Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:00:10

LOGOUT.hu

Diablo II Classic és Resurrected Alapok:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7651) Laraxior válasza Vampyr (#7649) üzenetére


Laraxior
titán

A kliens az fent van a Call of Duty miatt, a jatek mikor lesz tölthető :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#7652) savior


savior
őstag

Élőszereplős trailer: [link]

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#7653) Vampyr válasza Laraxior (#7651) üzenetére


Vampyr
csendes tag

Kétlem, hogy a Call of Duty klienssel lehet Diablozni. A Diablo II közben le is ért. (Azt hittem egyértelmű, hogy a Diablo II kliensről beszélünk :D A Battle.net nélkül is lehet DIablozni.)

(#7654) warcat


warcat
veterán

Digi :)

EA: It's in the crate!

(#7655) Laraxior válasza Vampyr (#7653) üzenetére


Laraxior
titán

Hja, aszittem az a blizzardos vacak az. Nem ertel hozza, mindenesetre letoltom en is, akkor mar csak azon kell aggodni, hogy mikor jutunk be a szerverekre :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#7656) savior válasza Laraxior (#7655) üzenetére


savior
őstag

Szerintem egyből belehet majd jutni. Ob-n sok játékos volt és mégis egyből beengedett.
Annyi hogy amikor összeomlott EU szerver, akkor Amerikain folytattuk.

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#7657) Laraxior válasza savior (#7656) üzenetére


Laraxior
titán

Remelem, mert hosszura tervezem azt a napot :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#7658) ProEvoFan válasza Laraxior (#7657) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Első nap tuti lesz szerver szarakodás.
Csodálkoznék ha nem így lenne.

(#7659) Elemental válasza ProEvoFan (#7658) üzenetére


Elemental
addikt

Bízom benne, hogy csodálkozni fogsz.
Legyen jó a szerver, este nyolcra össze akarok szedni egy enigmát. Ja, hogy ez nem a d3?

;]

(#7660) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Én már olyan régen toltam a D2-vel (persze a bétát leszámítva) h majdnem egy új játéknak fog tűnni. Főleg úgy, h most buildet követek majd.
Egyébként mondták a devek, h nem kizárt a jövőben content (runák, tárgyak stb) bővítés de az elején inkább a biztos alapokat szeretnék.

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#7661) mephi666


mephi666
nagyúr

nekem most már csak az a problémám, hogy kinguin-ról nem küldték még a kódot :DDD

a sztori: battle.net-en akartam megvenni, de mióta kb 10 éve belőttem az authenticatort meg a telefonszámomat, azóta mindkettőt cseréltem egy soron, most pedig vásárlásnál döbbentem rá, hogy ezekkel akar hitelesíttetni :D gyors körbenéztem aug elején (még első körös béta előtt, amikor nem tudtam a reklámnézegetős akcióról) és kinguinról megvettem... utána esett le, hogy nem adnak azonnal kódot, csak játékmegjelenés körül :D ...írtam a blizznek, hogy változott a telszámom, küldtem arcképes id-t, hogy módosítsák az újra... kinguinnál nyomtam egy cancelt, csak hát ezek után nem dobják vissza nekem a lóvét, hanem ott maradt a saját számlájukon ...ebből újra megrendeltem, de még mindig nincs kód :C ...asszem utánamegyek, hogy ezt adják már mégis vissza nekem és most megveszem blizznél (ugyanannyi, nem is spórolok rajta semmit)

ui: hm, most látom, hogy kitettek egy visszaszámlálót, miszerint 16órán belül érkezik... ha holnap reggelre nem lesz kód, adok én a pofájuknak :DDD

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#7662) ldave


ldave
félisten

Indulási idők:

A Slime draws near! Command?

(#7663) Blizz válasza ProEvoFan (#7658) üzenetére


Blizz
őstag

Shadowlandsnél sem volt semmi probléma, pedig aza karantén közepén jelent meg, kétlem, hogy ezzel probléma lenne.

No mistakes, just happy little accidents

(#7664) pruzsi


pruzsi
őstag

Üdv !
Első karakternek mit érdemes indítani? Tradelesi lehetőség kész ? Van esetleg valamilyen összegző oldala ahol buildok között lehet nézelődni ?

(#7665) Bennyboy válasza pruzsi (#7664) üzenetére


Bennyboy
őstag

Nem vagyok d2 pro de úgy tudom a sorci ajánlott mert jól lehet vele haladni meg később farmolni is.
Egyébként meg ami szimpatikus, ladder úgy sem lesz kezdésnél.
Én innen lesek majd buildet: [link]

[ Szerkesztve ]

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#7666) Blizz válasza pruzsi (#7664) üzenetére


Blizz
őstag

Én biztosan blizz sorcit és/vagy hammerdint indítanék kezdőlökésnek.
Könnyű velük haladni, és erősek
Esetleg wind druidot

No mistakes, just happy little accidents

(#7667) Laraxior


Laraxior
titán

Sorceressnek a shiver armort akkor nem kellene erőltetnem? :F

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#7668) ldave válasza Blizz (#7666) üzenetére


ldave
félisten

Esetleg még a csapdás assa, neki sem kell komolyabb cucc, hogy jól haladjon az elején. Summon nekró szintén jó kezdő kari (normal, nightmare).

A Slime draws near! Command?

(#7669) Blizz válasza Laraxior (#7667) üzenetére


Blizz
őstag

1 pont frozen armor elég, többre nincs szükséged

No mistakes, just happy little accidents

(#7670) Win-T


Win-T
senior tag

Single és Multiplayer karakterek itt is külön vannak kezelve? Erről nem találok infót.
Általában magányos farkas vagyok és single-ben jól jön a /player parancs olyan szintre állítva ami még kényelmes, de ha néha összeállnék mégis egy haverral akkor jó lenne ha arra nem kellene másik karaktert felhúzni.

(#7671) savior


savior
őstag

Itt fent vannak a játékból a videók: [link]

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#7672) AtHoS válasza Win-T (#7670) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Battle.net karakterek vannak külön online tárolva.
Single karakterrel tudsz multi játékot indítani, ahhoz csatlakozni, tehát haverok single player módú karaktereivel ökörködni

read-only mode on the forum

(#7673) Peddy789 válasza Win-T (#7670) üzenetére


Peddy789
őstag

Elvileg offline meg online karakterek kulon lesznek.

(#7674) Win-T válasza AtHoS (#7672) üzenetére


Win-T
senior tag

Node a mai módi szerint már a multiplayer=battle.net nem? Arra eléggé zéró esélyt látok, hogy összerámoljuk a gépeket egy jó kis lan partyra mint a kilencvenes években. :)

(#7675) AtHoS válasza Win-T (#7674) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Hát nem tudom, arra is meg van a megfelelő módi, legalábbis keresztfiam valami kékikonos VPN szerűséggel hálózott a haverjaival :)

Amúgy alapból a D2-ben IP cím alapján való csatlakozás csak belső hálóra működött? :F

read-only mode on the forum

(#7676) pruzsi


pruzsi
őstag

[link]
57 endgame build videó :)

(#7677) Win-T válasza AtHoS (#7675) üzenetére


Win-T
senior tag

Tényleg, volt régen valami Hamachi nevű cucc ilyen esetekre, nem tudom megy-e még de gondolom vannak ma már modernebb követői is. Az a baj az ismeretségi körömből szerintem mára már én vagyok az egyetlen aki szeret ilyenekkel bíbelődni a többieknek ha nem megy a party két kattintásból szerintem inkább már hagyják a fenébe.
Marad nekem a single úgy tűnik. :)

(#7678) sto1911 válasza Win-T (#7674) üzenetére


sto1911
veterán

Miert, a gepeket most is lehet hordozni, a bnetnek meg mindegy honnan csatlakozol.

(#7679) Win-T


Win-T
senior tag

Lehet persze, de 18-20 évesen azért erre hamarabb talált az ember időt/kedvet mint most 40+-osan. :D

(#7680) Vismajor01 válasza Win-T (#7677) üzenetére


Vismajor01
addikt

A tcpip opciot kiszedtek a jatekbol, van bnet meg sp, sp kariddal nem fogsz tudni massal jatszani onmagadon kivul.

Legalabbis legutobb ez volt a hir.

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#7681) sto1911 válasza Win-T (#7679) üzenetére


sto1911
veterán

Jahogy a korral van a gond, nem a bnettel, ertem :D

(#7682) Andor22 válasza pruzsi (#7664) üzenetére


Andor22
aktív tag

Blizz sorc mindenkép mf kezdő cuccokkal is megy hell andi ancient tunels mefi
Hammer enigma nelkül lassú :((

(#7683) Laraxior


Laraxior
titán

Valami okos otlet hogy mit erdemes fejlesztenem a sorceressen?
Nem vagyok nagy mmorpg-s (vagy milyen stilus ez)
A shiver armor is jonak tűnt, de ugyfest jobb ha elvetem. :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#7684) sto1911 válasza Laraxior (#7683) üzenetére


sto1911
veterán

Normalra fire ball elég, nightmarehez blizzard vagy frozen orb jobb, hellig még nem jutottam :D

(#7685) Andor22 válasza Laraxior (#7683) üzenetére


Andor22
aktív tag

Mindenképp blizzardod írtam fentebb mf re legjobb hellen is
Armor en egyet szoktam az elsőre aztán a skilles cuccok shako mara spirit shield hoto erősíti
Blizzt ami erősìti arra erdemes meg cold mastery re
Amúgy lvl 1-15 normal trist runok
Utanna mehet act2
Hellig lehet menni random gammma aztan mefi dio mar ki kell fogni ☺

[ Szerkesztve ]

(#7686) Laraxior válasza Andor22 (#7685) üzenetére


Laraxior
titán

Felet se ertem annak amit irsz :))

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#7687) MutantZombie válasza Laraxior (#7686) üzenetére


MutantZombie
tag

Némi segítség lehet az eredeti Diablo 2 + Lord of Destruction tartalmát felvonultató hivatalos oldal:

The Arreat Summit - Items

Ha ezt az oldalt tudod fejből már nem kell szinkrontolmács ahhoz, amit Andor22 írt. :-)

Cuccok: Normálon nem igen találsz olyat, amit veszteség, ha eldobsz.

Skillek? Nagyon stílusfüggő.

Ha válaszolsz a kérdésemre vagy segítesz bármiben, akkor köszönöm!

(#7688) Andor22 válasza Laraxior (#7686) üzenetére


Andor22
aktív tag

(#7689) warcat


warcat
veterán

Vagy akár belinkelhetek neki ezt is...

Sorceress Leveling Guide

EA: It's in the crate!

(#7690) Chalez válasza pruzsi (#7676) üzenetére


Chalez
őstag

Most akkor lesz widescreen támogatás, vagy nem? :F Itt a videókon van úgy nézem...

(#7691) pruzsi válasza Chalez (#7690) üzenetére


pruzsi
őstag

Alphaban még támogatta beta-val nem játszottam. Úgy tudom két oldalt fekete sáv fogja takarni a területet.

így

elég ocsmány ,inkább ablak módban játszom majd ....

Pedig 5120x1440 pazar volt

https://www.youtube.com/watch?v=NjNwQPaM7EM&t=1278s

[ Szerkesztve ]

(#7692) Peace


Peace
nagyúr

Hánytól játszható PC-n?

(#7693) savior válasza Peace (#7692) üzenetére


savior
őstag

17:00.

Nem tudjátok a d2jsp használata megengedett lesz a resu esetén?

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#7694) Peace válasza savior (#7693) üzenetére


Peace
nagyúr

Köszi!

(#7695) Chalez válasza pruzsi (#7691) üzenetére


Chalez
őstag

Sajnos a bétában ott volt az a két fekete csík, valami 19:9 képarányról olvastam, ami 21:9 monitorokon látható lesz... :(((

(#7696) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Írták a devek, h nem tudták/akarták megcsinálni widescreen-be mert akkor hozzá kellett vna nyúlni az ai-hoz is.

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#7697) Win-T válasza Bennyboy (#7696) üzenetére


Win-T
senior tag

Igen, valami olyasmi volt a magyarázat, hogy ugye az ellenfelek csak bizonyos területen belül kezdik el támadni vagy egyáltalán érzékelni a játékos karaktert. Ultrawide monitor esetén viszont sokkal több látszik a játéktérből mint amit ez a terület lefed, tehát minden további nélkül le tudná szedegetni egy távolsági fegyverrel vagy skillel a játékos az ott álldogáló inaktív monsztákat.

(#7698) pachito válasza Win-T (#7697) üzenetére


pachito
őstag

:K

(#7699) Laraxior válasza MutantZombie (#7687) üzenetére


Laraxior
titán

Gyorsan feldobtam a régit, szereztem pár karaktert és kipróbáltam, hogy melyik is lenne nekem a legjobb :D :R

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#7700) MATEO6600


MATEO6600
őstag

A Resurrected-nek ahogy látom van egy inaktív de saját topikja. Hol beszéljünk a játékról, itt vagy ott? :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.