Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:00:10

LOGOUT.hu

Diablo II Classic és Resurrected Alapok:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7851) ldave


ldave
félisten

Switchen játszottam tegnap este fél 11 és éjfél között másfél órát, 3 fős random multiban, akkor szerencsére simán ment minden. Előtte én is csak offline karaktert tudtam indítani.

A Slime draws near! Command?

(#7852) pachito válasza Laraxior (#7850) üzenetére


pachito
őstag

Persze. x másik emberrel simán végigrepültök a contenten

(#7853) Peddy789


Peddy789
őstag

A gyors jatek generalast nem szereti a kliens. Viszont ma reggel stabil volt a jatek, remelem delutan is igy marad

(#7854) aradebil2 válasza Peddy789 (#7853) üzenetére


aradebil2
senior tag

Nekem brutál laggom volt most reggel, az este 10es reset után sokkal stabilabb volt. Alig bírtam átszenvedni magam act5-n:O

(#7855) Kube


Kube
senior tag

A resurrectedet intel 620-as integrálton érdemes megpróbálni vagy felejtsem el (sima HD felbontás min graf)? Próbálta már esetleg valaki itt közületek hasonló integráltal?

Megnéztem GTX 660 kell neki minimum és van egy olyan sejtésem, hogy ez az integrált nem üti meg.

No emotion, any more than a wave, can long retain its own individual form.

(#7856) Amartus válasza Vismajor01 (#7845) üzenetére


Amartus
senior tag

Rakéta volt rákötve a karira ? :)

Istenem, tele van csillagokkal...

(#7857) ldave


ldave
félisten

Teljesen szürreális élmény ezt a játékot most egy kézi konzolon látni és így játszani :) Tudom, a Diablo 3 is van Switchre, de az egy sokkal másabb játék.

A Slime draws near! Command?

(#7858) DaveHutt válasza ldave (#7857) üzenetére


DaveHutt
őstag

Hogy fut rajta? 720p-t tartja?

(#7859) ldave válasza DaveHutt (#7858) üzenetére


ldave
félisten

Hát, ezt így nem tudom, a kép éles, hogy most stabil 720p-e, vagy néha dinamikusan leskáláz, azt majd valami okosak úgyis kimérik. Az viszont biztos, hogy 30 fps-sel fut, az első pár pálya alapján ezt tartja is, de azért itt még messze nincs annyi effekt, mint később lesz.

A Slime draws near! Command?

(#7860) pruzsi


pruzsi
őstag

Játékostársakat keresek pruzsi#2879 bnet tag.
2 ezer óra dio 3 és 7 ezer óra Poe multal nem mintha számítana ☺️. D2 anno kimaradt is ez teljes új

(#7861) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Milyen itemet érdemes adni Charsinak normálban bűvölésre? :DDD

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#7862) DaveHutt válasza Bennyboy (#7861) üzenetére


DaveHutt
őstag

Vmi class specificet, hàtha kellemeset gurít (Wand, Staff, Amazon Javelin Act 5-ből stb).

(#7863) ulmikukac válasza pruzsi (#7860) üzenetére


ulmikukac
tag

Felveszlek munka utan. ugyanitt vegyen fel barki aki szeretne jonni: Ulmi#2724

Pixel 8 Pro bay

(#7864) Win-T


Win-T
senior tag

Akara rákérdez, hogy biztos akarok-e respeccelni ha véletlen rákattintok vagy kérdés nélkül lenulláz? Mindig parázok, hogy véletlen elkattintom a lehetőséget. Mikor én anno aktívan játszottam ilyent még nem tudott a nőszemély.

(#7865) Peddy789 válasza DaveHutt (#7862) üzenetére


Peddy789
őstag

Arra vigyazz hogyha az feher item alapbol ad mondjuk +3 fireballt, akkor ha imbuezod, elveszik rola ez a +3 fireball

(#7866) Peddy789 válasza pruzsi (#7860) üzenetére


Peddy789
őstag

Discordra gyere majd esetleg delutan!
https://discord.gg/MmJumWQu

Mi fentleszunk 2en haverral, en most kezdem majd a sorcit delutan 4-5 korul

(#7867) Laraxior


Laraxior
titán

Ha meghaltam valahol es kilepek a jatekbol, akkor elveszik gondolom minden cuccom ami ott leesett ugye?

(#7868) pachito válasza Laraxior (#7867) üzenetére


pachito
őstag

Csak az marad meg ami inventoryban volt

(#7869) AxBattler


AxBattler
félisten

Teszt mikorra várható Gamepod-ra?

#7857 ldave
Azigen, lehet egy hangulata! :C
Jó lenne, ha SteamDeck-re, illetve SteamOS-re is jönne a Bnet kliens, és vele együtt a D2+3.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#7870) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Mi értelme van a telekinesisnek?

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#7871) Tm76 válasza Win-T (#7864) üzenetére


Tm76
csendes tag

Helló !

Tegnap én is véletlen rákattintottam erre az opcióra, és rákérdezett, hogy biztosan akarom -e. Szóval, nem resettel mindent le azonnal.

(#7872) proci985 válasza Bennyboy (#7870) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

arra amire kitalaltak semmi, bar lehet multiban egyszerubb szedni vele

egyebkent stunol, szoval immunokat stunlockolni szoktak hasznalni amig a kisero ol.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#7873) aradebil2 válasza pachito (#7868) üzenetére


aradebil2
senior tag

Az inventory rajtad marad halál után, a katakteren lévő cuccokat kell felszedni. Kilépés után ott lesz a hullád a városban és fel tudod venni Larax. Csak a goldodat bukod.

(#7874) proci985 válasza aradebil2 (#7873) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

amig csak egyszer halsz, mert utana viszont tobb hulla lesz es csak az utolso marad meg ha jol emlekszem. LoD alatt igy volt, D2Rben nem probaltam, hogy meg mindig ez a helyzet.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#7875) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Üdv,anno nekem kimaradt a d2 de a d3-ba volt vagy ezer órám. Kérdésem az hogy ez jobb rész, megéri megvenni? Gépigénye milyen? Ryzen 5500U és 8 giga ram elég?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#7876) pachito válasza aradebil2 (#7873) üzenetére


pachito
őstag

Igen így pontos bocsi :R

(#7877) ldave válasza MikeWazowski (#7875) üzenetére


ldave
félisten

Teljesen más játék, mint a harmadik rész, itt nem leszel teljes setben a season indulását követő órákban, sőt, napokban sem. Hogy kinek melyik a jobb, azt mindenkinek magának kell eldöntenie. Viszont ha a Diablo 3 sebességét, lootesőjét keresi valaki, akkor a második rész nem hiszem, hogy tetszene neki.

A Slime draws near! Command?

(#7878) aradebil2 válasza proci985 (#7874) üzenetére


aradebil2
senior tag

Nem tudod elveszíteni sehogysem a karaktereden lévő dolgokat, csak akkor ha puccosan felöltözöl, úgy szeded fel a hulládat, és nincs hely az inventorydban. Ekkor a maradék cuccod kiesik a földre, ami ott maradhat/dc-nél elveszhet.

[ Szerkesztve ]

(#7879) v450


v450
tag

Mikor lesz a ladder?

(#7880) Laraxior válasza aradebil2 (#7878) üzenetére


Laraxior
titán

Volt ami elveszett.
Mindegy. LVL23, és hozzá se tudok nyúlni ahhoz a buzi Durielhez. :W

[ Szerkesztve ]

(#7881) ldave válasza v450 (#7879) üzenetére


ldave
félisten

Amúgy mi értelme lesz itt a laddernek, ha már azon kívül is elérhető lesz minden?

A Slime draws near! Command?

(#7882) v450 válasza ldave (#7881) üzenetére


v450
tag

Elérhető lesz minden? Akkor semmi. :D

(#7883) mephi666 válasza Laraxior (#7880) üzenetére


mephi666
nagyúr

sorci? azzal normalon durielre a legjobb egy blaze-es bot, 200+ hp, majd benny hill körbe-körbe :DDD (esetleg static field-del először megcsettintgetni a pofáját, míg lefogja a follower)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#7884) warcat válasza ldave (#7881) üzenetére


warcat
veterán

Az ami korábban is, pár havonta újrakezdheted a semmiről, a sima szét volt barmolva mindig dupeolt rúnákkal ésatöbbi.

EA: It's in the crate!

(#7885) aradebil2 válasza Laraxior (#7880) üzenetére


aradebil2
senior tag

Igyál meg előtte 2-3 thawing potiont, aztán hajrá :)

(#7886) ldave válasza warcat (#7884) üzenetére


ldave
félisten

Azért remélem a Resurrected online része már nem lesz a csalók övezte.

A Slime draws near! Command?

(#7887) MutantZombie válasza Laraxior (#7880) üzenetére


MutantZombie
tag

Static field-del normálon elég drasztikusan lehet csökkenteni a bossok életét (nm: 1/3-ig, h: 1/2-ig).

Másfelől ha a blaze-zel szaladgálsz körbe-körbe, nem árt ha iszol előtte/közben stamina italt.

Ha válaszolsz a kérdésemre vagy segítesz bármiben, akkor köszönöm!

(#7888) mephi666 válasza MutantZombie (#7887) üzenetére


mephi666
nagyúr

mielőtt elfogyna a stami, úgyis nekiugrik duracell és megkólintja párszor a fejét (amit 200+ hp-val azért épp ki lehet bírni) és ugrani kell vissza a faluba töltődni meg újabb mercet vinni :) a2 merc itheleth-el hasznos lehet

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#7889) ricshard444


ricshard444
veterán

Van ötlete valakinek mitől lehet az, hogy a rá van nyomva a Play-re, tölt a semmi és utána ugyanúgy lenyomható?

Volt régen már ilyen problémám Battlenetes játékokkal, de nem tudom mitől javultak meg.

:R

Vannak dolgok...

(#7890) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Sziasztok! Ps5ön játszom a játékot, tapasztalt már valaki olyat, hogy viszonylag sötétebb a kép és egyszer csak kivilágosodik?

Na közben haver válaszolt, hogy semmi gond a tv csinálja csak :)

[ Szerkesztve ]

(#7891) MutantZombie válasza mephi666 (#7888) üzenetére


MutantZombie
tag

Nekem már volt párszor, hogy nem lerohant, hanem jött utánam, és jó hogy ittam stamina italt, mert akkor meg futni nem tudtam volna, és túl gyakran tett volna magáévá. :-)

Persze a +élet nem árt, de aki nem közelharcosként megy oda, annak azért futni kell egy pár kört, mire legyűri és mindezt úgy hogy időnként felmegy bevásárolni.

Ha válaszolsz a kérdésemre vagy segítesz bármiben, akkor köszönöm!

(#7892) sto1911 válasza Bencus88 (#7890) üzenetére


sto1911
veterán

Villámlik? :D

Amúgy nem hdr a tv? Az szokott játszani a fényerővel.

(#7893) Bencus88 válasza sto1911 (#7892) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Oledem van bx
Úgy érzékeli, hogy statikus a kép és leveszi a fényerőt. Valami algoritmus szabályozza ezt.

(#7894) Amartus


Amartus
senior tag

Bakker, eltűntek az online karaktereim...Mi a túró van?

Istenem, tele van csillagokkal...

(#7895) ldave válasza Amartus (#7894) üzenetére


ldave
félisten

Kérdezd meg az óvó nénitől.

A Slime draws near! Command?

(#7896) pruzsi válasza Amartus (#7894) üzenetére


pruzsi
őstag

Server issuse ...

(#7897) Win-T


Win-T
senior tag

Na kezdődik megint, remélem ma este se lesz játék.

(#7898) pruzsi


pruzsi
őstag

Aki rendelkezik régebbi karakterekkel importálhatja őket,csak ide be kell másolni a d2s fájlt,természetesen csak offline karakterként működnek
C:\Users\(your user name)\Saved Games\Diablo II Resurrected

(#7899) DaveHutt válasza Win-T (#7897) üzenetére


DaveHutt
őstag

No beakadt megint az online karakterem, miután kiléptem, újat se enged készíteni. A ragya essen a szerverekbe, megyek Single Playerben innentől.

(#7900) Laraxior


Laraxior
titán

Egyébként mi a különbség annak aki egyedül játszik, hogy offline, vagy online megy a karakterrel? :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.