Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:00:10

LOGOUT.hu

Diablo II Classic és Resurrected Alapok:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8401) sto1911 válasza Elemental (#8400) üzenetére


sto1911
veterán

Pont ott jarok ahol te es meg mindig azzal a wanddal es offhanddel nyomom, amit a Den of Evil elott vettem Akaratol :D Egyszeruen nem esett jobb, neked tobb szerencsed volt ezek szerint.

[ Szerkesztve ]

(#8402) AxBattler


AxBattler
félisten

Couch coop-ot mindenki maga megoldja. :DDD

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#8403) vaakuum válasza tiborv (#8389) üzenetére


vaakuum
addikt

Apropó: elképzelhető, hogy a játék alatt multiban lehet futtatni valami "segédprogramot", ami a lootot szedi fel? Csak mert 2-3 olyan élményem is volt az elmúlt két napban, hogy tökegyedül nyitok egy ládát a szoba közepén, a többiek még az ajtóban nyomorognak, de a kiesett rúnát szinte időm nem volt megnézni, úgy tűnt el, miközben csak én álltam a közelében. Illetve jártam így arany cuccal is.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#8404) Jim-X válasza vaakuum (#8403) üzenetére


Jim-X
Topikgazda

Pickit a neve es sokan hasznaljak...Nem tudom a D2R-ben van-e, de gyanitom igen :((

A játék az nem játék!

(#8405) Bennyboy válasza AxBattler (#8402) üzenetére


Bennyboy
őstag

Milyen egészségesen nassoltok, ezt már szeretem :)

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#8406) forras2


forras2
őstag

Én viszont szeretnék 1 kis segítséget kérni moddolással kapcsolatban :D
Itt mit, és hogyan is kéne nekem csinálni pontosan, hogy működjön a mod?
Create a new shortcut for D2R.exe
Right click on the new shortcut, select properties, and add the "-mod Karla" parameters
Érteni értem a lényegét, csak azt nem, hogy mihez is kéne hozzá adnom/írnom ezt a -mod Karla "paramétert"...

(#8407) vaakuum válasza Elemental (#8400) üzenetére


vaakuum
addikt

Régen én is sokat Diablóztam, egy egész OFFLINE mappám volt kinyomtatva a rúnaszavakról, itemekről, (gyakorlatilag megvolt a hivatalos teljes tudnivalója egy 4 gyűrűs mappában, többszáz oldalon), de az, hogy külön oldalakon kelljen itemeket szerencsétlenkedni, az azért eléggé gáz volt már szerintem akkor is. Akkor inkább már raktak volna bele ingame vásárlós cuccot, hogy a bnet oldalra töltsél fel lóvét, és vedd meg, amit akarsz, ne pedig botozós random embereket kelljen keresni, random számlaszámra utalni és moderátorral valahogy áttradelni a cuccokat. Mert az alsó harmadnál magasabb rúnákat vagy értelmes arany cuccot én sem találtam soha, pedig nekem is 1k fölött volt benne a játékidő.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#8408) savior válasza vaakuum (#8403) üzenetére


savior
őstag

Nekem is volt hasonlo elmenyem baal lootolasnal.

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#8409) tiborv válasza vaakuum (#8403) üzenetére


tiborv
aktív tag

Pickit regen volt, de nem tudom most van e mar az uj jatekhoz. Random partynak ennyi hatulutoje van hogy eselyed nem lesz semmit felvenni. Ha kialakul egy kozosseg akikkel az ember mindig egyutt jatszik akkor azert jobb mert ugy is megbeszelitek. Loot miatt igy ne nagyon menj idegenekkel, csak ha xp kell vagy questek.

Elemental: en most 70-71ig elhuztam magam pitben, de amuletem meg mindig +2 damot ad es ovem is 2 stres normalos :)

D2r.guide; http://classic.battle.net/diablo2exp/; https://d2.maxroll.gg/

(#8410) sto1911 válasza forras2 (#8406) üzenetére


sto1911
veterán

Ide kell beirni:

[ Szerkesztve ]

(#8411) Viktor77 válasza forras2 (#8406) üzenetére


Viktor77
titán

Példa.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#8412) AxBattler válasza Bennyboy (#8405) üzenetére


AxBattler
félisten

Ja. Kár, hogy nem az én asztalom/setup-om. :B :D

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#8413) vaakuum válasza tiborv (#8409) üzenetére


vaakuum
addikt

3 karit indítottam párhuzamosan, az egyikkel már elértem act3-at. Abban reménykedtem, hogy gyorsabb lesz csapatban, de ritkán lehet olyanokat találni, ahol a WP-t is össze lehet szedni, meg a küldiket is mind meg lehet csinálni sorban.
Az már látszik, hogy főboss-t mindig egyedül lesz célszerű megölni...

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#8414) Elemental válasza sto1911 (#8401) üzenetére


Elemental
addikt

Akarához érdemes sűrűn benézni, ott vettem +3 raise skeleton wandot. Nm-en meg szokott lenni +2 summoning skilles wandot.
Lehet, hogy a HC-t jobban díjazza a gém :)

(#8415) savior válasza vaakuum (#8413) üzenetére


savior
őstag

Eleg csak a fobb kuldiket megcsinalni.
Kesobb ha erosebb leszel visszamehetsz megcsinalni a tobbit.

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#8416) Balion válasza AxBattler (#8402) üzenetére


Balion
senior tag

:Y
Nem is tudom mire nézzek :DD

Sto1911_#8387: :C

[ Szerkesztve ]

(#8417) Peace


Peace
nagyúr

A kis barbáromon jobb felszerelésen túl az Iron Skin és Natural Resistance passzív képességekkel tudok csak segíteni, hogy ne legyen olyan kis papír szegény, ugye? Basszus belefutok néha olyan csapatokba, hogy két másodpercig élek. :Y

(#8418) savior válasza Peace (#8417) üzenetére


savior
őstag

Vannak harci kialtasok is, amik pl hp-t vagy defenset novelnek.

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#8419) Peace válasza savior (#8418) üzenetére


Peace
nagyúr

Na meglesem majd, de a világ összes pontja sem elég arra, ami kimaxolnék. :DDD

Battle Command és a Shout is jó lenne. Az iron skin-ről meg le lehetne venni a feleslegesen rápakolt pontokat, csak figyelni kell rá, mikor esik le a kiáltás....ejj de macerás. :P Látszik, hogy csak menni szoktam általában és gyakni. :DD

[ Szerkesztve ]

(#8420) Blizz


Blizz
őstag

El Classico:
Lord Thundercock

No mistakes, just happy little accidents

(#8421) MutantZombie


MutantZombie
tag

Kicsit olyan nekem ez a játék, mint az autók világában az old timer.

Vannak jobbak, szebbek, biztonságosabbak, de a régivel játszani, ami fel van újítva, nem ugyanaz az élmény, mint egy újjal.
És ha átalakítják, akkor meg már nem old timer...

Ha válaszolsz a kérdésemre vagy segítesz bármiben, akkor köszönöm!

(#8422) EczkE


EczkE
addikt

3 socketes targybol lehet 4 socketest csinalni valahogy?

Asszem mindenféleképpen!

(#8423) Joco_77 válasza MutantZombie (#8421) üzenetére


Joco_77
aktív tag

Én imádom minden percét. Nálam R.I.P diablo 3. Nem egy kategória. Végre sötétek azok a katakombák, nem valami ködös nemtudommiben mozgok(persze van olyan munkatársam aki inkább diablo3azik mert az pörgősebb én egyébként meg tudom érteni, ki mit keres egy játékban).
Itt nincs minden sarkon legendary (ebből a szempontból már a Diablo3 is "vicc" magasabb torment fokozatokon, de a Borderlands3 pedig már viccesnek se vicces, amikor a minimapon egymást érik a legendaryk).Itt még meg kellett dolgozni érte. Arról nem beszélve, hogy szétkap Hellen néha váratlanul 1-2 sima mob úgy, hogy "öröm" nézni. Path of exile, Grim Dawn se rossz, de...ez hiányzott már na... :)

[ Szerkesztve ]

(#8424) Balion válasza MutantZombie (#8421) üzenetére


Balion
senior tag

Nekem ugyanazt az élményt hozza, mint anno.

(#8425) Blizz válasza EczkE (#8422) üzenetére


Blizz
őstag

Nem

No mistakes, just happy little accidents

(#8426) DaveHutt válasza Elemental (#8400) üzenetére


DaveHutt
őstag

Gyere fel hellre, fogsz te is sírni. Én egy hete Mephistot farmolok, illetve ma LK rack runok mentek, hàtha kiesik egy fehér Monarch. Természetesen nem esett. :) Eddig a legjobb drop nekem hellben egy low resistes Vipermagi meg egy rémgyenge Gheeds Fortune sorceressnek. Ja meg NM-ben egy Lidless Wall.

[ Szerkesztve ]

(#8427) Balion


Balion
senior tag

Ezzel a Duriel Bossal minden karimmal szívok. Ti meg tudjátok ölni anélkül, hogy vagy 20x meghalnátok? Normal fokozaton... Pici a terem, ahol van, egyből rám fut, fagyaszt, jó nagy sebzést oszt. Esélyem sincs.

[ Szerkesztve ]

(#8428) Lokids válasza Balion (#8427) üzenetére


Lokids
addikt

Normálon a legtöbb karinak szívás duriel (summon necro kivétel :P) . Amikor még nincs cuccod, esetleg underlvl is vagy... Mondjuk 20x kicsit túlzás... De nem szégyen párszor felmenni a városba.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#8429) Lorden válasza Balion (#8427) üzenetére


Lorden
senior tag

Vigyél segítőt, nyithatsz portált a teremben is, ha végképp nem megy akkor gyenge vagy hozzá és lépj még 2-3 szintet, aztán próbáld újra.

(#8430) Blizz válasza Balion (#8427) üzenetére


Blizz
őstag

Thawing Potion és mivel szenvedsz ennyire?

Kiteolni kell casterrel, meleevel life leech és mana leech jó ha van

No mistakes, just happy little accidents

(#8431) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Elkezdek este egy új sorcit. Tudom neten van sok build de tudna valaki segíteni hogy legalább lvl 20 ig hogy fejlődjek? Melyik statra kell pont, skillek stb? Blizzardos sorci szeretnék majd lenni idővel. Megköszönném! :R

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#8432) DaveHutt válasza Blizz (#8430) üzenetére


DaveHutt
őstag

Leech működik bossokon?

(#8433) Horvi válasza Lokids (#8428) üzenetére


Horvi
őstag

Trapsin is kivétel volt. Futkosol körbe-körbe iszod a mana potit és közben nyomod a wake of fire trapet mint süket a csengőt :DD

Hello darkness, my old friend...

(#8434) Balion válasza MikeWazowski (#8431) üzenetére


Balion
senior tag

Én charged bolttal mentem jóideig, nagyon jól lehet vele tisztogatni. Meg is szerettem annyira, hogy lehet, hogy az marad a fő skillem és nem a chain lightning. Legalább így másik ágra is tudok pakolni. Én arra tennék lvl 20-ig.

[ Szerkesztve ]

(#8435) vaakuum válasza Horvi (#8433) üzenetére


vaakuum
addikt

Én is egy trapsinra gyúrok az assával, de arra már nem emlékeztem, hogy a nyomorult light trap sebzése akárhanyas szintre is van húzva, 1-es értékről számol, úgyhogy átlagban a max érték felét sebezgeti.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#8436) Blizz válasza DaveHutt (#8432) üzenetére


Blizz
őstag

Life leech igen, manaban ne mvagyok biztos

No mistakes, just happy little accidents

(#8437) DaveHutt válasza Blizz (#8436) üzenetére


DaveHutt
őstag

Aha, akkor csak az Übereken nem működik. De rég volt már.

(#8438) Vismajor01


Vismajor01
addikt

Nem jó a loot, nincs loot, nehéz a játék..

Srácok ha nem értesz a játékhoz és pl két elementalba fejlesztesz egy helyett, vagy zeal palát kezdesz hammerpala helyett, teethet tuningolod summon necroként- Erről miért a játék tehet?

Igen, baromi bonyolult. Van arealvl, monsterlvl, itemlvl. Van absorb, resist, def, block. Van rw, van craft, van reroll. Van synenergie, kopik az item és a tp scroll is elfogy. Van fcr fhr ias bp.

Persze, hogy a HR-ek ritkán esnek- láttál már enigmát, infynitit? Borzasztó OP, még jó h nehéz kifarmolni.

Aki haladni is akar a karijával előre az pedig nem tudja kikerülni a jsp-t ha szereti ha nem. Ingame tradeel nem tudsz sehova sem fejlődni hacsak nem találsz egy halom istet.

Jsp lehetőséget ad hogy a cowon talált béna viper meg béna gheeds árából vegyél 5 monarchot meg spiritkardot. Ellehet ezt utasitani persze, de akkor ne csodálkozz ha olyan kockák mint én lvl 88on vannak két karival és pl8ban irtják hellen a monsztákat, te pedig mephit is alig birod megölni.
:R

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#8439) Jim-X válasza Vismajor01 (#8438) üzenetére


Jim-X
Topikgazda

Kemeny vagy csoki :C ;]

A játék az nem játék!

(#8440) Lokids válasza Vismajor01 (#8438) üzenetére


Lokids
addikt

De azt is meg kell érteni, hogy a legtöbb játékosnak körülményes a d2jsp. Még nekem is, pedig régen is toltam. Bár az accom úgy néz ki nincs meg.

Én is jobban örülnék, ha ezt játékon belül el lehetne intézni.
Erre a D3-as AH tökéletes volt. Annak valami formáját kéne D2-be integrálni, és akkor szinte mindenki használná.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#8441) pachito válasza Lokids (#8440) üzenetére


pachito
őstag

Számomra is érdekes hogy nem lett a trade részre valami hivatalos változat, külsős oldalakon hókamókázni nem az igazi. Vagy csak nem merték meglépni a Warcraftos fiaskó után, esetleg féltek a veterán "no change" gamerek haragjától? Furcsa hogy pont egy ilyen kézenfekvő dolgot nem monetizálnak.

(#8442) Lokids válasza pachito (#8441) üzenetére


Lokids
addikt

Pedig csak annyit kellett volna megoldani, hogy legyen egy felület, amit a lobbyból 1 gombbal elérhetnek. Ahol látszik az item és hogy mit kérnek érte. Bár, mivel a gold erre nem alkalmas, ezért full rúna alapú lenne a gazdaság.

De amúgy biztos gondolkodtak ezen. Még az is lehet, hogy el is készítették, csak végül nem került be a játékba.

[ Szerkesztve ]

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#8443) pruzsi válasza pachito (#8441) üzenetére


pruzsi
őstag

+ a loot drop egyéni legyen mire odaérek mindent felporszívóznak :D

(#8444) Vismajor01 válasza pachito (#8441) üzenetére


Vismajor01
addikt

Csinálhatnánk pedig itt is adok-veszek topikot. Vagy ingame ezért-azért vagy ingyé'.

Kiesett nekem egy 4 sock partizan, nekem nem kell ha vkinek kell insightra vigye

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#8445) Balion


Balion
senior tag

Kreáltam egyet, neve phtopik, jelszó: PH. Jó lenne egy kis adok-kapok :D
Ugyanitt: normal összes wp-je megkapható.

[ Szerkesztve ]

(#8446) Franklin válasza Balion (#8427) üzenetére


Franklin
addikt

Sorcival static field-del pillanatok alatt le lehet kapni a hp-ját. Elemental druiddal is kb. 20 mp, csak rohansz körbe és rakod alá a Fissure-t.

De minden karakterhez és buildhez van tipp bossok ellen. Ha semmi nem működik, akkor act2 follower is meg tudja ölni, csak szépen fel legyen öltöztetve és nyomni kell az arcába a potikat 😄

(#8447) Balion válasza Balion (#8445) üzenetére


Balion
senior tag

Egy órán keresztül nem nézett be senki, úgyhogy már nem él :D

(#8448) D4v3 válasza DaveHutt (#8437) üzenetére


D4v3
őstag

NM/H /U Mephi, H/U Diablo akiken egyáltalán nem megy a leech, max. a necro Life Tap átok működik rajtuk. A többieken valamilyen módosító van a leech-re, de megy legalább, H/U Durielen pl. teljes hatékonysággal.

(#8449) aradebil2 válasza Vismajor01 (#8438) üzenetére


aradebil2
senior tag

mi is a baj a Teeth-szel? Legjobban haladós skill lvl 18-ig necroként :U

(#8450) vaakuum


vaakuum
addikt

a spirit rúnaszóhoz normalon countess minden rúnát tud dobni?

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.