Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:00:10

LOGOUT.hu

Diablo II Classic és Resurrected Alapok:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3001) Sirandrish válasza Cyberbeni (#3000) üzenetére


Sirandrish
legenda

és openes kariról akkor nem lehet zárt bnetes karira pakolni a cuccot..vágom.
Akkor marad ismét a keresgélés..egy helyen (ahol jobb a drop) 20szor végigmenés stb:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3002) Fuck3r válasza Sirandrish (#3001) üzenetére


Fuck3r
aktív tag

megsúgom closed bnet-en könyebb boldogulni mint otthon egyedül nyomulni
pgmekért majd runákért bármit megkaphat az ember ha nem találja meg magától álmai tárgyait, nekem pl, már mindenem megvan amit csak kívánhatok és 1 hónapja kezdtem el újra játszani (igaz ehhet nem kis mennyiségü tapasztalat is kell)

Csak egy kis segítség:
40pg-et bármikor el lehet adni bnet-en 1 Pul-ért
Árfolyamokat nyomon lehet követni az arra kitalált oldalakon pl. d2jsp
2pul=um (umért pedig már sokmindent meg lehet kapni)
2um=mal (ezért már a cuccok nagy részét megkaphatod
2mal=ist ezért már nincs az a cucc amit ne adnának oda (kivétel: mara, enigma, hoto, talán ennyi ja meg Ani meg Torcsok)

Ha nagyon nyomulok akkor naponta akár 4x is összejöhet a 40pg ami ha megnézed akkor 1 mal-nak felel meg... Következtes... ;]

ui.:
d2jsp.net egy d2 kereskedő oldal ahol a Bnet-en talált cuccokat lehet adni-venni (persze azonos ladderen belül pl.: Europe) FG-ért vagyis Forum Goldért. Jó dolog, el lehet vele szórakozni... :)

[ Szerkesztve ]

"A Semmi önmagát megölte, a teremtés a sebhelye, az ember a hulló vére, a világ a sírja, amelyben rohad. "

(#3003) Sirandrish válasza Fuck3r (#3002) üzenetére


Sirandrish
legenda

az az igazság hogy ennek a nagy részét nem értem:)
Oksa hogy cserebere meg minden de ehhez nekem ugyanugy találnom kell zsir cuccokat...me szart nem cserél senki jóre vagy tévedek?:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3004) Fuck3r válasza Sirandrish (#3003) üzenetére


Fuck3r
aktív tag

bármit el lehet cserélni ami kicsit jobb a sz@rnál mert másiknak lehet pont arra van szüksége... A lényeg a PG azaz Perfect Gem, erre bármit bármilyen mennyiségben lehet adni venni... :)

"A Semmi önmagát megölte, a teremtés a sebhelye, az ember a hulló vére, a világ a sírja, amelyben rohad. "

(#3005) AtHoS válasza Sirandrish (#2966) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Hát ugye vannak soso leírások lásd Cyberbeni light sosoját.
Amúgy meg sokan többször is megcsinálják a közel hasonló sorcit csak kicsit másképp próbálkoznak elérni a minél nagyobb sebzést.

2 ágas sosonál azért kompromisszumot kell kötni, ahol embere válogatja hol-miben teszi ezt meg.

Én személy szerint Blizzard/Firewall párost szoktam használni HolyFreeze/Might aurás csicsóval. Mondjuk Might aura mellé nem árt egy Forty rúnaszó a csicsóra, hogy kihasználja nagy sebzést.

Hogy a sorcira visszatérjek, én kb. a következő felállást szoktam kialakítani:
Firewall 20 előfeltételre 1 skill
Fire Mastery 1

Ezzel a tűz ág lezárva. Warmthra nem rakok pontot, mert csicsó Insight-jától bőven sok is a manaregen.

Lightning ágon Static 1 skill, Telekinesis 1 skill, Teleport 1 skill. Ennyi a lightning ág.

A Cold ágon Blizzard+IceBlast használattal
Nova 1 előfeltétel miatt
Mastery 1
Blizzard 20
Icecold 20
Iceblast 20
Glacial Spike erre a maradék

Cumó:
Kesztyű: Magefist
Csizma: Aldur
Öv: Snowclash
Gyűrűk: SOJ és BUL, ezt a kettőt lehet variálni
Páncél: Viper, de itt még szóba jöhet az 1.11-es 2 skilles sosó vagy Naj esetleg ugye valami magasabb rúnákból kirakható 2 skilles, de ezek már nehezebben összerakhatóak. Ormust is lehet használni, ha épp megfelelő skillre ad, de pl. IceBlast-os Ormus +10% Fire +13% cold dammal cold ágon jobb, mint a Viper, de Fire ágon rosszabb.
Amu: 2 sorc/all skilles, lehetséges akkor reziszttel. Tal amu, Mara vagy valamilyen szép kis rare ill. crafted.
Sapi: 2 sorc/allskilles rare allrezzel ill. HC Shako vagy NW
Pajzs: Spirit, sajnos ez minimum 156str követelmény, hacsak nem ethesbe teszi az ember annak csak 146str kell
Fegyó: na ez már eléggé képlékeny. Itt is törekszem a minél több allskillre. Spirit kard, Oculus, Hoto, Eschuta (ha sok a +fire dam rajta akkor az jobb), de a csúcs ugye a DF.

Mivel 2 ágas a sosó így a cuccoknál törekedni kell a sorc vagy allskill-re, tehát amunak jobb egy +2 sorc skilles, mint pl. egy +3 Cold skill-es, ami nem ad ugye a fire ágra.

Charmoknál meg ugye 1-2-3 Cold Skiller ill rezes charmok.

A fenti kialakítással Blizzardnál el lehet érni olyan 8-9k damot, míg FW-nál olyan 5-6k magasságát. Ezzel szépen lehet írtani többjátékos gamákban is.

Mod: Persze a statok kimaradtak :DDD
STR: Cuccoktól/Charmoktól függően annyit amivel 156 erő megvan a Spirit pajzs viseléséhez
DEX: erre nem nagyon szoktam pakolni, de talán MF-hez alinál lehet szükséges de ugye HEL rúna ezt is megoldja
Energy: Na erre szintén semmit sem rakok, mivel Insight ezt megoldja
Vitality: Összes többit erre

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#3006) Sirandrish válasza Fuck3r (#3004) üzenetére


Sirandrish
legenda

aham..akkor Pero kavics a kulcsa mindennek:)
Értem..és köszike..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3007) Sirandrish válasza AtHoS (#3005) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem semmi kis leirás..hát nagyon szépen köszönöm:) :R

Lehet akkor előbb Singles sorcit csinálok és kipróbálom az egyágas és kétágasat is nehogy pont a bnetes legyen szar:)

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3008) Cyberbeni válasza Sirandrish (#3007) üzenetére


Cyberbeni
addikt

bneten indítasz egyet próbának, közben szerzed vele a cuccokat, aztán indítasz egy másikat, és átviszed arra a jó cuccokat.

(#3009) Sirandrish válasza Cyberbeni (#3008) üzenetére


Sirandrish
legenda

ez sem utolsó szempont..főleg hogy bneten a első quest végére 5 Lup-om volt..hamarabb kiderül hogy mizu azokkal a skillekkel:)

jah tényléeg és akkor semmiféle editoros szemetet nem enged be a game?
csakmert az teljesen uj megvilágitást ad az egésznek..nem játsazottam még olyan online gammel amiben nem voltak csalók :U

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3010) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Néztem a runaszavakat..van ott egy 3 socketes sisak..
Delirium..melete egy csillag..az mit jelent az a csillag?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3011) Cyberbeni válasza Sirandrish (#3010) üzenetére


Cyberbeni
addikt

hogy lent a magyarázat:
"*Delirium: this ability morphs your character into a Bone Fetish for a period of about 1 minute. You can also do normal attacks in the form of a headbutt."

(#3012) Sirandrish válasza Cyberbeni (#3011) üzenetére


Sirandrish
legenda

igen..ezt énis megtaláltam...de mit is jelent? :U

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3013) Fuck3r válasza Sirandrish (#3009) üzenetére


Fuck3r
aktív tag

itt is vannak csalók szép számmal csak jól álcázzák magukat

"A Semmi önmagát megölte, a teremtés a sebhelye, az ember a hulló vére, a világ a sírja, amelyben rohad. "

(#3014) Cyberbeni válasza Sirandrish (#3012) üzenetére


Cyberbeni
addikt

1% esélyed van rá, hha megötnek, akkor átváltozol olyan kis szarrá, ami a képen van. nem ad semmi bónuszt, legfeljebb jól néz ki. :)
ja és megvan a griswold armor. :)

[ Szerkesztve ]

(#3015) Sirandrish válasza Cyberbeni (#3014) üzenetére


Sirandrish
legenda

jah az nem érdekel...de pakolhatom a runákat megkapja a sityakom azokat az értékeket?
a tulajdnságokat látom csak nemtudom hogy ha belerakom a sityoba a 3 runát akkor runaszavas lesz a sityo vagy valami miatt esetleg nem sikerül..ezért kérdeztem:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3016) Sirandrish válasza Fuck3r (#3013) üzenetére


Sirandrish
legenda

túl szép is lett volna :O

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3017) Cyberbeni válasza Sirandrish (#3015) üzenetére


Cyberbeni
addikt

választasz egy jó 3 soxos sisakot, és abba a megfelelő sorrendben belerakod a rúnákat.
de vigyázni kell, hogy ne legyen színes a neve, hanem szürke legyen (tehát soxos színű, ne kék/sárga/ect.)

(#3018) Sirandrish válasza Cyberbeni (#3017) üzenetére


Sirandrish
legenda

oksa...van sityak..van runa..csak nem mertem belerakni mert nemtudtam hogy mit jelent a csillag:))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3019) Cyberbeni


Cyberbeni
addikt

ACC neveteket modnjátok meg, hogy fel tudjalak venni titeket frinds-be! kis/nagybetű számít
most gamblingoltam:
+3 shadow disciplins amu
+3 light sk +80 life amu
és így 9500 a max sebzésem lightninggal!!!

(#3020) Sirandrish válasza Cyberbeni (#3019) üzenetére


Sirandrish
legenda

én elvileg felvettelek..ott nem jelzi?
Amugy Sirandrish az acc nevem és Skippy a karakteré:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3021) Cyberbeni válasza Sirandrish (#3020) üzenetére


Cyberbeni
addikt

ez nem így megy. mindenki felveszi magának akit akar, a másik nem tud erről.

(#3022) Sirandrish válasza Cyberbeni (#3021) üzenetére


Sirandrish
legenda

jó mindegy...Sirandrish vagyokk ott is..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3023) diegho válasza Cyberbeni (#3019) üzenetére


diegho
nagyúr

nekem még nincs accom, de mingyá rendelek egyet és hétvége felé meg is leszünk szerintem én is meg haverom is.

(#3024) Fuck3r


Fuck3r
aktív tag

egy kis segítség kezdő játékosoknak:

TUDÁS FÁJA

Érdemes töriről hegyére átnyálazni ;] ;)

"A Semmi önmagát megölte, a teremtés a sebhelye, az ember a hulló vére, a világ a sírja, amelyben rohad. "

(#3025) diegho válasza Fuck3r (#3024) üzenetére


diegho
nagyúr

ez ilyen bölcsiseknek készült valami?

(#3026) Sirandrish válasza diegho (#3025) üzenetére


Sirandrish
legenda

mert te világ életedben pro voltál? nem..ez nem bölcsiseknek készült hanem olyan kezdőknek aki egyszer te is voltál...meg énis meg Cyber is meg mindenki...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3027) Cyberbeni


Cyberbeni
addikt

végre sikerül eladnom azt a felgyűlt 38 crap jewelt, mostmár csak a jókat tartom majd meg.

(#3028) Cyberbeni


Cyberbeni
addikt

kell valakit most normalon huzni?

(#3029) diegho válasza Sirandrish (#3026) üzenetére


diegho
nagyúr

hát nem tudom, de amikor én hozzájutottam a diablo2-hőz már volt mögöttem 5 év szerepjáték és tisztában voltam vele, hogy mit is jelent a barbár amazon stb. skillekre meg csak ráviszem az egeret és megtudom mire jó, innentől már csak gondolkodni kell.

(#3030) Sirandrish válasza Cyberbeni (#3028) üzenetére


Sirandrish
legenda

holnap nem lehetne ezt a lehetőséget felhasználni? az lv 5ös sorcimra ráférne egy kis help:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3031) Sirandrish válasza diegho (#3029) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát jó de azt is kapásból tudtad hogy mi kell majd erősebb fokozaton? hogy melyik skillre mennyi kell hogy jólegyen? angoltudás nélkül is ment volna? tudtad hogy melyik karakternek melyik képességből mennyi kell? ezeket egy kezdő mind nem tudja..én se tudtam és te se..egyszer te is kezdő voltál...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3032) Cyberbeni válasza Sirandrish (#3030) üzenetére


Cyberbeni
addikt

bármikor segítek. de délelőtt ne nagyon számíts rám, valószínűleg aludni fogok, mert éjszaka élvezem az alacsony terhelést a szervereken és megy a br/tr.

(#3033) Sirandrish válasza Cyberbeni (#3032) üzenetére


Sirandrish
legenda

nekem is általában délután jó:)
Xfired van?
Me akkor azon megdumizzuk majd..meg adok egy TS ip-t meg passt meg csinálok egy Dio szobát és ott dumálni is tudunk:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3034) Cyberbeni válasza Sirandrish (#3033) üzenetére


Cyberbeni
addikt

regelve vagyok, de nincs most feltéve xfire.
ts-t meg akkor majd leszedem.

(#3035) diegho válasza Sirandrish (#3031) üzenetére


diegho
nagyúr

kezdő igen, de soha nem is olvastam el semmi ilyesmit és mégis az első barbárom végigment hell-en, akárcsak az első nekróm, varázslóm, assám palám. Nem kell ehhez sok tudás player 1-ben bármilyen elcseszett karakterrel végig lehet tolni. Angolul pedig soha nem tanultam, csak tudom használni az internetet.

(#3036) Sirandrish válasza Cyberbeni (#3034) üzenetére


Sirandrish
legenda

oksa...akkor majd itt megirod mikor jó neked és akkor felmszunk TS-re:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3037) Sirandrish válasza diegho (#3035) üzenetére


Sirandrish
legenda

okés

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3038) Fuck3r válasza diegho (#3025) üzenetére


Fuck3r
aktív tag

:R
Az hogy egy a játékkal foglalkozó oldal összefoglalja a játék teljes tartalmát egyből gagyinak számítt? Hát ez aztán az elmés megállapítás, gratulálok neked ehhez a remek eszmefuttatáshoz :C ügyes vagy, de igazán... :R

"A Semmi önmagát megölte, a teremtés a sebhelye, az ember a hulló vére, a világ a sírja, amelyben rohad. "

(#3039) diegho válasza Fuck3r (#3038) üzenetére


diegho
nagyúr

Nem az a baj hogy összefoglalja, hanem, hogy úgy írja le, mintha egy 5 éves kisgyereknek mesélne esti mesét. Az viszont tényleg lehet, hogy ügyes vagyok, viszont az gáz, ha egy klikk and kill játékhoz magyarázatra van szüksége valakinek ahhoz, hogy végig tudja játszani. Mihez kezdenének az ilyen emberek egy neverwinter-el?

(#3040) diegho


diegho
nagyúr

Még mielőtt félreértitek nem azt mondom, hogy akinek segítség kell az buta, hanem azt, hogy akinek nem áll rá az agya a játékra mondjuk 1 hét után, az ne erőltesse. Nem hiszem el, hogy ha valaki indít egy karaktert, eléri vele mondjuk a 40. szintet, akkor ezalatt nem tud rájönni, hogy mit is érdemes fejleszteni. Ez ugyanaz, mint mondjuk egy fps játéknál, ha játszol egy pályán fél órát és ezalatt nem ismered meg a pályát legalább 90%-ra akkor nem neked való játék.

(#3041) Fuck3r válasza diegho (#3039) üzenetére


Fuck3r
aktív tag

Hát nem tudom, ez véleményem szerint belemagyarázás a dolgok közepébe...
Az általad felhozott érvek szubjektív értékűek és ezekkel nem tudok vitába szálni...

Én pl a megjelenés óta játszom vele és rengeteg hasznos dolgot innen tanultam meg, ismertem meg, jöttem rá dolgokra, ismertem meg skilek rejtett tulajdonságait, runaszavakat (amiket inkább nem tapasztalat útján akarok meganulni) crafted receptek, és még sorolhatnám... Ez mind olyan dolog ami nem születik együtt az emberrel :) És most akár 5 éves formában akár nem abban van leírva, tény, hogy NAGY SEGÍTSÉG... persze vannak jobb és bővebb angol oldalak is de ez magyar és elég sok minden megtalálható rajta

Na nincs kedvem többet irogatni, jó éjt mindenkinek

"A Semmi önmagát megölte, a teremtés a sebhelye, az ember a hulló vére, a világ a sírja, amelyben rohad. "

(#3042) diegho


diegho
nagyúr

érdekes dologra lettem figyelmes tegnap. eddig nem néztem meg a régi karaktereim (1.09-ből) set cuccainak a tudását és baxa meg nem kapják meg a zöld +tulajdonságot. Ha átadom másik karakternek akkor se. Szóval az 1.09-ben talált set item-ek csesznek normálisan működni 1.12-ben :( azért volt nekem fura, hogy hiába teszem fel IK set pár darabját a barbimra, alig lesz erősebb. (mondjuk így is durván aláz players 5-ben, 20% hp lopás miatt nem is tudom mikor ittam utoljára italt :D)

(#3043) AtHoS válasza diegho (#3042) üzenetére


AtHoS
nagyúr

1.09->1.10 váltáskor jelentkeztek ezek a problémák. Az Azurewrath fegyót pedig ekkor rendesen át is dolgozták, sokkal ütősebb lett. Újra meg kell találgatni a cumókat. Sok volt a Dupe ezért lépték ezt meg a fejlesztők, ha jól emlékszem.

Ezeket a durvulásokat players5-tel milyen fokozaton csinálod?
Egyik legjobb cumó harcos karakternek: Dracul kesztyű a "Life Tap"-jával, ami élőhalottaknál is működik.

read-only mode on the forum

(#3044) diegho válasza AtHoS (#3043) üzenetére


diegho
nagyúr

nightmare act4. Még a sorcimmal találtam hell act1-ben egy legend swordot, abba a normálos kovács tett 3 socketet és amn+ral+thul bele, máris kész a nagy ütés. Ez is lop hp-t, az egyik rare gyűrű is lop hp-t, meg az amulett is. Így nagyából 4 ütéstől maxra töltődik az 1.5k hp-m. Amúgy a titok nyitja a 20-as concentrate és a folyamatos ütés, amíg ütök nem tudok meghalni.

cuccokat majd találok újakat, csak az idegesít, hogy volt tök jó csizmám, meg sisakom, amiket eladtam, mondván az IK set sokkal jobb lesz :W

[ Szerkesztve ]

(#3045) Cyberbeni


Cyberbeni
addikt

a nagy cuccolás+hell towerrunolás közepette letiltották az accomat. :( ty blizz

(#3046) Sirandrish válasza Cyberbeni (#3045) üzenetére


Sirandrish
legenda

merthogy????

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3047) Cyberbeni válasza Sirandrish (#3046) üzenetére


Cyberbeni
addikt

[link]

[ Szerkesztve ]

(#3048) Sirandrish válasza Cyberbeni (#3047) üzenetére


Sirandrish
legenda

ebből semit sem értek..de van egy olyan sanda gyanum hogy te se vágod az okát..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3049) Goog


Goog
csendes tag

Hello emberek! Nemrég én is újból nekikezdtem a diablónak, fire sorcimmal el is értem nightmaren a 73. szintet, amikor is beléptem egy baalrunba és pont akkor ölték meg Baal uraságot :((( Így most hellen próbálkozok ami nagyon nem megy... A resistek vagy -50%-nál vannak :D Szóval most új karit szeretnék indítani, de nem sorcit. Gondolkozok itt a villám csapdás bérgyilkoson. Életképes a csajszi? :F

(#3050) Cyberbeni válasza Sirandrish (#3048) üzenetére


Cyberbeni
addikt

blizz nem szereti ha gyorsan egymás után bejelentkezek 3 karival, mert egy kis időre letilt a bnet-re csatlakozástól is az eu-s gateway-en. próbál megakadályozni mindenféle cheatet/botot/mule karit, de csak a normál játékosokat sikerül bosszantania ezzel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.