Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:00:10

LOGOUT.hu

Diablo II Classic és Resurrected Alapok:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8001) pruzsi


pruzsi
őstag

Mostmáér megvan a glacial spike-ra is kellett egy után engedte a blizz-t

(#8002) MZsoltee válasza #21346560 (#7996) üzenetére


MZsoltee
veterán

Milyen kari az új kari semerre jar? Én a második act kozepe felé járok egy necroval.

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#8003) #21346560 válasza MZsoltee (#8002) üzenetére


#21346560
törölt tag

Az online 23. szintű varázsló, 2. act vége, az offline 73 szintű szintén varázsló. :B

Nekróhoz sajna nem sok cuccom van, adok szivesen bármit, amim van!

[ Szerkesztve ]

(#8004) Rent


Rent
senior tag

Ez most vicc? Vasárnap este kell karbantartást végezni?? Első nap nem megy. Első vasárnap este nem megy, tényleg refund lesz a vége..

El is ment a refund kérelem. Pedig nagyon vártam ezt a játékot, de így kiadni.. Talán egyszer újra megvásárolom.

[ Szerkesztve ]

(#8005) mikromanus


mikromanus
veterán

Kemény küzdelmek, szívások és rollback-ek után végre átnyomtam a karaktert Hell-re. Erre ezt adja:

Hát akkor jólvan baz+! :DD

Szerk: JA, hogy karbantartás van? Akkor meglesz az? Gondolom majd megint Act4 -ben valahol.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#8006) #21346560


#21346560
törölt tag

Nálam minden okés! :B
Már nálam sem... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8007) pachito


pachito
őstag

Hát, tök fun volt ez a holy freeze zealot pala úgy nightmare ancientekig, aztán koppantam keményen, semmilyen csellel nem mentek le. Váltottam hammerre, egyből megfeküdtek pedig nagyon nem akartam respecelni. Ennyit a spanyolviaszról..

(#8008) mucsácsó


mucsácsó
tag

én is kisebb infarktust kaptam az eltűnt karim miatt (újat se lehet kreálni perpill) - de írja is a battlenet, hogy 19:30-22:30 között karbantartás... faxomba, pedig alig vártam hogy hazaérjek és tolhassam :(

(#8009) shotika válasza vaakuum (#7997) üzenetére


shotika
őstag

Itt vannak fasza build ötletek:

[link]

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#8010) Rent válasza mucsácsó (#8008) üzenetére


Rent
senior tag

Ebből lett elegem, pár óra alatt meglett a lvl60 hell a2-ig, remélem jóváhagyják a refundot, mert ez így nonszensz. Se első este nem ment, se első vasárnap este. Pont vasárnap este kell karbantartást végezni??

(#8011) Shaza


Shaza
senior tag

Hello!Hogy tudom elővarázsolni az Msi Afterburner-t?Minden játéknál mutatja bal felső sarokban az adatokat ,itt nem.

(#8012) mikromanus válasza Rent (#8010) üzenetére


mikromanus
veterán

Amikor nagyon elszararódik valami, akkor nem jó tologatni a foltozást... :Y

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#8013) #75376384


#75376384
törölt tag

bevallom eleg regen jatszottam mar, de nem dereng, hogy baal a tesoit miutan megoltem az egyiket 10mp-re ra megint megidezne. vagy mi a jo trukk ez ellen a maki ellen? :D

(#8014) sto1911


sto1911
veterán

Úgy látom indul megint az Újmagyar Marius-siralom....

Amúgy most léptem be, simán megy.

[ Szerkesztve ]

(#8015) Laraxior


Laraxior
titán

Sarga, neadjisten zold feliratos cuccbol nem lehet valahogy socketest csinalni? :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#8016) savior válasza Laraxior (#8015) üzenetére


savior
őstag

Act 5-ben Larzuk tud beletenni 1 socketet. Ez egy quest jutalom. Nehezsegi szintenkent 1szer mukodik.

[ Szerkesztve ]

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#8017) Laraxior válasza savior (#8016) üzenetére


Laraxior
titán

Ahh, pont a Diablonal vagyok, meg par szintet kell fejlodnom, hogy leverhessem :B Utana ranezek. Hegyekben allnak a runak, kavicsok, koponyak mar.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#8018) #21346560 válasza Laraxior (#8015) üzenetére


#21346560
törölt tag

Akár aranyba is tudsz! :K

(#8019) pachito


pachito
őstag

Lenne igény egy külön Diablo 2 trade topikra? Rengeteg unique, set, rare cuccom meg rúnám van amit szívesen csereberélnék.

(#8020) Win-T válasza savior (#8016) üzenetére


Win-T
senior tag

Cube recept is volt valami lyukasztós, rosszul emlékszem?

(#8021) savior válasza Win-T (#8020) üzenetére


savior
őstag

az ritka cuccokra szerintem nem mukodik.

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#8022) vaakuum válasza sto1911 (#8014) üzenetére


vaakuum
addikt

karakter kiválasztás, indítás után a szélfúvás és tűzropogás hang megy, de fekete háttérrel.
kilőni is csak feladatkezelőből lehet :O

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#8023) saelin válasza vaakuum (#8022) üzenetére


saelin
veterán

Akkor nem vagyok egyedül. Most akartam volna csinálni egy Melee Enchantress-t...

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#8024) #21346560 válasza pachito (#8019) üzenetére


#21346560
törölt tag

Én jó ötletnek tartom! :R

(#8025) sto1911 válasza vaakuum (#8022) üzenetére


sto1911
veterán

Én most is tolom, vagy a 4. countess runon vagyok túl, egyszer volt lag Meg rubber banding, de wifin vagyok, laptopról, szóval lehet amiatt.

Rakd fel a legújabb VGA drivert, ha nincs fent, ez nagyon helyi problémának tűnik.

(#8026) Shaza


Shaza
senior tag

A HC nagyon nehéz?

(#8027) Win-T válasza Shaza (#8026) üzenetére


Win-T
senior tag

Ugyanolyan nehéz mint a nem HC, csak jobban kell vigyázni.

(#8028) Shaza válasza Win-T (#8027) üzenetére


Shaza
senior tag

Köszi!Erre nem tudod véletlenül a megoldást?Hogy tudom elővarázsolni az Msi Afterburner-t?Minden játéknál mutatja bal felső sarokban az adatokat ,itt nem.

(#8029) saelin válasza sto1911 (#8025) üzenetére


saelin
veterán

Nincs semmi "baja" a gépének. Szimplán csak páran nem tudunk új világot generálni, mert a blizz szerverei vacakolnak/karbantartanak. Ugyan ezeket tapasztalom PS5-el is. Fekete kép, tábortűz hangja, recsegő zene és semmire nem reagál a játék. Úgy kell bezárni PS menüből.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#8030) tPedro_


tPedro_
őstag

Ha meghaltam és kilépek a játékból, a hulla visszakerül a városba vagy elveszett?
Ha megmarad akkor az abban az esetben is igaz ha több hulla van?

(#8031) #21346560 válasza tPedro_ (#8030) üzenetére


#21346560
törölt tag

A régi verzióban a vásorban lesz, az újról nem tudok nyilatkozni.
Jól felpörgette a topikot a karbantartás! :DDD

(#8032) tPedro_ válasza #21346560 (#8031) üzenetére


tPedro_
őstag

Köszi.

Nalam fut a játék, nincs itt gond. :)
Csak lvl26os karival úgy látszik nem kellett volna belépni az Abaddon nevű helyre, rögtön a bejáratnál agyoncsaptak, alig bírtam kikecmeregni.

[ Szerkesztve ]

(#8033) #21346560 válasza tPedro_ (#8032) üzenetére


#21346560
törölt tag

Huh! Hát igen korainak tűnik valóban!
Én többször végigtolok 1-1 pályát , pl. Arcane Sanctuary elég jól dob cuccot, azt 3-4 alkalommal kipucolom, sok az ellenfél is, lehet fejlődni, illetve a Seven Tombs is sok cucc, sok ellen, sok XP! :DDD

(#8034) maajsz


maajsz
senior tag

Nálam eddig kétféle bug fordult elő, egyik hogy sosoval elementál sebzéstől néha nem akar meghalni a második pályai kis ugrálós-pattogós mob, beragad 1hp-ra és csak fizikális sebzéssel tudom leütni, a csicsó meg nem is látja olyankor. Ugyan ez a kisugrálós az act4-en is előfordul és ott is csinálja. Másik meg, hogy előfordul újra krea után, hogy az előző game minimapja "ott ragad" és az új egy másik réteggel megy rá és ettől nem látni ki semmit az egészből.

(#8035) vaakuum válasza saelin (#8029) üzenetére


vaakuum
addikt

Szerintem sincs baja. Felteszem a karbantartás miatt alacsonyabb erőforrásmennyiséggel operálnak a szerverek. Aki bent van, annak megyeget, de nem nagyon enged új játékokat inítani.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#8036) pruzsi


pruzsi
őstag

Játékostársakat keresek btnet tag pruzsi#2879
Jelenleg lvl40 sorc Blitz,eredetivel nem játszottam !
Minden nap 16 órától online

(#8037) savior válasza pruzsi (#8036) üzenetére


savior
őstag

hellen hanyas szintu mobok vannak?
azt tudom hogy bizonyos palyakon 85(?) szint van es az a legnagyobb, de ha csak kolbaszolok az actokon, akkor mekkora szintu mobokkal harcolok?
azert erdekel, hogy talalhatok e ott jo cuccokat?

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#8038) Win-T


Win-T
senior tag

Jól rémlik, hogy Cow levelen ha megölöm a tehénkirályt akkor nem mehetek oda többet? Valamiért erre emlékszem régről, de lehet rosszul.

(#8039) vaakuum válasza vaakuum (#8035) üzenetére


vaakuum
addikt

Azt mondja a game, hogy a karakterem játékban van, ezért nem tud újat indítani. Közben meg ott les a lobbiban... és nincs disconnect gomb, újra meg hiába indítgatom....

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#8040) savior válasza Win-T (#8038) üzenetére


savior
őstag

Régen így volt, de megváltoztatták. Akárhányszor ölhető.

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#8041) savior válasza vaakuum (#8039) üzenetére


savior
őstag

Most javítják ezt a bugot. Fél óra múlva talán jó lesz.

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#8042) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Hogy lehet a térképet kicsibe feltenni a bal sarokba?

Valamint a tree of inifuss-t hol találom? Underground passage 1-2 ot végig mentem de nem találtam...

[ Szerkesztve ]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#8043) savior válasza MikeWazowski (#8042) üzenetére


savior
őstag

Optionsba van a minimap beállítás.
Underground passage 1-ből visz egy kijárat oda. Egy nagy fát kell keresni.

[ Szerkesztve ]

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#8044) MikeWazowski válasza savior (#8043) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Meglett köszönöm. Azt hittem még ott lent lesz ..:K

Csak az a bajom hogy full random kidobal a játék amd driver idotullepes miatt.. nem olvasott valaki erről valamit? Elvileg minden driver friss

[ Szerkesztve ]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#8045) Lézerparaszt


Lézerparaszt
őstag

Sziasztok! 71-es lightning trap assassin vagyok, de Hellen úgy néz ki elakadok.
A csótánybarlangban kéne haladnom Act2-ben, de lightning immune mobok jönnek. Kint megoldom azzal hogy rárobbantom a nem immune mobok hulláit, de itt ez nem opció.
Van valami trükk ilyen esetben, vagy inkább csak hívjak be valakit aki tudja őket ölni?

[ Szerkesztve ]

A játék az nem játék!

(#8046) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Nektek frissül a játék? Kliens azt írja hogy naprakész de ha elinditom a játékot akkor a kliens azt irja update...

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#8047) MikeWazowski válasza MikeWazowski (#8046) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Már minden ok, nem irja hogy lenne update. Ám meghaltam és a városba meglettek a cuccaim, de a pénzem eltűnt... Ez normális? Nem kapom vissza?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#8048) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Mikor panaszkodtok, ez szar, az szar, akkor pls írjátok már oda hogy melyik platformon van a probléma.... :R

[ Szerkesztve ]

(#8049) mephi666 válasza MikeWazowski (#8047) üzenetére


mephi666
nagyúr

pénzre érdemes figyelni, hogy időnként berakd a ládába, mert ami a karakternél van, az halálkor a földre kerül (vagy lehet nem is a teljes összeg, mert lecsíp belőle a játék?) és kilépéssel eltűnik (a cuccok viszont megmaradnak)

ui: ehh, most nézem hogy a rohadék a ládából is kilopja a pénzt :Y meghaltam és -230ezer... fasza

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#8050) savior válasza mephi666 (#8049) üzenetére


savior
őstag

A shared stashba kell rakni a penzt. Onnan nem veszik el.

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.