Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:00:10

LOGOUT.hu

Diablo II Classic és Resurrected Alapok:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8901) pachito válasza Amartus (#8897) üzenetére


pachito
őstag

Én adok crystal swordot ha még nincs, tagem az aláírásban..ha konzolon vagy akkor bocsi

(#8902) vaakuum


vaakuum
addikt

Normalon a boci pálya a legmasabb szintű, vagy baal trónterme?
Egyébként countess elsőre normalon adott egy TIR rúnát. Nem is értem, egyeseknek meg hármasával szórja. :U

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#8903) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Miért nem tudok menni a tehenekhez? Van itemem Tristanból meg tome is... azt írja, hogy nem csinálja meg... mit rontok el? Baj, ha az item 3socketes?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#8904) Elemental válasza MikeWazowski (#8903) üzenetére


Elemental
addikt

Arról a szintről hoztad a lábat, ahol nyitni akarsz? Tele van a teleport könyv? Megölted már baalt azon a szinten, ahol nyitni akarsz?

[ Szerkesztve ]

(#8905) #55525888


#55525888
törölt tag

Urak, milyen lett a gépigény a véglegesben?
full hd 60 fps környékére milyen vga a befutó?

(#8906) MikeWazowski válasza Elemental (#8904) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Óh értem, köszönöm! Nem tudtam, hogy Baal után lehet csak menni.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#8907) sto1911 válasza Elemental (#8904) üzenetére


sto1911
veterán

A könyvnek nem kell tele lenni.

(#8908) shotika


shotika
őstag

Barbár viselhet egyszerre 2 spirites kardot?

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#8909) tiborv válasza shotika (#8908) üzenetére


tiborv
aktív tag

igen

D2r.guide; http://classic.battle.net/diablo2exp/; https://d2.maxroll.gg/

(#8910) Amartus válasza pachito (#8901) üzenetére


Amartus
senior tag

Köszönöm, lehet élek majd vele. Most visszamegyek a tehenekhez és meglátom mi lesz, aztán Larzukhoz. Ha nem jön össze semmi, akkor szólók.

Istenem, tele van csillagokkal...

(#8911) shotika


shotika
őstag

Köszi!

Más: Ilyen még sose eset!! :Y

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#8912) Amartus válasza pachito (#8901) üzenetére


Amartus
senior tag

Másodszorra sikerült. Most a bhammer 23-as, még szerzek egy pajzsot négy lyukkal, és elleszek egy darabig, gondolom. Azzal 25-ös lenne.

Istenem, tele van csillagokkal...

(#8913) warcat válasza shotika (#8911) üzenetére


warcat
veterán

Grat, anno azért összegyűlt pár darab, de most nincs szerencsém vele :)

EA: It's in the crate!

(#8914) shotika válasza warcat (#8913) üzenetére


shotika
őstag

Thx :)

Közben potyognak a nekróval a barbáromnak a cuccok, sajna azzal a karival elég lassan haladok, de már csak egy szint kell a WW-ig.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#8915) tiborv válasza #55525888 (#8905) üzenetére


tiborv
aktív tag

En ablakban jatszom, medium-high beallitasokra allt be magatol egy gtx970-es kartyaval. Nem nagyon doccen meg legalabbis eddig nem vettem eszre. Szoval annyira nem lohettek magasra a lecet halistennek.

D2r.guide; http://classic.battle.net/diablo2exp/; https://d2.maxroll.gg/

(#8916) mephi666 válasza aradebil2 (#8879) üzenetére


mephi666
nagyúr

látom másnak is téma ez a cold res/imm: régen játszottam már alap d2ben cold sorcival, de nem rémlett hogy tudtam volna olyan mobokat sebezni orbbal, amin ott volt a "cold imm" felirat... most pedig nightmare a2 végén szintezek és simán átüti 130%-ra húzott cold mastery-vel a frozen scourge-okat (ancients way?) meg succikat (wsk2-ben) ...amikor még csak 60-80% körül vert át a cold mastery, akkor is vitte a scourge-okat, de szép lassan... (úgy hogy ott virít rajtuk a cold imm felirat) ...vannak egyéb mobok, akikre nem nagyon hat, most pedig hell a1ben a sima zombikat néztem: ezeket is sebezgette, de kb 2mm-eket kapott le egy orb... úgy emlékeztem, hogy akin ott a cold imm felirat, azt abszolút meg sem hatja, de akkor most ezen valamit variáltak? (én spec örülnék neki, ha megfelelően felcuccolva vinne mindent az orb, mint a piros ász)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#8917) #55525888 válasza tiborv (#8915) üzenetére


#55525888
törölt tag

Köszönöm! :R

Lehetett hallani még a bétánál horror gépigényeket, csak azért kérdezem.

[ Szerkesztve ]

(#8918) vaakuum válasza tiborv (#8915) üzenetére


vaakuum
addikt

2700x+16Gb+1080-al tolom 4k-ban, azt hiszem majdnem minden maxon.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#8919) Blizz válasza shotika (#8914) üzenetére


Blizz
őstag

Csak annyi a baj, hogy ez mind haszontalan :\ egy egyszerű RW erősebb mint ezek
WW-nek attack rating kell és CB LL és ML

LoD-ban szétnerfelték a WW-t, így nem javaslom, hogy ahogy 30 leszel azzal menj, meg fogod utálni a karit

No mistakes, just happy little accidents

(#8920) Lokids válasza shotika (#8911) üzenetére


Lokids
addikt

Grat. Még uniqe gyűrűt se találtam, nemhogy soj-t. :P

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#8921) maajsz válasza mephi666 (#8916) üzenetére


maajsz
senior tag

Fentebb volt téma, hogy "bugos" (vagy egyébként eredetileg is így tervezték?), jelenleg inkább nem tervezett mechanika, mivel az immun felirat nem tűnik el amikor sebzed őket.
Találsz fent egy kalkulációt is, amiből láthatod, hogy egyébként egy masszív convi aura (és egyéb -enemy res gear) nélkül nem igazán lesz élhető hellben és még úgy lesz amit nem lehet betörni.

(#8922) MutantZombie válasza Blizz (#8919) üzenetére


MutantZombie
tag

Csak kíváncsiságból, miket értesz egyszerűbb rúnaszó alatt (példával esetleg)?

Ha válaszolsz a kérdésemre vagy segítesz bármiben, akkor köszönöm!

(#8923) Blizz válasza MutantZombie (#8922) üzenetére


Blizz
őstag

Strength, Black, Malice, Steel

NM countessből szerintem az összeset össze lehet gyűjteni egy óra alatt

No mistakes, just happy little accidents

(#8924) Lokids


Lokids
addikt

Monarch pajzsba Larzuk mindig 4 socketet ad?

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#8925) ldave válasza Blizz (#8919) üzenetére


ldave
félisten

Most erre be is ugrott, hogy classic Diablo 2-ben egy WW-s barbár volt az egyik fő online karakterem és az lándzsával (Pike) darálta az ellent. Egyedül a Chaos-ban néha bekapott Iron Maiden átok volt, ami instant halállal jutalmazta a pörgést :)

A Slime draws near! Command?

(#8926) tiborv válasza Lokids (#8924) üzenetére


tiborv
aktív tag

ha sima monarch nem low quality stb akkor 4et kell bele tennie mert valami ilvl71-72 alapbol

D2r.guide; http://classic.battle.net/diablo2exp/; https://d2.maxroll.gg/

(#8927) pachito válasza Blizz (#8919) üzenetére


pachito
őstag


Én ezekkel WW-zek mert nincs jobb, nightmaren még poén volt de Hellen már eléggé szenvedős, 2 Lem kéne és jobban állnék.

(#8928) shotika válasza Blizz (#8919) üzenetére


shotika
őstag

Köszi az infokat, anno nem csináltam WW barbot, de jelenleg ez az egy build van, ami érdekel tőle. Meglátom mennyire jön be :)

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#8929) proci985 válasza ldave (#8925) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

elvileg 1.11(?) utan kivettek az iron maident. viszont WW barbot foldbenerfeltek

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#8930) tibcsi0407 válasza proci985 (#8929) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Azért két Grief+Forti kombóval most is eléggé halálos tud lenni. :)

https://utdetailing.hu/

(#8931) Melorin


Melorin
addikt

Nincs valakinek ideje most átrántani a karimat Hell Act4-5-ön? :B

(#8932) ldave válasza proci985 (#8929) üzenetére


ldave
félisten

Igen, már nincs. Amit én írtam az még a LoD előtti alapjáték esetében volt.

A Slime draws near! Command?

(#8933) ldave válasza Melorin (#8931) üzenetére


ldave
félisten

Ilyenkor a legegyszerűbb, ha csinálsz egy Act4 Start vagy hasonló nevű játékot bneten, és pár perc alatt összejön 4-6 játékos akikkel végig lehet rohanni a pályákon. Én legalábbis így szoktam. Aztán ha fontos az act boss loot, akkor az utolsó wp után kilépsz és megölöd egyedül. Hellforge szintén.

A Slime draws near! Command?

(#8934) Horvi válasza tiborv (#8926) üzenetére


Horvi
őstag

Van amúgy jelentősége, hogy a spirit shieldet sima kite shieldbe rakod ki vagy monarchba? Azon kívül, hogy a monarchnak nyílván több a defense?

Láttam, hogy ablakban tolod a játékot, nálad is előjött a color switch bug(azt hittem az csak amd-s gond) vagy csak megszokás?

Illetve egy kérdés a nagyérdeműhöz. Van értelme NM andy-t farmolni vagy annyira nem(mondjuk egy wormskull helmet dobott, mercnek jó lesz :DD )?

[ Szerkesztve ]

Hello darkness, my old friend...

(#8935) ldave válasza Horvi (#8934) üzenetére


ldave
félisten

A Kite Shield nem tud 4 lyukas lenni, a Monarch a legalacsonyabb str követelménnyel bíró nem paladin pajzs, ami 4 socketes lehet, emiatt keresik ennyire az alapot.

A Slime draws near! Command?

(#8936) Blizz válasza shotika (#8928) üzenetére


Blizz
őstag

Megértem, fun build, classicban én is azzal tolom
Annyi a különbség, hogy az IAS nem függ a fegyvered IAS-étől

#8925ldave Bizony, de azt már ugye kivették :) az egyik legélvezetesebb build számomra

#8932ldave Classicban sincs, patch függő, nem kieg függő

No mistakes, just happy little accidents

(#8937) Horvi válasza ldave (#8935) üzenetére


Horvi
őstag

Jhaa értem, köszi. Majdnem elkezdtem vitázni a kite shieldről de aztán rájöttem, hogy benéztem(a spiritet crystal swordbe raktam ki nem pajzsba :DD )

Hello darkness, my old friend...

(#8938) Peace válasza ldave (#8935) üzenetére


Peace
nagyúr

[link] Ezt amúgy meglehet csinálni Monarch-ba is? Csak mert itt az oldal 4 Socket Paladin Shields-et ír....

(#8939) Blizz válasza Peace (#8938) üzenetére


Blizz
őstag

Nem

No mistakes, just happy little accidents

(#8940) Peace válasza Blizz (#8939) üzenetére


Peace
nagyúr

[link] Akkor ezek közül bármelyik 4 socket-esből gondolom.

(#8941) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Duriel ahogy normalon, most nightmare se megy. Megint annyiszor próbáltam meg hogy a segédem 15k-s újraélesztése miatt van 30k aranyam.... :O Valaki segítene megölni?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#8942) Blizz válasza Peace (#8940) üzenetére


Blizz
őstag

Pala shield legyen, ne más

No mistakes, just happy little accidents

(#8943) Peace válasza Peace (#8938) üzenetére


Peace
nagyúr

Mondjuk ezek a rúnák ahogy nézem nem mostanában fognak kipottyanni. Főleg nem nightmare-en.....

(#8944) aradebil2 válasza Peace (#8938) üzenetére


aradebil2
senior tag

Egyébként még él a régi klasszikus Bnet oldal, ha hivatalos infókat szeretnétek, akkor vagy ezt, vagy a wiki-t használjátok! Ne hogy úgy járjatok itt mint egy kollega pár napja a hibás Insight (vagy Spirit?) rúnaszóval...

(#8945) Blizz válasza Peace (#8943) üzenetére


Blizz
őstag

Lower Kurast vagy countess farm hellen, nightmaren ohm nem eshet szerintem csak vex, de örökkévalóság lenne

No mistakes, just happy little accidents

(#8946) Melorin válasza ldave (#8933) üzenetére


Melorin
addikt

Fél óráig vártam hogy jöjjön valaki. Egyszer belépett egy 80+ kari de csak farmolni ment Ancients Tunnelbe. Gondolom több playernél nagyobb a drop...

(#8947) ldave válasza MikeWazowski (#8941) üzenetére


ldave
félisten

Mi a battlenet fiókod?

A Slime draws near! Command?

(#8948) ldave válasza Melorin (#8946) üzenetére


ldave
félisten

Fura, mondjuk én estefelé csináltam ezt, lehet akkor több a játékos, mint ilyenkor. De így mentem végig nightmare act3-on és act5-ön.

A Slime draws near! Command?

(#8949) Peace válasza aradebil2 (#8944) üzenetére


Peace
nagyúr

Rendicsek! :R

(#8950) Peace válasza Blizz (#8945) üzenetére


Peace
nagyúr

Akkor ez még várat magára...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.