg válasza Balion (#8969) üzenetére


HellGreg
őstag

Bocs az értetlenkedésért, de vittem már hozzá crystal swordot, és 6-ot rakott bele. Akkor az ami normálban esik a bocifarmon, abba négyet fog tenni, nightmare-ben? Vagy csak normálban fog 4-et rakni bele?

(#8971) ldave válasza HellGreg (#8970) üzenetére


ldave
félisten

Szerintem már volt is linkelve: az hogy egy tárgyban hány socket lehet, azt a tárgy szintje határozza meg. Ez az infó sajnos rejtett a játékban, mod nélkül nem lehet látni. Egy tárgy szintjét pedig az határozza meg, hogy melyik nehézségén és melyik területen esett. Emiatt mondjuk azt, hogy a normal nehézség boci pályáján eső fehér Crsytal és Broad Sword olyan, amibe Larzuk mindenképp négy socketet fog tenni. Larzuk mindig a tárgy szintje szerinti maximális számú socketet teszi a hozzá vitt tárgyakba.

A Slime draws near! Command?

(#8972) HellGreg válasza ldave (#8971) üzenetére


HellGreg
őstag

Ja értem, köszi szépen!

(#8973) maajsz válasza HellGreg (#8970) üzenetére


maajsz
senior tag

Ez item leveltől függ. A CS 26-40 ilvl-ig fog max 4 sockot kapni. Larzuk mindig az elérhető max sockot fogja beletenni, a cube recept meg nagy eséllyel a legtöbbet vagy eggyel kevesebbet, de tehet egyet is.
Az item levelt mod/maphack híján nem látod in game, de ki tudod deríteni, hogy milyen "szintű" területről esett. A normál boci ilyen ~28-as area level, szóval az onnan esett CS biztosan 4 sox lesz a kovácsnál. Az mindegy hogy milyen fokozaton socketeled, a meghatározó mindig az item alap szintje. Ha pl már NM-ben lelsz egy CS-t, az valószínű 40+ ilvl-es és ha kijukasztod (akár normálban) több mint 4 sockot fogsz kapni.

(#8974) Chalez


Chalez
őstag

Sziasztok! Blizz sorcival vagyok, de értelmes fegyver nem akar esni... sajna nem is vagyok időmilliomos. Lvl 50 körül most kezdtem nm act5-öt. Oculus helyett mifelé orientálódjak vajon? Spirit kard, vagy valami más? Van egy Spire of Lazarus, azt nyomtam fel exceptional verziójára, de nem az igazi. Jobb lenne valami egykezes és egy pajzs talán? :F

(#8975) pachito válasza HellGreg (#8972) üzenetére


pachito
őstag

Ha hazaértem 4 után én szívesen adok 4 socketes cs-t

(#8976) HellGreg válasza pachito (#8975) üzenetére


HellGreg
őstag

Köszönöm, de közben meglett, tényleg 4-et adott. :)

Egyébként 4 socketes pajzsot csak Hellben lehet szerezni? Azt olvastam valahol. Kéne ugyanez a rúnaszó pajzsba is, de eddig még sosem találtam 4 socketes pajzsot.

[ Szerkesztve ]

(#8977) ldave válasza Chalez (#8974) üzenetére


ldave
félisten

Spirit a legjobb esélyed, pajzsban pedig talán egy Rhyme vagy Splendor, amíg nincs Monarch.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#8978) pachito válasza HellGreg (#8976) üzenetére


pachito
őstag

Pajzsot is tudok adni 4 sockettel, van paladin only meg sima is, a legalacsonyabb ilvl-el.

talán még rhyme-om is van, meglesem majd

[ Szerkesztve ]

(#8979) Balion válasza pachito (#8978) üzenetére


Balion
senior tag

Offline a karija.

(#8980) mephi666 válasza ldave (#8977) üzenetére


mephi666
nagyúr

...spiritet soha nem raktam még össze sorcinak pajzsba... tényleg létezik, hogy a hülye monarch miatt kell 150+ erőt belevernem a csajba? :DDD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#8981) Balion válasza mephi666 (#8980) üzenetére


Balion
senior tag

"Sajnos" megéri.

(#8982) ldave válasza mephi666 (#8980) üzenetére


ldave
félisten

Növesszen is csak izmot a csajszi, ha olyan szép nagy pajzzsal akar teleportálgatni :D

A Slime draws near! Command?

(#8983) pachito válasza Balion (#8979) üzenetére


pachito
őstag

(#8984) Balion válasza pachito (#8983) üzenetére


Balion
senior tag

Én sem értem miért jó az, de biztos megvan a romantikája.

Mondjuk online karival is lehet kizárólag egyedül menni, ezért nem értem.

[ Szerkesztve ]

(#8985) Blizz válasza Balion (#8984) üzenetére


Blizz
őstag

Statikus mapok, egyedül tudsz farmolni players x-ben. Nincs lag és szerver probléma

Tulajdonképpen "csak" ennyi szól mellette

No mistakes, just happy little accidents

(#8986) sto1911 válasza Blizz (#8985) üzenetére


sto1911
veterán

+modding

(#8987) Vismajor01 válasza Balion (#8984) üzenetére


Vismajor01
addikt

Aki pl mfelni szeret azt singleben sokkal jobban lehet mint online :)
Single kariaim:

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#8988) Balion válasza Vismajor01 (#8987) üzenetére


Balion
senior tag

+Blizz
+sto1911

Oké, de úgy érzem, hogy aki ezekért a dolgokért megy offline-ban, az az elmúlt 20 évben is rendszeresen Diablózott. Most meg az a jó, hogy jól megugrott a játékosszám, lehet mindenre partyt találni, lehet csereberélni. Ezért nem annyira értem, hogy aki most kezd, az miért offlineban megy.

De mindegy, nem nekem kell érteni, csak a képre reagáltam. Én csak úgy érzem, hogy sokan nem szándékosan lövik magukat lábon az offline karakterrel.

[ Szerkesztve ]

(#8989) Blizz válasza Balion (#8988) üzenetére


Blizz
őstag

"Most meg az a jó, hogy jól megugrott a játékosszám, lehet mindenre partyt találni, lehet csereberélni. "
Minden ladder elején spike van, és könnyen lehet partyt találni.

"Ezért nem annyira értem, hogy aki most kezd, az miért offlineban megy."
Te ilyen dologok gondolkozol? Nem mindegy? :)

No mistakes, just happy little accidents

(#8990) Melorin válasza Blizz (#8989) üzenetére


Melorin
addikt

Nem mindegy. Valószínűleg sokan azt sem tudják mit jelent, hogy ONLINE a D2-ben. Félnek online menni mert azt hiszik, hogy akkor nem tudnak egyedül játszani. Viszont ezzel elesnek mások segítségétől, amik pont egy kezdő játékosnak lenne hasznos.

(#8991) Balion válasza Blizz (#8989) üzenetére


Balion
senior tag

Nem túl sokat gondolkodok ezen, az élet más nagy kérdéseivel is foglalkozom mellette :D

[ Szerkesztve ]

(#8992) aradebil2 válasza Melorin (#8990) üzenetére


aradebil2
senior tag

jó hát azt is megtudtuk a múlt héten, hogy a D2 az egy single player játék, és aki multiban játssza az hülye... :C :C :C

(#8993) Amartus


Amartus
senior tag

Van arról valami gyűjtés, hogy milyen tárgyba, milyen minőségen hány darab lyukat lehet üttetni? Vagy , hogy mennyi lyukkal eshet?

[ Szerkesztve ]

Istenem, tele van csillagokkal...

(#8994) ldave válasza Amartus (#8993) üzenetére


ldave
félisten

Így kifejezetten nincs, legalábbis én nem tudok róla, de táblázatok vannak, amik alapján lehet tájékozódni, ilyesmi: [link]

A Slime draws near! Command?

(#8995) Blizz válasza Melorin (#8990) üzenetére


Blizz
őstag

Ebbe felesleges belemenni, mert az állítás relatív.
Szerintem nincs olyan hogy egy játékban "félnek online menni".

Ki kell próbálni, anélkül semmi se sikerülne.

End of story

[ Szerkesztve ]

No mistakes, just happy little accidents

(#8996) Blizz válasza Amartus (#8993) üzenetére


Blizz
őstag

[link]
Itt nézz szét, de összefoglalva, az item lvl-től függ.
Ha pl találsz egy dusk shroudot és socketelni akarod (maxmium 4 socket) akkor 25% esélyed van rá, hogy 1-2-3 vagy 4 socket lesz.
#8994ldave linkje is jó

No mistakes, just happy little accidents

(#8997) Melorin válasza Blizz (#8995) üzenetére


Melorin
addikt

Ahhoz képest, hogy szerinted relatív, mégis belém állsz, hogy szerinted nincs olyan. Mindenképpen a tiéd kell legyen az utolsó szó?
End of story.

(#8998) shotika válasza Balion (#8988) üzenetére


shotika
őstag

En inditottam volna online is, de a megjelenes koruli lagg miatt vegul offline lett. (De amugy is 99%ban szoloban tolom, most az h egy item nem esik fel evig, az nem igazan zavar, van idom a Diablo 4ig)

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#8999) maajsz válasza Vismajor01 (#8987) üzenetére


maajsz
senior tag

Az igen, itt már van óraszám benne :DDD

(#9000) Blizz válasza Melorin (#8997) üzenetére


Blizz
őstag

Mert olyan nincs hogy "félnek online menni" épp fordítva működnek az emberek online, ha nem tudnád. De ez már pszichoanalízis. A hülyeségre reagáltam csak.
2 különböző dolog.

Értem mit akarsz kihozni belőle, nem én nem fogom megérteni, és nem álltam beléd, mert te reagáltál az én kommentemre. :)

No mistakes, just happy little accidents

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.