Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:00:10

LOGOUT.hu

Diablo II Classic és Resurrected Alapok:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7351) Win-T


Win-T
senior tag

Kétmagos Intel Pentium G630 2,7 Ghz, 8 Gb DDR3, Radeon HD7850 és 1680x1050-es low grafikán eldöcög 25-40 fps-el. Ha a resolution scale-t leveszem a minimum 50%-ra akkor sima 50-60 fps is megvan, és egész retrós lesz kinézetre. :D

(#7352) sto1911 válasza Win-T (#7351) üzenetére


sto1911
veterán

Akkor már valóban mindegy, ha az eredetivel játszol :D

(#7353) Peddy789


Peddy789
őstag

Nekem nagyon bejon a jatek, ami kicsit viszont zavaro hogy nem nagyon eri meg csapatban menni. Amint elkezdtem egyedul tolni televoltam itemekkel, meg kavicsokkal, de sajnos partyban mindent felporszivoznak az emberek.

Szoval ezt is ugy eri meg jatszani ha talal maganak valaki par kozeli pajtast akikkel lehet tolni, es legtobbet 2-3an valami csapatban toljak, megosztjak az itemeket, nem pedig randomok szednek fel mindent ami nem is jo nekik.

Pl a fire sorc eleg jonak tunik kezdesnek, a nagyon fasza rune word miatt a staffba. Kesobb meglehet resetelni eggyet blizardra ha mar vanak itemek nightmaren.
Ha valaki meg summonert jatszik, a fire weapon enchant felmegy az osszes csontira.

[ Szerkesztve ]

(#7354) reelc válasza Peddy789 (#7353) üzenetére


reelc
veterán

Diablo 2 lootról, csapatjátékról, stb. ajánlom figyelmedbe ezt a "dokumentumfilmet": Diablol 2. ;] Akkor is, ha otthon vagy benne.

"Szoval ezt is ugy eri meg jatszani ha talal maganak valaki par kozeli pajtast akikkel lehet tolni"
Az a véleményem, hogy nem sok ilyet fogsz találni.
Aki tolta 20 éve is, nem biztos, hogy huzamosabb időre elkötelezné magát, mert jó eséllyel kevesebb ideje van mint anno. Menet közben majd beugranak dolgok. Esetleg már mást tol pár éve, egyéb hobbi, mindez család mellett, stb.
Aki meg kb. új, lehet az se nagyon marad meg a játék elavultsága/túlkorossága miatt.
Az elején nagyon menni fog, mert ráharapnak a streamerek és ezáltal többen megismerik, aztán majd valószínűleg hamar lemorzsolódnak.
Esetleg klán/community révén vagy ilyesmi. Ha van egyáltalán ilyen lehetőség.

Jó játék volt, megvannak az érdemei.

Mondhatni nem a legpulárisabb műfaj ez, de a név elfogja adni a mobilost és a 4-iket is, bárhogy is sikerülnek.

[ Szerkesztve ]

(#7355) savior válasza Peddy789 (#7353) üzenetére


savior
őstag

Partyba akkor érdemes menni, ha xp kell, meg haladni akarsz előre. Pajtásokkal meg egyedül pedig akkor, ha lootra mész.

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#7356) savior válasza Win-T (#7351) üzenetére


savior
őstag

Ha a scalet leveszed, akkor nyomd fel a sharpeninget.

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#7357) savior


savior
őstag

Mod támogatásért petíció indult: [link]

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#7358) Laraxior


Laraxior
titán

Betan nem lehet becsatlakozni másokhoz?
Illetve a karakterem megmarad?
Megvenném majd a teljes játékot :K

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled with Philips hue

(#7359) sto1911 válasza Laraxior (#7358) üzenetére


sto1911
veterán

Dehogynem lehetett csatlakozni, csak már lelőtték a bétát.

Béta alatti karakterek nem mennek át, de a 20 évvel ezelőtti mentések áthozhatók.

(#7360) Laraxior válasza sto1911 (#7359) üzenetére


Laraxior
titán

Hát, azok a karakterek már nincsenek meg :(

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled with Philips hue

(#7361) coccolino válasza sto1911 (#7359) üzenetére


coccolino
aktív tag

offline karakterek, vagy az onlineok is? ;)

''I am the world bigest washed up SUPERSTAR!''

(#7362) Vismajor01 válasza Peddy789 (#7353) üzenetére


Vismajor01
addikt

Én pontosan ezért fogok egyedül menni, ha nem lesz olyan akivel tudnék menni privát.

Mert akiket ismerek azok mind 8 fős partikban akarnak végig futni az egészen-az meg engem nem érdekel.

Minden egyes walknál ugyanez volt a problémám nekem is: Mindenki porszivó, hiába veszi fel a druida a pala shieldet eladja jarsinak mert kell a gold.

Mikor egyedül walkoltam(modok, sp etc) akkor nm végére már bizti volt insight, spirit, lore, egyebek. Mikor meg csapatban akkor volt h ugy ölöm meg hell baalt h még a normal a2es fehér sisak van a fejemen...

Szóval ha lesz kivel akkor 2-3 fős, ráérős-menetelős játék de ha nem az se baj, végig megyek egyedül szivesen.

Egyébként kb ez volt az egyetlen dolog ami tetszett diablo 3-ban, a personal loot. Egyrészt nyugodtan lehetett partiban nyomatni, igyis jutott mindenkinek minden (bár értelmes walk sosem volt), másrészt a nontrade is tetszett, hogyha nekem egy bizonyos item kell akkor volt motiváció a nyolcezredik paragonra is, csakhogy kifarmoljam. Ugyanezért játszom single playerben is, igazán jóérzés volt felüvölteni mikor kiesett a jah rune ancient tunnelsben és lett enigmám, sokkal jobb mint amikor felmentem jspre és 5fg-ért vettem egyet.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#7363) sto1911 válasza coccolino (#7361) üzenetére


sto1911
veterán

Ugy nez ki mindketto. Az online nem problema, es a Blizzard megfogalmazasa szerint az offline sem: "Yes! Keep your old save files," Diablo 2 Resurrected producer Matthew Cederquist told IGN Middle East in an interview. "Back when we were working on [the remaster], we wondered if the old save files would work, so we kind of shoved it in, and it worked! So yes, your local singleplayer save files will carry over."

[ Szerkesztve ]

(#7364) Vismajor01 válasza sto1911 (#7363) üzenetére


Vismajor01
addikt

SP karakterfájlok használhatóak igen, de online semmilyen karakter nem fog megmaradni, 0-ról fogja kezdeni mindenki.

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#7365) mephi666 válasza Vismajor01 (#7364) üzenetére


mephi666
nagyúr

Ja, sp-be bele is lehet mókolni rendesen hero editorral

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#7366) pachito válasza Vismajor01 (#7362) üzenetére


pachito
őstag

De emberek, itt egy marha nagy topik tele emberekkel, nehogymár ne tudjunk 2-3 partit összehozni..

(#7367) Vismajor01 válasza pachito (#7366) üzenetére


Vismajor01
addikt

Nem mondtam, hogy nem tudunk. Csak eddig akárkit kérdeztem vagy 8as walkban akar felfutni hellre, vagy nem is érdekli a reset v nem fut a gépén :)

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#7368) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Mi a legeslegodabaszosabb build, barmelyik classt nezve? Amivel a legkonnyebb a vegen farmolni? Regebben valamilyen dw barbbal voltam, a dw szimpatikus dolog is.

I am having fun staying poor.

(#7369) Franklin válasza Vismajor01 (#7367) üzenetére


Franklin
addikt

Én normal Act1-en szeretném farmolni a Countesst és a bebugoltatott Andarielt egy elementál druidával, mehetek veled? ;]

(#7370) pachito válasza Vismajor01 (#7367) üzenetére


pachito
őstag

Biztos vannak olyanok is, nincs ezzel gond, szerintem mindenki megtalálja a hasonszőrü emberkéket a csapatba. Én pl ezer éve nem játszottam a játékkal, legalább 1-2 run biztos hogy arról fog szólni hogy olyan tatásan végigmegyek normálon semmit nem sietve el, pláne nem farmolva, ezeket majd később.

(#7371) Vismajor01 válasza pachito (#7370) üzenetére


Vismajor01
addikt

Én ugyan nem rég elég sok órát beleöltem, de hasonlóképp tervezem én is :)

És igy 30 évesen már amgúysincs bennem a játszunkkétnapotegyfolytába

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#7372) Cray Tyler válasza Drizzt (#7368) üzenetére


Cray Tyler
senior tag

Hammerdin. Az bír mindent. Csak győzd felgearelni.

(#7373) reelc válasza Cray Tyler (#7372) üzenetére


reelc
veterán

Valószínűleg az a legjobb, ami az utolsó Diablo 2 patch óta a legjobb.
Nem változott semmi.
Legalábbis valamikor azt írták a fejlesztők, hogy megjelenéskor ugyanaz a patch fog futni mint a másik verzión.

[ Szerkesztve ]

(#7374) DaveHutt válasza Drizzt (#7368) üzenetére


DaveHutt
őstag

Hammerdin/Lightning Javazon.

(#7375) Vismajor01 válasza Drizzt (#7368) üzenetére


Vismajor01
addikt

Ez attól függ, mit szeretnél farmolni.

Mindenre megvan a legjobb build, de egy build sem tud mindent tökéletesen.

Hdin pala nagyon erős, gyors, jó dmg, de baalrunban elvérzik az immunok miatt, AT-ben szintén. De pl runéket akarsz vadászni akkor az egyik legjobb.

Javazonra kb nincs immun, dmg elképesztő, de oda jutni lassú mivel FCR frame-jei a béka segge alatt vannak.

Sosoval könnyen eljutsz bárhova, dmg jó, viszont törékeny. Fire sosoval mausoleumot, blizzel AT-t érdemes runolni, lgt sosoval bármit de az meg elég drága (griffon, infy musthave).

Ha junikok a cél akkor pitzerker a karaktered, elképesztő killspeed+tele+horking.

Ha runék a cél akkor dw-75fcr psn-CE necro pitben pl7ben is elég jól takarit, de későbbi aktokban a psn immunok miatt annyira nem alkalmas mfelésre.

Ezen leirtak nyilván single playerre érvényesek

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#7376) Win-T válasza Vismajor01 (#7375) üzenetére


Win-T
senior tag

Én eddig azt hittem, hogy valamennyire azért vágom a játékot, de ennek a hozzászólásnak kajakra a felét nem értem a szakzsargon miatt. :D

(#7377) Elemental válasza Vismajor01 (#7375) üzenetére


Elemental
addikt

Amikor kicsit gazdagabb lettem, volt egy enigmás javazonom infis csicsóval. Hiába hc, ott már nem sok kihívás volt. Le is cuccoltam, inkább csináltam egy fire/orb sosot.

(#7378) Bennyboy válasza Win-T (#7376) üzenetére


Bennyboy
őstag

Nem vagy egyedül :DDD

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#7379) Laraxior válasza Win-T (#7376) üzenetére


Laraxior
titán

Nem akartam en az elso lenni aki ezt a hszt megirja :DDD

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled with Philips hue

(#7380) ldave


ldave
félisten

Én első körben egy nekrót és egy assát játszok majd, aztán kiderül utána meddig tart a lendület.

A Slime draws near! Command?

(#7381) pachito


pachito
őstag

Nálam is Nova Necro lesz az első.

(#7382) Vismajor01 válasza Laraxior (#7379) üzenetére


Vismajor01
addikt

Én meg olvasom és nem értem, mit nem lehet rajta érteni a röviditéseken kivül?! :D

Maradjunk annyiban, hogy a legeslegodabaszosabb build az attól függ, mire használod. Reset első karija? Runákat akarsz találni? Inkább unique cuccokat? Egyedül vagy csapatban? Single playerben player1 vagy playerX? A játék mely pályáján?

Ezt megmondod és én megmondom mi a legeslegodabaszosabb :D

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#7383) Vismajor01


Vismajor01
addikt

Pitzerker D2R-ben. Majdnem meghalnom is sikerült :D

[link]

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#7384) Laraxior válasza Vismajor01 (#7382) üzenetére


Laraxior
titán

Nem tudom mit szeretnék, ugyis csak annyi a lenyeg hogy megy az emner elore. :N
Nekem asszem a Sorceress lesz a befuto.
Az eredetiben a barbarral mentem, most kiprobalom a varazslot. Nem olyan rossz karakter az :B

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled with Philips hue

(#7385) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Vasárnap PS5ön kipróbáltam.
Rajongóknak készült....ez tényleg nagyon retro maradt.Igaz, ezt ígérték a fejlesztők.
Egyelőre nem fogott meg a hangulat. Nemtom' még mi legyen, kétszer is megfontolom a vásárlást.
Volt róla szó, hogy nehezebb nehézségi fokozaton immunisak leszek bizonyos ellenfelek. Nem emlékszem rá...ezeket szólóban hogyan öltük meg annó?

(#7386) ldave válasza ProEvoFan (#7385) üzenetére


ldave
félisten

Kisérővel, más képességgel, vagy csak egyszerűen otthagytad őket.

A Slime draws near! Command?

(#7387) Laraxior


Laraxior
titán

Valahogy nem lehet áttenni a felbontást az eredetin kicsit nagyobba? :B Valami konfig fájl, vagy tudomisén. Visszatettem, de kicsit nagy a monitor a játékhoz. :DDD

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled with Philips hue

(#7388) savior


savior
őstag

D2-ben próbálgatom a buildeket, mert felakarom térképrzni, hogy mivel is kezdjem majd a resut. A karakterek jól felcuccoltak, de nem top cuccban vannak.
immortal king set barbárral kezdtem: concentrate skillel kezdtem, de mivel single target igy endgameban túl lassú. Whirlwind egy fokkal jobb, de elég sok idő így is méíg egy pakkot levágok. Túlélő képessége mondjuk jó. Bossokat nehéz vele megölni,
nekró: poisom és summon nekróval is elég lassan haladtam. A sebzés elég kevés sajnos. túlélő képessége elég jó.
amazon: lightning skillekkel leghatékonyabb, de sajnos minden második mob immunis volt rá. A többi ellenfelet pikk-pakk bedarálja. AZ immunok miatt elég kellemetlen volt vele a játék.
Még a hammer palát akarom kipróbálni, abban nagyon bízom. Sorci is állítólag jól aprít, de azzal mindíg csak haltam.
Sok ilyen karaktert látok, aki aprít ezekkel a buildokkal, amit hitetlenül nézek. Top cuccban biztos mindegyik build tipor, csak kérdés, hogy hányan tudják azt összehozni és mennyi idő alatt.

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#7389) warcat válasza savior (#7388) üzenetére


warcat
veterán

Anno szerintem ami logikus volt és működött mindig, az egy sorci felhúzása volt, frozen orb + firewall immunok ellen, aztán vele a teleport miatt Mephisto farmolás ezerrel, vele ki tudod ütni a legfontosabb 'alap' unique cuccokat amiknek a birtokában a többi karakter is felszerelhető hell nehézségre.

Utána türelem és idő kérdése a többi.

EA: It's in the crate!

(#7390) mephi666 válasza warcat (#7389) üzenetére


mephi666
nagyúr

ja, nekem a következő jött be: frozen orb+syn-ek maxon, lightból static field (gyorsan le lehet csattogtatni vele bossok hp-ját is), thunderstorm, mastery, teleport, energy shield... mephihez single-ben kellett jó wp és pillanatok alatt oda lehetett hozzá pattogni, pár static, gömböc és feküdt :) az a szívás egyedül, hogy hell-en szereti vicces elosztásban rakni az immeket (viszont nightmare-en buli végigszáguldani fo-al)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#7391) Vismajor01 válasza mephi666 (#7390) üzenetére


Vismajor01
addikt

Hát ez nem tudom hogy jött be, elég halva született build. :D

A legjobb amit tehetsz hogy fire vagy normon-nmen egy leaffel, aztán blizzre váltasz hellre. A cold immunokat meg simán kikerülöd ha jönnek vagy csicskával legyakod ha nagyon muszáj. Tulajdonképpen ha mfleni akarsz akkor úgyis csak act 3 mephig kell eljutni, onnan mehet az andy-ancient tunnels-meph run ezerrel. Thunderstorm semmire sem jó, energy shield szintén öngyilkosság pvmre, és ha nagyon két ágon vinnéd a sorkot akkor fireball-orb az egyetlen normális járható út, de még igyis túl nagy kompromisszum egy tiszta blizz sorkhoz képest.

Barb nem jó kezdő karakter, szinte semmi aoe támadása nincs, mflni is nehéz vele. Ha rendesen feltudod gearelni akkor van pár viable megoldás, de egyébként nagyon nagy küzködés az elején.

Necro szintén, sumon necrot érdemes egyedül inditani kezdésnek, psn és bone mindkettő nagyon gear függő, ahol blizz sork sima spirit-vipermagi párossal aprit ott egy psn nova necro nagyon durván szenvedni fog. Nekem van elég fullos psn nova necrom csak death webem nincs, és act4 után már elég döcögős még player1ben is. Summon necro bármit leaprit ha a türelmed megvan hozzá, akár wc papirba csomagolva is.

Hammerpaladin nagyon jó választás kezdésnek, teljesen alap cuccokban lehet vele takaritani cs-t, shenket, nihlatakot.

Ha az mfelés a lényeg akkor én feltétlen sorcot vagy hammerpaladint kezdenék, ez a kettő amivel a legrugalmasabban lehet neki kezdeni nulláról. Minden mással több kompromisszumra leszel kötelezve.

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#7392) D1Rect


D1Rect
félisten

Beta alatt kipróbáltam, nekem nagyon tetszett, de elég is volt 2 act belőle.
Látszik, hogy eltelt két évtized a kiadás óta, szép volt, jó volt, majd jön a 4.

(#7393) mephi666 válasza Vismajor01 (#7391) üzenetére


mephi666
nagyúr

Pedig sokat nyomtam 15-20éve orbos sorcival: mephi előtt ha megvolt a jó wp, akkor gyors teleport (elkerülve a robbanó csontos kis fikákat), mephi kb 2/3-át ledarálta a static, és orb elvitte a maradékot... kb 2 perc alatt megvolt egy laza kör, töltéssel, cuccolással együtt :) ha átvihető a mentés, lehet felviszek egy karaktert hellig, amit majd 1 hónap múlva átpakolhatok az új verzió alá

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#7394) DaveHutt válasza mephi666 (#7393) üzenetére


DaveHutt
őstag

Kezdjük azzal, hogy 1.14-ben a Static màr csak feléig viszi a hp-t Hellben (Normalon 1/3-ig). Másrészt rossz gearrel (mfre cuccolva kevés a resisted), Hell Mephisto meg fog enni, a merc-et is minimum bedarálja. Az Orbbal az a baj, hogy az utolsó robbanás sebez rendesen, ahhoz pedig célozni kell. Blizzarddal csak ráteszed, aztán kedvedre menekülhetsz.

(#7395) MutantZombie válasza DaveHutt (#7394) üzenetére


MutantZombie
tag

Hell-en 1/2-ig szedi, nightmare-n 1/3-ig, de normálon majdnem 0-ra csökkenthető static-kel.

Alapból mindig orb + fireball kombóval (persze +1 static és +1 teleport) kezdek, de nem is az a rohanós stílus.

Ha pl. nem egyedül játszom, akkor tuti, hogy ha egyikőnk pl sorc., akkor másik lehet conviction pala, vagy ha az egyik necro / barbár / ama, akkor a másik lehet fana pala stb.

Bár mi nyugdíjas tempót diktálunk.

Ha válaszolsz a kérdésemre vagy segítesz bármiben, akkor köszönöm!

(#7396) tiborv válasza DaveHutt (#7394) üzenetére


tiborv
aktív tag

Ha rateleportalsz, majd vissza a másik oldalra akkor pont úgy tudod orbbal lőni hogy benne robban és a merc se hal le

D2r.guide; http://classic.battle.net/diablo2exp/; https://d2.maxroll.gg/

(#7397) Vismajor01


Vismajor01
addikt

Gondoltam demonstrálom az orb és a blizz közötti dmg különbséget ha mfelés a cél.

Fluke, ez sajnos pl1ben sikerült de drop miatt megosztom :D

Ez pl8 Orb Merc sajnos az útközben bekapott amp miatt akar meghalni

Ez pedig pl8 Blizz

Persze 1 db gyilok nem reprezentativ, de orbbal 17mp volt a kill, blizzel meg 8mp.

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#7398) Vismajor01


Vismajor01
addikt

Ja és a poén kedvéért:

Kockáztathatsz, de "reset" utáni első karival hellen mephi közelébe menni elég bátor dolog :) Márpedig az 1 pontos staticoddal eléggé az arcába kell mászni.

Tapasztalataim szerint jobb benyelni azt, hogy teljes életet gyaksz le, mint kockáztatni h meghalsz.

Egy resetes kill nálam igy néz ki, pl1 kb wc papirba csomagolva

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#7399) sto1911


sto1911
veterán

Mennyire nehéz a respechez összegyűjteni a hozzávalókat?
Kissé ördögi körnek érzem, mert ha respecelni kell, akkor gyenge a kari, de ha gyenge a kari, akkor nehéz lesz a respec materialt összeszedni (?).

SP modolásról van valami hír? Vagy lesz új karakter szerkesztő offline játékhoz?

[ Szerkesztve ]

(#7400) ldave válasza sto1911 (#7399) üzenetére


ldave
félisten

Az első kettő respec mindenkinek könnyen elérhető, ha csak szórakozni szeretne az ember, nem hiszem, hogy sokkal több kéne.

A Slime draws near! Command?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.