Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:00:10

LOGOUT.hu

Diablo II Classic és Resurrected Alapok:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5001) mcsabee válasza mephi666 (#5000) üzenetére


mcsabee
senior tag

Úr isten... 20 percet agyaltam azon, hogy mit jelenthet az aláírásod... sikerült felfogni, OMMMMMG WTF Q_Q T_T............................

Stay a while and listen...

(#5002) icons


icons
addikt

Meg is kaptam. Mellesleg jelezném, hogy ez nem ilyen napi dolog azért... a legtöbben évek óta használnak mindnenféle csalásokat, ez az első Bann Wave az elmúlt kb 2évben.

Nemhiába sír MINDENKI :).

Egyébként d2nt-ben semmi rossz sincs, mint loader tökéletes szerintem, és akik így használják, azok nem tesznek olyat, ami gusztustalan előnyhöz juttatja őket, hiszen nekem is 2CD kulcsom volt, mindkettőt leglálisan szereztem be, és aki így van ezzel, azok mind külső programot használnak, hogy tudják futtatni a Diabót :)

(az egy másik kérdés, hogy vannak akik a nap 24órájában 6botot futtatnak MFeléshez).

(#5003) wikings2


wikings2
őstag

Egy kérdés :)
ha csak singlen használok ilyen beépülő progikat akkor is jár a bann érte?:) ha pl letörlöm de van nyoma b.netesek számára hogy fent volt a progi gondolok itt erre :)

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#5004) icons válasza wikings2 (#5003) üzenetére


icons
addikt

Nem hiszem. Szerintem azt érzékeli, amikor fent vagy, és közben bármilyen program belekontárkodik a játék futásába (tehát ha közben szól bele, tehát szerintem csak akkor van ez, ha Bneten vagy fent éppen). Azt természetesen nem tudják, hogy milyen program volt fent a gépeden. :)

(#5005) n_gy_k


n_gy_k
aktív tag

Üdv

Van itthon egy G4-es Apple gépem. Erre szerettem volna feltenni a napokban a Diablot, de nem sikerült. Utánanéztem neten, native installerel fel lehet rá tenni.

Namost ez sem sikerült, mert az én Diablo CD-m nem támogatja ezt, mert egy régi verzió. CD kulcsom van, a CD-k is eredetiek, de régi verzióból valóak. Töltöttem le torrent oldalról hátha azzal fel tudom telepíteni, de azzal sem ment.

Nincs valakinek (aki pesti) esetleg egy olyan verziója, ami támogatja az OSX-et? Elvileg rajta van a CD-n vagy van egy .dmg fájl a CD-n, nem tudom pontosan. Olyanról is hallottam, hogy DVD-s verzió volt az újabb.

Ha valaki találna egy ilyet otthon és ki tudná írni nekem CD-re, akkor kifizetném és elmennék érte, ha nem Pesten van akkor a postát is képes lennék kifizetni, ha nem olyan egetverően sok.

Vagy ha van rá megoldás akkor szívesen fogadom! :)

mcsabee:
Mennyi fg-d van Neked ilyen betett fg mennyiséggel? :)
Ilyenkor az nl-es karakterek is törlődnek?
Nl-ben van bugged Tal armour?

(#5006) Cyberbeni válasza wikings2 (#5003) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Az a biztos, ha kimásolod a mentéseidet, uninstall, mappa törlése, reinstall, mentések vissza.
De elvileg ha nincs betöltve a memóriába semmilyen illegal dll file, akkor nem vehetik észre.

ngyk:
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

(#5007) n_gy_k válasza Cyberbeni (#5006) üzenetére


n_gy_k
aktív tag

Igen!

Mint mondtam ezt a verziót kipróbáltam és utána rá is jöttem, hogy miért nem működik. Fentebb le is írtam. De azért megpróbálom ezzel is hátha..

(#5008) Elrood válasza n_gy_k (#5005) üzenetére


Elrood
őstag

Egy ötlet:

Ha tényleg eredetiek, akkor regisztrálj az új battlenetre.

Ott, ha sikerült hozzáadni a diablo kulcsát, akkor elvileg letöltheted a win és mac verziót is (persze teljesen legálisan).

(Én a starcraft1-t adtam hozzá, meg is jelent két link, letölthető wines és maces verzióval.)

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#5009) Barados


Barados
tag

Bocsi, ez nem ide tartozik, de tud valaki olyan wow-os fórumot, ami még mükszik? ( Nem kihalt ) :C

" A valósággal csak az a baj, hogy nincsen hozzá háttérzene . . . kérdés: átérzed-e?

(#5010) wikings2


wikings2
őstag

OFF
nem de itt senkit se érdekel a wow... :)
ON
végre megvan a hammerdinem nl ben xD
megint kezdődik az mf elés legalább 3 hónapon át x)

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#5011) for3l válasza wikings2 (#5010) üzenetére


for3l
senior tag

már bocs, de nem birom tovább.. nl-ben mf-elsz? :D :F
különben feltörni egy acc-ot fel lehet, de hidd el nekem, nem a tiéddel fogják kezdeni. a "feltörések" többsége user error, akármennyire is fáj.

szerk.: ja, irtad, hogy van 50fg-d, ebből kb 2 full hammerdint lehet felcuccolni nl-ben. de nem értem.. mi a jó az nl-ben a duel-en kivül?

[ Szerkesztve ]

(#5012) wikings2


wikings2
őstag

vettem 50 fg ből azért még mást is nem csak azt:)
úgy értettem hogy kész van hogy meglett a lvl req mindenhez

sc ket veszem csak fel 3/20/20 miatt vagy valami lowabb miatt, kicsi az esély de ha bejön sokat ér és jól jön a bowzon újraépítéséhez.
ladderban ez kicsit húzósabb megvárni mig nl lesz megint minden sc
am én csak duel miatt játszok azért is nl ezek:)

[ Szerkesztve ]

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#5013) mcsabee


mcsabee
senior tag

(#5002) icons:

Ha csak loaderként használod, akkor szerintem sem csalás, mivel legálisan, két megvett kulccsal játszol, de mivel 3rd progi, ezért cseszheted, mint én 2008-ban a loadert...

(#5005) n_gy_k:

Hogy érted azt, hogy mennyi FG-m van ilyen betett FG mennyiséggel? Ha az érdekel, jelenleg 3.7k FG-m van.

És igen, tudtommal NL-ben van bugged Tal Armor.

Stay a while and listen...

(#5014) wikings2 válasza mcsabee (#5013) üzenetére


wikings2
őstag

Gondolom a cuccok értékén felülit értette:)

[ Szerkesztve ]

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#5015) mcsabee válasza wikings2 (#5014) üzenetére


mcsabee
senior tag

De hát milyen cuccok? :D Semmi drága itemem nincs.

Stay a while and listen...

(#5016) mcsabee


mcsabee
senior tag

Megvettem az új ladderen a második unid torchom, ez is sorc lett :DD . A 20/13-as után ez "csak" egy 18/12-es :DD .

Stay a while and listen...

(#5017) for3l válasza mcsabee (#5016) üzenetére


for3l
senior tag

mákos tészta! :P

grat.

(#5018) mcsabee válasza for3l (#5017) üzenetére


mcsabee
senior tag

True, tényleg nagy mák, de szerencse nélkül senki sem tartani sehol se :D .

/e: Ja igen, és holnap meglesz nekem is a 96 végre, ha belehúzok, talán jövőhéten összejöhet a 97 is ^^.

[ Szerkesztve ]

Stay a while and listen...

(#5019) for3l válasza mcsabee (#5018) üzenetére


for3l
senior tag

hajrá, hajrá!

én most leálltam kicsit az amával. csináltam hammer palát. jelenleg level servizeket csinálgatok, fg-t gyűjtök. :B

(#5020) mcsabee válasza for3l (#5019) üzenetére


mcsabee
senior tag

Hát nem húztam bele, kb 10 millió van meg a szintből :D . Örülök, ha jövő hónapban meglesz a 97... Segáz, időm, mint a tenger :) .

Stay a while and listen...

(#5021) chop


chop
őstag

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy Battle.netes játékhoz elég-e megvennem a kiegészítőt, vagy az alapjáték is szükséges hozzá?

Köszi a választ!

(#5022) mcsabee válasza chop (#5021) üzenetére


mcsabee
senior tag

A kérdés jó, meg kell venned az alapjátékot is.

Stay a while and listen...

(#5023) betyarr


betyarr
veterán

win7-el megy a diablo 2?

(#5024) for3l válasza betyarr (#5023) üzenetére


for3l
senior tag

megy ám! én is úgy használom.

(#5025) betyarr válasza for3l (#5024) üzenetére


betyarr
veterán

dánke :R

(#5026) mephi666


mephi666
nagyúr

na, reggel 2kör alatt 2db ik sisak esett... egyik night mephiből, másik pedig night baal-ból... van már egy csizma is korábbról, ha valakit érdekelnek, akkor írjon...

továbbra még mindig érdekelne tal helm/armor/belt/amu... pg/hr-el tudnék fizetni értük...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#5027) Barnabás86


Barnabás86
csendes tag

Helló mindenkinek!

A Diablo 2 LOD-val szeretnék Battle netezni, de sajnos nem tudom, hogy hogyan kell Account-ot csinálni.
Valaki tudna segíteni nekem ebben?
Előre is köszönöm mindenkinek a segítséget!

(#5028) mephi666 válasza Barnabás86 (#5027) üzenetére


mephi666
nagyúr

rég csináltam már, de szerintem ez segíteni fog :)

(többjátékos módnál ott a battle net)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#5029) bolcsodal


bolcsodal
addikt

Mi történt az Arreat Summit oldalával? [link] :U

They drew first blood....

(#5030) pckownz válasza mcsabee (#5022) üzenetére


pckownz
senior tag

Én elhagytam a cédéimet anyámnál, a cd kulcsot telón el tudtam kérni. Diablo 2 torrentes tört verzió, exp pack pedig volt image a gépemen, és eredeti exp kulccsal föl ment. Most vígan bnet újra.
ugye tört verziós classic nem kér kulcsot, de el se indul cserébe :DD

(#5031) Cyberbeni válasza bolcsodal (#5029) üzenetére


Cyberbeni
addikt

semmi, mindig is itt volt: [link]
google rossz helyre dob, ha azzal próbáltad. de amúgy a többi link az jó alatta (items, rune words, stb.)

(#5032) bolcsodal válasza Cyberbeni (#5031) üzenetére


bolcsodal
addikt

Egy régóta tárolt linkemet próbáltam, azzal nem ment...csak változott valami. Csak azt hittem, hogy az új BNet miatt ezt is befejezték.... :U

They drew first blood....

(#5033) wmarci


wmarci
senior tag

Nem ad nekem valaki egy vexet hotohoz?:) ;]

(#5034) Baloghjanos


Baloghjanos
tag

láttom még mindig sokkan tolják ezt a jatékot :D valaki van itt aki botozik 1.13 patchen ?

"Hogy én mit akarok? A világot, fiacskám, a világot!"

(#5035) Bazzzs


Bazzzs
senior tag

Sziasztok!

Eddig sajnos csak biztonsági másolatom volt a játékról, de most megvettem az alapjátékot és a kiegészítőt is. Tudom, hogy 10 éves a játék, viszont több fórumon (magyar és külföldi) olvastam, hogy rendszeresen játszanak még battleneten. Ennek ellenére én csak pár játékost látok fent. A hun-1 vagy hun-2 csatornán meg szinte csak reklámozó botokat. Tényleg ennyire kihalt már a játék? Az üdvözlőképernyőn kiírja, hogy jelenleg 51.403-an játszanak, de én az európai szerón állandóan csak 5-10 szobát látok 1-2 játékossal. Ezek vagy level 1-10 körül vannak vagy level 80 felett. Magyarok mikor szoktak fent lenni? Van még esélyem összefutni pl. ph-s játékosokkal vagy erről már lemaradtam és majd csak a 3. részben? :)

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#5036) mephi666 válasza Bazzzs (#5035) üzenetére


mephi666
nagyúr

én szoktam fent lenni időnként :) most kicsit épp csömöröm van, de általában aktívabb vagyok délutánonként... meph666 az accountom, ha gondolod, vegyél fel (játék közben /f a meph666) és add meg a te acc.neved, aztán ha fent látlak, szívesen segítek cuccokkal... az a nagy bajom, hogy az értéktelen/ritkább cuccokat mániákusan elpakolom, mert nincs szívem eladni... akad azért közöttük általában csomó használható :)

egyébként én úgy látom, hogy azért játszanak még rengetegen... chatre ritkán megyek fel, inkább a futó játékokat szoktam figyelni (azt is főleg akkor, ha keresek valamit, vagy el akarok adni értékesebb cuccot)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#5037) Bazzzs válasza mephi666 (#5036) üzenetére


Bazzzs
senior tag

Köszi a választ, felvettelek, hátha egyszer összefutunk :) A karakterem neve is Bazzzs.

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#5038) Rooland92


Rooland92
csendes tag

szevasztok az lenne a kérdésem nincs valakinek egy fölös cd keye azaz a simához+a kieghez amit persze tudok bneten is használni.

(#5039) wmarci


wmarci
senior tag

Nem tudna valaki kölcsönbe adni egy enigmát mf-re?:S

(#5040) nkAAA


nkAAA
aktív tag

Sziasztok!

Anno jópár éve csak singleplayerben vittem végig normalon egy barbárral meg egy assassinnal a játékot, viszont most kedvet kaptam ahhoz hogy BNet-en is nyomuljak. Ezzel kapcsolatban arra lennék kíváncsi, hogy hol találok karakterfejlesztési tippeket? A diablo.hu-t néztem, de ott nem volt valami sok és félek hogy ha elrontom a skillosztást akkor b*szhatom a vacsorámat, hiszen tudtommal továbbra sincs retalent vagy bármi ilyesmi. Anno azt javasolták nekem, hogy érdemes egy sorcival indítani, aki majd pénzt is hoz a konyhára, de addig már nem jutottunk el hogy hogyan. Van valami teljeskörű leírás a rúnarendszerről, h miket érdemes nyomatni, hogy mikkel lehet kereskedni stb.? Nekem az is jó, ha valaki hosszan leírja de nem akarom senki szabadidejét ezzel rabolni, szóval 1-2 linkkel is beérem :) Tudom, google a barátom de nálam jóval tapasztaltabb playák csak tudják hogy mi fán terem a dolog vagy legalább azt hogy hol érdemes guide-okat olvasgatni ;)

https://twitter.com/nkaaa

(#5041) bolcsodal válasza nkAAA (#5040) üzenetére


bolcsodal
addikt

Van skill újraosztás 1.13-as patch alatt! Alant megtalálod hogyan lehet újraosztani a skillpontokat (quest és item is lehet). Szóval szerintem úgy osztod, ahogy neked tetszik, max javítod ha nemtetszik. ;)

They drew first blood....

(#5042) nkAAA válasza bolcsodal (#5041) üzenetére


nkAAA
aktív tag

Oh, nagyon köszi :) Egyébként olvasom szépen az elejétől a hsz-eket hátha okosabb leszek alapon, de még csak az 1200.-nál járok :))

https://twitter.com/nkaaa

(#5043) wmarci


wmarci
senior tag

Melyikkel járnék jobban, vagy melyikkel gyorsabb az mf?

Lightning soso Infinityvel vagy Hammerdin pala?

Soso olcsobb lenne jsp-n, de lehet hogy nem lenne elég erős minden run-ra pl: Travicial vagy pit level.

segítsetek pls.)

(#5044) mcsabee válasza wmarci (#5043) üzenetére


mcsabee
senior tag

Hammer természetesen. 75% block, BO-val simán 3k élet, némi DR is bejátszik, pure 10-12k dam, masszív 200-300% MF, 125% FCR, abszolút MF befutó.

Stay a while and listen...

(#5045) for3l válasza mcsabee (#5044) üzenetére


for3l
senior tag

mf-re 1playerben még csak annyi sem kell. 8-9k dmg, 75fcr breakpoint bőven elég. igy merc-et is fel cuccolva kicsit mf-fel (skullders rá azt annyi :D ) lehet csinálni ~450mf-et lvl90-re.
ez meg van kb ~200fg-ből cta1-gyel, ~2,8k life.

szerk.: a kisebb cuccok nálam beszerezhetőek, olcsón! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#5046) mcsabee válasza for3l (#5045) üzenetére


mcsabee
senior tag

Hah, nekem 75% FCR iszonyat lassú, és gondoltam másnak is az lesz :DD . Pala nálam alap Shako / HOTO / Eni / ST Spirit 35 FCR / 20 FCR Gloves / Arach / WW-ben rohangál, aztán erre jön még egy 10% FCR ring, a másik az random, lehet egy 30-as Nagel, amu meg Rising Sun a fire abs miatt, CS-ben és Travinál sok playerben iszonyat jól jön. Shako ofc ptopazed, mert NEED MF!!!!! Aztán Gheed és pár 7% MF sc inv-ben ^^.

Stay a while and listen...

(#5049) Bazzzs


Bazzzs
senior tag

Van valamelyikőtöknek eladó 3 sox phase blade-je?

Egyébként 1.13 alatt még működik az a rendszer, hogy cracked/low quality cucc ilvl-je ládában feljavítva 1-es lesz, majd Larzuk az item levelhez tartozó maximális foglalatot üti bele? Ugyanis ebben az esetben, ha minden igaz, akkor egy cracked phase blade 3 foglalatot fog kapni javítás után. Valaki meg tudja ezt erősíteni? :)

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#5050) mcsabee válasza Bazzzs (#5049) üzenetére


mcsabee
senior tag

Én még nem is hallottam ilyen bugról :) .

Stay a while and listen...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.