Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:00:10

LOGOUT.hu

Diablo II Classic és Resurrected Alapok:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7551) savior válasza Vismajor01 (#7550) üzenetére


savior
őstag

:)
Már vagy 1 hónapja előrendeltem.
Vagy ww barbárral kezdek vagy a biztosabb, de kevésbe testhezálló utat választom és summon nekró leszek. A többi választási lehetőséggel gondjaim vannak.
Felmegyek csapatban hellig, ott runolgatok kicsit, utána pedig megpróbálok valamit soloban farmolni.
Mondjuk andy-t, vagy pit, ancestral tunnelt.
Igazából barbárhoz lenne több kedvem, de az ik set nélkül nem sokat ér szerintem. Forum goldért tudnék venni, de leaguen kívül nem akarom rá pocsékolni.
Summon nekrónak nincs különösebb cucc igénye ezekhez, de cserébe lassan is lehet vele haladni.

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#7552) savior


savior
őstag

Konzolosok örülhetnek: [link]

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#7553) Vismajor01 válasza savior (#7551) üzenetére


Vismajor01
addikt

Barbar elso karinak igazi kihivas, nehogy megutaltassa veled a jatekot :)

Necro sokkal racionalisabb valasztas elso karinak. Wc papirba csomagolva is elvegzi hellt, es ami megjobb, ez azt jelenti hogy full mfbe is vegig tud menni egy adott teruleten, es ne becsuljuk ala a CE erejet players1en. Teheneket pikkpakk letakaritod, pits ancient tunnels kicsit lassabb de az se durva.

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#7554) savior válasza Vismajor01 (#7553) üzenetére


savior
őstag

Köszi.
Közben beszéltem egy barátommal is és ő is nekrót javasolta.
Azt hiszem az lesz akkor.
Palát meg sorcit mondta még jónak kezdéshez, de azokkal meg béna vagyok.

Te hogy tervezed a kezdést?

[ Szerkesztve ]

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#7555) Vismajor01 válasza savior (#7554) üzenetére


Vismajor01
addikt

Sorci es pala is nagyon jo valasztas igen. Hammerdinnel nagyon hasznos vagy csapatban is, de mfelni is tudsz vele cs-t pl kitudod takaritani eleg konnyeden es az lvl 85 area.

En mindig blizzsorkot kezdek elso karinak, most sem lesz maskepp. :) Jol lehet vele mfelni ancient tunnels, andy es meph. Singleben is sorkot kezdtem es mar van 7 karim :) Masodik karinak mindig hammerdin ha mar van lovetta enigmara. Kerdeses lesz a dolog h lesz e dupe meg botok es olcso lesz az eni vagy sikerul nekik kiirtani es akkor kikell farmoljam kb a hreket amit egyelore nem tudom h fogok csinalni bneten :D Az is lehet h walk utan visszatérek singlebe es folytatom a holy grailt amint lesz plugY a jatekhoz :)

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#7556) proci985 válasza savior (#7551) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

sorcress vagy nekro

summon nekro tenyleg mindenen atmegy WCpapirba csomagolva is (75os lightning resistance kell, egyebkent kb mindegy), cserebe enigma nelkul picit lassu. ez persze relativ. ha online mesz ahol players1 van, ott a corpse explosion is eleg nagy segitseg. most, hogy egyszeru skillt rerollolni akar a hibrid megoldasok is jok lehetnek gyors farmra: summon nekrohoz kell kb ~50 skillpoint, a tobbivel lehet jatszani. pl poison nova es maxolt corpse explosion szokott jatszani budget speedfarm variansokra.

sorcress spec felszereles nelkul a legjobb mobilitasra, szinte barmit tud farmolni. es egy fullos meteorb kb a harmadik legerosebb build a summon nekro es a hammerdin mogott. elso 10 szint szornyu es kb elso 25-40 szint nyogvenyelos, de igazabol ez a nekro kivetelevel mindenre igaz. cserebe a nekro meg a hadseregevel a hajat fogja tepni Act5ben az osszes csatamezon ahol logisztikai remalomma valik a csontvazak terelgetese (pro tip: town portal, ha minden kotel szakad). elony, hogy azokat viszont nem szokas farmolni, egyszer meg kibirod. most, hogy lehet rerollolni egyebkent gyorsan at lehet allni pure lightning es meteorb buildek kozott, ami jo, mert a pure lightning mindenhol nem megy el, de ahol elmegy, ott viszont lenyegesen erosebb. ez gyenge gearben fontos.

hammerdint en hanyagolnam: engima nelkul nagyon maceras vele celozni / leadni a damot, plusz 1.12+ ota vannak ellene immunok is, szoval boven nem annyira jo, mint anno 1.10 alatt volt.

barbar: nehogy! gyakorlatilag az osszes kozelharcos build kuka (kivetel farkas druida es javazon) es a whirlwind se kivetel. van a warcry buildje ami kb a Diablo3 Explosive Blastja jatekstilusra es perfect gearben temposan viszi players4-6ot (es lassan de biztosan players8at), de annak irdatlan gearigenye van, wcpapirba csomagolva players1et se nagyon birja. gyakorlatilag a barbar az assassin mellett az egyetlen karakter aminek nincs stabil player8ig skalazodo buildje. szvsz a leggyengebb kaszt.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#7557) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Srácok. Terveztek karikat meg minden, de biztosak vagytok abban, hogy minden marad ugyan úgy, mint az eredeti Diablo 2ben? Gondolok itt a tárgyakra, setekre, drop rate...stb. Vagy gondoljátok hogy a felújított grafikán kívül minden marad a régiben?

[ Szerkesztve ]

(#7558) ldave válasza ProEvoFan (#7557) üzenetére


ldave
félisten

A dolgok 99%-a marad a régiben, pár bugot javítanak, de másba nem nyúlnak bele.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#7559) proci985 válasza ProEvoFan (#7557) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

beta utan es megjelenes elott mar nem valoszinu, hogy nagyon belenyulnak gyokeresen a skillekbe. itemizacio ezen a ponton kb mindegy, magatalalos karikrol beszelunk a legelejen.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#7560) reelc válasza ProEvoFan (#7557) üzenetére


reelc
veterán

The base patch will be v1.14, the latest Diablo 2 patch.

QoL lesz, pl. több tárhely, drop változás nem. Ugyanazt az élményt akarják visszaadni, mint amilyen 20 éve volt.
Mondjuk ez a változás sokat jelenthet a szólózóknak.

Esetleg nem lehetne csinálni egy összefoglalót, amiben linkelve lennének a tudnivalók, linkek, stb.? Lesznek még visszatérő kérdések, nem ismer mindenki pl. a buildes oldalakat, stb.

(#7561) Franklin válasza ProEvoFan (#7557) üzenetére


Franklin
addikt

Talán lemaradtál róla, de volt már egy zárt béta és egy nyílt béta is, mindkettőn játszottunk innen többen is (act1-2, öt karakterrel), pontosan ugyanolyan a játék, mint az eredeti, csak felújított grafikával és pár kényelmi funkcióval (pl. auto-pickup gold, ladder-only itemek single playerben is).

Tehát minden build és tipp, ami a D2-hez készült, az érvényes lesz az új változatra is.

Még a bugokat is bennehagyták, pl. Andariel farming bug.

Épp ezért sokallom érte a 40 eurót (pontosabban 40 dollárt, mert us shopban annyi, aki még nem vette meg, annak javaslom, hogy onnan vegye meg, így kb. 2000 Ft-tal olcsóbb), mert gyakorlatilag egy 21 éves játékot adnak el újra teljes áron.

Persze így is sokan meg fogják venni, mert erős a nosztalgia-faktor, én is meg fogom venni hangos káromkodások közben.... :D

(#7562) sto1911 válasza Franklin (#7561) üzenetére


sto1911
veterán

Nem sok játék nyitó ára mellett kampányolok, de szerintem azt a 40USD-t megéri a játék, amennyiben a kedves játékos tisztában van azzal mit vesz (old-school játék, modern grafikával, minimális QoL, kontroller támogatás!!!).

Manapság egy új játék ára 60, de kezd terjedni a 70 USD is, ahhoz képest már nem rossz.

(#7563) sto1911 válasza sto1911 (#7562) üzenetére


sto1911
veterán

Bár megvannak a kétségeim, pl. miért nem láttunk gameplayt a 2. act után, lesz-e single mod support, meg néhány egyéb apróság (pl. egygombos tárgy azonosítás).
Úgy tűnik valóban átgondoltak dolgokat, pl. kontrolleres irányítással miért van "összevissza" az öv tartalma, valójában azért, hogy a négyiranyú gomboknál a legközelebbi gombon legyen a life potion.
De hiányzik a közvetlen castolás billentyűzettel, vagy a földön lévő loot pontosabb kiválasztása kontrolleren.
Meg persze bugfixek, loot filter, hasonlók.

[ Szerkesztve ]

(#7564) Pocak89


Pocak89
aktív tag

Na ettől féltem...

Video games ruined my life!!! Good thing I have two extra lives

(#7565) reelc válasza sto1911 (#7562) üzenetére


reelc
veterán

Szerintem sem éri meg. Nagyon régóta 60 egy új játék, a 70 pedig most terjeng az új konzolgennel, mert túl régóta változatlanok az árak.
Ez csak egy cikk a sok közül, ami ezt boncolgatja.

(#7566) pachito


pachito
őstag

Akik szerint nem ér 40 dodót a projekt, mégis mennyit tartanának korrektnek? 30-at? Vagy még lejjebb? 20-at, amennyit a nevenincs indie játékokért kérnek? Vagy ingyen kellene, mint a fanprojektek? Ugyan már..

(#7567) Vismajor01 válasza Pocak89 (#7564) üzenetére


Vismajor01
addikt

Megfogjak oldani a plugYt ugyis, offline mod azt engedi a blizz

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#7568) savior válasza sto1911 (#7563) üzenetére


savior
őstag

Van Act 2 utáni gameplay videó is, habár nem angol, de azért érdemes megnézni: [link]

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#7569) reelc válasza pachito (#7566) üzenetére


reelc
veterán

Nem, szerintem a 25-30 talán korrekt lenne kezdőárnak.

De mondok egy házon belüli példát: kicsit több, mint 1,5 éve a Warcraft 3 új változata 30 EUR volt.

Azért nem kell túlozni.
Nem értem a kirohanásodat.
Mindenki hadd döntse már el magának, mi mennyit ér neki.
Márpedig egy új AAA alapjáték árának a 2/3-át hadd tartsam soknak egy 21 éves játék+kiegjének felújított változatáért.
Szerintem nem vagyok vele egyedül.

De inkább elhúzok innen a véleményemmel, jó játékot mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

(#7570) Elemental válasza reelc (#7569) üzenetére


Elemental
addikt

inkább elhúzok innen
Egyet kell értenem a döntéssel
:C

(#7571) pachito válasza reelc (#7569) üzenetére


pachito
őstag

Unalmas mindig csak azt olvasni, hogy ezeréves játék meg eznemisérennyit. Ettől boldogabb valaki ha napi háromszor elmondhatja?

Oké, az alma ára tavaly 200 ft volt, most meg 300. Az árak változnak és általában nem úgy hogy neked is jó legyen. Másfél év RENGETEG idő, teljesen irreleváns hogy a warcraft 3 mennyibe került anno. A nosztalgiatripet is meg kell fizetni, a Spyro, Crash meg tökömtudja még milyen remaster is ennyiért ment. Teljesen korrekt ár, az más kérdés hogy kinek mi fér bele a büdzsébe vagy mire hajlandó költeni.

(#7572) ProEvoFan válasza reelc (#7569) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Igazat adok neked.
Pl egy erős Indie játék (Hades, Art Rally) árában (kb 9K) teljesen oké lenne a kezdő ár. :K

(#7573) HellGreg


HellGreg
őstag

Árral kapcsolatban. Nem mindegy, milyen játékért adunk mennyit. Pl. A Tomb raidert az ember egyszer végigtolja, aztán megy a kukába. De a Diablo 2-be anno, meg most a 3-ba már nem tudom, hány órát öltem bele, és még mindig tolom, valószínűleg ez lesz a felújított kettessel is, a terv az, hogy legalább 4-5 karit kihúzok majd maxra amennyire persze időm engedi, és ahogy évek óta játszom a hármassal, úgy évekig fogok játszani a kettessel is, így szerintem a 40 euró szvsz nem sok. Mondjuk adhattak volna valami kedvezményt azokank, akiknek megvan a kettes és a hármas is, de nem adtak, ez nem jelentett akadályt abban hogy megvegyem.

(#7574) Vismajor01


Vismajor01
addikt

En ugy nezen h kokemenyen 3 ezer ftert vettem meg a D2-t 2002-ben, vagyis 19 eve!!! Ha havi 50 ftot kellett volna fizessek a jatekert akkor fizettem volna 35 eurot a jatekert..19 ev alatt. Ugyh ennyit akkor is adnek a jatekert ha uj graphot se hoznanak csak annyit h "fizess 40 eurt vagy nemtudsz tobbet online jatszani mert lelojuk a szerverek nagyreszet"

Pl GRID-et is megvettem, tokre szerettem, par eve ujra felraktam h autozzak erre nincs tobbi online jatek, lelottek a szervereket igy jartal.

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#7575) savior


savior
őstag

Nálam jól eltalálták az árat, legalábbis az ő részükről. Kb 15k ft volt a plafon, amit kifizettem volna érte, és ennyit is kértek. Annyival lett olcsóbb, hogy a D3-as piacolásomból volt még 3 euró a battlenet számlámon, így annyit nem kellett most rááldoznom.
Gondolom a D4 esetében 20k forint alatt nem áll meg a ceruza.

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#7576) Blizz válasza pachito (#7571) üzenetére


Blizz
őstag

Mindkettőtöknek igaza van, neked talán jobban, mivel pl németországban nem kell annyit dolgozni 40EUR-ért mint itthon(MO-n)
Szóval, hogy kinek mi sok, teljesen relatív.

És míg itthon megevszi mondjuk 100ezer ember addig németországban ez a szám 20x annyi. - ez csak egy példa, nem pontos a szám, csak összehasonlításképp mondom -

Amúgy meg ha nem fog sok fogyni a játékból 2 hónap múlva úgyis leárazzák..

[ Szerkesztve ]

No mistakes, just happy little accidents

(#7577) sto1911 válasza savior (#7568) üzenetére


sto1911
veterán

Köszi, nem láttam még. :R

(#7578) Bazzzs


Bazzzs
senior tag

Arról lehet valamit esetleg tudni, hogy a végleges verzió a bétára frissít rá, vagy totál előröl kezdi a letöltést? Azaz érdemes megtartani a bétát a gépen, vagy mehet az uninstall?

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#7579) Sdi válasza Bazzzs (#7578) üzenetére


Sdi
addikt

Általában rá szoktak frissíteni.

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/

(#7580) ldave


ldave
félisten

Lesz valamikor preload PC-re?

A Slime draws near! Command?

(#7581) savior válasza Bazzzs (#7578) üzenetére


savior
őstag

A bétát törölheted. Újat szed majd le.

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#7582) savior


savior
őstag

Új videó: [link]

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#7583) Bennyboy válasza savior (#7582) üzenetére


Bennyboy
őstag

Hangulatos az biztos.

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#7584) savior válasza Bennyboy (#7583) üzenetére


savior
őstag

Úgy tűnik, hogy a többi videó sokkal izgalmasabb lesz, mint amilyen az első 2 volt.

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#7585) Amerigo57


Amerigo57
őstag

Sziasztok.
Játszik még valaki itt a Fórum tagjai közül a Project Diablo2 free változatával ?

(#7586) Laraxior


Laraxior
titán

Behúztam én is, egy kis spórolással igaz, de a 39.99EUR helyett, inkább az US Shopot választottam, így csak 39.99$ lett :D
Jön még ebben a hónapban egy New World, októberben BF2042 is.. :B

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#7587) Peddy789


Peddy789
őstag

Erdekes volt olvasni it par velemenyt a drop rate-rol.
Meg olyan hozzaszolast hogy "ha el akarsz erni valami" akor kotelezo ez meg az.

Furcsa, szamomra azert a D2 kicsi sandbox, mert amugy engem nem erdekel a verseny a lvl99-ert.

Pont ez adja a jatek izgalmat, hogy tudod hogy nem, nem lesz 50 darab high runad valoszinuleg soha, de lehet hogy 1 se, es nem lesz meg minden item, foleg nem tokeletes statokkal. De akarmikor belogolsz mf-elni 1-2 orat, barmikor bennevan a pakliban hogy talalsz valami jo cuccot, amitol jobb lesz a karakter, lehet azzal mar tudsz meg erosebb teruletet farmolni, vagy mondjuk az hianyzott egy uj karakter buildhez amit igy ki tudsz probalni. Tehat mindig van ertelme jatszani, mindig erezheted ugy hogy haladsz valahova.

Nagyon nem tetszik ez a mentalitas, hogy gyorsan essen ki minden, aztan csukjuk be a jatekot, es kesz?

Nyilvan adott pont utan lehet annyira belassul mar az esely hogy valami ujat talalsz hogy lehet valaki ugy erzi mar sehova se halad.

Az elso karakter kezdeshez:

En necro, sorc, paladin kozott filozok.
Valaki irta itt hogy tuti tax az elejen ramenni minnel gyorsabban az uber farmra. Ez eleg jopofa sajat szorakoztato celnak hangzik.
A gond csak hogy milyen karival lehet ezt magabiztosan csinalni? Oke hogy a smiter tutira kell megolni az ubereket.

de mivel lehet Nihlathak-ot farmolni? Amig nincs rest in peace gyuru, csak necro vagy paladin tudja megoldani a dolgot nem? A paladin aura ami eltunteti a hullakat, vagy a necro corpse explosion.
Mondjuk talan a paladin vigor auraval lehet gyorsabban megoldja a lejutast a bosshoz mint egy necro. Vagy egybol a smiterrel is lehet farmolni magat a kulcsokat is? Vagy ahoz hammerdin erdemesebb?

(#7588) Pocak89


Pocak89
aktív tag

Lenne egy smiter kérdésem. Single player-ben játszom plugyval. Készülnék überekhez és szerintetek az alábbi gearrel működne a dolog? Néztem neten budget guideket, pár item-ben különbözik az enyém. Nem hiszem, hogy nagy különbség lenne, de ebben nincs tapasztalatom.
weapon: black
switch: life tap wand
helm: Kira's Guardian
chest: Rattlecage
gloves: sander's taboo
boots: Goblin toe
shield: Herald of zakarum
belt: string of ears
amulett: mara
ring: +resist

Ott lenne a dracul's kesztyű ami automata life tap miatt harc közben jól jöhetne, de akkor elvileg kéne mellé cat's eye vagy highlord amu. Na ebből a 3 itemből egyik sem esett még... De láttam olyan buildeket ahol ez a kesztyű nincs is bent.

Köszi!

Video games ruined my life!!! Good thing I have two extra lives

(#7589) DaveHutt válasza Pocak89 (#7588) üzenetére


DaveHutt
őstag

Ez menni fog. Ha leesik a Life Tap, szaladj arrébb, told vissza Mephistora. Anélkül gyorsan meghalsz.

(#7590) Blizz válasza Peddy789 (#7587) üzenetére


Blizz
őstag

Szerintem smiter/hammerdin vagy necro a legjobb kulcsfarmhoz. - de ebben nem vagyok eléggé járatos egyelőre -
Necro decrepify-val elég hatásos, és ha egyet megölsz a többit meg corpse exp-vel kinyírod.

Én személy szerint vagy necro vagy blizz sorcival kezdek (AT, LK és mephi farm orrvérzésig), és úgy farmolom ki a runákat a barbáromnak (grief enigma stb..)

No mistakes, just happy little accidents

(#7591) Elemental válasza Blizz (#7590) üzenetére


Elemental
addikt

Soloba summon snecit, haverral fire/orb sosot indítok.

(#7592) Vismajor01 válasza Pocak89 (#7588) üzenetére


Vismajor01
addikt

Rattlecage helyett smoke, kira helyett guillame's face, SoE nem rossz de LL nem ér semmit, dungo jobb a vita miatt. Weapon black az nagyon nagyon a minimum, annál csak jobbak vannak, ha van rá lovetta. Persze a black is teljesen jó. Nem kell annyi cb mint amennyi neked van, cipőnek mehet gore nyugodtan ha van. IAS-ra figyelj, hl nem véletlen van ott legtöbbször.

#7590Blizz

Online nem érdemes LK-t runolni, pl1ben nem eshet kb semmi

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#7593) Blizz válasza Elemental (#7591) üzenetére


Blizz
őstag

haverod palát csinál?

#7592Vismajor01 Igaz, nem írtam, hogy én SP-re gondoltam. Nagyrészt ott fogom tolni.

[ Szerkesztve ]

No mistakes, just happy little accidents

(#7594) Elemental válasza Blizz (#7593) üzenetére


Elemental
addikt

Valami közelharcost, vagy pala, vagy baba, ha jól rémlik.

(#7595) Vismajor01 válasza Blizz (#7593) üzenetére


Vismajor01
addikt

Az jo, spben nincsenek monszterek uberben szal eleg easy csak lgt res legyen eleg kulonben meph egyhitel

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#7596) Peddy789 válasza Vismajor01 (#7595) üzenetére


Peddy789
őstag

Egy tipp, uber mephisto conv auraja valami lvl23? vagy nemtudom, a lennyeg hogy paladinnal, ha nagyobb a conv aurad mint uber mephistoe, akkor a tied gyoz es felulirja az o aurajat, igy nem kapsz - resistet. Legalabbis egy videoban ezt lattam, aztan proba cseresznye mi az igaz.

Szoval a legjobb defensive aura ott az offensive aura :DD ;]

(#7597) Vismajor01 válasza Peddy789 (#7596) üzenetére


Vismajor01
addikt

Erről én is hallottam, de igazán nem nagy cucc lenyomni p1en übert smiterrel úgyh inkább a dmg-re megyek rá és annyi plusz pont nem marad h convit igy feltudjam huzni

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#7598) tiborv válasza Peddy789 (#7596) üzenetére


tiborv
aktív tag

Ez bneten mukodott smiter kozeleben kellett lenni egy hammernak.

D2r.guide; http://classic.battle.net/diablo2exp/; https://d2.maxroll.gg/

(#7599) MutantZombie


MutantZombie
tag

Már csak 7-t kell aludni (ahhoz, hogy 10 kB/s-mal letölthessük) és még 30-t ahhoz, hogy játszani is lehessen vele.

Ha válaszolsz a kérdésemre vagy segítesz bármiben, akkor köszönöm!

(#7600) ProEvoFan válasza MutantZombie (#7599) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

PS5ön 1 gigabites nettel nem tart tovább, mint egy szendvics elfogyasztása. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.